Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62551) inci67 válasza pipo112 (#62530) üzenetére


inci67
tag

hát ez a bajom, hogy 1 sugárhajtómű és visít.

(#62552) remusz13 válasza MinionFlasH (#62531) üzenetére


remusz13
tag

mostmár minden jólett, turbo offos, kicsi alulfesz, szépen megy. többet nem hallgatok a leírásokra :D

(#62553) pipo112 válasza inci67 (#62551) üzenetére


pipo112
senior tag

ezen csak egy csendesebb komolyabb cooler tud segíteni kérdés mekkora házad van (milyen magas proci hűtő fér bele) , és mennyi az összeg amit rászánsz ?

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#62554) inci67 válasza pipo112 (#62553) üzenetére


inci67
tag

hát még képlékeny, mert pont tegnap szereztem 1 új házat, ami nekem új, és 4 X 120mm veti megy bele, majd meglátom utána. most a ventikre költök tuti.

(#62555) MinionFlasH válasza remusz13 (#62552) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Az a lényeg, hogy most már jó! :K

(#62556) Omli85 válasza inci67 (#62551) üzenetére


Omli85
őstag

Ez teljesen "normális" a gyári hűtő még az FX-6xxx szériához is kevés az FX-8xxx-hez meg végképp.. Ezért nem is ajánljuk a használatát. Fórum első hsz amúgy nem dísznek van el lehet ám olvasni vannak ott hasznos infók ;).

(#62524) pepejoe : Sokallom a maghő 60 fokot. Bár a maghőre nem adunk mivel az kalkulált érték jobb a kupakot figyelni ha az 70 közelében jár az már igencsak a vége a hűtésnek nem érdemes tovább feszegetni a dolgot. Mennyi a kupak hő ? Valószínű a vrm is melegszik ott már szépen az is meg kéne támogatni valami légkavaróval.

(#62534) FST200: Játékra is teljesen alkalmas egy FX-8xxx cpu ebben biztos lehetsz. Azt már te döntsd el mennyire hosszútávra tervezed a gépfejlesztést. Az mondjuk biztos, hogy olcsóbb még egy jó hűtővel kalkulálva is egy FX-8xxx konfig mint egy I5-ös konfig. Ha nem riadsz vissza az OC-től akkor érdemes gondolkodnod FX-ben. Amennyiben viszont nem akarsz az OC-vel bajlódni akkor drágább kék a javallott.

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#62557) gabo89


gabo89
senior tag

Sziasztok!

Egy barátom most vesz egy AMD FX-6300 és Asus M5A97 R2.0 kombót. Azt szeretném megkérdezni, hogy ajánlatosabb a Windows 8.1/10, vagy megfelel a Windows 7 is, a két patch-el ( KB2645594, KB2646060)?

indul a sörös aludni

(#62558) Lacielvtárs válasza gabo89 (#62557) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

szia, hát ez egy nagyon relatív kérdés... kinek mit tetszik.
én már kipróbáltam mindegyiket, de maradt a win 7 :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#62559) Jakuskacsa válasza gabo89 (#62557) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Én speciel azt sem tudtam egy darabig, hogy létezik ez a patch, akkor sem volt baj a win7-el... azótta is azt használom, csak felrakom a 2 patch-t is.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#62560) Kolbi_30 válasza gabo89 (#62557) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Win 10 is hibatlanul mukodik nalam

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#62561) gabo89


gabo89
senior tag

Ja, jól van, csak azt hittem látványosan jobban duruzsol az új rendszereken az FX. :) Akkor egyenlőre marad a hetes.

[ Szerkesztve ]

indul a sörös aludni

(#62562) cibiri


cibiri
csendes tag

Üdvözletem.
Először is elnézést szeretnék kérni a tudatlanságomért, új vagyok még a fórumozás és a tuning terén is. A Mikrolaggos topikból lettem ide irányítva miután kiderült, hogy elég gyengécske a processzorom a videókártyámhoz képest és ez okozza az fps droppot.

A főbb specifikációi a képen láthatóak. Hűtése nem gyári, viszont nem tudom milyen. Tápról szint úgy fogalmam sincs viszont 520 wattos. Mint az elején is említettem megint csak elnézést a tudatlanságomért. :R :R
Nos, a lényegre térnék. A segítségeteket és a szakértelmeteket szeretném kérni, mivel hogy egyenlőre még nem engedhetem meg magamnak egy új lap+proci+ram kombó beszerzését, ebből a processzorból mit tudnék kihozni? Egyáltalán érdemes lenne tuninghoz fogni ilyen lap+procival? Sajnos teljesen analfabéta vagyok a tuningolást tekintve és nem is nagyon szeretnék addig belefogni még alaposan utána nem jártam a dolognak, valamit hozzáértők véleményét és tanácsait ki nem kértem. A tuningolással foglalkozó topicokat természetesen el fogom olvasni, ahogy választ kaptam arra, hogy érdemes e vagy lehet e egyáltalán ezekkel és ezeket tuningolni.
Előre is köszönöm szépen mindenkinek a válaszát és bocsánat az értetlenkedésért. :R :R Tovább szép estét mindenkinek. :) :)

(#62563) Omli85 válasza cibiri (#62562) üzenetére


Omli85
őstag

Valamennyit biztos javulni fog a teljesítmény oc esetén de, hogy ez mennyire lesz észrevehető az már más kérdés, puding próbája az evés ;). Az szinte biztos, hogy oc esetén is marad tartalék a vga-ban játékok esetén a cpu lesz a szűk keresztmetszet.

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#62564) kisbalázs válasza Picturemaker (#61943) üzenetére


kisbalázs
tag

Köszönöm a tippet, a bios frissítés működött. Volt frissebb csak az msi bigyója nem kínálta fel én meg nem néztem utána. Egy j90 ről k5-re (?!) frissítettem és azóta jól működik.
Az erő legyen veletek! Meg hosszú és hasznos életet!

Johnny Mnemonic 2021:320gb-t töltött az agyába és majdnem meghalt, inkább pendrive a s?ggébe!

(#62565) pipo112 válasza cibiri (#62562) üzenetére


pipo112
senior tag

Nos első körben a lapodon nincs vrm hűtés így a tuning kis mértékben valósítható meg ,de lehetséges .
oda kéne fabrikálni egy ventit ami hűtené a vramokat. második körben pedig olvasd el az összefoglalót ott szépen le van írva minden mit és hogyan kell beállítani . ha valami ezután se tiszta akkor gyere vissza és kérdezz bátran segítünk!

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#62566) cibiri válasza pipo112 (#62565) üzenetére


cibiri
csendes tag

Köszönöm mindkettőtöknek a válaszokat, akkor elkezdek utánaolvasgatni. :DD

(#62567) Mr.Mord


Mr.Mord
csendes tag

Most lenne lehetőségem +20k ráfizetéssel i5 4590 (3.3Ghz/3.7Ghz)-re cserélni az FX 6300-m (4.4GHz), alaplapcserével értendő természetesen.
VGA-t most cserélek GTX 960 / R9 380-ra.
Vacilálok, hogy belefogjak-e. Ha egy K szériás i5 lenne akkor nem vacilálnék , mert azt lehet tuningolni is, de az már más árkategória, ahoz drágább alaplap is kell stb.
Mit gondoltok?

Hát senki sem segít az özvegy fián

(#62568) - = Zk = - válasza Mr.Mord (#62567) üzenetére


- = Zk = -
félisten

do it
később meg veszel egy K-s procit használtan. milyen alaplap van az i5 alatt?!

am meg spanomnak évekig egy sima 2500-a volt... miniITX giga lap stb...960/970... sose volt gondja..

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#62569) Mr.Mord válasza - = Zk = - (#62568) üzenetére


Mr.Mord
csendes tag

Valami olcsóbb B85-s lap lenne, mivel ezek olcsobbak gondolom nem K-s procik tuningjara van, szal valszeg nem usznam meg kesobb egy K-s procira cserevel.

[ Szerkesztve ]

Hát senki sem segít az özvegy fián

(#62570) - = Zk = - válasza Mr.Mord (#62569) üzenetére


- = Zk = -
félisten

áá, értem.. jó lenne pontos adatot tudni róla, és anna kfüggvényében keresgélni a jövőre nézve...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#62571) Mr.Mord válasza - = Zk = - (#62570) üzenetére


Mr.Mord
csendes tag

alaplap pl Asrock B85M-HDS vagy Gigabyte GA-B85M-D2V alaplap, alaplapra max 16-7k lenne.
nemtom ezek mennyire kepesek K-s i5 tuningra.

Hát senki sem segít az özvegy fián

(#62572) - = Zk = - válasza Mr.Mord (#62571) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a K-ás CPU-kat fogadják, de egetrengető tuningra nem szabad számolni ofkorsz.... neten kell olvasgatni, nézelődni....de annyira szvsz felesleges is feltornázni... nekem alap a 3,5GHz.. ezt pöcköltem 4,4-ig és már a zis felesleges a 770 alá... 4,2 ami kényelmesen elvan.. majd ha jön a 980/Ti akkor tolom feljebb... vagy va igényli vmi játékféle
giga/asrock helyett én kapából ink vmi asus-t vennék.... bár ez már ink csak az én elhatárolódásomat tükrözi a giga felé :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#62573) Picturemaker válasza Mr.Mord (#62567) üzenetére


Picturemaker
őstag

Üdv!

Haswell topikban valaki pár hét után cserélte a 4460-at, mert kevés volt a GTX960 alá.

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#62574) MK VII válasza Picturemaker (#62573) üzenetére


MK VII
veterán

Gondoltam kiegészítelek még mielőtt zavaros infók terjengenének a hálón. :)
BF4 multi alatt hagyott a GTX960-ban attól függetlenül, hogy 100+ fps-e volt, de ez nem azt jelenti, hogy gyenge, hanem, hogy a BF4 ennyire processzor igényes.. Igen... Húzott i5 kell BF4-hez, de ez nem általános minden játékra.
970-et is vígan kipörget egy 4460 is.

(#62571) Mr.Mord
B-s lap nem K-s proci alá való.. MSI B85I Gaming ami használható tuningra, de tuningra való lapok azok a Z-s lapok. Nem mellesleg az MSI B85I Gming lap árából bőven kijön egy Z-s.

[ Szerkesztve ]

(#62575) Mr.Mord válasza Picturemaker (#62573) üzenetére


Mr.Mord
csendes tag

azthogy? :Y Szerk: mar latom hogy, az mas, nem bf4ezek

Zk, nyilvan Asus lap jobb lenne, de akkor nem 20k lenne a rafizetes, most is Asus lapom van :F :(

bocs, hogy itt offolok intel procikrol.

[ Szerkesztve ]

Hát senki sem segít az özvegy fián

(#62576) Mr.Mord válasza Mr.Mord (#62575) üzenetére


Mr.Mord
csendes tag

gyorsan ranéztem, Z-s lapok 30ktol kezdodnek Asuseknal :Y

Hát senki sem segít az özvegy fián

(#62577) - = Zk = - válasza Mr.Mord (#62576) üzenetére


- = Zk = -
félisten

1x kell(ene) megvenni csak...
;)

bármelyik gyártóra is voksolsz, tuningra kell a "normális" alaplap.... ezt fogadd el sztem. AMD Intel egyaránt

(#62578) Mr.Mord
hogy mim?! :U

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#62578) Mr.Mord válasza - = Zk = - (#62577) üzenetére


Mr.Mord
csendes tag

van 1 passmark cpu eredményed?

Hát senki sem segít az özvegy fián

(#62579) MK VII válasza Mr.Mord (#62578) üzenetére


MK VII
veterán

Még mielőtt agyon lesz offolva ez a topik szerintem térjetek be ide.
Ott vannak tesztek sokféle AMD-s és Inteles procival.. Hasonlítsd össze őket aztán dönts... ;)

[ Szerkesztve ]

(#62580) - = Zk = - válasza MK VII (#62579) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jaaa, hogy ilyen topik is van...?! besz@rok :C :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#62581) MK VII válasza - = Zk = - (#62580) üzenetére


MK VII
veterán

Bizony ám.. Tele van sok hasznos teszttel...

(#62582) - = Zk = - válasza MK VII (#62581) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Tesztek nem érdekeltek soha.. éles használatot preferálok...
ugye gémer vagyok, gémelésre veszem/építem... :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#62583) MK VII válasza - = Zk = - (#62582) üzenetére


MK VII
veterán

Az odáig oké, de azokból a tesztekből már világosan lehet következtetni, hogy játékokban hogy is áll a két fél..
Egyébként játékok bench tesztjei és egyéb más érdekesség van ott..

(#62584) - = Zk = - válasza MK VII (#62583) üzenetére


- = Zk = -
félisten

áá, értem hogyérted... oké, jogos :R
:C
nah, elég volt részemről :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#62585) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

Még jó hogy ez az fx topic, már megint gyintel téma megy... kékek a kékekhez, pirosak a pirosakhoz... szerintem... és nyugodtam köcsögözzél le... mert megérdemlem... :DDD

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#62586) Beretvás válasza Jakuskacsa (#62585) üzenetére


Beretvás
addikt

kész ennyi volt...ha nem lehet intelröl beszélni fx topikban akkor már meg sem szolalnak...

(#62587) Valkűr


Valkűr
őstag

DE nem is értem ki a fax kiváncsi ebben a topikban az Intelre? Mindennek meg van a maga topikra. Engem, ha érdekel az Intel megyek a saját topikjába, és forditva is igaz.

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#62588) Jakuskacsa válasza Beretvás (#62586) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Látom... sokszor benézek, csak olvasóként is, gondolom magamba biztos valaki tuningol, vagy vrm probláma van, aztán csalódottan látom, hogy intelezés megy... Most meg kusi van, mert lekékeztem őket :DDD :DDD

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#62589) Beretvás válasza Jakuskacsa (#62588) üzenetére


Beretvás
addikt

semmit nem ér nekik....

(#62590) - = Zk = - válasza Jakuskacsa (#62588) üzenetére


- = Zk = -
félisten

" Most meg kusi van, mert lekékeztem őket "

örülj neki, hogy "kusi" van, átvitte a nyűgét a "kék" fórumba... be happy, kész :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#62591) Jakuskacsa válasza - = Zk = - (#62590) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

nem sértegetni akartam senkit sem, csak rendet raktam :DDD :DDD

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#62592) - = Zk = - válasza Jakuskacsa (#62591) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#62593) Habugi válasza Jakuskacsa (#62591) üzenetére


Habugi
addikt

Na de kik között?

Ez totál lightos volt, azért amikor célirányosan érkezik egy kék wannabe huszár és belekezd az i3 vízióba az az igazi móka. ;]
Sokkal nehezebb elérni az olyannál hogy ez nem az a topic ahol emberkedni szeretne a hülyeségével, mert direkt arra hajt hogy felhúzzon. Egyes pletykák szerint a Tibeti papok egy részét is ezen a topicon edzik mielőtt beengedik őket a kolostorok legszentebb meditáló zugaiba, vannak kompletten kész, kereshető anyagok ahol a világtalan megérkezik és belekezd az i3 vízió taglalásába.., az a paptanonc megy át a vizsgán, aki rezzenéstelen arccal végig tudja olvasni.. :K :D

Kicsit olyan ez mint a Matrixban az ugrás, az első alkalommal a szerzetesek 99%-a elbukik csak ők nem leesnek, hanem az előzetesen melléjük odakészített gránitlapod kezdik el spontán, tenyér éllel hasogatni..

Egybeszemöldök amúgy jó arc, kicsit ugyan be van pörögve mióta configot frissít de oda se neki, 6 másik topicot is spammol.. ;]

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#62594) - = Zk = - válasza Habugi (#62593) üzenetére


- = Zk = -
félisten

megesik, na... valahol el kell kezdenie, nem?! :D :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#62595) Joe-Soft


Joe-Soft
tag

Tisztelettel üdvözlök mindenkit!

Nem is tudom, hol kezdjem.
Talán ott, hogy mindig is AMD párti voltam, vagyok, leszek :)
Mostanra sikerült össze raknom álmaim gépét.. :) Persze ez relatív :)
A következő komponensekből tevődik össze.:

Ház: Corsair 300R Window + 3db 14cm-es Corsair ventilátor + 1db 12cm-es Corsair
Táp: Corsair HX750 Gold
Alaplap: Asus M5A99FX Pro 2.0 rev 1.01
Cpu: AMD FX8350
Cpu cooler: be Quite Shadow Rock 2
Ram: Geil Black Dragon DDR3 1600MHz Cl9 Gaming Series
VGA: Sapphire HD7850 GHz Edition 2Gb GDDR5 256Bit
Hdd: 320Gb Samsung rendszernek 750Gb WD tárolásra.
plusz van egy LightBus ventilátor és fény vezérlő panel :)

Nos az a tervem, hogy a procim felhúzzam 4,4-4,5GHz-re többre nem akarom.
Az Arany középutat szeretném megtalálni.
Sokat olvasgatom a hozzászólásaitokat, hogy némi tudásra tegyek szert.
Remélem sikerrel járok.
Hosszú az út, amíg eddig elértem, de az egy másik történet. Ugyan tanulságos is..
Ha valakit érdekel, szívesen leírom :)
Remélem befogadtok eme remek kis közösségbe :R

Tisztelettel: Joe

(#62596) Baryka007 válasza Joe-Soft (#62595) üzenetére


Baryka007
őstag

Igazán megtisztelve érezzük magunkat, hogy első Szakmai hsz.-ed a mi fórumunkba ejted meg. :))

Az FX 8350 esek ( amiknek a kupakja általában sima egyenes, és nem púpos ) tehát jobb minőségű, és jobban hűthető. Azok általában 1,35 V -al szokták a 4,5 Ghz-t megsúrolni. Stabil állapotukban !

Ui.: Nagyon jó kis gépet raktál össze :K Ha az intelt is számításba vesszük akkor egy kiváló Közép felső kategória... AMD szegmensben pedig Felső közép.

Az alaplap kiváló választás volt... 990 FX es chipsettel sok mindenre képes ;)

Szerk.: Link Ezt most találtam, egy FX 8350 tuningolásáról szól a cikk. Ha gondolod olvasd el, sok tapasztalat van ebben a cikkben ! :))

[ Szerkesztve ]

(#62597) ViZion válasza Joe-Soft (#62595) üzenetére


ViZion
félisten

Összefoglalót lenyitod, ott van sok minden a tuningról/beállításokról is. Meg ide a keresőbe dobd be, lesz találat... :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#62598) hackeeeee válasza - = Zk = - (#62570) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

24/7:

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#62599) - = Zk = - válasza hackeeeee (#62598) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hmm.. cukker :K
ha hazajövök, megtolom 4,4-4,5-re.. megnézem úgy mit csinál a kis droidja :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#62600) hackeeeee válasza - = Zk = - (#62599) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez biza menne még, csak épített víz kéne neki, vagy egy kis nitró. :D

Az előző procim 4600 körül 92-95gflops között ingázott, általában.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.