Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) Casanova* válasza #35434496 (#1350) üzenetére


Casanova*
veterán

MrM94 user error! :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1352) WaterWawe válasza #35434496 (#1350) üzenetére


WaterWawe
őstag

Te nálad mikor voltak olyan cuccok amik nem voltak jól tuningolhatóak? Gondolom a procid is megy mint állat... Én örülök hogy egyáltalán 1220MHz stabil, alapfeszen. Persze a gyári 860MHz-hez képest ez se rossz. :))

(#1353) Malibutomi válasza Casanova* (#1276) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ide visszautalva kicsit.
Az viszont már gebasz mikor a custom 290 is egy huszassal olcsóbb mint a 780.
http://www.hardverker.hu/catalog.php?product_id=437804

290 TRI-X 118.000Ft

Nincs raktáron - my bad
Csak vevöcsalogató

[ Szerkesztve ]

(#1354) Tirexi válasza #35434496 (#1350) üzenetére


Tirexi
addikt

Ja és az összes barátjának rossz az NV driver ezt ne hagyd ki. :DDD

(#1355) MrM94 válasza #35434496 (#1350) üzenetére


MrM94
őstag

Ja,legalabb oszinte vagyok nem hazudgalok.

@Casanova: inkabb hallgass..

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1356) #35434496 válasza Tirexi (#1354) üzenetére


#35434496
törölt tag

Ja igen és az összes barátjának rossz az NV driver. Igy jó Tirexi? :DDD

(#1357) MrM94 válasza #35434496 (#1356) üzenetére


MrM94
őstag

En inkabb nem nevetnek...
Az EK-s level utan nemtudok hinni a szavadnak.Mindenesetre 332 es driverrel nekem fagyogatott rendesen nehany jatek,de evvel az uj betaval mar nem...

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1358) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Valaki akinek megy a Mantle mérne egy rövidet Single / Multiban hogy össze tudjam hasonlítani az én eredményeimmel? :U

(#1359) #35434496 válasza MrM94 (#1357) üzenetére


#35434496
törölt tag

Vegyél egy radeont. ;)

(#1360) KAMELOT válasza MrM94 (#1342) üzenetére


KAMELOT
titán

Miért, nem elég a 60FPS? :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1361) MrM94 válasza #35434496 (#1359) üzenetére


MrM94
őstag

:R Koszonom uram,hogy kinyitottad nekem evvel a szoval a mennyeknek kapujat :Y :R

@Kamelot: Azert mert pl Crysis 3 multinal csak 100fps korulivel tudok rendesen jatszani.Mikor 580am volt akkoris inkabb visszavettem a beallitasokat.Nalam akkor tunik nagyon simanak a jatek nemtudom miert.Persze ez jatekfuggo.BF3 ba pl eleg a 60 le is szoktam vsyncelni.

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1362) #35434496 válasza MrM94 (#1361) üzenetére


#35434496
törölt tag

Mi van megtértél? :DDD Úgy beszélsz mint egy pap. (Ha az a szakmád akkor bocs atyám! :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#1363) MrM94 válasza #35434496 (#1362) üzenetére


MrM94
őstag

Isten latja lelkemet,en probalom terelni a hiveket a menyorszag fele,de sajnos az Ordog nem alszik.
Az orok boldogsag foldjere,a Kanaanba,ahol nincsenek driverhibak,nincsenek elb@xottul optimizalt jatekok,nincsenek fanboyok.
Isten latja a lelkemet csak boldogan akarok jatszani driverbajok nelkul :Y :R
Amugymeg ja pap vagyok :DDD

@freestyée:Lehet en voltam mazlista,de veluk nem volt bajom 1x sem..

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1364) WaterWawe válasza MrM94 (#1363) üzenetére


WaterWawe
őstag

"csak boldogan akarok jatszani driverbajok nelkul"

Akkor neked egyáltalán nem az AMD a jó választás.

(#1365) #35434496 válasza MrM94 (#1363) üzenetére


#35434496
törölt tag

Amit te szeretnél abban még a Vatikán sem hisz. :DDD

(#1366) MrM94 válasza #35434496 (#1365) üzenetére


MrM94
őstag

"Kérjetek és adatik néktek; keressetek és találtok; zörgessetek és megnyittatik néktek."
Máté Evangeliuma 7 resz.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1367) KAMELOT válasza MrM94 (#1361) üzenetére


KAMELOT
titán

Monitor is ám sokat tesz! Milyen van neked?

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1368) MrM94 válasza KAMELOT (#1367) üzenetére


MrM94
őstag

Tyhii,na varj 23" LG.Semmi extra..
Peldaul crysis 3 ba barmilyen kartyaval 100fps korul a legjobb jatszani vele..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1369) KAMELOT válasza MrM94 (#1368) üzenetére


KAMELOT
titán

Akkor meg miről beszélsz! Először is vegyél egy normális monitort, aminel kicsi az input lag és response time.DELL U2414H vagy P2414H továbbá olyan monitorok is szóba jöhetnek ahol magas a Mhz. Eizo Foris vagy Benq XL2420T monitorok.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1370) MrM94 válasza KAMELOT (#1369) üzenetére


MrM94
őstag

A monitor tokeletes.Nincs input lag egyaltalan.Megtudom kulonboztetni az input lagot a teljes folytonossagtol.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1371) KAMELOT válasza MrM94 (#1370) üzenetére


KAMELOT
titán

Ezeket a ms-kat észreveszed? :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1372) ÁdiBá válasza norb55 (#1319) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Szerintem sok ember foglalkozik a témával. A Mantléval.
Ahogy olvasom a soraidat egyértelműen zavar, hogy nem az nvidia geforce videokártya van a rivaldafényben.
Hiszen, a Mantle forradalmi újítást hoz aminek tudása, támogatása nem található meg a zöldeknél nem beszélve az Directx teljes körű kezeléséről.
Sokan felhozzák, hogy mantle így mantle úgy.
Én egyáltalán nem látom rossz jövőképnek ezt az új APi, ami inkább zavar, hogy jelenleg nvidia vonalon nincs ilyesmi terv.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#1373) MrM94 válasza ÁdiBá (#1372) üzenetére


MrM94
őstag

+1

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#1374) Casanova* válasza ÁdiBá (#1372) üzenetére


Casanova*
veterán

szerintem nvidia tartogat meglepetést. :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1375) stratova válasza Casanova* (#1374) üzenetére


stratova
veterán

Ők más irányt választottak. OpenGL-re gyúrnak (Steam OS) és GameWorks effektcsomaggal édesgetik a fejlesztőket.

A fentebb felmerült G-sync ingyenes alternatívája egyébként az AMD oldalon már mintegy 3 generáció óta rendelkezésre áll és FreeSync lesz szabványosítva, itt a kérdéses terület a támogatott kijelzők köre (illetve, hogy a kijelzők gyártói adnak-e hozzájuk ki firmware frissítést).

(#1376) TTomax válasza MrM94 (#1344) üzenetére


TTomax
nagyúr

Jut eszembe a 332.21-nek van egy bugja inspector meg vsyncre ha fps limitert használsz... lehet azért nem ment nálad... [link]

1399587 - If user enables FPS Limiter in NVIDIA Inspector, V-SYNC does not work (by design. V-SYNC + FPS Limiter do not work well together)

(#1349) Malibutomi
Mifelénk (zöldországban) ami hűvösebb az jobban húzható,mert tudunk neki feszt adni ha nem megy,felétek ott vörösországban ez nem így van?75Cfok alapon,akkor kenjed neki a feszt...95Cfokon is járhat az a GPU,nincs azzal semmi gond az amd oda tervezte,én már cibálnám,hogy sikítva kapaszkodnak az a 290 az alaplapba...

A kulturált hangnemet meg nem értem had idézzem magam még egyszer

"(#1335) Malibutomi
A tiédnek is lehet adni +200Mhz-et nem?Hiszen csak 70-75Cfokos...."

Mond el légy szíves,mi kivetnivalót látsz te ebben ami a kulturált hangnemet sérti?Nem reagálod egy kicsit túl?

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#1377) Malibutomi válasza TTomax (#1376) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Bocs úgy hangzott mintha nem hinnéd a höfokot, fáradt voltam már.
Egyébként +200-at tud a kártyám, 3dm13-ban ott az 1220-as eredmény.
Az hogya alapon hüvösaz jó hütést mutat, és leheta adni nekia feszt, de ugyanúgy kifinghat +50mhz-töl ha nincs szerencséd a szilikon lottón.

(#1378) norb55 válasza ÁdiBá (#1372) üzenetére


norb55
senior tag

Engem nem zavar hogy az Nvidia nincs a rivaldafényben . Kit érdekel a mantle? Mikor megmondtam a Radeon lehetne 2× jobb én akkor se venném meg.
Persze 2× jobb soha az életbe nem lesz.

Azért mert a Mantle felvan fújva mint egy lufi, engem az zavar.

Csakis Nvidia , márkahüség, létezik még olyan a szemembe.. Sajnálom hogy ezt mások nem követik.

[ Szerkesztve ]

(#1379) #35434496 válasza norb55 (#1378) üzenetére


#35434496
törölt tag

Mondom, hogy a BMW! :DDD

(#1380) norb55 válasza #35434496 (#1379) üzenetére


norb55
senior tag

Meg Nvidiaaaa :D Intel alaplapba Asus. Ez van, akinek nem jön, be, az pattogjon, mint egy labda ide oda. :D

Mert az eggyik 20K-val olcsóbb.és ugyanazt tudja:D

Mért BMW mértnem Audi? ugyanazt tudja :D :D (olcsóbb 30K-val a BMW mi ?:D ) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1381) KAMELOT válasza norb55 (#1378) üzenetére


KAMELOT
titán

Sajnos ahogy a topikban is láttam csak gyenge CPU-nál hozza a 40%. A10-7700K procinál 290x-el.
4960X + 290X esetében 1600p-nél +10% ami 5fps. Mantle értesüléseim szerint arról szól, hogy a gyengébb cpu-val rendelkezőknél a GCN átveszi a terhelést a prociról így segít neki. Szóval semmiféle 40% gyorsulás nincs itt a 290x esetében. Az durván azt jelentené, hogy +20fps-el menne minden. Továbbá csak bizonyos játékoknál van ez a kis gyorsulás, azaz amikbe a mantle belé van integrálva.
Másik meg 290X mellé senki nem tesz gyenge cput. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1382) #35434496 válasza norb55 (#1380) üzenetére


#35434496
törölt tag

Bmw a drágább. :DDD Nekem a bmw formavilága tetszik. Alaplap pedig evga!

(#1383) Abu85 válasza KAMELOT (#1381) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Semmilyen terhet nem vesz át a procitól. Dióhéjban eliminálja a driver szálakat, lecsökkenti a többletterhelést és kiszámítható működést biztosít a fejlesztőknek. Ennyi. Megpróbálom a lehető legérthetőbben leírni. A legtöbb gyorsulás abból ered, hogy a fejlesztők szabadon hozzáférhetnek a látható erőforrásokhoz, és nem mondja nekik valamilyen rejtett körülmény, hogy "Bocs az mégse szabad. Ja hogy már késő? Majd legközelebb talán sikerül összehozni (trollface)...". Aki odament az AMD-hez és kérte a Mantle-t, annak ebből lett elege. Meg persze abból, hogy 2007 óta pofázzák ezt a problémájukat az MS-nek és semmi.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#1384) KAMELOT válasza Abu85 (#1383) üzenetére


KAMELOT
titán

Ez eddig okés, de akkor miért csak gyengébb CPU-nál van nagyobb gyorsulás és pl. 4960X esetében miért csak 10%?

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1385) Erdei88 válasza norb55 (#1378) üzenetére


Erdei88
veterán

Akkor téged nevezhetünk NV fannak. Ebben az esetben Veled teljesen felesleges vitázni, meggyőzhetetlen vagy :)

(#1386) norb55 válasza KAMELOT (#1384) üzenetére


norb55
senior tag

Intel procik sokkal okosabban vannak felépitve. AMD procik gyengélkednek. Megnézel egy csomó tesztet az AMD procik valahol 100%-al vannak lemaradva az intel prociktól. Intel proci a leggjobb az VGA kártyák kihajtására.

Ezt már régen is tudtam a Mantle az AMD procikkal fog gyorsúlni sokat.

Erdei88 Nem is tagadom, az vagyok. De tökmindegy, mert hiába választanák AMD-t, nem mutatna fel semmi plusz előrelépést. Emlékszem régen a DX 10.1-re mindenki hogy odavolt. Hogy reklámozta az AMD még a dobozon is rajta volt. Közbe meg semmi nem lett belőle :D

[ Szerkesztve ]

(#1387) Abu85 válasza KAMELOT (#1384) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Mert az egy hatmagos proci. A BF4 betartja a DX által ajánlott batch countot is, így nem igazán megy 2000 dc/f (egyedi rajzolás/képkocka) fölé. Ennek a DX többletterhelése mellett egy erősebb mag elég. Na most a Mantle ezt többszálúsítja, amitől még mindig nem lesz több a dc/f, de nyolc szálra is szét lehet osztani lineáris skálázódással. Ez hozza az egyik nagy gyorsulást. A másikat a driver szálainak eltűnése jelenti. Ha van 6-8 magod, akkor ez kevésbé érinti a rendszert, mert az OS azért igyekszik szabad erőforrásra ütemezni. Mantle alatt viszont nincs driver szál, tehát nincs olyan láthatatlan folyamat a program számára, ami elvenné az erőforrást.
Nagyon általánosan erős GPU mellett 6-8 maggal 10-30%-os gyorsulás lehetséges, függően a magok teljesítményétől. 2-4 maggal 20-40%-os.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#1388) mackosajt válasza norb55 (#1386) üzenetére


mackosajt
addikt

Azért ekkora túlzásba ne essél.
Jah, és gyorsulni rövid u-val szokás, és választanék.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1389) norb55 válasza mackosajt (#1388) üzenetére


norb55
senior tag

[link]

Itt nincs túlzás, az AMD procik nagyon gyengék. 290X alá egy AMD proci. kíváncsi lennék, mennyire jók az AMD cuccok . :D

[ Szerkesztve ]

(#1390) mackosajt válasza norb55 (#1389) üzenetére


mackosajt
addikt

Vicces gyerek vagy te.
Linkelsz egy olyan videót, amiben 2, igen, jól látod, 2 teszt egy-egy részletében valóban volt 100% eltérés az intel javára.
A többi esetben fej-fej mellett vannak.

Akkor most neked vannak értelmezési gondjaid, vagy a videót azóta manipulálták, mióta linkelted?

Mellesleg ez itt eléggé OFF-nak számít szerintem.

Illetve lehet kíváncsi vagy, de az eddigi hozzászólásaid alapján nyuszi vagy kipróbálni, és tapasztalat nélkül, pusztán előítélet alapján fröcsögsz, te, aki tagadja fanboy-ságát, de bevallottan mégis az. Volt nekem egy kollégám, ő is tagadta, hogy hallja a hangokat.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1391) MiklosSaS válasza mackosajt (#1390) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem kell vele foglalkozni. A gyerek ennyit tud, ennyit er, mar ahogy hasznalja a magyar nyelvet is eszlelheto a szintje.

Vegulis a mantle nem rosz dolog. Most mar AMD fronton nem kell egy vagyont kiadjon a processzorert az aki nem hasznalja csak jatekra a gepet. Szerintem lassan ki fog alakulni, persze ez is egy ujabb "rogos" ut .

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1392) #35434496 válasza MiklosSaS (#1391) üzenetére


#35434496
törölt tag

A vitát és a személyeskedést próbáld meg különválasztani légyszíves.

(#1393) norb55 válasza mackosajt (#1390) üzenetére


norb55
senior tag

Az egy alap 4770K nézd meg légyszives, mi a különbség. Egy szét húzott AMD proci nem éri be.
Ha annyira istenítitek az AMD kártyákat, vegyetek alá AMD procit is, mert nagyon jók :D

AMD procik olcsobbak, 2× többet fogyasztanak. 40%-al lasabbak átlagba akik kihajtják a 290X kártyát. Egy szóval AMD igérget. de az igéret kevés.

miklosss2012 Szemembe te neved kétszinü lesz. ;) jobb ha nicnevet váltassz. mert a Szemembe elástad magad , Én nem üzletelés szempontjából veszek kártyákat, nem azért, hogy másokat átverjek.

Ez a különbség kettőnk között. :R
Így leírod a másikat, mikor személyessen nem is ismersz. Nevetséges vagy barátom, Megse érdemled hogy valaha is Nvidia kártyád legyen.

Eggyik topikba ocsárolod az AMD-t másik hétem meg 7990-et hajtassz a gépedbe. Tudod mit, megse szólalj. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1394) mackosajt válasza norb55 (#1393) üzenetére


mackosajt
addikt

Könyörgöm, legalább saját magad ne hazudtold meg ilyen gyorsan.

Egyik hozzászólásodban még 100%-ról beszélsz, majd amikor felvilágosítást kapsz, hogy 2 tesztben volt jelentős eltérés, egyből jössz a húzott dologgal, meg mindjárt csak 40% lesz a 100-ból.

Még 2x megnézed a teszteket, és látni fogod, hogy az alapon hajtott 8350 és a húzott 8350 eredményei néha felettébb érdekesek. Mintha semmit sem ért volna a húzás. Akkor nem gyanús ez a teszt?

Elvakult fanboy vagy, zöldeskék köddel a szemed előtt. Ami más, mint a te általad elfogadott, az csakis sz@r lehet. Szerencsére nem vagyunk egyformák, és van aki mindegyik gyártó termékét képes objektíven megítélni, és amikor úgy hozza a sors, akkor azt használja, amelyik neki éppen szimpatikusabb valamilyen tulajdonsága miatt.

Ha csak az Milli krémtúrót eszem egész életemben, még nem sz@rozom le a többi gyártó termékét, ha meg sem kóstolom. - hogy egy hasonlattal éljek. Ezt úgysem fogod érteni.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1395) MiklosSaS válasza norb55 (#1393) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

1. Isten mentsen meg teged is meg engem is (de kulonosen engem) attol hogy en valaha teged szemelyesen megismerjelek.

2. En ma is szidtam es tegnap is szidtam az AMD-t , az Intel-t es az Nvidia-t. Egyiket sem szivlelem. Miert vagyok ketszinu ? Mert hol AMD hol NV kartyaim vannak/voltak ? Ez ne haragudj de idiotasag .....

3. Megvettem a 7990-et promocioban olcson (mint jopar forumtars) aztan feltettem az angool ebayre es 10 perc alatt el volt adva. Mi piszkalja a csorodet ? Adjad te is dragabban a kartyaidat...engem az nem erdekel.

4. Most sietek nicknevet valtani, ....:)). Magasrol teszek valami barnat arra hogy milyen vagyok en a te szemedbe.

OFF VEGE ! Ha szeretnel mondani valamit, ird meg privatban. Majd ha lesz kedvem lehet valaszolni fogok. De nem kellene itt vitatkozni .

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1396) Erdei88 válasza norb55 (#1393) üzenetére


Erdei88
veterán

Csak egy mondat. NVidia kártyát venni NEM rang, bárki vehet akinek pénze van. Ne kössük már emberi tulajdonságokhoz, meg társaihoz...

(#1397) norb55 válasza mackosajt (#1394) üzenetére


norb55
senior tag

Azért az ételt ne keverd ide, mert ha tudnád mi van eggyes termékekbe, soha nem ennél belőle, de megeszed mert nemtudod mit tartalmaz.

Igen emberek nemvagyunk egyformák, Az emberi faj a legbonyolúltabb az egész világon, kinyírja a körülötte élő természetet, csak azért hogy ő jobban élhessen. Túl nagyok lettek az igények és az elvárások a mai világba már.

Mivan akkor ha megvagyok elégedve egy termékkel és csak azt veszem? Csak az vesz másik terméket is aki az adott termékkel nincs megelégedve.

Egyből az a hibás az elvakúlt aki csak egy fajta terméket választ?
Elég érdekessen közelititek meg néhányan a dolgokat.

És igen leggtöbb esetbe 40% de van ahol 100% a különbség. Arról meg nemtehetek hogy tuning hatására az AMD nemgyorsúl, de ez a téma nem idevaló.

Erdei88 Akinek pénze van, bármit megvehet, bármit. De az életet nem

[ Szerkesztve ]

(#1398) sg22 válasza norb55 (#1397) üzenetére


sg22
senior tag

nem az a baj h te csak intelt veszel meg nvidiat mert a loteri kuityat nem erdekli. az a baj hogy eliteled elkuldod a rakba aki amdt (cpu/gpu) vesz. fennhangon hangoztatod veded a kis procidat vgadat, az a legjobb a tobbi egy szar, mindenki egy meddotalaj feju szegeny penztelen paraszt aki mast vesz.

ezert utal itt teged mindenki.

tudod ha mindenki aztmondja hogy valamit elbasztam, gyoker vagyok vagy ilyesmi, akkor mar csak elgondolkozom rajta.

mondom ezt ugy hogy nekem is intelem van meg nvidiam

[ Szerkesztve ]

what should I do about this?!

(#1399) #35434496


#35434496
törölt tag

Mi van itt péntek délelőtt? :DDD

(#1400) norb55 válasza sg22 (#1398) üzenetére


norb55
senior tag

Én az AMD kártyáit nem szoktam szidni, de a gyári hütése, elvan b@szva, és ezt az AMD -se látja be, csak árulják mert a sok elvetemült megveszi.

Nekem abból lett elegem, mikor a Mantle folyt még az állmomba is már. Sajnálom, én ilyen vagyok.

Átjött pár AMD emberke az Nvidia topicba és ott sztárolta hogy milyen jó a HD 7990 .
Mikor én az AMD forumor nem is látogattam.

Hát utáljanak, nem kötelező, hogy mindenki szeressen, megvagyok pár ember nélkül is az életbe.

Inkább legyek egyéniség, mint más picsaját nyaljam, hogy valaki lehessek . :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.