Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-02 19:05:38

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11601) cila1


cila1
aktív tag

Sziasztok.
Ha valaki tud G25 vagy G27-es kormányt eladót akkor szóljon.Köszi

(#11602) Jack@l válasza cila1 (#11601) üzenetére


Jack@l
veterán

1-2 hónapon belül az enyém eladó lesz, de gondolom ez nem vígasztal :)

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#11603) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Sziasztok!

Mennyit ér most egy Logitech Driving Force GT megkímélt állapotban. Mennyi a reális ár amit lehet érte kérni?

(#11604) Tarill


Tarill
őstag

sziasztok!

Van egy Logitech WingMan Formula Force GP kormányom, nem mai darab már az biztos kicsit már litylötty de még azért megy, szimulátorral csak F1-el játszom 2012/13 ezekhez kellene nekem egy kormány nagyon max 30e forintos kerettel, mit tudnátok ajánlani nekem?

marokváltó nem kell nekem, csak a kis fülek a kormány mögött

[ Szerkesztve ]

(#11605) cila1 válasza Jack@l (#11602) üzenetére


cila1
aktív tag

Hát igazad van,hogy ez nem vígasztal.:)
Igaz nem nekem kell hanem egy haveromnak.
Akkor kell eladni egy terméket amikor van vevő rá. :D
Add el most.

(#11606) cila1 válasza Tarill (#11604) üzenetére


cila1
aktív tag

Szia.
DFGT,G25, DFP.
Csak az a baj,hogy mostanában nem lehet hozzájutni jó darabokhoz elfogatható áron.

[ Szerkesztve ]

(#11607) Tarill


Tarill
őstag

az a helyzet h pl ipon-on se pcx-en nincs egy valamire való kormány se :/ logi egy darab se :S pedig az a G25 elég pofás

(#11608) Kephamos válasza Tarill (#11607) üzenetére


Kephamos
addikt

Aprók között keresgélj. Sajnos úgy fest, hogy a Logitech leépítette ezt az üzletágat. :(((

(#11609) Zozzer888 válasza Kephamos (#11608) üzenetére


Zozzer888
addikt

Nem értem miért szállt ki abból a szegmensből, ahol a legjobb volt.

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#11610) cila1


cila1
aktív tag

Rengeteg Logi kormány azért volt eladó mert a logi cserébe küldte az újat és eladta a delikvens a régit.
Ez megszűnt mert jött a Fixit és javítják nem cserélik.
Na ezért tűnt el a piacról a használt Logi kormány.
Akinek meg van G27 vagy DFGT az meg nem adja el mert utána meg csak a Fanatec van ami szintén horror
kategóriába tartozik.

[ Szerkesztve ]

(#11611) Zozzer888 válasza cila1 (#11610) üzenetére


Zozzer888
addikt

Jó,de az új Logitech kormány is eltűnt...legalábbis a DFGT. Egy üzletet találtam, ahol hoztak volna (ha sikerül szerezniük) 40ért...

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#11612) cila1 válasza Zozzer888 (#11611) üzenetére


cila1
aktív tag

A logi honlapon van de ott a DFGt 45 a G27 meg 95.
A Media Mark-ba a DFGT 56 .
Na ez azért durva

(#11613) Zozzer888 válasza cila1 (#11612) üzenetére


Zozzer888
addikt

Igen azt néztem én is...de hát az meg tényleg az a kategória hogy megse említem...:D

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#11614) cila1 válasza Zozzer888 (#11613) üzenetére


cila1
aktív tag

Nekem egy 3 hónapos G27-em van de nagyon szemezgetek egy Ilyen csodával.
Nem tudom,hogy jobb vagy rosszabb a G27-től.

(#11615) Joshi válasza cila1 (#11614) üzenetére


Joshi
titán

Nem leszel gyorsabb ráadásul a G27 is egy csoda.

(#11616) proci985 válasza cila1 (#11612) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

erre kb 40k átszámolva a dfgt mindenfele.

G27 szintén van a boltokban olyan 90 körül. picit tényleg felment az ára karácsony óta. mondjuk 250 euroért meg már ott a Fanatec RS3, ami szerintem adott árért jobb.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#11617) Zozzer888 válasza proci985 (#11616) üzenetére


Zozzer888
addikt

Mielőtt kijött a GT5 emlékszem 25ért dobálták a DFGT-ket...

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#11618) cila1 válasza proci985 (#11616) üzenetére


cila1
aktív tag

Csak az a baj,hogy nincsen Magyar supportja a Fanatecnek mint a Loginak.
A Logit felhívod és beszélnek hozzád Magyarul és megrendeled telefonon.

(#11619) tikshow válasza cila1 (#11618) üzenetére


tikshow
addikt

2013-at írunk, tanulj meg angolul vagy németül. :)

(#11620) cila1 válasza tikshow (#11619) üzenetére


cila1
aktív tag

Ha 42 éve Magyarul beszélek akkor erre a kis időre minek.:)
Illetve minusz 1 év mert nem hiszem,hogy már beszéltem 1 órás koromban.:D

[ Szerkesztve ]

(#11621) Kephamos válasza cila1 (#11618) üzenetére


Kephamos
addikt

Mit akarsz te velük csevegni?
Mellesleg én nem azt a pedált venném, hanem a load cell-est. Na, az a valami. Egyébként a kormány nagyon kitűnő. A G27 se semmi, de néhány fokkal barátibb szerintem. Én nagyon elégedett vagyok.

(#11622) Flashget


Flashget
félisten

171,5K-s kormány! :Y

Realme GT Master Edition

(#11623) F4Zi válasza Flashget (#11622) üzenetére


F4Zi
tag

300ezres is van, sőt szerintem kis kutatással bőven találunk még drágábbat :D

(#11624) Flashget válasza F4Zi (#11623) üzenetére


Flashget
félisten

Tudom, de azért ez már a túlzás kategória nálam :)

Realme GT Master Edition

(#11625) itouchfan válasza Flashget (#11624) üzenetére


itouchfan
senior tag

itt van durvább árú is: link az a :Y 3500 :Y dollár szépen mutat...
bocsi a béna linkelésért, mobilról volt.. :R

--

igy gondoltad?:)

[ Módosította: proci985 ]

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#11626) Flashget


Flashget
félisten

akkor nem jött át.
nyílván lehet linkelni több ezer dollár értékű kormányt, de amit én linkeltem az magyar kiskeres ár és mindenki jól tudja a magyar viszonyokat hova lehet helyezni ekkora összeget.
a dollár vagy eurós árakat meg abban az országban kell kezelni ahol árulják.

Realme GT Master Edition

(#11627) Tecsa válasza Flashget (#11626) üzenetére


Tecsa
aktív tag

[Ez] ugyan az a kormány másik pereccel. Elfogadnám a G27 helyett!

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#11628) speter33 válasza Tecsa (#11627) üzenetére


speter33
aktív tag

Igen, ez az eredeti perece :K

(#11629) Kephamos válasza speter33 (#11628) üzenetére


Kephamos
addikt

Pls hagyjuk már ezt a "perec" meg "papucsok feszülnek rajta" lakótelepi pimpcivices dumát. :))

(#11630) speter33 válasza Kephamos (#11629) üzenetére


speter33
aktív tag

Jav.... kormánykereke :)
Amúgy nekem sem tetszik a perec,se a lakótelep... csak nem akartam belekötni a kollegába :U

[ Szerkesztve ]

(#11631) Tecsa válasza speter33 (#11630) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Elnézést kollégák! 8 éves koromig lakótelepen éltem. Nem könnyű elhagyni a telepi szokásokat 17 év után sem. :D

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#11632) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Xbox 360 kormánnyal van valakinek tapasztalata?
Ezt a kettőt néztem ki:
Thrustmaster Ferrari 458 Italia Racing Wheel
és
Mad Catz Wireless Racing Wheel for Xbox 360

Utóbbi mellett szól, hogy FFB-s, viszont nem tudom, hogy ennek a vezeték nélküli technológiának köszönhetően mennyire pontos. Valamint azt olvastam róla hogy 3 db AA-s elemmel működik. Gondolom akkor nem bírhat sokat.

Egyébként a 270°-os fordulás elég? Forza Motorsportot meg F1 2013-at játszanék vele.

Ti melyiket ajánlanátok?

(#11633) cila1 válasza Gabesz1019 (#11632) üzenetére


cila1
aktív tag

Szia.
Én úgy tudom,hogy a Thrustmaster Ferrari 458 Italia Racing Wheel kormánynál pedál problémák vannak.
Egészen pontosan azt olvastam valahol,hogy elreped vagy eltörik a szerkezete hamar.
Javítsatok ki ha tévedek.

(#11634) zodo válasza Gabesz1019 (#11632) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem tudnék dönteni.

Mad Catz Wireless nálam, "vajon mi" kategória.
Thrustmaster Ferrari 458 -ról még nem olvastam de 430 -am volt és félő ahogy cila1 is írja, pedál problémák adódhatnak (nekem a váltó poti halt meg de több 430-as tulaj jelezte a pedál törést) hiszen egy kaptafa a GT Experience 2 in 1, 430, 458 pedál konzolja.

Mivel ebben az ársávban pláne nincs alternatíva ezért ha mindenképp választanom kellene akkor 458 és imádkoznék hogy ne essen szét, miközben bőszen szentségelnék az ffb hiánya végett.

(#11635) Gabesz25


Gabesz25
tag

Sziasztok,

egyáltalán nem vagyok jártas ebben a témában, ezért kérnék segítséget tőletek.
Szeretnék venni valami jó kormányt, amivel forma1 és rally játékokat lehetne jól játszani, árban kb 40e.

előre is köszi a segítséget

(#11636) zodo válasza Gabesz25 (#11635) üzenetére


zodo
nagyúr

Kérdés a "milyen platform" de ettől függetlenül a jelenlegi piaci kínálatban ebben az ársávban nincs megvásárolható, ajánlott kormánytípus.

Használtak közt keresgélj Logitech DFGT vagy talán G25 (utóbbihoz már lehet kicsi a keret)

(#11637) N€T0X|N válasza zodo (#11636) üzenetére


N€T0X|N
őstag

40-ből kijön a G25 is, inkább az a kérdés, hogy talál-e...

Sent from my keyBoard

(#11638) zodo válasza N€T0X|N (#11637) üzenetére


zodo
nagyúr

G 25 újkori árait nem figyeltem de már google sem ad rá találatot és hetek de talán már hónapok óta nem lehet kapni.

Apróban 45k -s hirdetést láttam ezért írtam hogy szűkös lehet a 40k mert most "jó áron" meg lehet válni a megunt logi kormányoktól. DFGT legutóbbi bolti ára is 40k körül volt és ez tuti de szintén hiánycikk.

(#11639) N€T0X|N válasza zodo (#11638) üzenetére


N€T0X|N
őstag

G25-öt már évek óta nem gyártják. :)
Nyilván használtan kínálnak 40-nél többért is, de annyit szimplán nem ér, akármilyen állapotban legyen és akármekkora hiány van is belőle. Szerintem. Aztán lesz, aki annyiért is megveszi, ez másik kérdés.

Sent from my keyBoard

(#11640) arty válasza Gabesz1019 (#11632) üzenetére


arty
veterán

elemes = nem ffb, hanem vibra

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#11641) ditti37


ditti37
csendes tag

Sziasztok segitségre van szükségem Btech BJW-250 kormány-pedál feltelepitéséhez driver kéne vagy segitség mert a gép nem ismeri ment sajnos :(

megbizhatóságom :http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_2/hsz_20316-20316.html

(#11642) Joshi válasza N€T0X|N (#11639) üzenetére


Joshi
titán

Ha használt G25 megkímélt állapotban van akkor megér 40-et, inkább a G27 nem ér 80-90-et. Szerintem.

(#11643) zodo válasza ditti37 (#11641) üzenetére


zodo
nagyúr

Szerintem ehhez nem kell driver vagy nincs mert google sem dob találatot.
Egyszerű plug and play eszköz.
Ha nem találja a gép akkor csatlakozó vagy kábel hiba lehetséges, esetleg ha használtan vetted kérdez rá az eladóra vagy láttam ilyet vagy hasonlót itt az apróban és azok tulajdonosaira driver ügyben.

(#11644) tikshow válasza ditti37 (#11641) üzenetére


tikshow
addikt

Próbálj meg hozzáadni játékvezérlőben egy xy tengelyes joystickot - talán 3 - hátha valamelyik tengelyt felismeri, ha ez megvan és valamelyiket érzékeli akkor már csak azt kell kitalálni, hogy hány tengelyes.

(#11645) proci985 válasza Joshi (#11642) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Jó, de sok éves kormányokról van szó, azt meg komolyabb barkács nélkül nem látni, hogy mégis mennyire megkímélt.

40ért szerintem újonnan télen a fanatec 911 carrera set volt jó vétel, amikor kiárusították.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#11646) Joshi válasza proci985 (#11645) üzenetére


Joshi
titán

A használt piac nehéz ügy, szerencse nélkül nem megy. Sajnos a logitech kiszállásával pont abban az árkategóriában lett űr ami fontos volt a munkásosztálynak. Én még 50k-ért vettem a G25-öt és akkor egy DFP 25k volt, igaz hogy a duplája volt de én akkor is tudtam hogy ér annyival többet. Azóta már DFGT van/volt viszont a G27 határozottan nem ér annyit amennyit. Mára már sok kormányt és pedált szedtem szét de a minőség valahol a G25-nél kezdődik, sokkal több minőségi anyagot használtak fel benne mint bármi másba ebben a kategóriában ráadásul tuningolható is. Most Load Cellás a fékpedálom és Leo Bodnar kábellal használom a G25-öt. A Fanatec-et nem ismerem a Thrustmaster meg számomra gagyi marad mindörökké. Na jó egy ECCI-vel kibékülnék. :D

(#11647) cyberkind válasza Joshi (#11646) üzenetére


cyberkind
félisten

Egyébként azt lehet tudni hogy miért szállt ki a Logitech ? :U

Paranormal Cocktivity

(#11648) Joshi válasza cyberkind (#11647) üzenetére


Joshi
titán

Konkrétumot nem tudni de én arra gyanakszom hogy pont ez az a kategória ahol túl alacsony volt a nyereség. A csóri nem ad ki egy kormányért 35-50ezret csak azért hogy néha leüljön játszani, a profi meg kiad még 80-100ezret is mert neki ez a hobbija. Ez a saját véleményem nem biztos hogy ez áll a dolgok mögött.

(#11649) cyberkind válasza Joshi (#11648) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem tudom de lehet, szerintem a billentyűpiacon is bőven leelőzték őket már bőven . :U

Paranormal Cocktivity

(#11650) Joshi válasza cyberkind (#11649) üzenetére


Joshi
titán

Nincs mese egyre nagyobb a konkurencia. A gond az hogy nem az árak és a profitok mennek le hanem vagy a minőség lesz silányabb a profit érdekében, vagy sokkal kisebb lesz a termékpaletta ugyan csak a profit érdekében. Arról nem is beszélve hogy akár egy cég is rámehet a mutatók drasztikus romlására.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.