Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-14 09:52:23

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. június

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53651) tjb007 válasza cidalain (#53649) üzenetére


tjb007
nagyúr

Szlovák cég, valószínűleg az ottani kedvezőbb állapotok (alacsonyabb áfa, nincs Artisjus sarc stb.) miatt annyi amennyi.

(#53652) cidalain


cidalain
veterán

Tegnap volt még egy kérdésem a Kitkatról, amire nem jött válasz.
Ha egy 8 GB-os tabletre telepíteni szeretném mondjuk a Sygic-et (mondjuk hivatalosan megveszem a play-ről), akkor az oké hogy a programot nem tudom SD-re telepíteni (root nem játszik), de a szükséges térképfájlokat rá tudom tenni SD-re, és a program tudja onnan használni?

Tehát olyan működik e Kitkat-on, hogy a program fut a belső memóriáról, de bizonyos adatfájlait a külső SD-ről kapja meg?

Vagy ezeket a térképfájlokat is mind a belső memóriába kell majd pakolnom? Ez fontos kérdés számomra, hisz a 8GB-os LG-nél is kapásból csak 4 GB a szabad felhasználható memória, és ha a térkép minden része itt lenne akkor hamar megtelne a hely...

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#53653) fecus


fecus
őstag

A rootolt gépet a factory reset visszállítja nem rootolt állapotba?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#53654) kelzsoca válasza fecus (#53653) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem, hiszen a módosítások érintik a system partíciót, használd inkább a SuperSU alkalmazás teljes unroot menüponját erre.

(#53652) cidalain

Amennyiben az SD kártyára írás is törtnénne, azt nem fogja tudni elvégezni, csak akkor ha a jogosultságok javításra/kiegészítésre kerülnek, amit csak root hozzáféréssel lehet megoldani.

[ Szerkesztve ]

(#53655) sonix


sonix
csendes tag

sziasztok,

hátha valaki gyorsan ajánlana nekem egy tabletet:

- androidos tabletet szeretnék, ipad mini mérettel / súllyal
- netezésre / könyv olvasásra lesz használva - otthon! csak wifi - cell. nem kell.

keret: max 100 de inkább 60-70e.

köszi!

(#53656) -HajTömeg- válasza NoMagix (#53648) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Engem érdekelne!!! :K

Alias: Júzer error

(#53657) G.I.JOE válasza NoMagix (#53648) üzenetére


G.I.JOE
senior tag

Köszönöm, szívesen olvasom!

Milka 78:
Nagyon komoly játékokat nem is akarunk vele játszani, autóverseny, meg fps-ek szerintem nem tabletre valók, meg arra van PC. Ha ez a proci van kb. olyan játékokra, mint az én MTK 6589 1.2GHz-es négymagos telefonom (a teszt alapján ezt látom), akkor az nekünk tökéletesen megfelelne. Ahogy olvasom a Pipo ROM-jai jók is hozzá.

(#53658) NoMagix válasza G.I.JOE (#53657) üzenetére


NoMagix
addikt

Van a mostani Element 8v3-mon ez a Pocket rally, elég jól megy ezen a tabon is OTG-vel konzolpaddal irányítva!
Szerintem lehet azért játszani is rajtuk!

[ Szerkesztve ]

(#53659) plömplöm


plömplöm
őstag

hátha itt nagyobb sikerem lesz :B

[link] :R

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#53660) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Üdv mindenki! Nemrég jártam erre!
Azóta gondolkodtam a dolgon, és úgy döntöttem, kicsit többet szánok rá, de akkor ne csak 1 évig tartson ki a készülék. (tavaly szeptemberben vettem a Nexus 7 2012-t, és érzem a lassulást a telefonomhoz képest is - Xiaomi MI3)
Mivel kizárólag net/yt/chat-re lenne használva, ezért a lagg/lassulás nem elfogadott.
Úgyhogy, ami maradt a versenyben: Xiaomi Mipad VS Ipad Mini 2 (retina). Kb 75k VS 80-85k (új, használt, mindegy)
Innentől nehezebb a dolog... Geekbenchben pl a telefonom többet hozott, mint a Retina... De élőben kérdésesebb a mindennapi használat.
Valójában a feladatra kiválóan alkalmas mindkettő készülék. Nem attól lesz jobb a Xiaomi sem, h pl tudom témázni, hanem, mert jól optimalizált.
Szerintetek?

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: Nillkin + Ringke, érd: PÜ!

(#53661) csendes válasza zolikaDB (#53660) üzenetére


csendes
őstag

Írtad, hogy Windows-os is lehet, akkor ezt a vadonatújat is érdemes megnézni: [Hír] [Onda V891W]
Illetve, ha 4:3 képarányú 10" Androidos is érdekel, akkor: [Cube 9X]

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#53662) yuyizi


yuyizi
tag

Sziasztok !
Szeretném a fórumtársak segítségét kérni ! Párom hugának (9éves) szeretnénk karácsonyra egy tabletet venni 20.000ft árkategória környékén. Ami elvárásaim vannak: 7col , min 1gb RAM normális kijelző és játékok futtatása kis mesenézés youtube netezés esetleg skype. Köszönöm előre is a segítséget ! :R

Videó vágást és szerkesztést vállalok ! Flickr: https://www.flickr.com/photos/128935591@N02/

(#53663) MadgoatLOLZ


MadgoatLOLZ
tag

Helló!
Olyan kéréssel fordulok hozzátok hogy milyen occó 10" tabletet kéne vennem drága jó idösapámnak, aki netezésre használná meg néha meg szeretne rajta nézni 1-2 filmet? :D Márka nem lényeg, kínai is lehet csak működjön rendesen meg legyen tartósabb darab ami nem gyárilag fél év használatra van beállítva aztán fél év után szétesik. :D

Köszönöm szépen előre. :R

(#53664) -HajTömeg- válasza MadgoatLOLZ (#53663) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Két ilyet rendeltek most innen,várjuk a jövő heti visszajelzéseket.

Alias: Júzer error

(#53665) Milka 78 válasza sonix (#53655) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Tehát retina 4:3-as gépet keresel 8 colos méretben és szavaidból kiindulva márkás motyó legyen (ha nem akkor pontosít konkrétabban méret/felbontásilag)?A képaránnyal lesz a baj.
Samsung Tab 8.4 pro 84-86 körül ami közel áll ehhez az elképzeléshez.
Lg G Pad 8.3 kicsit kissebb de még mindíg figyelemre méltó felbontással és picit gyengébb az soc (ami még így is brutálisan erő és ellensúlyozza a kissebb felbontás) 69 ropi (emagon).

(#53666) tonyrulez válasza NoMagix (#53648) üzenetére


tonyrulez
őstag

Ez engem is érdekelne. Ismerősnek most lett véve Lenovo A7 fillérre ugyanennyiért, gondolkoztam rajta hogy veszek magamnak is, de a nagyobb kijelző sokkal jobb lenne (igaz kisebb PPI, nem tudom a 160 még mennyire használható). Már csak az a kérdés hogy mennyivel jobb a Rockchip 3188 a MTK 8121-nél, és számít-e hogy LPDDR2 helyett DDR3 van benne Mert minden más specifikáció megegyezik, és ha a Lenovo szintjén vagy afelett van, akkor instant buy.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#53667) NoMagix válasza tonyrulez (#53666) üzenetére


NoMagix
addikt

A 8"-as 1024x768 is 160PPI, szvsz nincs rossz képe, teljesen használható, nem lehet rosszabb képe majd 9,4-nek sem!

(#53668) tjb007 válasza sonix (#53655) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha az iPad mini méretbe a 4:3-as képarány is beletartozik, akkor ez a leírás pont illik a Xiaomi Mi Pad 7.9-re.
Ha pedig ugyanolyan jó a 16:10 is, akkor már Milka 78 felvázolta a lehetőségeket.

(#53660) zolikaDB

Ez körülbelül olyan mintha a Volkswagen Phaeton és az S-osztályos Mercedes között kéne választani. Mindkettő nagyon jó, valamilyen szinten hasonlítanak is egymáshoz, de mégis mások. Tényleg nem egy egyszerű helyzet, de azért dűlőre lehet jutni. Meg kell nézni a különbségeket, súlyozni kell őket, és az alapján kell dönteni.

(#53662) yuyizi

Ha ez a 20 ezer forint egyben a maximumot is jelenti, akkor inkább semmit, de ha el lehet menni egészen 25 ezer forintig, akkor a WayteQ xTAB-7Q az, ami ajánlott.

(#53665) Milka 78

Azt azért érdemes figyelembe venni a Tab PRO 8.4-nél, hogy Magyarországon hivatalosan nem került forgalomba, szóval a garanciára érdemes odafigyelni.

(#53666) tonyrulez

Inkább a memóriavezérlő, a memória sávszélesség számít, mintsem az, hogy DDR2 vagy DDR3.

(#53669) kurtuzov válasza zolikaDB (#53660) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Most vettem pár napja Xiaomi MiPad-et. A legújabb multilanguage developer ROM van rajta. Az en.miui.com-on olvasottak alapján sokan nyavalyognak, hogy szaggat a gép, meg nem jól optimalizált a ROM. Meglepődve olvasom, mert nekem semmi bajom nincs vele.

(#53670) jugen


jugen
csendes tag

Sziasztok!

Szintén vásárlás lenne. Kiszemeltek:

WayteQ xTAB-8Q
ConCorde Tab AMAZON tablet
Prestigio MultiPad 2 Ultra Duo 8.0

Csak Wifi kell netezéshez a kapcsolatoknál.

Köszi a segítséget!

(#53671) tjb007 válasza jugen (#53670) üzenetére


tjb007
nagyúr

Attól függ melyik képarány preferálod.
Ha 16:10, akkor WayteQ xTAB-8Q; ha pedig 4:3, akkor ConCorde tab AMAZON.

(#53672) zharkanyi


zharkanyi
tag

Sziasztok!

Tablet vásárlás előtt állok és segítséget kérnék. Szempontjaim a következők:

- Android (telefonon bevált, ismerem és szeretem)
- Mindenképpen valami csúcskategóriás, vagy ahhoz igazán közeli készüléket tervezek venni. Évek múlva is kompromisszumok nélkül szeretnénk használni.
- Erős akkumulátor. Bírjon ki egy nap nyúzást, 2-3 filmmel, pár óra játékkal. (pl. egész napos utazás)
- Elsősorban otthoni használat. Hordozhatóság nem lényeg. Ha visszük, akkor is max. nyaralásra, hosszabb utakra autóban.
- Kettős felhasználás. Szülők: Olvasás, facebook, fórumok, filmnézés… ; Gyerek 3 éves, így egyszerűbb játékok.
- Gyerek miatt strapabíróság lényeges. Viszonylag ritkán kapja meg (jelenleg telefont) és óvatos is vele, de azért mégis gyerek.

Kártyaolvasót és mobilnet USB stick-et hogyan fogom tudni rákötni? Gondolom kell egy átalakító, de kártyaolvasót sem láttam még olyat, ami közvetlenül MicroUSB-be lenne dugható.
Egyáltalán mennyi MicroUSB port van általában a tableteken?

10,1"-esben gondolkodom és talán Samsung, de meggyőzhető vagyok másról is. :)

Köszönöm előre is a válaszokat.

(#53673) csendes válasza jugen (#53670) üzenetére


csendes
őstag

Wayteq XTAB 8Q: nagyobb felbontású kijelző, jó akku, erősebb GPU, olcsóbb.
Ennek 16:10 a képaránya, a másik kettőnek 4:3, ez ízlés kérdése.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#53674) tjb007 válasza zharkanyi (#53672) üzenetére


tjb007
nagyúr

Már csak annyit kéne leírnod, hogy minderre maximum mennyit áldoznál.

„Kártyaolvasót és mobilnet USB stick-et hogyan fogom tudni rákötni?”

OTG kábel/adapter segítségével.
A modem meg zsákbamacska. Van, amelyik egyáltalán nem kelezi; amelyik meg kezeli az sem használható bármelyikkel.

„kártyaolvasót sem láttam még olyat, ami közvetlenül MicroUSB-be lenne dugható”

[link]

„Egyáltalán mennyi MicroUSB port van általában a tableteken?”

Egyetlen egy darab.

(#53675) jugen válasza tjb007 (#53671) üzenetére


jugen
csendes tag

Teljesen mindegy a képarány...

(#53676) tjb007 válasza jugen (#53675) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ebben az esetben akkor a WayteQ xTAB-8Q.
------------------------------------------------------------------
Csak ma 50 ezer forint helyett 40 ezer forintért elhozható a 3G-s Lenovo A8!

[ Szerkesztve ]

(#53677) jugen válasza tjb007 (#53676) üzenetére


jugen
csendes tag

Köszönöm :)

(#53678) cidalain válasza jugen (#53677) üzenetére


cidalain
veterán

és ez a Lenovo mondjuk teljesítményben milyen a LG G Pad 7.0-hoz, vagy a ME176CX-hez képest?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#53679) tjb007 válasza cidalain (#53678) üzenetére


tjb007
nagyúr

Lenovo A8 ≤ LG G Pad 7.0 < ASUS MeMO Pad 7 (ME176CX)

(#53680) cidalain válasza tjb007 (#53679) üzenetére


cidalain
veterán

Köszi! Akkor várok pár napot, hátha bedobják akcióba valamelyik 7"-osat :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#53681) zharkanyi válasza tjb007 (#53674) üzenetére


zharkanyi
tag

"Már csak annyit kéne leírnod, hogy minderre maximum mennyit áldoznál."

Amennyit szükséges. Ahogy néztem, ha magam döntenék akkor kb. 150 lenne. Viszont kicsit tartok tőle, hogy felesleges túlzásba esek.

Modem, USB-stick: Akkor ezek szerint érdemes Sim-kártyás készüléket venni és átpakolni az USB stick-ből, ha szükséges? Ez viszont akkor megdobja az árat.

[ Szerkesztve ]

(#53682) csendes válasza tjb007 (#53676) üzenetére


csendes
őstag

Pluszban kuponnal a héten minden Lenovo tabletre 20% engedmény, Dell tabletre 25%, stb.[link] Csak sajnos erre az akciós tabletre (Lenovo A8 3G) pluszban a 20%-os kupont már nem fogadják el :( De így valószínűleg holnap is elhozható 40 ezerért.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#53683) tjb007 válasza zharkanyi (#53681) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, érdemesebb.
Legyen akkor mondjuk a Samsung Galaxy Tab S 10.5 (~ 130 ezer Ft), és a Sony Xperia Z2 Tablet (~ 125 ezer Ft). Mindegyikből létezik LTE-s változata 30 ezer forinttal többért, ha esetleg úgy döntenél mégis.

A másik lehetőség, hogy nem Androidos, hanem egy Windows 8.1-es modellt veszel, aminél a stick kevésbé számít zsákbamacskának.

(#53684) pakkerpista


pakkerpista
csendes tag

Sziasztok

Adott egy Overmax Basecore 10 II tablet. Folyamatosan elfogy a hely, miközben van egy majd 5 gigás partíció ahova nem tudok átpakolni, telepíteni.
A rendszer a gyári, nem volt frissítve, alap 4.2.2.

Nem lehetne a particiókat egyesíteni valahogy? Esetleg valami módon felcserélni őket, hogy használni lehessen?

(#53685) zharkanyi válasza tjb007 (#53683) üzenetére


zharkanyi
tag

Köszi. Windows kizárt, abból nem kérek.

Egészen hasonlót néztem én is:
Samsung P6000 Galaxy Note 10.1 (2014 Edition) 32GB

Te pedig ha jól értem ezt ajánlod:
Samsung T805 Galaxy Tab S 10.5 LTE 16GB

[ Szerkesztve ]

(#53686) tjb007 válasza pakkerpista (#53684) üzenetére


tjb007
nagyúr

Felcserélni nem, átparticionálni viszont elméletileg lehetne, csak épp nincs aki ezt megcsinálná.

(#53687) #95590400


#95590400
törölt tag

ha az új android felrakása nem sikerül, és teljesen megdöglik a tablet, akkor mi a teendő? gyk. bekapcsolni sem lehet. jobb kézzel a bal váll fölött? :D
elvileg garis, és nem is az enyém, mondtam a srácnak, mondja esetleg azt, hogy reset-kor szállt el.
bele lehet nézni ilyenkor is azért valamivel? nem szívesen csuklasztanám anyámat. :)
igazából azért mondtam neki, mert pont nekem is összejött egy reset-es szopás, pont vissza akartam küldeni 14 napon belül, gondoltam visszaállítom gyárira (személyes adatok eltüntetve), mielőtt beteszem a dobozba, erre megdöglött jól.

[ Szerkesztve ]

(#53688) kelzsoca válasza #95590400 (#53687) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ennél azért pontosabb infó kellene, mert nagyon nem mindegy hogy milyen készülékről beszélünk, a legtöbb esetben ilyenkor helyre lehet akár otthoni körülmények között is hozni a készüléket. :)

(#53689) #95590400 válasza kelzsoca (#53688) üzenetére


#95590400
törölt tag

igazából elsőre csupán az érdekelne, hogy meg tudják-e állapítani, hogy ez egy szerencsétlenül sikerült frissítés.
szerintem egyébként, ha a gyártó által leírt módon végzi, a mellékelt programokkal, akkor garisnak kellene lennie, de persze ott van, hogy felelősséget nem vállalnak. a hülye kölyökje megcsinálta, és most épp krokodilkönnyeket hullat.
amúgy egy koobe quadrum xlim. vagy valami ilyesmi. ipad utánzat. :)

(#53690) kelzsoca válasza #95590400 (#53689) üzenetére


kelzsoca
félisten

Amennyiben gyári frissítés közben, a gyári szoftver felrakása során történt a probléma, meg lehet próbálni a szervizbe juttatást, aztán ott eldől hogy javítják -e vagy megvonják a garanciát róla és csak fizetős formában nyúlnak a készülékhez.

(#53691) #95590400 válasza kelzsoca (#53690) üzenetére


#95590400
törölt tag

közben viszont engem érdekelne ez az otthoni ránézés. van ehhez valami bővebb anyag?
kiderült, hogy a cég szerint nem élhetek az elállással, mert elromlott.

(#53692) csendes válasza #95590400 (#53691) üzenetére


csendes
őstag

Ha rendeltetésszerű használat közben "romlott el", akkor élhetsz az elállással, hiszen pont az a lényege, hogy ki tudd próbálni a készüléket.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#53693) pakkerpista válasza tjb007 (#53686) üzenetére


pakkerpista
csendes tag

Szóval akkor felejtős?
Az alap appokon kívül fel van telepítve 7-8 app, és már semmit nem enged feltenni, sőt frissíteni sem :(

Ez így egy kalap "akármi"

[ Szerkesztve ]

(#53694) zharkanyi válasza zharkanyi (#53685) üzenetére


zharkanyi
tag

A kiegészítők közül mit érdemes Ebay-ről, (vagy Aliexpressről) beszerezni és mit itthon?

Egy ilyen MicroUSB-s kártyaolvasót gondolom mindenképp.
Egy MicroUSB - USB átalakító gondolom szintén belefér kínából rendelve.
Egy (minimum) 64GB-os MicroSD kártyát is tennék bele, amire HD filmek is mennének. Ez itthon elég horror árú, kínából már kevésbé. Bevállalnátok?
Amiben viszont full bizonytalan vagyok az a tok. Egy ilyen mennyire lehet minőségi?

(#53695) tjb007 válasza pakkerpista (#53693) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, felejtős. Esetleg még valamelyik áthelyezős alkalmazást ki lehet próbálni (App2SD, Move2SD, Link2SD stb.), de ezek mindegyikéhez root hozzáféréssel kel rendelkezned.
Az a jelzőt meg sikerült eltalálnod.

(#53694) zharkanyi

A memóriakártyát is nyugodtan bevállalhatod. Annyi a "trükk", hogy megbízható, már bejáratott eladótól kell venni.
A toknál pedig csak akkor fog kiderülni, hogy mennyire minőségi miután már megérkezett. Egy képről nem lehet megítélni, azt meg főleg nem, hogy tényleg eredeti e.

[ Szerkesztve ]

(#53696) csendes válasza pakkerpista (#53693) üzenetére


csendes
őstag

Esetleg próbáld meg a gyári frissítést felrakni: [link].

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#53697) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Na szóval megjött a Vonino Primus QS.
Amit tudni kell róla,hogy egy 1gb memóriával felszerelt RK3188-as és Mali 400 MP4-el felvértezett gép ami Pipo M8 Pro néven futott Kínában (az 2gb-ofehérjét.Android 4.2 fut rajta ami full alap.Szerencsére nincs rámeröltetve semmi app.Chrapp.ebook olvasó és egy RkMultiPlayer van előre telepítve.
Izléses mágneszáras dobozban érkezett a munkatársaim csak pislogtak. A gép baromi jól néz ki,nem recseg,nem ropog,pofátlan Sony klónozás.Gombok nem lötyögnek.
Bekapcsolás után is egész jópofán néz ki.A G Pad 10.1 hez képest kevesebb a fényerő (max tűző napon lehet gáz) és vannakp fehér sárgábe/melegebb ellenbe az élességre egy szavam sem lehet az 1280x720-as mezőnyben,főleg,hogy ez csak 9.4 colos képernyő így az LG 10.1-eséhez képest kicsivel nagyobb a pixelsűrűség.Betekintési szögek rendben ilyen.
Volt pár Rk3188-as motyóm (Wayteq 79qci,100qcr,9x) és mindegyiknél kényes téma volt a wifi ami legjobb esetben is csak középszerű volt (vagy halál gyenge).Itt a hátlap műanyag és ez is közre játszhat,(vagy marha mákom van),de két falon keresztül egy vaskádban ülve (nem röhög :DDD ) is bitang erős,stabil jelem van egy mezei TP841-es routerral.A 79qci-t lemossa e téren,míg az LG-vel nagyjából partiba van.
Wifianalyzerrel stabil 46-48 dbm (Lg ugyan ott 45-46dbm).
Speedtest szerint 30-32 mb letöltési és 26-28 feltöltési sebességet produkál (Lg 38-39/29-39).A 79 qci 13-14 / 7-24 mb,mindezt 59-61 dbm jelszint mellett ami bizony bukta...
Netezés menü nem akad,gyors árához képest kielégítő (Lg még is simább érzést kelt a 79qci szintjét viszont simán hozza,bár ezzel nem is volt gond).Szabad memória 480-500mb de minimális app van fent és le is tiltottam pár dolgot.Fagyás,restart nem volt.Érdekesség,hogy a telepítés/frissítés közbeni agyhalál itt elmaradt mint a 79qci-nel.Persze picit belassul,de nem vészes egyáltalán (idővel azért előjöhet).
Így gyorsban ennyi,még nyomkodom kicsit...
Az első benyomásaim pozitívak.Persze csodát nem kell várni tőle.Nem ellenfele egy 60-70 ropis 10.1 es Asus/Lg-nek,de nem is egy liga a kettő.32900 forintért 2 év garit és egész korrekt csomagot kaptam,de azért 1-2 hét kell neki,hog kimutassa a foga fehérjét kmivel szűz rendszer gyorsan fut),már ha van neki ilyen.
Érdekesség képpen a legközelebbi versenyző ami tudásban árban hozzá van az ez Madaras gyártmány 40 ropiért (soc rejtély számomra).

tjb007 #53668 : Ez bizony igaz,ráadásul be is néztem az árát (Aqua bruttóba adta meg)...Egyedül a Radiumnál van 84-ért 2 év garival (a többi light box-os dzsunka gsm),de a szürke import és a vele járó gari miatt (ami vagy/vagy) inkább az Lg-t ajánlanám vagy akciós Tab-S-t már ha még van... :K

[ Szerkesztve ]

(#53698) tjb007 válasza Milka 78 (#53697) üzenetére


tjb007
nagyúr

„Madaras gyártmány 40 ropiért (soc rejtély számomra).”

RK3188T

(#53699) Milka 78 válasza tjb007 (#53698) üzenetére


Milka 78
nagyúr

És tényleg :R
Akkor elméletileg nagyon kicsivel gyengébb soc és aksi,változatlan felbontással,de nagyobb kijelző és KitKat.Végeredményben ez is betölt egy hézagot a költséghatékony , 10.1-es mezőnyben.

(#53700) NoMagix


NoMagix
addikt

Szeretném megerősíteni Milka 78: fórumtárs szavait a Vonino tabról! :))
1 apró tényező ami csak most derült ki számomra, mégpedig az, hogy nincs fizikai hangerőgomb!
A tetején van egy hoszzú kétállású gomb, de az menü és esc funkciót lát el!
Nagyon szép, izléses a csomagolása, maga a gép egyben van, semmi ropogás vagy lötyögés!
A wifi tényleg nagyon jó, 30cm-es betonfödémen keresztűl az alsószinten is simán ment a youtube!
A hangszórók jól és hangosan szólnak, nagyon szuper, hogy az előlapon van mind a kettő!
A kijelző betekintési szögei nagyok, nincs invertálódás és sötétedés!
Azt hiszem, hogy ár/érték arányban sikerült egy jó tabot vásárolni!
Az különösen jó, hogy 2 év háztól házig garancia van!
Még nem laktam be a tabot, majd a napokban kipróbálom a játékokat is!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.