Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19401) kelzsoca válasza Edgeri (#19399) üzenetére


kelzsoca
félisten

Már tegnap is jött rá egy patch, nálam nem igazán szaggat a játék.

https://vertigostore.eu

(#19402) tijstijs válasza blazsey2 (#19382) üzenetére


tijstijs
tag

van valakinek tippje magyar boltra, ahol a gyűjtői kiadást lehet előrendelni a GT5-ből?

(#19403) anulu válasza tijstijs (#19402) üzenetére


anulu
félisten

1-2 hónapja 576-ban azt mondták, h náluk lesz majd

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#19404) Sonja válasza anulu (#19403) üzenetére


Sonja
veterán

Sajnos már náluk is csak az alap lesz. :( Meg persze a gépcsomag! :K

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#19405) anulu válasza Sonja (#19404) üzenetére


anulu
félisten

na elmennek a...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#19406) tijstijs válasza Sonja (#19404) üzenetére


tijstijs
tag

igazából az apex könyvecskére fáj a fogam:)
én őket találtam, de itt még az alap is kétezerrel drágább:
http://www.supergamer.hu/gran-turismo-5-collectors-edition-p-11129.html

viszont rákerestem, és az a három cseh srác, akik youtubra töltögetik a videókat, 1400 cseh koronáért ( kb 16000 forintért ) vették meg a gyűjtőit pár napja. Kegyetlen irigy vagyok:)
az eső is baromi jól néz ki...: http://www.youtube.com/watch?v=aCn8xslJhyI

(#19407) Sonja válasza tijstijs (#19406) üzenetére


Sonja
veterán

Igen, ez az egy hely van, ahol lehet rendelni. :K Kérdés, hogy tényleg lesz-e?! :U

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#19408) Sonja


Sonja
veterán

Megrendeltem a NFS: Hot Pursuit Limited Edition kiadást. Ha más is megveszi, azzal játszhatnánk egy kis multit. :DD

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#19409) Edgeri válasza Sonja (#19408) üzenetére


Edgeri
senior tag

Esélyes :K
Hol rendelted meg?

[ Szerkesztve ]

Üdv, Edgeri

(#19410) Sonja válasza Edgeri (#19409) üzenetére


Sonja
veterán

A Limited Edition kiadás kizárólag csak az 576-nál kapható! Sajnos. :U Jó drága így (13eHUF+1000HUF futár), de lesz hozzá egy FIFA 10 is! :W :DDD Ha a sima is elég, akkor a Konzolok szervízét ajánlom, mert ott 12eHUF, nincs futárdíj és jár hozzá a FIFA 10! :K

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#19411) Sonja


Sonja
veterán

Black Ops Bugs Rampant on PS3 Version

Before I list the bugs, lets list a couple of the known developmental problems.

-Game runs natively at 540p. 360 version runs natively at 600p.
-Despite a lower resolution, frame rate issues are still occurring extensively. Sometimes dropping into the teens.
-Both PS3 and 360 versions are having issues streaming textures.

Now for the bugs and glitches.

-Party invite system not working, unable to join friends even with public chosen
-Leaderboards not reading correct kills
-Framerate issues are affecting the gameplay
-Theatre mode not working correctly
-Respawns, issue spawning near enemies on smaller maps
-Game freezing PS3 console
-Party option “Leave Party” not working correctly
-Locale Search option not working correctly
-Mic’s not showing in lobby
-Error “Disconnected due to transmission Error” appearing after some games
-Knifing mechanic seems to act like “commando lunge” from MW2.
-Hosting a game can cause enemies to see you about a 1/2 second before you can see them

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#19412) dagoniat


dagoniat
tag

bejön ez a Black Ops, a multis is jó, könnyebb, mint a KZ2-ben.

Néhány lefagyás nálam is volt, meg ilyenek, de ez majd kijavítódik. :))

[ Szerkesztve ]

(#19413) Vladi válasza Sonja (#19408) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ha tolod a játékot, írhatnál véleményt! :K

Én keresek valami jó kocsis játékot. Anno pc-n a most wanted nagyon bejött. De most 2 nfs-t is kipróbáltam ps3-an deee.... :U

A Shift egész jó volt, tetszett. Bejött. Lassan fejlesztgetem a gépet - rózsaszín leon :)) - erre bedobál olyan kocsikba, hogy szinte elindulni se tudok, oszt drifteljek. :Y Normális? :F
meg 2-es szintű verseny. Addig mindet megnyertem, azokon meg csak izzadok. Hát köszi. Jöhet a játékos szívatás. :C :W
Eladó, nem kell valakinek? Jáááá. :DD

Másik pro street. Hát eszméletlen gagyi az egész játék. :U Tisztára mintha az ezredforduló lenne. :DDD Én se veszek többet játékot látatlanban, mert jó a neve. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#19414) dunc


dunc
nagyúr

Hamarosan kilépek a klubból ,viszik a gépszörnyet.

(#19415) DM-Fan válasza Sonja (#19411) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"-Game runs natively at 540p. 360 version runs natively at 600p.
-Despite a lower resolution, frame rate issues are still occurring extensively. Sometimes dropping into the teens.
-Both PS3 and 360 versions are having issues streaming textures.
"

Ez azért már lassan vicc kategória! Ezt komolyan gondolják?! Már lassan 800x600-ban sem futnak a játékok és még így is leesik az FPS 20 alá? :Y Elmennek ám a picsába! Hogy mernek így kiadni egy játékot? Ráadásul ezen (mármint a felbontáson) a patch sem fog segíteni. HD-konzol, mi? Aha, persze.

Get Moded!

(#19416) dunc válasza DM-Fan (#19415) üzenetére


dunc
nagyúr

Te nem szoktál csúnyát írni !! Akkor ez tuti durva !!! :(((

(#19417) DM-Fan válasza dunc (#19416) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"Te nem szoktál csúnyát írni !!"

Nem-e? Akkor szerintem nem olvasod elég régen a topicot. Elég sokat méltatlankodtam már a Sony sorozatos baromságai (a gép folyamatos butítása, felhasználói igények figyelmen kívül hagyása, hibás firmware-ek kiadása) miatt, de mostanság a szoftverfejlesztők is kezdik elvetni a sulykot és olyan szinten szar munkákat adnak ki a kezükből a multiplatform címek terén (lásd. Mafia 2), hogy összecsikarom magam. Sajnos ez lassan kezd trenddé válni és tényleg csak az exkluzív címek lesznek az értékek.

Hozzáteszem az új CoD-ot még nem láttam, de amit eddig olvastam a PS3 verzióról, attól eléggé elkeseredtem. Már az előző részek is igen gyatrán festettek PS3-on a PC-s verzióhoz viszonyítva, de akkor ezek szerint ez a tendencia nemhogy javulna, de tovább romlik. Mondjuk mitől is javulna? A hardver nem lesz erősebb, a fejlesztők meg nem invesztálnak több programozói kapacitást a megfelelő szintű fejlesztésre.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#19418) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Sziasztok!
Tud valaki egy megbízható(!) és gyors szervizt ajánlani Pesten? Nem olvas be semmilyen lemezt a PS3-mam, pont jókor, mikor megvettem a Black Ops-ot. :(((

Vasárnap már eljátszotta ezt egyszer, de aztán "megjavult", de most semmilyen vudumedzsik nem jön be. :O

(#19419) nokia párti válasza dunc (#19414) üzenetére


nokia párti
őstag

Hát Isten véled cimbora! :D Várunk vissza a GT5 megjelenésekor. :)

(#19420) nokia párti válasza Shadowfax (#19418) üzenetére


nokia párti
őstag

Hát én személy szerint a Konzolok Szervízét, és a Konzol Stúdiót ajánlom.
Mindkettő nagyon gyors, és korrekt az árakat tekintve. Voltak már ott gépeim. :)

[ Szerkesztve ]

(#19421) v!ct0y válasza DM-Fan (#19417) üzenetére


v!ct0y
veterán

Érdekes, hogy boxon tök jól megy a játék (videókból itélve) Ps3 és PC kimaradt a tesztből.
Pc-n 90000 emberből szerintem 60000 nek úgy szaggat a játék, hogy játszhatatlan pedig a graf nem egy egetverő szépség.

(#19422) kelzsoca válasza Shadowfax (#19418) üzenetére


kelzsoca
félisten

Állítólag a konzolokszervize nem csinál jó munkát, egyik ismerősöm a multiformat-hoz vitte a gépet ilyen ügyben, és korrekten cserélték a fejet.

https://vertigostore.eu

(#19423) Poll Tamás


Poll Tamás
csendes tag

Gyerekek! :)

November 24-én jelenik meg a GT5!

PS Eye-t is támogatja, követi a fejmozgásokat, belső nézetben. :))

Karánykor PS3-m lesz az biztos! :R

"A tenger szépsége nem csökken szemünkben attól, hogy tudjuk, olykor hajók süllyednek el."

(#19424) F.B.I. válasza kelzsoca (#19422) üzenetére


F.B.I.
veterán

A szervizelésről ennyit, igazság más tollából és érdemes elolvasni a hozzászólásokat is! :K

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#19425) kelzsoca válasza F.B.I. (#19424) üzenetére


kelzsoca
félisten

A szervizelésről annyit mondanék, hogy Sony garanciajeggyel kell gépet vásárolni és akkor 1 évig ingyenes, további 2 évig méltányossági garanciát lehet igénybe venni a gépre.

https://vertigostore.eu

(#19426) Shadowfax


Shadowfax
addikt

nokia párti, kelzsoca, F.B.I.: Köszönöm a hozzászólásokat! Még agyalok azért rajta, mi legyen. Elvileg a Konzolok szervizében lehet olyat kérni, hogy beviszed egy magadott időpontra, s akkor a fejcserét megoldják a szemed láttára, és utána viheted is a gépet. Ezzel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? :F

(#19427) Edgeri válasza Sonja (#19410) üzenetére


Edgeri
senior tag

Köszi az infót! :C

Üdv, Edgeri

(#19428) ezozo válasza Shadowfax (#19426) üzenetére


ezozo
tag

Szerintem olyan szervíz nincs aki a szemed elött megcsinálná a gépet, minden kis konzolbolt ügyeskedik tisztelet a kivételnek,gyere vissza pár óra mulva addig megcsináljuk,haver xboxban cseréltetett ventit rá pár napra szétkapta hogy megnézze ki lett e takarítva hát nem,és a ventin többéves por volt arra nem képesek hogy letakarítsák,a használt alkatrészt amit ő újnak fizetett,minden konzolboltban tizen,huszonévesek dolgoznak ez kb olyan mintha most mi ketten nyitnánk egy boltot és hajrá,tuti hogy a Sony és a Mikrofos nem tartott továbképzést szerelésből az biztos,ügyes gyerekek :Y ennyi.Én egyszer pont szemtanuja voltam egy jólmenő konzolboltban egy hatvan éves bácsi gondolom unoka gépét vitte be ps2 volt valami problémával a szervizes tök bunkón monta az embernek most csinálom meg utoljára és a gépet szinte dobálta bunkó módon hát én biztos elküldtem volna a pi...ba az tuti gondolom bolti garis volt a gép,erről ennyit.

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#19429) F.B.I. válasza kelzsoca (#19425) üzenetére


F.B.I.
veterán

Sajnos nem mindenki tud új gépet venni. Ha nem hal meg sárga leddel a gép, akkor inkább megcsinálom 1 év után minden évben magamnak, a takarítást és pasztázást, minthogy 20K-t fizessek, azért, amit nem is látok.
Amit magamnak csináltam, azzal legalább nem lett baj, bár igaz, aki nem ért hozzá, az küldje szervízbe...csak ne Magyarországon!

A PS3-al hardveresen még mindig jobban jár az ember 3 éves koráig, mint egy boxxal bár abból is hibátlanok az új alaplaposak. Valamennyire értek hozzá, mert én csináltam itthon mind 3 gépünket. :K Peace. :R

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#19430) F.B.I. válasza Shadowfax (#19426) üzenetére


F.B.I.
veterán

A szemed láttára dolgot, szerintem felejtsd el. :(

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#19431) kelzsoca válasza F.B.I. (#19429) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha nem hal meg sárga leddel a gép, akkor inkább megcsinálom 1 év után minden évben magamnak, a takarítást és pasztázást, minthogy 20K-t fizessek, azért, amit nem is látok.

Ez mind szép és jó, de ezzel elbuktad a méltányossági garanciát :)

- komplett burkolatcsere
- hibás részegységek cseréje
- pasztázás
- takarítás
- 6 hónap teljeskörű garancia a gépre

Ezért összesen fizetni kell: 16.500Ft-ot (még akkor is ha alaplapot kell cserélni)

A szervizelést nem hazánkban, hanem a Sony legnagyobb szervizében történik Franciaországban, megfelelő szakemberekkel és alkatrészekkel.
A gép ~2 hét alatt elkészül.

Ha otthon mókol a géppel az ember és vmi probléma lesz ilyen árak vannak:

új fej: 20k
alaplap csere: 49k
sárga led: 20-25k és ki tudja meddig megy még a gép....

https://vertigostore.eu

(#19432) F.B.I. válasza kelzsoca (#19431) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ez mind szép és jó de ne feledd még miondig új gépről beszélünk. A használt gépeket árulók 98%-a semmilyen papírt nem tud adni a géphez és valaki (én is) megveszi az ilyen gépeket, mert még mindig komolyabb hűtésrendszerrel rendelkeznek, mint a kisebb csíkszélsségen gyártott új gépek, amik olyan módon melegednek, hogy kiolvad a HDMI kábel a seggükből :DDD .
Egyik használt gépemhez se tudtak még papírt adni...szinte senki. :(

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#19433) blazsey2 válasza F.B.I. (#19432) üzenetére


blazsey2
senior tag

Na azért nem olyan rossz az a slim sem,az enyém már több mint egy éves és még mindig nem olvadt meg :D
De az tény hogy egy kicsit meleg.

PSN ID:blazseydr

(#19434) v!ct0y válasza blazsey2 (#19433) üzenetére


v!ct0y
veterán

Na majd a GT5 nél milyen lesz akkor ?:DDD

(#19435) blazsey2 válasza v!ct0y (#19434) üzenetére


blazsey2
senior tag

Ezért jó hogy télen adják ki,nyáron tuti megolvasztanám :K

PSN ID:blazseydr

(#19436) kelzsoca válasza F.B.I. (#19432) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ez sajnos azért van mert a legtöbb konzolboltban nem adják ezt a Sony garijegyet, hanem bolti garanciát adnak a géphez, na ilyen helyen nem lenne szabad vásárolni konzolt, és akkor a használt gépekhez is szinte mindenkinek lenne megfelelő papírja. :)

https://vertigostore.eu

(#19437) anulu válasza Poll Tamás (#19423) üzenetére


anulu
félisten

köszi az infot! éljen!
végülis, ha pár évet kibírtunk, mi ez a szűk 2 hét :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#19438) v!ct0y válasza anulu (#19437) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hát azért várjuk csak meg a hivatalos bejelentést:)

(#19439) tijstijs válasza anulu (#19437) üzenetére


tijstijs
tag

majdnem sikerült egyet csippantanom az öt cseh "korai" GT5 lemezből:) (ráadásul gyűjtői!)
sajna már túl késő.

(#19440) nokia párti válasza Shadowfax (#19426) üzenetére


nokia párti
őstag

Így van, nem hazudnak. Tényleg úgy csinálták meg, még annó a ps2-met ott, hogy a szemem láttára cserélték ki benne a fejet. :K

(#19441) chubii


chubii
senior tag

Vett már valaki DLC-t Dead Space-hez ? Vagy esetleg tervezi ? Store-ban van egypár, és nem tudom melyik érné meg jobban/melyiket érdemes megvenni ....

Más: [link]
". Interestingly, only Xbox 360 and PC gamers get the luxury of the Plasma Cutter replica, though. " Na elmennek ám a ..... . Miért nem jár plazmavágó a PS3-as verzióhoz ?? Remélem változtatnak a dolgokon, mert elég nagy szívás lenne ...... jah és mit kapunk a plazmavágó helyett ? Egy Move-kompabitilis Dead Space : extraction-t, ami képek, és cikkek alapján meg sem közelíti az első részt ( grafika , játékélmény). jah és nem TPS, hanem FPS.....
Inkább figyeljen a polcomon egy elétnagyságú plazmavágó, mint hogy egy gagyi játékkal szúrják ki a szemem :)

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#19442) Shadowfax válasza kelzsoca (#19431) üzenetére


Shadowfax
addikt

Sajnos a gép 2007. júliusi, hiába van meg a garjegy, a számla és érintetlen a gép, kicsúsztam a három évből. :(
De ismét köszönöm a válaszokat, még agyalok, mi legyen, majd megírom a fejleményeket.

(#19443) vhunor


vhunor
őstag

Azoktól kérdezném, akik végigjátszották a Ratchet&Clank: Crack in Time-ot.

SPOILER!
Azimuth-ot tényleg egy fél órát kell csépelni a végén minden létező fegyverrel, vagy van valami trükk, amit nem vettem észre?

(#19444) kelzsoca válasza Shadowfax (#19442) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szerintem add el így a gépet ahogy van, és a szervizre szánt összeget tedd hozzá a gépért kapott pénzhez, és valószínűleg nem is kell sokkal kiegészíteni aztán hogy egy bontatlan 0km-es 1 év garanciális slim géped legyen belőle :)

Mivel már elmúlt 3 éves a gép, várhatóan nem csak fejhibás problémája lesz, hanem más is előjöhet.

https://vertigostore.eu

(#19445) DM-Fan válasza chubii (#19441) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nem néztem még a Dead Space DLC-ket, szerintem én már megvárom a második részt és addig nem veszek az elsőhöz semmit.

Engem speciel hidegen hagy a plazmavágó-replika, fölösleges kacatnak érzem. Sosem értettem a DVD-kiadásoknál sem, hogy miért jó, ha jár a lemezhez pl. egy batmobil vagy egy műanyag maszk, esetleg egy akciófigura. Mi a francot csináljak vele? Ezek többnyire ócska, szar műanyagból készült tömegcuccok, semmi egyediség nincs bennük, tárolni se tudom őket rendesen és nem is jók semmire, max. porfogónak, hiszen nem tudom a sorba beállítani a lemezek közé a polcra. Akkor már inkább legyen normális külalakja a kiadványnak, legyen digipack-os (fekniből kicsúsztatható, széthajtható papírtok) vagy valami frankó dombornyomott steelbook, porfestékkel fújva. Annak sokkal több értelmét látom, mint valami gagyi műanyag játéknak, repitárgynak, ami rögtön ripityára törik, amikor első alkalommal leejted/levered.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#19446) Shadowfax válasza kelzsoca (#19444) üzenetére


Shadowfax
addikt

Én is gondolkodtam már ezen. Szerinted mennyiért tudnám elpasszolni? 60GB-os, vagyis PS2 játékokkal is kompatibilis.

Igazából a fejcsere 15-17k-ból valószínűleg megoldható lesz, ennyit még rászánnék a javíttatására. Ha YLOD-os vagy egyéb komolyabb baja lenne, akkor már nem gondolkodnék, eladnám alkatrésznek.

(#19447) valaki100


valaki100
tag

Üdv!
A problémám az lenne, hogy bármilyen pendrive-ot csatlakoztatok a PS3-hoz, az nem lát semmit az eszközön. Az eszközt jelzi, de nem talál rajta adatot. Sem zenét, sem képet, sem videót. A pendrive FAT32-re van formázva.
Tud valaki segíteni?

(#19448) DM-Fan válasza valaki100 (#19447) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nyomj egy háromszöget és válaszd a "Display All" opciót! Akkor megmutatja a teljes tartalmat.

Get Moded!

(#19449) chubii válasza DM-Fan (#19445) üzenetére


chubii
senior tag

Nekem speciel még nem volt semmyilen gyűjtői kiadásom egyetlen játékból sem, és amikor megláttam a Dead Space 2őt, tudtam,hogy azt mindenképp abban szeretném megszerezni Engem csak az zavar,hogy pont a PS3 kiadásból vették ki a replikát.... Nem értem mi oka volt. Az Extraction mellett simán elfért volna még.....

A DLC-k elég jó áron ( 2-3 euro) vannak store-ban, csak rengeteg féle van belőle...5ös szintű öltönyt és fegyver-skineket tartalmaz ( majdnem) mindegyik, de ugye képet nem mutatnak róla.....

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#19450) anulu


anulu
félisten

NFS Hot Pursuit demo lekerült PSN-ről? vagy valahol jól eldugták. US és GB Store-t nyálaztam át, de sehol nem találom. merre kéne lennie?

mai hír után meg az ismertetők alapján kedvet kaptam hozzá, csak elbújt :(

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.