Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Tomix24 válasza DroiDMester (#50) üzenetére


Tomix24
addikt

A Videókarik tudása a lényeg itt(is), nem? Vagy csak komplett saját géppel együtt él a dolog? Akkor ne AMD vs nVidia legyen a cím.

Aki rákölt a gépére ilyen eredményeket is könnyen kaphat. Ez lenne a lényege.
Kényelmesebb a karimat értelmes környezetben kipróbálni, mint jó sokat pluszba rákölteni. :P

[ Szerkesztve ]

(#52) Winne válasza Bjørgersson (#43) üzenetére


Winne
nagyúr

Amikor fullon teszteltünk, akkor minden fullon volt, a hétköznapi beállításomban multinál nincs élsimítás bekapcsolva, mert nincs értelme. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#53) FaTHI válasza DroiDMester (#47) üzenetére


FaTHI
őstag

Én nem vitázom veled, nincs mit bizonygatnom.Én amit tapasztaltam azt irom le.
Viszont te egy elvetemült piros párti vagy az tuti. Ja, és van már 70-ezer ér is 660Ti, újonnan,és jó fajta is....
Amúgy láttam már 1600vram használatot és semmi problémát nem vettem észre.
Én azt a karit veszem ami ár/teljesitménybe jó.Lehet legközelebb 7950-et veszek.Ahogy változnak az árak és a teljesitmények úgy viszonyulok a vidkari gyártókhoz.

[ Szerkesztve ]

(#54) Bjørgersson válasza Winne (#52) üzenetére


Bjørgersson
félisten

És úgy is van fpsdrop robbanásokkor?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#55) BeLucZ válasza FaTHI (#53) üzenetére


BeLucZ
addikt

hát a 660 Ti önmagában jó kari,de ha az ár/érték arányt nézzük akkor a mezőny végén kullog, 680ról nem is beszélve, remélem majd a maxwell jobb architekt lesz gamer szempontból mint a kepler

(#56) FaTHI válasza BeLucZ (#55) üzenetére


FaTHI
őstag

Mondjuk ha 64000-ezerért veszed a 660ti-t akkor nem.sztem.
A 680-az nagyon drága, talán a 670-es lenne a jó olyan max. 80-90-körül,de olyan nem nagyon van csak néha..

[ Szerkesztve ]

(#57) kovsol válasza FaTHI (#2) üzenetére


kovsol
titán

Azt nem írtad le, hogy milyen cpu mellett és milyen beállítások és melyik játékban. Ez így csak valamit belemondtál a levegőbe hozzászólás.

(#56) FaTHI azért mert Iponban egyszer le volt árazva pár órán át a készlet erejéig 64k -ra, attól még nem kellene már általánosítani ilyen árra.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#58) Winne válasza Bjørgersson (#54) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem zavaró, mert mediumon játszok, de van persze. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#59) DroiDMester válasza FaTHI (#56) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nem akarok kötekedni de még 64 -ért SEM JÓ a 660Ti mert annyiért lehet venni már Tahiti LE -s 7870 -et ami csak 2-3.% al gyengébb mint a Ref 7950, szóval annyiért se jó a 660Ti :C

amúgy mutass már nekem légyszi bolti kiskerben kapható új 660Ti -t 64.é :R

[ Szerkesztve ]

(#60) Blaise válasza DroiDMester (#59) üzenetére


Blaise
veterán

Igen, csak pont ezen a kártyán hangos a hűtés, fűt mint egy kazán, és egy combosabb táp sem árt hozzá.

Én 63ezerért vettem a 660Ti-t iPon-ban két hete, igaz akcióban.

(#61) Gaboman válasza Blaise (#60) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Fűt a fenét, 61800Ftért veszem a Sapphire 7870XT kártyám, halk és hűs mellette erős és a tuningot is szereti.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#62) Bjørgersson válasza Winne (#58) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem perverz egy kicsit olyan kártyával mediumon játszani? :P
~Hány fps-ed szokott lenni?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#63) DroiDMester válasza Blaise (#60) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Akkor egy kis olvasni való az igaz hogy átlagban ~40.W al többet eszik mint a 660Ti De gyárilag itt is MARHÁRA túl lőtték az alap GPU feszt (~1,30.v) mert el szaladgál az 1,125 - 1,150.v al is, és akkor már kevesebbet eszik mint a 660Ti :K valamint 10-15.fokkal hűvösebb is, nem beszélve arról hogy akkor a hűtése is teljesen csendes! :K És hová is kell combos táp?? mert ~170-180.W körül eszik max a 7870XT :K

[ Szerkesztve ]

(#64) TTomax válasza Bjørgersson (#62) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem az, én lowon tolom 670slivel. . . csak a mesh medium.Jobban észre veszem az ellent. :U

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#65) Winne válasza Bjørgersson (#62) üzenetére


Winne
nagyúr

Abszlot jobb, én elég pörgősen játszom, rángatom az egeret, elég sok a gyors mozgás. 110-160 között szoktam látni, a mesh nekem is feljebb van, azt hiszem ultrán.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#66) Alpachino válasza Blaise (#60) üzenetére


Alpachino
veterán

Pont arról a 660 TI-ről megy a vita, mely jelenleg a világ legrosszabb ár/teljesítmény arányú karia :(

Igen, 63K-ért talán, megérné........a 7870, 7870XT-hez ár/teljesítmény arányához viszonyítva....

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#67) Bjørgersson válasza TTomax (#64) üzenetére


Bjørgersson
félisten

és Winne, lehet monitorfüggő is a dolog, mert én mediumon is észreveszek mindenkit, ha a kártyám bírná talán még highon is játszanék. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#68) daveoff válasza Bjørgersson (#67) üzenetére


daveoff
veterán

Én ultrán játszom ~80-100fps-el FHD-ban, és én is észreveszek mindenkit! Egyenlőre 62 óra játékidőnél járok, és élvezni akarom a látványt! :DDD Majd később lehet lejjebb veszem a grafikát.....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#69) belinho


belinho
senior tag

Azért ne becsüljük már alá a 660Ti-t!

Vegyünk egy alap 7870-t 1000/4800- at tud out of box, aztán vegyünk egy 660Ti, ami eleve emelt órajellel jön a boost miatt aztán felboostol 1100/6000-re, és még a power limitet se piszkáltam szóval ott már nem sok keresnivalója lesz a 7870-nek!
És hiába lehet tuningolni a 7870-et, mert a 660TI-t is lehet még húzni, főleg ha azt nézzük, hogy az alap 915mhz, és power limit+ boost-al akár 1200mhz fölé is lehet menni, meg a mem sávszél is bőven húzható még.

(#70) kockaharcos válasza belinho (#69) üzenetére


kockaharcos
senior tag

Én bármelyik 660Ti ellen kiállok a 7870-el. 1320-ig megy a kártyám, sztem próbálkozhatunk. :DDD

(#71) ricshard444


ricshard444
veterán

A 7870 alapból gyengébb, de sokkal tovább húzható általában, mint a 660Ti-k így a 7870 gyorsabb max oc -n ( 660Ti vs 7870 Max ), de lassabb alapon. Ennyi a történet :N

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#72) Alpachino válasza belinho (#69) üzenetére


Alpachino
veterán

Tesztelted őket személyesen ?...már mint a 7870 vs 660TI-t ? Mert én igen :K és hidd el teljesen más képet festene nálad is a dolog, ha nyomatnál egy-két tesztet a fent említett karikkal ;)

A 7870-et tuning-tuning ellen a 660TI nem fogja be, :N alapon meg egy pár% van közöttük, erősen játékfüggő.

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#73) vass1024 válasza kockaharcos (#70) üzenetére


vass1024
tag

Hy!
Szerintetek melyik legyen:
ASUS GTX 670 DC2 - 108K
ASUS 7950 DC2 - 87K
ASUS 7970 DC2 - 112K
Én a gtx670 melett vagyok mert már túl vagyok egy halott Sapphire 7970-en. Brutál megbizható legyen tuning nem nagyon izgat.
Vélemény :F

[ Szerkesztve ]

Az emberi agy a világ leggyorsabb számítógépe.

(#74) belinho válasza ricshard444 (#71) üzenetére


belinho
senior tag

Általában, amíg a PowerTune közbe nem szól, mivel az AMD nem adta ki a specifikációkat!
Azért a 660Ti-ban is van kakaó rendesen, ott van pl a Toyone féle, vagy ez a Giga OC!
Azért az alap 915-ről boost 1300mhz az nem gyenge tuning!

(#75) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Mondom srácok, 62000Ftért Sapphire 7870XT, tuningolni 1200Mhz és akkor meg kell nézni egy GTX660Tihez.
Meg alapon is meg kell nézni.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#76) belinho válasza Alpachino (#72) üzenetére


belinho
senior tag

Nem teszteltem, de ott a rengeteg teszt a neten, utánna lehet nézni!
Most ez olyan, te azt mondod tesztelted, aztán meg lehet nem, ott van pl FaTHI, aki szintén tesztelte, sőt be is számolt róla és ő teljesen más eredményt kapott, mint te!
Azt meg egyenesen kizártnak tartom, hogy egy ~1300/7000-re húzott 660Ti-nál gyorsabb legyen egy húzott 7870!

(#77) kockaharcos


kockaharcos
senior tag

HD 7850 VS HD7870

Az első teszt clock to clock készült, a második pedig max OC-val.

(#78) Alpachino válasza belinho (#76) üzenetére


Alpachino
veterán

"Nem teszteltem...."

Ez esetben no komment :) ;)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#79) belinho válasza Alpachino (#78) üzenetére


belinho
senior tag

Mert ha te azt írod, hogy tesztelted, az sokkal hitelesebb nem?
Nem olvastam sehol, hogy beszámoltál volna az eredményekről, vagy ha tényleg akkor linkeld be ide, és szívesen véggiolvasom.

(#80) FaTHI válasza belinho (#76) üzenetére


FaTHI
őstag

Kb 3hete látva az AMD-felemelkedését, vettem egy msi7870-et, amit 1150-re fel is cibáltam. Majd egy 660ti-t és egy 580-ast is feltoltam 100-mhzel, igy néztem meg pár játékot.Az FC3-nál sokkal simábban ment 660ti-vel. Bf3-nál szépen teljesitett a 7870-es kari is,kb azonos beállitásokon úgy ment mint a 660ti, a max fps-ek voltak gyengébbek.Még a hitman-t néztem, ott elég gyenge volt a 7870-es kari. amig a geforce-okon a minimum fps-ek 30-felett voltak, addig 7870-en leesett 25-alá is.
Simán megért volna a 7870-es 55-k-t, ezért a teljesitményért, hiszen az 580-körül, felett teljesitett.
De inkább maradtam a 660Ti-nél, +10K-t ráfizetve.
Kövezzetek meg, de én ezt tapasztaltam...

(#81) Alpachino válasza belinho (#79) üzenetére


Alpachino
veterán

Nem kell neked bizonyítanom, ezeket a teszteket egyébként is magamnak csináltam és hidd el inkább hiszek saját méréseimben, mint a vegyes képet mutató netes tesztekben :K

Te nem így lennél vele ? :)

FaTHI : érdekes, mert én ezeket a "mikro akadásokat" nem tapasztaltam/tapasztalom a 7870 esetében pl. a FC3 és a Hitman AB-ben sem :( sebességben pedig, mint azt korábban is írtam tuningban ( 1280MHz-en biztosan) verte a 660 TI-t simán.....de még alapórajelen is nagyon közel voltak egymáshoz, ami kb. azonos ár mellett esetleg a 660 TI felé billentené a mérleget.

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#82) gbors válasza DroiDMester (#47) üzenetére


gbors
nagyúr

reality check:

és még ehez jön a GARANTÁLT +40.% tuning,

ki garantálja? ha veszek egy 7950-et, és megáll 1100-nál (vagy lejjebb), akkor kifizeti valaki nekem az árát? :F

semmi szükség szerintem ezekre a költői túlzásokra, elég egyértelmű, hogy ár / teljesítmény alapján jobbak a 7800 / 7900-asok, mint a GK104 alapú nVidiák. ellenben ha 20%-kal leárazod a 660 Ti-t, akkor ez a különbség megszűnik / megfordul.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#83) BeLucZ válasza FaTHI (#80) üzenetére


BeLucZ
addikt

ez érdekes, pedig azt hallottam a hitmaneről hogy kifejezetten jobban kedveli a gcnes radeonokat, mintha abutól olvastam volna, én nem játszottam vele sokat és nem probáltam keplerrel, igy nincs összehasonlitási alapom, lehet a 7800asok gyenguszabbak a saját kategóriájukban mint a tahitik

(#84) DroiDMester válasza gbors (#82) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Ha nem hiszed látogass el a HD79xx Tropikba és kérdezz bárkit meg (aki tuningol) hogy megy e neki 1120.MHz(gyári ref 800.MHz+40.%) et a 7950 ese, mert én eddig rengeteg 7950.es eredményt nézem(és magam is teszteltem jó párat, PL a sajátomnak a gyári alapfesze 1,250.v és 925/1250 es órajelek társulnak hozzá gyárilag, csak érdekesség képen az 1150.MHz et alulfeszelve 1,150.v -al tudja, és a gyári alapfeszen pedig 1250.MHz -et megy) és ez a 1120.MHz simán borítékolható a 7950.es kártyák 99,9.% ánál :K A kicsit jobb példányok meg 1250-1300 -on is el ketyegnek

Az egy dolog hogy neked az éppen tárgyalt 660Ti van és annak a pártját fogod, de olyanról nem kéne véleményezni amit nem próbáltál :O Ha meg ennyire tudatlan vagy 7950 témába akkor legalább nézzél/olvassál utána :R

****************************************************************************
BeLucZ, radi8tor1, SzlobiG : hát ezen kicsit vitatkoznék és bátran ki merem jelenteni hogy minimum 4-5.X annyi 79xx et teszteltem saját magam mint az említett kolléga(hiába szakértő és van tisztába a szakmai dolgokkal) láttam én már 30.éves szakmai tapasztalattal rendelkező busz sofőrt is árokba borulni, tehát az lótúrót nem számít szakmailag mennyire ért hozzá, ha gyakorlatban meg volt a kezében 2.db 79xx kártya.
De mondok jobbat mutass olyan kollégát a 79xx tropikba akinek nem megy 1120.MHz et a 7950 ese!

[ Szerkesztve ]

(#85) BeLucZ válasza DroiDMester (#84) üzenetére


BeLucZ
addikt

hát gbors minden csak nem tudatlan :D
amúgy sztem fölös ez a vita, nehéz ezt a témát objektíven megközelíteni, mindenki a saját kártyáját fogja védeni, dícsérni, mindenkinek meg lehet érteni a szempontjait

én azt vettem észre,hogy sok embernél vannak rossz beidegződések , hiedelmek, de aki alaposan utánajár a dolgoknak, az megfelelően tud dönteni

[ Szerkesztve ]

(#86) radi8tor válasza DroiDMester (#84) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ajjajaj, egy szakértőt le tudatlanozni, azért kicsit kemény.
gbors nem a vakvilágba beszél. Osztom a kijelentését, hogy nem szabad azt mondani, hogy minden kártya tuningolható, mert nem így van.

⭐ Stella

(#87) SzlobiG válasza DroiDMester (#84) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez a kijelentés akkor is balgaság a garantált az a 800MHz az AMD erre ad garanciát nem 1120Mhz-re. Az hogy te most a topikba láttál pár darab ilyen példányt az egy dolog tuningra sose volt garancia.

"Ha meg ennyire tudatlan vagy 7950 témába akkor legalább nézzél/olvassál utána "

Ez meg no comment. :U

[ Szerkesztve ]

(#88) gbors válasza DroiDMester (#84) üzenetére


gbors
nagyúr

javaslok egy szótárt, és olvasd el benne, hogy mit jelent a "garantálni" szó. én elhiszem, hogy a 7950-esek nagy része megy 1100 felett, de a garanciát erre nem vállal senki. amúgy a google-ön rákerestem, az első találatom egy 1050 MHz-ig húzható kártyát dobott fel (HardOCP). no comment.

nem fogom semminek a pártját, csak tisztában vagyok vele, hogy mi mennyit ér. ha szerinted a 60e FT-os 7870-ekkel szemben a 64e FT-os 660 Ti nem jó vétel, akkor ismét no comment. a Tahiti LE-ről beszélhetünk akkor, amikor releváns mennyiségű tapasztalat van róla, de borítékolom, hogy nekem a minimális + sebessége ellenére sem kellene. ami nem azt jelenti, hogy nem jó, hanem azt, hogy mások a preferenciáim.

az pedig még fel sem merült benned, hogy nem azért "védem" a 660 Ti-t, mert azt vettem, hanem azért vettem, mert azok az indokok szólnak mellette, amiket most is mondok? én örülök, hogy ennyire elégedett vagy a kártyáddal, de meg kellene értened, hogy nem mindenki ugyanúgy látja a világot, ahogy Te.

no erről ennyit.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#89) Winne válasza Bjørgersson (#67) üzenetére


Winne
nagyúr

Több az fps, ne felejtsd el, ez még mindig számít a multi fps-ekben. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#90) FaTHI válasza BeLucZ (#83) üzenetére


FaTHI
őstag

Igen, én is meglepődtem, az első résznél néztem a Hitman-t, azon a kerti részen. Ahogy mentem le a lépcsőn és balra nézel ez olyan tutorial-os rész, leesik minden karin az fps.nem is csoda, mert az a látvány nem semmi. szóval full grafon próbáltam,2xmsaa-val. az 580-as, és a 660ti-n leesett 30-fps-re, 7870-en pedig olyan 23-at láttam.Huh mondom akkor ide se kell az élsimitás...levettem, és úgy már meg volt a 30-fps.
Egyébként a 13.1-es, 13.2-es Catalyst-al néztem.

(#91) Attix82


Attix82
őstag

Azt se felejtsétek el, hogy egy átlagember 1. nem tuningol , 2. azt se tudja mi az a driver. 3. cserélgetni meg főleg nem fogja.

Így az AMD elég rossz politikát folytat, hogy új játék új driver...mert kijön 1 Crysis 3 , nem rakja fel a Beta 4-et ,akkor játszhatatlan kategóriába tartozik. (meg meg áll, akad stb így: [link] )

AMD VGA jó, de ami a driverei körül van az már gáz, az oké, hogy itt a PH-n kérdez az ember és megmondjátok, de ez kb a felhasználók 1%-át se érinti.

(#92) daneeeeee válasza gbors (#88) üzenetére


daneeeeee
aktív tag

Szerintem ideje pontot tenni az ügy végére.
Mérjétek össze a kártyák tudását néhány előre megbeszélt játékban/benchmarkban fixált beállításokkal.

Addig fajult ez a vita, hogy most már mindenkit érdekelnek az eredmények (amúgy is erről szól ez a topic, nem?)

[ Szerkesztve ]

(#93) Malibutomi válasza Attix82 (#91) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Akkor most jön az, hogy elfogyott a "az amd fél év alatt sem tud normális drivert kiadni" puskapor, mert most sürün tolja ki a drivereket, hogy mindenhol a maximumot hozzák a kártyák akkor ekézzük ezért? Amit egyébként ugye az nv is pontosan ugyanígy csinál...

(#94) gbors válasza daneeeeee (#92) üzenetére


gbors
nagyúr

És abból kiderül, hogy mennyi a 7950 garantált tuningja? Amúgy felőlem mehet...

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#95) Attix82 válasza Malibutomi (#93) üzenetére


Attix82
őstag

Csak annyi a különbség, hogy NV driverrel még akkor is játszható ha nem is frissíted. Jó lehet, nem ad + 5 fps-el többet, de nincsennek durva hibák.

És hangsúlyozom, nem sokan ismerik a Beta drivereket.

(#96) Alpachino válasza Attix82 (#91) üzenetére


Alpachino
veterán

Ez nem igaz :N Aki pl. egy 7950, vagy bármilyen "gémer szintű" karit vesz, az igen is utána olvas, vagy érdeklődik a driverek frissessége tekintetében, aki nem így tesz, az meg is érdemli...... :K

A tuningal kb. egyet értek.

Egyébként az NV drivereit nem illik frissíteni a tulajoknak, vagy itt mindegy a teljesítmény tekintetében ? :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#97) kovsol válasza gbors (#94) üzenetére


kovsol
titán

Arról nem is beszélve, hogy az átlagember nem tuningol, vagy max egy kicsit feljebb húzza a driverben a csúszkát, de tuti nem +40% ban gondolkozik, hanem örül egy +10% tuning után is.

May the Force be with you!

(#98) FaTHI válasza kovsol (#97) üzenetére


FaTHI
őstag

Igen, egy 10-15% tuningban sztem mindenki kiegyezik, legyen az Nv, vagy Amd-párti.

(#99) Attix82 válasza Alpachino (#96) üzenetére


Attix82
őstag

Sajnos tapasztalat, hogy VGA hibára gyanakodnak ha valami be be akad vagy nem normális a működése , akár ultra akár low beállítás mellett....itt a különbség az, hogy nagyon be akad, vagy csak pár FPSel leesik,de folyamatosnak tűnik, amit azért annyira nem vesznek észre, amikor 35-ről leesik 14-re aztán megint fel azt már érzékelik. És ez egy 60+e ft VGAnál elfogadhatatlan számukra. Meg is értem.

Amióta bajlódnak ezzel a + teljesítmény dologgal azóta vannak ezek a problémák, hogy mindig cserélgetni kell fel vagy le...és ezt a vevők 99% nem tudja követni.

Amikor összeraknak egy komplett gépet, és látom hogy NV VGA-t választott, akkor picit megnyugtatóbb :)

(#100) Malibutomi válasza Attix82 (#95) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Szerintem meg forditva ülsz a lovon. Nem inkább a játékfejlesztöknek kellene úgy dolgozni, hogy fusson a játék a kártyán, ne új driverekkel kelljen utánamenni?
A C3 ugye pont a legrosszabb példa, a kiadás elött nemsokkal váltottak amd-re, az elözö részek pedig ugye hírhedten a legsúlyosabb nv bérenc játékok voltak.
Arra is kiváncsi leszek, ha az nv-nek m sikerülne kiadni egy teljesen új architektúrát, meddig tart majd amig optimalizálják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.