Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62951) MotorBoy79


MotorBoy79
tag

Sziasztok!

SOS segítséget szeretnék kérni!

Egy haverom szív most a Jiayu G3T telefonjával.
Már hónapok óta használta (a kapott gyári kínai ROM-mal) és mindig volt valamivel gondja.
Most nyomott egy "Gyári beállítás visszaállítás"-t, mert megint beszart a fényképező (csak fekete képet mutatott) és reboot után följön az android logo, kicsit gondolkozik, majd újraindul (vagyis megfagy töltés közben) és megint, és megint... Csak akku kivétellel lehet megállítani ezt az újraindulgatást.

Tudna valaki segíteni?
(Akár személyes találkozóval is Budapesten?)

Előre is köszi!

(#62952) tolvaj! válasza MotorBoy79 (#62951) üzenetére


tolvaj!
őstag

gondolom android rendszerből indította a gyári visszaállítást. bootlop.... meg kell várni amíg abbahagyja, ez lehet félóra, de lehet fél nap is, viszont utánna helyreáll a droid, a kameráról viszont nem tudok nyilatkozni...

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#62953) Mr.Csizmás válasza cappa72 (#62946) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ADB-nél elakadtam, az mtkdroidtools telepítési helyén van, és nem igazán akarja az "su" parancsot :U :F

help mester :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#62954) diegho


diegho
nagyúr

EU-s feladást melyik shopok tudnak? Olvastam, hogy vannak shopok, amik vállalnak EU-s feladást, így nem kell vámot fizetni.

(#62955) Mr.Csizmás válasza Mr.Csizmás (#62953) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

siker!

köszönöm a leírást, türelmet, és segítséget cappa72 mester úrnak! :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#62956) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

70$, 4mag, 512 ram, 5"
Kuponkod: LANDVO

100db van csak...

(#62957) ekrisztian válasza forgonati (#62947) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Nem navi kell ide hanem néhány Collins atlasz.Abba megnézed mit kell követned oszt le is rohadhat a navi az ablakból.:) Nem fog érdekelni téged.

(#62958) cappa72 válasza Mr.Csizmás (#62955) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nagyon szívesen, bár nem csináltam semmit az ügy érdekében, csak linkeltem.
Egyébként nem vagyok mester (lek'feljebb Mekk Mester)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#62959) bb71


bb71
őstag

Jiayu G2F
Jó lesz ez, egyszer:

[link]

(#62960) mong08 válasza forgonati (#62911) üzenetére


mong08
tag

Ha már kérded.. 49 vagyok..
Legalább 30 PNA megfordult a kezeid között.. Gratulálok !!
Nagyon ügyes vagy. :C :C
Nekem van egy PDA-m, évek óta használom, igaz akksija már nem valami acélos, és nem igazán szeret kilátni a fémgőzölt szinezett üvegen (a kínai telefonommal ellentétben,aminek ez nem okoz gondot).
Telefonom is van két kártyás kínai.. hisz ez egy ilyen topik. ITT erről folyik a vita, nem pedig a főnököd lopásgátlós Mercijéről. És annak a pontossági osztályáról...
Ha nem vagy elégedett ezekkel, a navigációt IS tartalmazó kínai telefonokkal akkor kérlek NE vásárolj ilyet !
Telefon árában kapsz még egy navigációt is, ami mellesleg működik .
Mit szeretnél még ezen kívül ? Most már nagyon kíváncsi vagyok erre, mert eddig CSAK a navigáció lehúzását hallottuk tőled.
Telefonálni szoktál ??
A PNA-d hány telefonszám tárolására alkalmas?? Vibert, Skype-ot tud kezelni ?? Hány kamera van rajta és milyen felbontásúak ??

[ Szerkesztve ]

Ha nem látsz horgot a számban ne fárassz !

(#62961) svgyula válasza bb71 (#62959) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Mire kihozzák kb olyan lesz a "teknika" az éppen aktuálishoz képest mint most az okos telefon meg meg az első betárcsázós motorola.
De lehet közben rájöttek teljesen felesleges fejleszteni :( ! Az ígéret meg fenn maradt :B Mondjuk az idő diseinere valóban átlépett rajta :K és beleolvadt az átlagosság tengerébe.................

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#62962) mpeti66


mpeti66
csendes tag

2014.02.20-án kaptam kézhez a HTM A6 telefont. Azóta nagyon sokat használtam, teszteltem. A telefon egy nagyon erős közepes minden szempontból. A leírás teljes mértékben megfelel a valóságnak. A wifi elég erős jól tartja a jelet, a gps elég gyorsan talál műholdat és jól navigál. A kamera elég gyenge, az 1800mAh akkumulátor szerintem szinte használhatatlan. Max fél nap közepes használat mellett. Ennyi a gyengesége! A 2200 mAh aránylag elfogadható, 1-2 napot bír. Én játékra nem használom így erről nem tudok mit mondani. A youtube-on van róla videó ott meglehet nézni hogy mit tud. A telefont angol menüvel kaptam, Magyar nyelv beállítása után egyedül a naptár maradt kínai nyelven. Minden alkalmazás, a teljes menü 100% Magyar lett. A Vodafonos sim kártyát azonnal fölismerte és lehetett is telefonálni. Sajnos két simkártyával még nem sikerült kipróbálni. Nekem eddig nagyon tetszik, bőven megérte az árát!!! Mindennel együtt 2290Ft. A Geekbuying nagyon megbízható csapat, a csomagolás, szállítás első osztályú!!!
Ha valakinek van konkrét kérdése megpróbálok válaszolni.

[ Szerkesztve ]

(#62963) Sanyesz. válasza mpeti66 (#62962) üzenetére


Sanyesz.
őstag

"Mindennel együtt 2290Ft."
Mennnyyyiii?

Érdekes, azt írod, hogy az 1800mAh-s akku fél napot bír, a 2200mAh-s pedig 1-2 napot. Arányaiban ez furcsán hangzik, bár a készüléket nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#62964) mong08 válasza Sanyesz. (#62963) üzenetére


mong08
tag

Jól van no.. Alkalmi vétel volt.. :DD :DD

Ha nem látsz horgot a számban ne fárassz !

(#62965) mpeti66 válasza Sanyesz. (#62963) üzenetére


mpeti66
csendes tag

Bocs egy nulla lemaradt! 22900Ft. :W Igen érdekes az akkumulátor de ez van! :Y

(#62966) kmarci25 válasza diegho (#62954) üzenetére


kmarci25
veterán

Comebuy.com, Categories->Cell phones->Delivery Warehouse->Germany

És ha kiválasztottad a készüléket, ráklikkeltél, akkor az adatlapján még át kell állítani a "Warehouse"-t megint, mert akkor írja ki a helyes árat.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#62967) kymco


kymco
veterán

Sziasztok, jelenleg IPS kijelzős telefonom van, hozzá képest milyen minőségbeli változást jelenthet az "OGS LTPS TFT" kijelző?

www.refujvaros.hu

(#62968) Sanyesz. válasza kymco (#62967) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Tudtommal (gyakorlatilag) semmilyet. Korábban fateless fórumtárs már írt róla.

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#62969) mong08 válasza Sanyesz. (#62968) üzenetére


mong08
tag

Annyival egészíteném ki, hogy nem mindegy melyik gyártóé az IPS és melyiké az OGS LTPS TFT.

Ha nem látsz horgot a számban ne fárassz !

(#62970) xharon válasza diegho (#62954) üzenetére


xharon
újonc

Mixeshop, EUEXP szállítással. Február 13-án rendeltem, 20-án hozta a postás. A csomagot a címke szerint belgiumban adták fel.

[ Szerkesztve ]

(#62971) kymco válasza Sanyesz. (#62968) üzenetére


kymco
veterán

Köszi a linket :)

www.refujvaros.hu

(#62972) Bloksma válasza bb71 (#62959) üzenetére


Bloksma
aktív tag

Már én is nagyon várom, igazán forgalmazhatnák már. Mondjuk én 150$-ra saccolom az árát

(#62973) b0bcat válasza mpeti66 (#62962) üzenetére


b0bcat
addikt

Akkor ugyanazt hozza (teljesen elfogadható minőséget az áráért), mint az M1, amiről már többször írtam korábban. ;) A készülék házáról mi a benyomásod? Amikor először a kezembe fogtam az M1-et, megdöbbentem, hogy mennyire "egyben van". (A 100 dolláros Cubot C11-nél egy egész "fokozattal" masszívabb benyomást keltett bennem 70 dollárért... :K)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#62974) bb71 válasza xharon (#62970) üzenetére


bb71
őstag

ÁFA vót?

(#62975) Zeki válasza xharon (#62970) üzenetére


Zeki
nagyúr

Tehát akkor tényleg nem ment rá semmi extra díj, a tetemes szállítási díjon felül.

(#62976) Zeki válasza bb71 (#62974) üzenetére


Zeki
nagyúr

Belga feladásra hogy menne Áfa?
Valami uniós Áfa biztos van rajta, de gondolom alacsony áfás országé.

(#62977) bb71 válasza svgyula (#62961) üzenetére


bb71
őstag

A szavak amiket írtál igazak, de nem csak a száraz műszaki adatokról szól ez a történet számomra.
Gyakorlatilag - nem mélyen kutakodva - nem tudok még egy gyártót - Jiayu -, amely a tepsik felé ment volna el, mint a sok nagy és kisebb többi. Én Jiayu G3N-nel Jiayu "hívővé" váltam, ezt beismerem.
Nekem nem kell nagy telefon - itt a collra gondolok elsősorban, tudom, hogy hülyeséget csinálok, de szinte csak telefonálásra használom. Ha kell kocsiban GPS - emiatt vettem ilyen telefont leginkább.
És hát én szeretem HD-ban látni a világot, megfizethető áron. Ja, és szeretem 6-7 naponta tölteni a telefonomat. :D

[ Szerkesztve ]

(#62978) bb71 válasza Zeki (#62976) üzenetére


bb71
őstag

Jött már csomagom, amelyen vissza címnek EU-s cím volt megadva, nem néztem utána, hogy neki most tényleg Belgiumból adták fel...

[ Szerkesztve ]

(#62979) xharon válasza Zeki (#62975) üzenetére


xharon
újonc

Pontosan. Nyilván mérlegelni kell, hogy megéri-e a felár vagy sem. Nekem ~39 USD plusz volt a sima registered mail-hoz képest, ami az én rendelésem (THL T200) esetén simán megérte.

(#62980) evitiguF


evitiguF
senior tag

Sziasztok!
Motorola Moto G-hez hasonló vagy jobb tudású, árú, és támogatottságú mobilt keresek. Árban max 80-90k-ig mennék el. Milyen alternatívák lennének?

(#62981) CoolBoy323 válasza bb71 (#62959) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

gyühetne mán igazán :W

but JiaYu have promised a WCDMA version of the phone will be available soon for international customers.
soon = >1 év :D

(#62982) mpeti66 válasza b0bcat (#62973) üzenetére


mpeti66
csendes tag

Helló! Igen, nagyon jó fogású és tényleg nem gagyi hatása van. Fém keret, az eleje ugye teljes kijelző, mondjuk a hátlap az egy kicsit gyenge, óvatosan kell báni vele. De az összhatás tényleg jó. Nekem nagyon bejön, és bőven elég a tudása. Persze majd az idő megmondja hogy mennyire tartós és stabil, de eddig minden oké.

(#62983) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Nem tudom ki nézegeti, hogy mi történik az MWC-n, én most átfutottam... A lényeg, hogy a teló gyártók kezdik észrevenni, h nem minden a vékonyság, sokan szeretik a nagy akksik miatti hosszabb készenlétet.
De sajnos a tepsi uralom nem akar megtörni :W

(#62984) gipsztigris válasza Laza... (#62948) üzenetére


gipsztigris
addikt

+1
A minap beszélgettem az egyik párt egyik aktivistájával. Párszor a szavába vágtam néhány keresztkérdést, mire kikelt magából, hogy "Akkor is elmondom ha már megtanultam!" :DD
Mire megpróbáltam megértetni az illetővel, hogy nem megtanulni kellett volna a szöveget, hanem megérteni! ;)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#62985) CsaBully válasza cappa72 (#62933) üzenetére


CsaBully
aktív tag

RootGenius 1.8.6 ezzel tudtam pár kattintással egyszerűen root-olni egy Zopo zp980+(mtk6592) telefonomat..
RootGenius 1.8.6

Referencia: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=CsaBully ..Írj privátot,ha fel akarod venni velem a kapcsolatot.

(#62986) iMaverick válasza gipsztigris (#62984) üzenetére


iMaverick
addikt

Az a baj, hogy sok választó meg megérteni nem akar megtanulni... Tudniilik faterom is egy ilyen aktivista (pártot direkt nem írok, ez nem az az oldal). Tegnap pont kint voltak aláírást gyűjteni és meséli este, hogy odament hozzájuk egy hölgy és elkezdte szajkózni a maga igazát. Hiába próbáltak neki érvelni, az Istenek nem akarta fogni, hogy nem úgy van ahogy hiszi. /Megj.: 3-an próbálták neki elmagyarázni, hogy mi újság, de nem vette a lapot./)

A Te esetedre: eléggé sokan vannak, akik leginkább pénzért csinálják ezt a műsort, így persze hogy lövésük sincs, mit is hadoválnak Neked... Na az ilyeneket tényleg ki kell kerülni. :))

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#62987) b0bcat válasza mpeti66 (#62982) üzenetére


b0bcat
addikt

Az M1-nél a hátlap is "atom stabil" volt. ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#62988) Sanyesz.


Sanyesz.
őstag

THL T100s: Erre valaki???

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#62989) citkar válasza Sanyesz. (#62988) üzenetére


citkar
addikt

Van néhány tulaj, de lehet épp nem nézik a fórumot, keress rá kik azok s egy privátot megérhet (ha nincs saját topikja).

(#62990) mong08 válasza Sanyesz. (#62988) üzenetére


mong08
tag

Érdekes, mert felraktam ezt a progit Cubot ONE -ra és azt mondja az enyém támogatja, de a teló nem fogadott el eddig semmit bármit próbáltam rádugni..

Ha nem látsz horgot a számban ne fárassz !

(#62991) diegho


diegho
nagyúr

Mixeshop 53$-ért szállít jelenleg EU-ból, de még ezzel a hatalmas felárral is megéri onnan rendelni, már az olcsóbb telókat is, mert az áraik nagyon jók és nincs áfa, vám, kezelési költség.

(#62992) Sanyesz. válasza mong08 (#62990) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Bogarásztam az orosz fórumot, persze nem oroszul. De sokkal okosabb nem lettem. Van akinek állítása szerint tökéletesen működik, másnak pedig nem. De megoldást még nem találtam.
Nem mintha nap, mint nap használnám, de mindenhol fel van tüntetve az OTG a készülék tulajdonságai között, így jó lenne, ha működne.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#62993) citkar válasza Sanyesz. (#62992) üzenetére


citkar
addikt

Akár romfüggő is lehet, érdemes lenne tulajokat keresni vagy topikot nyitni neki, többen vagytok már :)

(#62994) mong08 válasza Sanyesz. (#62992) üzenetére


mong08
tag

Hát akkor próba cseresznye.. baja nem lesz.. dugd meg egy OTG kábellel és vagy egy egér,vagy egy pendrive megmondja a frankót..

Ha nem látsz horgot a számban ne fárassz !

(#62995) Attee88 válasza cappa72 (#62933) üzenetére


Attee88
csendes tag

Üdv!

Találtam egy VRoot nevű PC progit, erről mi a véleményed?
[link]
Ez elég "egyszerűnek" tűnik, és úgy látom fel is ismerte a telóm. [L:/dl/upc/2014-02/25/480124_st09ze3reed6tlpg_root2_2.jpg](IMG:/dl/upc/2014-02/25/480124_st09ze3reed6tlpg_root2_2.thumb.jpg)(/IMG)[/L][L:/dl/upc/2014-02/25/480124_v4ddpxvznugqkuzb_root2.jpg](IMG:/dl/upc/2014-02/25/480124_v4ddpxvznugqkuzb_root2.thumb.jpg)(/IMG)[/L]
Ha ezt a műveletet elvégzem lesz rá esély, hogy eltolom?
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Attee88

(#62996) Sanyesz. válasza mong08 (#62994) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Hmmm... Szerinted ezen nem vagyok már túl? :R
Éppen emiatt kérdezem, mert nálam nem látja a pendrive-ot (néggyel próbálkoztam).

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#62997) mong08 válasza Sanyesz. (#62996) üzenetére


mong08
tag

Végül is egy átkötés az USB 4-es és 5-ös lába között azt hiszem ez a különbség.. van akinek össze van forrasztva és van akinek nem.. illetve hogy be van e kötve a 4-es láb a panelen.. mert a kapcsolást maga a kábel végzi el..

[ Szerkesztve ]

Ha nem látsz horgot a számban ne fárassz !

(#62998) cappa72 válasza Attee88 (#62995) üzenetére


cappa72
nagyúr

Okozott már kellemetlen meglepetéseket a vroot.
Mivel sosem használtam, véleményt sem tudok róla mondani.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#62999) Attee88 válasza cappa72 (#62998) üzenetére


Attee88
csendes tag

Értem, akkor hanyagolom. Köszönöm

Attee88

(#63000) CoolBoy323 válasza Attee88 (#62999) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nalam mar sikerult azzal a root ;)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.