Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-02 19:05:38

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10851) Jack@l válasza Kephamos (#10850) üzenetére


Jack@l
veterán

Kormányból is elég nagy számban döglenek be, a régebbi csr pedáloknak meg volt valami tervezési problémája a mágneses érzékelőkkel, kb fél év után kezdett el valami mágneseződni/áthúzni.(azt hiszem ezt már kijavították. Akinek baja volt vele, annak küldtek csere alkatrészt)
Mindenesetre a supportra sokan panaszkodnak külföldi fórumokon.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#10852) cselt válasza Kephamos (#10845) üzenetére


cselt
senior tag

A sima CSR pedál is?

(#10853) szacsee válasza cselt (#10852) üzenetére


szacsee
nagyúr

Sima CSR és a Porshe pedálok nem usb-sek.
Itt megnézheted. (összehasonlításnál)
Clubsport V1/V2 és CSR Elite USB-s csak.

[ Szerkesztve ]

(#10854) arty válasza szacsee (#10849) üzenetére


arty
veterán

Térítik a kiküldés költségét, a garanciáztatás csak idődbe kerül - pénzedbe NEM!

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#10855) Kephamos válasza arty (#10854) üzenetére


Kephamos
addikt

Én is még csak jókat hallottam és olvastam a supportjukkal kapcsolatban...

(#10856) szacsee válasza arty (#10854) üzenetére


szacsee
nagyúr

Akkor bocsi, ezek szerint tévesen informáltak. :B

(#10857) seawolf570 válasza cselt (#10852) üzenetére


seawolf570
aktív tag

Ahogy azt szacsee is írta, a sima CSR és a Porsche pedálok nem USB-sek, de ha G25/G27-hez akarod használni, akkor nagyon egyszerűen kivitelezhető. Csak egy átalakítót kell hozzá készíteni, aminek az anyagköltsége kb. 200-300 Ft.

szacsee

Azért nem kell mindent Szentírásnak venni, ami a interneten megjelenik. :)

Persze voltak és vannak problémák a Fanatec cuccokkal, meg az elején tényleg rossz volt a support, de egy pici manufakturális cégnél szerintem ez megbocsátható. Főleg úgy, hogy időközben azért ezek a dolgok pozitív irányba megváltoztak.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

(#10858) arty válasza seawolf570 (#10857) üzenetére


arty
veterán

ha megoldják az Xbox One supportot a CSR-re akkor pedig ők lesznek a pozitív példa :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#10859) seawolf570 válasza arty (#10858) üzenetére


seawolf570
aktív tag

Ebben az esetben azért két oldalú a dolog, nem csak a Fanatec-en múlik majd, de szerintem szinte 100%, hogy a két CSR kormány működni fog az Xbox One-al.

Az X esetén mindig is vezeték nélküli (RF) jellel működtek a vezérlők, mivel a X nem hagyományos USB csatlakozót használ (ellentétben a PS-ekkel), ezért is volt gyér a választék. A másik probléma pedig az, hogy az RF-sem valamilyen, a PC-k esetén szabványos jel, hanem egyedi. Ezért amíg azt nem licenceli egy gyártó, addig nem tud hozzá játékvezérlőt gyártani. A licenc és a plusz elektronika felára miatt nem tolonganak a gyártók, mint pl. a Logitech vagy a Thrustmaster. Ha a vezeték nélküli kapcsolat megegyezik vagy kompatibilis az One esetén az 360-éval, akkor a CSR-nél elég egy FW frissítés (vagy még az sem).

Véleményem szerint a Fanatec ezt a ziccert nem fogja kihagyni egyedüli gyártóként (a hivatalos X kormányt és nevetséges kategóriát ide nem értve), tehát csak az MS-en múlik a dolog.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

(#10860) #48967168


#48967168
törölt tag

Sziasztok!

Befészkelte a fejembe a gondoltat, hogy "rendes" 350-es sportkormánnyal ellátott szerkezetet akarok tekergetni. Az alapanyag egy CSR lenne, erre menne egy OMP másolat kormány. Viszont nem akarom felfedezni a melegvizet ha nem muszáj, egyszóval ha hallottatok már ilyen átépítésről akkor a tippet megköszönném! (link, ilyesmi...)

(#10861) neilszab válasza #48967168 (#10860) üzenetére


neilszab
őstag

Hát itt két dologra kell figyelni. Az egyik az új rim súlya, mert ha az szignifikánsan a gyári fölé megy, akkor attól betunyul az FFB. A másik, ha akarsz rá gombokat, akkor azokat vagy be kell kötni valahogy a kormány elektronikájába, vagy pedig egy külön vezérlőt készíteni rá, de ehhez egy mezei gamepad elektronikája kiváló alapanyag lehet.

Az új rim a tengelyre való illesztéshez pedig vagy új lyukakat fúrsz, vagy kell készítened egy adaptert.

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#10862) Jack@l válasza #48967168 (#10860) üzenetére


Jack@l
veterán

A 350-es már nagyon széles sztem, a clubsport-on is csak 320-as van, de ahhoz is éppen ki van centizve a motorerő...

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#10863) seawolf570 válasza #48967168 (#10860) üzenetére


seawolf570
aktív tag

A sima CSR kicsit gyenge hozzá, de én már láttam Logitech-en is ekkora kormányt. Hosszú távon biztos nem tesz jót a motornak, és az FFB is gyengébb lesz. Egy CSR Elite viszont simán megmozgatná. itt egy videó érdekesség képen, ebből meríthetsz ihletett. Ha rákeresel a Youtube-on, biztos találsz videót átalakításról

Itt pedig egy átalakított Logi látható.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

(#10864) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

DFGT tulajoktól kérdezném, hogy F1 2012-ben, SPA-ban, amikor ráfordulnak a célegyenesre és fordítják vissza egyenesbe a kormányt (elég hirtelen mozdulat), akkor nem kattan egy nagyot, meg ránt a kormány FFB-je?
Nem mindig csinálja és nem tudom eldönteni, hogy a kormány kezd-e besz*rni, vagy csak annak a kanyarnak a jellegzetessége. Nincs túl erősre állítva az FFB, úgyhogy abból nagyon nem tudok visszavenni már.
Most próbáltam ki Monzát és a fentieket annyival egészíteném ki, hogy szerintem a 90 foknál nagyobb balrakományzásnál tapasztalom a jelenséget.
Hogyan tudnám letesztelni, hogy a kormánnyal van-e a baj, vagy mással?
Előre is köszönöm a segítséget :R

(#10865) cselt válasza Jim74 (#10864) üzenetére


cselt
senior tag

Ez szerintem DFGT sajátosság, én is tapasztaltam már hasonlókat, bár nálam nem olyan zavaró, de az egyik ismerősömnél is ugyanez a helyzet mint nálad, ő is panaszkodott már, hogy furán nagyokat kattan a kormány.

(#10866) Jim74 válasza cselt (#10865) üzenetére


Jim74
nagyúr

De idáig nem csinálta... Gariztassam, vagy törődjek bele, hogy ez most már ilyen lesz? :F

Esetleg ebben az árfekvésben van valami hasonló minőségű kormány + pedál? Csak új jöhet szóba.

(#10867) cselt válasza Jim74 (#10866) üzenetére


cselt
senior tag

Ha nagyon idegesít, akkor gariztasd, bár már nem bemondásos alapon megy, mint eddig, hanem elviszik szervizbe, ahol megállapítják, hogy van-e baja. Ha emellett döntesz, mindenképpen szólj, kíváncsi vagyok, hogy mit mondanak rá.

Másik normális kormány szerintem ilyen áron nem nagyon fogsz találni.

(#10868) Jim74 válasza cselt (#10867) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm a választ. Egyelőre nem gariztatom, mert bajnokság van :DDD. Majd utána esetleg.

Ha ebben az árkategóriában nincsen hasonló kormány, akkor mi a következő lépcső árban, ami hasonló minőségű, mint a DFGT?

(#10869) #48967168


#48967168
törölt tag

Köszönöm a tippeket!

A 350-es kormánnyal nem lesz gond, jelenleg egy GT2-őm van (az ugye a külcsíntől eltekintve nagyon hasonló paraméterekkel bír, mint a CSR) és ott is csak 30-40%-os FFB-vel tolom, és arra gondoltam, hogy a nagyobb nyomatékot ellensúlyozandó még bőven lesz lehetőségem "felcsavarni" az FFB-t.

Mindenképpen külön vezérlőpanelre lesz szükségem, de bőven megfelel alapnak a CSR gyári panele. Sokkal jobban vannak elhelyezve rajta a gombok mint a GT2-őn, tulajdonképpen szinte módosítás nélkül felhasználható és egy szimpla elektronikai dobozba is be lehet szerelni.

Igazából a váltófülekre nincs még megoldásom, mert a G25/27-el szemben a Fanatec-nél a kormányra vannak fogatva. Persze mindenképpen gyártatnom kell egy új agyat, úgyhogy az is megoldódhat, csak azzal biztos lesz egy kis matek... :)

Tulajdonképpen az egész projekt jóval egyszerűbb lenne egy G27-en, mert a kormányfelfogatáshoz csak egy osztókör módosító kell és kész, de sajnos az nem Xbox kompatibilis és árban se lenne olcsóbb mint a CSR. Persze itt most új árakról beszélünk amikor a G27 kb 60-70k-s árával teljesen pariban van a 200 Euro-s CSR-el. Pláne úgy hogy pedálszettem már van...

(#10870) N€T0X|N válasza Jim74 (#10868) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Ha a Loginál akarsz maradni, akkor G25/27 - előbbi csak használtan van, kb. 30-35 reális érte, több szvsz nem. Utóbbit újonnan mostanság nem könnyű beszerezni és használtan is több valamivel.

Sent from my keyBoard

(#10871) Jim74 válasza N€T0X|N (#10870) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi. Nem ragaszkodom a Logitech-hez, egyelőre csak érdeklődöm, hogy mik a lehetőségek.

(#10872) StanDoFF


StanDoFF
tag

Szevasztok!
Egyik ismerősöm most vett nem rég egy Xbox 360-at, és most szeretne hozzá venni kormányt (max. 50-60 ezer ft-ig), ami PC-vel is kompatibilis, és FFB-t is tud. Próbáltam neki keresgélni, de nem igazán találtam ezeknek az igényeknek megfelelőt. Én azt mondtam neki, hogy vegyen egy MADCATZ Wireless Force Feedback Racing Wheel-t, egy Xbox360 USB receiver-el, így talán működne PC-n is a kormány.
Ti mit tudnátok esetleg ajánlani neki?

(#10873) seawolf570 válasza StanDoFF (#10872) üzenetére


seawolf570
aktív tag

A legolcsóbb, ami használható is az a Forza Motorsport CSR wheel value pack EU 249 euróért. Szerintem gyűjtsön még egy 10-est, azzal jár a legjobban. Ez PC-vel és PS 3-al is kompatibilis, szinte 100%-hogy az új konzolokkal is menni fog. Ha komolyan gondolja akkor ez, ha nem akkor maradjon inkább a kontrollernél.

Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

(#10874) StanDoFF válasza seawolf570 (#10873) üzenetére


StanDoFF
tag

Hát akkor szerintem felejtős, mert ahogy elnézem, a fanatec termékeit nem igazán forgalmazza itthon senki. Neki viszont fontos lenne a garancia miatt. Szerintem nem is nagyon költene 50-nél sokkal többet.
És esetleg külön külön valami alternatíva?

(#10875) seawolf570 válasza StanDoFF (#10874) üzenetére


seawolf570
aktív tag

A Fanatec termékeit nem forgalmazza senki, csak a Fanatec saját maga, mivel ez egy manufaktúra szerű cég. Garancia így is van rá, ha elromlik küldenek cserealkatrészt, vagy elküldöd, aminek a költségét oda-vissza ők állják. Ha sok akkor vegye meg csak a kormányt és szerezzen egy Logitech G25/G27 pedálsort hozzá, azzal is működik (a Fanatec Porsche GT3 RS-t én is G25 pedálsorral használom, de más pedálsorral is használható, megfelelő átalakítóval). Más alternatíva nincs az MS f@szságai miatt. A Logitech G25/G27-hez létezik egy vezérlő, amivel boxra köthető, de nem tökéletes és árban ugyanott van a kettő mint a Fanatec cucc.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

(#10876) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Ha nincs elég pénzem G27-re de mégis minőségi és megbízható kormányt szeretnék akkor van jobb vétel a Logitech DFGT-nél?

THX a választ.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#10877) seawolf570 válasza Predator2 (#10876) üzenetére


seawolf570
aktív tag

Nincs, max egy használt G25, amit nem gyepáltak szét.

Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

(#10878) StanDoFF válasza seawolf570 (#10875) üzenetére


StanDoFF
tag

Megosztottam vele az infókat, és most ott álla döntésben, hogy ha nincs semmi féle olcsóbb átfedés, akkor hagyja az egészet. 90 ezer ft-ér nem fog rendelni Németországból kormányt, csak azért, hogy tudjon pc-n és x360-on is kormánnyal versenyezni. Kicsit kivár, hogy ezekre a platformokra milyen autós játékok jönnek, és ez alapján fog dönteni, hogy melyikhez vesz kormányt. Ha X360-ra jönnek exkluzív autós játékok (amiket kétlek, mert nem lehet előrendelni pl rá a forza 5-öt) ehhez vesz egy Madcatz-et, PC-re viszont jön majd az rfactor2 meg az Assetto Corsa, ehhez meg vesz egy Logitech DFGT-t. Ennyire van csak kerete, többre nagyon nincs.

Személyes kérdés (én is gondolkodom kormány vásárláson): Ez a termék megér ennyit?
http://www.jofogas.hu/budapest/Fanatec_Porsche_911_GT2_10451626.htm
Vagy esetleg, mennyi érte a reális ár? (mert akkor beruházok rá, ha sokkal olcsóbban el tudnám hozni)

(#10879) seawolf570 válasza StanDoFF (#10878) üzenetére


seawolf570
aktív tag

Ez a szett újonnan a pedálok nélkül jelenleg 400 euró ami 120k. Ezeket a pedálokat már nem lehet kapni, de az új áruk 10-12k környékén volt. A váltót sem lehet már kapni, helyette a CSR váltó van, de árban 1-2 ezer különbség volt köztük. Szerintem az ár reális, de 60 környékén kapsz új G27-et is aminek pedáljai jobbak, viszont nem xbox kompatibilis. Az állvány új ára 89 euró. A pedálsor ami hirdetésben szerepel nem rossz, csak van egykét típushibája, amit könnyen orvosolni lehet, ha kijön rajta. Szerintem korrekt cucc, főleg ha box-hoz kell, le kell alkudni belőle 5k-t, aztán jó éjszakát Tudomásom szerint a Fanatec általában adja az átalakítót a G25/G27 pedálokhoz, ha esetleg nem lennél megelégedve a pedálokkal és be tudsz szerezni egy Logitec pedálsort. Ha nincs hozzá, akkor 2-300 Ft-ból lehet hozzá készíteni, én is úgy csináltam magamnak. Amit az előző HSZ-ben linkeltem oldalt, ott meg tudod nézni az árakat, csak számolj hozzá 10-12k-s postaköltséget. Ez a szett jó a PS3-hoz és PC-hez is.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

(#10880) StanDoFF válasza seawolf570 (#10879) üzenetére


StanDoFF
tag

Honnan lehet beszerezni G25/27 pedálsort? Találtam egy hirdetést, amiben csak kormányt ad az illető [link], 45-ér. Szerintem jó árban van, ha nincs semmi baja.

[ Szerkesztve ]

(#10881) Kephamos válasza StanDoFF (#10880) üzenetére


Kephamos
addikt

Hivatalosan sehonnan. Aprók között nézelődj!

(#10882) StanDoFF válasza Kephamos (#10881) üzenetére


StanDoFF
tag

Kössz erre rájöttem magamtól is, csak ott nem találok semmi ilyesmit. :(

(#10883) Kephamos válasza StanDoFF (#10882) üzenetére


Kephamos
addikt

Keresgélj. Nincs rá garancia, hogy találsz, kiváltképp az bizonytalan, hogy azonnal találsz egyet.

(#10884) StanDoFF válasza Kephamos (#10883) üzenetére


StanDoFF
tag

Esetleg más kompatibilis pedál, amit esetleg hamarabb be lehet szerezni?

(#10885) Kephamos válasza StanDoFF (#10884) üzenetére


Kephamos
addikt

Biztosan van más is, csak kérdés mennyire éri meg. CSR Elite esetleg? Nekem is olyan van. Nem olcsó, de azért nem is horror, ráadásul szerintem messze veri a g25/g27 pedálsorát. (Persze azok sem rosszak, sőt!)

(#10886) szacsee válasza Kephamos (#10885) üzenetére


szacsee
nagyúr

....(Persze azok sem rosszak, sőt!) modding után egész élvezetes vele menni. ;]

(#10887) KaraDani válasza szacsee (#10886) üzenetére


KaraDani
addikt

Majdnem úgy néz ki, mint gyári állapotában :DDD

(#10888) 4ron


4ron
senior tag

Üdv.

A haveromnak van egy Genius TwinWheel F1 kormánya. Már a megvételtől kezdve hibás volt, ugyanis az volt a mániája, hogy a rajta levő piros led villant egyet és utána a következő történt: ha kanyarban volt és akkor villant a led, a játékban a kormány úgy maradt. Vagy ha a féket nyomta, az is beragadt a játékban. Mintha újraindulna az egész a villanáskor. Elvitte oda, ahol vásárolta, azok a boltban kipróbálták, reakció: "semmi baja nincs...". A probléma persze továbbra is fennállt. Elvitte újra, megígérték, hogy leküldik Belgrádba a szervizbe. Szerintem nem csináltak vele semmit, de elvileg ott sem találtak hibát. Tehát a kormány felkerült a padlásra és beletörődtünk a haverommal, hogy a hétvégi LAN partikat kihagyjuk. Mindig szerettünk csak úgy hobby szinten versenyezgetni, ezért vettünk mindketten ilyen ócsókormányt'. Nekem a Trust GM3200 még mindig jó.

Tehát ha valakinek van valami fogalma arról, hogy mi okozhatja a problémát, azt szépen megkérném, hogy ossza meg velem :) Ha kell, szétszereljük a cuccot és megnézzük mit tehetünk, de örülnék, ha valami infót kapnék erről a rejtélyes hibáról.

Köszönöm előre is :)

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#10889) seawolf570 válasza szacsee (#10886) üzenetére


seawolf570
aktív tag

Ez saját munka, vagy beszerzett? Load Cell-es, vagy valami sima hidraulikus cucc?

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

(#10890) szacsee válasza seawolf570 (#10889) üzenetére


szacsee
nagyúr

Saját meló, Todd Cannon féle Load cell és Bodnar elektronika van ráaggatva.
Még finomítanom kellene rajta, hogy apróbb alkatrészre cseréljek ezt-azt, de nem visz rá a lélek. :D

(#10891) StanDoFF


StanDoFF
tag

Felhívtam a hirdetőt megtudakoltam néhány dolgot. G27 pedállal használta eddig a kormányt, viszont azt most nem adja el, mert használja a kormányával. Mivel nem találtam sehol megfelelő pedált, így egy ideig hanyagolom a témát.

@seawolf570: Megtudnád mondani, hol lehet kapni G27-et 60 környékén? Mert az árgépen mindenhol 90 fölött van az ára, a Logi oldaláról is 95 környékén van.
Nekem igazság szerint nem fontos hogy 3 platformot tudjon, elég a pc (nincs konzolom). Majd a későbbiekben vennék egy PS4-et, és a logi fórumán írták, hogy egyenlőre nem tudni, hogy kompatibilis lesz-e a G27 vele, viszont dolgoznak rajta. Most ez vagy azt jelenti, hogy a kormány kompatibilitáson dolgoznak, vagy azt, hogy jön új kormány szett. :)

[ Szerkesztve ]

(#10892) seawolf570 válasza szacsee (#10890) üzenetére


seawolf570
aktív tag

Megkérdezhetem, mennyibe fájt ez neked, mert Club Sportra nincs lóvém, de kipróbálnám a Load Cell-t. A Bodnar elektronikát már néztem, az elég olcsó. Én arra gondoltam, hogy a Bodnar elektronika mellé a Fanatec-től rendelek 15 euróért egy Load Cell-t és készítek hozzá mechanikát.

StanDoFF

Itt az aprón kapsz új bontatlan G27-et 60-ért, néz körbe. Valószínű támogatni fogja a PS4 a G27-et, mivel gondolom visszafelé kompatibilis a PS3 vezérlőkkel és ugyanúgy USB portot használ.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

(#10893) Nayrobi válasza StanDoFF (#10891) üzenetére


Nayrobi
őstag

Olvastam nemrég egy interjút a PS4-gyel kapcsolatban, ahol azt nyilatkozták, hogy a ma divatos kormányokat támogatni fogja a gép, szerintem ebbe a G27 is beletartozik. Mellesleg nemrég vettem itt az aprón a kormányt, ha érdekelnek a részletek, akkor dobj egy privit.

(#10894) StanDoFF válasza Nayrobi (#10893) üzenetére


StanDoFF
tag

Írtam PÜ-t!

(#10895) Exelsior válasza seawolf570 (#10892) üzenetére


Exelsior
senior tag

Újat, bontatlan 60ért? szép is lenne. 53-ért vettem garanciával használtat szinte új állapotban.

De ha kifogja az ember, hajrá. Debrecenbe elég olcsón árulják. Sok hirdetést láttam fent, csak nekem az messze volt.

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#10896) ricshard444 válasza Exelsior (#10895) üzenetére


ricshard444
veterán

Én is annyiért vettem az újat, ez az átlagos piaci ára, láttam már 50-ért is szintén új dobozos garisat.
Volt idő amikor használtan 40-ért mentek a G25-k meg 25-ért :)
Akkor vettem a DFGT-t postával 18-ért

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#10897) Jack@l válasza seawolf570 (#10892) üzenetére


Jack@l
veterán

15 euróért nem kapsz lad cellt, főleg nem fanatectől...
~11-12e ft-ba fájnak azok a cellák, ebayen kínait kapsz 7e körül is (haverom is olyannal nyomja, teljesen jó pedálnak)

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#10898) Predator2 válasza ricshard444 (#10896) üzenetére


Predator2
addikt

Hol láttál ilyen bomba árok kormányokat?

Ha tudnál segíteni azt megköszönném akár pm-ben is.

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#10899) szacsee válasza seawolf570 (#10892) üzenetére


szacsee
nagyúr

Persze, igaz a button box miatt én BU0836 LC-t vettem, de van aki kábelt vett ami LC erősítővel úgy is működik. Elektronikát azért választottam, mert ha gubanc lenne a potikkal ki tudom cserélni és nagyobb a mozgásterem, nem kell feltétlen G25/27-est venni, ha fel tudom fogatni a pedálsorra.

Elektronika árát fent látod, 1500Ft körül van Silverstone-ból a szállítás.. kb 1 hét, viszont koznollal nem biztos hogy működik,de ennek utána kellene járni. Nálam csak PC van, ezért választottam.
Van itthon is beszerezhető az analogtousb.com-on... valamivel olcsóbban, csak akkor épp nem ért rá a gyártó, így Leo-t választottam, mivel raktáron van nála minden.
Load Cellt pedig innen rendeltem. Igaz jóval drágább, mint a Fanatec féle, viszont 4 kábeles, ellenben ha jól tudom Fanatec megoldása 3 vezetékes, így nem biztos, hogy jó lett volna. Így igaz, hogy 24-25 ezer Ft-ba került az elektronika, a GE csukló 1K volt, a többit pedig munkahelyen megoldottuk.
Ellenben van egy buttonbox, vagy akár új pedálsor vezérlésére is képes elektronikám és egy strapa bíró Load Cell-em ami már bizonyított.
PTR-t szerettem volna, csak épp nem volt készleten, azzal is kb ennyire jön ki, csak analogtousb-s elektronikát kapsz és nem tudom milyen márkájú loadcellt + 10k a hajtogatott lemez a pedálra és a többi apróság...

Most nézem Leo végzett a kormánnyal... :Y

[ Szerkesztve ]

(#10900) Jack@l válasza szacsee (#10899) üzenetére


Jack@l
veterán

Kormánnyal együtt azé a 3300 font elég karcos :)

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.