Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7912) béke válasza liksoft (#7909) üzenetére


béke
aktív tag

Szia köszi a választ, nos először úgy kezdődött hogy a telefon (Telefonban volt a kari) el kezdett meghülyülni nem nyitotta meg a képeket és folyamatosan eltűntek a hátterek alkalmazások fotózást sem mentette el.
Kivettem a karit a telefon megjavult rögtön gondoltam hogy a kari hibádzik, bele tettem a kártya olvasómba majd gépre dugtam utána már nem lett vissza rakva a telóba.. Elkezdtem googlezni majd találtam ezeket a progikat: Mini tool data recovery,File recovery,Easeus recovery,Memory card recovery,ZarX,Hirens boot Doson belül is próbálkoztam be sem töltött még a dos progi sem egyszerűen lefagyott, egyik progi sem tudta amit kellet volna, majd miután kiderült hogy a 3/4 kép meg van a gépen (Hála asszonynak mindig leszedi mindenhonnan) és ahogy láttam, a (Mini tool,Memory card,ZarX egyből látta a karit tudta mit kell csinálni de nem tudta előcsalni az adatokat, minden valószínűség szerint formázva lett)

Utána gondoltam nem probléma legalább akkor mentsük meg valahogy, itt leszedtem az:
undelete sdcard pro,Sd formatter,card test 1.2, Ezek a progik el sem indultak lefagyasztotta a memokari a gépet, de amikor kihúztam a gépből egyből el indult mind a 3 progi :), vissza dugtam de ugyan úgy csődöt mondott mindegyik :) És ez volt a vég megnéztem én is a fotókat és tényleg csak pár darab hiányzott szóval jött a vég megnéztem a karinak a belsejét hogy is néz ki persze nem sokat láttam csak szálakat de megnyugtató volt miután fél órán keresztül csak töröltem a progikat a gépemről :)
Köszönöm a segítséget azért szerintem ez már tuti menthetetlen volt.

UI.: Olyan wincsi-ről ami kattog,bios látja de a win nem, (Hitachi HDD 2,5" IDE) Lehet esélye? Ez haveré megkért hátha tudunk kezdeni vele valamit.

[ Szerkesztve ]

Alá írás :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.