Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) jFox válasza p1h3 (#397) üzenetére


jFox
őstag

Szerintem inkább erre gondolt:
(a). SIM 1: 3G (WCDMA)
Ha jól tudom nálunk UMTS 3G szabvány van forgalomban nem WCDMA.
De majd valaki kijavít ha nem jól tudom.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#402) baalco válasza jFox (#401) üzenetére


baalco
tag

Nekem G1345-öm van és működik a 3G. (HSDPA) :K

(#403) Yany válasza p1h3 (#399) üzenetére


Yany
addikt

Tudtok olyan magyar web/valódi shopot, ahol ezt a G11-es kütyüt be tudnám gyűjteni?

[G11 dual SIM]

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#404) p1h3 válasza Yany (#403) üzenetére


p1h3
csendes tag

Szerintem kizárt, hogy ilyesmit Magyarföldről beszerezz. Esetleg vatera, de magasabb áron és a garancia ott is kérdéses.
p

Több mint 100 hirdetés csak pozitív értékelés! A becsület többet ér pár nyamvadt ezresnél!

(#405) Yany válasza p1h3 (#404) üzenetére


Yany
addikt

A Vatera jó tipp volt, köszi, WG1000 néven meg is található 60-ért. Be is írtam a hozzászólásokba ott, amit az etotalk oldalán olvastam róla a fórumbejegyzésekben és a youtube-on láttam. Tetszik nagyon ez a G11. :R Ha most nem lenne Galaxy S-em (ami nyilván egy(két) kategóriával jobb kütyü, ha pl. a Samsung supportot és a többit is belevesszük a termék fogalmába), de DUAL-sim-es viszonylatban nagyon korrekt ez a G11.

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#406) ktamas55


ktamas55
tag

Pár szót ezekről a kínai csudatelefonokról.
Az a helyzet, hogy szidjuk a kínai műszaki termékeket, valami felsöbbrendű európai öntudattal lefikázzuk őket. Ennek ellenére az európai és amerikai világcégrek is mind kínában gyártatnak. (igaz komoly műszaki szakmai irányítás és felügyelet mellett) Ez a kínaiaknak elég volt arra, hogy eltanulják a technikát és megtanuljanak dolgozni. meg is van az eredménye.
Tudnak ezek a kínaiak. Csak nem az ötforintos szarokat kell tőlük megvenni, hanem az igényesebb, fejlettebb, nagyobb tudásu termékeket. Igaz ezekért már zsebbe kell nyúlni. Mi magyarok ezt már nem akarjuk megtenni. A magyarnak az kell ami marha jó és marha olcsó!!!! Hát ilyen még kínában sincs.
Én is rendeltem egy Samsung Galaxy S 2 utánzatot kínából. Itthon 120000 és 150000 között van az ára, én megkaptam DUAL sim-es változatban (vámmal együtt) 90000-éer. Nekem a dupla kártya volt a lényeg. A készülék bevált (nem egy Samsung) amire nekem kell azt szuperül tudja.
Tehát ha tanácsolhatok valamit, ne a 15-20000 Ft-os telefonoktól várjatok csodát. Ha működőképes kell, akkor fizessetek. Olcsóbb mint itthon!

(#407) ktamas55


ktamas55
tag

Na ez még lemarad.
A Samsung Galaxy S 2 telefonom, (ami eredeti és 120000 ért vetten két hónapja) működik ugyan, de tök rendszertelenül ki-be kapcsolgat. Már kétszer volt szakszervízben visszaadták mindkét esetben, hogy készen van. Azóta sem jó. Most viszem harmadszor javítani. Kíváncsi vagyok mi lesz vele. Nem telefonként, csak PDA-ként használgatom. Kiváncsi vagyok rá, ha nem tudják megjavítani visszakapom-e a pénzemet, vagy legalább kicserélk-e másikra. A kínai azóta is működik hibátlanul és dupla kártyával!

(#408) jFox válasza ktamas55 (#406) üzenetére


jFox
őstag

Ezt senki nem vitatja. :K Inkább az miatt félünk Kínából rendelni, hogy a gar nehezen kivitelezhető, meg mivel messze van nem lehet odamenni és verni az asztalt, ha eltűnik, elveszik valahol útközben a készülék.
Legalább is én így vagyok vele, ezért egy barátomat kértem meg - aki rutinos Kínából rendelő -, hogy rendelje meg nekem. Meg is jött még december elején, és azóta is teszi a dolgát leszámítva néhány gyermekbetegséget. (Na meg support sem nagyon van hozzá. Ha valami apróság baja van várhat az ember meg vadászhat a szoftver frissítésre. :K)

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#409) ktamas55 válasza jFox (#408) üzenetére


ktamas55
tag

Ez sajnos igaz! A garancia az egy nagyon lényeges szempont. Bár látod, nekem a Galaxy S 2 vel él a garanciám, fogadják is a készüléket csak nem találják a hiba okát. Itt kellene a rugalmasság, hogy azonnal kicserélik az ilyen rejtett hibás készülékeket. Ne a tulajnak kelljen a rengeteg utánjárást végezni.

(#410) süti5


süti5
őstag

Nekem most gigabyte s1205-öm van (dual sim-es WM6-os) és meg vagyok vele elégedve.
Viszont lenne egy kérdésem, és ezzel sosem törődnek lényegében a tesztkészítők. Nekem amire nagyon kéne egy telefon, azon kívül, hogy dual sim-es, az a fényképezés. Szerintetek most melyik a legjobb kamerás dual sim mobil a piacon?
A jelenlegi nem csinál rossz képeket, de a régi K850-es ericssonom bealázza az tuti....
Megfelelne nekem minőségre egy mostani nokia/samsung stb. felsőkategóriás telefon fényképezős része, de vajon melyik dual sim-es teló tudja ezt hozni? A tesztekben minden dual simes telónál leírják hogy szar, de itt nem is ez a lényeg, hanem a dual sim.... Nekem meg mindkettő jó lenne...persze legyen benne gps is, meg 3g akkor már :DD
Nem vagyok telhetetlen.

(#411) Mikuland válasza süti5 (#410) üzenetére


Mikuland
tag

Helló!
Volt Nekem is 1205-öm, míg annyira besz@rt a kijelzője, hogy jó messzire dobtam. :DD
Én a samukat várom dual-android kombóban, talán még a képalkotásuk is jobb lesz, mint kínyai társaiké.? Már láttam egy-két jobbnak tűnő keleti koppintott droidost, de a képességeik nem győztek meg...

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#412) jFox válasza Mikuland (#411) üzenetére


jFox
őstag

A Samsung-oknak jó kamerája van. :K Legalább is ami nekem volt D880, az elég jó képeket csinált. :K De a kínai telefonokban elég fos kamerák vannak. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#413) Yany


Yany
addikt

Úgy látom (sokat olvasgattam a fórumukat), hogy az etotalk jelenleg ezt a készüléket tartja a legjobb dualsim-es telefonnak: [ZTE U960]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#414) nonsense


nonsense
csendes tag

Végigolvastam a hozzászólásokat és egy A60-asra én is beruháznék. A free shipping reményében esetleg ha valaki szintén venne ilyet rendelnék kettőt. Kb 43500Ft-ra jönne ki a történet. Csak biztos buyer jelentkezzen pls.

Az OpenWrt az egyetlen olyan rendszer, amivel hasonlóan pozitív tapasztalataim voltak, mint az Androiddal!

(#415) gtr323 válasza nonsense (#414) üzenetére


gtr323
tag

3-án rendeltem a haveromnak is egy A60-at, ma reggel hozta a postás, cirka 9 nap alatt megjött. A hotmid. com-ról 160,59-ért, plus az EMS futár 26 dolcsiért. 46700 Ft volt a végösszeg. Ja, ajándék szilikontokkal és fóliával!
A free shippinggel azért óvatosan: egyszer nagyon megszívtam, 60e Ft-om bánta, köszönhetően a DHL szorgos munkatársainak, akik kilopták a cuccomat a dobozból. Biztosítva nem volt a csomag (mivel a free shipping a lehető legolcsóbb kézbesítés a feladó oldaláról, amit az árba egyébként beépít), így reklamálni sem volt értelme, pedig 2 hétig leveleztem a DHL-lel. Tanulópénz volt, azóta csak biztosítva mindent!

Egyébként az én Lenovom lassan 5 hónapos, teljesen rendben minden vele.
(Nem értem a topikban lévők nagy részét, minek kínlódnak a 2 akksis kínai noname vackokkal, amikor nagyon jó áron Lenovo A60 és P70 is van?)

(#416) nonsense válasza kofy (#334) üzenetére


nonsense
csendes tag

Felmerült azonban egy kérdés (Lenovo A60). A telefonkönyvben van-e olyan lehetőség, hogy minden egyes telefonszámot (vagy névjegyet) hozzárendeljem az egyik simhez. Másképp közelítve ha munkával kapcsolatos kontaktot hívok, a céges simről hívja (és ne ajánlja fel a választást), a privátról pedig a privátokat. Előre is köszi a segítséget!

Az OpenWrt az egyetlen olyan rendszer, amivel hasonlóan pozitív tapasztalataim voltak, mint az Androiddal!

(#417) jFox válasza nonsense (#416) üzenetére


jFox
őstag

Szerintem egyikben sincs ilyen. Nekem az FG8-ban olyan van, hogy ha Call log-ból (Híváslista) hívok, akkor automatikusan arról a SIM-ről hív, amelyiken indítva vagy fogadva lett a hívás. Nagyon hasznos funkció. :K Eddig a Samun nézegetnem kellett, hogy melyiken hívtak és azon visszahívni.

más:

Van nekem a telefonon egy alkalmazás, ami állandóan fut és nem használom semmire. Ha lelövöm akkor újraindul. az a neve, hogy VIMI. Valami kínai messenger szerűség. Eltávolítani sem hagyja. Hogy lehet ezt kiírtani a telefonról?

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#418) nonsense válasza gtr323 (#415) üzenetére


nonsense
csendes tag

A .fastcardtech.com-on néztem a telót. Ott 150 dolcsi és 200 dollártól ingyenes szálítást lehet választani, ami ugyanaz az airmail, ami egyébként is opció. Ennek megfelelően biztosítást is lehet választani hozzá, amit úgy látom nem szabad kihagyni. A hátránya az, hogy 20+ munkanap is lehet a szállítás.
De menetközben azt javasolták, hogy várjak egy picit, mert javulhat a dollár árfolyama is.

Ha esetleg megosztanád a tapasztalatod a telefonkönyv kontra 2 simkártya működéssel kapcsolatban feltett kérdésemre, azt megköszönném.
Most is 2 simes telót haszálok (LG GX200) és nem bírom ép ésszel felfogni, hogy senki nem gondol erre a felhasználásra.

Érthető a két meglévő mód:
1. Van egy alapértelmezett kártya és kész! Ha a másikat akarod használni átváltasz rá. Erre a célra van egyébként egy dedikált gomb az én telefonomon. (Az nem derült ki számomra eddig, hogy az A60-on is van-e ilyen.)

2. Választó mód: minden interakció előtt felajánlja a választást.

Az én elképzelésem szerint lenne egy 3. és 4. mód is.

3. Időbeosztásos mód: pl. 8-16 óráig az egyiket veszi alapértelmezettnek 16-8-ig a másikat. De lehet ezt azzal bonyolítani, hogy hétfőtől-péntekig és hétvégén és ünnepnapokon egyéb beállítások.
Ezt nem csak a munkaidőhöz lehetne igazítani, hanem csúcsidős előfizetéseknél arra a kártyára, ami olcsóbb (, ha van egyálltalán még ilyen).

4. Névjegy opció: Minden névjegyhez (vagy minden egyes számhoz, ha egy névjegyen belül több is van!!!) beállíthatod, hogy melyik simet használja. Ebben az esetben a munkaügyi hívások a céges számról mennének, a privát hívások pedig a sajátról.

Sőt ha már itt tartunk egy 3-as 4-es mix is lehetne.

Lehetne ezt még ragozni és speciális esetekről még szó sem esett. Csak arra akartam rámutatni, hogy lehetne ebbe beletenni néhány opciót a fejlesztők részéről.

Az OpenWrt az egyetlen olyan rendszer, amivel hasonlóan pozitív tapasztalataim voltak, mint az Androiddal!

(#419) nonsense válasza jFox (#417) üzenetére


nonsense
csendes tag

Köszi. Látom közben válaszoltál. Ettől függetlenül mekkora királyság lenne egy ilyen funkció.
Ha időm engedi, majd járok egyet ebben a témában, hogy van-e lehtőség ilyen funkciót fejleszetni a 2 simes gépekbe.

Ez a visszahívásos történet a mostani telefonomon is működik. Ezt legalább logikusan oldották meg.

Sajnos nem tudok segíteni a messengeres problémádon.

[ Szerkesztve ]

Az OpenWrt az egyetlen olyan rendszer, amivel hasonlóan pozitív tapasztalataim voltak, mint az Androiddal!

(#420) jFox válasza nonsense (#419) üzenetére


jFox
őstag

Én nem érzem a hiányát. Elég jól meg van oldva a hívás szerintem. Rábökök a névre - megkérdi, hogy melyik számát akarom hívni - arra is rábökök, utána megkérdi, hogy melyik SIM-ről szeretném. Engem inkább az bosszant, hogy nem lehet elnevezni a SIM-eket, mint a Samsungnál (pl. Saját meg Céges). Az első időkben gondolkodnom kellett erősen, hogy melyiket hova is tettem... :U

A VIMI-s kérdés nem csak neked szólt, hanem úgy mindenkinek. :R

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#421) kofy válasza nonsense (#418) üzenetére


kofy
tag

Az én lenovo A60-asomban van egy ilyen funkció, hogy associate contacts with a specific SIM (Settings -> SIM management -> Contacts&SIM). Nem próbáltam élesben, de itt felajánlja, hogy összekapcsol egy névjegyet valamelyik SIM-mel. Sőt, ha a névjegyen belül több telefonszám van, akkor az egyes telefonszámokat külön jeleníti meg, így csak az általad választott telefonszám lesz az adott SIM-hez kapcsolva.

Amúgy az LG-től eltérően itt nincs gomb az aktív SIM kártya cserélésére. Menüben beállíthatod, hogy csak SIM1-ről hívjon, csak SIM2-ről, vagy minden hívás előtt ajánlja fel. Így eggyel több tapi minden hívás, de a választás a kezedben (ujjadban :)) marad.

[ Szerkesztve ]

(#422) Wilbury válasza nonsense (#419) üzenetére


Wilbury
csendes tag

Nálam minden itt hiányolt dual sim opció megvan a B63M - esemben (ami 1 hete megjött gond nélkül).
SIM-et el lehet nevezni (sőt szinezni) bármire, bármilyen kontakthoz rendelhetek külön sim-et. Ha nem rendelek, akkor előtte megkérdezi -ahogy illik- akár hívás akár sms. Teljesen korrekt a cucc, gyönyörű kijelzővel, gyors nettel, a gpu-ja is hasít rendesen, egyedül a flash-t hiányolom a böngészőben, de rajta vagyok hogy megoldjam valahogy. A magyar nyelv cseppet sem hiányzik, a magyar appoknál meg amúgy is van...
Tokot is bűvöltem rá: a HTC Sensation gumitokja pont jó, csak a táphelyet kellett alul körömollóval perforálnom :)

Összességében jól választottam úgy gondolom

(#423) PunyiPeti


PunyiPeti
csendes tag

Sziasztok !!!

Érdeklődni szeretnék, hogy tudtok-e ajánlani nekem Androidos DUAL SIMes telefont? Már néztem párat, találtam is GigaByte G-Smart 1345, viszont az a bajom vele, hogy

Megjegyzés:

Csak egy SIM kártya él hívás vagy mobilinternetezés közben
SIM1: 3G, SIM2: 2G

Nekem olyan kellene, ahol ez a probléma nem állna fenn...

Előre is köszönöm a segítséget, ötleteket, javaslatokat... ;)

ui: Árban 50-70 között gondolkodom...

(#424) nonsense


nonsense
csendes tag

Király! Köszönöm a válaszokat. ezek szerint mégis eszükbe jutottak ezek a dolgok vagy sokan panaszkodtak.
Közben a B63M is képbe jött a gyorsabb proci több memória és nagyobb kijelző miatt. :W

Az OpenWrt az egyetlen olyan rendszer, amivel hasonlóan pozitív tapasztalataim voltak, mint az Androiddal!

(#425) koadi


koadi
csendes tag

Sziasztok!

Nemrég én is csatlakoztam a kínai telefonosok táborához egy Cect/Flying F605-ös készülékkel.
Ha van rá érdeklődő, szívesen leírom a tapasztalataimat.

(#426) Yany válasza PunyiPeti (#423) üzenetére


Yany
addikt

Úgy tűnik, hogy a pár hozzászólással feljebb belinkelt U960 teljesíti az igényeidet, de mindenképp olvass utána. A termékek hozzászólásai nagyon hasznos információkkal van tele ott az etotalk-on.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#427) kofy válasza Yany (#426) üzenetére


kofy
tag

...kivéve az árigényét. Az U960 már jócskán 100eFt felett van postaköltséggel, meg az esetleges egyéb költségekkel együtt.

[ Szerkesztve ]

(#428) jFox válasza koadi (#425) üzenetére


jFox
őstag

Regélj róla! :K
Én is szemeztem egy ilyennel, a QWERTY miatt.
De túl kicsinek találtam a 2,4" kijelzőt, meg ha jól tudom rezisztív is.
Üzemidő (2 SIM, 1 akksival), használhatóság, sebesség? Anyagminőség milyen?
A Ginger valódi rajta, vagy csak átírták az About-ot? Mint az enyémben...:W

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#429) koadi válasza jFox (#428) üzenetére


koadi
csendes tag

Szia!
Az hogy tényleg Ginger van-e rajta, máig nem tudom. :-)
Némelyik program 2.2.2-es Androidot lát rajta, másik 2.3-ast.

Kontra:
- Anyagminőség nem vészes, de sms írás közben azért recseg a kasztni rendesen
- Üzemidő 2 kártyával, 1 akkuval kb 1-1.5 nap (ha nem nyomkodod sokat)
- proci tényleg harmat gyenge (MTK6516 E1K), Angry Birds többnyire nagyon szaggat, web lassú, nincs tuning program, ami az MTK procit tudná kezelni. Sok frekvenciát sem ír.
(A telefonom elődje egy ASUS P5252 volt, abban Intel 426Mhz CPU volt, az ehhez a "lomha tengerjáróhoz képest egy gyorsnaszád" :-)
- az LCD a széleknél érzéketlenebb, mint középen, a felragasztás miatt. Egyébként egyátalán nem zavaró, hogy rezisztív
- töltőcsatlakozó nagyon gagyi, könnyen kicsúszik, használatnál útban van. Nokia csati is van rajta állítólag, de abba beledugva egy töltőt kb 2 percig írta, hogy töltés, aztán azóta nem reagál rá
- kamera elöl-hátul VGA! Nagyon gáz!! Néhány kép a hátsóval: 1. kép, 2. kép (ezek "szuperfinom" beállítással készültek, szóval ez a plafon.)

- memória: 256MB, de a rendszer ebből sokat felemészt, nekem csak 50-70MB marad (Auto task killerrel 100MB is nyerhető, de akkor minden menükép betöltésére is várni kell 1-2mp-et, mert még azt is kilövi)
- kijelzőn semmi sem állítható: értsd: nincs kontraszt, fényerőállítás, noha az utóbbit megtalálom a menüben, de minden beállításnál ugyanolyan. <-Alapból egyébként jól be van állítva
- kapott füles 100Ft-os eldobandó. Illetve csak az lenne, ha nem lennék ráutalva az egyedi csatlakozó miatt (USB/headset/töltő egy közös csatin van. Nincs jack)

Pro:

- LCD megmérve: 2,6". Szinte mindenhol el van írva, úgy, mint a kamera vagy a méretek.
- Méretei elfogadhatóak. Valós adatok: 114x65x13mm
- Van 2SIM, FM rádió, Mobil TV, GPS, Wifi, Bluetooth, Edge, QWERTY, Market, mozgásérzékelő.
Ezek mind jól működnek:
- A két kártyás rész jól működik. Kiválaszthatod honnan hívsz, SMS-elsz.
- műhold találás kb 2 perc, rendes GPS van benne, így nem kell adatkapcsolat a navigáláshoz. Kipróbáltam, épp elég gyors, nekem elég.
- Wifi házon belül bárhol működik, gyors, automatikusan csatlakozik
- Edge beállításokat alapból megkaptam a Telenortól - működött elsőre
- Bluetooth eddig mindent megtalált, igaz csak párszor próbáltam
- TV nagyvárosokban használható (igaz, már nem sokág), ha Kelet helyett Nyugat európai régiót választassz :F bár Keletnél van M1, de Nyugatnál nem súg az RTL Klub, TV2
- Qwerty (és úgy egyátalán a billentyűzet) használható, bár ékezetes betűt csak a gomb hosszannyomása utáni kiválasztással kapsz. (Többszöri megnyomással kényelmesebb lenne)
- Marketről eddig az összes letöltött program elindult, működött rendesen (bár a "gépigényes" dolgok 100%-át töröltem a szaggatás miatt)
- Alapból van rajta egy Superuser nevű program, ami ha kell, akkor tud bárminek Root jogokat adni.
- Sugárzási érték nem lelhető fel a neten, DE! Ezzel a telefonnal 3/4 óra telefonálás után sem volt "meleg a fejem :B ", nem úgy, mint pl a Nokia 6300-mal.
- Alapból két akkut adnak hozzá és nekem volt még a dobozban egy 2GB-os Micro SD kártya is.
- Hangminőség középmezőnyös.

Az enyém szürke, szerintem tetszetős. Hátlap bordázott, nem gyűjti az újlenyomatokat.
Közel két hónapja haszálom, eddig egyszer sem fagyot le, mindig elértek rajta, bár újkorában csinált olyat egyszer, hogy mind a két kártyámat ledobta és újra kérte a PIN-kódot.
Vaterán vettem, olyan eladótól, aki személyes garit vállalt rá és ingyen magyarította nekem (Igaz, csak kb 80%-ban, így bekapcsoláskor a SIM PIN code eingeben felirat alá írok :C )
Érdekesség, hogy PIN kód kéréskor a képernyőbillentyűzeten nincs 0-ás szám! (Amúgy mindenhol máshol megvan minden) Ha nem volna billentyűzetem, akkor be se tudnám kapcsolni? :F Na mindegy, van billentyűzetem, szóval nem gond.

Azt hiszem ennyi, bocs a hosszú hozzászólásért!

(#430) jFox válasza koadi (#429) üzenetére


jFox
őstag

Nekem is az About phone.ban 2.3.1 van viszont az Android System Info megmondja a frankót, hogy csak 2.2.2 :DDD Nem értem én a kínaiakat. 2.2 vagy 2.3 nem olyan nagy különbség. Miért kell ráhazudni. :( Én annyit vetem észre tablet-en, hogy a 2.3 egy kicsit látványosabb.
Amúgy azért nem is vettem ilyen telefont, mert nem tudtam eldönteni a sok leírás közül, hogy melyik az igaz. Volt ahol VGA kamerát írtak, volt ahol 2MPx-elt. :F

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#431) Nyurga válasza Yany (#413) üzenetére


Nyurga
tag

Nem lenne evvel a ZTE-vel baj, ha nem lenne ennyire drága, legalábbis a többihez képest.

Ha privátot írsz, írd bele, hogy mivel kapcsolatban kerestél! Az egyszerűbb kommunikáció érdekében, telefonon: +36702577646

(#432) Yany


Yany
addikt

vágom, jogos

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#433) Wilbury


Wilbury
csendes tag

Na. Úgy néz ki kijött az új MTK6575-ös chipset előrendelésre. Januárra igérték, de állítólag márciusra lesz kinn a piacon. Sztem innentől ebben gondolkodjon mindenki aki még nem vette meg a magáét. Korrekt ár (még lejjebb is fog menni), naprakész vas, és persze dual-sim :)

LENOVO A750 az új üdvöske.
Nem kell neki pár hónap és elkezdik fosni ezzel a chipsettel a különböző variációkat is.

[ Szerkesztve ]

(#434) jFox válasza Wilbury (#433) üzenetére


jFox
őstag

És ez valóban két magos, vagy csak úgy "kínai módra", hogy a grafikus magot is +1magnak veszik?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#435) gtr323


gtr323
tag

Kissé hihetetlen: Lenovo A60 magyarítás és hívás közbeni SIM elérhetetlenségének megoldása csupán néhány forintért:
(a válaszokat érdemes olvasni)
[link]

:F

[ Szerkesztve ]

(#436) janakbacsi válasza Wilbury (#422) üzenetére


janakbacsi
őstag

Vámot fizettél a B36M után mikor megjött Kinából?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#437) solarix45


solarix45
senior tag

Az Alcatel OT-927M-ről hallott már valaki?

Ilyen áron kéne nekem a Lenovo P70...

(#438) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Az előző chipről (6573) tud valaki sebesség összehasonlító adatokkal szolgálni?
Esetleg az újról?

[ Szerkesztve ]

(#439) Wilbury válasza szabi__memo (#438) üzenetére


Wilbury
csendes tag

Egy ilyet találtam:

Mtk6575 vs. Qualcomm 8226

(#440) szabi__memo válasza Wilbury (#439) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ezt lattam, de nem tul szamszeru es nem is derul ki mit latunk 73 (tavaly nyari a video..)? 75? tokmas?

[ Szerkesztve ]

(#441) kofy válasza gtr323 (#435) üzenetére


kofy
tag

A magyarításra egy ezresért én is kíváncsi lennék (nem mintha hiányozna). Szerintem csak a legfontosabb menüpontok kerülnek magyarításra, nem az egész rendszer és így lesz egy keverék angol-magyar telefon.
A másik pedig szerintem hardverileg nem lehetséges, mivel itt egy egyantennás készülékről van szó.
Ami még érdekes: vajon mit/kit ért az eladó a "forgalmazó" alatt? A lenovo magyarországi fióktelepét? A vaterahuszár bt-t, aki behozza? Vagy kit?

(#442) gtr323 válasza kofy (#441) üzenetére


gtr323
tag

Ez a tag a tipikus "nagy pofa, üres zseb" fajta. Iszonyat szánalmas és gagyi, amikor a vevő pénzéből rendeli meg valaki a cuccot. Ráadásul hülyeségeket írogat válaszként.

(#443) gtr323


gtr323
tag

Találtam a Vaterán egy másik varázslót is, aki kínai csodákra mókolja rá a morelocale2-t, majd ezt világszenzációként a youtube-ra is felteszi és az arra érdemes hülyéktől még elkér ezért jó pár ezrest is. :C

(#444) jFox válasza gtr323 (#443) üzenetére


jFox
őstag

Rá tettem én is az FG8-ra, de csak a Google-s cuccok lettek magyar nelvûek tôle.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#445) smirdex


smirdex
tag

Sziasztok! :)

Dual sim-es samsung d980 telefonom van jelenleg, androidosra váltanék most. Melyik az a telefon amelyik a samuhoz mindkét kártyát egyszerre a hálózaton tartja. Egész pontosan arra gondolok, hogy ha beszélgetek az egyik kártyán a másikon a hívó fél kicsöngést hall, nekem pedig jelzi a telefon a másik kártyára történő bejövőhívást...
Szemezek a Lenovo a60-al, de ha jól sejtem nem tudja ezt..?

köszi :R

(#446) gtr323 válasza smirdex (#445) üzenetére


gtr323
tag

Jól sejted, ettől a hiányosságától eltekintve nagyon jó telefon!

(#447) Yany


Yany
addikt

A fentebb linkelt U960-as képes erre (állítólag).

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#448) smirdex válasza gtr323 (#446) üzenetére


smirdex
tag

Pedig de jó lenne...s te hogyan értesülsz az esetleges hívásról az a60 esetében? Vajon a ez tudni fogja?? Jó kis készüléknek tűnik...Várom a megjelenést no meg és az árat is...

(#449) smirdex válasza Yany (#447) üzenetére


smirdex
tag

Hát jó kis készüléknek tűnik :) ...csak hát az ára..nem szántam rá annyit...és még nem is biztos, hogy tudja amit szeretnék....
Ilyet használ valaki : Motorola xt532 ?
:R

(#450) gtr323 válasza smirdex (#448) üzenetére


gtr323
tag

Át van irányítva a másikra, amin éppen beszélek és úgy látom. Aztán visszahívom. :)

Samsungék szerintem ezt tudják, a B7722 is ilyen, azt használtam.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.