Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19451) valaki100 válasza DM-Fan (#19448) üzenetére


valaki100
tag

Köszönöm! :)

(#19452) anulu


anulu
félisten

ja, meg mégegy kérdés, Store vásárlással kapcsolatban. régebben párszor vettem dolgot, de most nem engedi (se US se GB). azt mondja, h invalid adatok vannak bepötyögve, de sikertelen vásárlás / wallet töltésenként is 1 USD / GBP-t levon a kártyámról.

újabban csak feltöltőssel működik? vagy van valami trükk amiből kimaradtam?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#19453) maliboo válasza anulu (#19450) üzenetére


maliboo
csendes tag

Sajnos leszedték. :(

PSN: ewerlast

(#19454) kelzsoca válasza Shadowfax (#19446) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hát a 60-as gépek még elég jó áron mennek, pont a ps2 kompatibilitás miatt :)

30k körül szerintem el lehetne passzolni.

Értem én hogy ez nem olyan nagy költség, viszont ezen gépek hajlamosak a ylod-ra is, és akkor annak a javítása 20k vagy felett, illetve ha nem javítható akkor egy új alaplap 49k lenne :F

És semmi garanciád nincs arra, ha most fejet cseréltetsz, akkor x idő múlva nem száll el ylod-dal a gép, vagy megy tönkre a táp stb..

https://vertigostore.eu

(#19455) anulu válasza kelzsoca (#19454) üzenetére


anulu
félisten

én is örülök magamnak, meg a 60-as konzolomnak :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#19456) anulu válasza maliboo (#19453) üzenetére


anulu
félisten

sajna psxstore.com-on sincs fent :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#19457) polonic válasza anulu (#19450) üzenetére


polonic
félisten

Nem is lesz elérhető a továbbiakban. Az autolog vagy mi miatt.

(#19458) Sonja válasza polonic (#19457) üzenetére


Sonja
veterán

Pontosan! Csak November 9.-ig volt használható, ezt már a demó megjelenésekor megmondták/írták! :K

Ja, egyébként nézzétek a megjelenést itt! :Y

A játék várható magyarországi megjelenése: 2010. november 15.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#19459) siskot


siskot
csendes tag

Sziasztok!

Már elég régóta PS3 tulaj vagyok. Épp TV vásárlás előtt állok, és kezd kicsit káosz lenni a fejemben, ezért kérem a segítségeteket...

A panasonic 46g20-ast néztem ki magamnak, de a tömérdek teszt és fórum olvasgatás közben felmerült bennem a 3D TV lehetősége. Érdemes most ilyen TV-t venni a PS3-hoz vagy várjak még egy keveset? (karácsonykor terveztem TV-t venni, de ha érdemes még tudok várni kb fél évet)

A Samsungnak vannak olyan TV-i ami a 2D képből 3D-re konvertál. Pár teszten azt írták, hogy elég jó eredménnyel. Van valakinek ilyennel tapasztalata?

Köszi, Balázs

(#19460) F.B.I. válasza kelzsoca (#19436) üzenetére


F.B.I.
veterán

És mit csinálsz ha nincs papírod még 3 éven belül vagy, szeretnéd hivatalosan megcsináltatni, mert nem akarsz senkit megszívatni egy használt halódó géppel, amit ilyen papír nélkül adtak el neked vagy esetleg elkallódott a paír költözéskor stb.?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#19461) Shadowfax válasza kelzsoca (#19454) üzenetére


Shadowfax
addikt

Ebben teljesen igazad van, de szeretnék adni neki egy utolsó esélyt. Én már csak ilyen hűséges típus vagyok. :)

Amúgy nem vagyok benne 100%-ig biztos, hogy a fej valóban tönkrement. Elmondom, miért. Szerdán megvettem a Black ops-ot, betettem, elkezdte betölteni, aztán kiírta, hogy van update a játékhoz, töltsem le. Leokéztam, letöltődött, installálta, s utána nem indult a játék, csak néhány halk kotyogás volt hallható az olvasó felől, a képernyő meg fekete maradt. Pár perc után meguntam, kikapcsoltam a gépet, na azóta semmit nem olvas be... Se PS2, se PS3 játékot.
Próbálkoztam már a Recovery menüből a File restore-ral, letöröltem a játék update-jét is, még meló után talán megpróbálkozom egy Restore PS3 system-mel...

(#19462) kelzsoca válasza Shadowfax (#19461) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha fekvő helyzetben van a gép, esetleg próbáld meg élére állítani, több felhasználónál már ez is megoldotta a fej problémát, persze ez szerencse kérdése is.

(#19460) F.B.I.

Eleve nem veszek garjegy nélkül ilyen gépet, illetve a géphez kapott összes papírt a dobozában tartok, így nem fordulhat elő az hogy elkallódik a papírja. :)

Ha valaki eleve papírok nélkül vette a gépet, az vagy tudja mit vállat és egy olcsóbb ár miatt ezt bevállalta, vagy fogalma sem volt erről az egészről.
Természetesen ez esetben is lehet vinni a Sony szervizekbe a gépet, csak az ár lesz olyan sokkoló, hogy az ember a haját kitépi :)

Tudotommal egy YLOD hibát alaplap cserével oldanak meg, tehát nem bütykölgetik a meghalt lapot (nincs újragolyózást stb..) hanem másikat tesznek a gépbe, egy ilyen művelet: 49k, az esetben ha nincs garid :U

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#19463) vaksi8 válasza siskot (#19459) üzenetére


vaksi8
senior tag

Szia!
nézz át a plazma tv fórumba ott biztos választ kapsz a kérdésre.

(#19464) Shadowfax válasza kelzsoca (#19462) üzenetére


Shadowfax
addikt

Köszi a tanácsot, sajna nem segít, mert álló helyzetben használtam a gépet már régóta.

(#19465) kelzsoca válasza Shadowfax (#19464) üzenetére


kelzsoca
félisten

Áhh, akkor sajnos nem jött be.

Egyik ismerősöm nemrégiben a multiformathoz vitte a gépét, mivel előtte a többi konzolos boltban megszivatták, a multiformatban viszont korrekten cserélték a fejet, illetve a kiszerelt hibás egységet oda is adták neki.

Fanatikus játékos, tehát gyilkolja rendesen a gépet (60-as fat) és több hónapja használja már a gépét gond nélkül a kicserélt fejjel.

https://vertigostore.eu

(#19466) anulu


anulu
félisten

PSN Store vásárlásra senkinek nincs ötlete? :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#19467) Shadowfax válasza kelzsoca (#19465) üzenetére


Shadowfax
addikt

Valószínűleg hozzájuk viszem majd én is, tőlük vettem a psp-met, s akkor nagyon korrektek voltak. :K

(#19468) kelzsoca válasza anulu (#19466) üzenetére


kelzsoca
félisten

Persze, szigorítottak, már csak dombornyomott kártyát fogad el, illetve a feltöltőst :F

Én is szerettem volna vásárolni nemrégiben, de az eddig elfogadott Visa kártyámat nem fogadja már el :(

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#19469) Edgeri válasza kelzsoca (#19468) üzenetére


Edgeri
senior tag

Nem értem, a VISA is dombornyomott :F Kivéve az Electront.

Üdv, Edgeri

(#19470) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Lehet ma vagy holnap bejelentik a GT5 megjelenését:) Vagy, hogy ismét csúszik :DDD

(#19471) anulu válasza kelzsoca (#19468) üzenetére


anulu
félisten

minden más oldal elfogadja a MasterCard kártyám :S

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#19472) Djuree válasza kelzsoca (#19468) üzenetére


Djuree
félisten

nem fogad el dombornyomottat sem :N nekem van visám is, mastercardom is, egyik sem jó :W érdekes módon a mastercardom a game.uk sem fogadja el :U végülis minek azt elfogadni, úgyis csak 500 millió db van forgalomban belőle :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19473) wrathchild válasza siskot (#19459) üzenetére


wrathchild
tag

Ha a lé nem számít, miért ne? Főleg GT5 megjelenésekor vonzó egy 3D.
De ha racionálisan akarsz dönteni, az a Pana majdnem tökéletes választás.
A tökéletes ugyanaz 50-esben lenne :C

[ Szerkesztve ]

(#19474) SweetWally válasza siskot (#19459) üzenetére


SweetWally
tag

Szia!

Akkor már én is inkább az 50"-ra beszélnélek rá.

A 3D véleményem szerint még nem kiforrott. Amit ebben az árkategóriában kapsz, az meglehetősen halványan muzsikál. Nem tudom, hogy a szemüveg mennyire kellemetlen viselet huzamosabb ideig. És persze: kevés a 3D anyag.
Ha csak játék miatt (3D-s PS3 játékok) vennéd, és tényleg ki is használod, akkor lehet alternatíva.

Szerintem nézz el egy üzletbe, és próbáld ki ezeket a TV-ket.

Nem rossz dolog a magány, ha van veled valaki.

(#19475) anulu


anulu
félisten

idő kérdése volt csak...

http://www.ps-downgrade.com/

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#19476) babli válasza anulu (#19471) üzenetére


babli
tag

Csinálj PayPal reget és vehetsz feltöltő kártyát például itt: CardsCodes.com

Vettem már párat itt, gyors, nem kamu!

[ Szerkesztve ]

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#19477) babli válasza anulu (#19475) üzenetére


babli
tag

Szerintem hamis is lehet a videó! 2 külön konzol, 2 külön jailbreak, 1 tv...

De legyen úgy, ahogy az oldalon írják. Jó lenne felmásolni a játékokat!

[ Szerkesztve ]

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#19478) anulu válasza babli (#19476) üzenetére


anulu
félisten

köszi a tippet :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#19479) Forrest Gump válasza babli (#19476) üzenetére


Forrest Gump
tag

Hogy kapod a kódot, email, sms?

Ok, látom email.:)

[ Szerkesztve ]

(#19480) Edgeri válasza anulu (#19478) üzenetére


Edgeri
senior tag

Én innen szereztem, ajánlom:
[link]

Üdv, Edgeri

(#19481) anulu válasza babli (#19477) üzenetére


anulu
félisten

pár napon belül ez a második eléggé "blockbuster" hír :) (pontosabban a 3., de a bírósági dolog az általánosan vonatkozik a dolgokra, nem kifejezetten PS3)

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#19482) babli válasza Forrest Gump (#19479) üzenetére


babli
tag

Mail-ben, igen! :) Egy lekapart és lefényképezett kártya képét küldték el 30 percen belül!

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#19483) DM-Fan válasza siskot (#19459) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nekem az a személyes véleményem, hogy jelenleg még fölöslegesen áltatod magad a 3D-technológiával. A 2D -> 3D konverziót felejtsd el, nem sokat ér, jópár ilyen modellt láttam, még a valós 3D-vel dolgozó TV-k is távol állnak az igazi 3D élménytől, nehogy ezek.

A Panasonic 46G20-szal ellenben nagyon jól jársz, ráadásul ha november 15. és december 31. között vásárolod meg valamelyik hivatalos Panasonic viszonteladónál, akkor 5 év kiterjesztett garanciát kapsz, ami igencsak jó dolog. A G20 az egyik legjobb idei Pana plazma, konkrétan csak a V20 és a 3D-s VT20 jobb nála, azok viszont jóval drágábbak is. Ugyan a G20 sem olcsó, de pl. az 50G20 is igen jelentős áresésen ment át az utóbbi hetekben/napokban a korábbi árához képest. Ha igazán jó TV-t akarsz, ami még jópár év múlva is jónak fog számítani, akkor belevágsz a G20-ba. A NeoPDP panellel 1080 soros mozgóképfelbontást, brutálisan mély feketét, nagy kontrasztarányt kapsz. Sokkal-sokkal szebb képe van, mint a Samsung vagy az LG hasonló árú plazmáinak, egyetlen hátránya van azokhoz képest, hogy a beépített médialejátszója elég válogatós a formátumok tekintetében, de egy ilyen szintű TV-hez amúgy is mindenképpen ajánlott egy minőségi külső lejátszó beszerzése. Amúgy digitális tunerről tud HD-adást rögzíteni USB-n csatlakoztatott HDD-re.

A 3D-vel az a probléma, hogy még nem eldöntött a további innovációs irány, de egyre inkább úgy tűnik, hogy a shutter-szemüveg nélküli irányvonal fog érvényesülni, márpedig a mostani modellek még mind a szemüveges technológiára építenek. Arról már nem is beszélnék, hogy itthon még a BD-k árazása sem átlagos pénztárcához mért, nemhogy a 3D-BD-k ára, amelyekből egyébként alig van a hazai (és egyelőre a nemzetközi piacon sem). Márpedig nem sokra mész a 3D-képes megjelenítővel, ha nem tudod mivel kiszolgálni.

A PS3-nak meg tulajdonképpen a fullHD is teljesen fölösleges, mivel a legtöbb játék csak natív 720p-ben (illetve most már annyiban sem) hajlandó futni. A PS3-ra kijövő 3D-játékokkal kapcsolatban meg hadd ne legyek bizakodó, mikor az átlagos címek is egyre szarabbul futnak.

Ha van kérdésed plazma témában, akkor várlak a plazma topicban!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#19484) tijstijs


tijstijs
tag

na, hivatalos dolgok:)

http://www.gtplanet.net/gran-turismo-5-release-date-november-24th-in-europe/
http://www.gtplanet.net/gran-turismo-5-official-track-list/
http://www.gtplanet.net/gran-turismo-5-official-car-list/

(#19485) DM-Fan válasza tijstijs (#19484) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Tényleg belepakoltak 1031 autótípust! Nem semmi! Érthető, miért készült ilyen sokáig.

Kíváncsi leszek a grafikára és a játékélményre.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#19486) tijstijs válasza DM-Fan (#19485) üzenetére


tijstijs
tag

mondjuk az érdekes, hogy melyik prémium, és melyik nem, pl:

Standard: Bugatti Veyron 16.4 ‘09
Premium: Suzuki SWIFT Sport ‘05

ha jól értem standard kocsikban a belső nézet teljesen hiányzik...

(#19487) nokia párti válasza tijstijs (#19486) üzenetére


nokia párti
őstag

Ez ugye valami vicc? :D

(#19488) v!ct0y válasza tijstijs (#19486) üzenetére


v!ct0y
veterán

Na jó de a suzuki az már a prologe ban is benn volt.

Na de ez tényleg vicc: Ferrari F40 Standard ????????

[ Szerkesztve ]

(#19489) nokia párti válasza v!ct0y (#19488) üzenetére


nokia párti
őstag

Szerintem rossz autó listát néztek. F40 szvsz már a prologueban is prérium volt. :)

(#19490) k. válasza nokia párti (#19489) üzenetére


k.
őstag

Lehet, hogy itt az a strandard:D

(#19491) blazsey2 válasza nokia párti (#19489) üzenetére


blazsey2
senior tag

Standard lesz az lista,de nehogy már ez legyen a legnagyobb baj.Örülni kell hogy végre kiadják.

PSN ID:blazseydr

(#19492) nokia párti válasza blazsey2 (#19491) üzenetére


nokia párti
őstag

Persze, örülök neki. De bakker nem igaz, hogy 20 éve csinálják és egy ilyen fontos kocsi, mint az F40 ne legyen jól kidolgozva. :((( Vagy a proluguéból olyan nehéz lenne áttenni?

(#19493) Mazsika válasza anulu (#19475) üzenetére


Mazsika
őstag

hát amennyire nem örültem neki először, annál inkább várom most, hogy megoldják a jailbreaket. a sony szarakodása már elég gáz, meg hogy most a black ops is már olyan kicsi felbontáson jön, hogy a pspn is szebb kép lesz lassan. az ilyen "szarokért" meg nem is szívesen fizetek már... :S

Dáccsika

(#19494) blazsey2 válasza nokia párti (#19492) üzenetére


blazsey2
senior tag

Majd lehet egy dlc-vel frissítik az autókat.Ha mégsem akkor majd mész helyette egy Daihatsu coupéval :D

PSN ID:blazseydr

(#19495) Sundesz válasza nokia párti (#19492) üzenetére


Sundesz
őstag

Premium lesz az F40, elírás volt a hivatalos honlapon.

Hörcsög Powa'

(#19496) nokia párti válasza blazsey2 (#19494) üzenetére


nokia párti
őstag

Jó lesz az is. Fél óra alatt körbe is mentem vele a nurburgringen. :DDD

(#19497) anulu válasza Mazsika (#19493) üzenetére


anulu
félisten

illetve ha más nagyon nem, és tényleg megy a downgrade, akkor GT-hez 3.50, JB-hez meg vissza... kicsit macerás, de részemről csináltam ennél szöszmötölősebb dolgokat is PC-n

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#19498) Mazsika válasza anulu (#19497) üzenetére


Mazsika
őstag

hát én sem 100%osan használnám, arra jó lenne hogy fel tudjam tenni a játékaimat, vagy épp kipróbálgassam, ami olyan azt úgyis megvenném, mint ahogy most is megvan a legtöbb exkluzív cím pl. de egy rossz mafia 2 ért nem szívesen fizetnék, vagy hallottak alapján a black opsért se nagyon, bár az online játék miatt később megvenném biztosan!
szerk.: és a kiegészítő programok miatt mindenképp várom, hogy végre egy mkv-t le tudjak játszani pl!

[ Szerkesztve ]

Dáccsika

(#19499) anulu válasza Mazsika (#19498) üzenetére


anulu
félisten

tudom, h nincs warez, de black ops multiban megy nálam, köszöni :) többet nem mondok :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#19500) kelzsoca válasza Mazsika (#19498) üzenetére


kelzsoca
félisten

de egy rossz mafia 2 ért nem szívesen fizetnék, vagy hallottak alapján a black opsért se nagyon.

Miért mi a probléma a Black Ops-al?

https://vertigostore.eu

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.