Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3011) SLYM válasza Land (#3010) üzenetére


SLYM
veterán

230 van benne ha jól emlékszem

zoo8800 az a baj, hogy eléggé el van rohadva. illetve szemre annyira mégsem, de ha pl megúszom 50 alatt, akkor nem érdekel. ha drágább, akkor elviszem homokszóratni, meg kezeltetni, aztán meglátjuk mennyi anyag van a rozsda alatt

más: szóval akkor kell kuplung, meg kettőstömegű. nézegettem a magyar webshopokat, meg az ebay-t. ebay-en sokkal jobb árak vannak, megbízható eladóktól németországból. ezeket néztem:

[link]. [link]

lenne pár kérdésem. először is nem értek németül egy szót sem. ezzel ugyanígy vannak a legközelebbi családtagjaim is, szóval a kuplung szettbe itt minden benne van? kicsit gugliztam, ugye kell a tárcsa, a nyomólap meg a kinyomócsapágy. ez így mind ennek a szettnek a tartalma? illetve a kettőstömegűnél rágugliztam erre a német szóra, ami a hirdetésben van és itt nekem sima lendkerék jött ki, nem kettőstömegű. ugye van ilyen is, olyan is, ezért kérdezem, hogy akkor ez most melyik. nem akarok rosszat rendelni. aki kicsit otthonosabban mozog alkatrészek terén, meg tudná nekem ezt a 2 hirdetést nézni? köszönöm

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.