Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-14 09:52:23

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. június

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54101) dudi6 válasza dudi6 (#54097) üzenetére


dudi6
senior tag

Annyi lemaradt, hogy november végéig tudok még várni, ha esetleg várható nagyobb karácsonyi akció.
Várható ilyen? Vagy mindegy, hogy a héten vagy 3 hét múlva veszek tabletet?

(#54102) tjb007 válasza Black&White (#54078) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ajánlott, csak épp nem játékra. Nem a teljesítményével van a gond (bár az FHD már megizzaszthatja), hanem az architektúrával. Ha nem szeretnél belefutni nem induló, akadozó játékokba, akkor inkább maradj az ARM-nél.

(#54079) freeroam12

Nyomj a tableten egy gyári visszaállítást és próbálkozz ismét.

(#54080) motoflug

A gyári billentyűzet csak a készülékkel együtt vásárolható meg, de természetesen tudsz hozzá csatlakoztatni bármilyen USB-s vagy Bluetooth billentyűzetet.

(#54083) szabopeter73

A kijelzőtől kezdve a processzorig (SoC) gyakorlatilag bármi.

(#54085) HagaNRG

Ez csak és kizárólag a TF700-zal kompatibilis, csak azzal használható. Ezek a billentyűzetek nem univerzálisak, nem csereszabatosak egymással. Teljesen máshol vannak a TF103C csatlakozói is, és a TF700 csatlakozói is.

(#54092) Lallerboy85

WayteQ xTAB-7Q

(#54093) bozont

Ennyiért, ilyen elvárásokkal egészen konkrétan semmi.

(#54094) zsoki

Az a probléma, hogy nem ismerjük az ottani kínálatot, így aztán elég nehéz bármit is ajánlani.

(#54095) Dome2x

Semennyire.

„Mennyi lenne 10"-ban az optimális felbontás?”

1280x800

(#54097) dudi6

Nem a tévének kell tudnia az MHL-t, hanem a tabletnek. A tablet micro USB portjára rá kell csatlakoztatni az MHL-HDMI adatpert, erre pedig a HDMI kábelt. Az, hogy van-e szükség külön áramforrásra az átalakítótól függ, de általában nincsen.

Az LG G Pad 10.1 nem MHL-es, nincs rajta HDMI kimenet sem, így ez kiesik. Marad az ASUS MeMO Pad FHD 10, a Samsung Galaxy Tab 3 10.1, és esetleg még a Prestigio MultiPad 4 Diamond 10.1 3G. Ezek közül válassz egyet (én inkább az ASUS felé hajlanék, annál nem kell átlakatóval játszadozni).

Akciók meg bármikor lehetnek, szóval ha nem sürgős nyugodtan várhatsz a vásárlással (persze benne van a pakliban az is, hogy addigra kifut az a modell, ami most számodra megfelelne).

(#54099) bazsimano

WayteQ xTAB-8Q

(#54103) bazsimano válasza tjb007 (#54102) üzenetére


bazsimano
őstag

:R koszonom szepen a tippet!
na most meg kell nezni hogy hol a legjobb ajanlat...erre mindenkepp csak 1 ev gari van?

32 eFt lattam, annyi lenne az ara, ugye?
udv
b.

(#54104) Milka 78 válasza motoflug (#54080) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ugyan az a bél mint a 7.0/8.0-ás G Pad-ban.Van mindkét gépről PH-s teszt,de én is 10.1-et használok lassan 1 hónapja és ebbig makkulátlan és más sem panaszkodott rájuk.
Van 10 colos univerzális klavis tok.Nem egy nagy durr,de célnak megfelel és nem egy nagy összeg.

(#54105) Black&White válasza tjb007 (#54102) üzenetére


Black&White
addikt

Ohhh, ez még mindig jelentkezik? :(
Akkor nézelődök tovább.
Köszi

(#54106) tjb007 válasza bazsimano (#54103) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, annyi az ára.
A WayteQ csak 1 évet vállal, de több forgalmazónál is van lehetőség plusz/extra garancia vásárlására (pl. [link], [link])

(#54105) Black&White

És még fog is, de szerencsére egyre csökkentő mértékben.

[ Szerkesztve ]

(#54107) dudi6 válasza tjb007 (#54102) üzenetére


dudi6
senior tag

Köszönöm, akkor még várok egy pár hetet, aztán valószínű megveszem a ASUS MeMO Pad FHD 10. Elvileg vannak mhl-t tudó hdmi bemenetek tv-n amihez nem kell átalakító, nah mindegy ez már bonyolúlt és nem is lényeges.. Köszönöm mégegyszer

(#54108) bazsimano válasza tjb007 (#54106) üzenetére


bazsimano
őstag

igen igen, koszonom azt lattam! na akkor tipp megvan atadom az infot :)
nagyon koszonom!
kerdes hogy lehet karacsony fele akcioznak valamit-e vagy csak dragabb lezs :))) na azt majd eldonti az ismerosom! nagyon koszonom!

(#54109) bozont válasza tjb007 (#54102) üzenetére


bozont
veterán

Pedig semmi extra elvárás nincs nincs a felsoroltak közül, legalább is én azt hittem így 2014 vége felé. Mint mondtam a 2GB ramot elvetettem, a 3G sem olyan lényeges. Tehát 50e Ft-ig nincs egy olyan hardver sem, ami megfelelő sebességet nyújt netezéshez és multimédiához? Vagy a bt-s cuccok csatlakoztathatósága és GPS a probléma?

(#54110) tjb007 válasza bozont (#54109) üzenetére


tjb007
nagyúr

A 3G-t én valamiért kötelezőnek vettem.
Így, hogy az kiseik már van ilyen, a Lenovo IdeaTab S6000L.

(#54111) bozont válasza tjb007 (#54110) üzenetére


bozont
veterán

Nem rossz, külsőre is szépen néz ki (az is fontos a hölgynek akinek lesz :D ). Mondjuk most megakadt a szemem az LG G-Pad v700-on, ami ugyan már 65e körül kapható, viszont Qualcomm soc van benne és van még pár extra a Lenovo-hoz képest, ami jól jöhet. Majd kiderül belefér-e még.

(#54112) tboy93


tboy93
nagyúr

Sziasztok! Gondolkodom tablet vásárláson.

- 7" méretben
- kizárólag új készülék jöhet szóba
- rendeltem már külföldről több telefont, nem zárkózom el tőlük, de tabletből még nem láttam olyat ami jó lett volna :(
- sok mindenre használva lenne, zene, videózás, facebook, GPS nagyon fontos navigáció miatt, bluetooth is kell, játék nem nagyon érdekel
- 40.000 HUF körül kéne legyen max, (ha külföldről akkor vámmal együtt)

Nexus 7 első szériát nézegettem, nem tudom hogy lehet-e még kapni. Nexus5 telefonomhoz hasonló gyorsaságú készülék kéne.

Ja és samu kizárva!

:R

[ Szerkesztve ]

(#54113) tjb007 válasza tboy93 (#54112) üzenetére


tjb007
nagyúr

LG G Pad 7.0, ASUS MeMO Pad 7 (ME176CX)

(#54114) tboy93 válasza tjb007 (#54113) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ez az LG eléggé bejön, root megoldható simán?

(#54115) tjb007 válasza tboy93 (#54114) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, megoldható.

(#54116) Samus


Samus
addikt

Sziasztok,
akármennyire is elleneztem a tableteket, mos úgy érzem, nekem is jó lenne egy. Rákattantam a Plants vs. Zombies második részére, és hát persze pont ez nincs PC-re. Az Andy nem megy, a Bluestack laggol és hang sincs. Barátnőmnek van egy Ainol Novo 7 Fire gépe, tényleg elég jó játszani vele.

Viszont nagy keretem nincs rá, 30, nagyon maximum 35k, és csak új gép lehet.

A másik nagy gond, hogy a Tesco táblagépes fórumban (amik most fognak majd megjelenni) írtam, hogy 34k-ért a Wayteq 8Q jobb választás, erre pedig az volt a reakció, hogy jobb a 4:3 (1024x768) képarány, mint a 16:10 (Novo 7 Fire, és a Wayteq is). Szóval a kérdés: 4:3, 16:9 (1024x600) vagy 16:10 (1280x800) melyiknek hol van előnye, és hol hátránya?

Egyelőre úgy néz ki, hogy netezni használnám ágyból (telefon helyett), illetve játszani, már ami belefér abba a hardverbe, amit ki lehet hozni ennyiből.

Méretben 7 és 8", más úgysincs ennyiért.

Extra elvárás a HDMI kimenet, de ez már szinte majdnem alap. Az sem hátrány, ha combos az akku. És a normális ROM, ami nem egy bughalmaz.

Helyben venném (M.o), mert igazából akkora ez a piac, hogy a nagy mennyiségű klón és névtelen gyártók közül nem tudom, Kínából mit érné meg, milyen a szoftver...persze ha valaki tud megbízható kinti terméket, ne tartsa magába, a Novo-t is a Spemall-ból rendeltük, de az ár felső határa ez esetben is ennyi, ÁFÁ-val együtt persze.

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#54117) tjb007 válasza Samus (#54116) üzenetére


tjb007
nagyúr

4:3 olvasás és netezés, minden másra meg 16:9 (az 1024x600 a 15:9 és a 16:9 között)/16:10, bár ez igencsak egyénfüggő, jó párszor volt ez itt már vitatéma.
Ez nem vagy-vagy, hanem kinek mi kérdése, szóval ahogyan azt írtam is ez teljes mértékben az adott egyéntől függ.

Amúgy meg WayteQ xTAB-8Q, ez az ami a legjobban megfelel az elvárásaidnak.

(#54118) Jerty


Jerty
újonc

A tablet főleg netezésre, filmezésre lenne használva. Ha lehetséges mind 3 különböző képernyőméretre kérnék ötleteket.
Keret: 40-50e Ft

(#54119) tjb007 válasza Jerty (#54118) üzenetére


tjb007
nagyúr

WayteQ xTAB-8Q, LG G Pad 7.0, ASUS MeMO Pad 7 (ME176CX), Lenovo IdeaTab S6000L

[ Szerkesztve ]

(#54120) szabopeter73


szabopeter73
csendes tag

Üdv! Olyan gondom van a tegnap érkezett cube tablettel hogy a kijelzőjén egy idő után elmegy a kép vagyis fehér háttér keresztbe hosszában fekete vonalakkal csíkokkal. Ilyenkor a kijelző nem reagál csak kikapcsolni lehet. Visszakapcs után kiszámithatatlan idő után a probléma ismét előáll. Egyébként szép képe van meg gyors is csak hát igy használni nem lehet. Ez software vagy hardver probléma lehet? Tud valaki házilag megoldást vagy mehet vissza Kínába mert garis. Köszönöm a segítséget.

(#54121) tboy93 válasza szabopeter73 (#54120) üzenetére


tboy93
nagyúr

Én küldeném vissza mint a huzat :K

(#54122) Jerty válasza tjb007 (#54119) üzenetére


Jerty
újonc

köszi

(#54123) szabopeter73 válasza tboy93 (#54121) üzenetére


szabopeter73
csendes tag

Hát igen valószinű ez lesz bár minden eddig rendelt cucc, igaz telefonok voltak rendben voltak, tablettel pedig már másodszor jártam így hogy gond van vele.

(#54124) Azolcsóság válasza szabopeter73 (#54123) üzenetére


Azolcsóság
csendes tag

Egy fotót esetleg mellékelj a problémáról. De valószínűsíthető hogy ez alaplap/kijelző probléma. Ha mondjuk filmet nézel, és akkor jön a fehér kijelző akkor a hang még jön tovább vagy az is megáll? Mert ha minden megáll akkor az inkább alaplap már. De mivel kb az a legdrágább alkatrész ezekben a kütyükben inkább cserére érdemes visszaküldeni.

azolcsosag.hu - Rendelés Kínából (mobil,tablet,kütyük), levásárolható vám, PH!-soknak egyéni árak (írj)

(#54125) szabopeter73 válasza Azolcsóság (#54124) üzenetére


szabopeter73
csendes tag

A helyzet olyan hogy tegnap volt amikor netezés azután már bootolás közben jött elő a baj. Ma is épp neteztem és akkor jött a fagyás. Teljesen kiszámíthatatlan hogy épp mikor. Lefotóztam megpróbálom beilleszteni.

(#54126) szabopeter73 válasza Azolcsóság (#54124) üzenetére


szabopeter73
csendes tag

Bocs de így tudom beilleszteni mobilról.

(#54127) Zeki válasza szabopeter73 (#54126) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ezt a fotót a reklamáláshoz csatold, amiben írsz a boltnak a visszaküldésről.
HA paypallal vásároltál, ott most év végéig van 3x ingyen visszaküldési opció, azaz kifizeti neked a paypal.
De ezt valahol ott a paypalon kell aktiválni.

(#54128) szabopeter73 válasza Zeki (#54127) üzenetére


szabopeter73
csendes tag

Köszönöm a tippet. Igen csak paypallal szoktam vásárolni, akkor annak utána nézék. Egyébként már jeleztem a kinaiaknak (tinydeal) hogy gond van de még nem reagáltak.

(#54129) Zeki válasza szabopeter73 (#54128) üzenetére


Zeki
nagyúr

A kínaiak holnap reggel-délelőtt lesznek.

(#54130) szabopeter73 válasza Zeki (#54129) üzenetére


szabopeter73
csendes tag

Van chatük is majd próbálkozok náluk holnap.

(#54131) szabopeter73 válasza Zeki (#54129) üzenetére


szabopeter73
csendes tag

Most böngésztem a paypal oldalát, de biztos én vagyok vak, vagy az angol nem megy elég jól, de nem tudod pontosabban hol, vagy milyen menü alatt keressem az ingyenes visszaküldés opciót?

(#54132) Azolcsóság válasza szabopeter73 (#54126) üzenetére


Azolcsóság
csendes tag

Ezt érdemes visszaküldeni Kínába. Írj nekik egy e-mailt és szükség esetén nyiss dispute-ot paypalon. Próbálj meg cserét kérni tőlük, nem pedig javítást mert új termékről van szó.

azolcsosag.hu - Rendelés Kínából (mobil,tablet,kütyük), levásárolható vám, PH!-soknak egyéni árak (írj)

(#54133) Bembee12


Bembee12
aktív tag

Sziasztok
E miatt írok: [link]
Sajnos nem lett megoldás ezért Paypal dispute-ot indítok. (írtam már Paypalos fórumba is)

Szeretném a segítségeteket kérni, hogy mit írjak Paypalon? "Compose Message to Seller"
Olyasmit szeretnék hogy (persze angolul kéne):
"Megvetettem ezt a tabot, de másnap reggel amikor bekapcsoltam ez a kép fogadott:
(itt egy yt link lesz majd). Újraindítás nem segít
Úgyhogy szeretném visszaküldeni gariba." (szerintetek ezt próbálják megjavítani (szerintem javíthatatlan), vagy kapok egy ugyanilyet, esetleg egy levásárlás?)

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#54134) szabopeter73 válasza Azolcsóság (#54132) üzenetére


szabopeter73
csendes tag

Köszönöm, tegnap már írtam nekik első felindulásból emailt, de még nem reagáltak, most próbálom majd nyüstölni őket, hogy nyilatkozzanak. Na ebben a minutumban küldött választ mr. Wang és azt kéri töltsek fel egy videót a hibáról youtubéra lássák miről is van szó. Legalább már válaszoltak...

(#54135) Azolcsóság válasza Bembee12 (#54133) üzenetére


Azolcsóság
csendes tag

A link nem jó amit küldtél (nem mutat sehova). De amit írni szeretnél az teljesen megfelel.

(#54134) szabopeter73
Tinydeal nem a kedvenc garancia ügyében, annó mi is gondolkoztunk hogy velük kötünk partnerséget, de aztán a próba rendelések után elvetettük az ötletet. Most akivel szerződésben állunk nem kér youtube videót és azonnal cserélnek mindent.
Ha 45 napon belül vagy érdemes majd dispute-ot nyitni de csak a határidő vége fele, és ha még akkor mindig nem zárult le az ügy. Ha kifele küldöd az árut, ne feledkezz meg a CN23-ról hogy ne kelljen újra vámot fizetni. Itt rákereshetsz a CN23-ra

azolcsosag.hu - Rendelés Kínából (mobil,tablet,kütyük), levásárolható vám, PH!-soknak egyéni árak (írj)

(#54136) zsoki válasza tjb007 (#54102) üzenetére


zsoki
csendes tag

Mindenesetre nem tudnál/-nátok ajánlani azért valamit? Az sem kizárt, hogy Magyarországon veszem meg, mert elég gyakran járunk haza, ráadásul úgy vettem észre, hogy sok átfedés van a kínálat között.

(#54137) maxika2004


maxika2004
őstag

Sziasztok !

Segitsetek lécci:

Van egy Prestigo 7" - os tabletem, kb 1 éves
Pontos tipust most nemtudok ,( de itt ajánlotta mindenki-mindenkinek :) )
Mostanság olyanokat produkál, hogy 5-10 % ra merülve
felteszem tölteni éjszakára ( kikapcsolt állapotban ) és reggelre 43- 86-90 % ig tölt csak fel.
(utolsó 3 próba alapján) kb 8 óra alatt ! ennek mi lehet az oka, van ötletetek ?

:R

(#54138) tboy93 válasza maxika2004 (#54137) üzenetére


tboy93
nagyúr

Én egyszer egy telóval voltam így, kisült a töltési elektronika :( de lehet neked más a probléma...

(#54139) Gajho


Gajho
csendes tag

- hány hüvelykes legyen a kijelző? minimum 8!!! (lehetőleg 4:3 képarányú, de ez nem annyira fontos ha van jobb)
- új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni? újat
- itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció? Itthon vásárolnám, mindegy ha gsm boltos
- mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, internet, filmnézés stb.) Lánynak lesz szóval, lazább játékokra, word, excel, internetezés, filmnézés
- mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum? 40.000Ft-ot (esetleg picit több) maximum 50ig
eddig ez lett kinézve: WayteQ xTAB 9 vélemény róla? vagy van jobb?
köszi a választ.

Múltkor is írtam, de akkor még 3G-set kerestem, azóta ez már nem él, nem kell bele 3G

(#54140) kurtuzov válasza szabopeter73 (#54134) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Kiváncsi leszek az ügyintézésre. Honnan rendelted?
Az érdekelne, hogy milyen gyorsan reagáltak, vissza kell-e küldened Kínába, neked kell-e fizetned a postát.
Pl ennyiben jobbak a magyar rendelős shopok, mert ezt a hercehurcát ők intézik - igaz van nekik is plusz haszonkulcsuk.

(#54141) Fekte


Fekte
csendes tag

Sziasztok!

Gyerekeknek keresnék tabletet (12 és 6 éves).
Játékra, netezésre, filmnézésre (kocsiba hosszabb utakon, mert sok versenyre járunk) használnánk.
Mivel kettő kellene az ár 50-60 ezer forint/db körül lenne megfelelő. :U
Egy alkalommal boltban a következőt ajánlották: Alcor Zest Q933RS 16GB.
Esetleg erről vélemény, vagy valami jobb alternatíva :F

[ Szerkesztve ]

(#54142) szabopeter73 válasza Azolcsóság (#54135) üzenetére


szabopeter73
csendes tag

Igen, még belül vagyok bőven a 45 napon, sőt 2 nappal ezelőtt érkezett a készülék. Remélem nem tart olyan sokáig az ügy intézése, és valóban a csere lenne a legjobb megoldás.
Pont azért rendeltem a cube27gt-t, mert rengeteg pozitív visszajelzést kapott...
Őszintén szólva én eddig meg voltam elégedve velük, ugyan csak telefonokat rendeltem, de vámot, áfát egyikre sem raktak, két hét alatt itt volt mindig, és eddig a készülékekre sem volt panasz. Náluk lehet holland postával rendelni díjmentesen, és a feladó rovatban rotterdami cím szerepel, nem tudom, hogy ez közrejátszik-e abban, hogy kvázi unión belüli szállítás és emiatt elkerüli a vámot.

(#54143) szabopeter73 válasza kurtuzov (#54140) üzenetére


szabopeter73
csendes tag

Szia!
Tinydealtól rendeltem, ahogy az előbb írtam nekem eddig semmi gondom nem volt velük. Most is egy napon belül válaszoltak, tegnap ment a viszontválasz feléjük, küldtem fényképet a hibáról, az ügyintéző csak javasolta, hogy youtubera rakjak fel videót róla. Odáig még nem jutottunk, hogy visszaküldés hogyan lenne, és annak díját ki fizeti. Tegnap felvetette egy fórumtárs, hogy paypal most átvállalja a visszaküldés díját, de én nem találtam ilyen opciót a paypal oldalon.
Maga a készülék egyébként 96 dollár volt akciósan, vám és áfa nélkül mindenképp remek vétel. Ami kicsit aggaszt, hogy most úgy láttam kifogytak ebből a termékből.

(#54144) Luna73


Luna73
tag

Sziasztok.Két tablet között hezitálok.A Samsung galaxy tab 3 8.0 és az Lg g pad 8.0. Főleg filmnézésre netezére használnám néha játékra de ez nem jellemző.Sajna nem tudok dönteni.Pró és kontrát írnátok nekem melyik miben jobb lletve "rosszabb".Azért e kettő mert fontos a megbízható szervízháttér.Előre is köszi.

(#54145) kurtuzov válasza szabopeter73 (#54143) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Na akkor egy újabb kérdés: Hollandiából postázott motyót hova kell visszaküldeni javítani? NL vagy CN? :)

Biztató az eddigi hozzáállásuk, kíváncsi leszek...

Paypal refunded returns

itt róla egy cikk

(#54146) szabopeter73 válasza kurtuzov (#54145) üzenetére


szabopeter73
csendes tag

Hát a borítékra az vagyon írva, hogy visszaküldés esetén - de lehet ez csak a postára vonatkozik, ha nem venné át a címzett a küldeményt - a rotterdami címre kell küldeni.
A hivatkozást köszönöm, majd meglesem.

(#54147) maxika2004 válasza tboy93 (#54138) üzenetére


maxika2004
őstag

Még december közepéig garis, szerintetek ilyennel foglalkoznak ?

(#54148) kurtuzov válasza szabopeter73 (#54146) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Ez gondolom arra az esetre igaz, ha a címzett nem veszi át a küldeményt. A javítandó eszköz visszaküldése szerintem máshova megy...

(#54149) cidalain


cidalain
veterán

Tegnap este rendeletem az LG G TAB 7-est a MM-ból, és ma már meg is kaptam.
Csak gyorsan bekapcsoltam, nagyon szép képe van, a kezelőfelület is tetszik. Csak egy 15 percet nyomogattam mert melóban vagyok, de pozitív a tapasztalat eddig. A hátlap anyaga nagyon jó fogást biztosít, nem csúszós műanyag.
Ég és föld a korábbi másfél éves Acer Iconiámhoz képest sebességben és kinézetben, anyaghasználatban is.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#54150) Milka 78 válasza Gajho (#54139) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Alkalmatlan játékra,kevés az erő akkora felbontáshoz.Ennyibe a 8q fér csak bele,de a méretét/felbontását leszámítva minden téren jobb választás.

Luna73 : LG Gpad 8.0.Fürgébb,pörgősebb soc van alatta,jobb az üzemideje és szerintem a kezelő felülete is jobban sikerül,bár ez utóbbi ízlés kérdése. Eddig nem volt rá nagyon panasz,míg a Tab 3 szerintem nem egy erős darab.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.