Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-14 09:52:23

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. június

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61401) kaposznyak válasza tjb007 (#61400) üzenetére


kaposznyak
aktív tag

Kösz, a WayteQ xTAB-7Q vagy a nagyobb 8Q elég szimpatikus.

(#61402) dauphin válasza tjb007 (#61400) üzenetére


dauphin
aktív tag

Köszönöm a kimerítő választ. Akkor sikerült gondosan olyan tabokat kifognom, melyek éppen arra a célra nem felelnek meg, amire szánnám. :) :DDD Na ezt nevezem én tehetségnek/talentumnak. Tehát akkor az Intel platformmal vigyázni kell. Az általad ajánlott LG G Pad 7.0 (csak sufnituning boltokban találtam) és 8.0 épp a lélektani határon tanyázik. Van ezalatt olyan vállalható gép, most nem a fent megemlített márkákban gondolkodva, amit bátran odaadhatok a gyereknek, és nem fogja később hozzám vágni mérgében, hogy nem lehet vele játszani?

[ Szerkesztve ]

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#61403) szundybence


szundybence
aktív tag

Bocs, ha rossz helyre írok! A Waze közösségi navigációval kapcsolatban hol tudnék kérdezni?

(#61404) F-ECT$


F-ECT$
titán

Anyukámnak szeretnék tabletet venni:

- hány hüvelykes legyen a kijelző?
7-10 között.

- új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?
Új, független vagy Telenoros előfizetéssel.

- itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció?
Csak magyarországi beszerzés.

- mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, internet, filmnézés stb.)
Internet, email, skype.

- mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum?
30-50e Ft körül.

Egyéb: játék biztosan nem fog kelleni, maximum zenehallgatás még a fentieken túl. Mindenképp SIM-es kiszerelés kell.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#61405) tjb007 válasza dauphin (#61402) üzenetére


tjb007
nagyúr

Természetesen van, a Lenovo modelljei is ilyenek például (különösen az A7-10) maradva az A brandeknél.
További lehetőségek: WayteQ xTAB-8X (3G-s), Alcor Access O819M (3G-s), esetleg még a Prestigio MultiPad WIZE 5002, bár ez már 10 hüvelykes.
G Pad 7.0-át meg lehet azt kapni nem sufnituning boltban is: [link]

(#61403) szundybence

ITT

(#61404) F-ECT$

Lenovo A8, WayteQ xTAB-7X Quad/8X, Alcor Access O819M
A Telenoros meg előfizetés függvénye is, szóval itt csak azt lehet megmondani, hogy a kínálatukból mit érdemes választani, amik a következők: LG G Pad 8.0, Alcatel onetouch POP 8 és POP 10, Huawei MediaPad T1.

(#61406) szundybence válasza tjb007 (#61405) üzenetére


szundybence
aktív tag

:R

(#61407) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Sziasztok !

Használ valaki esetleg Cube i6 Air 3G tabletet esetleg ?
Nem tudom mekkora memória kartyát vegyek bele . Olvastam , h 32gb -osat kezel , de olvastam ,h 64 gb - os sem gond . Azért anyagilag nem mindegy ,de ha kezeli a 64- est azt veszem inkább . Elég új a gép , csak nem lehet gond a 64 gigás sd ...

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#61408) dauphin válasza tjb007 (#61405) üzenetére


dauphin
aktív tag

Köszönöm. Most OFF-olni fogok! Nagyon sokat segítettél. Örülök, hogy ilyen emberek is vannak a fórumokban, mint te! Tudom milyen emberekkel és az ő problémáikkal foglalkozni nap mint nap, mindez feltudja emészteni a leghumánusabb embert is, és a te hozzáállásod példaértékű mindezek tudatában! Köszönet mégegyszer.
:R

[ Szerkesztve ]

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#61409) dni


dni
őstag

Sziasztok!

Általános használatra keresek kb. nettó 50-60e Ft-ért, 8-10"-os kijelzővel rendelkező, Androidos tabletet, melyhez lehet kapni olyan tokot, ami por és ütésálló és lehetőleg a kijelzőt is védi. Csak magyarországi forgalomban kapható modell játszik.

Válaszaitokat, ötleteiteket előre is köszönöm.

(#61410) #63761920


#63761920
törölt tag

Sziasztok!
7-8" Tabletre szeretnék, ha lehet hosszú üzem idővel, és olcsón.
Csak böngészésre. És mivel akár kirándulásra is vinném
sim kártya hely is kell.

(#61411) cidalain válasza #63761920 (#61410) üzenetére


cidalain
veterán

Wayteq xTab-7X, vagy 8X. (25 körül van a 7-es, 35 körül a nagyobb)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#61412) sharkypeti


sharkypeti
aktív tag

Sziasztok!
12 éves fiú részére kellene egy jó tablet.
Kritériumok: Kijelző 8". Android, új, lehetőleg hazai vásárlás, elsősorban youtube videók, film, játékok mennének rajta. Játékok nem a legkomolyabb változatokból, de azért jó lenne ha nem fagyna le.
A keret: 60-62 ezer a plafon.
Köszi.

OnePlus 12

(#61413) beach head


beach head
senior tag

Alcor Access Q781M-ről mi a véleményetek?

(#61414) Henker2


Henker2
addikt

Üdv!

Kaptam most telepítésre egy ALCATEL onetouch Pixi7-et!

Erre kellene nekem egy jó android rendszer és annak telepítése!

Tudtok ebben segíteni?

Köszi

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#61415) amate


amate
csendes tag

Sziasztok!

Idősebb embernek kellene 7”-es tablet elsősorban emailezésre, kis böngészés és esetleg skype. 3G szükséges. Stabil működés előny. Olcsók közül ezeket találtam: Asus Fonepad 7 FE170CG, Lenovo A7-30, WayteQ xTAB-7X Quad.

Melyik lenne a legjobb, illetve van valami jobb ebben az ársávban?
Köszönöm!

(#61416) tjb007 válasza pècsimunkás (#61407) üzenetére


tjb007
nagyúr

Hivatalosan 32 a plafon, szóval célszerű a kísérletezés helyett ennél maradni.

(#61408) dauphin

Szívesen, máskor is. :)

(#61409) dni

Maga a tablet még nem okozna gondot, a tok viszont már igen. Ilyen tokok jellemzően iPad és Samsung modellekhez érhetők el, de természetesen más gyártó modelljeihez is elérhetőek, csak nehéz találni.
Az iPad eleve kiesik, Samsungból pedig csak a Tab 4 széria jöhet szóba. A 7.0 kiesik, marad a 8.0 és a 10.1. Mindkettő szóba jöhet, a 8.0-át viszont csak bolti garanciával tudnád itthon megvásárolni. Tokból a Poetic Revolution (8.0, 10.1) névre hallgató gyártmányát tudnám ajánlani, ezek védik a kijelzőt is. Annyi velük a gond, hogy itthon nem igazán szerezhetők be, külföldről kell megrendelni. Természetesen a Poetic kínálatában találhatók olcsóbb tokok is, de azok nem védik a kijelzőt.
További lehetőségek: LG G Pad 10.1 + Poetic Turtle Skin

(#61412) sharkypeti

LG G Pad 8.0

(#61413) beach head

A gyárinál frissebbet nem fogsz találni. Ezzel tudod frissíteni, ha esetleg valami gond lenne vele: [link]
Körülnézhetsz itt is, hátha...: [link]

(#61415) amate

Jobb nincs, csak hasonló illetve rosszabb, gyengébb. Ezek közül vagy a WayteQ xTAB-7X Quadot érdemesebb választani.

(#61417) amate válasza tjb007 (#61416) üzenetére


amate
csendes tag

Köszönöm a választ!

A WayteQ lesz a befutó.

(#61418) coff1975


coff1975
csendes tag

sziasztok, közelebb kerültünk a vásárláshoz, de igazából egy hétig azon tanakodtunk, hogy ne vegyünk-e 10"-osat?

1. Érdemes-e?, hiszen itt, olvasgatva a fórumot a legtöbben a 8-asat veszik (12 évesnek, net, játék stb.)
Ezen vacillálok még mindig, ebben az esetben Lenovo lenne, de sajnálom érte az összeget (tokkal-vonóval, hozzátartozókkal). Nem volt még tabletünk, így nem ismerem a max. életkorukat, hogy érdemesebb-e drágább nagyot venni. (a gyerek rá van indulva a kütyüre, mindegy neki a méret)

2. A 8-asoknál Alcor és lenovo van versenyben, itt lett még ajánlva a Wayteq, amit mi nem annyira kedvelünk személyes okokból, de éppen ez az utolsó 3, preferálva a lenovo, de hallgatnék a jobb tanácsra:
Alcor Access O819M 16GB + 3G tablet
WayteQ xTAB-8X Quad GPS + 3G tablet
Lenovo TAB A8 (59-407773) 16GB Wifi+3G tablet

3. én 3G-set szeretnék, ha már veszünk, de tényleg ezek az olcsóbb kategóriák is használhatók-e normálisan? (Természetesen nem egy nexus/ipad hasításra gondolok..)

köszi, s aztán rendelek, és nem kérdezek....

(#61419) ClioRS válasza coff1975 (#61418) üzenetére


ClioRS
őstag

Ezek közül az Alcor a legerősebb, szerintem korrekt gép, van nálam egy kb 2 hete. A másik kettőben ugyanaz a hardver. Én személy szerint az Alcort venném.

A 8 vagy 10 colos dolgot meg nektek kell eldönteni. Ha van lehetőség, akkor menjetek el egy nagyobb boltba, és nézzétek meg a különbséget. Én régen a 10-esre esküdtem, hogy azon lehet normálisan netezni, aztán kb 1 év után lecseréltem egy 8-asra, sokkal kényelmesebb volt használni.

(#61420) szivacs1987


szivacs1987
aktív tag

Sziasztok!

2db tabletet szeretnék.

Milyeneket tudnátok ajánlani?
- új
- 7" de ha belefér 10" inkább
- netezés, youtube
- belföldről
- ár max 40.000Ft és egy másikat max 55.000Ft-ért
- szín: fekete, szürke (ne színes)

Előre is köszönöm!

Gigabyte B450 Aorus Pro ● R5 3600 allcore 4,2GHz 1,31V ● Asus ROG Strix RTX 3080 V2 White OC Edition

(#61421) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Androidos tabot keresek max. 120-ig, Ezen belül találtam Galaxy Tab 10.5-öt ami hardveresen és kijelző tekintetében is jó.

Igazából 10"-os vagy kissé nagyobb tab kéne
új
itthon venném
Internetezésre/3D játékokra/YouTubera/filmnézésre zenehallgatásra lenne használva
elég ha csak wifis, de a vételi ereje jó legyen :)

A hardveresen leg időtállóbb darabot keresem, értelmes szoftveres támogatással, és lollipoppal ha lehet. Minimum 1280x800-as felbontés kellene, de a fullhd(+) ajánlatokat is szivesen meghallgatom.

Üdv. core2

(#61422) Midway


Midway
senior tag

Módosítottam az elképzelést. Kisebb felbontás is elég.

[Alcor Access Q781M GPS+3G] 23k-t jó vétel lenne?

(#61423) phoenix1989


phoenix1989
őstag

Üdv. Olvasgattam tabletekkel kapcsolatban és arra jutottam hogy fhd felvontásnál nagyobba nem érdemmmmmmes gondolkoddni. Tudtok javasolni 1920x1200 felvontású tabletet? lehetőleg fehéret. Huawei mediapadokat nézegettem. Telóm is huawei és tetszik a letisztultsága hogy nincs teleszórva felllllesleges programokkal. Mivel mate em van 6,1" igy ennél nagyobb kellene. Minimum 8 de 10 korul is varok ajanlatot. Ár hát olyan tul solat nem akkkarok kolteni rá 50 es 80 ezres kategoriakbol valogatnek. Ha lehet 50ert is es 80 ert is ha tudtok ajanlani meg koszonom .

[ Szerkesztve ]

(#61424) tjb007 válasza szivacs1987 (#61420) üzenetére


tjb007
nagyúr

Max. 40: ASUS MeMO Pad 7 ME176C/CX, WayteQ xTAB-8X, Lenovo A8-40, Prestigio MultiPad WIZE 5002
Max. 55: ugyanezek, plusz ASUS MeMO Pad 8 ME181C/CX, ASUS MeMO Pad 7 ME572C, LG G Pad 8.0, Lenovo A10-70

(#61421) core2

Gyakorlatilag a Tab S 10.5-tel el is fogytak a lehetőségek (lesz/van rá Lollipop). Ami ennél is nagyobb lenne az a Lenovo Yoga Tab 2 Pro a 13,3 hüvelykjével, de két dolog miatt is problémás: ár és processzor (x86/x64), meg gondolom a beépített projektorra sincs túl nagy szükséged. A többi alternatívában is x86/64-es SoC, ami játékra problémás lehet.
Innentől általánosságban.
Hogy hardveresen mi a legidőtállóbb arra elég nehéz válaszolni, mert ezt elsősorban az befolyásolja, hogy milyen irányba halad az adott operációs rendszer. Most nagyon túlozni fogok, de lehet, hogy 20 évig elég lesz még egy Snapdragon 400, de az is lehet, hogy 2 év múlva már a Facebook alkalmazás sem fog elindulni rajta. Ez mondjuk egy nagyon erős és szélsőséges példa, de szerintem érhető, hogy hova akarok kilyukadni vele. Érdemes olyan modellt választani, amiben már 64 bites SoC van, mert most ebbe az irányba halad a droid is.
A szoftveres támogatás megint egy nem túl hosszútávú dolog az Androidnál. A hibajavításokon felül általában kiadnak a gyártók még két főverzió frissítést, és ezzel gyakorlatilag le is tudják az egészet, mert már kint van vagy jön az újabb modell és azzal kell foglalkozni, azt kell valahogy eladni. A non-official support persze még mindig ott van, amikor a hivatalos alól kihúzták már a gyártól a talajt.

(#61422) Midway

Jónak mondható.

(#61423) phoenix1989

Tudunk, csak nem a Huaweit. 50 ezer forintig nem lesz semmilyen méretben ekkora felbontással, 80 ezer forintig pedig ezek felelnek meg a kritériumoknak: Lenovo Yoga Tablet 2 8" és 10", ASUS MeMO Pad 8 ME581C

(#61425) Henker2 válasza Henker2 (#61414) üzenetére


Henker2
addikt

Ebben senki sem tud segiteni?

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#61426) tjb007 válasza Henker2 (#61425) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ez (alulról a második) neked ment volna, de sikerült másnak címeznem.

(#61427) Darknech


Darknech
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Elsősorban olvasni (képregényt, képeket tartalmazó könyveket) szeretnék egy tabletet, ezért 10" körülire gondoltam, hogy ne kelljen állandóan zoomolni. Az se baj, ha erős, mert ki tudja, hátha másra is fogom használni, de egyelőre inkább az ár a szempont. LG G-Pad 10.1-et 65k körül láttam, de SAMSUNG SM-T533 Galaxy Tab 4 10.1" 70k, és 80kért már LENOVO Yoga 2 10.1" van aminek ugye nagyobb a felbontása. Mindig van egy kicsit jobb, nem sokkal drágábban. Lehet nem néztem eléggé, de olcsóbb kategóriában ilyen nagyot nem sok jót láttam. Esetleg még az Acer Iconia W1/W4et néztem, csak az ugye 8", és nem vagyok benne biztos, hogy az elég nagy lenne. El fogok menni egy boltba nyomogatni kicsit, de addig is ha tudtok valami jó nagy kijelzős ár/érték bajnokot, várom a javaslatokat. Köszönöm!

(#61428) cidalain válasza Darknech (#61427) üzenetére


cidalain
veterán

Azt vagod hogy az acer W szeria az windowsos tablet, nem droid?
Igy elsokorben azt kell eldonteni hogy melyik kellene. (Win-Android)
Mindegyik tokeletesen alkalmas olvasni. A felbontas? Meg kell nezned, hogy az 1280x800-at pixelesnek latja e a szemed, vagy sem. Van akinek boven jo van akinek meg a szupermega amoled oled retina is pixeles :)

Meg az LG-ben is van jatek pontencial, ha esetleg durvulna a felhasznalasi mod. Ebbol a szempontbol az Intellel szerelt Yoga annyira nem jatekra termett gep.

Ar-ertek-jelenleg ismert funkcio tekinteteben nem a legdragabbat vennem, hanem a legolcsobbat. Asus-t nezegethetsz meg.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#61429) Darknech válasza cidalain (#61428) üzenetére


Darknech
csendes tag

Igen, azt láttam, hogy Win, de gondolom egy pdfet meg tud nyitni mindkettő, onnantól annyira nem szempont, meglennék bármelyikkel. A felbontást meg fogom nézni, mondjuk 15,6"os 1366x768as laptoppal is viszonylag jól elvoltam, bár ezt közelebbről fogom nézni. Asus Memopad 10.1"ból láttam olcsón refurbishedet, de pl edigital oldalán 4ből 4en írták, hogy hibás, nem tűnt túl biztatónak. Köszönöm a tanácsot, akkor választok az olcsóbbak közül.

(#61430) Henker2 válasza tjb007 (#61426) üzenetére


Henker2
addikt

Köszi!

Vagyis akkor nem leszek ezek után sem előrébb!

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#61431) Neil Watts válasza tjb007 (#61424) üzenetére


Neil Watts
veterán

Szia!

Azt igazából elfelejtettem megjegyezni, hogy iPad 2-ről váltanék, így annak a 9,7-10" kö4üli képátlóa is elég lenne.
Akkor is a Tab S bizonyul a legjobb vételnek? Igazából attól félek, hogy - mint eddig kb. minden androidos cuccom - a hardver ellenére ez is akadni fog.
iPadnél az 5.x (2012.03-05 közti a készülék, már nem emlékszem pontosan) vonallal kezdtem, nagyon pattogós volt az az iOS, majd a frissítések következtében eljutottunk mára (8.3) egy olyan állapotba ahol már érethető, hogy nagyon kevés a teljesítmény.

Tehát egy olyan eszközt keresek ami nem Apple, de legalább olyan teljesítményt és pörgősséget ad mint anno az iPad 2 volt. A Tab S megfelel ennek?

Üdv. core2

(#61432) szivacs1987 válasza tjb007 (#61424) üzenetére


szivacs1987
aktív tag

Köszönöm szépen

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450 Aorus Pro ● R5 3600 allcore 4,2GHz 1,31V ● Asus ROG Strix RTX 3080 V2 White OC Edition

(#61433) dauphin válasza tjb007 (#61416) üzenetére


dauphin
aktív tag

Szia! Élek a lehetőséggel, és kérdezek egy utolsót: leszűkítettem a keresést két tabletre: az LG G Pad 8.0 LTE és a Huawei MediaPad T1 LTE maradt versenyben. Mindkettő megtalálható a Telenor kínálatában - ami számomra kedvező, mindkettő 8"-es kijelzővel rendelkezik, hasonló hardverrel, RAM-mal, microSD bővítéssel. Biztos van különbség a kettő között, de ezekhez a "finomságokhoz" nincs kompetenciám. Mik lehetnek pro-kontra érvek egyik és a másik mellett-ellen? Szerintetek mellényúlok, ha e kettő közül kerül ki a befutó? (Két éve használok egy Huawei Ascend Mate 6.1-est, és egy-két kisebb affértól eltekintve teszi a dolgát rendesen - mondjuk a GPS problémája érzékenyen érint, de együtt tudok vele élni, igaz az olykor beköszönő fals adatai kiakasztanak -, megvagyok vele elégedve. Ezért felé hajlik a szívem, de észérvekkel meggyőzhető vagyok, ha netán van valami bibije, vagy az LG mellett van olyan komoly érv, ami kiütheti a nyeregből. Köszönöm szépen. :)

[ Szerkesztve ]

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#61434) phoenix1989 válasza tjb007 (#61424) üzenetére


phoenix1989
őstag

Ertem. Köszi. Egyebként huawei ekkel mi a gond?

Lenovotol tartok kicsit fura kinezete van meg apamnak van lenovo laptopja de egy rakas .... gyenge, stb nemtudom bemerjem e vallalni. Asus sim kartya hej nincs,tudom nem irtam hogy kellene csak kimaradt.

[ Szerkesztve ]

(#61435) berzerker83


berzerker83
csendes tag

Hali!
Kempingezős nyaraláshoz keresek egy tabot, amin tudok híreket olvasni, esetleg egy filmet/sorozatot megnézni esténként. A méret legyen nagyobb egy mobilnál (7-), bírjon ki egy töltéssel legalább 6-8, esetleg 10 órát, OTG-t támogassa, és a felbontása legyen legalább HD. És persze használható sebességgel tegye mindezt. :)
Kb 20-25ezer ft-ot szánok rá (de inkább 20e), használt piacról szeretném beszerezni és valszeg az út után dobnám is vissza apróra, tehát egy olyan cucc kellene amit pár ezer bukóval gyorsan tovább is tudok majd adni. Nexus7 tabokat nézegettem, hardveresen megfelelne, de a rendszer sebességéről, valamint a használtpiaci viszonyokról nem tudok semmit. Esetleg más ajánlat?
A válaszokat és segítségeteket előre is köszönöm!

(#61436) khalox válasza berzerker83 (#61435) üzenetére


khalox
őstag

Ebben az árfekvésben a "használt piacról" a 6-8 órás akkuidőt el is lehet felejteni - még néha az újak sem tudják mind. Használtnál pont az akksi, ami gáz lehet.

(#61437) milkabrams


milkabrams
őstag

Samsung Galaxy tab pro 8.4 tableten felismeri a játék a hozzá tartozó obb fájlt ha az memóriakártyán van?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#61438) cidalain válasza berzerker83 (#61435) üzenetére


cidalain
veterán

Netet önmagának kell tudnia SIM-mel, vagy wifi elég?
Aktív Wifi és/vagy aktív 3G esetén a 6-8 óra üzemidő necces.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#61439) berzerker83 válasza cidalain (#61438) üzenetére


berzerker83
csendes tag

wifi elég, valami hotspotot csak találok arra félórára, amíg csekkolom a leveleimet és a híreket. :) Valszeg csak arra az időre kapcsolnám be a táblát, amíg használom. Am a készenlét mennyire eszi az akksit?

@khalox
Mennyi a várható használati idő ebben a árkategóriában?

(#61440) cidalain válasza berzerker83 (#61439) üzenetére


cidalain
veterán

A keszenlettel gyakorlatilag nem fogyaszt. Mondjuk szamolj 1% csokkenest 2 ora keszenlet utan, de ez mar elegge tulbecsult hasznalt akku fogyasztas (az en tabom egy ejszaka keszenlet alatt fogy 1%-ot).

Tehat ha ugy kell kibirnia 6-8 orat hogy fel ora wifi/email/hirek, aztan 2 ora keszenlet, es ilyesmi hasznalat akkor rohogve meglesz az 1 nap is... A bekapcsolt kijelzo fogyaszt sokat. Mondjuk a wifit majd ugy kell beloni hogy leszenletben az is kapcsoljon le, ez fontos ha takarekoskodni akarunk.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#61441) khalox válasza berzerker83 (#61439) üzenetére


khalox
őstag

Ha megveszel egy 1,5-2 éves készüléket, ott az akkumulátor jó esetben 70%-os, de inkább rosszabb. Ez attól függ, hogy ki és hogyan használta, így elég zsákbamacska.
Úgyis azt fogják ajánlani, hogy vegyél egy 7''-es Wayteqet, és majd Te leszel az, aki eladja garanciával együtt. Vagy megtetszik, és el sem adod már :) )

(#61442) cidalain válasza khalox (#61441) üzenetére


cidalain
veterán

Kiveve, ha vesz egy 3-4 honapos wayteq-et 20 alatt (par napja volt fennt 8Q az apron)
Ilyen rovid ido alatt nem lehet legyilkolni az akkut 70%-ra.
Az en tabom kb 8 honapos, es nem hiszem hogy 90%-at ne tudna az ujkori teljesitmenyenek.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#61443) atala


atala
addikt

Megjött az Alcor Zest Q813IS tabletthez rendelt Chuwi V88S érintőpanel.
Jelentem, tökéletesen passzol, és tökéletesen működik. Így megúsztam 3100 Ft-ból (postával együtt) az egész cserét. :C
A szervizben 12-15 ezret kértek volna el a cseréért. :O

(#61444) tjb007 válasza Neil Watts (#61431) üzenetére


tjb007
nagyúr

Maximálisan a Tab S sem fog akkor megfelelni, mert sajnos az is akadni fog, igaz nem drámai módon. Azt javaslom, hogy ha van rá lehetőséged próbáld ki, bár egy kiállított, millió ember által összenyomogatott, elállított példány sem a legjobb mód ennek a kitapasztalására.
Mást igazából nem is fogok tudni ajánlani. Ez van, meg a jóval szerényebb tudású alsó-középkategóriás modellek.

(#61433) dauphin

Olyan rettentő nagy különbségek nincsenek. A Huawei MediaPad T1 LTE-ben egy kicsivel erősebb (már 64 bites) SoC, a G Pad 8.0-n pedig a frissebb rendszer (ami nem feltétlen jelenti azt, hogy jobb is) van. Igazából bármelyiket lehet választani.

(#61434) phoenix1989

Azt leszámítva, hogy itthon, újonnan nem fogsz 80 ezer forintért (50 ezerért meg végképp nem) 1920x1200-as kijelzőfelbontással rendelkező Huawei tabletet kapni (3G/LTE modemmel meg végképp nem) semmi.

Így, hogy szükség va beépített modemre is a lehetőségek száma leredukálódik nullára. Vagy lejjebb adsz az elvárásokból, vagy hozzáraksz még ahhoz a 80 ezer forinthoz minimum 15 ezer forintot és akkor kijön a korábban ajánlott ASUS LTE-s változata (ME581CL).

(#61445) phoenix1989 válasza tjb007 (#61444) üzenetére


phoenix1989
őstag

95 Bol mar galaxy tab s 8,4 is kijon. Amugy lte minek. Azert fizessek tobbet ennyivel holott ugyan az a ketto. Kizart

[ Szerkesztve ]

(#61446) tjb007 válasza phoenix1989 (#61445) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ki, de nem az LTE-s Tab S 8.4 (legalábbis nem gyári garanciával).

„Amugy lte minek.”

Azért, mert amilyent te szeretnél csak 3G-sben nem létezik. Vagy most már mégsem kell a „sim kartya hej ”?

[ Szerkesztve ]

(#61447) phoenix1989 válasza tjb007 (#61446) üzenetére


phoenix1989
őstag

De az elobb irtad. Ugyan az az asus csak az lte s a masik nem :-) ja mar erttem :-)

1080P ben tobb valasztek van?

[ Szerkesztve ]

(#61448) phoenix1989


phoenix1989
őstag

[link]

Egyébként itt van és 2év gari

(#61449) tjb007 válasza phoenix1989 (#61447) üzenetére


tjb007
nagyúr

1080p-s felbontású kijelzővel konkrétan semmi nincs. A linkelt oldalon meg el van írva, az a Wi-Fi only változat. Csak 3G-s változat egyáltalán nem létezik (sem itthon, sem az egész világon) belőle.

[ Szerkesztve ]

(#61450) phoenix1989 válasza tjb007 (#61449) üzenetére


phoenix1989
őstag

Érdekes de jolvan.és a lenovo mennyire megbizhato. Mert ahogy irtam fater laptopja az de semmit nem ér. Bár az amd procis és az szerintem élből gagyi. Ez intel az nekem mindig bejött.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.