Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60951) 04ahgy válasza ViZion (#60948) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nem csak friss hardvert tesztelek, és imádom az FX-et. Ha Habugi CPU-ja garis még, és kölcsönadja, szívesen megnézem azt is... ;)

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#60952) Xantor


Xantor
tag

AMD Zen architecture set for 4Q16

:U

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#60953) Whysperer válasza Xantor (#60952) üzenetére


Whysperer
addikt

Ahogy ezeket a játék optimalizálásokat nézem. a FX8320-am még bőven jó lesz FULL HD-re 2016 végéig 8) karácsonyig szerzek egy 390-t és bőven jó leszek evvel. Skylake még mindig nem olyan erős ,ogy érdmes legyen nekem 200 ezret költenem rá.

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#60954) Vidual001


Vidual001
tag

Megcsereltem a ramokat, mindent atneztem legalább 3x. Kezdek aggódni hogy valamit kisuthettem statikus töltettel.
Van esetleg valaki akinek hasonló konfigurációja van és atvihetnem hozzá az enyémet, hogy egyesével leteszteljuk az alkatrészeket?
BP XVI kerületben lakom.

MSI GT62VR 6RD Dominator Pro

(#60955) eldiablo válasza Whysperer (#60941) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Száraz jég, kompresszor, chiller, TEC.
A chiller pl simán mehet 24/7-re.

(#60956) Doodi18 válasza Whysperer (#60858) üzenetére


Doodi18
csendes tag

Szia koszonom!
Elnek a lehetoseggel mert akad azert lehetoseg, vagy ugye valami fx olcsobban mint az intel megfelelo vagy dragabb intel esetleg a mostani hasznalt alaplappal ami tuningolhato es amit bir azt kifacsarom belole :) ez lenne a legolcsobb megoldas csak nem tudom lenne e ertelme? Mennyire fogyaszt sokar az FX hasznalat kozben ? Nem elso sorban a fogyasztas szamit de azert erdekes informacio :)

Elore is koszonom a valaszt!

(#60957) Methionyl válasza Doodi18 (#60956) üzenetére


Methionyl
senior tag

Pár hsz.-el ezelőtt egyik társunk bezerzett egy fogyimérőt
Itt elolvashatod mi a tapasztalata vele :)

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#60958) Tanisz válasza Vidual001 (#60954) üzenetére


Tanisz
senior tag

Bocs, hogy értetlenkedek, de egyáltalán bekapcsol a gép?

Vagy csak az alaplap jelzi vissza, hogy áram alatt van?

Nekem az a konfig van amit látsz az adatlapomon, szóval csak puhatolózok, nem tudom, hogy a Tiédnek, hogy kellene világítania.
Csak tippelek, hogy a ram lednek nem kellene, szerintem az nem szokott, csak bekapcsoláskor felvillan. ;)

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#60959) Vidual001 válasza Tanisz (#60958) üzenetére


Vidual001
tag

Bekapcsol a konfig. Bios-t visszaállítottam alap értékekre (van külön gomb az alaplapon).
Nem tudom én sem, hogy folyamatosan kellene-e világítaniai a RAM lednek. Kiszedtem a Tápot, és gémkapoccsal elindítottam, lemértem a kijövő feszeket, minden jó. Nem tudom, hogy mi történhetett, ötletem sincs. :(
Mindent a saját dobozába raktam vissza, ráadásul fa asztalon szerelek mindig, és eddig soha nem volt gond.
A vízhűtő is kap áramot, világít a ledje, illetve a szivattyú is elindul.

MSI GT62VR 6RD Dominator Pro

(#60960) Tanisz válasza Vidual001 (#60959) üzenetére


Tanisz
senior tag

Ha jól értem,akkor annyi a gond, hogy boot után, bejönne az op rendszer, nincs kép?

Minden más rendben, sípol egyet a gép, biost is eléred, látod az alaplapi logót/vagy a boot képernyőt és aztán amikor az oprendszer bejönne, nincs kép?

A monitor ilyenkor bekapcsolt állapotban van, vagy csak a visszajelző led világít, hogy áram alatt van?

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#60961) 04ahgy válasza Vidual001 (#60959) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A DRAM_LED-nek nem szabad folyamatosan világítania. CPU láb görbült el, valamelyik vagy mindkét RAM hibás, CPU IMC hiba, vagy az alaplap RAM slotjai környékén hibásodott meg valami.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#60962) Tanisz válasza Tanisz (#60853) üzenetére


Tanisz
senior tag

Még egy kérdés az "öszvér" szerverrel kapcsolatban :)

8350-et gondoltam hozzá, de nem lenne jó egy FX-8370E ?TC-vel az is bír 4,3 GHz-et.Húzni úgysem fogom a szervert, stabil működés a lényeg.
Csak azért jutott eszembe, mert jóval olcsóbb és szorzózár mentességnek most úgysem veszem hasznát :)

[ Szerkesztve ]

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#60963) Vidual001 válasza Tanisz (#60960) üzenetére


Vidual001
tag

Bekapcs PC megy. CPU LED piros, ram visszajelzo nem világít. A monitor folyamatosan bevan kapcsolva, de nincs kép. Se BIOS sem más.
Alapvető dolgok után a következőket csináltam. Fogyasztókat lekapcsoltam, nem-e valami lehuzza a tápot. Semmi változás
Ram modulokat kivettem elsőnek egyet majd a másikat is. Se sipolas se változás.
VGA lednek az alaplapon világítania kellene?

HGyu
Mi az a CPU IMC? A többi érthető volt, és megnezem a másik két ram slottot és CPU lábakat

MSI GT62VR 6RD Dominator Pro

(#60964) Habugi válasza Vidual001 (#60963) üzenetére


Habugi
addikt

Prociban lévő memória vezérlő.

(#60951) 04ahgy:

Azt hiszem 15-16hónap még, mármint a hátralevő garancia idő.

5.2-n benchelek vele max, nem akarom gyötörni.
Bootot is csak 5.4-ig néztem 8szállal, 1.6V-on belül, léggel.

A következő ilyen alkalom előtt beszélhetünk róla ha látsz benne fantáziát, feltételezem a te kezed alatt sokkal több FX járt..

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#60965) 04ahgy válasza Vidual001 (#60963) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Ha a CPU_LED világít, akkor a CPU a hibás vangy nem kap áramot, akkor pedig az alaplap. egy-két perc bekapcsolt állapot után a hűtő ventilátort lehúzva melegnek kell lennie. Ha hideg, akkor az alaplap hiba.

A CPU IMC az az Integrated Memory Controller. Amúgy tök jó, hogy ilyen könnyen el tudod dönteni, hogy akkor melyik LED világít!

(#60964) Habugi: Van benne fantázia bőven, a következő event okt. 3-án lesz. Amennyiben úgy adódik, a kockázatokat és a többit PÜ-ben lebeszéljük.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#60966) Vidual001 válasza 04ahgy (#60965) üzenetére


Vidual001
tag

Ha nem kap áramot a CPU akkor hogyan melegedne? :F
Mindenesetre meg fogom nézni, hogy a vizes blokk mennyire lesz meleg.

A CPU lábait nagyítóval és erős fénnyel átnéztem, de ott minden rentben van. :(

Azt, hogy melyik led világít, onnan tudom megállapítani, hogy egyrészt a lapon a led felé van írva, másrészt az elmúlt 2 napban töviről hegyire átrágtam magam az alaplap kézikönyvén :DD

Az mennyire lenne bunkóság, ha bemennék egy üzletbe, 40 ezerért vennék egy zsír új procit, megnézném, hogy azzal jó-e, majd visszavinném az üzletbe, a 3 napos pénzvisszafizetési garanciát khasználva?

Az alaplapom még garis, de az üzlet ahol vettem időközben megszűnt, és a gariztatás macerás.

Mindenesetre köszönöm a segítségeiteket! :R
Ha van még ötletetek azokat is szívesen fogadom. :)

MSI GT62VR 6RD Dominator Pro

(#60967) 04ahgy válasza Vidual001 (#60966) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A CPU_LED nem csak akkor világít folyamatosan, ha a CPU nem kap áramot. Tehát a melegedés ellenőrzése a VRM hibát szűri ki.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#60968) Vidual001 válasza 04ahgy (#60967) üzenetére


Vidual001
tag

Nem nagyon értek a CPU szerkezetéhez, ezért elnézést az analfabéta kérdésekért! :R
Teszteltem, a proci melegedik.

MSI GT62VR 6RD Dominator Pro

(#60969) 04ahgy válasza Vidual001 (#60968) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A VRM akkor jó. Sajna még mindig lehet alaplap és CPU hiba is.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#60970) Vidual001 válasza 04ahgy (#60969) üzenetére


Vidual001
tag

Köszönöm a tippeket! :R
Forma1 után átnézem, hogyan is kellene zajlania az alaplap gariztatásának.
És szerintem nagyon szemét leszek, venni fogok 1 teszt erejéig egy zsír új procit is aztán visszaviszem.
De most F1, hajrá Kimi & Perez

MSI GT62VR 6RD Dominator Pro

(#60971) ViZion válasza Vidual001 (#60970) üzenetére


ViZion
félisten

Nincs valaki barátod erre a célra? Esetleg procit viszed tesztelésre a boltba? Lehet elkérnek 1-2000 Ft-ot, de nem kell khmm... "patkánykodni".

Mondjuk azt javaslom vedd ki a lapot és nézd át azt is, a nagy takarításban hátha valami, valahol rákerült, összeér, etc. Halott procik roppant ritkák (ha nem lábatlankodik), deszkák sokkal inkább szeretnek meghalni. Tápcsatit is nézd át, hátha "kitolódott" valamelyik pin a csatiból.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#60972) Methionyl


Methionyl
senior tag

Reggeltet!
Egy gyors láma kérdésem lenne, ha már 04ahgy Tápos Topikgazda is köztünk van és nem szemetelném a topikját, illetve bárki aki segíteni tud örömmel fogadom :R
Szóval adott a tápom egy Chieftec 500W GPS-500AB-A. Ez látható az oldalára írva. Szóval a kérdésem az lenne, hogy ha a lapom VRM-jét illetve magát a procit hűteni bírnám, meddig mehetnék el tuning szempontból? Most 4,3Ghz-on ketyeg és a táp se mai, nem 1 áram kimaradást kellet átvészelni de még mindig teszi a dolgát, csendes még terhelés alatt is.
Szerk.: fx-8320-ról lenne szó :)

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#60973) lovas001 válasza Methionyl (#60972) üzenetére


lovas001
aktív tag

Szvsz függ attól mekkora feszültséget kér a cpu feljebb de szerintem 4,7-4,8 környékét meg lehet még célozni. 1,4 körül ott még nem eszik rettentő sokat,de egy nálam okosabb majd megerősít vagy megcáfol. :) szerk: Viszont a 270X már ne tuningold mellette.

[ Szerkesztve ]

Nem tudta, hogy lehetetlen, ezért megcsinálta.

(#60974) 04ahgy válasza Methionyl (#60972) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Delta beles. Elnyűhetetlen. Tuningolj, hűtsd a VRM-et és terhelésre lekapcsol, ha sokallja.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#60975) Methionyl


Methionyl
senior tag

Köszönöm a gyors válaszokat :R :R

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#60976) Whysperer válasza Doodi18 (#60956) üzenetére


Whysperer
addikt

Annyit mondok,hogy úgy szoktam Itthon dolgozni,hogy Most igen 8320-am van 4,5-n,de korábban 8120-am volt 4,2-n.

Amit itthon használtam. Maya3D,Zbrush,Cura(ez 3d nyomtatóhoz van).. Na most ugye Zbrush modell/mayaba retopo és smoth meg javítgatások Cura meg ugye CAD-es és mondjuk OBJ-s hires polyt betöltöd oda , lebontja azt layerekre és felépíti. Na most ezek mindig mentek a 8120-amnál a másik monitoromon. Közbe multiztam BF4 vagy dota 2 stb.. és mikor rámszóltak ,hogy mondjuk a modelre kell ilyen vagy olyan akkor...

Az úgy nézett ki ,hogy .. alt tab mayaba módosítás (közben futott a játék) . export OBJ-be aztán betölt CURA-ba és mikor betöltöd szépen mondjuk 1000 layeres modelt.. addig bvissza BF4-be és játék.

FX rohadtul leszarta,hogy játszok közben a játékot nem befolyásolta a ,hogy háttérben Ő dolgozik. Szóval munkákra nagyon jó az FX... Én nem érzem lasabbnak maya alatt vagy emberi mértékkel észrevehetelenül mint bent az i7-m Pedig mind a kettőt napi 8-10 órában nyúzom. Játékokban lehet.. de azzal is meg ezzel is FHD BF4 Ultra 50-60 Fps.

Ha ezeket mérlegeled. akkor..dönts ezek után..

HJaaa és amit Habuginak már akkor elmodntma csak másoknak nem mert gondoltam ,hogy rámküldenek valami hatóságot,hogy hazudok.

Photoshopra van két gép egy i3 meg egy i5 és a 8120-am 1/3-d idő alatt elszámolt ugyan olyan alyereket úgy ,hogy dota2-ztem mint a i3 3470. Ezzel csak azt akartam mondi,hogy lehet egy szálon erősebb, nekem 50 ezerből megvolt a XA990-ud3 meg a FX 8320. és ez azért jóval erősebb a fent említett 8120-nál.

Ez mind tapasztalati úton volt és van. Nem tesztekből meg azt hallottamból.

i7 4790k (erősebb jóbb,de de nekem dupla pénzt nem ér meg.) 50 és 100 ezer munkára annyival nem gyorsabb / játékra gyorsabb ott elkell döntened,hogy elég-e,hogy felhzod a pl 8320-t és az a telejsítmény vagy megér neked plus 50 erzet, I5-t meg azért nem vennék. lehet alapon lasabb vagy nem tudom.

Nekem a munkahelyen i5-m votl az i7-t előtt. Viszont 3d-s programokban lassabb volt. Főleg. i5 4670k-m votl a 4790k elődje.

i7/fx8.../i5/fx6.../i3 nekem ez a sorrend munkára. ---- viszont i7-ért nem adnék annyit. itthonra..

Mondom játékra biztosan jó,de nekem munkára nagyon jó.

Lovak sörény szimuláció csupán 4 perccel volt lassabb a 8-as fx-en mint a benti i7-n. Amég az i5 meg 20 perccel volt lasabb mint az i7.

Ui.:

- hallgass meg mást is mielőtt döntesz és azt mérlegelve dönts! Én ezt tudom csak mondani neked.
-Fogyasztás : hütő / 2 monitor (1 egyik tv is szóval mindig megy amikro itthon vagyunk) / fx 8320 (4,5-n) / villanybojler / btöbbi az adatokban = 3000 Ft. Ebbe a házrészbe ahol vagyunk konkrétan ezek amiket felsoroltam fogyasztanak. hja meghajszárós stb. 3200 Ft votl alegtöbb havi. Szóval Fogyasztás... Nem ebbe fogok belehalni az tuti.

Kérdésed van mondom.

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#60977) Tanisz válasza Tanisz (#60962) üzenetére


Tanisz
senior tag

Erre valaki valamit? :)
[link]

[ Szerkesztve ]

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#60978) mackosajt válasza Tanisz (#60962) üzenetére


mackosajt
addikt

Most nem a 8350 az olcsóbb?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#60979) Tanisz válasza mackosajt (#60978) üzenetére


Tanisz
senior tag

Igen, benéztem, én használt árakat néztem, a boltban tényleg nagyon szép vaskos ára van :D

Viszont a kérdés adott, teljesítmény, ha nem húzom(mivel nem kell) a 8350-et az mennyivel jobb teljesítményű és mint a 8370E vagy fordítva?

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#60980) Jakuskacsa válasza mackosajt (#60978) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Tudom h nem epp topic tema de, de valami nem vilagos nekem. A 3.3v es az 5v os ag megy a lapra es a cpura. Ha huzgaljuk az fx et, ezen ket agon mit figyeljek a tap oldalan? Mi az az ertek amper/watt ami mar eleg huzashoz? Mar bocs az offert de google nem volt most a baratom es semmi konkret valaszt nem kaptam erre.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#60981) 04ahgy válasza Jakuskacsa (#60980) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Semmit. A CPU 12V-ot kér.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#60982) Jakuskacsa válasza 04ahgy (#60981) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Akkor ez is szepen le van irva a egy ket helyen... ott pont azt irtak h a 3.3 es a 5v a cpu/alaplap... akkor gondolom a tapom birja a kikepzest [link]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#60983) 04ahgy válasza Jakuskacsa (#60982) üzenetére


04ahgy
nagyúr

3,3V a Pentium 1 után nem igen kell a CPU-nak. 5V meg PIII-ig. Azóta már a 12V-ból állítja a CPU feszt elő a lap. Egyéb chipeknek kell az 5V és 3,3V.

Bírni fogja a tápod.

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#60984) Jakuskacsa válasza 04ahgy (#60983) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

:R

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#60985) Pancsermeste válasza 04ahgy (#60983) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Jajj, de jó, itt a mester! ;)
Akkor már én is megkérdezném...
Ezt a terhelést (kb. 630W, természetesen konnektorból mérve) vajon meddig bírta volna a VX450-es tápom?
Gyakorlatban (pl. játékoknál) olyan 350-400W szokott lenni, max. 420W, felette még nem láttam.
A másik kérdés, hogy mennyi lenne neki az optimális, ill. hogy meddig mehetek még el? 450-500W között?

-= Pancsermeste® =-

(#60986) Whysperer válasza Doodi18 (#60956) üzenetére


Whysperer
addikt

Fogyasztáshoz meg annyit,hogy

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#60987) Jakuskacsa válasza Pancsermeste (#60985) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

merész... :DDD

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#60988) MK VII válasza Whysperer (#60986) üzenetére


MK VII
veterán

Pont most van hír a TV-ben, hogy Lajcsi bíróság előtt, mert lefizette a villanyórásokat, hogy ne bukjon le a lopott áramja miatt meg miegymás.. :DDD
Természetesen az a hibás aki feljelentette, mert rosszat akarnak neki..
Egyáltalán nem az a baj, hogy ő ezt csinálja.. :D

Ha elítélik akkor lesz ám neki "Száz forintnak ötven a fele"! ;]

[ Szerkesztve ]

(#60989) whited


whited
addikt

üdv urak!
úgy néz ki deszkám már lesz a masinába, procit még vadászom de ami késik....:)
azt szeretném kérdezni, hogy ha szeretném majd húzni a CPU-t akkor érdemes a lapon is beállításokat eszközölni?

A lap: Asus sabertooth 990fx :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#60990) Whysperer válasza MK VII (#60988) üzenetére


Whysperer
addikt

;)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#60991) Whysperer válasza whited (#60989) üzenetére


Whysperer
addikt

Na abba keress. egy jó kis 8320-t aztán jó hűtés meg MX2 aztán hajrá

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#60992) whited válasza Whysperer (#60991) üzenetére


whited
addikt

mx2? :F

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#60993) ViZion válasza whited (#60992) üzenetére


ViZion
félisten

paszta. Vagy mit nem értesz? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#60994) whited válasza ViZion (#60993) üzenetére


whited
addikt

ne akard tudni, hogy mire gondoltam, bocsi csak eléggé lefáradtam és nem kapcsoltam időbe, addigra meg már lejárt a szerk idő.... :U :W :D

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#60995) Whysperer válasza whited (#60994) üzenetére


Whysperer
addikt

ARCTIC COOLING MX-2 or MX-4

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#60996) stratova válasza whited (#60994) üzenetére


stratova
veterán


:))

Látom 04ahgy asztaltárs is tisztelet tette nálunk, jó egy tapasztalt OC-s fórumtársat látni itt.

[ Szerkesztve ]

(#60997) xatos3 válasza stratova (#60996) üzenetére


xatos3
senior tag

athlon xp Tbred B (az egyetlen oldott szorzós ahol nem kellett se grafit se semmi)

athlon 2200+ 1800ről 2250re felhúzva, ram 333 ról 400ra
verte a 3200as bartont, csak nekem 256kb cashe volt a bartonban meg 512

768 mgb
ati 9600xt
vulcano 9 thermaltake rézmagos 6000es fordulat akár potméterrel
és abit nf7 lap :D

régi szép időőők

igen az ujjaimmal kentem rá a neon temperát XD

[ Szerkesztve ]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#60998) Whysperer válasza xatos3 (#60997) üzenetére


Whysperer
addikt

Nem az a gáz hanem az ,hogyha tényleg szétmegy a ATI meg az AMD akkor az NV megeszi az ATI-t vga piacon az AMD-t meg az Intel nyeli le. szóval nem tudom mit várnak ettől.

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#60999) Jakuskacsa válasza Whysperer (#60998) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Én sajna sosem voltam oda az ati kártyákért, de ez lehet azért is, mert 2db is megadta magát nálam, és mindkettő javíthatatlan volt. mindkettőn buktam úgy 20e-t... azótta csak nvidia-t veszek.. az "öreg" 760 phantom sok játékot megevett már, és semmi bajom vele, pedig nem egy új kártya. Az nv kártyák jelenleg jobban muzsikálnak mindenben, még dx12 támogatásban is...

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#61000) rambustibi


rambustibi
őstag

Legközelebbiről már videót is csinálok:

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.