Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61601) utomi


utomi
senior tag

Sziasztok, nekiugrottam a tuningnak. Mindent beállítottam ahogyan le volt írva, elvileg 4800MHZ-re felhúztam az FX8350-em és stabilnak is tűnt de Aida64 stability test 1 perc után mindig leállt mondván, hogy Hardware failure van. Na most a feszt is próbáltam felhúzni mert gondoltam az segít de nem mertem csak addig húzni míg még sárgában volt a lilába már nem mentem át. (ez kb. 1,4V-ot jelent!) ! Lehet még neki adni? Vagy az nem fog segíteni a stabilitáson? Egyébként az AIDA szerint 59fokos volt végig tehát ezzel nem lenne probléma. De akkor mi lehet a hiba, mit piszkáljak?

(#61602) DudeHUN válasza utomi (#61601) üzenetére


DudeHUN
senior tag

1,4 kevés lesz ekkora órajelhez. Az, ha jó procit fogtál ki olyan 4,5Ghz-hez elég.

[ Szerkesztve ]

Gamer for Life

(#61603) utomi válasza DudeHUN (#61602) üzenetére


utomi
senior tag

Ok. Jelenleg 4400MHz-en stabil 1,3V-on! Akkor ne is próbálkozzam 4,5Ghz felett? Amikor egyébként nagyobb feszt adtam stress teszt alatt ki is kapcsolt magától? Ez a hardveres védelem miatt lenne? Bocsánat csak viszonlag kezdő vagyok a témában. :R

(#61604) utomi válasza DudeHUN (#61602) üzenetére


utomi
senior tag

Egyébként szerinted 4,8 4,9Ghz-hez mekkora fesz kellene? Vagy azt már a proci nem bírja valószínű?

(#61605) mackosajt válasza utomi (#61604) üzenetére


mackosajt
addikt

minden relatív

Nem csak a feszültséget, a kupak hőfokot is tudni kellene.

Adhatsz neki 1,5 Voltot is, ha a kupak 70--72 közé megy fel mondjuk egy CB R15, vagy IBT Very High alatt.

Összetett az ekkora tuning már.
Lehet a Northbridge se fog menni 2400 Mhz felett, mert eljutsz a boot-ig, utána meg a win fossa össze magát.

Próbálgatni kell.

4.9 Ghz-hez nekem kérte ma az 1.488-1.513 voltot, viszont a kupakom így 70-72-ig ment "csak".
Közben a VGA is hülyéskedett, mert valamiért a 2400-as NB-nek nem örült, többnyire ott fosta el magát, mikor az asztal betöltött.
Utána rájöttem, hogy a VGA OC-t is kilövöm, akkor jó volt 2400-al is, sőt, alapon betöltő VGA-t win alól már tudtam húzni. Elég szépen.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#61606) utomi válasza mackosajt (#61605) üzenetére


utomi
senior tag

Bocs de ezeket hol nézzem. Mert mindenki a kupak hőfokra hivatkozik de azt hol látom? A HW info64-ben az az az adat amit a motherboard alatt látok mint cpu hő?

(#61607) paleinho válasza utomi (#61606) üzenetére


paleinho
senior tag

HWinfo64-ben a legmagasabb hőmérséklet ;]
az alaplapi szenzor neve alatt CPU néven
nálam ASUS M5A97 EVO R2.0 (ITE IT8721F) de ez alaplaponként változhat

[ Szerkesztve ]

(#61608) lsc válasza Mukucs (#61600) üzenetére


lsc
nagyúr

A pwm-mel nincs gond, 4 pinest szépen vezérel. Hőfokot nem tudom, nincs fent neki.

Az élet kegyetlen .

(#61609) Mukucs válasza lsc (#61608) üzenetére


Mukucs
senior tag

Egy BIOS verziót még kérdezhetek?

Köszi szépen!

[ Szerkesztve ]

(#61610) lsc válasza Mukucs (#61609) üzenetére


lsc
nagyúr

Filmet néznek, megnézzük ha vége. Frissítve nem volt, amivel kijött az van rajta ez biztos.

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#61611) Mukucs válasza lsc (#61610) üzenetére


Mukucs
senior tag

Majd nézd meg azért, légyszi! Köszi még1x!

További szép estét!

(#61612) lsc válasza Mukucs (#61611) üzenetére


lsc
nagyúr

22.0

Az élet kegyetlen .

(#61613) Mukucs válasza lsc (#61612) üzenetére


Mukucs
senior tag

:R

(#61614) Habugi válasza utomi (#61603) üzenetére


Habugi
addikt

AIDA stressz tesztje nem a legjobb választás ha instabil OC-t szeretnél tesztelni, simán elszüttyög 2órát olyan órajel/fesz párossal, amit egy IBT VeryHigh, Realbench stb (nemrég volt téma a topicban, alig kell visszalapozni..) cirka 3másodperc alatt felborít.

This.. (aka melyik a socket/kupakhő?)

paleinho: "HWinfo64-ben a legmagasabb hőmérséklet" ;]

Ez marha jó!! ;] :C

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#61615) rambustibi válasza Dark KillerX (#61596) üzenetére


rambustibi
őstag

Megjegyzem, most a kék oldalon vagyok, és ugyanannyit ér a "kékek" gyári hűtője, mint a "vörösöké" semmivel nem jobb. ;) Ha ezzel érvelnek, akkor hazudnak. :K A kék oldalon sem minden fenékig tejfel, ahogy azt a "kékek" állítják.
Utólag már bánom, hogy váltottam amd-ről... :O

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#61616) Stylerr válasza rambustibi (#61615) üzenetére


Stylerr
addikt

Én pedig nagyon bánom, hogy 2 éve AMD-s gépet vettem. (a számítógépem adatai a profilomon..) Gyári BIOS beállításokkal el sem megy, mert fél óra után kifagy. Nekem kellett napokat szenvednem vele, mire sikerült stabilra belőni, ráadásul rohadtul melegszik. Az AMD nagy előnye lenne, hogy lehet tuningolni, na hát nekem sikerült kifogni egy akkor antituning példányt, hogy szerintem ilyet senki nem látott még innen. Ha tehetném, akkor Inteles lennék.
Nyilván van ellenpélda is, sajnos én egy ilyet fogtam ki. :R

[ Szerkesztve ]

(#61617) Steven


Steven
addikt

van ötletek hogy néha mér akadhat be a hang win 10 alatt? win 8.1 alatt nem csinálta ... ilyen driver bugra gondoltam ,de mindenből legújabb vagy beta legújabb és úgy is csinálja...:S csak youtube meg néha meg video (mkv pl) érdekes játék alatt meg se kottyan .. mintha szarul venné a proci freki állításait vagy nemtom...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#61618) ViZion válasza Stylerr (#61616) üzenetére


ViZion
félisten

Ha felraktál volna biosról képeket, akkor nem tartott volna sokáig a beállítása... Aki nem érez kedvet vagy nincs ideje szöszölni FX beállításokkal, azt eltanácsoltuk anno is az AMD vonaltól.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#61619) Habugi válasza Stylerr (#61616) üzenetére


Habugi
addikt

Gyári BIOS beállítások szerves része a bekapcsolt Turbo, az észnélküli fesszelés sajnos lap/hűtő függően sok esetben vezethet random fagyáshoz.

(#61617) Steven:

Win10.., nagyon sok helyen olvasni hogy hangkártya terén finoman szólva is gyász a kezelés/driver felhozatal, egyelőre. Nemhogy integrált esetében de egy nyomorult Xonart sem képes sok esetben normálisan kezelni.

Aki két hónapos oprendszerrel nyomul, az Csernus doki szavajárásával élve bevállalta b*mmeg. :)

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#61620) rambustibi válasza Habugi (#61619) üzenetére


rambustibi
őstag

Esetünkben van már bétánk a dgx-hez: [link]
A mikrofon már működik... :DDD

[ Szerkesztve ]

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#61621) Steven válasza Habugi (#61619) üzenetére


Steven
addikt

talátam 16.-i whql hang kari drivert kíváncsi vagyok fogja e csinálni random...szerintem ma már annyira nem fogom tesztelni....

Amúgy más:

star wars bete val toltam érdekes játék néha fel ugrott a fogyimérő 540 w ra... 4,5ghz en ... 400w tud a 80% os tápom ;]

ami fura hogy ibt plusz fánkal nem sikerült 410 felett tolni a fogyasztást...

amúgy eléggé beta még alapon is fagyott a game nálam... piros halállal ilyet se láttam még ... valszeg win 10 dx12 bug....

mindegy előrendeltem meglássuk sajna SW buzinak kötelező game :C

Jah és csak egy vissza térés van " és az a JEDI-É "

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#61622) Habugi válasza rambustibi (#61620) üzenetére


Habugi
addikt

Hirtelen nem tudom hogy sírjak vagy nevessek.. :C

Augusztus végén zsákoltam be PH-s fórumtárstól jóárasított Win7 Profot, csak hogy a későbbi Win10-es Updatek okán minden simán mehessen. Na azóta is a fiokban csücsül, valahogy nem érzem még a fétis erejét hogy Win10-et telepítsek, egyelőre még elvagyok a másfél éves Win7-emmel.

Nyilván vannak olyanok akiknél már probléma mentesen működik minden, ettől függetlenül szerintem leghamarabb 2016 első negyedévében fogok ránézni.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#61623) Steven válasza Habugi (#61622) üzenetére


Steven
addikt

párom sony vaio jára nincs driver azóta se csak az integrált működik, mivel a win 10 nem tudja kezelni a 2db vga-t

állítólag novemberre össze hozzák:D és ami gáz intelnek nincs egy értelmes vga drivere!!!! intelnek b@zmdeg ... nem kis fos cég

szégyen...0 support úgy hogy az i5 3. generáció azért nem egy 10 éves proc.... :W

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#61624) Stylerr válasza ViZion (#61618) üzenetére


Stylerr
addikt

Az általad írt tuning összefoglaló alapján anno sikerült belőnöm, amit köszönök is. 2 hete új vinyó került a gépbe, és elkezdtem játszani a Fifa16-al, és fél év stabil procituning elszállt. 3.8-on 1.3v-el kifagyott. [Pedig mikor belőttem fél éve a tuningot akkor teszteltem rendesen, illetve azóta játszottam a GtaV-el, Watch Dogssal, BF4-el (tehát sokkal gépigényesebb játékokkal)] Nem tudom, hogy van-e összefüggés aközött, hogy új winchester került a gépbe, és a procituningom instabilitása között, de mindenesetre, most az alap 3.5ghz-n megy 1.32v-el. Így stabil.

(#61625) Steven válasza Stylerr (#61624) üzenetére


Steven
addikt

nem hiszem el hogy van ennyire anti tuningos proc az enyém egy fos és megy 1.23 al a 4ghz ...4,5 már csak 1,39 el másnak 4,5 1,3 al megy....

tovább nem teszteltem 4,5 felett mivel a tápom csak ennyit bír... le kéne cserélnem de 4,5 el el vagyok...

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#61626) Hencso válasza Steven (#61625) üzenetére


Hencso
Ármester

ne csügedj nekem 4.7GHz hoz 1.48 kell :D 5.0 GHz hoz pedig minimum 1.525+ ( nem teszteltem ki meg untam meg a kompaktom elfogyott :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#61627) DudeHUN válasza Stylerr (#61624) üzenetére


DudeHUN
senior tag

Miért nem próbálsz meg 1.38v körül egy stabil 4-4,2Ghz-et? Annak a hűtőnek meg sem kottyanna. Lap is bírná. Ugyan ezzel a táppal és videokarival plusz rengeteg vinyóval stabil 4,2-m meg volt 1,394v-on. A lap meg egy Asrock 970 Ext4 volt...

[ Szerkesztve ]

Gamer for Life

(#61628) ViZion válasza Stylerr (#61624) üzenetére


ViZion
félisten

Rakj fel képeket a biosról ide. Meg kellene nézni, h van-e újabb bios, frissíteni, load defaults és beállítani újra. Hűtésre is rá lehet nézni, hátha kevés/sok volt a paszta, kiszáradt, akármi.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#61629) belaazallat válasza Steven (#61621) üzenetére


belaazallat
addikt

Star wars nálam rendben futott, semmilyen hiba nem volt. Szerintem nálad volt probléma, mert akivel eddig beszéltem, annál működött rendesen.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#61630) lsc válasza Steven (#61623) üzenetére


lsc
nagyúr

Samsung notimnál az intel amd páros szépen megy.

Az élet kegyetlen .

(#61631) Steven válasza belaazallat (#61629) üzenetére


Steven
addikt

win 10 en? mert a gépem nem fagy 1 éve lassan amióta nem tesztelek oc -t ...szvl nálam vagy win 10 bug megint vagy driver vagy nemtom...

Isc... nálam felrakon intel drivert aztán amd szét hal a f@s#ba.... vaio forumon is ez a tapasztalat... amúgy fent van a sony honlapján hogy novba lesz support ... mindegy az amd honlapjáron lévő driverrel és intellel nem megy... be se tölt csak ha letiltom az amd-t

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#61632) Hencso válasza belaazallat (#61629) üzenetére


Hencso
Ármester

Nálam sem ment simán a star wars bf3.... egyszerűen a DVI porton a monitoron 1440/900 on a 2d textúra hibával dobott ki . mondom ok DX frissítés... nem segített semmit hát akkor mondom nem játszunk. aszt be villant a bucimba hogy TV n ki próbálom még .. HDM i be 1080i ben szépen ment minden hiba nélkül textúrák is high on voltak de hát egy Béta játékról beszélünk amiben elég sok hiba lehetőség van úgy h igen csak rá kellett jönnöm hogy vga t ideje lenne ki cserélni mondjuk egy R9 390x re ... meg aszt hiszem be ruházok egy Full HD monitora is . :D

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#61633) lsc válasza Steven (#61631) üzenetére


lsc
nagyúr

Külön driver nálam sem jó, egybegyúrt kell, de a win 10 talált, azt is rakta fel.

Az élet kegyetlen .

(#61634) Steven válasza lsc (#61633) üzenetére


Steven
addikt

lehet majd rá keresek hátha most megy amikor felraktam még nem volt.. egybegyúrt...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#61635) mrrr74


mrrr74
aktív tag

Úgy néz ki nem megy tovább, elértem a határt. Ami érdekes (lehet csak nekem az), 3900 MHz-en több pontot kapok egy benchmark alatt, mint 4000-en.
FSB-t nem tudom tovább nyújtani, 210-nél megáll. Valószínű RAM-ok, 1680-on mennek 1,65V-on. Az Adata bírna 1,75-öt is, de a Predator nem tudom. Kell a sok memória, így az nem opció, hogy kiveszem valamelyik kettőt.
Picit húztam a NB és a HT frekiken is, ezek most az általatok leírt értékek középső tartományában vannak (2300 és 2400 körül).
Mit tanácsoltok?

- itt a vége, örüljek
- állítsak 1,7V-ot a prociknak memóriáknak és emeljek FSB-t
- vegyem vissza a memória frekiket 1333-ra és emeljek FSB-t
- esetleg más megoldás

Miről tegyek be képet hogy esetleg többet tudjatok mondani?

Köszi

[ Szerkesztve ]

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#61636) Dark KillerX válasza rambustibi (#61615) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Tudom én is mennyit ér a gyári hűtő, mert anno az 5200-as procimnál, és majd a q8300-nál is tapasztaltam , főleg utóbbinál, hogy bír rendesen visítani, pedig még meg sem húztam.Szóval ott sem jobb ilyen téren a helyzet. :K

És azzal, hogy váltottál, nem csoda, hogy bánod vmilyen szinten, mert volt egy jól belőtt rendszered, amit nem kevés pénzért vásároltál, és ugye a cserét megint csak kőkemény ráfizetéssel hajtottad végre, így buktál egy hallom pénzt, és cserébe igaz kaptál teljesítmény többletet, számokba legyen 20-25%, de viszont ez nem arányos a kiadott összeggel. :K

Egyébként még annyit, én is gondolkoztam a cserén, de rájöttem, hogy ha eladnám a lapomat, a procit,és a ramot, és vennénk egy i5 6600k-t, egy jobb lappal bizony a gatyámat rákölthetném, cserébe, viszont nem kapnék annyi + játékok terén, mert ott meg már a vga limitálna, szóval úgy gondolom, hogy egy alsó-középkategóriás gamer gépbe bőven jók az AMD-s procik, de persze azért egy csúcshoz kell az Intel sztem. :U

(#61637) Johni5 válasza mrrr74 (#61635) üzenetére


Johni5
őstag

Én betenném CR2-be és TRFC-t feltenném 160-ra. ;)
Többi ha érdekel,akkor privi.

[ Szerkesztve ]

(#61638) ViZion válasza Dark KillerX (#61636) üzenetére


ViZion
félisten

+1
Agyalgattam én is, h DDR4 miatt egyelőre Skylake, mert ki tudja mikor lesz Zen... De matekoztam és gyorsan el is vetettem az ötletet :DDD amúgy is lakásfelújítunk...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#61639) SECTORnooB válasza Dark KillerX (#61636) üzenetére


SECTORnooB
addikt

Teljesen igazad van, én váltottam FX6300 ról 4690K-ra igazából a legtöbb időt a BF4-el töltöm el és ott meglátszik a külömbség de a VGA limites játékoknál minimálisan vagy sehogysem. GTA5 be még rosszabul is jártam mivel FX-el volt 50-60 FPS-em átlagba High-Very High-on 2x élsimitással és semmi mikrolag nem volt a 2GB Vram ellenére sem, a 4690K annyira széné hajtja ezt a kártyát hogy pillanatok alatt megeszi a 2GB-és kikellet vennem jó pár dolgot Very High-ról és levennem az élsimítást pedig 4690K-val 50-60 Fps helyett lett 75-90.

(#61640) mrrr74 válasza Johni5 (#61637) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Szia,

Igazad van, semmit nem értek 😃
Nem játszom a géppel, fotófeldolgozás miatt gyorsítanám, az opencl miatt került bele a videókártya is.
Mit ajánlasz?

Köszi,
Alex

Telefonról csak ide tudok írni, vagy elküldtem Neked 5x privátban 😃

[ Szerkesztve ]

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#61641) Habugi válasza Johni5 (#61637) üzenetére


Habugi
addikt

8320 Geekbench hozta ami érdekelt / amit vártál vagy nézzek még rá?

Most először használtam, fogalmam sincs mit érdemes figyelni rajta, mennyire CPU-NB, RAM órajel vagy esetleg időzítés érzékeny, melyikre reagál jobban.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#61642) mackosajt


mackosajt
addikt

Szerintem a ramokkal jobban járnál, ha a négy darabot redukálod kettőre.
Vagyis a 2*2 + 2*4 helyett 2*8-ra valtasz.

Lehet a tuning is jobban menne.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#61643) Johni5 válasza Habugi (#61641) üzenetére


Johni5
őstag

HT emelésre iszonytosat gyorsul mind a processzor,mind a memória teljesítménye.Érdekelne,hogy nem extreme körülmények között mit dob a 83xx széria.Nálam most csak egy fx-4300 van.Most álltam vissza fx-re cirka 2.5 év után.

Tibi:Sok játékban még ott sincs sajnos.Optimalizáció kérdése .Tolj egy HT off-os tesztet is.A program nem hajcsaje ki,nem a proci. Példa WOT intel vs AMD dupla FPS Intellel .i3 4150 vs Fx-4300 5GHz-n.A programozókat kéne pofán verni.

[ Szerkesztve ]

(#61644) rambustibi válasza Dark KillerX (#61636) üzenetére


rambustibi
őstag

OFF (FX9590 mellet szól)
Most töltök fel Crysis 3 in-game videót, csont azonos beállításokkal, mint az fx9590-el volt. A gyík7ká nem hozza, amit az FX9590 hozott, pedig a gyík7ká alatt jobb alaplap van, mint az FX9590 alatt volt, úgyhogy szépek a neten publikált teszteredmények a gyík7ká javára az FX9590-el szemben, csak éppen nem a valóságot tükrözi. És még azt írták páran, hogy egy gyík3 szintjén van az FX9590.. Gratulálok a "szakértésükhöz". És az "fx nem hajcsa ki" részhez is gratulálok..:C
ON

[ Szerkesztve ]

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#61645) Habugi válasza Johni5 (#61643) üzenetére


Habugi
addikt

Akkor HT érzékeny, thx! :R

Pusztán a #61593 okán kérdeztem de akkor ezekszerint neked az vagy kimaradt vagy 5Ghz alatti beállítás/teszt érdekel?

(#61644) rambustibi:

Nem feltétlen sarkítanak vagy hazudnak azok a tesztek, csak van egy sanda gyanúm hogy az általam is gyakran felhasznált/preferált WTTJ bizonyos pályarészén teszteltél, oda pedig nem véletlenül nem mennek be a különböző tech oldalak tesztelni..! :N

Emléxel mit mondtam TS-en.. ;)

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#61646) ViZion válasza rambustibi (#61644) üzenetére


ViZion
félisten

Alkalmazástól, progitól is függ... nah, meg ki szponzorálta. MWO-zom, látványosan szenved a 270 X OC és a 280 X is indokolatlanul pörög... közben nV750-el símán megy. Cryengine, kicsit megpiszkálva és nV supported game... Olyan, mint amikor a krájzis kb. éghajlatváltozás-előrejelzést kalkulált játék alatt. Nem nV fikázás, nyilván AMD is ezt teszi, csak azt én nem látom AMD VGA-val.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#61647) Johni5 válasza Habugi (#61645) üzenetére


Johni5
őstag

Bocsánat,valóban kimaradt.A Win10 topikkal voltam kicsit elfoglalva. :R Köszönöm a mérést és az időt.

(#61648) rambustibi válasza Habugi (#61645) üzenetére


rambustibi
őstag

Emlékszem. :R
Játék elejéről csináltam, nehogy az legyen utána, hogy biztos direkt mentem be az "intel siratóba" ;)
Rég dumáltunk TS-en, jó lenne beszélgetni.

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#61649) Habugi válasza Johni5 (#61647) üzenetére


Habugi
addikt

Benchelés..? Bármikor! :R

Szépet megy a 4300asod.. :K

(#61648) rambustibi:

WTTJ előtti részek pedig total VGA limitesek. :U
Bizonyosodj meg róla hogy azonos driver hajtja a TitanX-ed, Win, stb.., viszont a vs témát zárom.

TS-re jópár hete szinte csak pénteken este járok fel, akkor is csak azért mert jön az SMS hogy Arma3 party lesz, mosom kezeimet, igyekszem időt szakítani.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#61650) Mukucs


Mukucs
senior tag

Srácok, egy FX 8120 mennyivel rosszabb egy 8320nál? Számottevő a különbség?

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.