Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-08-30 10:47:05

LOGOUT.hu

A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28024) Petykemano válasza Malibutomi (#28020) üzenetére


Petykemano
veterán

Ren Hoek posztjára reflektáltam, aki valószínűleg tart tőle, hogy hónapok alatt elértéktelenedik az 1070 kártyája óvatos duhaj.

Egyébként nem tudom mekkora olcsóságtól nem kell tartani. Ha a Vega nem gyorsabb, mint a 1080ti, akkor csak olcsóbb lehet. De 500-nál nem nagyon lehet drágább, ha vevőre akar találni, 400-nál meg nem lehet olcsóbb, mert akkor meg a polaris lenne aránytalanul drága.

Én arra tippelnék, hogy ha a nerdtechgasm ürgének igaza van a 1600-1800 órajelekkel, ami azért 5-15%-kal magasabb, mint amivel eddig kalkuláltunk, hogy ez lesz a top binned vizes hűtős 700 dolláros.
Aztán ami alatta van, az 4-500 között, vágott, léghűtéses. Stb, és akkor ez úgy adják el magát, mint a ryzen 5 1600.

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.