Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60601) ViZion válasza eldiablo (#60593) üzenetére


ViZion
félisten

Sajnálom, h váltasz. De meg is értem, FX-ben elérted, amit lehetett kb.
Gratula előre is a beteg tuningjaidhoz! :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#60602) Habugi válasza eldiablo (#60593) üzenetére


Habugi
addikt

Kvázi.., a 6500Mhz ill. 6Ghz-es CB R15 egy korszak lezárása volt..!

Mit is mondhatnék.., ennél szebben stílusosabban el sem lehet búcsúzni egy FX-től!! :N ;)

Tengermély tisztelet! :R

Sok sikert a kékekhez, szerencsés procikat és éjszakákba nyúló tuningokat..!

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#60603) eldiablo válasza Habugi (#60602) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Én is így érzem. Nagyon sajnálom az FX-et,de lépnem kell tovább, mert megragadok egy szinten.
Az idei terv a 6Ghz+ volt, ami két procival is meglett, így kell a továbblépés,hogy tartani tudjam a tervet.
Most a magyar top10-be szeretnék kerülni. Már "csak" 4 helyet kell javítsak. Talán még idén meg lesz. :DDD

Még az FX megy, amíg el nem viszi valaki. :))
Aztán persze maradok még egy keveset rongálni a közösséget, meg okoskodni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#60604) Lacielvtárs válasza eldiablo (#60603) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

szia a nősülés komoly érv :DDD :R
és - igaz én itt sok vizet nem zavartam, tuning téren meg főleg ;] - legyen igaza Habugi Uramnak
"... Sok sikert a kékekhez, szerencsés procikat és éjszakákba nyúló tuningokat..!..."
de tény hogy elég sokáig olvasó módban követem ezt a topikot, és valóban, te tényleg 010101010 gyilkos voltál/vagy és leszel is örökre :C :R

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#60605) ÁdiBá válasza eldiablo (#60599) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Nagyon jól döntöttél... :B

ÁdiBá

(#60606) MK VII válasza eldiablo (#60599) üzenetére


MK VII
veterán

G3258-cal mi a cél? 7ghz? :) Az már igencsak világrekord lenne.. :D

[ Szerkesztve ]

(#60607) rambustibi válasza eldiablo (#60593) üzenetére


rambustibi
őstag

Én is váltok...

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#60608) ViZion válasza rambustibi (#60607) üzenetére


ViZion
félisten

Neked is gratula... mondjuk az új vasadon a paszta még meg sem száradt és váltasz? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#60609) do3om válasza ViZion (#60608) üzenetére


do3om
addikt

Gondolom a CPU-z teszt hegyet elindított egy játékot is. ;]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#60610) Habugi válasza rambustibi (#60607) üzenetére


Habugi
addikt

"Akarsz róla beszélni ??" :) :B

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#60611) eldiablo válasza MK VII (#60606) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Majd kialakul. Most a 3D bencs van asztalon, ahoz nem jó az AMD. :(

(#60612) Jakuskacsa válasza eldiablo (#60611) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Mire lett egy fx em addigra a kiürül a topic :(((

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#60613) Methionyl válasza Jakuskacsa (#60612) üzenetére


Methionyl
senior tag

Nem vagy egyedül, de hát ilyen ez a múmia FX :P :DDD

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#60614) Out válasza Jakuskacsa (#60612) üzenetére


Out
addikt

Nekem még nincs meg, csak fejben :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#60615) Valkűr


Valkűr
őstag

Én egyenlőre maradok FX mellett, amire nekem kell bőven megteszi...Jómagam nem farokméregetésre használom. :)

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#60616) Taifa Díaz válasza Jakuskacsa (#60612) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Dehogy ürül. Én például még biztosan olvasom a topikot vagy két évig, mert addig halál biztos, hogy használom az FX-et. Addigra talán lesz értelmes alternatíva piros oldalon, amire megéri váltani.

[ Szerkesztve ]

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#60617) Jakuskacsa válasza Methionyl (#60613) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Jatekra,filmezesre,netezesre nekem eleg. Idaig meg nem talaltam olyan jatekot ami nagyon izzasztana (talan mad max - 80% fölött hasznalja minden magot). A vidkartya is sokat szamit mellette, de kihajcsa :DD a 760 phantomot is!
Diaz: most mar engem is letiltottak a kasszarol otthon, egy darabig be kell ernem ezzel.

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#60618) Out


Out
addikt

Ha már idekeveredtem, akkor megkérdezem, bármennyire is hülye kérdésnek hangzik :)
Van most egy Athlon II X2 240-em ami 3500Mhz-en pörög, ha ezt lecserélem egy FX-6300-ra, ami ugye 3600Mhz alapon, akkor észre fogok venni bármilyen sebességbeli különbséget vagy felesleges cserélni erre?
Főleg Sony Vegas-t használok a gépen.
Tisztában vagyok vele, hogy az FX-et tuningolni KELL, de most az alapjáratról kérdeznék :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#60619) Lacielvtárs válasza Out (#60618) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

szerintem a nálad fenn álló csere hozhat ám előre lépést :K
nem is keveset :B
[link]
szerk: ne "csak" a Mhz-eket nézd :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#60620) Methionyl válasza Out (#60618) üzenetére


Methionyl
senior tag

Minden képpen hoz előre lépést főleg ha tuning is játszik majd.
Ha csak pár szálas programot futtatsz akkor azért is, mivel (szvsz) erősebb lesz 1 szálon az az FX.
Másrészt pedig ha több szálon futó programot használsz akkor meg végképp meglátod az előnyt :K

(#60617) jakusj: Nálam is elég lesz 1 jó ideig, még az agyonhúzott 270x-et is kihajcsa rendesen :C (bár még ez annyira megse lepő :DDD )

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#60621) Jakuskacsa válasza Out (#60618) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

En is athlonnal kezdtem utanna phenom ii x4, eg es föld volt, viszont a phenom ii es az fx között mar nem volt akkora a minősegi valtas. Persze ezt lehet en latom igy.

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#60622) Lacielvtárs válasza Jakuskacsa (#60621) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

+1, anno én is így voltam a Phenom II x4 váltásnál...
az FX-8150-em kb hozta az x4 955 teljesítményét :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#60623) bivalyolo


bivalyolo
őstag

Játéknál mennyire van jelentősége az NB tuningnak? Érdemes feljebb pöccinteni vagy jó az alapon is, főleg az én ramjaim (1333 mhz) mellett?

"Let's agree to disagree!"

(#60624) Jakuskacsa válasza bivalyolo (#60623) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Max 1 fps... jatekoknal nem sokat hoz a konyhara...
Lacielvtars: nalam 965 utan a 8150 es majdnem visszalepes volt, kb egy honapig volt meg, rögtön lecsereltem 8320 ra. A phenom ii x4 esek szerintem nagyon is jok voltak...

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#60625) Out


Out
addikt

Lacielvtars: Ezt az oldalt én is néztem, de csak annyit értek az egészből, hogy bizonyos tesztprogramokban jobb az FX, ami nálam nem releváns. Arra meg nincs lehetőségem, hogy kipróbáljam mindkét processzort egyszerre a saját gépemben. Köszönöm a megnyugtató véleményed :R

Methionyl és jakusj köszönöm nektek is, így azért már nyugodtabban vágok bele a dologba :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#60626) bivalyolo válasza Jakuskacsa (#60624) üzenetére


bivalyolo
őstag

hát az nem valami sok :( akkor nem bántom.

"Let's agree to disagree!"

(#60627) Lacielvtárs válasza Out (#60625) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

nézd akkor ha nem világos, elmondom olyan eCCerűen, mint amilyen én magam vagyok - ugye Habugi és ViZion? ;]
olyan eCCerű vagyok mint a vonatfütty...
nem csak az órajel számít, hanem hogy a magok is többen vannak és több az egy főre jutó L2 és L3...
vagyis én azt meg merem kockáztatni hogy a te eseteben jelentős lenne az előre lépés...
az egy másik kérdés hogy a jelenlegi lapod elég e az FX alá, mert az FX szeret eszegetni, és a táp is megbízhatónak kell hogy legyen, no meg a gyári hűtés is felejtős, ha jól gondolom :K

De majd úgy is jönnek a Mesterek és megmondják a frankót... :R

jakusj: mondjuk én "csak" a 8150-et próbáltam és hát meg kell hagyni hogy valóban jobb a 8320/8350 mint az első szériás Buldózerek, ezt meg nekem Habugiságosságos Uraságom mutatta meg :C

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#60628) Out válasza Lacielvtárs (#60627) üzenetére


Out
addikt

Nem kötekedni akartam, remélem nem értettél félre :) Az alaplapom és a tápom is elég lesz az FX-hez, hiszen már arra készülök egy ideje, hogy vegyek egyet, csak hirtelen elbizonytalanodtam és tényleg csak a Mhz-eket néztem, mivel a többiről nem tudok semmit sem, hogy pl.az L2, L3 miben és mennyit segít. A magok valóban többen vannak, de nem tudom, hogy nálam fog-e egyáltalán működni 2 magnál több valaha is :P Ezért voltam bizonytalan, hogy lesz-e előrelépés és azt milyen formában fogom megtapasztalni. Gyorsabban indulnak a programok, rövidebb lesz a renderelési idő a Sony Vegasban, hamarabb elindul a Windows, stb...? Nem mindegy, hogy mi lesz gyorsabb. Nem Téged vagy a "topiklakókat" nézem hülyének, hanem csak nem értek hozzá :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#60629) Jakuskacsa válasza Out (#60628) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Athlon utan phenommal minden jatekban legalabb 20 fps-el többet kaptam fx meg bőven kiszolgal egy közepszintű vidkartyat, a kofigom nem mai gyerek megis elfut lag es szaggatas nelkül full hd-n minden jatek maxon... nyugodt szivvel ajanljuk az fx et arra amire neked kell

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#60630) Omli85 válasza Out (#60628) üzenetére


Omli85
őstag

Vegasra pl pont elég jó hatással van az FX szerkesztő, vágó, renderelő programok elég jól kihasználják.
Elég látványos lesz a javulás nálad az fix :)

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#60631) Lacielvtárs válasza Out (#60628) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

természetesen nem értettem félre :B :R

Gyorsabban indulnak a programok, ehhez SSD kell, ha még nincsen :)
rövidebb lesz a renderelési idő a Sony Vegasban, no itt igen, itt határozottan érezni fogod az előre lépést :K
hamarabb elindul a Windows, stb...? SSd forever :D
Nem mindegy, hogy mi lesz gyorsabb. Nem Téged vagy a "topiklakókat" nézem hülyének, hanem csak nem értek hozzá
... és annyi hogy még véletlen sem értettem félre a szavaid :)
lehet én is rosszul fogalmaztam, szóval ha így volt, akkor részemről is sorry :R

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#60632) Out


Out
addikt

jakusj és Omli85, rendben van, nincs több kérdésem :) Köszönöm szépen!

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#60633) mackosajt válasza Lacielvtárs (#60622) üzenetére


mackosajt
addikt

Ha meg hamarabb jött volna a tuning kedved, erezhetted volna, milyen az, amikor nem a turbó hajt, hanem állandó a "nyomaték".
De ez már a múlt. ;)

Én most a torkos 8320-nak megtalaltam a stabil pontot.
Sajnos "csak" 4.4 GHz 1.488 max feszültség mellett.
Így vízzel nem éri el ibt alatt a 70-et a kupak.
Játékban hűvös, tesztek alatt jól megy.
Még egy kis ram tuning lesz egyszer, de lehet, sőt valószínűleg hamarabb lecserelem egy alacsonyabb Vid értékű kockára. ;)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#60634) Lacielvtárs válasza mackosajt (#60633) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát igen Mackó Úr, az én életemben kimaradt az AMD tuning, de ez már történelem... :K
mondjuk azok jó hőértékek amiket írsz...
én anno az FX-te a nagy meleg kánikulában se tudtam tuning nélkül 60 fok alatt tartani, persze munka közben.
max 65 fokra ment fel, de ha folyamatosan dolgozott aa 8150 akkor el el érte a 70 fokot is és az IBT-t akkor még nem is ismertem :U
no de nem baj, ami most van nekünk elég, a színe meg - tudod milyen vagyok alapvetően - nekem mindegy :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#60635) Jakuskacsa válasza mackosajt (#60633) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Mackóuraság elég éhes az fx-ed.. nálam 4,4 en még csak 1,38 at kér, tovább nem próbáltam. Ill. nem is akarom nagyon, mert ott már elfogy a hűtőm, most játék alatt nem éri el a 50 fokot (tegnap 2 óra mad max után 49 fokos volt) prime tesztek alatt max 68 fokos volt léghűtéssel. Először 1,425 ön próbáltam ki a 4,4 et, de az nagyon elmelegítette a cpu-t. Prime alatt volt hogy már 70 fölé is csapott...

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#60636) ViZion válasza mackosajt (#60633) üzenetére


ViZion
félisten

bios képeket rakjál már fel, nem hiszem, h itt a proci vége... :N

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#60637) mackosajt válasza Jakuskacsa (#60635) üzenetére


mackosajt
addikt

Ez a helyzet.
Ezt kell szeretni.
Próbáltam segítséggel korábban alacsonyabb feszültség mellett, de win összeomlás az eredmény, ha 1.4 alá megyek.
Lehet igaza van Habugi processzor úrnak, és rosszul olvassa ki a lap a vid értéket, de nekem ez úgy tűnik, valós 1.400 a gyári 3.5 GHz mellett.
A 8120 1.250 volt, csak azt meg hűteni nem bírtam igazán. A víz forró lett rajta.
Ez így, több óra nyuzasra is csak langyos.
Következő procit olyat szerzek - remélem - ami alacsony vid és jól húzható.

Orrmány, kérdezd meg habugit

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#60638) V!ck válasza Jakuskacsa (#60635) üzenetére


V!ck
aktív tag

A prime az elég hurka, futtass Intel burn test-et Very high beállításon, alap 10 körön. Sokkal jobban forralja a procit és azon a feszen, ahol a prime már rég stabil volt, ez max a 2. körben már el is hasalt... :R
Ezt Habugi kolléga is alá fogja támasztani :)

(#60637) mackosajt : Nekem 4,4GHz @1,356V-on is forró a víz ha ibt-vel vagy prime-mal meghajtom :(((

[ Szerkesztve ]

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#60639) rambustibi válasza Habugi (#60610) üzenetére


rambustibi
őstag

Nagyon nincs miről beszélni, baromi jó lenne, ha tudnának az opteron cpu alá alaplapot is gyártani :W Ez a szűk keresztmetszet, még mielőtt bárki kitalálná, hogy a cpu lenne csirke...hát nem!!!
Titan X-m 405Mhz ketyeg az alaplapban!!! Nem sok múlott azon, hogy kitépjem a helyéről az alaplapot.
Driveres grafikai támogatás az alaplaphoz NULLA!!!
Csak ezeken teszteltem, mindig azonos eredménnyel:
win7 64bit, win 8.1 64bit, win 10 pro 64bit, win 2012server r2 64bit

[ Szerkesztve ]

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#60640) Pancsermeste válasza V!ck (#60638) üzenetére


Pancsermeste
őstag

"A prime az elég hurka..."

Azért ne túlozzunk kéremszépen! :N
Feltéve, hogy nem Blend tesztet indítasz, a Prime nagyon megcibálja az FPU-t, nálam 4.-5. teszt után már olyan meleg a proci, amit az IBT soha nem ér el. IBT-nél minden kör után szusszanásnyi lélegzetvételhez jut a CPU, így ha minimálisan is, de két kör között mindig kicsit visszahűl.

Azt én is tapasztaltam, hogy prime stabil még nem biztos, hogy IBT stabil is. (bár blend-et nem szoktam futtatni, FFT-t is csak 5-6. tesztig, a melegedés ellenőrzésére)

-= Pancsermeste® =-

(#60641) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Az én stab teszt receptem: 2 kör Cinebench R15, 1 kör RealBench, 2 kör Geekbench 3.
Ha túléli, nem lehet gond. :DDD

(#60642) DudeHUN válasza rambustibi (#60639) üzenetére


DudeHUN
senior tag

Nem erre találták ki na. Ez is meg volt. Remélem bukni nem fogsz rajta azért.
És most merre? 2011-3? ;)

Gamer for Life

(#60643) Lacielvtárs válasza eldiablo (#60641) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát nem tudom, nem rossz az elgondolás, de mondjuk nálam - igaz nem piros a színvilág - de sok IBT lefutott, minden rendben volt, de azért előfordult hogy munka közben kék halállal elhasalt a rendszer
de ezzel nem azt kívánom mondani hogy a tesztek nem megbízhatóak, csak ezt én így tapasztaltam :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#60644) do3om válasza rambustibi (#60639) üzenetére


do3om
addikt

Akkor nem rajtad múlt.
Bios-t nem lehetett árat kipróbálni, vagy egyáltalán volt valami friss hozzá?

Szentem ha működött is volna brutálisan leszerepelne a játéktesztjeidben. Ugye főleg azokat nyomtad videókban, ott elhasalna.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#60645) ViZion válasza Lacielvtárs (#60643) üzenetére


ViZion
félisten

IBT fűtésre van, ram stabilitást azzal nem lehet igazán tesztelni. Ezért is IBT a javasolt.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#60646) eldiablo válasza Lacielvtárs (#60643) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Két R15 zsinórban nagyon odavág a vasnak. Geekbench és a RealBench sokféle terhelésnek teszi ki a processzort és a memóriát.
Ez a szett stabil, 24/7 konfigomat úgy pofánverte, hogy öröm volt nézni. :D

[ Szerkesztve ]

(#60647) Lacielvtárs válasza ViZion (#60645) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

& eldiablo: értem amit mondtok...
mondjuk én ramot nem is tuningoltam, bár lehet én magam értelmezem rosszul ami írtok...
az R15-üt is toltam rajta anno meg IBT-is, fűtött is, azt meg kell hagyni, de mindig lefutott minden...
majd az általad is lefuttatott Canonos "tesztben" hosszabb munka folyamat alatt, kék halál és elhasalt ;]
de nem majd, mégis csak win a win, és nem is várok sokkal többet a PC világtól :DDD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#60648) Jakuskacsa válasza V!ck (#60638) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Én sem gondolnám, hogy a prime teszt hurka, nem az a lényeg, hogy szétmelegítsem a rendszert, hanem, hogy leteszteljem, stabil e. CB15 2x lefut simán, és még el sem melegíti, egyszer nem lépett ki egy játékból sem még több óra után sem, nem volt kékhalál, és nem volt váratlan esemény, a prime 0 errer írt, bármeddig bármelyik bencset futtattam. Nem vettem észre, hogy hibázna... ettől lejebbi feszen is menne, ha nem lenne az a gyenge 5. mag, az mindig feladja...

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#60649) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

Na csak azért is lefuttattam minden tesztet amit felsoroltatok, atom stabil midegyikkel, ja és IBT és prime ugyanugy végzet, mindkét teszt végén (ibt-prime) 67 fok volt a max... szóval akkor miért is hurka a prime???????? [link] itt a hozzátartozó hűtőm is :DDD

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#60650) ViZion válasza Jakuskacsa (#60649) üzenetére


ViZion
félisten

Egy prime stabil gépet is meg tud borítani az IBT, vagy mint anno nálam egy egyszerű flash játék is... Mert a ramokat nem olyan módon/intenzíven teszteli, mint ahogy ezek használják.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.