Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62601) - = Zk = - válasza hackeeeee (#62600) üzenetére


- = Zk = -
félisten

láttam... sry

nekem a 8150-et a 4 ventis H105 4,5-nél sem tudta 60 alá nyomni :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#62602) Hencso válasza hackeeeee (#62598) üzenetére


Hencso
Ármester

sajna nekem nem pont egy tuningos darab a kockám ... vaild 5.0ghz et sikerült kitekernem de már 1.52 vcorénál is ketyegett :D csak azt nem értem hogy miért ment fel 1.56 ra ... mind 1 a kompaktom elfogyott itt már ...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#62603) hackeeeee válasza Hencso (#62602) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én meg sem merem lökni ekkora fesszel, oda már nagyon kevés lenne a seidon.. De ez a lenti képen is látszik, hogy ott is megcsapkodta a 90 fokot. Viszont lefutott volna.. De nem kínoztam.

Véleményem szubjektív...

(#62604) asvald


asvald
senior tag

Hy

Elhatároztam magam újra, hogy összerakok egy alacsonyabb kategóriás fx gépet!
A következő cuccokhoz néztem alaplapot fx 6300, 4x4gb kingston hyperx predator 2133mhz, gtx 760,
Szerintetek melyiket érdemesebb megvenni ?

Fatal1ty 970 Performance

MSI 970 GAMING Alaplap

MSI 970A SLI Krait Edition

Főleg olyanok véleményére vagyok kíváncsi, akiknél megfordul a felsoroltak közül legalább egy alaplap !

Előre is köszi

[ Szerkesztve ]

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#62605) Beretvás válasza asvald (#62604) üzenetére


Beretvás
addikt

szia....

ezek közül a gaming az ami jo.. a krait 4+1 fázisos ami hurka az fx alá, a seggsziklát meg alapbol nem tesszük fx alá..

(#62606) asvald válasza Beretvás (#62605) üzenetére


asvald
senior tag

Szia

köszi! Jó , hogy szóltál a kraittal kapcsolatban , elkerülte a figyelmem 4+1 fázis , pedig szentül megvoltam győződve , hogy 8+2es :DDD , Ami az asrockot illeti : színe + 220w -os fx- támogatásával fogott meg!
Igazából nekem is a gaming fogta meg a szívem!Nem hiába :első megérzés ,a jó döntés :C

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#62607) Beretvás válasza asvald (#62606) üzenetére


Beretvás
addikt

ha jobb a kockád simán mehet 4,7-4,8 at is a gamingben.. enyém roszabb kocka és megáll 4,5 nél értelmes fesz mellett..

(#62608) asvald válasza Beretvás (#62607) üzenetére


asvald
senior tag

Majd kiderül mit tud, megvettem 2hónapja itt PH-n , még ki se próbáltam ,lehet nem is működik ! :D
Leírom mi a helyzet ,ha itt a többi cucc hozzá

[ Szerkesztve ]

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#62609) Hencso válasza asvald (#62608) üzenetére


Hencso
Ármester

ép most szenved ismerösöm a 970 gamingal.. elszarodot valami nagyon a deszkán ..
javaslom néz körül asus éknál :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#62610) asvald válasza Hencso (#62609) üzenetére


asvald
senior tag

asus meg nem szimpi , :D megpróbálom a gaminget , úgyis 2 hetem lesz a visszaküldésre , ha nem hozná azt amit kell , és talán akkor átnézek asus-ra(titkon : nem akarok tömeg lapot se) :))

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#62611) lsc válasza asvald (#62610) üzenetére


lsc
nagyúr

Fiamnál egy gaming lassan fél éve megy alapon, semmi gond nincs vele.

Az élet kegyetlen .

(#62612) fasterware


fasterware
aktív tag

Sziasztok.

Valaki meg tudja mondani, hogy a C1e és C6 energiagazdálkodás pontosan mit jelent? Érdemes e bármelyiket is kikapcsolni?

(#62613) Beretvás válasza Hencso (#62609) üzenetére


Beretvás
addikt

az hogy neki valami hibás még nem azt jelenti hogy szar... sehol nem irnak rosszat rola.. egyik legjobb 970 lap...

(#62614) asvald válasza Beretvás (#62613) üzenetére


asvald
senior tag

egyértelmű :) ha ilyenek alapján akarnék lapot venni akkor soha nem vennék :DDD

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#62615) Taifa Díaz válasza fasterware (#62612) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

A processzor használatban nem lévő moduljai ki lesznek kapcsolva, ha ezeket - C1E, C3, C6 state - engedélyezed, ezért is nevezzük energiagazdálkodási funkcióknak. Ehhez előbb a Cool'n'Quiet opciót is engedélyezned kell a BIOS-ban.
Hogy érdemes-e bármelyiket kikapcsolni? Az attól függ, hogy mi a célod. Ha energiamegtakarítás, és alacsony hőtermelés, akkor nem. Ha hardcore tuning a cél, akkor tiltani szokták.

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#62616) Plasticbomb válasza Taifa Díaz (#62615) üzenetére


Plasticbomb
addikt

És itt jön be az a faramuci kérdés, hogy mi van akkor, ha akkor, mikor használod, pontosabban a gép előtt ülsz, és játszol, illetve olyasmit futtatsz, ahova tényleg kell a kraft, max gázon, hardcore tuningon fut, visont akkor, amikor pl csak linux lemezképet töltesz le/fel, akkor meg a lehető legalacsonyabb fogyasztással hőtermeléssel fusson, mit választasz? Hogy állítod be? Mert azt ugye viszont tudjuk, hogy ahhoz, hogy a lehető legoptimálisabban fusson a kocka, ahhoz minden esetben, mindig egyedileg kell kitapasztalni, mit és hogy bír/kér.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#62617) antihero0112


antihero0112
tag

Sziasztok!

Talán tudtok segíteni nekem, pár napja cseréltem le Phenom II X4-es procimat egy FX6300-asra, egy Asrock 880GM Extreme 3 lapba ment volna, de sajnos nem akart műkődni, így lapot is cseréltem egy ASUS M5A97 R2.0-ra.
Tegnap egész nap nyomattam a GTA Online-t, és eszembe jutott hogy még nem is húztam a procin, ezután kikapcs, bios belép, és a biosban csak az időt mutatta, aztán ahogy húzom az egeret, ilyen sávokban mutatja csak cuccokat.
Még a régebbi 2103-as bios van fent, már van 2603-as is, de ugye Ez flash-el nem tudom frissíteni, és Windows alól se tudom, mert Win 10 van a gépen, és az ASUS Update-t nem tudom telepíteni.

Mi lehetne a megoldás?

Amúgy már 2002 óta csak AMD gépeket raktam össze otthonra/magamnak. Várom az AM4-et, és remélem odab*sz az Intelnek. :DD

(#62618) Kroni1 válasza antihero0112 (#62617) üzenetére


Kroni1
veterán

"Várom az AM4-et, és remélem odab*sz az Intelnek."

Amig kutatásra és feljesztésre több mint 10x annyit (tud) költ(eni) az intel, mint az AMD addig ez nem igazán fog bekövetkezni. Ha nagyon optimisták akarunk lenni, akkor mondjuk azt, hogy talán valamit lefaragnak majd a hátrányukból.. Persze én is nagyon szukrolok, hogy jó legyen!

[ Szerkesztve ]

(#62619) MinionFlasH válasza Kroni1 (#62618) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Remélem soha nem nő fel az Intelig, mert akkor ugyanannyiba is fog kerülni.

(#62620) antihero0112 válasza Kroni1 (#62618) üzenetére


antihero0112
tag

Ez is igaz hogy az intel 10x akkora költségvetésből tud fejleszteni, mint az AMD és meg is teszi, de most úgy látom, hogy az új videókarikkal azért oda tudod pörkölni az nVidiának, és pont ezért bízom benne hogy valami nagyon jó cuccot fognak lerakni az asztalra. :DD

(#62621) Broomi


Broomi
tag

Sziasztok!
mennyire tudnám huzni a jelenlegi procim?
Processzor: AMD Fx 8320
Memória: Corsair Vengeance 2*4GB+2*8GB 1600Mhz
Videókártya: MSI GTX 980 GAMING 4G
Alaplap: ASUS SABERTOOTH 990FX R 2.0
Merevlemez: Seegate 1Tb+HyperX 3K 240Gb SSD
Optikai meghajtó: TSSTcorp CDDVDW SH-S222A
Tápegység: Cooler Master B700
Persze normális kereteken belul,hogy megkergesse végre ezt a 980 ast.
köszi a válaszokat!

(#62622) pipo112 válasza antihero0112 (#62620) üzenetére


pipo112
senior tag

Igen de az a két termék ugyan annyiba is kerül mint az nv csúcs kari

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#62623) asvald válasza Broomi (#62621) üzenetére


asvald
senior tag

Szia!

Min 5gzh-re kéne tolnod , hogy érezhető legyen a dolog !
Ez a vga szerény belátásom szerint is túlzás egy fx procihoz!

A húzást illetően : elég csekély az esélye 5ghz-nek ,de legyen szerencséd , és 6ghz is tudjon mert kelleni fog :))

[ Szerkesztve ]

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#62624) pipo112 válasza Broomi (#62621) üzenetére


pipo112
senior tag

Ha van hűtésed ami bírja akkor akár 5ghz de normálba 4,7 simán menni fog ha a kocka nem anti tuningos

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#62625) Broomi válasza pipo112 (#62624) üzenetére


Broomi
tag

Vagy vegyek egy 9590-et bele.
Jelenlegi hűtés egy mugen4-es toronyhűtő,de most tervezek egy h110es vízhűtést venni!

(#62626) pipo112 válasza Broomi (#62625) üzenetére


pipo112
senior tag

A 9590 et nem javaslom oda komoly épített víz kell ami kb 70k környékén van alsóhangon a h110 jó lesz a 8320nak 4,8 -5,2ghz ig de szerintem 4,8 elég lesz a 980asnak . Nyilván egy intelel több fps kibirnál csikarni ,de 4,7-4,8 on az fx i s szépen kifogja hajtani .

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#62627) Jakuskacsa válasza Broomi (#62625) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Lehet sokadszorra mondjuk már el, de ha az a kocka megy 4,7 en, akkor fölösleges 9xxx szériát venni. 1,488 volton üzemelnek alapfeszen, ha épp egy tuningos jószágot fogsz ki, akkor ugyanennyin, vagy még kevesebbel is beéri 4,7 Ghz-n. Nálam pl. az antituningos 8320 1,416 volton 4,5 Ghz-n egy fölső/középkategóriás léghűtéssel még nem láttam 68 fok fölött (ibt, prime alatt). Ha mákod van, márpedig vannak itt köztünk is mákos kollégák, akkor hasonló feszen még magasabb hz-n is tudod működtetni, jőleg jó hűtéssel. Azért az a 980 az biza tényleg sok neki, szerintem bőven cpu limites, de én nem foglalkoznék ezzel... Fps jó, akkor meg kit érdekel, hogy cpu limit van? Engem sem érdekelne...

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#62628) Broomi válasza pipo112 (#62626) üzenetére


Broomi
tag

nagyon elszomorodtam,hogy ilyen gyenguska a gepem,pedig ugy gondoltam azert egy eros kozepkategoriaba sorolhatom,hat nem!
lehet atterek a skylake-re!pedig AMD fan vagyok prociba!!

(#62629) Jakuskacsa válasza Broomi (#62628) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Én nem nevezném gyengének... az egy elég jó gamer gépnek számít... mit foglalkozol azzal, hogy az intel több fps-t csinál, vagy több pontot?? Játék alatt téged érdekel, hogy 110 fps, vagy 125??? Nincs az az ember aki ezt a különbséget észrevenné...

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#62630) Broomi válasza Jakuskacsa (#62627) üzenetére


Broomi
tag

Üdv
ezeket a dolgokat honnan tudom meg,hogy bírja e a tuningot,4.4 re toltam fel alapon az elobb meg 4.7re a turbot,de nem sokat valtozott az fps benchmark full teszt alatt!sajna

(#62631) Broomi válasza Jakuskacsa (#62629) üzenetére


Broomi
tag

110fps?60korul van ha jatszom!!!!

(#62632) Jakuskacsa válasza Broomi (#62630) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Na kezdjük sorjában. Az alaplapod a legjobb a tuninghoz! Először is, turbo kikapcsolás, apm kikapcsolás, Állíts be egy kitűzött célt, mondjuk 4.5 Ghz. Adjál neki 1,4 voltot, és tesztelj, Ibt-vel, primeval, vagy cinebenchel... Ha megmarad a rendszer, akkor stabil. És próbálkozz tovább, ha nem stabil, adj neki feszültséget, vagy vedd lejjebb a szorzót. Mindenféle energiatakarékosságot kapcsolj ki. De egyébként a fórumban is találsz leírást, hogy kezd hozzá. Az fps, meg attól is függ mit játszol, minden játék más és más gépigényű, van amelyik 100 fps-t is produkál, van amelyik igenis izzasztja a kártyát ultrán, és persze, hogy 60 fps-ed van...

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#62633) asvald válasza Broomi (#62631) üzenetére


asvald
senior tag

Én példám, fx 8320 /r9 290-el indítottam ,és igen ,szerencsés voltam , mert elég tuningos jószág volt a kockám (HERR Z kolléga tán mai napig ezt nyüstöli) ..
De ! Kézzel fogható volt játékok alatt , hogy mikrolagol , zavart is rendesen, innét jött az elhatározás !
Ide 4770k kell!
Meg is vettem lapot + procit, majd mikor ráengedtem személyes kedvencem (BF3) ekkor jött a hideg-zuhany! Ég és föld az amd/intel!!
El se hittem az elején -BF3 ban jött ki a legjobban: min fps 40-50 ről 80 lett,átlagosan 110-120fps, max 200 körül
fullhd-ban/ultrán ,kb csak ennyit hozott az intel , szó sincsen amd fikázásról , csak elegem lett abból , hogy itt ez a bika vga ,és nincsen kihasználva!
Szerintem neked is bacogatja a fantáziád mit is tudhat(na) az a vga egy rendes procival :D

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#62634) Jakuskacsa válasza asvald (#62633) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

na kezdődik... hozok popcorn-t meg kólát... intel vs amd... az fx topicban... már megint... mindenki másképp látja a világot, de ezzel a microlaggal már tele van a puttony.. én még egyet sem láttam pedig amd-t használok. ejhh.. ez az fps hajhászat ez valami szörnyeteg egy dolog... :DDD

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#62635) MK VII válasza Jakuskacsa (#62634) üzenetére


MK VII
veterán

Popcorn.. Jöhet nekem is.. :)
Nincs itt semmiféle Intel vs. AMD dolog.. Kicsit túlreagálod.. Teljesen kulturáltan lettek megemlítve dolgok..

Amúgy csak egy megjegyzés így lábjegyzetbe. ;] :P

(#62636) asvald válasza Jakuskacsa (#62634) üzenetére


asvald
senior tag

hát -e no !
Ez van , ha nem szeretném az amd-t nem raknék össze magamnak megint egy fx gépet ,csak most kicsit szolidabb vga-t veszek :DD
Igazából sokkal egyszerűbb/ barátibb mint intel

Ha gamer vagy tudod mire értettem ! ;]
Aki meg azt mondja nem kell a sok fps ,arra meg nem mondok inkább semmit :))

MK VII MUHAHAHA :R ;]

[ Szerkesztve ]

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#62637) Jakuskacsa válasza MK VII (#62635) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Próbáltam én is normálisan reagálni, félreértés ne essék poénosnak szántam nem bántónak, és nem akartam túlreagálni.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#62638) Jakuskacsa válasza asvald (#62636) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Lehet igazad van... én beérem ha fhd-n ultrán megvan az 50-60 fps...

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#62639) MK VII válasza Jakuskacsa (#62637) üzenetére


MK VII
veterán

Jahh.. Ne érts félre.. Separa.. Nem bántódott itt meg senki.. ;) :R

(#62640) Hencso válasza MinionFlasH (#62619) üzenetére


Hencso
Ármester

vagy ép fordítva a zinmtel nem lesz olyan drága mivel egyedül van a piac tetején és a többi konkurencia az AMD kivételével mind eltűnt így igen csak ö szabja meg a piaci árakat tehát jót tenne most már ha normalizálódnak az árak mert ez ami it folyik az undorító!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#62641) asvald válasza Jakuskacsa (#62638) üzenetére


asvald
senior tag

nincsen gond 50-60 fps-el se , csak ha ebből néha nem esne le 20-30 közé ,ami már igen zavaró tud lenni egy - egy akciódúsabb jelenetbe!
De majd most nem pörgettyűt, hanem ssd-t veszek ami remélhetőleg ténylegesen javít az élményen

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#62642) Tomko78 válasza Broomi (#62621) üzenetére


Tomko78
őstag

2x4 +2x8 GB ram ? hát ez így nem éppen jó választás , AMD nem nagyon szereti ha mind a 4 slotban van memória , speciel nekem else indult csak bios szintig , láttam biosban a 24 GB ram single channel , csak hát a win 10 nem akart betölteni sehogy se ;] akár mit állítottam ;)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#62643) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Sziasztok!

Van még ma létjogosultsága pl. egy FX 4300 processzornak? Sokan azt írják hogy kevés. Játékra gondolok, nem a legnagyobb címek, azok is max mediumon 1080p-ben mennének. Ilyenre elég valamilyen FX is?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#62644) Tomko78 válasza gyurkikrisz (#62643) üzenetére


Tomko78
őstag

Játékra min FX-6300 vagy e feletti cpuk jöhetnek szóba

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#62645) CMST2015


CMST2015
tag

Vsync luxus cikk amúgy ? értem 60fps limit áhh az nem jó stabilan senkinek legyen inkább 0-tól a végtelenségig felfelé ingadozó

vsync on no micro lagg

[ Szerkesztve ]

(#62646) Broomi válasza Tomko78 (#62642) üzenetére


Broomi
tag

Az enyém viszi mind a négyet,nem mintha kellene mert a felét se használja szerintem!de hát van akciós volt de nagyon ezért megvettem! :)

(#62647) Tomko78 válasza Broomi (#62646) üzenetére


Tomko78
őstag

De single vagy dual channelben ? mert 4x8 gb ok vagy 4x4 gb ;] De sebaj FX mindent kibír ;]

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#62648) Broomi válasza Tomko78 (#62647) üzenetére


Broomi
tag

Dual ba!

(#62649) remusz13 válasza gyurkikrisz (#62643) üzenetére


remusz13
tag

játszottam gta5-t fhd normalon vele, szépen vitte, de énis terveztem anno hogy lecserélem fx 83xx , mert korábban nemvolt rá keret, de aztán megváltam tőle mégis :D

(#62650) Habugi válasza asvald (#62633) üzenetére


Habugi
addikt

Nézd el nekem & no offense és a topic is legyen szíves amiért a szokásos nem kívánt témát most továbbviszem, tudjátok nem szokásom, de..

Ez a cirka dupla FPS növekedés amit említesz, ráadásul pont BF3 esetében ez kérlek nettó baromság. Nem mondom hogy valótlanságot állítasz csak annyit hogy meglehetősen inkompetens lehettél az FX-ed bellítását illetően vagy egyéb komponensek, pl lap vagy táp, softveres gubanc okozták nálad a gyér teljesítményt.

Miért mondom ezt? Kíváncsiságból nemrég beneveztem egy 6600K-ra, ami szépen meg is van tépve, DDR4 + kutyafüle. Nekem ugye egy elég bitang kockám volt, ami most hackeeeeenél teljesít szolgálatot.
Elmondom majdnem 2év 5Ghz-es 8320as után mi a valóság. Olyan játékokban amiket vagy egy szálra írtak vagy hanyagság miatt optimalizálatlanok valóban sokkal jobb, zongorázni lehet a különbségen.
Ugyanakkor az ilyen játékok és a már hellyel közzel normális szálkezeléssel rendelkezők aránya kb 85-15% és nem az erős egy szálat igénylők javára.. :N

Viszont!
Ott ahol legalább 4-8szál ki van használva, lásd BF3-4, Crysis3, GTA V csak hogy egy párat említsek.., hááááát... :N :B
A frametimeok csökkentek nagyjából azonos FPS mellett, ami tekintve hogy a kettő marhára nem független egymástól egy elég érdekes jelenség, viszont az FPS vagy csak minimálisan lett több ilyen játékokban vagy pontosan ugyan annyi. Hupszi.. ;) , mindezt egy szintén rendesen húzott 280X mellett, ami azért simán 290 party képes jószág volt. :K

Szóval ezt kérlek ne és legfőképpen ne itt. Értem és megértem hidd el, nekem többe volt a kíváncsiság miatta váltás ezt elhiheted, ha saccolnom kéne a duplájába mint esetedben viszont tudtam mit vállalok és nem akarom utólag mindenféle zöldséggel igazolni a saját döntésem/vásárlásom (amennyiben esetleg ez állna a háttérben, nem tudhatom..).
Ha több (4-8) szálat kihasználó játékokról beszélünk, szerintem bátran állíthatom hogy ennyi pénzt még az életben nem adtam ki ennyire kevés /a gyakorlatban kézzel fogható/ teljesítmény többletért, soha. :N

Oké, 24/7-re 5Ghz-es hűthető 8320/Vishera nem ül minden bokorban, az olyan maki is kevés aki megjelenése után pár héttel kifizeti az Intel felár felét kétszer (pusztán mert újdonság), de ezt a kétszeres FPS b@romságot ezt nagyon kérlek ne erőltessük!
Nyilván nem látok bele az apropóidba, nem láttam hogy vagy hogy-nem finomhangoltad az egykori Visherádat de őszintén szólva megint csak elnézésed kérem de nem is nagyon érdekel! :B :R

Csak annyit szeretnék kérni hogy ezt az erősen túlzás agyrémet FPS ügyileg, bármi okán is történik lehetőleg ne erőltesd pls vagy legalábbis ne itt! :R

Tudom te min. FPS-t említettél én pedig általánosságban beszélek róla, semmin nem változtat, a tapasztalható különbség a kanyarban nincs ahhoz képest mint amire a postod alapján következtetni lehet.

Béke

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.