Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18101) TerryBogard válasza kelzsoca (#18096) üzenetére


TerryBogard
tag

Most próbáltam ki és tényleg így van, csak nem tudom miért nincs feltüntetve, na mindegy. Ha ezt tudtam volna 6e-t spóroltam volna.

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18102) r3dsnake válasza DM-Fan (#18065) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

a játékok köbö 80-90%-a lazán ráfér egy dvd-re. dual layerre meg szinte csak az exkluzív címek nem.

(#18103) chubii válasza DM-Fan (#18054) üzenetére


chubii
senior tag

Csak a trófeák miatt próbálkoztam a Kombo Challenge-el. Gondoltam,hogy könnyen megcsinálom az összes karakterrel,aztán örülök a sok-sok trófeának.......
Láttam Gamepod hírben az új MK-t. Hát kicsit néztem rajta..... oda-vissza alázza az MK vs DC universe-t.
ui.: az MK vs DC -t csak azért szereztem be, mert 15 euró volt használtam. Az akkori ára újonnan kb. 70 euró volt :DDD

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#18104) kelzsoca válasza r3dsnake (#18102) üzenetére


kelzsoca
félisten

És ha arról lenne szó, ki akar a gagyi játékokkal játszani, éppen az exluzív címek amiért érdemes lenne bármit is mozdulni olyan irányba :)

https://vertigostore.eu

(#18105) zuzu000


zuzu000
őstag

de azért biztos nem fog felrobbanni a logitech joyom?nem szeretnék kéz nélküli lenni :S

(#18106) vhunor


vhunor
őstag

Prince of Persia: The Forgotten Sands 9.99 font a zavvin.

(#18107) kelzsoca válasza zuzu000 (#18105) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha felrobban leviszi a kezeid-lábaid :DDD :W

Kötelező minden marketing dumát benyelni?

https://vertigostore.eu

(#18108) MAXIMIZE


MAXIMIZE
tag

jó hír, a gagyi joyom is müködik (vagy lehet nem is annyira gagyi?? :DD )

(#18109) Mazsika válasza zuzu000 (#18105) üzenetére


Mazsika
őstag

hát úr isten, dehogy fog felrobbani, az amúgy is csak felrobbanhat... nem 100% hogy fel fog robbani, gondolom nagyon gagyi joyoknál előfordulhat hogy leég vagy ilyesmi.. :S
lehet hogy nem mindegy utángyártott joy lett letiltva?!

Dáccsika

(#18110) MAXIMIZE válasza Mazsika (#18109) üzenetére


MAXIMIZE
tag

valahol olvastam hogy csak a joyok kb. 75%-t érinti

(#18111) zuzu000 válasza kelzsoca (#18107) üzenetére


zuzu000
őstag

nem,csak szeretném minden testrészemmel együtt leélni a felnőttkorom :),ha már születésnél ingyen adták

[ Szerkesztve ]

(#18112) MAXIMIZE válasza MAXIMIZE (#18110) üzenetére


MAXIMIZE
tag

meg is van hogy hol [link]

(#18113) Gebriel válasza Djuree (#18077) üzenetére


Gebriel
veterán

Nálam most hétvégén kiesik a KZ2 multi. Kemény munka, este meg céges buli. :D

[ Szerkesztve ]

(#18114) Def26 válasza Gebriel (#18113) üzenetére


Def26
félisten

Aztán nehogy megártson a kakajó. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18115) Gebriel válasza Def26 (#18114) üzenetére


Gebriel
veterán

Áááá dehogy. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18116) TerryBogard válasza MAXIMIZE (#18112) üzenetére


TerryBogard
tag

Az USB-re dugható SplitFish FragFX is tiltólistára került. Majdnem vettem egy ilyet még jó hogy vártam vele.
Mit nézzek ha joy-t akarok venni, honnan tudom hogy eredeti-e?

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18117) jookomak válasza TerryBogard (#18116) üzenetére


jookomak
őstag

Drága, és Sony van ráírva :)

(#18118) chubii válasza jookomak (#18117) üzenetére


chubii
senior tag

:DDD LOL !

ON: Használ valaki fehéret kontrollert (eredeti sony-t) ? Mert ,ha tönkremegy a mostani (2) akkor lehet fehérre fogok beruházni. Csak érdekelne,hogy nem kopik-e vagy vmi.....

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#18119) r3dsnake válasza kelzsoca (#18104) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

eleve ki akarna bármit is kiírni, ha vinyóról lényegesen egyszerűbb és a fejet is kíméled? : )

amúgy ez a kontrolleresdi újabb szánalmas lépés a sony-tól. tényleg kezd elmenni teljesen a kedvem ettől a konzoltól...

[ Szerkesztve ]

(#18120) Def26 válasza TerryBogard (#18116) üzenetére


Def26
félisten

Nem mondod komolyan, hogy a FragFX cuccok is mehetnek a kukába... :W

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18121) Gebriel válasza r3dsnake (#18119) üzenetére


Gebriel
veterán

Miért is lenne szánalmas?
Mert azt akarja, hogy saját kiegészítőit használd a saját géphez.
Ne viccelj már. :U

Szerk: FragFX érvágás az bizti.

És mi van a logitech kormányokkal? Mondjuk a G25 és G27-tel?

[ Szerkesztve ]

(#18122) polonic válasza Gebriel (#18121) üzenetére


polonic
félisten

G27 működik.

(#18123) Gebriel válasza polonic (#18122) üzenetére


Gebriel
veterán

És a G25-el nem? :Y :Y

(#18124) polonic válasza Gebriel (#18123) üzenetére


polonic
félisten

Jajj, gondolom az is.
Azért az már elég nagy geciség lenne, ha ezeket a kormányokat is letiltanák, amikor jön az egyik húzócím, a gt5. Meg pl f1 2010-nél is írták, hogy a ps3-on támogatottak között van.

(#18125) Mazsika


Mazsika
őstag

nem hinném hogy a kormányokat is kiveszik a támogatottságból... lehet nekem is kellene már venni egyet... :DDD

Dáccsika

(#18126) r3dsnake válasza Gebriel (#18121) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

csak nem biztos, hogy mindenki meg tudja fizetni a 10-15ezres ultraduplánvibrálósmozgásérzékelős kontrollert. csak egy sima mezeit akar pluszban, ha átjön a haver. engem nem érint a dolog, mert két dualshock 3 van itthon, de attól függetlenül ugyanúgy zavar.

3.21-től a sony folyamatosan járatja le magát. tudjátok nagyon jól mikről beszélek... és mi újat kaptunk? recommended részt a store-ba, és 3D-t. ezzigen...

szerintem csak idő kérdése, hogy legyen a homebrewra valami megoldás, hogy más szerveren, de menjen az online rész. akkor viszont meg is hírdetem a slimet és veszek egy 3.15-ös OtherOS-os, PS2-es támogatottságú, IGAZI playstation-t.

(#18127) TerryBogard válasza r3dsnake (#18126) üzenetére


TerryBogard
tag

Nekem a Slim-en most 3.15 van :P .

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18128) r3dsnake válasza TerryBogard (#18127) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

és tudsz használni PSN-t? sajna a slimnél azért nem jó a 3.15, mert ott nem tudsz linuxot.

(#18129) k. válasza r3dsnake (#18126) üzenetére


k.
őstag

a 3D elég fontos most a Sonynak. Lehet hogy te speciel még 10 évig nem látsz 3D-s tvt de már sokan vesznek nyugaton ergo nekik akarnak kedvezni....

(#18130) r3dsnake válasza k. (#18129) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

aláírom, és ezzel semmi gond nem lenne. ha közben nem vennének ki mindent szép sorban : )

(#18131) k. válasza r3dsnake (#18130) üzenetére


k.
őstag

Ezt inkább a warezhuszároknak lehet megköszönni. Valszeg a Sony ezekben látja a védekezés módját-pl linux ugye- ergo rögtön kiszedik mihelyt valaki bejelenti hogy ezen át esetleg feltörhető. Ha bejelentenék hogy a BD meghajtóval lehet törni sztem azt is simán letiltanák :DD

(#18132) r3dsnake válasza k. (#18131) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

a linuxon keresztül nem is készült el teljesen a törés, és otthoni usernek teljességgel lehetetlen lett volna megcsinálni komoly elektrotechnikai és programozási tudás nélkül. nagyon csúnyán felfújták azt a dolgot. ahhoz képest a mostani programozható tensey boardok és pic-ek álomtörések a régihez viszonítva. és mint régebben is írtam, NEM a játékok miatt érdekel a törés, hanem az MKV és a PS2 emuláció miatt, valamint a feliratok és NTFS kezelés. csupa olyan dolog, amit minden ps3 user egyből rávág, hogy ezek a hiányosságok. és egyik sem olyan, amihez bármiféle hardverelem hiányozna a gépből. csupán balfaxság az egész a sony részéről. néztétek a sony blogján a petíciós oldalt? magasan elől van a cross gaming chat, az mkv és a ps2. tesznek bármit is az érdekében? nem úgy tűnik... azért röhej, hogy a playstation nem kompatibilis a playstationnel.

(#18133) MAXIMIZE válasza chubii (#18118) üzenetére


MAXIMIZE
tag

használok egy fehér dualshockot, nem kopik nyugodtan vehetsz, ha már drága akkor legalább tényleg minőségi

(#18134) Forrest Gump válasza MAXIMIZE (#18133) üzenetére


Forrest Gump
tag

Jah, nekem is fehér van úgy másfél éve.
Hibátlan.

(#18135) TerryBogard válasza r3dsnake (#18128) üzenetére


TerryBogard
tag

Még soha nem használtam, mindig a játékok teszik fel a frissítést maguknak a 3.15-öt a GoW3 rakta fel majd a GT5 felteszi a 3.50-et ha kell neki.

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18136) chubii válasza MAXIMIZE (#18133) üzenetére


chubii
senior tag

Köszi szépen ! Akkor majd benevezek egyre .....

Mindenki máshoz : Általában meddig bírják ezek a Dualshock controllerek a strapát ?? Tudom, ez user-függő, de átlagosan mennyi ez az idő ?

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#18137) jookomak válasza chubii (#18136) üzenetére


jookomak
őstag

Őszintén szólva itt a topikban még nem panaszkodott senki, hogy tönkrement volna. Nyilván ha falhoz vágod, az ellen nem véd, deviszont...nem esnek ki a gombjai, nem törik el az analóg kar. Szerintem évek, míg annyira kikopik benne valami, hogy ne érintkezzen.

(#18138) tijstijs


tijstijs
tag

custom firmware ps3-ra, mkv lejátszással (hardware gyorsítással, 1080p lejátszás képességgel)

http://www.ps3hax.net/2010/09/playos-first-custom-operating-system-for-ps3/

(#18139) v!ct0y válasza tijstijs (#18138) üzenetére


v!ct0y
veterán

Na akkor holnap ismét kiadnak egy új frissítést:)

(#18140) james001


james001
veterán

a videókat nem lehet valahogy összerakni egy mappába?
tudom úgy lehet hogy háromszög és ott Sort By,de ott csak kezdőbetűk szerint rakja össze meg ilyenek.
nekem úgy kéne hogy külön a filmek,külön a trailer-ek,stb.
ha ilyet nem lehet akkor megharagszom a sony-ra :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#18141) DM-Fan válasza james001 (#18140) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

De lehet: rámész a fájlra, belemész az "Information" menüpontba (ha jól emlékszem - így fejből ez rémlik - itt tudnád a fájl nevét is módosítani) és van egy olyan lehetőség, hogy "Album". Itt megadsz egy nevet, amit azon mappa nevének szánsz, amibe az adott filmfájlt bele kívánod pakolni. Minden fájlnál, amibe ezt a mappanevet írod az "Album" megnevezés mellé, az ebbe a mappába fog kerülni.

Én is megcsináltam a külön mappákat a trailer-eknek, a klippeknek, a filmeknek, stb. Kicsit körülményes, de jól fog kinézni. Ez működik a játékok szekcióban is, ott is létrehoztam a mappákat kategóriánként a PSN-ről letöltött játékoknak, így ott is van Demó, Akció, FPS, Fighting, stb. mappán, bennük a letöltött játékokkal. Mappán belüli mappakezelésre azonban ne számíts, csak egy szintig működik a dolog!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#18142) james001 válasza DM-Fan (#18141) üzenetére


james001
veterán

oké megpróbálom,köszi.
túl sok videó van már fönn azt gondoltam különrakom őket hogy tudjam melyik hol van,mert ha pl. eszembe jut hogy ezt megkéne nézni egy óráig keresem mert az pont legalul van...
majd a játékokat is lehet összerakom akkor már :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#18143) chubii válasza jookomak (#18137) üzenetére


chubii
senior tag

Hát ezt jó olvasni. Az én távirányítóim lassan egy évesek lesznek, és ezt leginkább a joy-on veszem észre. Van már egy kicsit holtjátéka.....

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#18144) dhcodoki


dhcodoki
senior tag

Sziasztok!
Nem vagyok valami nagy gamer, így játékfronton teljesen tájékozatlan. Viszont lassan itt a tél, s szeretnénk pár PS3-as órát elütni az asszonnyal. Tudtok jófajta 2 fős játékot ajánlani?? :F

(#18145) Sonja válasza dhcodoki (#18144) üzenetére


Sonja
veterán

Asszonnyal? :F Little Big Planet GOTY kiadás! :K Ne is keress mást! ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#18146) TerryBogard válasza Sonja (#18145) üzenetére


TerryBogard
tag

Ezt lehet ketten nyomni, akkor nekem is kell, de csak egy joy-om van holnap lesz meg a PSP-m azzal lehet helyettesíteni az egyik joy-t?

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18147) MAXIMIZE válasza TerryBogard (#18146) üzenetére


MAXIMIZE
tag

nem :(

(#18148) DM-Fan válasza dhcodoki (#18144) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Esetleg szóba jöhetnek még a Lego játékok is, legalábbis a Lego Harry Potter-ben emlékeim szerint erre van lehetőség, az is nagyon helyes játék, nem gyilkolászós.

Ha ilyen is szóba jöhet, akkor tonnányi lehetőség van, pl. nagyon jó szórakozást nyújthatnak a verekedős játékok, lásd Mortal Kombat vs. DC Universe.

Get Moded!

(#18149) Xmodule


Xmodule
őstag

ha ebay röl szeretnek venni jatekot akkor az ntsc -s jatekok nem fognak menni a gepemen ugye? mert ami nekem van jatek mind PAL -os.

meg ir itt ilyet is hogy region free. ez akkor azt jelenti hogy amcsiban es eu ban is megy?

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#18150) moltam88 válasza dhcodoki (#18144) üzenetére


moltam88
tag

Ahogy már írták Little Big Planet GOTY Edition nagyon jó co-op-ban, mi is elvagyunk vele a családdal nyár óta (kisebb kihagyásokkal, azért nem folyamatosan azt toljuk :) ). A Lego Harry Potter year 1-4 is jó kis szórakozás co-op-ban, van hozzá demo is, szóval ki lehet nyugodtan próbálni. Esetleg ha már szóba jön olyan játék amibe verekedni, vagy lövöldözni kell, akkor szerintem két letölthető játékot érdemes kipróbálni (igaz ezek ugye rövidebbek is, de 10-12 fontért jó pár óra kellemes szórakozást nyújtanak):
- Lara Croft and the Guardian of Light: ezt a gamespot-os kóddal tegnap vettem meg, és ma fejeztük be hugommal bő 6 óra alatt, de még single-be biztos végigmegyek rajta, meg később még tuti toljuk co-opba.
- Castle Crasers: igaz ez még EU-ba nem jelent meg, de remélhetőleg 1-2 héten belül tényleg megfog. Xbox-on toltam vele először, nagyon jó kis oldalnézetes játék. Amint ki jön toljuk ezt is ezerrel :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.