Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60751) ViZion válasza Gabrikovics (#60749) üzenetére


ViZion
félisten

Már leírtuk sokszor, h van 2-300 MHz a 970 és a 990 között. 990-el azért stabilabb lapok vannak, ennyi.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#60752) eldiablo válasza ViZion (#60751) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

A legfájdalmasabb a CPU-NB limitje a 970-es csipszzettnek.

(#60753) Valkűr válasza whited (#60746) üzenetére


Valkűr
őstag

Ennyi pénzért majdnem kapsz egy jo kis Sabertooth lapot...100x inkább MSI mint 1x Ashrock..

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#60754) whited válasza Valkűr (#60753) üzenetére


whited
addikt

linkelnél egyet mert amiket én néztem azért többe kerül mint az asrock :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#60755) Valkűr válasza whited (#60754) üzenetére


Valkűr
őstag

[link]

Csak egy példa, de a Giga is olcsóbb és szerintem megbizhatóbb...

Ez meg a giga..

[link]

Vagy Asus

[link]

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#60756) joczo1337


joczo1337
tag

Csak egy gyors hsz a 970-es lapokat fikázóknak:
sajnos már eladtam,de nekem Gigabyte 970A-UD3 lapban az FX-6350 4.7GHz-et ment 1.4V-on.
Nem annyira a chipset a lényeg,hanem a minőség.Asrock 990-es lap nyomába se ér egy normális 970-es Gigabytenak pl.

(#60757) ViZion válasza joczo1337 (#60756) üzenetére


ViZion
félisten

Lassan írom, mert látom szövegértéssel gondok vannak. Nem fikázzuk, van abban is jó, de vannak nyilvánvaló különbségek a két chipsetben, a körítésről nem is beszélve. Az a giga lap eléggé ritka a 8+2 fázissal, nem sok 970-es deszka ilyen.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#60758) Pancsermeste válasza joczo1337 (#60756) üzenetére


Pancsermeste
őstag

És volt olyan is, akinek AsRock 970-ext3-ban ment 4,8GHz-et az FX-6300! ;)

-= Pancsermeste® =-

(#60759) Valkűr


Valkűr
őstag

Szerintem azért nagy általánosságban elmondható, h az Asrock lapok nem túl megbizhatóak...Biztos akadnak kivételek, de az esetek nagy részében én még csak problémákat hallottam...Ne felejtsük el, h ők az Asus leányvállalata voltak és ők gyártották az olcsóbb egyszerűbb, megfizethetőbb lapokat. Attól mert, h kiváltak még nem lettek akkora nagy ászok. Nyilván van nekik is jobb lapja, de azok ára vetekszik a minőségibb, jobban bevált és régebbi márkanevekkel. Mindenki eldöntheti mi alapján vásárol, jómagam maradok a jól bevált dolgok mellett. A giga és az Asus lapok is olcsóbbak amiket linkeltünk, nem adnék ki ennyit ezért az Asrock lapért, ha olcsóbb lenne akkor volna értelme elgondolkodni, de igy...

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#60760) Pancsermeste válasza Valkűr (#60759) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Igen, egyetértek!
Ám azt se felejtsük el, hogy sokaknak (pl. nekem is) előbb volt AsRock lapjuk, mint hogy megjelent az FX.
Nekem 970 Ext4 volt Phenom 955-tel, nagyon príma kis kombó volt! Egyszerűen imádtam! Aztán ugye váltottam FX-re, amihez már valóban kevésnek bizonyult. Ám majdnem egy évig használtam kis mókolással stabil 4,2GHz-en! Számomra hozta azt a szintet, amit elvártam tőle... végül is, ezt még nem erre tervezték. Ami igazából szomorú, hogy a később megjelent AsRock lapok (R2.0 és Fatality csodák) se lettek jobban felkészítve az FX stabil üzemeltetésére. Újonnan már valóban nem ajánlott kategória... :(

-= Pancsermeste® =-

(#60761) eldiablo válasza Pancsermeste (#60758) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Meg volt akinek Sabertooth 990FX-el 5900Mhz-et ment AIO vízzel és 5400Mhz-en bencselt. :U

(#60762) Pancsermeste válasza eldiablo (#60761) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Igen, igen... én is hallottam róla! :R

-= Pancsermeste® =-

(#60763) rambustibi válasza eldiablo (#60761) üzenetére


rambustibi
őstag

+1 :K
Olyan is akadt, akinek az m5afx99pro r2.0-el 5600mhz-t ment AIO vízzel, és 5300Mhz bencselt :U

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#60764) do3om válasza rambustibi (#60729) üzenetére


do3om
addikt

Kíváncsi vagyok mi lesz majd a véleményed.
Az opteron teljesen előreláthatóan kudarcra volt ítélve a TX-ed mellet. Tudom voltak vele bajok de ha rendesen megy is akkor sem hiszem hogy nagyon szívesen posztoltál volna videókat vele. ;]
Most viszont a régi FX videók mellé jó lesz látni az intelest is.
Na meg megnyugodnak páran, de várható volt hogy eljön ez is, csak azt hittem hamarabb ;]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#60765) rambustibi válasza do3om (#60764) üzenetére


rambustibi
őstag

Mégegyszer leírom, hogy nem az Opteron van kudarcra ítélve, hanem az, hogy konkrétan nvidia driver nélkül, megy a Titan X. Hiába telepítesz 18 féle kiadású nvidia drivert.Az Opteronnal nincs gond. Lenne a VGA-hoz rendes driver támogatás, az Opteron nem gyengén odaverné az FX9590-et.
Vizuálisan:

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#60766) rambustibi válasza rambustibi (#60765) üzenetére


rambustibi
őstag

Hozzáteszem, hogy Physics nincs, pedig az nvidia driverrel feltelepítetterm. :W

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#60767) do3om válasza rambustibi (#60765) üzenetére


do3om
addikt

Tudom megértettem, erre írtam ha menne is rendesen a TX akkor sem hiszem hogy nagy lenne az örömöd. Te game videókat gyártottál, oda az AMD+alacsony órajel nem hiszem hogy csillogtatná a tudását.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#60768) Mahrenburg válasza eldiablo (#60706) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#60769) eldiablo válasza Mahrenburg (#60768) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Járt már ott is ember. Még a Borg is! :DD

(#60770) fauv


fauv
őstag

Srácok valamelyikőtök linkeljen már egy képet fx 8350-es procival 4,7 körül AIDA 64 memória olvasás és írást pls. 1600 körüli rammal.

Csak összehasonlítás miatt szeretném.

köszi

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#60771) ViZion válasza fauv (#60770) üzenetére


ViZion
félisten

itt keresőben nem próbáltad? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#60772) Jakuskacsa válasza fauv (#60770) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#60773) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

Ennyit tudok segíteni, a proci nem pont az amit kértél, de neked úgy is a memóriák a lényeg. Az jutott még eszembe, hogy single, vagy dual van a gépedben? Mert nálam volt 1x8Gb is a gépben anno, kb 1/3 al lassabb eredményeket adott mint írás, mint olvasás terén, ráadásul az 1866 CL10 volt....

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#60774) szivacs1987


szivacs1987
aktív tag

Sziasztok!

Hétvégén egy kicsit próbálgattam feljebb húzni a procit.

Tcpup=cpu package hőmérséklet
Tcpuc=cpu core hőmérséklet (ugye ez mutat lehetetlen értékeket terheletlenül?)

A lényeg, hogy megy a prime 4 perce Tcpup=70, Tcpuc=64, eközben leszedtem a ház jobboldalát, hogy 1-2 kábelt elrendezgessek ott. Ekkor hozzáértem a proci hűtő alaplap hátulján levő fém merevítőjéhez(ellentartó), és piszok meleg volt.
Fogtam egy ventit és fújattam vele ezt a részt. A fém visszahűlt szinte teljesen, és a hőmérsékletek leestek Tcpup=59, Tcpuc=61. Nem elírás a Tcpup majd 11 fokot csökkent. Ekkor már a prime közel 20 perce ment.

Melléktermékként az NB-n levő borda is "tűzforró"-ról "elég meleg"-re csökkent. Sajna nem tudom a hőmérsékletét pontosan megmérni :(

Lehet a legtöbbetek tudta ezt, de engem ez meglepetésként ért.

Gigabyte B450 Aorus Pro ● R5 3600 allcore 4,2GHz 1,31V ● Asus ROG Strix RTX 3080 V2 White OC Edition

(#60775) Habugi válasza Tomko78 (#60742) üzenetére


Habugi
addikt

A többiek már leírták, nem tudnék újat mondani, egyszerűen a 8magosok alá a popósziklák nem adják elég rendesen, szinte mindnek van valami nyűgje még a felsőházban is.

(#60774) szivacs1987:

Nemrég linkeltem ezt a postot [link], itt a különböző képeken/linkeken jól látszik a fényképeken, hogy az érintett, általad is taglalt részre magam is rendszeresítettem egy ventit, nagyon szépen hűti a NYÁKot és mindent ami a CPU körül van, így az alaplapi NB-t és a VRM-et is!

Ha meg tudod oldani és/vagy olyasmi kialakítású a házad mint az enyém, érdemes rendszeresíteni oda egy ventit. :K

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#60776) eldiablo válasza szivacs1987 (#60774) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Az ember komfortérzete és a chippek üzemi hőmérséklete között van 30-40 fok difi.
A CPU viszont sok.

(#60777) szivacs1987 válasza Habugi (#60775) üzenetére


szivacs1987
aktív tag

Már került oda fixen egy venti. A ház oldala és a flex megegyezett egy nyíláson :)

(#60776) eldiablo:
Így hűtve már az 59/61 fok elfogadtató szerintem. Eddig máshol (renderelés, gta5) alatt megálltak 52-3 fok alatt a hőmérsékletek.
Még megyek feljebb az oc-val, de itt már nem primemal fogok stabilitást tesztelni.

"Az ember komfortérzete és a chippek üzemi hőmérséklete között van 30-40 fok difi"
Tudom, de ha lehet hűvösebb, hogy semmit nem tettem érte, akkor miért is ne :)

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450 Aorus Pro ● R5 3600 allcore 4,2GHz 1,31V ● Asus ROG Strix RTX 3080 V2 White OC Edition

(#60778) Habugi válasza szivacs1987 (#60777) üzenetére


Habugi
addikt

"A ház oldala és a flex megegyezett egy nyíláson.."

;] :C

Éééértem, szóval egyedül kő-papír-ollóztál egyet! :D

Egyéb..

Van valaki a topicban aki játszik néha a Stalker Lost Alphával ?

Illetve, milyen olyan játékokat tudtok/tudnátok nekem ajánlani, amelyeknek elég hitvány a szálkezelése? Lehet régebbi/újabb, esetleg ha van bennük külön dedikált benchmark az extra jóshág lenne..!

:R

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#60779) belaazallat válasza Habugi (#60778) üzenetére


belaazallat
addikt

World of tanks. Bench nincs benne.
Szerk:
Stalkerből egy korábbi bench megvan.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#60780) Jakuskacsa válasza Habugi (#60778) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Tedd fel a dying light-ot de patch nélkül, 8 ból talán 2 szállat használ... phatch után persze mindet...

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#60781) Habugi válasza belaazallat (#60779) üzenetére


Habugi
addikt

Kösz!

Szedem léé, úgyis elég populáris (HD verzió, nem tudom az SD kellően trágya-e). Találtam valamit, elég ígéretesnek tűnik, a Lost Alpha azért aktuálisabb mint az újabb Stalkerek mert még a régebbi Xray enginet használja, kőkemény egy szál only, sikerült közel 100%-os javulást elérnem (min FPS) és tesztelném mással is mielőtt elkezdem ajánlgatni.

(#60780) jakusj:

Bahh tényleg, az is szuper!!
Pedig anno úgy vittem végig hogy még nem volt kint hozzá a patch, neked is kösz!

Egyelőre szerintem ennyi elég is lesz.. :R

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#60782) fauv válasza Jakuskacsa (#60772) üzenetére


fauv
őstag

:R

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#60783) fauv válasza Jakuskacsa (#60773) üzenetére


fauv
őstag

Nekem 3x2 Gb van most trial chanelben.

1650-es memóriával 27533 az eredmény a régi i 7 940 -em 3466-on.

Köszi a mérést

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#60784) Jakuskacsa válasza fauv (#60783) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Valamivel nekem is jobb a bench, miattad butítottam vissza 1600-ra, egyébként így muzsikál:

Itt már nem sok a különbség szerintem...

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#60785) fauv válasza Jakuskacsa (#60784) üzenetére


fauv
őstag

jaja igen látom 1920-on lényegesen jobb eredmény

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#60786) AddyKing


AddyKing
tag

Kellemes délutánt kívánok a "kollégáknak"!

Mielőtt belevágnám azt a bizonyos fejszét amaz kérges óriásba...
Lenne egy pár kérdésem hozzátok.
Adott egy konfiguráció, melyet fel szeretnék újítani.
A CPU foglalatban egy FX8150 teljesít szolgálatot.
Asrock 970 Extreme 3-as alaplap dolgozik alatta.
Az utóbb említett alkatrészt szeretném lecserélni egy Asrock Fatality 990FX Killer-re, melyben apró lépésekben rángatnám meg az agyat.

’A VRM-ről eltérő véleményeket olvastam. Tényleg annyira forrósodik, hogy kénytelen az ember egy Northbridge fan-t az arcába applikálni?’

2x8GB Corsair Vengeance LP ramot szánok neki.
Videokártyámat R9 380 Nitro váltaná.

A tápegységem Corsair GS600-as(2013 előtti).
Processzorhűtőm Be Quiet Shadow Rock Pro SR1.
Sharkoon T9 Value házam van. Elől 2db, hátul 1db 12cm-es ventillátorral. A teteje zárt.

4Ghz feletti(4.2) tuningra gondoltam.

A kérdés adott: Milyen hűtést ajánlanátok erre a „szörnyetegre”? Csak léghűtő jöhet szóba.

Előre is köszönöm a hozzáértő válaszaitokat. :R

(#60787) xatos3 válasza AddyKing (#60786) üzenetére


xatos3
senior tag

tényleg nem árt egy 4 centis ventit aggatni a bordákra ha nincs rendkívül kiemelkedő szellőzése a háznak,
pl sharkoonak van röhelyesen olcsón 600 forint sincs, + gyorskötegelővel csinálsz neki kampót és akkor le is szedhető bármikor
4200 tuning meg se fog neki kottyanni, a te hűtőd lehet eleve elég lesz
wattokkal csínnyán mert pl egy 4600ra húzott ilyen proci már 200watt felett eszik nem 125 wattot
a 600as corsair miatt aggódok

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#60788) AddyKing válasza xatos3 (#60787) üzenetére


AddyKing
tag

Köszönöm a gyors választ!

Igen.. a PSU.. Teljesítményben elegendőnek bizonyult.. Egészen idáig. 4200Mhz-nél feljebb nem mennék. Szeretném még kihúzni vele egy ideig. Ha minden igaz...Akkor a processzor most fogja élni a virágkorát, ha hinni lehet a Windows 10-nek. :D

A hűtéssel az elején gondjaim akadtak.. Bár könnyen előfordulhat, hogy ez a nem megfelelő VRM, álá 4+1-es fázis egyik mellékhatása. :(((

(#60789) xatos3 válasza AddyKing (#60788) üzenetére


xatos3
senior tag

az eleve életveszélyesen kevés egy ilyen procinak! XD

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#60790) AddyKing válasza xatos3 (#60789) üzenetére


AddyKing
tag

Utólag én is megtapsoltam magam.. Akár egy retardált fókaivadék. :C

De nézzük a jó oldalát. Alapórajelen "szinte" remekelt.
Leszámítva a szalonnás tojáshoz elegendő hőfokokat. :DD

De aztán menjenek rajta a DX12-es gammák! :U

(#60791) Pancsermeste válasza AddyKing (#60788) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Bőven elég lesz az a PSU.
Nekem a VX450 is elég a hasonló étvágyú HD7970 + 4,7GHz FX-hez.

-= Pancsermeste® =-

(#60792) xatos3 válasza Pancsermeste (#60791) üzenetére


xatos3
senior tag

az szépen le lehet terhelve csúcsjáraton 275+200 watt a gpu+cpu +40 watt a körítés

szanaszét van terhelve a tápod nekem 520at is vett már fel

corsair gs 700 amúgy

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#60793) ViZion válasza fauv (#60783) üzenetére


ViZion
félisten

Tri channel csak Intelen van (LGA1366)

AddyKing: Adatlapodat töltsd ki! Hűtők a lap tetején az összefoglalóban vannak. DX12-höz VGA is kell, HD7xxx vagy újabb, nV-nél talán 760-tól felfelé.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#60794) xatos3 válasza ViZion (#60793) üzenetére


xatos3
senior tag

nvidia csak 11.2 és dx12 "feature"
a full dx 12 csak 7970 gcn meg az újabbaknál már a kicsit kissebbek is

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#60795) ViZion válasza xatos3 (#60794) üzenetére


ViZion
félisten

nV és Microsoft szerint minden dx 11 kari fogja tudni... [link]. Hogy ezt driver vagy hw oldalról oldják meg, az sztem a kutyát nem érdekli, ha normálisan fut majd a játék...

"NVIDIA will support the DX12 API on all the DX11-class GPUs it has shipped; these belong to the Fermi, Kepler and Maxwell architectural families. With more than 50% market share (65% for discrete graphics) among DX11-based gaming systems, NVIDIA alone will provide game developers the majority of the potential installed base."

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#60796) Pancsermeste válasza xatos3 (#60792) üzenetére


Pancsermeste
őstag

520W-ot???

Hmmm... :D

'Valós csúcsjáraton' (játék közben) nem láttam még 420W felett a konnektorból felvett fogyasztást. Általában 350-400W között szokott ingadozni, ami teljesen optimálisnak nevezhető a hatásfokot tekintve. Persze, tegyük hozzá azt is, hogy jelenleg még a leginkább FX-re optimalizált játékoknál se dolgozik 100%-on a proci. Kíváncsi leszek DX12 alatt mennyit fog ez változni.

-= Pancsermeste® =-

(#60797) GAbre


GAbre
veterán

Tud valaki gyártói garanciát intézni?

Avatar

(#60798) AddyKing válasza ViZion (#60793) üzenetére


AddyKing
tag

Látom azért vannak itt szép számmal versenyzők... De vajon az én "kis" szellő idomárom hová tartozik? :Y

A mostani VGA-m egy Sapphire Radeon 7850 OC 2GB. Érezhetően kevés a stabil játékélményhez.

Lehetőséghez mérten szeretnék magasabb részletességgel játszani a jövőben.

Full HD felbontás marad. ;)

(#60799) ViZion válasza AddyKing (#60798) üzenetére


ViZion
félisten

fHD-ra 270x kompromisszumokkal elég, 280 X OC már barátibb, szinte minden maxon van és jól megy. Kérdés mi lesz majd az új játékoknál...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#60800) Valkűr válasza ViZion (#60799) üzenetére


Valkűr
őstag

A 270 szerintem nem lesz hú de sokkal jobb, az a 7850 utodja, arra nem éri meg váltani szerintem...Akkor inkább a 280..

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.