Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) ->Raizen<- válasza Abu85 (#1200) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Na az szép. nem fogom tudni, hogy mantle alatt hány fps-el fut a bf4? :D

(#1202) Locutus válasza ->Raizen<- (#1201) üzenetére


Locutus
veterán

Elolvasod a mantle cikket, és elhiszed ami ott áll :) Problem?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1203) SkyS1gn válasza ÁdiBá (#1178) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ugye ezt te magad se hiszed el amit összehordasz?! :DDD

Lehet fordítva próbáltad belerakni a kártyát a gépbe az volt a baj... édes istenem! :C

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1204) norb55 válasza SkyS1gn (#1203) üzenetére


norb55
senior tag

Olyan vagy mint az anyatigris , véded ami van neked :D
Azért jó olvasni olyat aki próbálja életbe tartani a Radeok kártyák jövőjét:D
Az igazán vérbeli AMD boy :D

Én is ilyen vagyok , csak az Nvidia oldalon :DDD

(#1205) SkyS1gn válasza norb55 (#1204) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Én vagyok a fanboy? Mi az hogy nem települ a driver meg ilyenek? beraktam, feltelepítettem és kész... mi olyan nehéz ezen?

Nyáron majdnem 780-at vettem, nem vagyok fanboy hiszed vagy sem, ő viszont (meg ahogy írod te is) akkor azok vagytok?!

nv-t a shadowplay miatt vettem volna, de nincs időm összevágni montázsokat és videókat így letettem róla...

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1206) daveoff válasza SkyS1gn (#1203) üzenetére


daveoff
veterán

Ez mindent megmagyaráz 7970 CF-ről váltott 280X CF-re, gondolom user error volt a driverrel, a legtöbb esetben a user a gyenge láncszem. Amíg 7970 CF volt neki addig az volt a világ legjobb választása, jellemző.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1207) norb55 válasza SkyS1gn (#1205) üzenetére


norb55
senior tag

Három évig volt Radeon kártyája :D Ő nem az, én igen:D

Amúgy birod a hangját a kis 290X-nek?:D vagy másik szobába van a gép hermetikssan lezárva :D

Megmondom neked őszintén, hozzámvágnának egy 290×-et, azzal a lendülettel dobnám vissza az illetőnek.
Szégyen hogy az AMD kimert adni egy olyan rossz és hangos hütést. a porszívóm fele olyan hangos .

(#1208) SkyS1gn válasza norb55 (#1207) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Megy rá a vizesblokk, azért vettem refet!

dave: igen, ha cf-je volt azzal szívhatott, de 1kártyával nincs baj, ugyanúgy megvan ez sli-nél is, sose vennék 2 kártyát egyik oldalon sem, más se ajánlja!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1209) daveoff válasza SkyS1gn (#1208) üzenetére


daveoff
veterán

Arra akartam célozni, hogy 7970 CF = 280X CF, tehát tök felesleges volt a váltás, csak kicsit utána kellett volna nézni.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1210) norb55 válasza SkyS1gn (#1208) üzenetére


norb55
senior tag

Semmi baja az SLI-nek, régen voltak vele gondok, de a GTX 480 után csak egyre jobb, a GTX 780 meg förtelmessen komoly, megnem mondanád hogy 2db 780 dolgozik a gépbe. Jó eléri nállam is a 82fokot, de megy, és skálázódásilag 5-ös . Mindenkinek azt kívánom, akit kicsit is érint a számítógép, legyen olyanba része mint nekem. Leülök és játszok, nem dobál ki hibákkal, nem hangos, és nem akadnak a játékok, (mikro lagok stb ).

Mindenbe belelehet kötni, még az élő fába is. ;) Pedig állva jobb, egézségessebb:D

Leld benne sok örömödet a Radeon karikba :D

[ Szerkesztve ]

(#1211) SkyS1gn válasza norb55 (#1210) üzenetére


SkyS1gn
félisten

"Leülök és játszok, nem dobál ki hibákkal, nem hangos, és nem akadnak a játékok, (mikro lagok stb )."

Én se szoktam állva játszani...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1212) ÁdiBá válasza daveoff (#1206) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Persze mikor kikapcsolom egy két játék alatt a CF-et, maga a 7970 es jó volt...
Voltak olyan jelenségek amik megmagyarázhatatlanok voltak.
StarCraft2 alatt olyan textura özön volt hogy öröm volt nézni!

(#1203) Cris99 Veled ellentétben én nem a levegőbe beszélek és használtam mind a két rendszer.
Azt hiszel el amit akarsz...

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#1213) Malibutomi válasza norb55 (#1210) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

"Mindenkinek azt kívánom, akit kicsit is érint a számítógép, legyen olyanba része mint nekem. Leülök és játszok, nem dobál ki hibákkal, nem hangos, és nem akadnak a játékok, (mikro lagok stb )."

Kívánj nekem egy lottóötöst is, ez bejött!
Leülök és játszok, nem dobál ki hibákkal, nem hangos, és nem akadnak a játékok, (mikro lagok stb ).:)

(#1214) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Azért tegyük hozzá hogy a mikro lagokat valaki látja az adott játékban valaki nem.
Valaki érzékeny rá valaki kevésbé.
Valaki fikázza a monitorokat hogy lassú az FPS játékokhoz, valaki meg azt se tudja mi az hogy válaszidő.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#1215) sg22 válasza ÁdiBá (#1214) üzenetére


sg22
senior tag

Es van aki nvidia fanboy, no matter what, van vaki meg a legjobb ar/ertek aranyu kartyat akarja megvenni legyen az barmelyik gyartotol

what should I do about this?!

(#1216) ÁdiBá válasza sg22 (#1215) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Szerinted AMD fan boy nincs?!

ÁdiBá

(#1217) daveoff válasza norb55 (#1210) üzenetére


daveoff
veterán

Leülök és játszok, nem dobál ki hibákkal, nem hangos, és nem akadnak a játékok, (mikro lagok stb ).

Ez nekem is összejött!!!!

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1218) HSM válasza ÁdiBá (#1212) üzenetére


HSM
félisten

Elég sokat toltam 7950/7970/280X-en az SC2-t, soha semmilyen textúrahibám nem volt. :N Se a simában (ezt kevesebbet toltam, csak multi) se a második részben, amit főleg single nyomtam ezeken a karikon. :U

(#1214) ÁdiBá: Elég finnyás vagyok a mikrolaggokra, input lagokra, mindenféle hasonlóra, a monitorom is az egyik leggyorsabb kapható IPS. Nálam ezért szóba se jöhetett a CF, főleg az input lagot úgy megdobta, hogy borzalom. Ugyanakkor az egyszem 7970/280X-el semmiféle lag-probléma nincs a játékokban, amiket játszom vele. :N

(#1210) norb55:"Leülök és játszok, nem dobál ki hibákkal, nem hangos, és nem akadnak a játékok, (mikro lagok stb )."
Pontosan ilyen nálam a 280X Vapor-X Full-HD-ban. Nem akad semmi 1000/1450-en alulfeszelve, nemhogy nem hangos, de néma csendes, 1m-re van a gép, és nem hallom a különbséget a játék és üresjárat között. ;)
VGA miatti fagyásom/kidobálásom se volt még. Ja, és minden 70 fok alatt eközben. ;]

Persze, tudom, hogy nálad SLI van, meg nagyobb felbontás, ott igen jó az eredményed, ugyanakkor akinek kisebb kártya is elég, ott nem biztos, hogy annyira rossz választás az AMD, mint amennyire itt szidjátok. :U

[ Szerkesztve ]

(#1225) Locutus


Locutus
veterán

Brace for impact, meglesz a mai mantles ígérethalmazunk is :) [link]

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1228) Firestormhun válasza Locutus (#1225) üzenetére


Firestormhun
senior tag

Számítani lehetett arra, hogy minél erősebb a cpu-d annál kevesebbet hoz.

Core i7-4960X CPU + R9 290X GPU

1080p, Ultra Preset, 4xAA: 9.2% improvement with Mantle
1600p, Ultra Preset, 4xAA: 10% improvement with Mantle

Core i7-4960X CPU + R7 260X GPU

1080p, Ultra Preset, 4xAA: 2.7% improvement
1600p, Ultra Preset, 4xAA: 1.4% improvement

A10-7700K CPU + R9 290X GPU

1080p, Ultra Preset, 4xAA: 40.9% improvement
1600p, Ultra Preset, 4xAA: 17.3% improvement

A10-7700K CPU + R7 260X GPU

1080p, Ultra Preset, 4xAA: 8.3% improvement
1600p, Low Preset: 16.8% improvement

[link]

...

(#1232) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Nos... Ennyit a Mantliról.
290x tulajok kaptatok 5-8%-t. Remélem a driver bugok legalább csökkentek.

(#1243) SkyS1gn válasza norb55 (#1242) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Egyik több kártyás megoldást sem preferálom :N

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1244) WaterWawe válasza SkyS1gn (#1243) üzenetére


WaterWawe
őstag

A az Eyefinity szerintem is jobb mint a Surrond, ellenben az SLi meg a CF-nél jobb sokkal. Nekem volt mind2 és az nv féle AFR sem hibátlan de jóval közelebb van hozzá mint a CF.

(#1245) SkyS1gn válasza WaterWawe (#1244) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Elismerem :K

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1246) sg22 válasza SkyS1gn (#1243) üzenetére


sg22
senior tag

fejbe is lonem magam ha CF/SLI znem kene :Y

what should I do about this?!

(#1247) WaterWawe válasza sg22 (#1246) üzenetére


WaterWawe
őstag

Köszönjük szépen hozzászólásodat... :o

(#1248) Casanova* válasza sg22 (#1246) üzenetére


Casanova*
veterán

ha SLI-znél csak örülnél,ha CF-znél, akkor mindjárt ideges lennél és fejbelövöd magad. :D Ádibá CF-zett. öngyilkossági hajlamai lettek. szerencsére az NVIDIA megmentette őt. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1249) MiklosSaS válasza Casanova* (#1248) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Es most SLi-ben tolja es tudja a kulonbseget, ugye ?

Maskulonben udvozolek ! Mar kezdtem kerdezni magamtol hogy hol vagy. Az ilyen ertelmetlen vitaknal mindig jelen voltal !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1250) Casanova* válasza MiklosSaS (#1249) üzenetére


Casanova*
veterán

üdv.! csak hülyülök, nem kell komolyan venni! ;) és igen,tudja a különbséget. :K

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.