Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) mackosajt válasza norb55 (#1397) üzenetére


mackosajt
addikt

Ugye írtam, hogy úgysem fogod érteni?

Viszont haladunk helyesírásilag, bár még akad némi hiba az írásaidban.

Csak sajnos hasonlítasz az igás lovakra. Azokon van nagy szemellenző.

szerk.:
LOL, nem szidod, csak most is! Szánalmas...

Jah, és tévedtem, menthetetlen az írásod. De nem baj, ez a jövő. Sajnos.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1402) gbors


gbors
nagyúr

srácok, menjetek már át ide :U

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1403) norb55 válasza mackosajt (#1401) üzenetére


norb55
senior tag

Ne nekem mondod melyiken van szemelelnző, mikor vidéki vagyok, és volt pár lovunk:)
(most jön a paraszt gyerek)

Mondjátok meg, elfér a hátamon,tiporjatok a sárga földig. :DDD

(#1404) SkyS1gn válasza norb55 (#1393) üzenetére


SkyS1gn
félisten

"Megse érdemled hogy valaha is Nvidia kártyád legyen."

HUE HUE HUE HUE

(#1405) mackosajt

Majd akkor szólalj meg ha ENvidiád lesz, capishi? ;]

"ő nem utálja az AMD-t, hisz az sz@r." :DDD

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1405) mackosajt válasza gbors (#1402) üzenetére


mackosajt
addikt

Miért is? Ez nem az AMD vs. Nvidia topik? Vagy itt nem lehet értelmes keretek közt erről vitatkozni?

Én próbálnám megtudni, hogy mire alapozza a kolléga az erőteljes ellenszenvet, de semmi kézzel fogható érvet nem hozott fel eddig, csak, azt, hogy ő nem utálja az AMD-t, hisz az sz@r.

@ 1403 Norb: Nincs azzal baj, ha vidéki valaki, hisz pl. Budapest a legnagyobb falu! ;) A baj az, hogy te teszel is róla, hogy "suttyónak" gondoljanak. Ha képes lennél elfogadni mások véleményét, és nem csak sz@rozni, még talán értelmes keretek közt meg is lehetne vitatni az AMD vs Nvidia/Intel dolgokat.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1406) norb55 válasza mackosajt (#1405) üzenetére


norb55
senior tag

Én a hütésére céloztam nem a nyákra. Kicsit félreérések vannak .
Meg persze az AMD hitegetése, amit csinál, Nállam a 290X CF elég brutális volna, sírva rohannák ki a szobámból, a hangjától.

Nállam meg egy kártya felejtős, kevés 1 kártya mind Nvidia mind AMD vonalon. ( Az igényeimnek kevés)

Nem az AMD felépítése a gány, kicsit félreértetek. De nem is akkora sztár, mint hogy azt kelelne választanom.

[ Szerkesztve ]

(#1407) mackosajt válasza SkyS1gn (#1404) üzenetére


mackosajt
addikt

Lejárt a szerkesztési idő.

Idézem a kollégát:

"Én az AMD kártyáit nem szoktam szidni, de a gyári hütése, elvan b@szva"

Szerinted?

@ norb: Kapcsolj már be valami ellenőrző programot, mert förtelmes a helyesírásod. No meg az elmúlt X hozzászólásban még véletlenül sem szidtad az AMD-t. Ugyan már, te? Soha! Aki ezt állítja, az sz@r, szemét, hazug.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1408) SzlobiG válasza Erdei88 (#1396) üzenetére


SzlobiG
félisten

Tudod szép dolog a szerelem, csak épp nem egy tárgy iránt vonzódva norb kollega meg már egy ideje ezt bizonygatja. :DDD

(#1407) mackosajt +1 :DD

[ Szerkesztve ]

(#1409) SkyS1gn válasza mackosajt (#1407) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:C

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1410) norb55


norb55
senior tag

Mondjatok érveket hogy AMD melett döntsek, győzzetek meg. :D
Mit tud az AMD amit az Nvidia nem?

Kíváncsi vagyok az érvekre, vitassuk meg. :)

[ Szerkesztve ]

(#1411) sg22 válasza norb55 (#1410) üzenetére


sg22
senior tag

senki sem akar meggyozni mert senkit nem erdekel milyen vgat veszel.

csak ne fikazz masokat mert amdjuk van ennyi

what should I do about this?!

(#1412) mackosajt válasza sg22 (#1411) üzenetére


mackosajt
addikt

+1

Illetve bocsánat, hogy most felfüggesztem részemről eme nemes eszmecserét, de sajnos valamiből el kell tartani a családomat, és venni új alkatrészeket is néha a gépbe. Hogy ez most AMD, vagy Nvidia, esetleg Intel lesz, azt majd az adott helyzet fogja hozni, hogy mi lesz akkor ár/érték arányban jobb, esetleg számomra szimpatikusabb. Ettől még nem fogom lefikázni a másik oldalt, és el fogom fogadni, hogy szerintük az jó. Nekem majd meg más lesz.

+ tudnék!! és 1 s a helyessen!

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1413) norb55 válasza sg22 (#1411) üzenetére


norb55
senior tag

Én nem fikáztam másokat, csak azt bántok meg aki engem is megbánt. És itt az történt.
Mellesleg helyesírással én is bárkit megtudnák bántani. Magyarország több mint a fele nemtud helyessen írni.

Én megértem, ha bárki elüt valamit, és nem az lesz a következő hozzászólásom, helyesírás fogalma.

(#1414) Malibutomi válasza norb55 (#1400) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

"Nekem abból lett elegem, mikor a Mantle folyt még az állmomba is már. Sajnálom, én ilyen vagyok."

Ne menj a 780 offtopicba, és akkor nem olvasol minden nap 50 hozzászólást a mantle-ről :DDD

(#1415) juve600 válasza norb55 (#1410) üzenetére


juve600
nagyúr

ugyanazt tudja olcsóbban........... :D :D :D

viccet félretéve,ha olyan alkalmazást,játékot használsz amit kimondottan az egyik gyártó támogat akkor érdemes azt választani,az egyik ebben jó a másik abban,nekem is volt nvidia meg amd kártyám is,de ezt el tudnám mondani a amd-intelről is,amd procim volt kb 5 évig,tavaly váltottam i5-re és igaz hogy kétszer annyiba került de most is azt mondom hogy megérte

(#1416) norb55 válasza Malibutomi (#1414) üzenetére


norb55
senior tag

Akkor hova menjek ?:D Az a baj a Rendes GTX 780 780TI topicba is az ment.
Ezért lett a fáradt gőzbe küldve a topic. :((

juve600 Én nem egy alkalmazást használok, ahogyk kijön egy új játék azzal játszom, most 4-5FPS-ért cserébe váltogassam a kártyákat?
Valakinek az AMD jön be valakinek az Nvidia, de nincs olyan hogy mindkettő :D

Ez olyan mint a 4évszakos gumi a kocsikra :D

[ Szerkesztve ]

(#1417) MiklosSaS válasza Malibutomi (#1414) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Tesztelunk egy kicsit hetvegen ? Ilyen metro, BF4, Crysis3 meg Valley tesztekre ?

Letiltok 2 magot, megcibalom a GPU-t...es a cpu-nak 4.5 Ghz-et adok. Mit szolsz ?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1418) Tirexi válasza #35434496 (#1399) üzenetére


Tirexi
addikt

Mi inkább meg se szólaljunk Players mert a végén még a mi helyesírásunkba is belekötnek a profi hibátlan nyelvtan tanárok. :))

(#1419) Malibutomi válasza norb55 (#1416) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Pontosítok, kérd meg a 780/offban a cimborákat hogy ne arról beszéljenek folyton, mert ugye nem az AMD fanok járnak oda mantlizni, hanem az NVboys rémázik folyton ezen. :)

(#1420) juve600 válasza norb55 (#1416) üzenetére


juve600
nagyúr

az a nagyobb baj hogy a játék fejlesztők-kiadók sugallják hogy vegyél ilyen meg ilyen vga-t mer jobb lessz,holott lehet hogy csak 4-5 fps a különbség,de ez a fogyasztói társadalom,ugyanez a helyzet a dx9-10-11-mantle-val is,ne kelljen már azé új kártyát venni hogy egyáltalán elinduljon a game

(#1421) Tirexi válasza Malibutomi (#1419) üzenetére


Tirexi
addikt

Jó hogy nem már azt is kikötitek miről lehet beszélni egy off topic-ban. :))
Ha nem tetszik Malibu akkor nem kell oda benézni... ilyen egyszerű.

Ma jön amúgy a 780 Ti-m mit szósz hozzá Tomi? :)

(#1422) sg22 válasza norb55 (#1416) üzenetére


sg22
senior tag

erdekes nekem mindketto bejon, altalaban azt szoktam venni amit olcsobban megkapok hasznaltan

what should I do about this?!

(#1423) SkyS1gn válasza norb55 (#1416) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Miért ne jöhetne be mindkettő valakinek? Pl szerintem a 780-770 stb ref hűtői kib.. szépek és tényleg halkak mégis AMD-m van, most akkor fordítva vagyok bekötve? :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1424) Malibutomi válasza Tirexi (#1421) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nekem tökmindegy, szegény norb van kiakadva, hogy nem bírja már a mantli-t hallani, javasoltam neki egy megoldást :)

[ Szerkesztve ]

(#1425) MiklosSaS válasza SkyS1gn (#1423) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nekem volt mindketto es lesz is. Szeretem cserelgetni oket, es legalabb normalis velemenyt mondhatok nem hulyesegeket beszelek. A 7990-rol azert valtottam mert nem tamogatta rendesen a 144 Hz-et. Es szeretnek 3D-ben jatszani...azert vettem 3D kijelzot. Majd ha meguntam akkor valtok vissza Radeonra.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1426) HSM válasza norb55 (#1397) üzenetére


HSM
félisten

"Arról meg nemtehetek hogy tuning hatására az AMD nemgyorsúl, de ez a téma nem idevaló."

Elég fakezű tuninger, akinek nem gyorsul... User error. Nekem a 280X gyönyörűen gyorsul, ahogy húzom. :U

(#1400) norb55: "Én az AMD kártyáit nem szoktam szidni, de a gyári hütése, elvan b@szva, és ezt az AMD -se látja be, csak árulják mert a sok elvetemült megveszi."

Beszélsz itt baromságokat... Amit írsz, kizárólag a 290-ekre igaz. :W 5850, 7970 refin teljesen vállalható a gyári hűtés. Azért ezeket írom, mert ilyenek jártak/vannak nálam.
Az se feltétlen bolond, akinek olcsóbban megteszi az az alulméretezett, és emiatt meleg, hangos hűtő. Akinek nem tetszik, vesz gyártói kártyát és meg van oldva. Ahogy NV-nél is a refi 780ti kurva hangos és meleg pl. egy jobb gyártói karihoz képest...

"Átjött pár AMD emberke az Nvidia topicba és ott sztárolta hogy milyen jó a HD 7990 ."
Akkor odahívod szépen a modikat, és le van tudva. De ez a vita, amit 0 szakmaisággal szítassz ebben a topikban, az égvilágon sehova nem vezet, csak a saját dühödet próbálod az AMD-t használókon levezetni. :W

"Inkább legyek egyéniség"
Ha Te ettől érzed magad egyéniségnek, hogy folyamatosan ok nélkül fikázod az összes AMD kártyát tekintet nélkül mindenre, akkor csak gratulálni tudok.

[ Szerkesztve ]

(#1427) SkyS1gn válasza MiklosSaS (#1425) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ennyi... ez is egy érv, ha 3D-re kell akkor nv, én mivel eyefinityzek, nekem AMD, ezek fő indokok, aztán lehet minnél lejjebb menni. :K

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1428) gbors válasza mackosajt (#1405) üzenetére


gbors
nagyúr

a keretek nem normálisak, és az utóbbi 100 hsznek minimális köze van akár az AMD-hez, akár az nVidiához. mással nem tudom alátámasztani :D

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1429) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Emberek, áljjunk meg egy szóra!

Az AMD részéről (szerintem) korrekt dolog ez a Mantle, mert akiket behüjítettek az AMD Faildozer procikkal azoknak most ez egy igen csak nagy kárpótlás

Ezzel csak két probléma van, hogy csak a BF4-ben működik és hogy nVidia kártyákon nem működik. Ugyanis akik a Faildozer mellé NVidiát vettek azok továbbra is megszívták.

(#1430) Tirexi válasza Malibutomi (#1424) üzenetére


Tirexi
addikt

Ja értem akkor már minden világos. :R
Csak jót akartok Norb-nak.

Hallod Norb?? :Y

Az AMD-sek csak jót akarnak neked. Örüljél már neki!! :DDD

(#1431) Abu85 válasza WaterWawe (#1429) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A Mantle-lel egy jóval nagyobb probléma is lesz, de nem akarom az ördögöt a falra festeni.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#1432) norb55 válasza HSM (#1426) üzenetére


norb55
senior tag

AMD procikra íram a tuningot, nem a videókártyákra. .

A 780Ti ref hütése hangos?:D a 7970 refhütése jó? Ezekre nem válaszolok.

Megyek inkább melozni, kell valami kis alamizsna ...

Tirexi Persze hogy jót akarnak. :D

Mantle forever:D Lassan már az ideggyógyászaton kötök ki.

[ Szerkesztve ]

(#1433) Locutus válasza Abu85 (#1431) üzenetére


Locutus
veterán

Pedig erre várunk évek óta :DDD

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1434) Abu85 válasza Locutus (#1433) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Technikailag rendben van. De sanszos, hogy az AMD ezt mindenkinek oda fogja adni, és nem csak a top stúdióknak. Én a Mantle ötletét nagyon bírom, mert három évvel korábban is írtam itt arról, hogy egy ilyenre lenne szüksége a piacnak. Bár ezt szabványos formában gondoltam, de ettől a szoftver még kell. A Mantle esetében nagyon jónak tartottam, hogy ki lesz kötve, mert azok a fejlesztők kaphatják meg, akiknek van pénzük, és igazán nagy AAA projekteket készítenek. Ha viszont leveszik a Mantle-ről a nyakörvet, akkor félő, hogy a kevésbé tehetősebb fejlesztők nem az extra optimalizálás lehetőségét látják majd benne, hanem a fejlesztési költsége drasztikus csökkentésének a lehetőségét. Utóbbi egyértelműen rossz a piacnak. Ezért kellene ezt mindig pórázon tartani. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#1435) WaterWawe válasza Abu85 (#1434) üzenetére


WaterWawe
őstag

Nem a moob fejlesztőknek kéne odaadni hanem az Nvidiának. Szerintem több pénzük lenne belőle mint hogyha eröltetik hogy only GCN.

(#1436) Abu85 válasza WaterWawe (#1435) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az NVIDIA ezt sosem fogja kérni. Legalábbis addig biztos nem, amíg az AMD nem adja ki egy független alapítványnak a fejlesztést. Ez szimpla üzletpolitika. Az NV azt mérlegeli, hogy miképp tudna nyeregben maradni a Mantle mellett és arra fognak majd fejleszteni, de ha beállnak a Mantle mögé, akkor elfogadják azt, hogy az AMD lesz a piacvezető, és másodvonalra kullognak. Ez sosem lehet alternatíva egy cégnek.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#1437) HSM válasza norb55 (#1432) üzenetére


HSM
félisten

Igen, a ref 780 TI hűtése nekem hangos lenne. :K Ahogy az összes házból kifújós hűtés.
De megnézheted, pl. TPU ref 780ti: 39dbA [link] míg mondjuk egy MSI gaming ugyanarról az oldalról csak 30dbA [link], miközben 4 fokkal hűvösebb is.
De még az EVGA Classified is csak 36dbA, tehát még fele hangerő a refihez képest, ami még mindig lényegesen halkabb a masszív tuning ellenére is, miközben 8 fokkal hűvösebb. [link]

A 7970 refhűtésével nem tudom, mi a bajod, nálam minimális alulfeszeléssel gyári órajelen, viszont felhúzott power limittel teljesen vállalható zajszint mellett üzemel, 1500-2000rpm között, miközben 80 fok fölé nem melegszik, a VRM pedig 75 fölé. Persze, nyilvánvalóan így se versenyképes mondjuk egy 30dbA-es gyártói karival, de nem is állítottam ilyet. Ugyanúgy, ahogy a refi 780TI sem.
Megnézheted, 2000rpm-en, amit azért ritkán ér el, még mindig csak ugyanolyan hangos, mint a GTX780ti. [link] (290x quiet bios-al elért zaját nézd, az 2000rpm-re limitál, és ugye a hűtés tökugyanaz, bár a 7970-en szabadabb útja van hátrafelé kifelé a levegőnek, nincs útban a DVI csati, szóval ennél csak halkabb lehet. )

[ Szerkesztve ]

(#1438) Casanova* válasza HSM (#1437) üzenetére


Casanova*
veterán

megvan miért nem hangosak az amd kártyáid, mert alulfeszeled őket,ventifordulatot lejjebb veszed. így más. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1439) HSM válasza Casanova* (#1438) üzenetére


HSM
félisten

Igen, nekem a refimen elég magas gyárilag a fesz, 1,18V, amivel simán ki lehet maxolni CCC-ben a 1125Mhz-es GPU órajelet. Ez 21% tuning. De hülye leszek olyan feszen járatni, ami ekkora tuninghoz kéne. Valamiért az AMD így lőtte be a későbbi karikat, hogy durván bírják a tuningot. Nekem viszont a gyáti órajelhez elég 1,05V is. Amúgy csomó ideig a refik is ilyen 1,08V-al jöttek ki gyárilag, csak utána ez valamiért meg lett emelve, a tippem szerint épp azért, hogy bírják a CCC maxot alapfeszen. :)

Amúgy ami a nem refi karikat illeti, a 280X vapor-X-em (az első BIOS verziót leszámítva) teljesen vállalható gyári feszen, és az 1070/1550-es órajelén is a gyári ventiprofillal. Úgy ugyan nem néma csöndes 30dbA kategória, de nem is 40. ;) Persze, azt is néma üzemben használom, 1000/1450-en, alulfeszelve síri kussban, egyedi ventigörbével. ;)

A refin amúgy a ventivezérléshez alig keleltt hozzányúlni. gyárilag olyan 73 fok környékén kapcsolna 2000rpm-re, én ezt feltoltem 80 fokra, és onnan menne meredekebben, de addig nem melegszik. :)

[ Szerkesztve ]

(#1440) Casanova* válasza HSM (#1439) üzenetére


Casanova*
veterán

ötletes,jól csinálod így! megkíméled a kártyáidat. :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1441) D1Rect válasza gbors (#1428) üzenetére


D1Rect
félisten

Haggydmá' jóabuli. :DDD

(#1442) HSM válasza Casanova* (#1440) üzenetére


HSM
félisten

Köszi! :R

Az elsődleges cél nem a kari kímélése, hanem mert nagyon szeretek néma kussban játszani, mindenféle oda nem illő zaj nélkül. Ugyanakkor így hűvösebb is, tartósabb, szóval két legyet ütök egy csapásra. Nekem a teljes csönd többet ér, mint mondjuk 10-20%-al nagyobb sebesség. :)

Ilyen pl. 15 perc Valley benchmark: [link]. Gondolom, különösebb magyarázatra nem szorul az 1530rpm-es venti hangerejének hiánya. ;]
Bár 7970-nek írja, de ez a 280X Vapor-X-em. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1443) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

AMD vs. NVIDIA, de csak kulturáltan, ha kérhetem, a személyeskedést és egyéb nyalánkságokat mellőzzük!

(#1444) ÁdiBá válasza HSM (#1437) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Èn is használtam 7970 ref kártyát. Hangosabb még alulfeszelt állpotban a 780 ti kártyánál. Amugy ez sok dologtol függ. De véleményem szerint mind két terméket belehet csendesre àllìtani megfelelő tapasztalatokkal. De azért tegyük 780Ti és a HD 7970 csùcs termékek voltak. Picit hangosabb ez szerintem megbocsájtható.

Ne bántsátok szegény Norbit. Én ismerem személyesen. Nincs vele semmi baj. Fanatizmusa szol belölle. Nem is használt 10 éve se AMD procit se Radeont. Igy számára a piacon a boltokban nincs is más doboz. Tapasztalatlan. Én pedig mondta már neki, hogy amit művel azzal csak lejáratja magát.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#1445) MiklosSaS válasza ÁdiBá (#1444) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

En nem bantanam...de sokat jartatja a szajat hasztalanul. Nekem Volvo-m van (meg Vauxhall) kifejezetten nem birom a BMW-ket, nem is volt belole. De soha eletemben nem mondtam azt hogy xar vagy hogy nem jo verda. O meg pont ezt csinalja. Fogalma sincs semmirol de mindig beleszol mindenbe, ahol szidni lehet az AMD-et. Jon sirni hogy elege van a mantle-bol, de az o billentyuzetebol van majdnem legtobbet leirva a mantle szo. Komolyan, a gyerek rohelyes !

Szerintem agyilag kicsit meg fejlodnie kell.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1446) HSM válasza ÁdiBá (#1444) üzenetére


HSM
félisten

Javíts ki, ha tévedek, de úgy emlékszem a 7970 topikból, hogy mikor kipróbáltad őket alulfeszelve, akkor már CF-ben voltak a ref 7970-eid. :) Úgy tuti hangosabb, mint az egyszem GTX780Ti. ;) Nagyon nem mindegy, hogy a felső kártya friss max 30 fokos levegőt szív, vagy akár 40-50 fokosat az alsó kártya hátuljáról. ;)
De asszem ez a lényeg, és én is erre próbáltam célozni: "De véleményem szerint mind két terméket belehet csendesre àllìtani megfelelő tapasztalatokkal." :R

Norbi barátoddal ahogy írod, a fanatizmus a baj. Elégedett AMD VGA felhasználóként rendkívül kellemetlen itt folyamatosan azt olvasni, milyen rossz az AMD, amikor 90%-ban mindenféle érvek és tapasztalatok nélküli levegőbe beszélés az egész. Senkinek semmi baja nem lenne vele szerintem, ha kicsit szakmaibb módon állna a témához, kicsit kevésbé fanatikusan. Ahogy írod, így viszont csak lejáratja magát, és közben teleflémeli a topikot.

(#1447) ÁdiBá válasza HSM (#1446) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Sajnos tényleg nem tudom, hogy egyedüli kártyaként próbáltam ki a hűvösebb, alul feszültségezett funkciót, vagy Crossfire-ként.
Abban biztos vagyok, hogy még tőled kaptam a tanácsot a HD7970 illetően hogyan lehet halkabbra állítani a referencia hűtőt ha nem minden FPS elérése a cél.

ÁdiBá

(#1448) mcwolf79 válasza ÁdiBá (#1444) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ha nem nagyon titok, ez a Nrob gyerek kiszabadult már az általános iskolából?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1449) HSM válasza ÁdiBá (#1447) üzenetére


HSM
félisten

Igen, emlékszem rá. Viszont ha előtte nem próbáltad, akkor biza az CF-el volt. :K [link] [link]

Szóval ha még így is sikerült kultúráltra belőni, akkor egymagában lényegsen jobb (halkabban is hűvösebb) lehetett volna. :R Nem véletlen írtam, hogy a refi 7970-en nincs azért rossz hűtés.

[ Szerkesztve ]

(#1450) ÁdiBá válasza HSM (#1449) üzenetére


ÁdiBá
addikt

A régi szép idők. Fura volt most újra látni a volt rendszeremet.
Most annyi változott hogy 4 darab 12CM Nexus ventilátort is telepítettem a gépházba (HAF-932).

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.