Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-14 09:52:23

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. június

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61751) DGábor89


DGábor89
csendes tag

Sziasztok!

Mivel nem találtam olyan topikot amiben választ kaptam volna a kérdéseimre ezért ide írok, ha mégis van akkor elnézést kérek:
Tegra 4-es SOC-val rendelkező Tabokkal mik a tapasztalat (nem shield)? Amit eddig találtam információkat az interneten azok elég vegyes képet mutatnak. Problémaként a magas fogyasztás és hőképződés szokott előkerülni, ezek mennyire valósak? ezen kívül vannak-e más olyan hibája ami miatt érdemes elkerülni?

Amire használnám: játék, videó nézés, zene hallgatás,esetleg még grafikus alkalmazás.

Válaszok jöhetnek ide, privátban, vagy akár link is.

(#61752) vbonny


vbonny
csendes tag

sziasztok
Prestigo multipad wize 3008 -re otg kábellel lehet pendrive-ot tenni?

(#61753) pixelblondie


pixelblondie
aktív tag

Sziasztok szakik!

Anyukánk jövőheti (65.) szülinapjára szeretnénk venni egy 9-10" -os masinát.
A rá szánt összeg 30k, gari nem igazán lényeg, csak hogy szép legyen, lévén ajándék lesz.
Az időhatárt nézve itthoni beszerzés volna előnyösebb, későn tudtuk meg mit is szeretne igazából.

Elvárások: ha lehet négymagos, gyors és szép kijelzővel, bár ez szerintem csak az én elvárásom, nem az övé. Neki internetezésre kell majd és természetfilmeket nézegeti youtube-on :)
3G nem szükséges, ugyis csak otthon tolja majd wifin.

Mit ajánlanátok?
:R

as good as it gets

(#61754) tjb007 válasza tybsen (#61748) üzenetére


tjb007
nagyúr

[link]

A 8.1 esetében a Metro alkalmazásokat nem lehet memóriakártyára telepíteni, áthelyezni, a 10-nék viszont már lesz lehetőség rá.

(#61749) Geli.

A legajánlottabb erre a célra az LG G Pad 7.0 lenne, de ennyiért csak bolti garanciával kapod meg. Ha ez neked nem gond, akkor maradj is ennél. A másik, ami még szóba jöhet az ASUS MeMO Pad ME176CX, ez pont kijön 35-ből 2 év gyári garanciával.

(#61751) DGábor89

Valósak. Ezeken kívül más komolyabb gond nincs vele, megállja még a helyét a mai mezőnyben.

(#61752) vbonny

Igen, lehet.

(#61753) Sunfleur

Semmit, legalábbis újonnan és ekkora kijelzővel. Az ajánlottnak mondható modellek 40 ezer forintnál kezdődnek.
A használtakra passz, annak nézz utána te és ha találtál valamit, ami szerinted megfelelne gyere vissza, véleményezni fogjuk

(#61755) pixelblondie válasza tjb007 (#61754) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Már utána néztem.

Elsőre, kapásból:
Alcor Zest Q933R - 30k

Alcor Zest

[ Szerkesztve ]

as good as it gets

(#61756) tjb007 válasza pixelblondie (#61755) üzenetére


tjb007
nagyúr

A kijelző szépségével nem lesz gond, a sebességgel viszont már lehetnek gondok, előfordulhatnak akadások, de filmnézésre, nem húszlapos böngészésre megfelelhet.

(#61757) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Teljes magyar billentyűzet, (minden karaktert megjelenít) ingyenes létezik 4.4.4 hez? Köszi!

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#61758) pixelblondie válasza tjb007 (#61756) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Szerintem anyunak jó lesz:) Köszönöm a véleményezést, megrendeltem. Ennyit megér, hibátlan darab.

as good as it gets

(#61759) umisu80


umisu80
csendes tag

Sziasztok

sajnos gyerekem eltörte a tablet kijelzőjét.

szerviz szerint érintőképernyőt és a kijelzőt is. (ezt nem tudtam, hogy több réteges, valóban?)

21k ért javitanák

Kérdés, hogy érdemes e vagy vegyek egy újat.

WayteQ xTAB-8Q

és ha igen milyet?

Vélemények?

(#61760) DGábor89 válasza tjb007 (#61754) üzenetére


DGábor89
csendes tag

Köszönöm a segítséget! Melegedni meg más gyártók SOC-jai is szoktak; például a most meglévő Lenovo A7-10-nél lehet érezni a SOC helyét ha elindítok valami erőforrás igényesebb alkalmazást.

(#61761) Dyrtyho válasza tjb007 (#61735) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Köszi, ezt már néztem egy ideje, de valahogy nem fogott meg a készülék, én konkrétan 30ezer, max 35ért vennék valami értelmesebb, gyors, kamerás modellt, amit a már emlitett feladatokra és persze szórakozásra is használnék, köztük film/sorozat nézésre. Fentebb linkeltek egy HP Tablet PC 8 1401 tabletet ami elsőre rá nézésra nem rossz.

best regards, egy fórumozó blogger

(#61762) umisu80 válasza umisu80 (#61759) üzenetére


umisu80
csendes tag

így nyilván nem egyértelmű, akkor pontositok.

mivel lassan már 1 éve vettük, gondoltam biztosan van jobb készülék mostanában.

Tehát kérdés az hogy mennyiért lehetne venni jobb gépet ennél. És a teljesitmény, vagy nagyobb kijelző megéri e felárat.

tehát leegyszerűsítve 21e használt wayteq Q8 vagy van jobb gép drágábban ami megéri.

köszönöm

(#61763) papeti01


papeti01
senior tag

@tjb007 , (illetve a többi hozzáértőnek!) :)

szóval miután megtapogattam a német saturnban a tabokat rájöttem, hogy nekem nem is kell 10,1-es hanem 7,9 - 8,3 közötti tabot szeretnék.
Az ipad mini 2 be bele is szerettem, de arra sajnos nincs pénzem.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy droid vonalon mi az ami ahhoz hasonló méretű, és esetlegesen felhasználói élményben is hasonlót nyújt, esetleg alternatívák?
Az alábbiak közül melyiket érdemes megvenni, melyik az ami ár érték arányban a legjobb?
Kizárólag böngészés, pdf, és tanulásra lenne használva. (megyek haza nemsokára nyaralni, így MO-i beszerzés is szóba jöhet.

Amiket néztem:

Acer Iconia B / One ... ez nem tetszett
Lenovo Yoga 2 ... ez nehéz, és annyira nem jött be a formája
Asus Memo Pad 8 ... persze ezt ne tudtam kézbe venni, így sajnos nem vagyok vele képben asus memopad

lenovo a8-50 ... szintén nem tudtam kézbe venni A8-50
lg g pad 8 ... ez pedig úgy tűnik sehol nincs dojcslandban, pedig azt hallottam jó...

előre is :R

#proudfather

(#61764) Mobil87


Mobil87
tag

ÜDv
Kinéztem egy Samsung Galaxy Tab S 8.4 -ot 100 E ft ért

Szerintettek megéri az árát?
Ennyiért kapnék e jobb tabletet?

(#61765) csendes válasza Mobil87 (#61764) üzenetére


csendes
őstag

Van már 94 ezerért is normális boltból [link], szürkeimporttal pedig még olcsóbban is. Attól függ, hogy mire akarod használni. Kb. ugyanennyiért vehetsz Apple iPad mini 2 Wi-Fi 16GB-t vagy 70 ezer Ft körül egy Lenovo Yoga2 8-t FHD kijelzővel.

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#61766) tjb007 válasza zoltanz (#61757) üzenetére


tjb007
nagyúr

Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik

(#61761) Dyrtyho

Az eredeti elképzelés kicsit más volt, kameráról például szó nem volt. :)
35-ért ott van már akkor az ASUS MeMO Pad 7 ME176CX erősebb processzorral, kisebb átlójú, de nagyobb felbontású, film/sorozatnézésre ideálisabb 16:10-es kijelzővel.

(#61762) umisu80

Igen, két külön réteg, jelenleg még ez az elterjedtebb a kínai tableteknél.
Természetesen van jobb gép drágábban, a kérdés csak az, hogy hajlandó vagy-e kifizetni a használt 8Q árának a kétszeresét érte, mert ott kezdődnek. Hogy megéri-e a nagyobb kijelző a felárat neked kell tudod, csakis te tudod ezt megítélni.

(#61763) papeti01

Ezek közül vagy az ASUS, vagy az LG.
Itthon sem lenne nagyobb a választék, a G Pad 8.0 például ki sem jönne 150 euróból.

(#61764) Mobil87

„Ennyiért kapnék e jobb tabletet?”

Jobb kijelzővel? Nem.
Ugyanennyi, vagy több RAM-mal? Nem.
Erősebb processzorral? Igen is, meg nem is.
Pörgősebb rendszerrel? Igen.
Jobb kamerákkal? Nem.

(#61767) papeti01 válasza tjb007 (#61766) üzenetére


papeti01
senior tag

És az LG és az Asus közül melyik a jobb? Teljesítmény, felhasználói élmény, frissítés szempontjából?

#proudfather

(#61768) Mobil87 válasza tjb007 (#61766) üzenetére


Mobil87
tag

Pörgősebb rendszer alatt mit értesz?

(#61769) VD válasza Mobil87 (#61768) üzenetére


VD
őstag

KK alatt sokan panaszkodtak, hogy szaggat az egész, még alap műveletek (főképernyő lapozás, alkalmazás tár megnyitás) közben is. A Lollipop-val ez sokat javult.

(#61770) zooom3r


zooom3r
tag

Sziasztok!
Melyiket érdemes? Op3n Dott 22 ezerért (akció) vagy Lenovo A7-10F Adam 27 ezerért?

(#61771) fecus


fecus
őstag

Bruttó 60-70eFt-ból kellene a legjobb 9-10"-os tabletet megvennem, cégnek. Android oprendszerrel.
TPC ASUS TF103C-1A014A-t ajánlottak 16GB (ez elég lesz, nem játszanak rajta) és 1GB RAM (ez kevésnek tűnik). 3G nem kell.

Féljek az Inteles proci inkompatibilitásától vagy már a múlté?

Van jobb ARM-os ötletetek?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#61772) umisu80 válasza tjb007 (#61766) üzenetére


umisu80
csendes tag

Ok játszunk el a gondolattal :)
40k- körül hajlandó vagyok kiadni érte.

Melyik készüléket ajánlod.
Nyilván kisebb kijelző nem játszik és semmiben ne legyen rosszabb mint a Q8.

(#61773) milkabrams


milkabrams
őstag

az hogy galaxy tab pro 8.4-en kevés az fps max grafikán a gta sa-nál hardver hibája vagy optimalizálatlanság

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#61774) tjb007 válasza papeti01 (#61767) üzenetére


tjb007
nagyúr

Tanulás, PDF olvasás szempontjából édes mindegy melyiket választod, egyaránt jó választás mindkettő. Lollipop mindkettőre van már, a stock Androidhoz pedig az LG rendszere áll közelebb.

(#61770) zooom3r

Ha kell a nagyobb kijelző, akkor az előbbit, ha pedig nem ragaszkodsz hozzá, akkor inkább az utóbbit.

(#61771) fecus

Mire lenne használva, milyen célra kéne?

(#61772) umisu80

45-nél kezdődnek azok, amik jobbak. Ha ez már sok, akkor marad a használt 8Q.

(#61773) milkabrams

Inkább utóbbi.

(#61775) Usul válasza tjb007 (#61735) üzenetére


Usul
tag

Köszönöm a választ!

a 3 ajánlott tablet közül melyik a "legjobb" technikailag?

Commodor 64-en nem így volt???

(#61776) kstcsk


kstcsk
tag

Sziasztok!

Böngészem a topikot de nem sikerült dűlőre jutni. 40 ezerig wifis, 3g-s 10"-es tablet általános használatra? Mi lenne a megfelelő? Nincs márka-preferencia, jöhet bármi.

(#61777) mclaren777


mclaren777
senior tag

Tablet kiválasztásához nincs valami hasonló kereső, mint a telefonokhoz a gsmarena.com?

(#61778) zooom3r válasza tjb007 (#61774) üzenetére


zooom3r
tag

Köszi!

(#61779) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Tab 3 Lite (Android 4.4.4) tárhelyét USB-n keresztül szeretném elérni. WinXP-re felraktam a drivert, de még valami illesztőt nem talál. Van megoldás? Kösz!

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#61780) tjb007 válasza Usul (#61775) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mármint melyikben van az erősebb processzor, melyik a jobban felszerelt? Az Alcor.

(#61776) kstcsk

Olyan, ami ajánlott is lenne ennyiért nincs. Ami kijön 40-ből és korrektnek is mondható az a Prolech Blow Silver Tab 10 HD. Papíron igazából rendben van, valószínűleg a szoftver sem lesz, az anyag- és összeszerelési minőségtől viszont sokat nem kell várni.

(#61777) mclaren777

Egy ideje már lehet tabletre is keresni a gsmarena.com-on, persze itt inkább az A brandesek találhatók meg.
Minden másra ott vannak az ár összehasonlító oldalak, és a forgalmazók weboldalai (vagy ez a topik).

(#61779) zoltanz

Próbáld meg ezzel: [link]

(#61781) fecus válasza tjb007 (#61774) üzenetére


fecus
őstag

A fő felhasználás, hogy egy projektben egy külső cég fejleszt mobilos alkalmazásokat adatbázis kezelő programhoz és azt bemutatni, majd ha kész használni.
Amúgy meg játékon kívül minden:
böngészés,
MS szerverre csatlakozás fájlok elérése miatt,
megbeszélésen képek egyszerű videók megmutatása.
Nem kell FullHD.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#61782) maxime


maxime
csendes tag

Segítséget kérnék a hozzáértőktől. Első tabletemet vettem meg, Koobe X8 Nav&Call. Nem értem, hogy működik a tárhely. 8GB belső memóriával rendelkezik, vettem hozzá 32GB sd kártyát. Letöltöttem kipróbálásra 1-2 programot a Google Playből, de többet már nem tudok, mert kiírja, hogy nincs elég hely, amit nem értek, korábban átállítottam, hogy az elsődleges írásai hely az SD kártya legyen. Megnéztem a beállításait, 2 belső tárhelye van, az egyiken 117 MB van, a másikon viszont 4,89 GB! Plusz az SD kártya. Nem találok semmilyen állítási lehetőséget, a programok telepítéskor pedig nem kérdezik hová települjenek, mint PC-n. Hívtam a Koobe Kft-t, persze nem veszik fel a telefont, de még az emailre sem válaszolnak. Kérlek segítsetek, mit a fene lehet a gond? Vagy kuka ez a gép? A tesztek agyon dicsérték. Előre is köszönöm, ha válaszoltok.

(#61783) nextman válasza maxime (#61782) üzenetére


nextman
aktív tag

A 2. belso tarhelyre szerintem kene tudnia telepiteni. Vagy legalabbis atmozgatni appokat. Beallitasok-alkalmazasok-meret szerint rendez- nagyobbakat atmozgat utvonalon:)
Kulso SD-re sajnos nem tud telepiteni,ezen en is kiakadtam miutan vettem erre a celra egy 32 GB-os SD-t. Koszi Google.

[ Szerkesztve ]

(#61784) spiritex


spiritex
veterán

Tudnátok segíteni abban, hogy a 2 tabletem közül:

1. Ainol Novo7 Crystal
2. Lenovo IdeaTab A7-40 A3500-FL

a Lenovo miért csak szoftveres dekóderrel hajlandó lejátszani sok mkv filmemet, amiket az Ainol vígan visz H/W dekóderrel? Mi okozza az eltérést? Köszi!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#61785) maxime válasza nextman (#61783) üzenetére


maxime
csendes tag

Igen, miután megvettem az SD kártyát, és nem települt rá semmi, elkezdtem a netet böngészni, és kiderült, hogy nem is fogom tudni erre használni. :W Pedig, hogy reklámozzák, hogy ennyivel meg ennyivel bővíthető a tárhely, de minek?! Azért ez is egy nagy átb@..ás, legalábbis az olyanokkal szemben, mint én, akik nem értenek hozzá.

Akkor megpróbálom megint a beállításokat, de marhára nem logikus, úgy, mint a PC-n. A belső tárhely ugye osztott, ahogy leírtam, ennek ellenére mindkét helynek ugyanaz a neve. Ha rámegyek egy alkalmazásra, és még fel is ajánlja a lehetőséget, hogy átmásoljam (mert nem mindig), akkor is az van írva, hogy átmásol ide: Belső tárhely. Na de melyikre? Eszem megáll. Nem akarom a programozókat bántani, de valaki ezt "lektorálta" egyáltalán? Jó, hogy nem egy felsőkategória, de azért szerintem a fájlkezelés egy alapvető művelet lenne. Na megyek kísérletezni, fogom a jó öreg papírt és ceruzát, és megpróbálom felvázolni, mi hol lehet. Jó kis időtöltés.

(#61786) umisu80 válasza tjb007 (#61774) üzenetére


umisu80
csendes tag

Köszönöm.

Még egy utolsó kérdés.

Q8 al azonos gép vásárlása most mennyibe kerülne?

vagy másképpen a 21K körül van e legalább ugyanazt tudó eszköz - ez azért merült fel mert ha ugyanazt megkapjuk újonan akkor az jobban megéri a garancia végett, mert a sima garancia az nemsokára lejár.

Köszönöm

(#61787) nextman válasza maxime (#61785) üzenetére


nextman
aktív tag

Tarhely beallitasoknal nincs ilyen, hogy preferalt telepitesi utvonal?

En informatikus vagyok, megse tudtam. Normalis ember nem is feltetelezne ilyet, hogy van egy tarhelyed, de nem telepithetsz ra.
Szerintem a tarhely beallitasoknal tudod ugy is rendezni az alkalmazasokat, hogy csak azt mutassa, ami a belson van. Marmint az elso szamun. Es akkor azokat probalod atmozgatni.

@Spiritex

A Lenovo dekodere nyilvan ennyivel kevesebbet tud. Persze erdemes lehet rakeresni hatha mas is talalkozott mar ilyen problemaval.

[ Szerkesztve ]

(#61788) bicajoskema


bicajoskema
tag

Sziasztok
Megérkezett a Chuwi vi7 as tabletem. Nincs rajta google play àruhàz , hogyan tudnék rà varàzsolni? Nehany apk t letöltöttem de a feltelepítés utàn kidob az alkalmazàsbol.

(#61789) tjb007 válasza fecus (#61781) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ebben az esetben mehet szerintem a kinézett Intel Atomos ASUS TF103C is, esetleg még az LG G Pad 10.1, és akkor biztosan nincs esély az összeakadásra.

(#61782) maxime

Ha tudnál egy képernyőmentést készíteni a Tárhely menüpontról megkönnyítené a dolgot, de így látatlanba is elég nagy valószínűséggel az ennek a problémának az oka, hogy alul lett méretezve a data partíció. Az Androidos készülékeknél a flash memória/tároló több partícióra van osztva (ha feltelepítesz egy terminál emulátort és kiadod a df parancsot ki fogja listázni, erről is jöhet az a képernyőmentés), az egyik ilyen partíció a data névre hallgató, ahová az alkalmazások települnek. Ez az, amin nálad kevés a hely. A másik pedig, amin még közel 5GB szabad (nagy valószínűséggel) egy belső SD kártyaként funkcionáló partíció, ahová telepíteni nem tudsz, nincs rá mód. Ennél a pontnál kezdődik a fejvakarás, ugyanis, hacsak nem kapott időközben 4.4-es frissítést a szóban forgó tablet tudod kéne alkalmazást áthelyezni az SD kártyára, legalábbis azokat, amelyeknél ez engedélyezve van. A Beállítások, Alkalmazok menüpontban az alkalmazásra rábökve lennie kéne egy Áthelyezés ide: SD-kártya feliratú gombnak.

(#61786) umisu80

45-50 ezer forint, de HDMI kimenet még ekkor sem lesz (bár nem írtad, hogy ez fontos lenne).

(#61790) umisu80 válasza tjb007 (#61789) üzenetére


umisu80
csendes tag

nem kötözködni akarok, de korábban azt mondtad, hogy egy jobb gép kerülne 45 körül.

a mostani kérdés az, hogy egy azonos gép mennyibe fájna és melyik lenne az (kimenet nem fontos)

vagy vegyem úgy hogy 45 nél olcsóbbat nem éri meg mert az rosszabb lenne

(#61791) keszo


keszo
őstag

Sziasztok

Nem találtam jobb fórumot, remélem tudtok tanácsot adni.
3db dual boot-os tablet között vacilálok.
CHUWI VI10 10.6"
Teclast X10HD
Cube i6 Air 3G

melyiket ajánljátok megvételre
lényeges a megbízhatóság, és az üzemidő

Előre is köszönöm a segítségeteket

[ Szerkesztve ]

Attila

(#61792) kstcsk válasza tjb007 (#61780) üzenetére


kstcsk
tag

Ha a 3G nem létszükséglet és 5-10 ezerrel még mehetünk feljebb?

(#61793) maxime válasza nextman (#61787) üzenetére


maxime
csendes tag

A tarhely ballitasoknal csak azt tudon kivalasztani, hogy belso tarhely vagy sd kartya, de a belso kozul nem ad lehetoseget a valasztasra. Arra rajottem, hogy amit a nagyobb reszre mozgatok, azt pipaval jeloli, de nem lehet mindent atmozgatni, igy elobb-utobb betelik ez a hely. Probalok feltolteni kepket.

(#61794) Mr Dini válasza bicajoskema (#61788) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Ha van custom recoveryd, akkor egy megfelelő gapps flashelést megpróbálhatsz.

Ha c. recoveryd nincs, de rootod igen, akkor a gapps tartalmát érdemes berakosgatni egy rootos fájlkezelővel.

A play store önmagában nem elég. Kell még hozzá pl egy google fiók kezelő. Ami nem biztos, h menni fog user appként. (Data partícióról) De megpróbálhatod feltenni.

Ui.: nem olvasom a topikot túl gyakran, úgyhogy ha kérdésed van, dobj egy pü-t! ;)

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#61795) pècsimunkás válasza keszo (#61791) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Nekem Cube i6 van . A többit nem ismerem , de ezt ùjra megvennèm !

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#61796) maxime válasza tjb007 (#61789) üzenetére


maxime
csendes tag

Ugy latom csak 1 kepet lehet egyszerre feltolteni. Itt a tarhely eleje, alatta tovabbi reszletezsek, kepek, hang, stb. ill. az sd kartya adatai.

(#61797) maxime válasza tjb007 (#61789) üzenetére


maxime
csendes tag

Az android 4.2.2. De igy sincs lehetoseg sd-re mentni, csak a belsot kinalja fel.

(#61798) maxime válasza tjb007 (#61789) üzenetére


maxime
csendes tag

terminal emulator

(#61799) keszo válasza pècsimunkás (#61795) üzenetére


keszo
őstag

Kösz

Attila

(#61800) laca112


laca112
tag

Sziasztok.

Tablet vásárlásán gondolkozom.
Csak új lehet,magyar garanciás,7-8 colos kijelzővel főleg gyerkőc használná mesenézésre.
A keret (billentyűzetes tokkal) 35000 Ft.
A samsung tab 3 7.0 lite ami eddig nyerő viszont problémás hozzá olcsó billentyűzetes tokot találni.
Esetleg van jobb vétel?

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.