Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) zarew válasza bszaki (#950) üzenetére


zarew
senior tag

A fenti hely szerintem megbízható.Ha 200 fölött rendelsz ingyen küldik.Kb 60 szor rendeltem Kínából (Hong Kong)és még mindig megjött.Olyan is volt,hogy az ünnepek alatt rendelt cucc 5 hétig utazott,már az eladó újból el akarta küldeni a 25 dolláros alkatrészt.Aztán mégis megjött.Persze az EGY!!! dollárért ingyen postával érkező 5db kijelzőfólia darabja 2 hétig tartott.De megtanultam legalább feltenni!A minőségre persze figyelni kell.A nagyon olcsó terméket persze jó lenne előbb kézbe fogni.Én éppen ezért rendelnék márkásabb telót:ZTE,Lenovo stb.esetleg külföldi teszteket elolvasni.Szóval én jobban bízom bennük,mint a német ebay-on seftelő kitudja milyen népekben,meg sajnos itthon is akad szélhámos.
De persze ez csak az én véleményem.

(#952) Rick4


Rick4
félisten

Na én inkább vettem egy Xperia mini-t a mediamarktban 39 ezresért.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#953) Edwin.


Edwin.
csendes tag

Ha valakinek van eladó használt Lenovo A60-asa, akkor kérem keressen meg pü-ben.

(#954) fecg21 válasza Rick4 (#952) üzenetére


fecg21
aktív tag

34.700ft [link]

[ Szerkesztve ]

(#955) baalco válasza fecg21 (#954) üzenetére


baalco
tag

ez nem a dual sim-es topic? :F :))

(#956) bszaki válasza zarew (#951) üzenetére


bszaki
csendes tag

Köszönöm a választ, sztm. megrendelem :(((

(#957) hadaway74


hadaway74
tag

Mivel tudom root-olni a telot.

megyek mert jövök.

(#958) zarew válasza bszaki (#956) üzenetére


zarew
senior tag

ja,kell egy kártyát is rendelni hozzá,és 46-48 ért itt terem az A750

(#959) indigo válasza hadaway74 (#957) üzenetére


indigo
aktív tag

Ezt próbáltad?

(#960) hadaway74 válasza indigo (#959) üzenetére


hadaway74
tag

most igen. nem jó sajnos

megyek mert jövök.

(#961) fecg21 válasza baalco (#955) üzenetére


fecg21
aktív tag

Esetleg nézd meg mire válaszoltam-és miért..... :U

(#962) indigo válasza hadaway74 (#960) üzenetére


indigo
aktív tag

Akkor esetleg itt nézz szét.

(#963) baalco válasza fecg21 (#961) üzenetére


baalco
tag

Xperia minit linkelted olcsóbban. Az is dual? Egyébként ott a smiley a végén. De ne offoljunk. :-)

(#964) barobag


barobag
csendes tag

ZOPO ZP 100 valakinek meg van már?
Magyarul tud?
Ha van esetleg tapasztalata bárkinek, akkor dobja már fel ide, ha kérhetem!

(#965) hadaway74


hadaway74
tag

Ti mivel szinkronizaltok? Van valami kinai szoft
ra? Media kepek stb gondolok.

megyek mert jövök.

(#967) Rick4 válasza fecg21 (#954) üzenetére


Rick4
félisten

Az amit én vettem egy valóban új, és valóban magyar garis készülék, a gyári gari annyit jelent, hogy a hivatalos márkaszervizben szervizelhető, csak új lakatrészekkel javított, a gyártó által képzett szakemberek által javítható készülék, ez meg valószínű egy valahonnan szürkén behozott, a bolt által vállalt garancia, ahol mindenféle bontott készülékből szerelnek ki alkatrészt, és ha esetleg nem hajtanak el a hibával, akkor még szerencséd is van? Nincsen ezekről jó véleményem, van akinek valami arab készülék jutott, amire marketet se lehetett tenni.... Köszi, ebből nem kérek, igazából a kétkártyás teló se lett volna rossz, de a kínai weboldalas adatokkal való kamuzás, a garis ügyintézés problémája mind annyira messze van attól ami nekem megfelelő, hogy inkább ezt választottam.

Offba tettem annak ellenére, hogy ez szerintem így szervesen kapcsolódik a topic témájához.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#968) zarew válasza barobag (#964) üzenetére


zarew
senior tag

Engem a kijelzője tesz kiváncsivá.

(#969) bszaki válasza zarew (#958) üzenetére


bszaki
csendes tag

Végül a ZTE U960 mellett döntöttem, remélem nem nyúlok nagyon mellé. :U

(#970) barobag válasza #58645760 (#966) üzenetére


barobag
csendes tag

Köszi "dragonballsu" rendes vagy, de ezen már túl vagyok, ennél azért többet szeretnék tudni!
Apropó ehhez mit szóltok?
http://etotalk.com/star-b79m-3g-wcdma-43qhd-android-cpu-mt6575-10ghz-dual-sim-multilanguage_p2999.html.
Ha van valakinek tudomása erről szívesen látnánk véleményét!!

(#971) fecg21 válasza Rick4 (#967) üzenetére


fecg21
aktív tag

Teljesen egyetértek veled, engem is vissza tart valamelyest a kínai dualsimes mobil vásárlásától az a zsákbamacska vásárlás-vagy nem is tudom hogyan nevezzem.

(#972) fecg21 válasza zarew (#968) üzenetére


fecg21
aktív tag

Engem is, elméletileg tudnia kell azt amit a HTC evo 3d is tud. :F
Kérdés hogy vajon megéri e azt a plusz kb 100 dolláros felárat a zp100-ashoz képest...jó lenne egy mobilarénás teszt.

(#973) fecg21 válasza barobag (#970) üzenetére


fecg21
aktív tag

Az általad linkelt telefon szerintem nem éri meg az árát, ugyanennyiért van zopo z100-as is, szintén 4,3-as-de-960x540 pixeles kijelzővel, és jobb kamerával.

(#974) GBRDVD válasza #58645760 (#966) üzenetére


GBRDVD
tag

Dear starwar2013, onepiecenew, dragonballsu,

please give this message to your boss: About this forum many buyers would be to Lenovo A750, IF you translate it in Hungarian language. ;)

(#975) smirdex válasza GBRDVD (#974) üzenetére


smirdex
tag

:C

[ Szerkesztve ]

(#976) Buvana válasza GBRDVD (#974) üzenetére


Buvana
aktív tag

Kérjük, adja meg ezt az üzenetet annak a főnöke: a fórum sok vevő lenne a Lenovo A750, ha elsikkad a magyar nyelv. ;)

(im translator plugin) :B

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#977) fecg21 válasza Buvana (#976) üzenetére


fecg21
aktív tag

A gugli fordító is ugyanilyen használhatatlan szintű kategória-de hát ha nem fejlesztik, mit is várjunk ennél többet, jobbat.

(#978) zarew válasza bszaki (#969) üzenetére


zarew
senior tag

Azért a ZTE nem egy noname cég.Nagyon kíváncsian várom a beszámolódat a telefonról.Mindenképp szólj ha megjött!Ja és persze úgy tudom ez az egyetlen dual aktív simes telefon,két antennával.

(#979) barobag


barobag
csendes tag

Sziasztok!
Amit Zoli968 írt feljebb a ZTE 960-ról (02.23-án), a sim kártya telefonszám elküldésének hiányosságáról, azt más is tapasztalta már. Esetleg született rá valami megoldás, érdekelne!
Akksi hogy bírja normál használat mellett? Várjuk a tulajdonosok tapasztalatait, mert azért nem egy olcsó mulatság ez a teló, és azért megnézném mire hajítok ki ennyi lóvét.
Előre is köszi!! :C

(#980) Nyurga válasza barobag (#979) üzenetére


Nyurga
tag

sziasztok,
nekem kb ugyanez lenne a kérésem, csak a lenovo a750 tulajok felé:)

Ha privátot írsz, írd bele, hogy mivel kapcsolatban kerestél! Az egyszerűbb kommunikáció érdekében, telefonon: +36702577646

(#981) barobag


barobag
csendes tag

ZTE U960
Most láttam az etotalk honlapján, hogy valakinek talán ugyanez lehet a problémája. Bár nem biztos hogy az USSD kód elküldésének hiánya okozza ezt (de a jelek szerint csak az 1-es SIM-en)
Ha valaki király ebben a témában, dobhatna egy választ!
Kösz! :R

(#982) janakbacsi


janakbacsi
őstag

Végre megérkezett a Lenovo A750! Kellene valami jófajta custom rom rá, mert a gyári romban elég sok olyan alkalmazás van, amiről azt sem tudom, hogy mi és nem is használom azokat és csak a helyet foglalja. Rootolása megoldható valahogy? Netem nem nagyon találtam infót róla, csak egy orosz nyelvű fórumot, ahol elég nehéz eligazodni. Előre is köszi a segítséget.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#983) fecg21 válasza janakbacsi (#982) üzenetére


fecg21
aktív tag

Próbáld ki a z4root alkalmazást, aztán rakd fel a system app remover.apk-t. Utána azt törölsz amit akarsz.

(#984) sandrik


sandrik
csendes tag

Egy kicsit részletesebb videó a ZP-100-ról:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6W7uNHXQ3-4

(#985) barobag válasza sandrik (#984) üzenetére


barobag
csendes tag

Köszi Sandrik!
Már láttam én is a videót, csak azért a saját tapasztalat mégis csak többet ér!
Még egyszer biztatok minden ZOPO tulajdonost nyilvánuljon meg a köz javára

(#986) bszaki válasza barobag (#981) üzenetére


bszaki
csendes tag

Találtam egy fórumot ahol részletesen taglalják a ZTE U960 ROM és egyéb gondjait, angol nyelvű.
http://androidforums.com/u960-all-things-root/510094-zte-u960-rom-discussion.html

(#987) bszaki válasza barobag (#979) üzenetére


bszaki
csendes tag

Én várom, hogy megérkezzen, remélem megjön! :F

(#988) barobag válasza bszaki (#987) üzenetére


barobag
csendes tag

Kíváncsi leszek a tapasztalatidra, remélem beszámolsz róla!

(#989) pigatt válasza janakbacsi (#982) üzenetére


pigatt
őstag

Hali!

Honnan rendelted a Lenovo A750-et?

i9 / 4080 / 32"

(#990) janakbacsi válasza pigatt (#989) üzenetére


janakbacsi
őstag

innen

http://www.merimobiles.com/Lenovo_A750_4_0_inch_Android_2_3_6_3G_Dual_Sim_Sma_p/meri4177.htm

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#991) Buvana


Buvana
aktív tag

Hero H5500-at nem vett senki? Többen írtátok, hogy azt szemeltétek ki. Arról is szívesen látnánk egy rövid beszámolót!

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#992) skristof válasza janakbacsi (#990) üzenetére


skristof
tag

lehet hülye kérdés, de ilyen helyekről jön számla?(azt tudom, hogy azt írják a csomagra, hogy 30$ meg h ajándék, hogy átcsússzon a vámon)

vagy azt itthon úgy se lehetne elszámolni?

(#993) janakbacsi


janakbacsi
őstag

én nem kaptam számlát mellé

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#994) janakbacsi válasza fecg21 (#983) üzenetére


janakbacsi
őstag

z4root sajnos nem működik. várom az infot a szállítótól a rootolásra vonatkozóan.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#995) jFox válasza janakbacsi (#994) üzenetére


jFox
őstag

Super 1Click rout-ot próbáltad már? A z4 nekem sem ment MTK-s telefonon. De a Super 1Click megcsinálta. :K
Bár sokat nem értem vele, mert a beégetett kínai app-okat nem tudtam így sem eltávolítani. :O
Valakinek sikerült ilyen művelet?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#996) hadaway74 válasza jFox (#995) üzenetére


hadaway74
tag

En probaltam tobb fajtat is de nem sikerult semelyikkel. Neked hanyassal sikerult. Amugy ket hete nyuzok egy x15i telot es azt kell mondjam hogy a Defy utan semmivel sem rosszabb. Ami nagyon jo hogy nem kell 2 Defyvel rohangalni. Ez az aldas ezekben a telefonokban. Csak rootolni nem tudom az istennek sem. Le kellene menteni a Romot meg amig tuti jo. Mert ha beszarik akkor itt nincs Odin meg stb.

megyek mert jövök.

(#997) fecg21 válasza janakbacsi (#994) üzenetére


fecg21
aktív tag

Ez érdekes, nekem működött mtk6516-os cpu-s telefonon is, legutóbb mtk6573-as telón is a z4root.apk tökéletesen tette a dolgát. Esetleg annyit tegyél meg hogy több alkalommal próbálod meg egymás után, aztán indítsd újra a telefont-működnie kell.

[ Szerkesztve ]

(#998) hadaway74 válasza fecg21 (#997) üzenetére


hadaway74
tag

De az sztem csak 2.1- es droiddal megy. Vagy talan 2.2- vel. Ezeken meg frissebb rendszer van.

megyek mert jövök.

(#999) hungobungo


hungobungo
aktív tag

Üdv!

Az asszonynak vettem egy ZOPO100-as telefont, ezért kérdezhettek bármit, tudok rá válaszolni.

Néhány infó:
- iszonyat gyors! Pl. boot idő kb. 5 mp (!), semmi lag, homokóra ;)
- két hét alatt nulla force close, belassulás, "az alkalmazás nem válaszol".
- angolul beszél, de ez kb. 0.01%-ban lehet gond bárkinek (fel kell rá rakni vmilyen locale programot, és beállítani a magyart, utána a magyar nyelven is működő programok már magyarul fognak menni(.
- a kijelző iszonyat szép, a 960x540 pixeles felbontás és a 4,3"-os méret nem hazudik...
- fehér színben gyönyörű (a többi mtk6575-ös tudtommal csak feketében létezik)
- Az akksi 2-2,5 napig bírja normál használat mellett (napi 30 perc netezés, 30 perc telefonálás)
- van hozzá rootolt rom, + tool, és könnyű flash-elni.
- ígérik hozzá az Android 4-et, bár a véleményem, hogy telefonon tökmindegy, igazából csak tableten van értelme.
- a gyári launcher ronda, van rajta néhány kínai program, és alapból elég spártani a rendszer, de nem kell megijedni tőle.
- A telefon anyag minősége simán hozza az elvárhatót, semmivel nem rosszabb mint pl. az én Acer Liquid telóm, vagy külsőre pl. az első androidos telóm, a Pulse (Huawei). Ha már összehasonlítás, az Acer Liquid egy 768Mhz-es snapdragon procis teló 256MB rammal, és ég és föld a különbség sebességben a ZOPO javára. Még azt is meg merem kockáztatni, hogy a kollégám HTC Incredible S-énél is gyorsabb...

Csak ajánlani tudom!

[ Szerkesztve ]

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#1000) sandrik válasza hungobungo (#999) üzenetére


sandrik
csendes tag

Szia! Honnan rendelted, mennyi idő alatt ért ide? Vámot, áfát kellet-e fizetned?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.