Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61951) Johni5 válasza Habugi (#61940) üzenetére


Johni5
őstag

Eredményeket nézek,de normál használatra ezek nem mérvadóak.Nem extrémben gondolkodom,24/7-re használnám, mint mindenki más.--Jó,amikor elgurul a gyógyszer,akkor nem. ;] --A levett órajelek miatt inkább attól tartok,hogy egy 4500-as órajelhez 1.5v fog tartozni.Így a fogyasztás magasabb lesz-talán- egy E nélküli 8320 fogyijánál.Félreértés ne essék,a villanyszámla nem érdekel,inkább a hőtermelés csökkentés híve vagyok.A proci hőmérséklete erősen fűti a vrm környékét is.-Extreme hűtésnél nem hűtjük a vrm-et semmivel még 2v környékén sem,a proci hűti,a vrm hideg.-

[ Szerkesztve ]

(#61952) Habugi válasza Johni5 (#61951) üzenetére


Habugi
addikt

Na ez az.., kell néha egy kis gyógyszer elgurulás! :K

Egyébként ha megnézed Oliverdáék cikkének a végét, ott 1.43V mellett nyüstölték elég keményen 4.8Ghz-en a kis 8320E-t. Azért az elég tisztességes teljesítmény, bár ki tudja mennyire válogatott példányt kaptak az AMD-től.
Itt a topic 2/3-a fenekét a földhöz verné örömében egy ilyen stabil órajel/fesz (4.8/1.43V) párosra képes prociért.. :D

Külön poén hogy egy 9590es volt "mellé rakva" a tuningos méréshez, nem tudom azt hova tolja fel a Turbo 1.5V fölött de igazából szerintem jobb is amíg így van. ;]

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#61953) Omli85 válasza Erdei88 (#61931) üzenetére


Omli85
őstag

Amennyiben 35 a keret én inkább ezt ajánlanám FX-8320E. 3 év garival szerintem teljesen jó vétel, tekintve hogy a múlt héten teszteltem egyet és ugyan azt tudja OC-val mint egy 8320.
Azt mondjuk meg kell nézni melyik verzió a lap (rev 1,2 stb) és ha szükséges biost frissíteni.

Itten írtam ni :) : #61845 ami kimaradt, hogy egy Gigabyte GA-970A-UD3P lapban van használatban, biost kellet frissíteni.

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#61954) ikszKoMa válasza Habugi (#61950) üzenetére


ikszKoMa
csendes tag

Na majd, ha egyszer eljutok odáig, hogy rendesen beállítsam a mostani rendszert teljesítmény szempontból, akkor megosztom a tapasztalataimat.

Alapvetően látok benne fantáziát - főleg húzás miatt megnövekedett hőtermelés esetén -, hogy a rendszer visszafogja magát, amikor pl. csak a netet böngészi az ember.

Ezzel kapcsolatban tudtok javasolni számotokra bevált olvasmányt az FX-ek húzásával kapcsolatban? Egyáltalán nem ragaszkodom a magyar nyelvűekhez, az angollal is megbirkózom. Találtam párat korábban, de kíváncsi vagyok nektek mi vált be. Megőrülni nem szeretnék az órajelekkel, csak kihozni azt, ami ésszerű keretek között lakik a konfigban.

Jelenleg így fest a gépem :
- Gigabyte GA-990XA-UD3 (rev. 3.0)
- FX-8300 (valami 36k bruttóért vettem még, eléggé vicc ár volt érte :C )
- 4x4 GB Hyperx Savage: 1600mhz (CL9)
- Chieftec CTG-550-80P táp
- Xigmatek Gaia II CPU hűtő
- Xigmatek Shockwave ház (jelenleg csak 2db 12 centis ventivel, meg alsótápos elrendezésű)
- Van még egy Gigabyte GTX 750 Ti, de majd úgyis cserélem előbb-utóbb. Egyelőre ez a bottleneck minden 3D-s alkalmazásban, bár abszolút felülmúlta a várakozásaimat

Az eddigi nézelődéseim fényében úgy látom, hogy kifejezett gyenge pontja nincsen húzás szempontjából konfignak, majd a VRM fölé szeretnék még mindenképpen egy aktív hűtést.
Kíváncsi vagyok a véleményetekre. :)
(Tudom, a konkrét elérhető stabil feszültségek és megahertzek úgyis erősen függenek a mázlifaktortól is)

[ Szerkesztve ]

(#61955) Lacielvtárs válasza ikszKoMa (#61954) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

" Megőrülni nem szeretnék az órajelekkel ..."
pedig megfogsz ha tuningolni fogsz :C :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#61956) ikszKoMa válasza Lacielvtárs (#61955) üzenetére


ikszKoMa
csendes tag

Majd elválik... legyen igazad! :DDD
Egyelőre kevés időm jut rá, hogy ezzel mókoljak, remélhetőleg ez megváltozik.

Emlékszem még, hogy mit műveltem a régi Northwoodos P4-el... :DD

(#61957) Erdei88 válasza Omli85 (#61953) üzenetére


Erdei88
veterán

Végül én is ezt szemeltem ki. Árban még belefér és azért csak acélosabb mint a 6300
A tuningot majd meglátjuk, de azétt bízom benne hogy van benne pár 100Mhz tartalék

(#61958) Out


Out
addikt

Megvettem az FX-6300-at és a gyári hűtővel használom 3500Mhz-en, Turbo-t is kikapcsoltam. 1-2 napig tényleg hangos volt a venti, ha terhelve volt a processzor, de most mintha beállt volna egy csendes üzemmódra és terhelve sem hangosabb, mint a ház ventik. Tuningolni nem fogom ezzel a hűtővel, az még várat magára.
Sony Vegasban fele annyi idő alatt végez a rendereléssel, mint az Athlon II x2 240 (3500Mhz-en) :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#61959) Omli85 válasza Erdei88 (#61957) üzenetére


Omli85
őstag

A 4GHz-t fixen szinte borítékolható, hogy viszi akár alap feszen is.

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#61960) Madai95 válasza Omli85 (#61959) üzenetére


Madai95
tag

A 4ghz-t még alapfesz alatt is , nekem a 8320 am 1.25v en vígan ,stabilan és nem mellesleg hűvösen vitte a 4 gigahertzet , ami nekem elég is volt , de aztán itt láttam hogy mit kap aki 4,5 ghz alatt hajtja az fx-ét így gyorsan belőttem 4,5ghz ra 1,365v fesszel :D

i7 12700k@5.2Ghz / D5 / MO-RA3 / 16Gb 4400mhz/Evga Rtx 3080ti / 2TB HDD/ 3tb SSD

(#61961) Omli85 válasza Madai95 (#61960) üzenetére


Omli85
őstag

Kockája válogatja ;).

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#61962) Tomko78 válasza Erdei88 (#61957) üzenetére


Tomko78
őstag

Azért a FX-6300 se olyan rossz választás , persze FX-8320 jobb , de a FX-6300 is sok elvtárs vígan elvan itt ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#61963) Pancsermeste válasza Habugi (#61952) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Így van, én is örülök neki! :K
Sokat mondjuk nem teszteltem, mert itt már zabál rendesen, így inkább csak 4,7GHz-en használom, barátságos 1,332V-on.

-= Pancsermeste® =-

(#61964) Johni5


Johni5
őstag

HWBoton ki a moncs84??

(#61965) rovtiv3 válasza Pancsermeste (#61963) üzenetére


rovtiv3
aktív tag

Az igen! :C

Már bocsánat...

(#61966) Habugi válasza Pancsermeste (#61963) üzenetére


Habugi
addikt

Guríthatnál egy olyat amilyet a #61745-ben találsz, HWInfoval! :K

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#61967) pipo112 válasza Pancsermeste (#61963) üzenetére


pipo112
senior tag

Az vagány az enyém ennyivel csak 4,5ön szalad :C

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#61968) Ribi válasza pipo112 (#61967) üzenetére


Ribi
nagyúr

És akkor én mint mondjak, hogy 1.35-ön megy 4G-n :P

(#61969) Dark KillerX válasza Ribi (#61968) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Én sem mondhatom, hogy szerencsés vagyok, mert a 6300-om 4,3-hoz kér 1,38mV-ot, de ez valószínűleg az első széria miatt van, megjelenést követően meg is vettem.Legközelebb ezt is tudni fogom, hogy az első kört hanyagolni fogom.😉

[ Szerkesztve ]

(#61970) Ribi válasza Dark KillerX (#61969) üzenetére


Ribi
nagyúr

Hát én pont fordítva vagyok ezzel.
Legalábbis azt hittem, hogy az elején még nem nagyon válogatják szét a procikat, így mindenki kap amit kap.
Később meg már kiválogatják ami jobb mondjuk 9xxx-nek is.
De ezek szerint te meg pont az ellenkezőjét mondod :D
Szóval a tuning totál random és köze sincs ahhoz, hogy mikori a proci.

(#61971) Dark KillerX válasza Ribi (#61970) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Szóval a tuning totál random és köze sincs ahhoz, hogy mikori a proci. Hát nincs :P , ezért is szokták mondani tuning inkább szerencse kérdése

Így jártunk :B , majd legközelebb szerencsénk lesz :K

[ Szerkesztve ]

(#61972) Lendova


Lendova
őstag

Tisztelt Guruk! 4.7GHz-re van állítva az FX6300-am, viszont HWINFO szerint járt az 4800-on is. Ha resetelem a mért adatokat és játszok tovább, később újra megjelenik ez, mint mért érték. A hőfokban is szokott így lenni egy ugrás. A turbó ki van kapcsolva. Más, 1.43V-al tudja a 4700-at, viszont többször súrolja a maghő a 62 fokos határt egy Scythe ninja 3-al.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#61973) rambustibi


rambustibi
őstag

Ugyebár egy lábbal átléptem intelre, most erősen gondolkodom, hogy visszalépek azzal a lábammal AMD-re, így immáron két lábbal itthon leszek újra.

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#61974) MK VII válasza rambustibi (#61973) üzenetére


MK VII
veterán

Hát hiába..
Kutyából nem lesz szalonna...
Akarom mondani, rambustibiből nem lesz rambustimi... ( bár még lehet! ) :D

[ Szerkesztve ]

(#61975) rovtiv3 válasza Lendova (#61972) üzenetére


rovtiv3
aktív tag

Ilyesmi velem is előfordul. 4.8-on fut a proci, és stress teszteknél a HWMonitor (HWInfo) már 4910MHz-t is mért. Szerintem nem kell törődni vele, főleg ha stabil minden. Valszeg félremér.
A maghő már más. Általában az FX-eknél 15-20 fokkal alacsonyabb, mint a kupakhő. Érdemes volna rápillantanod, valóban maghőről van-e szó, mert ha igen, az tényleg magas.

Már bocsánat...

(#61976) rovtiv3 válasza rambustibi (#61973) üzenetére


rovtiv3
aktív tag

Megkérdezhetem, hogy miért? (Mint mindkét oldalt megtapasztalt, világlátott embert?) :)

Már bocsánat...

(#61977) Habugi válasza rambustibi (#61973) üzenetére


Habugi
addikt

Hozzám a héten érkezik a Skylake config, miközben az FX is marad, marha kíváncsi vagyok mit vagy mit nem fogok észrevenni. :K

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#61978) rambustibi válasza rovtiv3 (#61976) üzenetére


rambustibi
őstag

Nem írom le, mert nem szeretnék itt vitát gerjeszteni.

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#61979) Jakuskacsa válasza rambustibi (#61978) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Tisztelt nemhajtsaki gyorsulási kollégám! Adott a konfigom, vidkártya kezd kevés lenni, de akkora az ugrás az én kártyám és a "már megfelel" kártyák között, hogy elhatároztam, hogy sli lesz a vége, mert az sokkal olcsóbban kijön. Neked van tapasztalatod fx-ben meg nv-s kártyában is! Konfigom: 8320@4,6Ghz, 12 gb ram, meg egy sab 990fx r2. Van mellé egy 760 phantomom, és vennék még egyet, pont itt a ph-n árulnak egy ugyanilyet jó áron, de addig nem akarok neki írni, míg meg nem erősít valaki. 2db 760 phantomot a procim kihajtsa leglább 90% ban?
Mert adott a másik két lehetőség: 960 -at venni, ami kb annyit tud mint a 760 phantom (nem a sima 760), de azzal semmire nem megyek, és ráadásul jó sok pénz. Vagy spóroljak, egy 780ti-re inkább (na ez még felháborítóan drágább - de akkor már mindegy ha titán-ra gyüjtök, és akkor legalább sokáig használhatom)
Te mit mondasz??? :F

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#61980) rambustibi válasza Jakuskacsa (#61979) üzenetére


rambustibi
őstag

Szia!
Nem tudok érdemben válaszolni, mert nem volt szerencsém sem 8320 processzorhoz, sem 760-hoz és ezek kombinációjához sem.

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#61981) rovtiv3 válasza rambustibi (#61978) üzenetére


rovtiv3
aktív tag

Értem és köszönöm a választ. Mindenesetre az aláírásod már-már kimeríti a deviancia fogalmát, ráadásul arról is árulkodik, miről NEM akarsz beszélni.
Itt azért sorstársak között vagy... :DDD
(Oké, befejeztem a kérdezősködést.)

Már bocsánat...

(#61982) Jakuskacsa válasza rambustibi (#61980) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Na látod itt kezdődik a baj, merthogy a neten sem találni ilyet, nehéz így belevágni a dolgokba. Senki nem volt olyan elvetemült, hogy ilyet tegyen. Egyetlen tesztet amit találtam, az egy inteles konfiggal volt, 2db phantom, és elég meggyőző volt a teljesítménye. közel tudta a 970-980 szintet... de hozzáteszem i7el... Lehet én leszek az első.. nagyon piszkálja a fantáziámat.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#61983) Hencso válasza rambustibi (#61978) üzenetére


Hencso
Ármester

minap olvastam egy cikket az uj AM4 es procik ról. ha minden igaz ott is lesz hyper threading a 16 magos procik nála ami annyit takar hogy virtuálisan 32 mag tehát lehet át térünk a zintel féle világra ?:D a gyorsulás még rejtély számomra....

"Az AMD következő generációs CPU architektúrája, ami a hamarosan debütáló Excavator után juthat szerephez, meglehetősen ígéretes megoldásnak tűnik.

Mint ismeretes, az AMD a Bulldozer architektúra óta különleges, modulos felépítésű megoldásra állt át, amelynél a kétmagos modul belsejében a processzormagok osztoznak egymással a lebegőpontos egységen, azaz az FPU-n, illetve a másodszintű gyorsítótáron is. Eme elgondolás köré már több CPU architektúra is épült, ám a jelek szerint a Zen bemutatkozásával visszaáll a Bulldozer előtti rend: az egyes processzormagok saját erőforrásokat kapnak. További fontos előrelépés, hogy a Zen érkezésével SMT támogatás is helyet kap a repertoárban, ami alapjaiban véve hasonlít majd az Intel Hyper-Threading technológiájára – már ami a koncepciót illeti.

A Zen architektúra köré épülő első APU egység meglehetősen komoly technikai paraméterekkel rendelkezik majd, hiszen nem kevesebb, mint 16 processzormagot vonultat fel, amelyek egy időben akár 32 programszálon is képesek lesznek dolgozni, hála a fentebb említett SMT-nek. A processzormagok egyenként 512 KB-nyi másodszintű gyorsítótárral gazdálkodhatnak, a megosztott harmadszintű gyorsítótár pedig 32 MB-os lesz. Utasításkészletek tekintetében komoly változások jönnek, ugyanis a régi, kevésbé használt technológiákat nyugdíjazzák, helyükre pedig újak kerülnek.

És ezzel még nincs vége az érdekességek sorának. Az első Zen architektúra köré épülő APU egység fedélzetén négycsatornás DDR4-es memóriavezérlő is helyet kap, az iGPU mellé pedig HBM (High-Bandwidth Memory) vezérlő kerül – utóbbi így maximum 512 GB/s-nyi memória-sávszélességhez juthat, azaz aligha lesz sávszélesség-limites. Az iGPU egyébként új, Greenland-osztályú stream egységek köré épülhet.

A fentiek elsőre komoly előrelépésnek tűnnek, de hogy a papíron rendkívül vonzó tulajdonságokat sikerül-e majd tényleges teljesítményfölénnyé konvertálni, az csak a későbbiekben derülhet ki – hiszen ezzel egy időben az Intel szakemberei is gőzerővel fejlesztik az új "csodafegyvereket".

Jó lenne, ha újra lendületbe jönne a vállalat, és képes lenne valódi, rendkívül komoly konkurenciaként tevékenykedni – ebből a vásárlók is profitálhatnának."

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#61984) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

Gyors fejszámolást végeztem tegnap:
- 760 as 45000, új táp 25 környéke (ami sli ready-s) ez így 70e...(mínusz a régi tápom 10e)
- 960 as 60-70 között mozog, de kb 5 fps-el lennék előrébb.
- 780ti - 90-100e között mozog... (a többiről már nem is beszélek...)

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#61985) Pancsermeste válasza Habugi (#61966) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Így gondoltad?

-= Pancsermeste® =-

(#61986) Lendova válasza rovtiv3 (#61975) üzenetére


Lendova
őstag

A maghő az, a kupak még a tűréshatáron belül van. Most leszedtem a ház oldalát, stress test alatt befűtöttem a cuccot, a cpu cooler viszont még langyosnak sem nevezhető.
A pasztát elkelntem a cpu-n, a cooler meg stabilan áll, szóval a rögzítése jónak tűnik.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#61987) rovtiv3 válasza Lendova (#61986) üzenetére


rovtiv3
aktív tag

Legyen így. A 62 fok az nudli. Tartósan 70 fölött kezdhetsz aggódni.

Már bocsánat...

(#61988) Bratilla95


Bratilla95
tag

Sziasztok!
Egy gigabyte 970 ud3p alaplap elbírhat egy ilyet?

[ Szerkesztve ]

\\Fx 8320@ 4,6 Ghz //XFX 480 RS 8gb \\

(#61989) MK VII válasza Bratilla95 (#61988) üzenetére


MK VII
veterán

Persze, hogy elbírja.. Ilyen hűtőkhöz már elég masszív hátlapi merevítőt adnak.. Nem lesz vele gond.

(#61990) Dark KillerX válasza Bratilla95 (#61988) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Ezek esetleg [link] , [link] , [link]

Az újhoz képest olcsóbban. :U :R

(#61991) MK VII válasza Dark KillerX (#61990) üzenetére


MK VII
veterán

Vedd amelyik szimpatikus és a pénztárcád engedi.. A súlya miatt ne aggódj.. Elbírja a lap..

(#61992) gratzner


gratzner
tag

Sziasztok!

Az adatlapomon szereplő konfigurációt szeretném cpu ügyileg kicsit megkínálni... :) Ehhez kérném a segítségeteket, ha szabad ilyent kérnem, rendkívül pontos, részletes és minden apró mozzanatra kiterjedő javaslatokat, útmutatást várok.
A rendszer friss, természetesen a driverek is, minden kitisztítva, pasztázva, harcra készen...
Köszönöm előre is.

(#61993) Dark KillerX válasza MK VII (#61991) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Az imént kérdező kollégának ajánlottam, de sztem ezek is elegem, még masszív tuninghoz is :K

Gari meg úgy gondolom, formalítás CPU hűtőknél, jó mondjuk a ventik tönkremehetnek, de cserélhetők is. :R

Az adatlapján 4,8Ghz van kitöltve, jó kicsit érdekes, de nem rossz ám az az alaplap, 8+2 Vrm-el szerelt [link] :K

[ Szerkesztve ]

(#61994) MK VII válasza gratzner (#61992) üzenetére


MK VII
veterán

Szerintem inkább alaplap ügyileg "kínáld" meg a konfigodat.. Tegyél a 8320 alá egy jobb lapot aztán rángasd meg!!

(#61993) Dark KillerX
Aham értem..
Cpu ügyileg nem mondtad neki, hogy felesleges nagyobbat vennie?

[ Szerkesztve ]

(#61995) gratzner válasza MK VII (#61994) üzenetére


gratzner
tag

Srácok itt most mi szólt nekem a fentiek közül? :D
A procit akarom húzni kicsit. Hogy csináljam?

(#61996) Madai95 válasza gratzner (#61995) üzenetére


Madai95
tag

Lehet hogy a megkínálást úgy értették hogy vásárolni szeretnél. Bár elsőnek én is arra gondoltam ,
Bár az igaz hogy nem rosz lap , jobb mint ha Asrock ba szeretnél tuningolni , de egy a giga 990fxa ud3 elférne alá vagy valami jó tápáramkörrel ellátott 990 es lap

i7 12700k@5.2Ghz / D5 / MO-RA3 / 16Gb 4400mhz/Evga Rtx 3080ti / 2TB HDD/ 3tb SSD

(#61997) gratzner válasza Madai95 (#61996) üzenetére


gratzner
tag

Ahaa, na jó ezért pontosítottam...
Szóval ezzel a lappal ne kísérletezzek?

(#61998) Madai95 válasza gratzner (#61997) üzenetére


Madai95
tag

De , nyugodtad kisérletezz , nem rossz lap , a 4-4,3 ghz holt biztos hogy meg, de mindenesetre biztosan meghálálná ha megkinálnád egy jobb lappal ;)

i7 12700k@5.2Ghz / D5 / MO-RA3 / 16Gb 4400mhz/Evga Rtx 3080ti / 2TB HDD/ 3tb SSD

(#61999) gratzner válasza Madai95 (#61998) üzenetére


gratzner
tag

Értem, ha jól viselkedik, kapni fog egyet.
De addig is...
Hogy kezdjem? :)

(#62000) Shaza


Shaza
senior tag

Sziasztok!
Melyiket ajánljátok Amd Fx 9590 vagy 9370 esteleg várjak a zenre?
Tudom hogy ez más topic de valami jóféle alaplapot is írnátok hozzá?
Most 8350-em van.

Szerintetek mit lehet várni a Directx 12-Amd combórol?

Köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.