Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74151) mszl


mszl
aktív tag

Sziasztok!
Van esetleg valakinek elfekvôben Ramos W30HD tablethez gyári firmware file? A vhd file-ra gondolok nem a cwm-bôl felrakhatora.
Koszi!

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#74152) bally4


bally4
tag

Hali!
Itthonról mit érdemes androidos tabletet gyereknek venni? Hajlok a 2 Gb RAM felé, de nem szeretnék túl drágát, itt még nagy a leesik/pohár víz ráömlik/elhagyja faktor.
Youtube, gagyi játékok, film nézés feladatra.

ED-n ez a legolcsóbb olyasmi:
Lenovo IdeaTab3 8" (ZA170171BG) 16GB Wifi tablet, Black (Android)

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#74153) cidalain válasza bally4 (#74152) üzenetére


cidalain
veterán

Ez jo.
Vagy az ujabb verzioja Lenovo tab4 8"
Esetleg meg Huawei Mediapad T3 8"
Mondjuk ezeket ki kell varni akcioban mert 45-50 korul van az alaparuk.

Vagy kulfoldrol egy Lenovo P8. Gearbesten 150 dollar.
Mint a tab3 8, csak annak a pro verzioja: 8 mag, 3 gb ram, fullhd. Erosebb, arban ugyanannyi vagy olcsobb, mont a hazaiak. Negativum a szallitasi ido, es a garanciaztatas nehezsege.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#74154) xy2003 válasza keszo (#73923) üzenetére


xy2003
tag

A Cube iPlay-en megy :)

(#74155) HellGreg


HellGreg
őstag

SZiasztok. Valaki próbálkozott már tabletet rendelni wishről? A szomszédom a minap rendelt 3 ezerért olyan okosórát, ami full együttműködik a telefonjával, magyar menüvel stb.
Olyan tableteket látok 15-25 ezer ft-ért, amik tudásban szétszednek egy itthoni 150 ezrest...
Hol az átverés?
Gondolom ezek kínai koppintások, de azért csak elmennek egy darabig, nem? ennyiért...

(#74156) cidalain válasza HellGreg (#74155) üzenetére


cidalain
veterán

15-20ert ami szetszed egy 150ezres hazait?
Ezeknel a legnagyobb atveres a leiras. Egyszeruen nem az van benne amit odairnak. Te meg a hiperszuper leirast veszed meg olcsoret. Aztan amikor megjon, akkor latod, hogy az egesz csak asztal ala jo billegesgatlonak.

Altalaban 25-30 korul van fullhd 8", 2/32GB, intel atom. Ami azert az itthoni kozepkategoriat veri eppen, leginkabb csak a fullhd kijelzovel, mert azert az intel atom nem erogep.

Tehat ami ezeknel olcsobb, es joval erosebb, az tuti kamu. 50-60 dollalert egyszeruen nincs 10" fullhd vagy meg jobb, 4 GB ram, octacore, miegymas.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#74157) HellGreg válasza cidalain (#74156) üzenetére


HellGreg
őstag

Leírásban legalábbis. Amit néztem az éppen 10", UHD (2540), octa core 2 Ghz, 4GB 32GB stb.
Azért érdeklődöm itt, hogy valaki rendelt-e már onnan és van-e tapasztalat. Ha csak a fele igaz a leírásnak már akkor megér 20k-t a gyereknek játszani...

(#74158) JoinR válasza HellGreg (#74157) üzenetére


JoinR
senior tag

Apróságokat rendeltem már wishről, de ha eleve a felére számítasz a leírásnak, olyat kapsz megbízható(bb) forrásból is. Szerintem ilyen paramétereket elfelejthetsz 200$ alatt, és csak a bosszúság lesz egy hamisítvány hamisítványával. Én ajánlom a Teclastot, mert nekem is ilyen van, de nyilván tömegével vannak hasonló paraméterű tabletek..viszont ennél olcsóbban orosz vagyis kínai rulett az egész :)

(#74159) cidalain válasza HellGreg (#74157) üzenetére


cidalain
veterán

Altalaban a fele sem igaz. Esetleg bedobhatod ide a linket, hatha kiderul valami konkretabb.
Nem a wish-el van a baj egyebkent, ilyen fake szarok vannak boven alin, es ebay-en is.
Volt mar aki ugy gondolkodott, hogy ennyi penzert jo lehet. Aztan a hattertar ugy voot megformazva mintha 64 giga lenne, de valojaban csak 4 volt. Az android hasznalhatatlanul bugos volt, a kijelzo meg kozel sem volt retina. Tehat igazabol tenyleg csak asztalszintezonek volt jo.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#74160) HellGreg válasza cidalain (#74159) üzenetére


HellGreg
őstag

Nem tudok belépni desktop verzióba valami miatt. A lényeg annyi, hogy azon gondolkodtam, valami ilyesmi helyről rendelek a 4.5 éves fiamnak valami telót vagy tabletet játszani. Ha azt földhözvágja, nem fáj annyira :)

(#74161) cidalain válasza HellGreg (#74160) üzenetére


cidalain
veterán

Tabletben szerintem fel kell menni 100 dollarig. 90 korul a gep, a tobbi az okositott posta, hogy ne te fizesd az afat.
Onda V80 Plus peldaul. De ajanlom a Chuwi, es Teclast modelleket is. Hidd el ami parametereket irtal 60 dolcsiert az nem az. Es nem ugy nem hogy a fele olyan jo is jo, de annyira sem jo, hogy szot erne. Azzal a gyerek nem fog tudni jatszani.

Teloban lehet hogy van olcsobban 60-70 dollar korul, de az 5". Nemreg vettem flash saleben 5,5" Doogee Y6C telot asszem mindennel egyutt 85 dollar volt az is. Pedig az sem erogep. Noname-ebb gyartok olcsobbak. De ott a szoftver altalaban bugos.

Osszefoglalava, ha foldhozvagasra jatszol, vegyel neki egy teglat. Olcsobb, es annyit az is tud, mint a fake tablet. Ha akarod, hogy hasznalja is akkor olcsot vegyel, de ne eroset. Nem kell neki az elejen a csillio mag, meg ram, meg retina screen.
Pl: cube iplay 8" mindez 60 dolcsi. Nem egy erogep. De tanulni, videot nezni ok. Mondjuk ilyesmit itthon is kapni hasznaltan meg garival mondjuk Lenovot.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#74162) HellGreg válasza cidalain (#74161) üzenetére


HellGreg
őstag

Ez az Onda konkrétan sokkal erősebb minden téren, mint az ASUS amit áprilisban vettem 2x ennyiért. :Y
Persze gondolom az anyag, a minőség stb...
Köszi a tippet, ez pont egy korrekt választásnak tűnik.
Okosított posta alatt mit értünk? Van ott 3 lehetőség.

(#74163) cidalain válasza HellGreg (#74162) üzenetére


cidalain
veterán

Priority line/ EU express postat kell valasztani GearBesten
Ekkor eloszor beszallitjak Angliaba, es a te cimedre ott adjak fel majd csak az angol DPD-vel. Igy az Unioba torteno behozast (es az extra adoterheket) nem neked kell kifizetni, hanem a ceg intezi.
Az a 7 dollar plus koltseg boven megeri, mert kulonben ha te fizetned akkor a 27% magyar afa miatt siman lenne az vagy 25 dollar, plusz a vamkezeles 3000 forintos ugyintezesi dija. Szoval erosen tobb lennne.
Nekem legutobb pont 1 honap alatt jott meg igy egy telefon.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#74164) focvis


focvis
veterán

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni. A 6. iPademet nyúzom, 2,5 éve vettem a mostani Air2-t; viszont nem szeretem az iOS-t.
Milyen tabletre lenne érdemes cserélni?

Sokat használom, üzemidő fontos, Wifi elég, ujjlenyomat olvasónak örülök, tiszta Android preferált, friss rendszer szintén. (A telefonom Nexus 5x - adná magát egy Nexus tablet, ha volna, de nincs friss.)

Köszönöm előre is!

Szerk: legjobb lenne Oreot tenni az iPadre :D
Használt tablet is OK.

[ Szerkesztve ]

(#74165) onlineair


onlineair
tag

Sziasztok,
Nem nagyon volt még androidos kütyüm, most kaptam egy "noname" tabletet amin még 4-es android fut, ha rámegyek a frissítésre kiadja hogy nincs frissebb, ez gyártó függő? Csak mert hasonló specifikációval látok android 6-os 7-es rendszerrel tabokat. Illetve még annyi hogy lefuttattam az ESET vírusírtót ami kiadta hogy a készülék fel van törve forduljon a rendszergazdához... Ez azt jelentheti hogy rootolva van, ha igen ha nem mit tehetek? Bocs de windows-hoz vagyok szokva. 🙂 Ja és bejelentkezve google fiókkal iszonyatosan lassú, konkrétan használhatatlan lassúságú lesz, gyári állapotban nem bejelentkezve még el-elmegy, de annak meg semmi értelme, ezért is lenne jó rá valami optimalizálás, frissítés, bármi... Vagy ennyire vacak a spec?

1gb ddr3 ram, Quad Core ARM Cortex-A9 1.2GHz, 16gb,

(#74166) focvis válasza focvis (#74164) üzenetére


focvis
veterán

Rájöttem a megoldásra: Pixel C, kár hogy 2 éves modell, Németországból 514€ lenne.

(#74167) cidalain válasza onlineair (#74165) üzenetére


cidalain
veterán

Persze gyartofuggo a friss rendszer. A Droid nem univerzalis, az adott hardverre kell formalni, drivereket, szenzorrokat, mindent beloni, es a komplett cuccot lehet rakuldeni a gepre. Ez eleg maceras. Eppen ezert az olcso cuccoknal van az a verzio amivel kijott, max egy-ket bugfix, aztan tojik ra a gyarto. Nem eri meg szoftverkovetni.
Lehet igen, hogy a root jogra ugrik a viruskereso.
A specifikacio alapjan ez egy belepo hardver, manapsag 20-25 korul kapni ilyet nevesebben (Lenovo, Acer, Huawei) 7" meretben 6-os vagy 7-es droiddal.
Nyilvan ezek jobban gazdalkodnak a gyengebb hardverrel, hasznalhatoak azert.
Az ilyen kapott cuccokkal akkor erdemes foglalkozni, ha hasznalhatoak. Ha nem akkor nem eri meg a raforditott idot.
Egy factory resetet lehetne rajta nyomni, ugy megnezni a lassusagot. Ha javult akkor jo lesz neked ismerkedesre, egyebkent kuka.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#74168) bally4 válasza cidalain (#74153) üzenetére


bally4
tag

Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#74169) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Sziasztok, bocs az off-ért. Ulefone Vienna USB csatlakozója elromlott, nem lehet tölteni... van esetleg tapasztalat, javaslat, ki hol javítaná elfogadható áron Budapesten? Előre is köszönöm! :R :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#74170) Ermac


Ermac
tag

Sziasztok !

Olyan tabletet keresek amit csak ezekre a célokra használnék:
- Repülőn filmnézés bluetoothos fejhallgatóval
- Messengeren videóhívás
- spotify zenehallgatás bluetoothos hangszóróval

Másra nem igazán használnám, méret min 8" max 10.1"

A keret rá max £100 azaz 34-40 ezer forint itt Angliába kellene főleg amazonon vásárolok de megnézek bármit ha jó ár megbízható oldalról van szó.

Eddig amit kinéztem az az Amazon Fire HD 8 tudom nem androidos de lehet rá szedni google play-t meg androidos progikat. Valaki esetleg tudja mennyire jó ez azokra a dolgokra amiket felsoroltam ? Videóhívás mennyire jó rajta ?

Köszi előre is.

We are Many You are but One

(#74171) WestBam


WestBam
senior tag

Egy ravasz kérdésem lenne hozzáértőkhöz:
Huawei Mediapad T3 8.0 vagy Lenovo Tab 4 8.0 a jobb választás?
Nagyjából azonos a specifikációjuk, a gari is 2 év mindkettőre.
Esetleg 40e-ig van jobb ajánlat ezeknél?

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#74172) vendingo


vendingo
veterán

Sziasztok!
Ismerős megkeresett, hogy kerítsek neki egy tabletet, ebben kérném a segítségetek.
Nem sok elvárás van: 10" kijelző, min.: 8-16GB belső tárhely, normális márka, magyar beszerzés, 40-50k.
Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#74173) vendingo válasza vendingo (#74172) üzenetére


vendingo
veterán

Közben megtaláltam az összefoglalót is, de nem leltem olyat, ami jó lenne. a Huawei MediaPad T1 10-et néztem, de LTE nem kell, az 1GB ram meg nagyon karcsú.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#74174) Lacielvtárs válasza vendingo (#74172) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Szia, ehhez az igényhez, az 50k sajnos karcsú...
Ez korrekt ha az ismerősöd ralocsol még egy 'kis' pénzt :K
[link]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#74175) vendingo válasza Lacielvtárs (#74174) üzenetére


vendingo
veterán

Köszönöm, de max 60 a plafon.

Én azt hittem, 50 körül már lesz bőven kínálat.

Megígértem, hogy a héten kerítek nekik valamit, de nem lesz egyszerű.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#74176) A Zéé válasza vendingo (#74175) üzenetére


A Zéé
addikt

nem kell mindjárt duplázni az árat... Ott Huawei T3 10" ;)

Just a simple Lineman...

(#74177) Lacielvtárs válasza vendingo (#74175) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Van is bőven, csak nem 10es méretben ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#74178) DonThomasino


DonThomasino
veterán

■ Hány hüvelykes legyen a kijelző?
Minnél nagyobb.
■ Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?
Új
■ Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről (pl. eMAG, Expansys, Amazon, kínai webshopok stb.) való beszerzés is opció?
Tök mind1.
■ Mire szeretnéd majd leginkább használni?
Gyereknek kéne ütni verni (. játék, internet, filmnézés stb.)
■ Mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum?
20e
■Ha vannak konkrét elképzeléseid, például négymagos processzort szeretnél és 2GB RAM-ot, 3G/LTE modemet, vagy ha épp fehér színű készülékházra vágysz, akkor oszd meg velünk ezeket is, így könnyebben és gyorsabban találhatunk egy számodra megfelelő modellt.
Semmi extra igény.
:R

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#74179) alphamooncam


alphamooncam
őstag

Sziasztok !

Lenovo Tab3 A8-hoz keresnék ajánlott perifériákat.

Összefoglalóban nem találtam erről semmit.

Vezeték nélküli billentyűzet+egér párost, Aktív OTG-s elosztót, ami alkalmas külső vincsi csatlakoztatására.

Terv be van véve egy Chromcast2 ill. egy monitor vagy TV. Nem tudom melyik lenne alkalmasabb?

8 éves kislányom használná játékra, Youtube-ra, ill. iskolai feladatokra, jelenleg az ABC-t tanulják.

Mit tudnátok ajánlani?

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#74180) Narxis


Narxis
nagyúr

Na gyerekek megvettem a Lenovo Yoga Tab 3 Plus-t, nagyon jó kis tablet. Nem olcsó mert ráadásul 4/64-es változatot vettem de úgy gondolom alkalmasabb tablet filmezésre, sorozatozásra nincs jelenleg. Veszek még hozzá majd remélhetőleg egy rendes tokot, hogy védve legyen meg egy 128GB-os microSD-t, hogy soha ne kelljen géphez vagy pendrive-hoz csatlakoztatni így is növelve az élettartamát bár usb type c csatlakozója van de akkor is.

Topikja látom nincs, nekem nincs kedvem nyitni ha valakinek kérdése van erről a tabletről akkor privátban válaszolok. Vagy itt ha nem zavar senkit de mivel már nem keresek új tabletet így nem biztos, hogy sűrűn olvasom majd itt a hozzászólásokat. :)

Thanos was right.

(#74181) Primary92


Primary92
senior tag

Van valami adatbázis tabletekről, ahol részletes szűrést lehet végezni?

(#74182) kovacs65 válasza Primary92 (#74181) üzenetére


kovacs65
senior tag

pl.: gsmarena.com

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#74183) g@bo válasza vendingo (#74175) üzenetére


g@bo
nagyúr

ezen érdemes elmélázni.... [link]

eu raktárról.

(#74184) kovacs65 válasza g@bo (#74183) üzenetére


kovacs65
senior tag

Sorry
Out of stock

EU-s nincs. :(

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#74185) koncsik válasza kovacs65 (#74184) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

nekem még mindig 118 pieces left-et ír :F

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#74186) kovacs65 válasza koncsik (#74185) üzenetére


kovacs65
senior tag

Szerintem az nem EU-s.

[link]

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#74187) koncsik válasza kovacs65 (#74186) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Igen, bocs és nem az EU-st néztem. Így nem éri meg megkockáztatni?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#74188) kovacs65 válasza koncsik (#74187) üzenetére


kovacs65
senior tag

Nem.
Én pont ma vettem át a postán egy egeret. ÁFA-t és vámkezelési költséget (3000 Ft) is fizettem. :((

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#74189) cidalain


cidalain
veterán

Lenovo P8 Email Price Only 139,99 USD, de csak ezzel a linkkel (ugye ez van az email promocioban), sajna csak a feherre ervenyes

Ok, hogy nincs EU rakin, de Priority Line/ EU express posta eseten (6-7 dollar), a Gearbest behozza sajat koltsegen UK-ba, es ott adjak fel a nevedre az angol DPD-vel, igy a vasarlo mentesul az extra fizetesek alol (mert ezeket a szallito vallalja be)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#74190) Csalánka válasza JoinR (#74158) üzenetére


Csalánka
újonc

Megjött nekem is a Teclast 98 octa core. Nagyon pöpec, de sajnos nem érzékeli a SIM kártyát. T-komossal próbálkoztam. Van erre megoldás, vagy így jártam?

(#74191) cidalain válasza Csalánka (#74190) üzenetére


cidalain
veterán

Az igy jarasnal mindenkepp jobb, ha jelzed az eladonal. Ha nagyobb cegnel vetted akkor a cuccra van 1 ev gari. Ket eset van: visszkuldod es kijavitjak, de ez maceras, es hosszu ido. Vagy felajanlanak x dollar kerteritest, amibol itthon megjavittatod. (Vagy ha nem, akkor is visszakapsz egy kis fajdalomdijat)
Szoval erdemes utanamenni, es nem belenyugodni.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#74192) Csalánka válasza cidalain (#74191) üzenetére


Csalánka
újonc

Gearbestről vettem. Fontos lett volna, hogy lehessen vele telefonálni, meg legyen rajta mobilnet. Reklamálok, aztán majd lesz valami. Köszi

(#74193) MADAND51 válasza Csalánka (#74192) üzenetére


MADAND51
csendes tag

Egyik szlotban sem érzékeli? Nekem ilyen van, egész nyáron mobilneteztem vele, semmilyen gond nem volt vele.

(#74194) HellGreg válasza kovacs65 (#74188) üzenetére


HellGreg
őstag

Mennyi volt az egér ára?

(#74195) Csalánka válasza MADAND51 (#74193) üzenetére


Csalánka
újonc

Két tabletet vettem, egyiket ajándékba. Végigpróbáltuk az otthon fellelhető összes simmel mind a kettőt, egyik se érzékeli semelyiket.

(#74196) cidalain válasza Csalánka (#74195) üzenetére


cidalain
veterán

az azért eléggé valószerűtlen, hogy mindkettő pont ugyanúgy legyen halott.
(ettől függetlenül persze előfordulhat)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#74197) WestBam válasza cidalain (#74196) üzenetére


WestBam
senior tag

+1 ez enyhe gyanúra ad okot.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#74198) alphamooncam válasza alphamooncam (#74179) üzenetére


alphamooncam
őstag

Ha már nem kaptam erre ajánlást, legalább annyit, hogy TV-vel, vagy monitorral célszerű megoldani a tükrözést, vagy mindegy?

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#74199) davenport válasza alphamooncam (#74198) üzenetére


davenport
aktív tag

Nekem Chromcast 2- és egy Tab 2 A10-70, megy tv-vel, gond nélkül. A TV előnye talán, hogy több a HDMI bemenete, így nem kell állandóan ki-be kötni Chromecast csatiját, ha mást is bekötnél oda.

[ Szerkesztve ]

No money, no honey.

(#74200) alphamooncam válasza davenport (#74199) üzenetére


alphamooncam
őstag

Köszi ! Kérdezhetek még?

USB OTG HUB ez jó lesz vezetékes összekötésére ( bill+egér ) vagy jó vezeték nélküli vmi?

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.