Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-14 09:52:23

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. június

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54251) Fekte


Fekte
csendes tag

Sziasztok!

10"-os tabletet keresnék. :K :K
Játékra, netezésre, filmnézésre használnánk.

Mivel kettő kellene az ár 50 ezer forint/db körül lenne megfelelő. :U

Ez megéri az árát?:[link] :F

Hasonló méretben (9-10") van esetleg valami jobb alternatíva a megadott feltételeknek megfelelően? :F

[ Szerkesztve ]

(#54252) Milka 78 válasza Joshi (#54248) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Pont belőttél két kategória közé.Van a 60-70-80 as kategória,1280x720,1gb ram,snap400/Intel z3745-ös soc-val.Asus tf103c/cx,Lg Gpad 10.1 és a Samu Tab 4 10.1.
Aztán vannak a 115-135- ös kategóriába tartozó fhd,2gb-s,snap 800-as motyók amik igen fullosak.Sony Xperia Z2,Samu TabPro/S 10.1.

Kettő közt perpill ezt találtam.
Próbáltam nem zug gsm boltokat nézni,mert ott kérdéses a gép garija (light box/szürke import)

Fekte : Filmnézés és a net még okés lenne,de az az soc gyenge ekkora felbontáshoz,komolyabb 3d-s játékokhoz meg végképp.Wayteq 9x/100qcr ugyan az ne is kérdezd...
Asus TF103 cx már jófajta mindenes, de az 58-60 és 8 gb-s (max 2 nagyobb játék fér fel rá).

[ Szerkesztve ]

(#54253) Fekte válasza Milka 78 (#54252) üzenetére


Fekte
csendes tag

Köszönöm a választ! :R

Gyerekeknek kellene (fiú 7 és lány 12 éves).
Nem hiszem, hogy komolyabb 3D-s játékok mennének rajta egyenlőre (csak alapabb game-kre gondoltam), ha igény lesz majd később esetleg beruházunk komolyabbra, jelenleg a büdzsé nem engedi.
Ennek tükrében ajánlható, vagy felejtős a belinkelt Alcor? :F

(#54254) tjb007 válasza M5Norbi (#54243) üzenetére


tjb007
nagyúr

Most mondjam azt, hogy nekem meg a két évvel ezelőtt írt e-mailre sem válaszoltak még mindig ? ;]
Tudni kéne pontosan a gyártóját és típusát, azzal már lehetne valamit kezdeni.

(#54245) junior11

Ajánlott.

(#54247) vieri2000

Annyiból nem nagyon fog kijönni egy normálisabb. Ennyiért maximum egy jó kis Overmaxot kapnál, amit nem tudnék nyugodt szívvel ajánlani.

(#54255) junior11 válasza tjb007 (#54254) üzenetére


junior11
veterán

Köszi. Van rá esély szerinted, hogy megkapja a Lollipopot, milyen e téren a Lenovo?

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#54256) M5Norbi válasza tjb007 (#54254) üzenetére


M5Norbi
őstag

Az igen.

Myaudio Tablet Series9 908V

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#54257) tjb007 válasza junior11 (#54255) üzenetére


tjb007
nagyúr

Biztosan meg fogja kapni.

(#54256) M5Norbi

A kínai eredetit. A MyAudionak semmi köze nincs ehhez a tablethez azon kívül, hogy rá van szitázva a logójuk.

[ Szerkesztve ]

(#54258) Joshi válasza Milka 78 (#54252) üzenetére


Joshi
titán

Köszi valószínű hogy a Samsung Tab 4 10.1 lesz a befutó. :R

(#54259) Fekte


Fekte
csendes tag

Sziasztok!

Új irányvonal:
- 8"
- kb. 50 e Ft
- filmnézés, net, játék (nem feltétlen komolyabb 3d-s)

Mi ajánlható, ebben a kategóriában (ha 9,7" Alcor Zest Q933RS 16GB nem jó)?
:F :Y :W :O

(A Lenovo Tab S8-at lehet kapni itthon, mennyibe kerül?)

[ Szerkesztve ]

(#54260) M5Norbi válasza tjb007 (#54257) üzenetére


M5Norbi
őstag

Nagyszerű :((

Akkor keresgélek. Az lehetséges hogy a hasonló procira írt firmware-ek jók lehetnek rá?

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#54261) kelzsoca válasza M5Norbi (#54260) üzenetére


kelzsoca
félisten

Akkor keresgélek. Az lehetséges hogy a hasonló procira írt firmware-ek jók lehetnek rá?

A SoC azonosság sajnos még kevés a sikerhez, hiszen ezen felül különböző fő komponensek eltérőek lehetnek, kijelző, touchscreen, wifi stb..

(#54262) apcci74


apcci74
csendes tag

Sziasztok !
Esetleg tud valaki segíteni ?
Beex Freedom rom érdekelne ..
Valahogy semerre sem találok :(
Köszi előre is..

(#54263) vigyori78


vigyori78
őstag

Sziasztok.
8 éves lányomnak szeretnék tabletet venni ami inkább youtube,zene és kisebb játékokra lenne használva.
25k.-ig keresgélek ez a kettő amin vacillálok :

Prestigio MultiPad Thunder 7.0i (PMT3377_WI_C)
WayteQ xTAB-7Q GPS

Szerintetek melyik lenne a jobb?

Köszi.

(#54264) Milka 78 válasza Fekte (#54259) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ha 8 col akkor Wayteq 8q.Ideális kezdő tabnak/skacoknak,sokkal jobban mozog,gyorsabb,alig van gyermek betegsége (aksi kijelzési hiba,de semmi komoly) és 32-be fáj csak,ráadásul a 10 colos tepsik nehezebbek,sérülékenyebbek,nem biztos hogy jó választás gyerekeknek (egyéni vélemény).
Az Alcor is megfelelő (pl szép képe van,2 év gari),de Rk3188-as motyót én már nem vennék csak ha pofátlanul olcsó.Javaslom olvad el a PH-s tesztet és a hsz-eket és ennek fényében dönts.

vigyori78 : 7q

[ Szerkesztve ]

(#54265) NoMagix


NoMagix
addikt

Vonino 2. menet, de az utolsó!
Pénteken megkaptam a cseredarabot, ami már nem recseg ropog mint az előző darab!
Hurrá, 1 pipa!
Szombaton volt az első feltöltés, kb. 2 óra után 98%-on volt az akku, (nem használtam, direkt azt figyeltem, hogyan alakul az aksi fogyasztása) amikor beakartam kapcsolni, nem reagált a nyomógombra, röviden sem és hosszan sem!
15 perc után nyomogattam mindenféle módon a gombokat, (nincs hardveres hangerőgombja, csak egy esc és menü és a power) amikor gondoltam, hogy felrakom töltésre, megnézem mit reagál!
Rögtön akkor sem lehetett bekapcsolni, de két perc után beindult a tab.
Megnéztem az akkut, 98%-on volt, de a kijelzősávban volt egy óriási szakadék, mint amikor csontra lemerült volna a tab, sajnos arról az első esetről nem készítettem képernyőmentést!
Feltöltöttem ismét 100%-ra és csináltam egy gyári visszaállítást, de változás nem állt be!
Ahogy a képeken is láthatjátok, mindig van egy bezuhanás az akkuban, igaz kisebbek mint az első volt!

a második kép ma reggel készült, ezen a töltés nélküli időpont sem stimmel, hiszen hajnalban vettem le a töltőről, de itt azt írja, hogy csak 1 óra 28 perce vettem le!
Nagyon sok az ébrenléti idő, pedig a kijelző nincs is bekapcsolva!

Véleményetek szerint mi lehet?
Rossz akku vagy szoftver?

[ Szerkesztve ]

(#54266) Fekte válasza Milka 78 (#54264) üzenetére


Fekte
csendes tag

Köszönöm a segítséget! :R

(#54267) Azolcsóság válasza tboy93 (#54246) üzenetére


Azolcsóság
csendes tag

10" Tabletet lehet jókat kapni 100USD körül már.
Ilyen áron javaslom az IPPO-kat, majd érkezik róla egy teszt is remélhetőleg még novemberben.

azolcsosag.hu - Rendelés Kínából (mobil,tablet,kütyük), levásárolható vám, PH!-soknak egyéni árak (írj)

(#54268) tboy93 válasza Azolcsóság (#54267) üzenetére


tboy93
nagyúr

Gdippo volt a kezemben, 10 col 20k (+afa), hulladek volt. Szo szerint, hasznalhatatlan, lassu, ronda kijelzo, silany anyagok (a tablet hatulrol is vilagitott mert a kijelzo atvilagitotta az anyagot :Y), 2-ot rendeltunk tesztelesre, az egyik 3 het alatt megadta magat, katasztrofa...

(#54269) szabopeter73 válasza kurtuzov (#54145) üzenetére


szabopeter73
csendes tag

Pár nappal ezelőtt itt a fórumon írtam, hogy az alábbi gondom van a tablettel:

"Olyan gondom van a tegnap érkezett cube u27gt tablettel hogy a kijelzőjén egy idő után elmegy a kép vagyis fehér háttér keresztbe hosszában fekete vonalakkal csíkokkal. Ilyenkor a kijelző nem reagál csak kikapcsolni lehet. Visszakapcs után kiszámithatatlan idő után a probléma ismét előáll."

Két levélváltás után - miután fényképet küldtem nekik és a youtubéra is felraktam videót kérésükre a helyzetről - az alábbi levelet kaptam a kedves tinydealtól:

1. Remove the battery and restart the device.
2, Press the power key and the volume""+"",enter to factory mode ,select clear eMMC when it is in off status.
3, Display cable defect, please replace another cable.
4. Display screen is defective, please replace another display screen.
5. Return it for repair service.

Most akkor mi van?

Ad 1. Fogalmam sincs, hogy egyáltalán el lehet-e távolítani az akksit, sőt abban sem vagyok biztos, hogy én le tudnám-e szedni a hátulját fizikai károsodás nélkül, ugyanis nem látok rajta olyan helyet, ahol meg lehetne bontani a tabletet.

Ad 2. Oké azt értem, hogy ez lehet a factory reset - legalábbis gondolom - de ez erre a típusra vonatkozik, vagy minden androidos eszközre érvényes? Testvérem mondta szintén, hogy csináljak rajta egy ilyet, de ő mintha többlépcsős, bonyolultabb eljárást említett volna.

Ad 3. és 4. Ez most komoly, hogy a garancia ideje alatt én gondoskodjak a kábel, vagy a kijelző cseréjéről?

Ad 5. Ezt jól értem, hogy az utolsó lehetőség, hogy visszaküldöm szervízelni?

Olyan fel sem merült bennük, hogy kicserélnék, pedig szerintem ez volna az alap, vagy rosszul gondolom.

Az első két pont vonatkozásában tud valaki tanácsot adni?

Köszönöm.

(#54270) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

20-30k-s kategóriában nincs megbízhatóbb kínai márka?

A Concorde Dracot nem nagyon látom,hogy ajánlanátok, nem jó vétel?

Alias: Júzer error

(#54271) kelzsoca válasza szabopeter73 (#54269) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ad 1. Fogalmam sincs, hogy egyáltalán el lehet-e távolítani az akksit, sőt abban sem vagyok biztos, hogy én le tudnám-e szedni a hátulját fizikai károsodás nélkül, ugyanis nem látok rajta olyan helyet, ahol meg lehetne bontani a tabletet.

Szélére fordítod a készüléket, majd vagy körömmel vagy ha van otthon pengető akkor azzal benyúlsz óvatosan a kijelző és a hátlap találkozási ponjánál, majd ha sikerültakár 1 kis karmot is "kiengedni" szépen végighaladsz amíg az egész hátlap le nem jön, mint egy telefon hátlap.
Az akkumulátort ennél a készüléknél könnyen el tudod távolítani, mivel kis csatlakozóval kapcsolódik a pcb-hez, amit le tudsz húzni.

(#54272) szabopeter73 válasza kelzsoca (#54271) üzenetére


szabopeter73
csendes tag

Szia!
Köszönöm a választ, megpróbálom.
Viszont a 2. pont vonatkozásában kérdezném, hogy a support által írt módszer alkalmazható az én tabletemre is? Ez az adott problémán segíthet?

(#54273) tjb007 válasza -HajTömeg- (#54270) üzenetére


tjb007
nagyúr

De, van.
Ott van például a WayteQ xTAB-7Q és 7X Quad, a Lenovo A7, a ConCorde tab KRONOS IPS, vagy épp az ASUS MeMO Pad 7 ME70C (mondjuk ez tajvani).

(#54272) szabopeter73

Igen, alkalmazható, a problémádon viszont erősen kétlem, hogy bármit is segítene.

[ Szerkesztve ]

(#54274) kelzsoca válasza szabopeter73 (#54272) üzenetére


kelzsoca
félisten

A kínai azt mondja, lépj be a factory mode-ba, majd ott végezz egy clear eMMC-t.

Mivel a factory mode menüpontjai kínaiul vannak, itt egy kis segítség, hol találod meg a kért menüpontot.

Viszont én sem sok esélyt látok a javulásra, egy vélhetően hardveres probléma esetén.

[ Szerkesztve ]

(#54275) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Van egy gariztatasra váró concorde tab speed, edigitalbol lett véve. a kijelzo szélén egyik oldalt nem érzékeli az erintest. Kb mennyi ideig szokott tartani a javítás? Illetve általában javítják a tableteket vagy egyből cserélik?

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#54276) -HajTömeg- válasza tjb007 (#54273) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Bocs,hlyén írtam, hisz végülis a Sony is kínában készül.
Olyan gyártókra gondoltam,amik kevésbé ismertek,mégis elfogadható minőséget nyújtanak.
Mint pl telefonban a doogee, zopo stb.

Alias: Júzer error

(#54277) Milka 78 válasza NoMagix (#54265) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Basszus te állandóan belenyúlsz.Nálunk hibátlan (már amennyire a 3188 hibátlan lehet),nyoma sincs ilyen bebólintásoknak.Mondjuk a 79qci-nél megtanultam a készenléti üzemmód ellőzését és mindíg kikapcsolom.
Mondtam már,de mondom újra...nagy levegő,zsebbe nyúlás és vegyél egy normális 10 colost,vagy 8 col és 8q ha nem akarsz plusz költeni.Nekem 65-öt bőven megért a mostani masinám és a vele járó nyugalom.

(#54278) NoMagix válasza Milka 78 (#54277) üzenetére


NoMagix
addikt

Általában nem szoktam ilyen peches lenni, itt most megkaptam a magamét! ;]
Ezt visszaküldöm, vagy nem lesz tab egy darabig vagy nézek valami szolgáltatós megoldást!

(#54279) melan


melan
senior tag

Míg várom, hogy essen az Lg Gpad 8.3 ára, addig kifigyeltem ezt a Samsung 8.4-pro-t, amit itt is ajánlottak, hogy jobb vétel. Azt olvastam az S változatról, hogy (gondolom főleg játékoknál) előfordul, hogy a felbontáshoz kevés a CPU. namármost mivel a pro felbontása ugyanakkora, és kisebb a proci, akkor ez még inkább érvényes nem?
Mire eldöntöm melyik éri meg jobban, megint kijön valami...

(#54280) AcHanGE4


AcHanGE4
tag

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem tablet ügyben. Apámat szeretnénk meglepni karácsonyra egy ilyen kütyüvel.
Elvárások:
- Android
- Nagy kijelző (8"+) szép, jól látható kép
- Erőmű nem kell, játszani kb garantáltan nem fog rajta. Böngészés, e-mail, youtube, talán filmnézés a lényegesebb dolgok.
- GPS. Azt nem tudom, hogy GPS mennyire jellemző ezekben a készülékekben, ha néha navigációra használnák autóban? (vagy ezt felejtsem is el?)
- Magyar nyelv nem szempont
- És az ár jó lenne ha 40k alatt maradna

Sokat rendelek/renteltem kínából ebay, aliexpress stb.-n keresztül így teljesen nyitott vagyok kínai csodákra.
Pl ez: [Telcast P90] vagy [Cube Talk8] vagy [Telcast P80]

(#54281) csendes válasza AcHanGE4 (#54280) üzenetére


csendes
őstag

Ha elég a Wifi (nem kell 3G), akkor Wayteq XTAB 8Q [link], ez is Cube U27GT (3G nélküli), csak átmatricázva. Van GPS is benne. Ha visszaszámolod a 27% ÁFA-t, amit Kínából rendelve is ki kell fizetni, nem is drágább, mint kínai webshopból.

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#54282) zsoki


zsoki
csendes tag

Sziasztok!

Nyakamba vettem ma a várost, ellátogattam néhány üzletbe, és lejegyzeteltem a kínálatot. 8 és 10 hüvelykes tableteket is néztem vegyesen. (Ha nem emlékeztek, én lennék az az illető, aki Luxembourgban szeretne tabletet vásárolni a barátnőjének.)

A következőket találtam:

Asus me103k, 199 euró
LG g pad 10.1, 199 euró
Lenovo A7600-F, 149 euró
Asus MeMoPad HD 8 ME181CX, 169 euró
LG Pad 8.3 - LG V500, 199 euró
Samsung Galaxy tab pro 8.4, 199 euró
Asus me102, 199 euró
Samsung smt3100, 199 euró
Samsung smt230, 199 euró
Samsung gtp5210, 229 euró

Mit gondoltok ezekről, érdemes valamelyikre figyelni? Még nem döntötte, hogy 8 vagy 10 hüvelykeset vegyek, mit ajánlotok? Játékra, hírolvasásra, filmnézésre használná a barátnőm elsősorban.

Előre is köszönöm a tippeket!

(#54283) csendes válasza zsoki (#54282) üzenetére


csendes
őstag

Barátnőnek:[LG G PAD 8.3]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#54284) zsoki válasza csendes (#54283) üzenetére


zsoki
csendes tag

Köszi a tippet! Sok jót olvastam már arról a tabletről. Ezek szerint a 8 hüvelykes szerinted elég?

(#54285) tboy93 válasza zsoki (#54284) üzenetére


tboy93
nagyúr

elég az, korrekt méret :K én 10 colos tabletet használok otthon (céges) de nem szeretem mert nehéz és kényelmetlen tartani egy kézzel, sokkal jobb egy 7-8 colos

(#54286) zsoki válasza tboy93 (#54285) üzenetére


zsoki
csendes tag

Á, értem. Nem vagyok otthon a témában, ezért köszi, hogy ezt megosztottad. A Galaxy Tab Pro 8.4 ugyanannyiba kerül, miért nem azt javasoltátok, van valami hátránya?

(#54287) taip válasza zsoki (#54286) üzenetére


taip
senior tag

Szerintem nézegesd a specifikációkat (én fejből nem vágom mindet) plusz az árakat, ugyanis Mo-n pl. nem túl elterjedt a Tab Pro 8.4 (nem tudom hivatalosan kapható-e, vagy csak magánimporttal.) Tehát lehet, hogy nekünk nincs sok információnk, tapasztalatunk róla.

Szóval szerintem elég erősnek tűnik, főleg ennyi pénzért, de majd hátha benéz ide egy szaki, aki közli, hogy az évtized vétele ennyiért :)

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#54288) tjb007 válasza melan (#54279) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az a CPU inkább GPU lesz.
Igen, előfordulhat ilyen, de ez leginkább abból fakad, hogy az adott alkalmazás az adott SoC-re rosszul van megírva.

(#54286) zsoki

Nincs semmi hátránya, sőt, több szempontból is jobb választás az LG-nél, így én a felsoroltak közül azt ajánlanám.

[ Szerkesztve ]

(#54289) zsoki válasza tjb007 (#54288) üzenetére


zsoki
csendes tag

Értem, köszi szépen a javaslatot. Akkor te is úgy gondolod, hogy inkább egy 8 hüvelykeset vegyek?

(#54290) tjb007 válasza zsoki (#54289) üzenetére


tjb007
nagyúr

Én csak annyit mondtam, hogy a felsoroltak közül ez a legjobb.
Azt, hogy 8 vagy 10 már annak kell eldönteni, aki használni fogja ezt a tabletet.

(#54291) zsoki válasza tjb007 (#54290) üzenetére


zsoki
csendes tag

A 10-esek közül melyiket javasolnád?

(#54292) Jojo22


Jojo22
tag

Tudtok nekem segíteni, hogy az olcsó márkák közül milyet ne vegyek, 20 ezerig gondolkodom, 1gb ramban.

(#54293) Milka 78 válasza Jojo22 (#54292) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Inkább dobj rá +4 ropit és Wayteq 7q-t vegyél.Ez alatt senki sem akar ajánlani semmit,mert mind a minősége,mind pedig a használhatósága kérdéses.
Ha meg nagyon ragaszkodsz a 20 hoz akkor Beex S5,de a +4 ropis verenyző jóval többet nyújt(gps,fejlettebb soc,ips panel)

(#54294) Jojo22 válasza Milka 78 (#54293) üzenetére


Jojo22
tag

köszönöm, meg fontolom az a +4 még talán belefér.

(#54295) tpeter77


tpeter77
addikt

fiúk, hogy lehet beállítani 4.4.2 tableten, hogy az SD kártyára telepitse a programokat?

(#54296) csendes válasza zsoki (#54286) üzenetére


csendes
őstag

Nincs, sőt erősebb a SoC, nagyobb a kijelző felbontása (ha a full HD nem elég 8"-en), gondolom ez a WiFi only verzió.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#54297) M5Norbi válasza kelzsoca (#54261) üzenetére


M5Norbi
őstag

Értem. Akkor lassan csak levélnehezéknek lesz jó :(

Az a baj még hogy a Recovery-be sem tudok belépni vele pedig próbáltam már minden variációt.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#54298) gaben1993


gaben1993
tag

Sziasztok.
A kérdésem az lenne hogy nemrég vásároltam egy dps iq7 típusú tabletet.
Gyárilag van rajta chrome és a hibajelenség hogy a videókkal nem akar boldogulni.
Indavideos videókat nem tudja elindítani és apám gyakran nézi az atv.hu-t, de a gyári galéria hiba üzenettel nem indítja el, utólag telepített lejátszókkal nincs kép.
Valamint egy piros csík jelenik meg egy pillanatra a kijelző szélén körbe.
Próbáltam már factory resetet,nem segített.
Ha meg a szoftverfrissítésre nyomok rákérdez hogy akarom e, az igenre nyomva meg errort ír.
A piros keret böngészés közben is néha megjelenik egy pillanatra.
A segítséget előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#54299) Bferibörs válasza tpeter77 (#54295) üzenetére


Bferibörs
addikt

sehogy, root kell hozzá , párat át lehet helyezni root nélkül ha már telepítetted :

pld. ezzel

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#54300) Mythunderboy


Mythunderboy
csendes tag

Sziasztok! 2 kérdésem lenne ASUS MEMO PAD HD7 szerintetek 35.E-ért reális lehet? Dobozában,fóliával + bőrtokkal,szép állapotban van. A másik kérdésem , hogy van e jelentősége az ME173X széria utáni számsornak ami ennél 1F062A, mert több félét találok és mindnek más az ára ? :U Köszönöm :)

Spacesynth 4 ever!

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.