Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120301) tibcsi0407 válasza fudi2002 (#120299) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Kellene egy. :)

https://utdetailing.hu/

(#120302) Laza... válasza Graphics (#120300) üzenetére


Laza...
addikt

Mikor megy apróra? :DDD

Never give up!

(#120303) Graphics válasza Laza... (#120302) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:D Aljas rágalom , fel se teszem ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#120304) beg válasza Graphics (#120293) üzenetére


beg
veterán

Gearbest eu:
Flat Rate Shipping 7 - 25 business days FREE SHIPPING

Tehát $108.99 ;]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#120305) hevizms válasza g_g_g (#120296) üzenetére


hevizms
addikt

Akárhogy nézem nekem sehol nincs a 6,4$

Hogyan van ez?Valamit rosszul nézek?

A Flat rate shipping az nyomkövetős?

[ Szerkesztve ]

(#120306) g_g_g válasza hevizms (#120305) üzenetére


g_g_g
őstag

Ha beteszem a kosárba és tovább folytatom a rendelést, akkor így néz ki:

(#120307) Graphics válasza beg (#120304) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Najovanma :D

De nekem Gearbestrol eubol mindig volt vmi postakoltseg :)

+6.4$

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#120308) hevizms válasza g_g_g (#120306) üzenetére


hevizms
addikt

Ja így már érthető.Köszi

(#120309) Soká


Soká
senior tag

Itt találtam egy tesztet a az InFocus M560-ról:
http://www.chinamobiles.org/reviews/review-infocus-m560-m808.1122/
Tulajdonképpen elég kiegyensúlyozottnak tűnik. Talán a hangszóró minősége alatta van az elvárhatónak...
És egy spanyol:
http://www.chw.net/foro/moviles-chinos/1164860-review-infocus-m560-5-2-octa-core-diseno-increible-unos-100-a.html

[ Szerkesztve ]

(#120310) 01andris válasza Soká (#120309) üzenetére


01andris
tag

Nem mondhatnám,halkabb mint az Lg G4 de tisztábban szól.Telefonálásnál pedig kristálytiszta a hang.

(#120311) trouble válasza Soká (#120309) üzenetére


trouble
senior tag

Szerinted a fülessel történő zenehallgatás is vacak lehet, ha a saját hangszóró hangja gyengus( nem csak ennél a telóná) általában is ?

[ Szerkesztve ]

(#120312) Graphics válasza Soká (#120309) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

En nagy Lenovo es Xiaomi kedvelo vagyok, de ez az InFocus. Ma 3embernol 2 rogton meg is vette volna.

Hetvegeig nyuzom, en nekem nincs ra rossz szavam. Aksi lehet 3000 korul, de azon kivul perfekt :)

40 ezer alatt nem nagyon tudok jobbat

Teszteket en is neztem elotte, es minden teren kivalo. Kamera alkalmazas pl nagyon sok hasznos funkciot tud.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#120313) Soká válasza Graphics (#120312) üzenetére


Soká
senior tag

01andris:
hát, látod, te az ellenkezőjét mondod, mint ami a tesztben írnak. Mit gondoljon ilyenkor a halandó? :) Én csak örülnék, ha a te véleményed lenne a mérvadóbb. Abban a tesztben persze az iPhone 6-hoz hasonlították, szóval lehet, hogy csak ahhoz képest gyenge a hangja... De majd Duliee is mond valamit.

trouble:
Valószínűleg nem az analóg jellel van gond, hanem a belső hangszóró a gyengécske. De mit is várhat az ember egy körömnyi hangszórótól? Nekem már az csoda, hogy egyáltalán szól valahogy. Szóval, fülessel biztosan jobb az eredmény. de reméljük 01andrisnak van igaza. Én a gyerekeimnek nézegetek telfont és náluk azért számít, hogy egymás között zümmögtetik a kütyüjeiket. Én meg fogom a fejem, mert ennél még a Sokol rádió is jobban szólt 40 éve. Ha valamiben történt visszalépés ebben a fene nagy fejlődésben, akkor az éppen a zenehallgatás minőségének romlása. (Úgy általában értem a telefonok világára)

Duliee:

Mióta az UleFon Parist úgy lehúzta itt egy tesztelő, azóta még inkább látom, hogy apróságokon múlnak egy teszt konklúziói. Annak a telefonnak is jók voltak a paraméterei, a tulajok dicsérgették, aztán mégis ember legyen a talpán, aki olyat mer venni tesztolvasás után... Ezzel az erővel akár az InFocusról is kiderülhet, hogy nyomja valami vezeték a panelt, hogy ledob a hálózatról, valami nincs jól optimalizálva...stb.

"Kamera alkalmazas pl nagyon sok hasznos funkciot tud."

Hát, majd kíváncsi vagyok milyen képeket lősz, mert a német tesztben az volt az érzésem, hogy mindent sárgába húz. Ami szoftveresen javítható lenne véleményem szerint. ?Mert a rajzolata nem tragikus. Az, hogy fényszegény környezetben gyengus, az ennyi pénzért bocsánatos.

[ Szerkesztve ]

(#120314) Graphics válasza Soká (#120313) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Fényszegeny helyen mos, mint Ágnes asszony, a patak parton, nappal szerint jó.

Holnap délelőtt lesz időm fotózni. Most lemerült kb 4-4,5ora kijelzoidot pakoltam bele 87%-rol ami nagyon, de nagyon jó!

Értesítési led piros és zöld, variálni nem tudtam, tehát pirossal a lemerulest jelzi. Zölddel minden értesítést

Mára egyelőre ennyi,holnap folytkov

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#120315) b0bcat válasza Soká (#120313) üzenetére


b0bcat
addikt

Rengeteg múlik a tesztelőn és az ő személyes preferenciáin, elvárásain, megszokásain, stb...

Én például a múlt héten vásároltam egy új erszoft shotgun-t, miután kipróbáltam egyet egy játékon. (Meg mindenféle TeCső rivjúkat is megnéztem róla előtte.) Megjött a shoti, elmentem vele játszani, és hamar kiderült, hogy bár minden paramétere impozáns, olyan apróbb hibái vannak, amelyek együtt már olyan mértékben rontják a használati értékét, hogy inkább azonnal megváltam tőle. Ezzel szemben a csapattársaim, akik ugyanilyet rendeltek, maximálisan elégedettek. Pedig a termék ugyanaz. :U

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#120316) Gaborka30


Gaborka30
aktív tag

Sziasztok!

A feleségemnek keresek telefont. Megfelel az alap 1 giga RAM, 8 giga háttértár kombináció, viszont szeretne viszonylag vállalható képeket is készíteni. Ezért esett ki a Doggee x5.
Ha van javaslatotok, akkor szívesen fogadom. Jah.. és B20 nem kell :D

(#120317) 01andris válasza Gaborka30 (#120316) üzenetére


01andris
tag

Most beszélünk róla:InFocus M560.
Nézd meg egész kis pofás telefon.

(#120318) Gaborka30 válasza 01andris (#120317) üzenetére


Gaborka30
aktív tag

Köszi! Nézem.. Bár ez inkább nekem lenne jó :D Neki túl sokat tud :D

(#120319) ZolkoW válasza Gaborka30 (#120318) üzenetére


ZolkoW
őstag

hehe - én úgy jártam, hogy asszony az előző telóját alig használta értelmes dolgokra, mert nem nagyon lehetett. gondoltam elég lesz a kis akksi is, úgyse azon lóg. na, kapott használható (...) telefont, így már kevés az akksi ;-)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#120320) Soká válasza Gaborka30 (#120318) üzenetére


Soká
senior tag

Olyan telefont nem nagyon találsz az újak között, ami szerény paraméterekkel bír, de jó a kamerája.

(#120321) ReFleXx válasza tibcsi0407 (#120253) üzenetére


ReFleXx
addikt

ez a kinai Steve Jobs? :DDD

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#120322) beg válasza ReFleXx (#120321) üzenetére


beg
veterán

Nem, az a Hugo Barra :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#120323) hevizms válasza Graphics (#120312) üzenetére


hevizms
addikt

Hát ha nem is jobb 40000 alatt,de talán ennyit megér ez is ujlenyomat olvasóval B20--al.

[ Szerkesztve ]

(#120324) Graphics válasza hevizms (#120323) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nekem ez sajnos nem... Minimális márkafüggőségem van, és nálam az InFocusnál a Foxconn gyártósora nyomott sokat a mérlegbe :D persze lehet ez puszta belemagyarázás.

Viszont szoftveresen az Infocusnál sok okosságot találtam már, nem csak egy stock droid, számtalan a stockhoz képest minimális igazítást tettek bele, amitől használhatóbb, mint egy AOSP.

Az Oukitel-t figyelni fogom, de másodvonalas számomra / persze az InFocus is olyan, hogy kb senkinek semmit se mond /

Oukitel csak HD, engem pl nem érint, de az M560 5,2" FullHD-val eszméletlen szép képet ad. Azonos árban vannak, én az InFocust. Idén megvan a kis kedvencem :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#120325) punky10 válasza Graphics (#120324) üzenetére


punky10
addikt

Aki régota olvasgassa a topicot,annak biztos derüs mosolyt csalt az arcára a "végszó”:
”Idén megvan a kis kedvencem"
Hosszú még az év,áprilisban járunk... :D

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#120326) Graphics válasza punky10 (#120325) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igaz, ami igaz :D akkor úgy mondom, hogy a Q2-re megvan a kedvenc :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#120327) punky10 válasza Graphics (#120326) üzenetére


punky10
addikt

Hihetőbb... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#120328) hevizms válasza Graphics (#120324) üzenetére


hevizms
addikt

Az Oukitel-t figyelni fogom, de másodvonalas számomra / persze az InFocus is olyan, hogy kb senkinek semmit se mond /

Nahát ezzel pont így vagyok pld én.

Ha nekem most olcsó készülék kellene 40000 alatt,én biztos hogy előnyben részesiteném azt a telefont amiben a másikkal ellentétben van B20 és fingerprint.
Sőt ha csak a szimpla adatokat nézzük,akkuban is az Oukitel felé billen a mérleg.
A felbontás ami az Infocus javára dönt.De akkufogyasztásban már pont hogy kissé hátrány és tudjuk hogy a pixelszám nem minden látványban. :)
A proci 8 magos az Infocusban,a másikban csak 4.
Antutuban biztos jobb az Infocus

Hát ez csak jó mondjuk ha van választék az olcsó szegmensben is.
Mindenki eldönti mit részesít előnyben és mi fontosabb neki

De ez is csak szigórúan magánvélemény természetesen. :R

[ Szerkesztve ]

(#120329) citkar válasza ReFleXx (#120321) üzenetére


citkar
addikt

Szerintem Cho a Mentalitásból :D

(#120330) trouble válasza Graphics (#120307) üzenetére


trouble
senior tag

Pontosan mennyi idő alatt érkezett meg neked a telefon?
Gondolkodom a rendelésen, de a jövő hét utáni héten nem vagyok !
Nagyon aktív használat mellett kibír egy napot az akksi (két óra folyamatos telefonálás reggel, napközben 1-2 óra zenehallgatás, böngészes, két mail fiók szinkronizálása stb. )

(#120331) Ekevas


Ekevas
csendes tag

Hello.

Redmi note 3 pro-t szeretnék EU raktárból. gearbest-en out of stock. Tudnátok olyan oldalt mondani ahol van? Vagy van esetleg valami kereső ami összegzi a boltok készletét?

Köszönöm !

(#120332) trouble válasza Ekevas (#120331) üzenetére


trouble
senior tag

Cserébe ha kommunikálsz velük megkérdezed tudják-e magyarul is tudó rom-al küldeni, mert én is gondolkodom a vásárláson, köszi !?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#120333) zolipapa66 válasza Ekevas (#120331) üzenetére


zolipapa66
tag

spemall

elkéstem

[ Szerkesztve ]

Ecoo E04 - UMI Hammer - Redmi Note 2 prime

(#120334) tibcsi0407 válasza trouble (#120332) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Tudnak. De később nem frissíthető.

https://utdetailing.hu/

(#120335) Graphics válasza Soká (#120313) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

InFocus M560

Na ma fotóztam.

Semmi állítgatás, csak az alap, ahogy kivettem a dobozból. Fényviszonyok megfelelőek, fotókat lőttem.

A kategóriájában szerintem több mint kiváló, nem jellemző a mosás, és a túlzott szoftveres javítás.

Szélek felé, és a nem fókuszált témák persze mosódnak, de a képek szerintem magukért beszélnek.
Sokkal jobb minőségű képeket csinál, mint a Lenovo P70-esem! :D

[link]

Dropbox

Ha valaki mondd egy programot, akkor megnézem a kamera gyártóját is. / Amúgy elvielg Sony, csak nem tudom melyik IMX

M560 szétszerelve: [link]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#120336) Atomcsirke válasza hevizms (#120323) üzenetére


Atomcsirke
aktív tag

Hmm... a gearbesten "LTE 900"-at tud a készülék, azmiaz?!
"A B20 jobban teljesít!"
:D

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#120337) n@p@lm válasza Graphics (#120335) üzenetére


n@p@lm
őstag

Teljesen vállalható képet csinál.

(#120338) Graphics válasza n@p@lm (#120337) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

És úgy, hogy semmit nem is állítgattam :) Szóval értő kezekben ez még jobb is lehet.

Nekem az, hogy előveszem és lövök egy fotót, és az jó minőségű nagyon jó hír.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#120339) Soká válasza hevizms (#120328) üzenetére


Soká
senior tag

Kimaradt az a nem elhanyagolható tény sem, hogy az Oukitelben 16Gb ROM van az InFocusben 32. Ha valaki 2SIM-mel használná az Oukitelt, nem mindegy.
Ahhoz nem értek, hogy az MTK6735 64bit Quad core, 1.0GHz kontra MTK6753 64bit Octa Core 1.3GHz hogyan viszonyul egymáshoz.
De az 5,2" és 5,5" sem mindegy, bár igazából csak 3-5mm-rel szélesebb-hosszabb az Oukitel.

(#120340) Graphics válasza Soká (#120339) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A simában 16GB van :) a Pro-ban van 32GB, de mivel külön tálcás megoldással 2 sim + microSD-vel bővíthető, így nem látom előnyét a drágább verziónak :)

Képek fentebb, nézd meg majd őket :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#120341) Soká válasza Graphics (#120335) üzenetére


Soká
senior tag

Köszi a többiek nevében is a fotókat!
Valóban vállalható jó képek ezek a mobiltól. Nem rossz a széleken sem, elég jó a színhelyesség és akik a szoftveres részért felelősek, ők sem mentek bele nagy hibákba (túlhúzott színek, túlhúzott élesség, stb.)
Viszont elég nagy fájlméreteket produkálnak... A hétköznapokban szerintem érdemes nem a legnagyobb felbontásban használni a telót. (szvsz 8mp felett ebben a szegmensben nincs érdemi információtöbblet, inkább csak marketing a nagyobb felbontás.

Persze, tegyük hozzá, kicsit hazabeszéltél a képekkel :) Jó lett volna ha fotózól valamit fényszegény környezetben is, ahol minden kamera rosszabbul teljesít. Nekem ugye volt egy olyan kérésem, hogy fotózz le szemből egy újságot... Mindegy, hagyjuk, nagyjából látom amit szeretnék. Az a piros-fehér kerítés megteszi.
Tényleg ne vedd kritikának, csak tanácsolom, hogy ha teszt jelleggel készítesz hasonló fotókat, akkor ha sík felületeket fotózol (pl a kerítés, homlokzat, újság), akkor tedd meg, hogy pontosan szemből is fotózol egyet. Most mindent kicsit oldalról fotóztál. Ha szemből teszed ugyanezt, akkor látszik pár fontos dolog:
- a sarkokban, széleken milyen a rajzolat és egyformák-e a sarkok?
- mennyi a geometriai torzítása a lencsének. (hordótorzítás)
- milyen a képszéli sötétedés

Ezen kívül érdemes csinálni olyan közeli felvételt is, ami megmutatja, hogy kb. milyen a makrófotózási tudománya a telefonnak. mondjuk egy karóráról, virágról. Az ilyen közeli felvételeknél látszik jól a fókusztávolságon kívül eső részek életlenségének milyensége, amit a fotósok úgy hívnak, hogy bokeh.

De ezt most nem azért mondtam, hogy újra nekifuss a fotózásnak!! :)

(#120342) Soká válasza Graphics (#120340) üzenetére


Soká
senior tag

"A simában 16GB van :) a Pro-ban van 32GB"

Hopp, ezt benéztem!

"de mivel külön tálcás megoldással 2 sim + microSD-vel bővíthető"

Ezt is. :) De ez jó hír!

(#120343) danee91


danee91
senior tag

Sziasztok!

Tervben van egy 2 SIM-et kezelő telefon (Xiaomi Redmi Note 3 Pro - Snapdragon 650).

A kérdésem az, hogy ha egyik SIM-ben egy feltöltőkártyás SIM lesz, a másikban egy csak adatcsomagot tartalmazó előfizetéses SIM (igazából tabletekhez való), akkor az mehet egyszerre 1 időben?

Tehát amíg, netezek az adatcsomagosról, addig tud hívásokat is fogadni? Nyílván ha hívnak, felveszem, és a másikon elmegy a net, az nem probléma.

Azt sajnos nem tudom, hogy a telefonban mindkettő SIM foglalat 3G/4G-e, de ha nem, akkor nyílván a beszélgetős megy a 2G-sbe.

Köszi a választ

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#120344) Milestone2 válasza danee91 (#120343) üzenetére


Milestone2
nagyúr

SIM1 NET, SIM2 beszélgetés.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#120345) iMaverick válasza Graphics (#120335) üzenetére


iMaverick
addikt

Tényleg jók a képek! A macskán beröhögtem.

Maga a készülék nagyon baba, fel is írtam magamnak, mint lehetséges "cserekészüléket", ha a mostani Elephone P4000-rel történne valami. (Sajnos már 2x landolt a járólapon és ugye nem lehet hozzá szilikon tokot kapni...) Mondjuk ezzel a "szoftveres" gombbal nem tudom, hogy meg tudnék-e barátkozni...

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#120346) Graphics válasza Soká (#120341) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tudom , hogy volt egy kérésed, de mivel nem érek rá egesz nap, plusz még csak újság se volt a közelembe, így amit tudtam megtettem ...

Ma ennyit tudtam, elég rohangálos időszak van, így ennyit tudtam prezentálni.

Tesztet nem akarok írni, arra ott a mobilarena, nekem személyes bejegyzésem lesz max :)

Nem teszt jelleggel fotóztam, hanem amit megláttam fotóztam. Lehet a másik a mérőszám ,de nekem szimpatikus nem mű-fotózást tartani. A való életben sem úgy fotózok, hogy minden körülmény megfelelő legyen, vagy netán szemből :) Ahogy sikerül

iMarevick: Könnyen megszokható, én se szerettem, de semmi bajom vele.

@danee91: Igen, ez a dual-sim lényege :)

Mindkét foglalat képes a 4G-re ,de mivel csak 1db antenna van a készülékben, ami 4G -képes, így egy időben csak az egyik képes ezt használni, de adott a lehetőség a szoftveres váltásra

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#120347) doongoo válasza Soká (#120341) üzenetére


doongoo
addikt

Én személy szerint laikusként köszönöm, hogy a kérdéseiddel rávilágítottál pár olyan dologra, hogy hozzáértők mi alapján alkotnak véleményt egy-egy mobil képalkotási képességeiről. Én mezei felhasználó csak annyit látok, hogy pl. TV-n visszanézve és belenagyítva még élvezhető-e vagy sem és ezért tööbnyire mások véleményére hagyatkozom ebből a szempontból :R

[ Szerkesztve ]

(#120348) fudi2002


fudi2002
veterán

Zuk Z2 Pro, egy újabb izmos B20-as fecske..

Csak a Xiaomi b@szik az európai igényekre... Bár sztem észbe fognak kapni, utóbb.

(#120349) tibcsi0407 Végre alakul a mezőny, őszintén szólva örülök a mainak, ugyanis a tegnap LE max2 nekem kissé méretes. Ez viszont tökéletes, valószínű lesz mögötte fejlesztői közösség is.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#120349) tibcsi0407 válasza fudi2002 (#120348) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Már ketten vannak a Le Max 2-vel. Mindkettő jó árazást is kapott. :K

A Le Max2 370 Dollárról indul az SPEmall-nál. Az több mint baráti. Néztem videokat és annyira nem nagyok a fizikai méretei, hogy kezelhetetlen legyen.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#120350) fudi2002 válasza tibcsi0407 (#120349) üzenetére


fudi2002
veterán

Igen, de a felbontása és az 5,7-es méret miatt az akkuidőtől is tartok. Elég az fhd ekkora méreten, ráadásul ez kisebb, valószínű jobbat produkál. Ha nagyjából 5 óra SOT összejön, akkor az lesz az új kompromisszumom, főleg ezek némileg gyorsabban töltődnek mint a mostani G4S-em (4,5 óra töltés :P)

Szerk: ha másra nem is jó(pedig de), de az irányvonalat megrajzolják most ezek a kínai nagyok. Bízom benne, hogy elindul ezen az úton a Meizu és Xiaomi is...

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.