Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74451) cidalain válasza ChaosHearth (#74450) üzenetére


cidalain
veterán

Nem a bolt megbizhatosagaval van a baj.
Hanem hogy samu magyarorszagon keresztul hoztak e az orszagba, es igy 2 ev teljeskoru samu szervizgarancia jar e hozza, vagy szurkeimportos, es ugy csak 1 ev bolti gari van ra. Akinek meger ennyi osszegnel 20-30 sporolast, az azt vesz, es onnan ahonnan akar.
Itt a topicban csak normalis magyar garancias tabokat ajanlunk, kiveve ha jelzik, hogy kulfoldi boltok, beszerzesek is szoba johetnek, esetleg ketesen ervenyesitheto garis cucok.
Az SM-T813 pcland az elso ertelmes garit ado ceg 137500
Az SM-819 legolcsobb 2 eves garival Emag 145300 (de utolso darab, raadasul ugye az emag kulfoldi ceg, sok embernek ez mar nem ok)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#74452) Pehi


Pehi
senior tag

Szevasztok. Barátom vásárolt a gyereknek egy Hauwei Media Pad T3 7 típusú tabot.. Olyan gond van vele,hogy nem tudjuk bekapcsolni a wifit. Egyáltalán semmilyen hálózatot nem jelenít meg,pedig autora van beállítva. Ha lehúzom a képet a gyors beállításokhoz,azt jelzi hogy megy a wifi. Ha beállításokon keresztül nézem,ki van kapcsolva. A wifi jelét,még egyszer se láttuk az akksi mellett. Valami beállítási gond lesz,vagy vigye vissza gariba? Köszi előre is! :R

(#74453) cidalain válasza Pehi (#74452) üzenetére


cidalain
veterán

Mehet vissza gariba!
Ha ennyit kell vele tokolni, es nem megy, akkor valami nem ok

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#74454) Kukkéro válasza ChaosHearth (#74447) üzenetére


Kukkéro
tag

Annak a tapasztalatára aki már esetleg fogott kézben ilyet. Hátha létezik köztünk? :)

(#74455) cidalain válasza Kukkéro (#74454) üzenetére


cidalain
veterán

Konkretan azzal nincs. Ha a 23 ugy annyi, hogy nem jon mar ra afa, meg ilyenek, akkor jo. Itthon 40 alatt nincs kozepkategorias tablet, csak beleposzintu.
A kinai tabokon altalaban erzodik, hogy kinai, de vallalhatoak, cserebe ott a jo vetelar

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#74456) Kukkéro válasza Dr.NX (#74448) üzenetére


Kukkéro
tag

Banggoodról rendszeresen vásárolok és hogyha van "free shipping" lehetőség, akkor ingyenes a szállítás. Ennél is választható.
Igazad van a 27% még sajnos rámegy :W , de vámkezelés nem lesz, ha 2 külön rendeléssel csinálom, :) (22,1 és 150 euró között a küldemény vámmentes. [link] )

Újra fogalmazva a kérdésem, megéri szerintetek ez a Cube iPlay10 tablet 29800 Ft-ért vagy tudnátok tanácsolni más tabletet hasonló árban? (10" vagy nagyobb / külföldről vagy itthonról / böngészés, filmnézés, gyerek játék appokhoz)

[ Szerkesztve ]

(#74457) cidalain válasza Kukkéro (#74456) üzenetére


cidalain
veterán

Vamkezeles az, amikor egy import arurol megmondjak hogy kell e ra valamit fizetni vagy sem. Vamkezelesi eljaras kereteben allapitjak meg az afa, es a vam fizetesi kotelezettseget is. Es amennyiben barmelyiket is kell fizetni, akkor ki kell fizetni a vamkezelesi koltseget is, ami magyar postanal 3000 forint, futarcegnel 6000 forint koruli osszeg. Tehat, mivel afat kell fizetned, ezert kezelesi koltseg is lesz.

Az iPlay 10 tablet 30 kornyeken is jo vetel. Itthon 50-60 korul van 10" tablet 2 giga rammal, de az meg csak nem is fullhd.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#74458) Pehi válasza cidalain (#74453) üzenetére


Pehi
senior tag

Másik oldalon egy fórumtárs azt írta,hogy be van kapcsolva a mac filter. Vélemény? Mivel nem értek hozzá,nem tudom mi az,és hogy mit is kell csinálni pontosan.

[ Szerkesztve ]

(#74459) cidalain válasza Pehi (#74458) üzenetére


cidalain
veterán

Hulyeseg. Ha az be is van kapcsolva a wifi routerben, attol meg latni kellene a halozatokat, csak nem tudsz hozza csatlakozni, amig fel nem veszed a tablet mac cimet a routerbe.

Neked eleve semmi halozat nem latszik a listaban, sot, a beallitasoknal ugy tunik, hogy nincs is normalisan bekapcsolodva a tabletben a wifi.
Tehat ez tablet gond, nem a router vagy fuggetlen halozati eszkoz beallitasi hiba.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#74460) Pehi válasza cidalain (#74459) üzenetére


Pehi
senior tag

Köszi a segítséget. Megy vissza gariba. :R

(#74461) DS39 válasza cidalain (#74459) üzenetére


DS39
nagyúr

Képet nem mellékelt a kolléga, így bármi lehet, csak találgatunk.
(Egyébként azt is írta tudna csatlakozni...)

[ Szerkesztve ]

(#74462) DS39 válasza DS39 (#74461) üzenetére


DS39
nagyúr

A zárójeles részt visszavonom, félre olvastam.

(#74463) cidalain válasza DS39 (#74461) üzenetére


cidalain
veterán

Persze talalgatunk.
De ennek normal esetben ugy kellene menni, hogy wifi bekapcsol, listabol sajat halozat kivalaszt, jelszo bepotyog, es megy. Nem kellene hozza atomfizikus diploma.
Ha nem igy megy, akkor ott valami nem ok, es kepkuldestol fuggetlenul gyanithato ez. Eppen ezert jo otlet visszavinni, mert ha hardver error, ha user error, akkor az ott ki fog derulni.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#74464) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Hello

Agyalunk egy tableten(lehet androidos), hogy a konyhába kis "tv"-ként funkcionálna(upc horizon go alkalmazással). Így gondolom nem ártana ha nem TN paneles lenne. Gyorsan néztem egy oldal a kínálatról ha nem lehetett a kijelző típusára szűrni, hogy mondjuk csak IPS-t mutasson. 30 körül van ilyesmi gépezet? Itthonról vennénk, mert nem vagyok ebay és társai ismerős...

(#74465) Josh34


Josh34
csendes tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Egy ideje gondolkozom tablet vasarláson, amennyire tudtam próbáltam utánajárni a dolognak, de még mindig bizonytalan vagyok.
Amik jelen állás szerint nálam befutók:
- Huawei MediaPad T3 10 16GB
- Lenovo Yoga Tablet 3 ZA0H0050BG
- Huawei MediaPad T2 10 4G 16GB

Amire használnám, az leginkább itthon laptop és telefon helyett netezésre, videó/film nézésre. Így ami fontos egyedül, hogy kb. 10 colos legyen, jó kijelzővel, és természetesen megbízható, lehetőleg 80ezer Ft alatt. Sim kártya nekem nem fontos, használható kamera esetleg, bár nem szempont.
Telefonban volt már Lenovo-m, nagyon rosszak voltak, viszont ahogy olvasom tabletben jók. A yoga tabokat az első széria óta nézem, nagyon hasznosnak találom a talpat, ki tudnám használni bőven. A kérdés, hogy pl. egy jó tokkal nem lehet-e kiváltani?

De ami igazán érdekel, hogy bár ahogy olvasom mind jó ezek közül, szerintetek melyik lenne az igazán jó választás? Rendeltem már párszor kínából, akár attól sem zárkóznék el, ha van nagyon tuti. Nálam eddig a yoga tab 3 a befutó, de bízom a ti tudásotokban, tekintve, hogy nem igazán értek hozzá, így minden tanácsot, segítséget nagyon megköszönnék!

[ Szerkesztve ]

(#74466) ChaosHearth válasza Josh34 (#74465) üzenetére


ChaosHearth
kezdő

T3 10 el jobban jársz. Fullhd film és netezes is jobb, a ram és rom rol nem beszélve.

(#74467) Josh34 válasza ChaosHearth (#74466) üzenetére


Josh34
csendes tag

Őő, lehet csak én látom rosszul, de az általad írt paraméterek (felbontás 1280 x 800, 2 gb RAM, 16 gb ROM) mindháromnál pontosan ugyanazok. Vagy ennyit számít, hogy a T3 10.1" helyett csak 9.6"?

(#74468) ChaosHearth válasza Josh34 (#74467) üzenetére


ChaosHearth
kezdő

M3 10 lite, az lemaradt.

(#74469) clodonar


clodonar
csendes újonc

Sziasztok!

Van egy ASUS Memopad 10esem, amelyet már kinőttem az utóbbi 2 év alatt, így keresnék egy újat, ebben kérnék segítséget.

Méret: A 10 hüvelyk túl nagy, így visszagondolva, nemrég kipróbáltam egy 7,9eset, és teljesen elég volt. Így az újat 8 hüvelyk körülire lőttem
Új vagy használt: Újat szeretnék
Itthon vagy külföld: Itthonról gondoltam, de szoktam külföldről rendelni, egy jó ajánlat esetén elgondolkodom rajta
Mire használom: sajnos a meglévő már a Hearthstone se megy értelmezhetően, elsősorban azon játszom, de emellett fimlnézés, böngészés, hasonlók. Fényképezni NEM használom, ha nincs rajta ilyen opció, az se baj
Mennyit szánok rá: 60-70e Ft

Ami számít: filmnézéshez felbontás ( nem kell, hogy 2Kx2K legyen, de lehetőleg minél jobb ), játék fusson, hang a közepeset üsse meg ( ha jobb, az nem baj ), aksi idő a fentiek miatt a jobbak között. LTE / 3G nem kell.
Márkahűség nincs, jöhet bármi.

Köszi előre is!

(#74470) spileraaa


spileraaa
senior tag

sikerult vegul eleg jo arban elcsipjem ezt a tabletet
Cube iPlay 10
[link]

igaz csak expedited shipping volt (lehet azert mert egyebet is rendeltem? mert most nezem kulon a tabletnel van eu expres is)

de legalabb igy remelhetoleg 7 nap allat itt lesz nem?

es nalunk eleg turheto a vam csak 19%

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#74471) ChaosHearth válasza clodonar (#74469) üzenetére


ChaosHearth
kezdő

Huawei M3 8.0 lite

(#74472) otoaak


otoaak
tag

Sziasztok

10 colos tabletet szeretnék a szüleimnek, főleg egyszerűbb játékra + film max. 55k HUF. Nyílván nem kell erőmű de ne akadozzon. Még a héten szeretném megvenni ezért távol kelet nem játszik de eMAG stb. igen. Jó lehet kisebb is de 8 col alá nem mennék és legalább 16gb háttértár.

Köszi

SG Note Pro P900

(#74473) tomy0628 válasza otoaak (#74472) üzenetére


tomy0628
aktív tag

HUAWEI MediaPad M3 Lite 10.0 32GB 10 Jóval több, de ez jó gép..

ez van még:

HUAWEI MediaPad T3 10.0 16GB

adreno 308-505
2g ram-3gb ram
1280X800-1920X1200
16gb-32gb
4800mAh-6600mAh
5/2mp -8/8mp
9.6-10.1col

ezek a különbségek

[ Szerkesztve ]

(#74474) tomy0628 válasza tomy0628 (#74473) üzenetére


tomy0628
aktív tag

Snapdragon 425-snapdragon 435

(#74475) otoaak válasza tomy0628 (#74473) üzenetére


otoaak
tag

Hát az első nagyon drága de a második az jó lehet, nincs más hasonló ebben a kategóriában, esetleg 8 colos?

SG Note Pro P900

(#74476) tomy0628 válasza otoaak (#74475) üzenetére


tomy0628
aktív tag

2gb ramos az kevés lesz..

[ Szerkesztve ]

(#74477) cidalain válasza tomy0628 (#74476) üzenetére


cidalain
veterán

Francokat lesz keves.
Szuloknek netezni? Filmet nezni? Ugyan mar!
Boven jo az!
(A jatek idosebbeknel tapasztalatom szerint keresztrejtvenyes, szokirakos, tenyleg egyszeru 2D jatek.)

Szoval
Huawei Mediapad T3 10"
Lenovo tab4 10"

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#74478) kisspall válasza cidalain (#74477) üzenetére


kisspall
aktív tag

Félreértetted. :)

(#74479) otoaak


otoaak
tag

Köszi mindenkinek.

SG Note Pro P900

(#74480) ChaosHearth


ChaosHearth
kezdő

Van valami közkedvelt érintő toll? Most egy nagyon egyszerű 500 Ft tollat használok de idegeimre megy hogy néha nem érzékeli a kijelző ezért keresek egy normálisat hátha olvastatok róla,

(#74481) xy2003 válasza Kukkéro (#74456) üzenetére


xy2003
tag

gearbest kicsit olcsóbb és az eu express szállítással megúszhatod a tréfázást.
két hete jött meg,szűk 20ból kijött,igaz volt pár ezer Ft-nyi pontom is rajta.
szerintem ennyi pénzért több mint korrekt kis cucc.
https://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_639367.html

[ Szerkesztve ]

(#74482) Kukkéro válasza xy2003 (#74481) üzenetére


Kukkéro
tag

Most rendeltem Gearbestről 2darabot, ráadásul Priority line / EU Express kiválasztásával és 0 szállítási költséggel :C
22 700 Ft / db 10:00-ig
4 külföldi teszten és a rendeljkinait.hu tesztjén is csak jókat írtak róla ill. youtubos videókon is jónak tűnik.
Alap dolgokra tökéletes.

(#74483) spileraaa válasza Kukkéro (#74482) üzenetére


spileraaa
senior tag

en nem mertem 2 rendelni inkabb kifizettem a 14$ szalitasi költséget

mivel nálunk is van mar ilyen olcso tablet es lehet a másodikon nehezen tudtam volna tovább adni

ez 110 dollárba jön ki
https://www.emag.ro/tableta-vonino-magnet-w10-10-1-ips-quad-core-1-30ghz-2gb-16gb-black-8920331068420/pd/DFYY9NBBM/

[link]

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#74484) FuZol81


FuZol81
csendes tag

Sziasztok.

Adott egy alcatel one touch pop 7
hiba jelenség, sem a recowery nem nyitható meg, se nem tölt tovább a boot képernyőnél. Már próbáltam gyári romokat rá tölteni, de ugyanaz a helyzet. A frissítés végig megy a smart phone tools-al hibátlanul, mégsem indul a tab. Próbáltam akku nélkül is... ugyanaz.
Van egy ugyanilyen tabom és egy két rendszer fájlt sikerült lementenem a működőről az mtk drioddal, de a lementett fájlokkal nagyon nem is tudom mit kezdjek. :O
Esetleg valakinek van ötlete?

Nyomassuk a retró géjmet'

(#74485) cidalain válasza FuZol81 (#74484) üzenetére


cidalain
veterán

a konkrét kérdésre passz, de ezek a tabok már nem a kategória csúcsai, így nagyon sok vesződést nem ér a dolog, hacsak nem hobbi ez neked.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#74486) szandra1988 válasza xy2003 (#74481) üzenetére


szandra1988
tag

Ezt rendelhetem China warehouseból EU expressel? Így jön még rá valamilyen költség?

(#74487) clodonar válasza ChaosHearth (#74471) üzenetére


clodonar
csendes újonc

Köszi a választ!

(#74488) cidalain válasza szandra1988 (#74486) üzenetére


cidalain
veterán

igen, rendelheted Priority Line/EU Express postával.
az eddigi tapasztalatok alapján nem rakódik rá plusz költség (bár garanciát erre senki sem vállal)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#74489) ChaosHearth válasza clodonar (#74487) üzenetére


ChaosHearth
kezdő

Nincs mit, írd meg véleményed ha megjött

(#74490) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

huawei T3/M3 litenál mekkora SIM-et lehet beletenni?

(#74491) cidalain válasza Sanyi.mTs (#74490) üzenetére


cidalain
veterán

nanoSIM rémlik.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#74492) ChaosHearth válasza Sanyi.mTs (#74490) üzenetére


ChaosHearth
kezdő

Mikro

(#74493) cidalain válasza ChaosHearth (#74492) üzenetére


cidalain
veterán

Ennek oromere utananeztem.
A huawei nem irja a weboldalan. A gsmarena sem. Innentol viszont semmi garancia nincs. Van olyan webshop amelyik nanot ir, van aki semmit. Van olyan online teszt amelyik microt ir, van amelyik nanot.

Szoval meg kell nezni szemelyesen, az a legjobb.
Mondjuk a hasznalat szempontjabol mindegy is. Ma mar az osszes meret kitorheto a kartyabol. Ha megsem, a szolgaltato ingyen csereli a kartyat.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#74494) szandra1988 válasza cidalain (#74488) üzenetére


szandra1988
tag

Köszönöm szépen! :)

Azt tudja valaki, hogy ebben van magyar nyelv is?

(#74495) ChaosHearth válasza szandra1988 (#74494) üzenetére


ChaosHearth
kezdő

Van

Cidalain: mikro megy bele, de teljesen mind1

[ Szerkesztve ]

(#74496) FuZol81 válasza cidalain (#74485) üzenetére


FuZol81
csendes tag

Nem bajlódnék vele ha a lányom nem ragaszkodna hozzá...

Nyomassuk a retró géjmet'

(#74497) xy2003 válasza szandra1988 (#74494) üzenetére


xy2003
tag

Nekem nem jött rá semmi + költség.

igen van benne magyar.

(#74498) ChaosHearth válasza FuZol81 (#74496) üzenetére


ChaosHearth
kezdő

Gondolom nem haragudna meg ha kapna egy jobbat :)

(#74499) szandra1988 válasza xy2003 (#74497) üzenetére


szandra1988
tag

Neked is köszönöm a választ!

(#74500) ::djuice::


::djuice::
csendes tag

Sziasztok!

Ő mennyire oké netezési felhasználásra ma az áráért? [link] Esetleg mi ami jobb lényegesen alacsony árfekvésben? :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.