Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18251) Djuree válasza Mazsika (#18250) üzenetére


Djuree
félisten

hát nem egyszerű az irányítása, de már én is szokom. jó játék, tetszik :K
azért még mindig inkább boxon cod4-ezek ha épp van nálam box is, abban már 30k+ killem van :DD multi fps-ben nekem az az etalon :K legalábbis a KZ3-ig. black ops-ot meg fogom venni mihelyst olcsóbb lesz, cod mw2 úgyis kimaradt teljesen :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18252) Mazsika válasza Djuree (#18251) üzenetére


Mazsika
őstag

codal még annyira nem játszottam, csak kölcsönbe volt nálam többször is. így nekem is mondhatni kimaradt, de mostmár várok a black opsig! kz3 meg remélem hozza színvonalat, mert akkor tuti jó lesz az is!

nem tudja valaki egy összesített ps3 megjelenési listát az idei évre?

Dáccsika

(#18253) Djuree válasza Mazsika (#18252) üzenetére


Djuree
félisten

Castlevania: Lords of Shadow (PS3)
2010.Oct.05 11900 Ft.

Playstation MOVE PEACEMAKER Move Gun (PS3)
2010.Oct.06 7900 Ft.

Playstation MOVE MATCH 3-in-1 Move Sports Kit (PS3)
2010.Oct.06 7900 Ft.

NBA 2K11 (Jordan Challenge) (PS3)
2010.Oct.08 11900 Ft.

Enslaved: Odyssey to the West (PS3)
2010.Oct.08 11900 Ft.

WRC - World Rally Championship 2010 (PS3)
2010.Oct.08 10900 Ft.

Pro Evolution Soccer 2011 (PES 11) (PS3)
2010.Oct.08 11900 Ft.

Medal Of Honor 2010 (PS3)
2010.Oct.12 11500 Ft.

Medal Of Honor 2010 Limited Edition (B3 beta) (PS3)
2010.Oct.12 11900 Ft.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 (PS3)
2010.Oct.15 11900 Ft.

Vanquish (PS3)
2010.Oct.19 11900 Ft.

Fallout New Vegas (PS3)
2010.Oct.22 11900 Ft.

Star Wars The Force Unleashed 2 (PS3)
2010.Oct.29 11900 Ft.

GRAN TURISMO 5 (GT5) (PS3)
2010.Nov.03 12900 Ft.

Tron Evolution (PS3)
2010.Nov.05 11900 Ft.

GRAN TURISMO 5 Signature Edition (GT5) (PS3)
2010.Nov.05 59900 Ft.

Call of Duty 7 Black Ops (PS3)
2010.Nov.09 11900 Ft.

Call of Duty 7 Black Ops Prestige Edition PS3 (PS3)
2010.Nov.09 33900 Ft.

Call of Duty 7 Black Ops Hardened Edition PS3 (PS3)
2010.Nov.09 19900 Ft.

James Bond 007 Blood Stone (PS3)
2010.Nov.12 11900 Ft.

Need for Speed Hot Pursuit (PS3)
2010.Nov.16 11500 Ft.

Assassins Creed Brotherhood (PS3)
2010.Nov.16 11900 Ft.

Assassins Creed Brotherhood Limited Codex Edition PS3 (PS3)
2010.Nov.16 17500 Ft.

Two Worlds 2 (PS3)
2011.Jan.14 11900 Ft.

LittleBigPlanet 2 (PS3)
2011.Jan.21 12900 Ft.

Dead Space 2 Limited Edition (PS3)
2011.Jan.28 14500 Ft.

Dead Space 2 (PS3)
2011.Jan.28 11900 Ft.

Brink (PS3)
2011.Feb.16 11900 Ft.

Killzone 3 (USA) (PS3)
2011.Feb.24 14900 Ft.

Final Fantasy Versus XIII (PS3)
2011.Mar.04 12900 Ft.

Test Drive Unlimited 2 (PS3)
2011.Mar.10 11900 Ft.

Crysis 2 (PS3)
2011.Mar.11 12500 Ft.

Portal 2 (PS3)
2011.Mar.11 11900 Ft.

I am Alive (PS3)
2011.Mar.16 11500 Ft.

Ghost Recon 4 Future Soldier (PS3)
2011.Mar.18 12500 Ft.

Hunted: Demon's Forge (PS3)
2011.Apr.14 11900 Ft.

FEAR 3 (PS3)
2011.Apr.15 11900 Ft.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18254) tammolna válasza kelzsoca (#18159) üzenetére


tammolna
csendes tag

Azt nem tudod, hogy a nem GOTY is megkapja? Valami info nincs rola hogy mikor?

(#18255) Mazsika válasza Djuree (#18253) üzenetére


Mazsika
őstag

köszi szépen, medal, gt5, black ops, kz3, mindenképp kellene és még van egy pár amit nem ártana megvenni! és még se új tv, se move :DDD

Dáccsika

(#18256) dunc


dunc
nagyúr

Most hoztam haza havertól játékokat :C
Tom Clancy's H.A.W.X
Dynasty Warriors6
Call Of Duty Modern Warfare
Final Fantasy XIII
Grant Turismo Prolouge
Soul Calibur IV
GRID

Tehát amikor megérkezik a gép akkor tudok mivel nyomulni :D

(#18257) TerryBogard


TerryBogard
tag

Most jövök az Auchanból, utaltam 18e a játékra, gondoltam körül nézek milyen modemek vannak, eladótól megkérdeztem melyik modemet azt mondta a Wifi nem jó se a PSP-hez se a PS3-hoz mert b-s ill. g-s, ha Wifi akkor n-es mert nem megy át a falon a jel a b/g -nél, na ha a szobában van a router én meg kimegyek az udvarra nem tudok multizni a PSP-vel?

NASCAR az Activision-től

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18258) DM-Fan válasza TerryBogard (#18257) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

G-s routert használok a PS3-mal, több falon át is simán megfelelő a jelerősség. Soha nem volt semmilyen problémám, másodpercenként 1 MB-ot húz le a Store-ból, a multi gameplay teljesen folyamatos, nem laggol soha, a kapcsolat soha nem szakad meg, az 1080p filmek is reccenésmentesen futnak a PC-ről stream-elve. Mit mondjak még? Ne hallgass a hülye, hozzánemértő eladókra!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#18259) TerryBogard válasza DM-Fan (#18258) üzenetére


TerryBogard
tag

Megkérdezhetem milyen routered van? Mert jövő héten készülök egyet venni.

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18260) jookomak


jookomak
őstag

ragingspears:: Ha ps2-ön voltak kedvenc sony exkluzív játékaid, pl. metal gear solid, gran turismo, final fantasy, meg az a görög gyerek, valami god of war, akkor a folytatások miatt egyértelműen ps3. 60 gigást már csak használtan kapsz, és sorra halnak el, inkább csináltasd meg a ps2-d, és vegyél mellé új gépet. Bár előbb utóbb a ps2 legjobb játékait kiadják felújítva hd-ben. gow már megvan, sotc+ico jön, mortal, prince of persia szintén. mgs-ért könyörög az egész játékosvilág, szerintem az is meglesz előbb-utóbb.
Pes-ből az új részek is jók, de konzolon nincs gond a fifával se állítólag.
Havidíjas játék nem nagyon van, final fantasy XIV-ről nem találtam infot.

dunc: arra figyelj, hogy majd a menüben állítsd át a hangkimenetet av-kábelre, ha rca-val akarod használni.

TerryBogard: psp, ps3 max b/g-s routert kezel. n-essel is működik, de akkor is csak a bg sebességén fog futni. Ha van más wifi-s eszközöd, ami n-es, akkor érdemes olyat venni, egyéb esetben (ha nincs extra igény) akkor egy ilyen router is elég: [link]

(#18261) Djuree válasza TerryBogard (#18257) üzenetére


Djuree
félisten

ma már csak n-eset érdemes venni :K

én most vettem nemrég ilyet, a routeres topikban ajánlották:

tp-link TL-WR741ND

nagyon jól működik :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18262) DM-Fan válasza TerryBogard (#18259) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Cisco Systems alapú Linksys WRT54GL. Maximálisan elégedett vagyok vele, tökéletesen konfigurálható. A G-mindenre elég, a PS3-ra meg pláne.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#18263) Djuree válasza DM-Fan (#18262) üzenetére


Djuree
félisten

ennyiért tökön is szúrnám magam ha nem lennél vele elégedett :U amúgy maximálisan elég az is amit én linkeltem, főleg hogy ez csak 54-es, hamar kevés lesz...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18264) DM-Fan válasza Djuree (#18263) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Na, a TP-Link lenne az utolsó, amit megvennék, a Cisco "kicsit" minőségibb, illetve kicsit nagyobb név a hálózati adatforgalmazásban. Mire nem elég az 54-es? A BD bitsebessége sincs ekkora. Ráadásul mikor én vettem, még olcsóbb is volt 3 eFt-tal.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#18265) vaksi8 válasza DM-Fan (#18258) üzenetére


vaksi8
senior tag

Szia!
tudnál abban segiteni hogy,pc röl küldöm át a filmeket ps3 ra a media server segitségével.És itt jön a kérdés!Hogyan lehet a filmbe beletekerni,mert már unom azt,hogyha valami oknál fogva nem tudom tovább nézni és kikapcsolom sehogyan nem tudom oda pörgetni ,ahol abba hagytam. próbáltam kimásolni a ps merevlemezére is,de több esetben nem sikerült.Ez miért van?

(#18266) TerryBogard válasza jookomak (#18260) üzenetére


TerryBogard
tag

Túl lassú voltam.

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18267) Djuree válasza DM-Fan (#18264) üzenetére


Djuree
félisten

4. tp-link routerem, én csak ilyet vennék, legjobb. persze hogy minőségibb, hogy mitől azt nem tudom, sztem te sem, de 3x annyiért kell a halálnak "minőségibb" ;) inkább veszek a különbségből 2 játékot :K
amúgy az közel sem tud 54-et, jó lesz az 40-nek is :K kevés, nekem most van 25-ös netem, de majd lesz gyorsabb is, és nem akarok új routert venni :N

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18268) DM-Fan válasza vaksi8 (#18265) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A sima beletekerés nem fog menni a PS3 Media Server-es live stream esetén, ugyanis nem bírja bufferrel a program. Használd az időpillanatra ugrást a PS3 lejátszás menüjében és kis idő múlva odaugrik a filmben.

A PS3 merevlemezére csak a számára lejátszható formátumra kódolt HD-anyagot érdemes felmásolni, mivel a sima .mkv-t nem játssza le, ehhez az mkv2vob nevű programot tudod használni. Ezek után simán fel kell tudnod másolni, ha nem megy és megszakad, annak valószínűleg a router-ed az oka.

Get Moded!

(#18269) Djuree válasza vaksi8 (#18265) üzenetére


Djuree
félisten

miért nem kötöd rá a pc-re a tv-t? 1 monitorkábel kell hozzá. nem kell hülyéskedni a streameléssel meg a ps3-at is ki lehet kapcsolni, nem fogyaszt még az is. én már csak így nézek filmet :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18270) DM-Fan válasza Djuree (#18267) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Tényleg megbízható lehet, ha ez a negyedik TP-Link routered.

Nekem évek óta ez a Linksys megy. Hogy mitől minőségibb? Hát, most nem mennék bele ennek fejtegetésébe, de maradjunk annyiban, hogy a TP-Link-ed már rég elvérezne, mikor ez a router még lazán kiszolgál 4+1 gépet, hibamentesen. Nem tud 54-et? Most csináljak neked mérési diagramot? Még nem volt olyan m2ts, ami ne ment volna át rajta, pedig ott bőven előfordul 40 fölötti bitsebesség is.

Hidd el, nem véletlenül annyi az ára, amennyi. Neked lehet, hogy fontosabb két játék, nekem a megbízható router a fontosabb. Nekem 10/10-es netem van és nem is akarok gyorsabbat. Minek?

"miért nem kötöd rá a pc-re a tv-t? 1 monitorkábel kell hozzá. nem kell hülyéskedni a streameléssel meg a ps3-at is ki lehet kapcsolni, nem fogyaszt még az is. én már csak így nézek filmet :K"

Ezt azért teszed, mert a kiválóan gyors router-ed nem tudja kiszolgálni a PS3-at fullHD tartalommal?

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#18271) Mazsika válasza DM-Fan (#18264) üzenetére


Mazsika
őstag

nem tudom én sem, hogy mi bajod van a tp-linkel, én is olyat használok évek óta, minden családtagnak, ismerősnek ezt ajánlom, sosincs senkinek semmi baja vele... :S és ráadásul kevesebb mint harmadannyi mint a tiéd. nem hiszem hogy annyival tud többet hogy megérje ezt a felárat... :N

Dáccsika

(#18272) dunc válasza DM-Fan (#18270) üzenetére


dunc
nagyúr

TP linkem van,jelenleg 2 gép,+egy x360,és wifivel egy laptop üzemel,és a 45/25 netem csodássan átmegy rajt,akkor is stabil amikor torrent megy többszáz kapcsolodó szállal !
Nekem az smc vel van rossz tapasztalatom,állandóan megadta magát,és csak a reset segitet !

[ Szerkesztve ]

(#18273) DM-Fan válasza Mazsika (#18271) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nem azt mondom, hogy nem használható a TP-Link, mondhatni low-end tömegcucc, csak kicsit olvass utána a Cisco-féle Linksys router-eknek és meglátod, miért kerülnek többe. Kérdezték nekem mi van, válaszoltam. Ennyi. Igen hosszas utánaolvasás, fórumozás és számos szempont figyelembevétele után ezt választottam, nem véletlenül, nemcsak a PS3 miatt. Plazmából sem LG-t vettem, hanem Panasonic-ot, lejátszóból sem Samsung-ot, hanem Pioneer-t. Erre lehet fujjogni, de én a minőség híve vagyok. 13 eFt-ért kiváló vétel volt ez a router. Akinek ennyiért nem tetszik, az vegye a TP-Link-et!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#18274) TerryBogard


TerryBogard
tag

Most kb. ugyan ott vagyok ahol elindultam, eddig TP-LINK-et és D-LINK-et ajánlottak most meg TP-LINK vs. LINKSYS.
[link]
[link]
[link]
még eldöntöm.

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18275) vaksi8 válasza DM-Fan (#18268) üzenetére


vaksi8
senior tag

Köszi szépen!az időre ugrást még nem próbáltam

(#18276) DM-Fan válasza TerryBogard (#18274) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Erre gyakorlatilag bármi elég. Nyugodtan veheted a TP-Link-et is! De ha mondjuk a kettő között keresgélsz minőségben, akkor a Netgear kiváló alternatíva lehet.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#18277) Mazsika válasza DM-Fan (#18273) üzenetére


Mazsika
őstag

Persze ezekkel tisztában vagyok, ismerem is a linksys routereket! Csak nem hinném, hogy egy átlag otthoni felhasználásra ne lenne elég egy tp-link router, ezért csodálkozom! Bár nem tudom te mire használod. Egyébként én is minőség párti vagyok! :K

Ja és azt ne mond hogy hülyeség gépről nézni a filmet, és jobb ps3on megnyitni gépről és úgy nézni a tv-n!

Dáccsika

(#18278) TerryBogard válasza DM-Fan (#18276) üzenetére


TerryBogard
tag

Már átszerkesztettem mindegy, csak az okoz nekem fejfájást hogy UTP-n tudja-e veszteségmentesen továbbítani a jelet, mert azt szeretném hogy mindenhova a maximális sebesség menjen. Én se szórakoznék hogy átküldöm PC-ről PS3-ra a filmet és úgy nézem, hanem PC-t TV-re és kész, ha néznék filmet.
TP-LINK TL-WR542G a választásom és kész.

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18279) vaksi8 válasza TerryBogard (#18274) üzenetére


vaksi8
senior tag

Szia!ha ez segít nekem digi 80/25Mbits netem van és hozzá tp link wr542 es routerem.tökéletesen müködik ps3 al kábelesen van kötve.soha nem volt még vele baj és mindössze 5500 Ft volt.

(#18280) DM-Fan válasza Mazsika (#18277) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"Ja és azt ne mond hogy hülyeség gépről nézni a filmet, és jobb ps3on megnyitni gépről és úgy nézni a tv-n!"

Hát, számomra érdekes lenne átcipelnem a 20 kilós PC-tornyot a nappaliba a plazma alá és úgy összekötni. Kicsit rontaná a szoba miliőjét, ha egy PC éktelenkedne ott állandó jelleggel. A PC sok helyre való, de a nappaliba biztos nem. Sokkal egyszerűbb minden kábel nélkül átnyomni WiFi-n a PS3-ra és gond nélkül nézni a filmet. Többek közt ehhez is kell egy korrekt, megbízható router. A PC nálam ráadásul mindig megy, úgyhogy ez sem szempont. Szóval igen: számomra hülyeség lenne a gépről nézni a filmet.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#18281) vaksi8 válasza vaksi8 (#18279) üzenetére


vaksi8
senior tag

mellesleg én se szórakoznék a film átküldésével ha nem lenne köztük vagy 2 szoba távolság...

(#18282) TerryBogard válasza vaksi8 (#18279) üzenetére


TerryBogard
tag

Igen, erre vártam. Akkor bőven jó a 15/1Mbits netemhez.
Köszönöm :R .

Itt a megoldás ha messze van a PC a TV-től.

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18283) Mazsika válasza DM-Fan (#18280) üzenetére


Mazsika
őstag

igen közben átfutott rajtam, hogy ez az egyetlen eset van amikor van értelme! bár ebben az esetben meg lehet már beruháznék egy médialejátszóra! :D

Dáccsika

(#18284) dunc


dunc
nagyúr

Srácok ez a "csodás" 3.50 frissités a böngésző alatt használt USB bill.t is kilötte ?

(#18285) DM-Fan válasza Mazsika (#18283) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Minek költenél fölöslegesen médialejátszóra, ha megoldhatod a PS3-mal? Nem sokkal több logikát látok benne, hogy kidobj alsó hangon 30 eFt-ot egy átlagos médialejátszóra, minthogy pár ezer forinttal drágább, de minőségibb router-t vegyél és a PS3-at etesd a HD-tartalommal. Persze egy minőségi médialejátszó alap manapság, pláne egy jó TV alá, de akinek nincs, ellenben van PS3-a, annak majdnemhogy fölösleges.

Egyébként ha már médialejátszó, akkor Dune alá nem nagyon adnám, ami meg nem 30 eFt.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#18286) olbaidhun válasza ragingspears (#18243) üzenetére


olbaidhun
őstag

Az exclusive játékok alapján dönts! A legfontosabb a játékélmény!

Inkább ne részletezzük miért, de nekem volt mindkét (sőt, ezzel már majdnem mindenféle) konzolom, sőt jelenleg is van még ps3 gépem, de nem is cserélném másra, bárki, bármit gondol, vagy mond!!

Viszont a régi fat gépekkel sajnos már elég sok a probléma, köszönhető ez az olvasó fej elöregedésének (dióda papa 2000üzemóra után elszáll), és a garancia hiányának. Mindenképp érdemes garanciával rendelkező gépet. Nem mondom, hogy azonnal szaladj a boltba, de mindenképpen garanciás gépet vegyél (akár a ph! apróból is), mert az később megtérül.

Pro evo soccer kérdésedre majd talán másik kolléga tud, válaszolni..

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#18287) Mazsika válasza DM-Fan (#18285) üzenetére


Mazsika
őstag

én pl azért gondolkozok rajta mert sokkal kevesebbet fogyaszt. van ott pl 20 ezerért is jó, de már az alatt is, ami többet tud a ps3nál! na ez megint olyan dolog, hogy ha ps3mmal elvagy akkor miért vennél kb ugyanannyiért egy dune-t mikor megúsznád harmad, negyedannyiból?

Dáccsika

(#18288) DM-Fan válasza Mazsika (#18287) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hát, ha minőségi TV-d van, akkor nemhogy csak a 20 eFt körüli kategóriájú lejátszók esnek ki, de még a kétszerannyiba kerülőknél is megmondod a különbséget. A PS3 képminőségre viszont nem egy 20 eFt-os lejátszóval van egy szinten, elhiheted, azoknál azért bőven jobb. A Dune pedig egyértelműen jobb a PS3-nál is. Ha majd egyszer Te is 50"-on fogod nézni ezek képét, akkor majd rájössz, miről beszélek. Hidd el, kicsit jobban benne vagyok a témában nálad, lásd plazma topic. A fogyasztás meg pont nem érdekel, a TV-m sem eszik többet átlagosan 200 W/h-nál, a PC-m sem nagyon megy e fölé HD-lejátszás közben, a PS3 is jóval ezen érték alatt marad. Nem szokott a villanyszámlám különösebb megrázkódtatást okozni.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#18289) Mazsika válasza DM-Fan (#18288) üzenetére


Mazsika
őstag

hát jó hogy te megteheted, de másnál ez is szempont lehet, amúgy nem tudom hogy ha valami lejátsza a akámilyen nagy felbontású mkv fájlt akkor egy 3 annyiba kerülő miért lenne jobb képminőségben?!

Dáccsika

(#18290) DM-Fan válasza Mazsika (#18289) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"amúgy nem tudom hogy ha valami lejátsza a akámilyen nagy felbontású mkv fájlt akkor egy 3 annyiba kerülő miért lenne jobb képminőségben?!"

Hú, szerintem most hagyjuk ezt abba, látszik, hogy lövésed nincs a témáról, meg egyébként is elég OFF-ba mentünk. Szerinted TV és TV, HiFi és HiFi, lejátszó és lejátszó, kábel és kábel között sincs különbség? Nem viccből készülnek a minőségibb darabok, és nem véletlenül adják drágábban őket. Már ott nagyon sok minden eldől, hogy milyen chip vagy az egyikben, milyen a másikban. Már egy Realtek és egy Sigma chip közt is van erősen látható képminőségbeli különbség, nemhogy a komolyabbaknál.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#18291) Mazsika válasza DM-Fan (#18290) üzenetére


Mazsika
őstag

ja hagyjuk is... kár veled vitába, elegyedni mert neked úgyis jobb, több, nagyobb van, vagy legalábbis jobban értesz hozzá mindenkinél, de sejtettem hogy ez lesz már mikor belekezdtünk is... :S

Dáccsika

(#18292) DM-Fan válasza Mazsika (#18291) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Emlékeim szerint nem egyszer kértél már személyesen tőlem tanácsot plazma ügyben is, bizonyára azért, mert szerinted abban sem vagyok tájékozott (igaz, még csak szűk 3 éve nyomom nap mint nap a plazma topicban, mindehhez elég komoly mennyiségű háttéranyagot olvasok igen rendszeresen). Ha nem adsz a véleményemre, akkor fölösleges volt kérdezned! Vedd a 15 eFt-os médialejátszót az is lejátssza a HD-formátumot, biztos úgysem fogod látni a különbséget, nekem meg amúgy is teljesen mindegy mit nézel.

Csak tudod sosem értettem azon embereket, akik ha láthatóan nem értenek a témához és kifogynak az ész érvekből, akkor elkezdenek személyeskedni, ezzel leplezve a hozzá nem értésüket.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#18293) Mazsika válasza DM-Fan (#18292) üzenetére


Mazsika
őstag

:DDD oké nem értek hozzá...

Dáccsika

(#18294) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Hogy legyen egy kis on is:

A Heavy Rain-el játszom éppen, elkértem kölcsön a játékot, egész jó, és egyedi játékról van szó, bár erősen rétegjáték.

https://vertigostore.eu

(#18295) Mazsika válasza kelzsoca (#18294) üzenetére


Mazsika
őstag

az miaz hogy rétegjáték?
én meg killzone 3 videókat nézek... elég brutkó lesz! a késelések valami brutálak! :K

Dáccsika

(#18296) Damage


Damage
senior tag

Lenne 1-2 egyszerű kérdésem. (soha nem volt semmilyen konzolom)
Közeljövőben vennék egy PS3-t. Tudtommal HDMI kimenettel rendelkeznek (ez ugye kép+hang?!). Van egy Full HD monitorom DVI bemenettel, TV-m CRT és nem tervezem a cseréjét, nem ezzel használnám a készüléket. A slim PS3-n van külön audio kimenet vagy csak a HDMI? Össze lehet kötni a DVI-s monitorral? Sima mezei HDMI to DVI kábel kell? Ezáltal nem romlik a kép minősége?
Elképzelhető, hogy nagy butaságokat kérdeztem, nem értek ehhez a részéhez...

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#18297) kelzsoca válasza Mazsika (#18295) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az azt jelenti hogy nem tucatjáték, hanem egy bizonyos műfaj kedvelőinek fog tetszeni.

Nézz róla videokat, olvass tesztet és meglátod mire gondolok.

A Killzone 3-ban remélem javítják az előző rész multis bugokat, mert ha nem lehet hogy meg se veszem.

https://vertigostore.eu

(#18298) kelzsoca válasza Mazsika (#18295) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az azt jelenti hogy nem tucatjáték, hanem egy bizonyos műfaj kedvelőinek fog tetszeni.

Nézz róla videokat, olvass tesztet és meglátod mire gondolok.

A Killzone 3-ban remélem javítják az előző rész multis bugokat, mert ha nem lehet hogy meg se veszem.

(#18296) Damage

Számtalanszor leírva, szerintem a kereső is kidobja a találatokat, de leírom:

Amennyiben HDCP képes monitorral rendelkezel működni fog az összekötés.
HDMI-DVI kábel kell hozzá, ha csak DVI-s a monitor bemenet.
HDMI kép+hang, de ha a monitornak nincsekek hangszórói akkor nem lesz igy hangod.
Optikai hangkimenet van a gépen, illetve RCA kábelen tudod megoldani a hangot még.
A képminőség természetesen nem romlik DVI esetében sem, mivel mindkettő digitális jelátvitel.

kulcsszavak a keresőnek: HDMI, DVI, HDCP, HDMI kábel, DVI-HDMI kábel, HDMI-DVI kábel

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#18299) DM-Fan válasza Damage (#18296) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A HDMI-n kép és hang is kijön, ezen felül a Slim-en is van analóg AV-out, amin külön ki tudod nyerni a hangot stereo RCA-n keresztül.

HDMI-DVI csatlakozóval működik a dolog, a képminőség nem romlik, viszont a monitornak HDCP-kompatibilisnek kell lennie, különben nem lesz megjelenített kép.

szerk.: Kelzso, gyorsabb voltál. :) A Killzone 3-hoz meg: én még abban is bízom, hogy végre tudnak normálisan konfigurálható, precíz irányítást csinálni hozzá, különben nálam is kuka a játék.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#18300) Djuree válasza DM-Fan (#18270) üzenetére


Djuree
félisten

nem azért teszem (miért is tenném, a 3.-ad annyiba kerülő routerem 3x annyi sávszéllel bír :DDD ), hanem mert nem vagyok hülye, hogy még a ps3 is menjen feleslegesen, meg a fos opciónélküli streameléssel szarakodjak, mikor itt vannak pc-n a fullos mindent tudó lejátszó szoftverek, mkv és felirat támogatással ;)
de aki szereti a saját életét bonyolítani az használja csak úgy ahogy te használod :C

"Hát, számomra érdekes lenne átcipelnem a 20 kilós PC-tornyot a nappaliba a plazma alá és úgy összekötni."
lol, kábelről még nem hallottál? :C nekem sem egy helyen van a pc meg a tv :U
persze te már cipelnéd, megint csak bonyolítanád a saját életed. nem lennék a helyedben ha mindennel így vagy :DDD

Mazsika: hagyjad, tudod mi hülyék vagyunk hozzá, itt ő a zseni, amit ő mond az a tuti...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.