Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-14 09:52:23

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. június

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61601) Pityu.


Pityu.
nagyúr

A tabletemen CM security vírusirtó van,meg van egy clean master program,a többi dolgot töröltem ami olyan volt.A clena masterben a vírusirtó rész olyan mint a CM security vagy az összes többi vírusirtó,vagy csak dísz?

Na meg nem tudom a CM security lehet kicsit sokat zabál,talán van más vírusírtró is ami hatékony de keveset eszik.Most néztem a CM security jelenleg 14mb a clean master meg most 64 és 50 mb között mutatott.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#61602) dauphin


dauphin
aktív tag

Sziasztok! Nézegettem az ASUS Transformer Pad 10 (TF103CG) táblagépeket, és az a kérdés merült fel bennem, mert ugye kétféle procival kínálják - Z3745 (quad-core 1,3GHz) és Z2560 (dual-core 1,6GHz), hogy melyik a jobb, ha egyáltalán van értelme a kérdésemnek. Papíron a quad-core ugye több a dual-corenál - négynagos a kétmagos ellen, de ez a használat során valóban érződik, vagy csak az eladhatóságra, a marketingre mentek rá? Mert lehet, hogy a gyerekek tablete után, magamnak egy ilyet beszereznék, lehet hogy éppen a billentyűzetes verziót. Egy kis laza internet, filmnézés és egy kevés pötyögés, szövegszerkesztés, de semmi komoly. Mi a véleményetek róla?

[ Szerkesztve ]

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#61603) szundybence válasza csendes (#61598) üzenetére


szundybence
aktív tag

Köszönöm a segítséged! Sajnos nem találtam. Mindenhonnan le van már törölve. Feladom. :(

(#61604) atee válasza dauphin (#61602) üzenetére


atee
őstag

Kètmagosat, újat ma már nem veszünk!

D-day 2002-01-04 01:54

(#61605) dauphin válasza atee (#61604) üzenetére


dauphin
aktív tag

Úgy de úgy tudtam, hogy valami szentségtörést követek el a felvetésemmel! :)

[ Szerkesztve ]

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#61606) atee válasza dauphin (#61605) üzenetére


atee
őstag

Ez a saját èrdeked inkább. Nem szentsègtörès :)

D-day 2002-01-04 01:54

(#61607) tjb007 válasza anonym1s (#61592) üzenetére


tjb007
nagyúr

Alcor ügyben nézz be ide: [link]
A kamera ebben sem egy főnyeremény, de kérj meg valakit a topikjában, hogy töltsön fel egy azzal készített videót és csekkold magad.

(#61593) marcell.adk

Ezt csakis te magad tudod eldönteni.

(#61600) Izzé

OK 👌
Ebben egy fokkal erősebb a processzor is.

(#61601) Pityu.

Ezt inkább itt kérdezd meg: [link]

(#61602) dauphin

A TF103CG-t csak egyféle processzorral szerelik, a Z2560-nal. A C-ben és CX-ben, tehát a Wi-Fi only modellekben (a CG a 3G-s) van csak Z3745. Igen, tévesen van feltüntetve nagyon sok helyen.
Melyik a jobb? Egyértelműen a Z3745, és nem csak azért, mert kettővel több processzormag van benne. Újabb, fejlettebb a processzor mikroarchitektúra, jóval erősebb a GPU, a memóriavezérlő is sokkal fejlettebb, alacsonyabb a csíkszélesség, plusz ez már hivatalosan is 64 bites.

(#61608) dauphin válasza tjb007 (#61607) üzenetére


dauphin
aktív tag

(#61606) atee: Köszönöm szépen.
Köszönöm a választ.
De megjegyezném halkan, hogy lehetséges az, hogy ilyen hibát vétenek egyes boltok? És most nem is a kicsikről beszélek (pl. én az ED-nál nézelődtem - hogy csak a kezdőbetűket emeljem ki).

[ Szerkesztve ]

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#61609) tjb007 válasza dauphin (#61608) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem ez az első eset, és nem is az utolsó. Sokan közös adatbázist használnak, szóval ha az egyiknél rosszul szerepel, akkor az összes többinél is rosszul fog.

(#61610) dauphin


dauphin
aktív tag

Még egy apróság: dokkoló csak a 3G-s verzió privilégiuma, vagy lehetséges külön is megvásárolni?

[ Szerkesztve ]

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#61611) tjb007 válasza dauphin (#61610) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem csak a 3G-s verzió kiváltsága, lehet(ett) kapni Wi-Fi only-t is billentyűzettel, de ez mondhatni beszerezhetetlen (vagy ha be is szerezhető többet kérnek érte mint ami a kezdőára volt). Külön pedig hivatalosan nem vásárolható meg csak a billentyűzet.

(#61612) tjb007


tjb007
nagyúr

Indul az ASUS Bizalom: ingyenes javítás és pénzvisszatérítés új termékekre: [link]

[ Szerkesztve ]

(#61613) dauphin válasza tjb007 (#61611) üzenetére


dauphin
aktív tag

:((( Szomorú dolog ez. Köszönöm. :)

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#61614) Findzs


Findzs
addikt

sziasztok

a kisfiamnak van egy tabletje amire volt feltelepítve pár játék (angry birds)
történt, hogy teljesen lemerült kikapcsolt, estére töltőre raktuk
reggel kapcsolja be a gyerek és gyári alapbeállítással indult a tablet

a gond, hogy volt olyan játék amivel fél éve játszott
a játékok át voltak helyezve sd kártyára a helytakarékosság miatt
most újra raktam őket ugyanúgy át a sd kártyára remélve, hogy akkor a régi adatok is visszaállnak de sajna nem

van rá mód, hogy valahogy visszatöltsük a régi adatokat?
nem volt mentve sajnos sosem :(

(mielőtt jönne az olyan hsz, hogy inkább kint játszon a kertbe: napi 1 órát tabletezhet)

köszi

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#61615) stratova


stratova
veterán

Üdv!

Noha igyekeztem átnyálazni az érintett kategóriát még nem találtam megfelelő készüléket.
Eredetileg 10.1"-os tabletet keresett egy jóbarátom, de a HDMI hiánya miatt elállt egy korábbi modelltől.
Az alábbi paraméterekkel keresünk hát helyette másikat:

- 20-30e (talán némi emelésre rá tudom bírni)
- 7-10,1" (ha lehet a magasabb irányba tendálva)
- HDMI (normál/mini/micro mivel a TV amire opcionálisan kötve lesz csak 1 db HDMI csatlakozóval rendelkezik semmi más bemenetet nem támogat)
- min 4000 mAh akku
- IPS (ez csak az én javaslatom volt)

Ő eddig a Overmax OV-Quattor 10+et találta. Engem pedig a Prestigio MultiPad 4 Quantum 7.85" 8GB 2 év jótállása ejtett gondolkodóba.

Többször felmerült itt a Wayteq xtab 9, de sajnos úgy látom már kifutott modell, a többin pedig nincsen hdmi.

[ Szerkesztve ]

(#61616) cidalain válasza Izzé (#61600) üzenetére


cidalain
veterán

Kérdezd meg hogy független helyen vette e, vagy ez a Telenoros 3G-s verzió e.
Mert ha Telenoros 2 hetes, akkor azt csak hűséggel hozhatta ki, és akkor neki fizetnie kell a számlákat 2 évig, hogy ne tiltsák le a készüléket.
Ha nem Telenoros, hűségszerződéssel vásárolt darab, akkor oké.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#61617) Izzé válasza cidalain (#61616) üzenetére


Izzé
őstag

és tjb007

Dánkesőn, de asszem megvan a befutó egy Asus ME176cx személyében.
Köszönöm a segítségeteket! :R

(#61618) Sanyabá válasza tjb007 (#61591) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Köszönöm kimerítő válaszod! :R

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#61619) Intel core33


Intel core33
tag

Sziasztok!
Androidos tabletet szeretnék venni jó ár/érték arányban 20-30ezer forintért.7.9colos minimum.Igazából csak netezésre,snapchatre,Hearthstone-ra lenne használva.Használtan szeretném vásárolni.Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#61620) cidalain válasza Intel core33 (#61619) üzenetére


cidalain
veterán

Nézz szét aprón, keress árban méretben megfelelőt, gyere vissza a linkkel, és majd veleki beírja hogy jó vétel e vagy sem. Apró súgás, hogy keress Wayteq, Lenovo, Asus, LG, Samsung modelleket 1 év körülieket, esetleg még fiatalabb garis példányokat is ki lehet fogni. A lista kb tükrözni fogja az árszintet is, Wayteq már 20 alatt kapható, ha van, Samu meg lehet hogy nem fér bele 30-ba sem. Sokminden függ az aktuális kínálattól.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#61621) tjb007 válasza Findzs (#61614) üzenetére


tjb007
nagyúr

Sajnos nincs rá mód. Hogy a jövőben ne fordulhasson ez újra elő ajánlott bekapcsolni a biztonsági mentés funkciót.

(#61615) stratova

Nem írtad, hogy újonnan szeretnétek-e, vagy jó lesz a használt is, de előbbi esetben ez a bilibe lóg a kezed esete lesz. Újonnan egyedül a WayteQ xTAB-7Q jöhetne szóba, ha nem 2400 mAh-s akku lenne benne, de az van.
A használtak között nézetek szét ti, ha találtatok valamit gyere vissza, de az Overmaxot inkább hanyagoljátok. Az a Prestigio 30-ért jó lehet, bár elég sokan panaszkodtak a gyenge Wi-Fi-re.

(#61622) Findzs válasza tjb007 (#61621) üzenetére


Findzs
addikt

köszönöm

valamilyen backup progit tuti nézni fogok ezután
saját kárán tanul az ember

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#61623) totron


totron
addikt

Mennyiért lehet már 3G modullal megáldott, IPS-es tabletet kapni, ami nem bóvli? Az sem árt, ha nem 7"-os, hanem minél nagyobb. 40e körül, de 50e max. Használt, kultúrált is szóba jöhet, de lehetőség szerint új. Netre lenne használva, külföldi rendelés is - ha megbízható - játszhat. Recsegésmentes, kellemes tapintás, felhősödésmentesség előny.

[ Szerkesztve ]

(#61624) Csari93


Csari93
aktív tag

Sziasztok! Szeretnék egy kis segítséget kérni.

A hugomnak van egy Media-droid Imperius Tab 10LT típusú tablete, aminek a napokban eltört az érintőpanelje. A kijelző jó, maga az üveg is jó, csak nem érzékel semmit, meg hát pókhálós.
Első körben egyáltalán nem találtam hozzá semmit interneten, tudtok segíteni, hol találnék hozzá alkatrészt? Lehet egyáltalán?
Másik kérdésem, mi a bevett szokás itt tablet téren (ha van), lehet külön cserélni érintőpanelt, vagy komplett kijelzőt kell venni?

Előre is köszönök bármilyen segítséget!

Ui: Ja és még egy utolsó kérdés, ha végül sikerülne megcsinálni: Van itt olyan, akinek hasonló tablete van, és custom romot használ rajta? Eddig ezzel a tablettel nemigen foglalkoztam, de tudom, hogy sokszor lefagyott, meg mindenféle baja volt neki, és ha már elkezdem berhelni, tennék is rá neki valami mást. Már ha van.

[ Szerkesztve ]

www.flickr.com/csari

(#61625) Cold5


Cold5
senior tag

Sziasztok,

Max. 7" tabletet keresek, minél nagyobb felbontással és a legfontosabb hdmi legyen rajta, mert egy dslr-hez szeretném kötni kijelzőnek!

Mit ajánltok?

Előre is köszönöm :R

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#61626) tjb007 válasza totron (#61623) üzenetére


tjb007
nagyúr

Akár már 27 ezer forintért is, persze lehet, hogy ez neked még bóvlinak számít.
50 ezer forintig ezek jöhetnek szóba: WayteQ xTAB-8X, WayteQ xTAB-7X Quad, Lenovo A8, Alcor Access O819M, Prestigio MultiPad Color 7.0 3G, esetleg még az Allview Viva H10 HD.

(#61624) Csari93

Szedd szét, keress valamiféle jelölést, számot, azonosítót a panelen, az alapján rá tudsz keresni (Aliexpress, eBay stb.). Általában könnyen cserélhető, ezeknél a kínai tableteknél a külön "rétegek" jellemzőek
Itt is megérdeklődheted: [link]

(#61625) Cold5

WayteQ xTAB-7Q
Igen, nincs más, ez az egyetlen.

(#61627) mm89 válasza tjb007 (#61626) üzenetére


mm89
őstag

Az a WayteQ tud működni mint kijelző?? Vagy én értek félre valamit?

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#61628) Cold5 válasza tjb007 (#61626) üzenetére


Cold5
senior tag

1024x600???? Ez a max? Komolyan? Ezt hogy kötöm a dslr-hez?

Kicsit leestem a székről...

Mm89: Ezt én sem értem...

[ Szerkesztve ]

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#61629) mclaren777


mclaren777
senior tag

Melyik a legolcsóbb tablet ami:

-4G/LTE (tudja a hazai frekvenciákat)
-Dual SIM és/vagy vízálló, ütésálló
-elég a 7 col is
-HD videót készítő kamera
-lehetőleg új, garival

:R

(#61630) tjb007 válasza mm89 (#61627) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, tud, csakúgy mint a többi tablet, viszont ehhez nincs szükség HDMI-re. Csak a HDMI-ig olvastam, meg kicsit előre is szaladtam az egésszel.

(#61628) Cold5

Menjünk vissza a legelejére, hogy tisztázzuk pontosan mit, hogyan és mivel szeretnél, mert nagyon előreszaladtam.
Így gondoltad azt az összekötést? Mert ehhez nem kell HDMI, csak egy OTG adapter és egy USB kábel. A tableteken amúgy is csak kimenetként funkcionál a HDMI port, tehát bemenetként nem működik, ha direktbe kötöd a fényképezőgéppel nem fog semmi sem történni.

[ Szerkesztve ]

(#61631) tjb007 válasza mclaren777 (#61629) üzenetére


tjb007
nagyúr

Samsung Galaxy Tab Active

-4G/LTE (tudja a hazai frekvenciákat) ✔
-Dual SIM és/vagy vízálló, ütésálló ✔
-elég a 7 col is
-HD videót készítő kamera ✔
-lehetőleg új, garival ✔

Sony Xperia Z3 Tablet Compact

-4G/LTE (tudja a hazai frekvenciákat) ✔
-Dual SIM és/vagy vízálló, ütésálló
-elég a 7 col is
-HD videót készítő kamera ✔
-lehetőleg új, garival ✔

Huawei MediaPad X2 (itthon még nem kapható)

-4G/LTE (tudja a hazai frekvenciákat) ✔
-Dual SIM és/vagy vízálló, ütésálló
-elég a 7 col is
-HD videót készítő kamera ✔
-lehetőleg új, garival ✔

[ Szerkesztve ]

(#61632) mm89 válasza tjb007 (#61630) üzenetére


mm89
őstag

:Y
Már megint tanultam újat :))

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#61633) Louro


Louro
őstag

Sziasztok!

- hány hüvelykes legyen a kijelző?
- új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?
- itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció?
- mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, internet, filmnézés stb.)
- mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum?

Saját célra szeretnék egy tabletet venni.
Keret: 40k
Kijelző: 7,5-8,5"
Mindegy, hogy honnan csak megérkezzen éppségben.
Felhasználás: Böngészés, talán Heroes 2 :) és képregényolvasás.
Ha lehet, inkább újat vennék, mert a legfontosabb az lenne, hogy nagyon jól bírja töltés nélkül. Ha lehet 7-8 órán keresztül is olvasgatnék rajta.

Létezik ilyen tablet? Nem a csúcs játékok számítanak, hanem az akkumulátor.

(Az LG G Pad 8-ast láttam többet helyen is. Az pont beleférne, de hátha vna olcsóbb és/vagy tartósabb.)

Köszönöm a segítségeteket!

Mess with the best / Die like the rest

(#61634) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ide is beírom, nem találtam másik megfelelő topikot.
Minap lefagyott a wayteq tabletem (Android 4.4 KitKat van rajta), később helyrejött, de a play áruházból nem lehetett semmit sem letölteni/frissíteni.
Nyomtam egy resetet, minden törlődött a tabletről, de sajnos a play áruház továbbra is használhatatlan.Net van, áruház oldala bejön, de nem tölt le semmit...:(
Valaki valami ötlet?

(#61635) Louro válasza ProEvoFan (#61634) üzenetére


Louro
őstag

Ha főzött (Custom) ROM, akkor az lehet az lesz a baj. Ha gyári, akkor esetleg a tablet topikját kellene meglesni.

Bár először én meglesném, hogy ha gyárid van, akkor lecserélni főzöttre. Ha főzött van, akkor gyárira.

Mess with the best / Die like the rest

(#61636) stratova válasza tjb007 (#61621) üzenetére


stratova
veterán

Köszönöm!
Bár pár perccel válaszod után továbbítottam neki az infót, már megrendelte az Overmaxot. Végül pár oldal kritikái alapján abban maradtunk, megnézi őt menyire zavarják a hátrányok a használatban. Ha lehet vele élni marad. Ha nem, igyekszem valamilyen használt, de garanciás tab felé terelni (a jelöltről itt véleményt kérve).

(#61637) Gedeon11


Gedeon11
újonc

Sziasztok!

Édesanyám szeretne egy tabletet, amit legfőképp böngészésre, skype-ra használna, de csak Wi-Fi, sim foglalat nem fontos. Fontos lenne még a kamera, mert fényképmániás :)
Valami stabil kütyü kellene, mert anyum nem egy műszaki zseni :)

Eddig ezeket néztem: Lenovo S8-50; Lenovo YOGA Tablet 2; Alcor Access O719R
Esetleg más ötlet, vagy ezek közül melyik. Ja ár : max 70e

Köszi!

(#61638) tjb007 válasza Louro (#61633) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem tudom hol láttál LG G Pad 8.0-át 40 ezer forintért, de ha gyári garanciával ennyi, akkor ne is keress tovább.
Ezek jöhetnek még szóba: WayteQ xTAB-8X, Lenovo A8.

(#61637) Gedeon11

A kijelzőátló mindegy?

(#61639) Cold5 válasza tjb007 (#61630) üzenetére


Cold5
senior tag

Igen, így gondoltam. De nekem nem kell irányítás, csak élő kép!

Akkor ez így menne? Lag nélkül? 25fps-el?

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#61640) atala


atala
addikt

Üdv!
Egy ismerősömnek keresek tabletet. Semmi másra nem kell neki, mint skype-on való beszélgetésre, és email-ezésre. A lehető legolcsóbb kellene.
Mit ajánlanátok?

(#61641) Louro válasza tjb007 (#61638) üzenetére


Louro
őstag

Köszönöm. Az LG-t eBay-en láttam újként 40 alatt. Garanciális kérdés kérdéses. A lényeg, hogy új legyen az akksi miatt. Üzemidő a top a fontossági sorrendemben

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#61642) Gedeon11 válasza tjb007 (#61638) üzenetére


Gedeon11
újonc

Bocs, 7-8"-nál nem kell nagyobb, és új készülék kellene...

[ Szerkesztve ]

(#61643) cidalain válasza Louro (#61641) üzenetére


cidalain
veterán

1 year manufacturer warranty-t írnak. Itthon hivatalos helyről 2 év jár rá.
Ha ez nem okoz neked gondot, illetve hogy esetleg külföldre szól a gari, akkor ez egy jó tablet ennyiért.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#61644) milkabrams


milkabrams
őstag

hogy lehet hogy anandtech szerint a samsung galaxy tab pro 8.4 és 10.1 teljesítménye nem azonos?
http://www.anandtech.com/show/7886/samsung-galaxy-tab-pro-84-and-101-review/6

[ Szerkesztve ]

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#61645) csendes válasza milkabrams (#61644) üzenetére


csendes
őstag

Úgy, hogy nem azonos a teljesítményük, más SoC van bennük: Qualcomm Snapdragon 800, illetve Exynos 5 Octa 5420 [link][link]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#61646) Louro válasza cidalain (#61643) üzenetére


Louro
őstag

Köszi. Az LG és a Lenovo között vacillálok. Az utóbbi itthonról lenne véve. Árban meg kb. ugyanott vannak. (LG esetén valószínűleg a vámosok levernék rajtam az adót :S ami 40k esetén már érezhető lenne.)

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#61647) mm89 válasza Louro (#61646) üzenetére


mm89
őstag

Lg:
Item location:
London, United Kingdom
Nincs áfa

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#61648) tjb007 válasza Cold5 (#61639) üzenetére


tjb007
nagyúr

Csak így oldható meg, csak élő képes alkalmazás nem létezik.
Menne, viszont -ahogy fel is van tüntetve a legtöbb ilyen alkalmazásnál- nem garantált az, hogy minden egyes tableten hiba nélkül fog működni, hogy mindegyikkel kompatibilis lesz. Ezt az alkalmazást próbáltam ki az előbb egy gyengébb tableten (máson most nem tudtam), működött, viszont nagyon nem volt meg az a 25fps. Hogy egy erősebb, újabb tableten, illetve a legjobbnak tartott alkalmazással mi lenne a helyzet nem tudom megmondani, kipróbálni.
Amúgy az ASUS MeMO Pad 7 ME572C lenne az, amit ajánlanék, ez már Full HD kijelzős és a korábban említett alkalmazás is használható rajta, az fps viszont ennél is csak egy próba után derülni ki.

(#61640) atala

WayteQ xTAB-7Q, Lenovo A7-10

(#61641) Louro

Plusz még 5000 ezer forint szállítási díj is rájönne, szóval 45-ben állna meg. Vám és áfa nincs, mert EU-n belülről jön.

(#61642) Gedeon11

ASUS MeMO Pad 7 ME572C, LG G Pad 8.0, Lenovo Yoga Tablet 2 8", plusz a Lenovo S8-50 is OK.

(#61649) Louro válasza tjb007 (#61638) üzenetére


Louro
őstag

Különben akksi szempontból ennyivel jobb az LG? Áfás infót köszönöm! Nem sűrűn rendelgetek és ezért a tudatlanság :)

(Hmmm, itthon már 50-ért kapható....lélektani határon.....lehet addig még nyújtózok és akkor itthon lenne a számla.)

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#61650) atala válasza tjb007 (#61648) üzenetére


atala
addikt

Köszi. Az egy kicsit drága neki.
Ha megveszi a legolcsóbb tabletet, az nem lesz jó email-re, és skype-ra?

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.