Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60501) Tubica válasza Habugi (#60500) üzenetére


Tubica
senior tag

Értelmetlen HSZ. lett !

Bocsánat ! Ha van rá mód, töröljétek légyszíves ! :W :R

Üdv. Tubica :R

[ Szerkesztve ]

Tubica: A tubásokra kitalált vicces meghatározás.

(#60502) Habugi válasza Tubica (#60501) üzenetére


Habugi
addikt

Nem teljesen ugyan az, az enyém FXA, a BIOS-ok pedig Gizike kontra gőzeke, AWARD kékshég vs UEFI de elég jól ismerem a rev3as XA-UD3-at, megoldjuk egy pillanat alatt, írtam már korábban annak apropóján hogy egyelőre maradhat rajta az FD Bios. :)

Szerk.:

A szenzoraim azt jelzik hogy némiképp be vagy pörögve az új procidra? :D

Mikor érkezik??

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#60503) belaazallat válasza Habugi (#60498) üzenetére


belaazallat
addikt

Üdv!

Nézem az IBT-s tesztjeidet, 100 körüli Gflops, az hogy? :D FX 8350 4,5GHz csak 42-t tud nálam. Oké Látom, hogy FSB-t is emeltél de az a 39MHz az ennyit jelentene?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#60504) Habugi válasza belaazallat (#60503) üzenetére


Habugi
addikt

"FX Fixes" IBT kell hozzá, a #60489-ban linkeltem dropboxomról.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#60505) V!ck válasza Habugi (#60504) üzenetére


V!ck
aktív tag

Mester Úr, asszem jár neked egy egyedi rang, már annyi mindenkinek segítettél és mutattad az utat :P mondjuk "FX Xpert" :D

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#60506) belaazallat válasza Habugi (#60504) üzenetére


belaazallat
addikt

Azzal teszteltem! :) Pont a Tőled letöltöttel! :)

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#60507) Habugi válasza V!ck (#60505) üzenetére


Habugi
addikt

Ugyan ilyen segítséget kaptam anno magam is amikor bekopogtam ide! :R

Az átlag PH felhasználók AMD/FX ismeretét/"imádatát" alapul véve egy ilyen rangal kb kiíratnám magam a nemzettestből..! :DDD ;]

(#60506) belaazallat:

Jahogy ühümm.., ezesetben nézd el nekem de muszáj vagyok megkérdezni, az FX Fix mappában levő LinData mappával felülírtad az eredetit? :B

Amennyiben igen, elképzelhető hogy kevesli a procid a feszt adott órajel mellé és/vagy rengeteg háttérfolyamat terheli a procit teszt közben.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#60508) belaazallat válasza Habugi (#60507) üzenetére


belaazallat
addikt

User error! :D "Fix mappában levő LinData mappával felülírtad az eredetit?" Nem, de ezt pótóltam! :R

Így már 98Gflops, de második körre eldobta az a tesztet. A régin 20kör is lement very high beállításon hiba nélkül, most még hideg is van. Szóval most akkor álljak neki tesztelni újra? :O

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#60509) Habugi válasza belaazallat (#60508) üzenetére


Habugi
addikt

Tekintve az elért jóval acélosabb Gflops értéket, valószínüleg jobban megtekeri a 8320asodat.

Adjál még neki egy-két lépcső feszt és nézd meg jobban bírja-e (vagy fesz marad ha hűtési határon vagy és lejjebb kicsit az órajelből.. és check mi történik), esetleg High prioritást is kaphat feladatkezelőben.
Ez a "fixes" verzió egyébként sokaknál hajlamos eldobni magát az utolsó körben hibaüzenettel, semmi jelentősége, arra az esetre ha eljutnál odáig.

Kvázi igen, újrateszt ha érdekel hogy ezzel is stabilizáld, viszont ha eddig nem volt gondod az OC-del akkor nem sok értelme van. :N
Max annyi hogy a legtöbben ezt használjuk, ezzel lőjük be így az összehasonlíthatóságban van csak szerepe.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#60510) Omli85 válasza Habugi (#60500) üzenetére


Omli85
őstag

Isten lássa lelkem nem leszólni akartam ám a GondenChips jelzővel a tuningban elért eredményedet.
Amit kipréseltél abból a kocskából az több mint elismerésre méltó ;) :R .

Ellenben most lenne egy költői kérdésem mindenkihez:

IBT alatt az alábbi max hőfok értékeket kapom:

A kupak hőt én sokallom 4.5-ön megy a kocka 1.450v +50mV offset beállítással HWinfo szerint a max érték így is csak 1,456v.

Épített víz hűti egy EK-Supremacy blokkal, a rendszerben van egy 390 szintén EK fullcover blokkal ami nem megy 45 fok fölé furmark alatt sem. Pasztázás rendben 2x ellenőriztem újrakentem MX4-el van felkenve. Ha 10 fok difi lenne a kalkulát maghő és a kupak között még azt mondom oké de így nekem sántít a téma :S.

Ennyire félre mér a deszka ?

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#60511) addamka válasza Viktoár (#60465) üzenetére


addamka
őstag

Én két műanyag kábelkötegelővel gányoltam fel a gyári AMD FX ventit a VRM-ek fölé a lapra.
Fordulatot nem árt szabályozni, mivel a max 7000rpm körül van :DD
Fél éve megy így, úgy vagyok vele, hogy nem szívesen vennék már lapot FX alá, Zen-ig kihúzhatná ezzel.

Extreme 3 és 4 lap között sok eltérést nem látok, tán a tiedben van SLI támogatás, amúgy ugyan annak a hulladéknak tűnik :)
Múltkoriban újrapasztáztam az egészet, mert azok a ragasztott hőelvezető lapok kiporladtak belőle az idők során. Nemsokára 4 éves lesz, 2011 novemberi a deszka.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#60512) belaazallat válasza Habugi (#60509) üzenetére


belaazallat
addikt

Nálam rögtön a második körnél eldobta magát.

+2 lépcső fesszel simán végig ment, de így már 1,416V-ot kap a proci. :(

Korábban nem volt stabilitási gondom, nem volt fagyás, hibaüzenet. akkor visszarakom a feszt.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#60513) eldiablo válasza belaazallat (#60512) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Ez nálad ilyen lélektani határ?

(#60514) Viktoár


Viktoár
addikt

Na mára csak annyira volt időm hogy kiszedjem a lapot és leszedjem a bordát megmérni.Valamint a cpu hűtő és a borda közötti helyet megörökíteni egy két képpel a későbbi kalkulációt segítve. :) Egyébként van még hely,nem is értem miért ezen az aluminium darabon spóroltak.







Üdv:Viktor

(#60515) eldiablo válasza Viktoár (#60514) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Régebben a HD3850-es VGA VRM hűtőjéről leszedtük a thermal pad-et és simán pasztával raktuk vissza, nyertünk vele néhány fokot. Itt is meglehetne játszani. Vagy, a Thermal Grizzly-nek van 8.0 W/mK-s pad-je.

(#60516) Viktoár válasza eldiablo (#60515) üzenetére


Viktoár
addikt

Gondoltam én is rá hogy leszedem a hővezető cuccost,de amíg nincs meg a proci és nincs kész ötletem addig visszaraktam úgy. :R

Üdv:Viktor

(#60517) belaazallat válasza eldiablo (#60513) üzenetére


belaazallat
addikt

Igen. Nem szeretem, ha saját mértékem szerint sok feszt kell adni a procinak. Alapfeszes tuning híve vagyok, biosban CPU fesz normalra, és amit bír. Eddig nagyon mázlista voltam ilyen téren, 20- 25%-os túlhajtás legtöbbször meg volt.
De itt nem, mondjuk, úgy ugrottam bele a vásárlásba, hogy előtte nem olvastam utána. Így ért néhány kellemetlen meglepetés. De ez van.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#60518) Habugi válasza Omli85 (#60510) üzenetére


Habugi
addikt

Ja neeem, magam sem így értettem csak elég sokszor megtéveszt titeket a Giga lapom által (LLC hiánya..) mutatott Idle fesz érték egy-egy shoton és ezért golden chipsezitek. Van/volt jópár proci a topicban ami tudja/tudta ezt az 1.5V@5Ghz-et. :K
Azért kösz.. :R

Az a majd 30°C difi mag/kupak közöt tényleg irreálisan sok terhelésnél, az idle 35fokból kiindulva szerintem a kupak méri jól és mire átszámolja ebből a magokra, ott hibádzik valami.
1.456V-al a 63°C egyáltalán nem sok.

(#60512) belaazallat:

Na akkor jól tippeltem hogy két lépcső fesz hiányzott neki, megjegyzem ~1.42V 4.5-höz egyáltalán nem sok, sőt, egész jó a te kockád is. :K
A 60°C-t sem érte el így sem, nyugodtan hagyhatnád úgy, lehet hogy stabil alacsonyabb fesszel is de nem ugyan úgy teljesít! CB R15-öt érdemes futtatnod, az nagyon szépen ki fogja adni azonos órajelen a két vcore közötti különbséget, értelemszerűen az 1.416V javára, ahol az IBT is végigment már szépen.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#60519) Habugi válasza addamka (#60511) üzenetére


Habugi
addikt

"mert azok a ragasztott hőelvezető lapok kiporladtak belőle az idők során"

"Kiporladtak" ez jóóó :D , nekem is valahol 4-5év között jár a lap, azt mondod érdemes lenne benéznem a VRM borda alá hátha hasonló porladás ment végbe?

(#60514) Viktoár:

Ebből a CM hűtőből aztán nem spórolták ki az anyagot!! :Y

Már látom is miként gányolnék oda egy 5-6os ventit.., közvetlen a PS2 portok melletti alaplapi rögzítő helyére egy gumi alátét kíséretében odacsavarnék egy hátlapi PCI slot takarólemezt is, méghozzá a 90°-ban hajlított kis preparált részével. A "szárat" szépen meghajlítanám kb félúton hogy ne legyen túl hosszú az erőkar, szintén 90°-ban, kapna egy lyukat és már csavarnám is rá/bele a ventit! :K

Valahogy így: [link]
A méretarányokkal nem foglalkoztam, csak hogy kb látható legyen a koncepció.. :B
Azért a régebbi kis nyeszlett alumínium PCI slot takarólemezek egyike tuti kevés lenne hozzá, rezonálna, szóval valami vaskosabb fajta, esetleg másból gyártasz oda egy tartó konzolt de az a laprögzítő csavarhely nagyon adja magát. :K
Egyetlen hátránya hogy minden alaplapkivételnél az első lenne amit lekell szedned.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#60520) belaazallat válasza Habugi (#60518) üzenetére


belaazallat
addikt

;] Hozom a formám!

Az alacsonyabb pontszám a magasabb fesz. Akkor hogy is van ez?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#60521) Viktoár válasza Habugi (#60519) üzenetére


Viktoár
addikt

Látom kreativitásból nálad sincs hiány. :C Első körben arra gondoltam hogy a bordát kéne lecserélni nagyobbra de elég macerás mert sok kis biszbasz van a lapon a vrm-ek körül. Valószínűleg faragás nélkül nem úsznám meg.

A legegyszerűbb ha rárakok egy ventit,de jobban szeretem a komplexebb ám hatékonyabb megoldásokat. :D
Most túrom a netet és nézem mit lehetne befaragni a gyári borda helyére.

Ja igen a hűtő egy régi darab de teszi a dolgát még kánikulában is. CM Z600

Üdv:Viktor

(#60522) Methionyl válasza belaazallat (#60520) üzenetére


Methionyl
senior tag

Nálam is kidob egy hibát a 2. kör után..
a sima IBT 10 kör után se szól, se a prime 1 óra után,játéknál sincs prob., se semmi..fura ez FX Fix-es IBT :DDD

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#60523) Omli85 válasza Habugi (#60518) üzenetére


Omli85
őstag

A 63 fokot én csak a víz miatt sokallom :) Mondjuk játékok alatt nem megy 50 közelébe se szóval akkor ezt betudom az IBT-nek és lexarom :D.

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#60524) belaazallat válasza Viktoár (#60521) üzenetére


belaazallat
addikt

Nálam is az van az FX-en, jó cucc! Z600

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#60525) Habugi válasza belaazallat (#60520) üzenetére


Habugi
addikt

Ez úgy van hogy nem lett igazam! :B

Btw, ha ennek is adsz prioritást szerintem meg fog fordulni bár szemre valóban oly mindegy.., jó kis kocka, szerintem bűn ha nem húzod tovább de Ön tudja! :R

(#60521) Viktoár:

Ez ilyen mit tudnék odagányolni a fiókból rögvest, meglévő "alapanyagokból" megoldás lett volna. :D
Ám ha csere jellegű indíttatásaid vannak, van pár járható alternatíva, amikor az NB bordát lecseréltem akkor nézegettem a VRM-re mit tudnék szervírozni.

Ezekről konkrétan tudom hogy kisebb-nagyobb ügyeskedéssel AM3+os lapokra is felrakhatóak:

Az én lapomra példának okáért így szokás felrakni :D :C

Van még a HR-09 TypeS illetve TypeU Upright verzió is amikről a TR oldalon nem találtam képet.

Aztán Enzotech MST-88 és még jópár.., üröm az örömben, itthon kb beszerezhetetlenek már.
Aprón, vaterán és ilyen helyeken néha még lehet lőni egyet-egyet (példának okáért a szintén beszerezhetetlen HR-05öt amit az NB-re raktam azt is aprón sikerült lőni..) de inkább ebay.., a felsoroltak többsége 15dodó körül rendelhető még.

Overlockers fórumon érdemes barangolnod, van pár thread/topic ami ezzel foglalkozik. Kettő random kiragadva: [link], [link]

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#60526) Habugi válasza Habugi (#60525) üzenetére


Habugi
addikt

No, hát csak nem bírom ki hogy ne tegyem rögvest hozzá.., szóval az ilyen 4+1es seggsziklákra én két forintot nem költenék már.. :N :R

Hosszabb távra sokkal kifizetődőbb és tartósabb megoldás apróra feldobni őket, a befolyt pénzt megtoldani példának okáért egy ilyen HR-09es MOSFET Heatsink árával, rádobod még egy 1Literes Jägermeister árát és máris ott vagy amennyiért egy jobb 6+2/8+2es lapot vesztegetnek! :K
A Jäger nem is feltétlen kell csak dönthet belépő szintű és jobb lapok között..

Tehát vagy ez, vagy a számtech kacatos fiokból/dobozból összegányolt/kreatívkodott egyéb hűtési megoldás, ami pénzbe már nem kerül, szerintem. :B

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#60527) belaazallat válasza Habugi (#60525) üzenetére


belaazallat
addikt

Meddig érdemes cibálni a kocka bajszát? Ha ma lesz türelmem lehet nekiállok.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#60528) do3om válasza Habugi (#60525) üzenetére


do3om
addikt

A HR-09 sima egyenes tetejét én még felbordáztam:
[link]
[link]
[link]
Nem csak viccből kellett a tetejére egy darab (amugy nem egész mert sajnos kifúrtam a csövet, de sima bordaként a fele jól funkcionál), 1db-al fagyott a gép azon a beállításon amin a gyári hűtéssel jó volt (nem rossz a gyárija mivel UD-7 lap), igy viszont újra stabil.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#60529) Carvus


Carvus
senior tag

Durva miket összegányoltok Ti itt! (ezt persze a legpozítivabb értelemben gondolom!)
Nekem ehhez sajna se kézügyességém se affinitásom nincs.. :(

(#60530) relaed59


relaed59
újonc

Ezt a procit kezeli ez a lap?

[ Szerkesztve ]

(#60531) belaazallat válasza relaed59 (#60530) üzenetére


belaazallat
addikt

Nem láttam a támogatási listában.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#60532) ViZion válasza relaed59 (#60530) üzenetére


ViZion
félisten

Ne nézegess 970-es lapot sztem akkora procihoz. Újonnan vennéd? Adatlapod nincs kitöltve...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#60533) Jakuskacsa válasza relaed59 (#60530) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Fx es forumtarsunk newwave0507 arul garancias lapot jo árban. Nezd meg' ha gondolod, nekem is olyan van es nincs ra panasz. Raadasul az tuti tamogatja a 9es szeriat mert a dobozan nagybetűkkel szerepel a 9 seria ready felirat.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#60534) stratova válasza ViZion (#60532) üzenetére


stratova
veterán

Őszintén nem értem, még a márkához való ragaszkodást feltételezve sem, minek kiadni közel 75e Ft-ot egy FX-9590-ért, ha házon belül FX-8350/8320-akat hajtanak egyesek ilyen órajelen, a használt piacról nem is beszélve.

(#60535) Jakuskacsa válasza stratova (#60534) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Egyébként egyet értek a tapasztalt kollégával... olcsó 8as és rángasd meg a bajszát.. ennyi..

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#60536) Omli85


Omli85
őstag

A nap kérdése, vajon el tudom e sütni a garis ASRock Fatal1ty 990FX Killer-t, hogy megbékéljen a lelkem és cseréljek egy Saber rev 2-re ? :D
Vagy menjek orvoshoz és/vagy költsem gyógyszerre/sörre ? :DDD

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#60537) Jakuskacsa válasza Omli85 (#60536) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Én a sörre szavazok... :DDD

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#60538) stratova válasza Omli85 (#60536) üzenetére


stratova
veterán

A legjobb megoldás, ha eladod a Killert és az egészet sörre költöd :)

(#60539) Taifa Díaz válasza stratova (#60538) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

+1, de együltő helyben kell meginni, egyedül.

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#60540) relaed59


relaed59
újonc

Köszönöm a segítséget urak :R

(#60541) Omli85 válasza stratova (#60538) üzenetére


Omli85
őstag

Ezzel a gondolattal is eljátszottam már :DDD

Taifa Díaz: kivitelezhető hadművelet lenne de az FX nem megy sörrel :( kell alá valami deszka :D

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#60542) Viktoár válasza Habugi (#60526) üzenetére


Viktoár
addikt

Én is hozott anyagból dolgozok,nem éri meg költeni a lapra. :N Ha új vrm hűtőt vennék az pocsékolás lenne hiszen annak az árát inkább hozzátenném a laphoz és vennék egy másikat.Tehát marad a házi megoldás ami "ingyen" van.

Ezért bele is néztem a mindenes fiókba és arra gondoltam ebből a 75dkg-os vörösréz bordából faragok valamit. :)



Szerintem már azzal is nyerek hogy a gagyi alu helyett vörösréz lesz és nagyobb/sűrűbb bordázatú.Erre még egy venti és helyben vagyunk. :K Azonban az a ~7mm-es anyagvastagság a talp részénél nem tudom mennyire nyerő. :)

Üdv:Viktor

(#60543) Omli85 válasza Viktoár (#60542) üzenetére


Omli85
őstag

Aztamindenit ilyen "hozott" alapanyaggal jó dolgozni :Y :C

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#60544) Viktoár válasza Omli85 (#60543) üzenetére


Viktoár
addikt

Valóban,jó dolog ha van miből kreatívkodni de van hátulütője is a dolognak.Például az asszony állandóan károg hogy minden "szemetet" összegyűjtök és semmit sem dobok ki.Ezeket valahol tárolni is kell és sokszor nekem is tele van a fas hócipőm. :) Ez a darab egy foxconn hűtőborda,azthiszem egy szerverben volt.

De nem akarom szétoffolni a topikot,ha érdekel valakit a végkifejlet akkor majd gányolós topikban folytatom.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#60545) Omli85 válasza Viktoár (#60544) üzenetére


Omli85
őstag

Én is ilyen gyűjtögető vagyok, aztán 5-6 évente tartok egy takarítást de ha valamit kidobok 2 hét múlva tui az kellet volna véletlenül szóval mindig csak módjával ritkítom a készletet xD.
Amúgy én sem vetem meg a barkácsot szóval fogunk még ott is találkozni szerintem :D
No de én sem offolok tovább mert még a végén ki tiltanak a topikból :DDD

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#60546) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Jó reggelt:

Kicsit álmosan, de diadal ittasan.
A nagy kapkodásban és megfáradásban odalett a 6550Mhz-es valid. Majd a következő alkalommal nem hibázom el. :))

A feszt rosszul adja meg.

És egy grátisz:

[ Szerkesztve ]

(#60547) lovas001 válasza eldiablo (#60546) üzenetére


lovas001
aktív tag

:C cinebench 5,9 en lefuttatva :Y :R grat nem tudom hogy lehet ezt hűteni ott már :D

Nem tudta, hogy lehetetlen, ezért megcsinálta.

(#60548) eldiablo válasza lovas001 (#60547) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog


:))

Mondjuk 6100Mhz-en neteztünk, telepítettünk.
Köszönöm még egyszer Johni5 [L:http://hardverapro.hu/tag/johni5][link][/L] segítségét !!

Van erősebb eredményem 1090T-vel. Mutassam? ;]

[ Szerkesztve ]

(#60549) Pancsermeste válasza Omli85 (#60541) üzenetére


Pancsermeste
őstag

FX alá valami deszka: Tessék!

-= Pancsermeste® =-

(#60550) Methionyl válasza eldiablo (#60546) üzenetére


Methionyl
senior tag

grat :C :C

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.