Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18851) TerryBogard válasza TerryBogard (#18850) üzenetére


TerryBogard
tag

Megtaláltam: Használt játék megléte esetén viszont 9,99 dollárért vásárolhatjuk majd meg PSN-ről.

Pont ezt kerestem és nagyon jó RPG [link]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18852) DM-Fan válasza TerryBogard (#18850) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Igen, a PS3 verzióhoz van a Betrayal of Jimmy c. DLC. Olyannyira, hogy ez PS3 exkluzív - legalább ennyivel próbáltak kárpótolni az ecseszett grafika miatt. A Jimmy's Vendetta viszont már itt is fizetős, ahogy minden további DLC is.

Ahogy már magad is rájöttél - ha használtan veszed meg, akkor buktad a DLC-t, mivel azt a játékban található kód bepötyögése után tudod letölteni, márpedig ezt a kódot csak egyszer lehet felhasználni és onnantól kezdve az azt felhasználó jogosult - akár többször is - letölteni a kiegészítőt. Megoldás lehet, ha meg tudsz egyezni azzal, akitől megveszed, hogy hadd töltsd le az account-jával a DLC-t a saját gépedre, mert akkor onnantól kezdve a jövőben Te is fogod tudni használni a saját account-oddal is (a vinyó/gép formázásáig/cseréjéig legalábbis igen).

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#18853) TerryBogard válasza DM-Fan (#18852) üzenetére


TerryBogard
tag

A Jimmy's Vendetta viszont már itt is fizetős, ahogy minden további DLC is. Ha jól értem megveszem a játékot + még az exkluzív DLC-ért is kell fizetnem? Ezért a DLC-ért venném csak meg.

Olvastam amit itt írtál a move-ról, velem is hasonló történt csak RE5 Gold-nál, de az a kemény hogy nekem csak 16MB-ot szedett le és így lett ez is Move edition, nem fért rá a Blu-ray-re vagy mi?

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18854) TerryBogard


TerryBogard
tag

Múlt héten kipróbáltam PC-n a CoD MW2-öt nem tetszett, most játszok a Killzone 2 demójával és tetszik, lehet hogy beszerzem. (Egyszerűbbnek tűnik az irányítása az egér+bill kombinációhoz képest.)

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18855) DM-Fan válasza TerryBogard (#18853) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"Ha jól értem megveszem a játékot + még az exkluzív DLC-ért is kell fizetnem?"

Nem jól érted. A Jimmy's Vendetta nem PS3 exkluzív DLC, a Betrayal of Jimmy viszont az és azt megkapod ingyen - legalábbis nekem a fémdobozos collector's edition-höz ingyen járt, de más mintha már írta volna, hogy a simához is jár ugyanúgy a kód, amivel letölthető, akárcsak a CE esetében. A Jimmy's Vendetta és minden további DLC viszont már fizetős, azok nem is PS3 exkluzívak.

"Olvastam amit itt írtál a move-ról, velem is hasonló történt csak RE5 Gold-nál, de az a kemény hogy nekem csak 16MB-ot szedett le és így lett ez is Move edition, nem fért rá a Blu-ray-re vagy mi?"

Nem arról van szó, hogy nem fért volna fel a BD-re, hanem arról, hogy mikor kijött, akkor valószínűleg nem voltak még kész a Move illetszőprogramjai, illetve nem volt még implementálva a játékba az irányítás. Ehhez kell a patch. Gyanítom a Heavy Rain-nél sem a Move dolgai miatt lett 1 GB-os az update, hanem gyaníthatóan több javítást is tartalmaz, belekerült még valami más is.

Amúgy ma volt egy kis időm a Heavy Rain-re és eddig tényleg nagyon pazar. Már mind a négy játszható karaktert megismertem, profin felépített játék benyomását kelti.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#18856) anulu válasza kelzsoca (#18846) üzenetére


anulu
félisten

arcom leszakadt es ugy is maradt...
ide nekem, MOST!!!!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#18857) TerryBogard válasza DM-Fan (#18855) üzenetére


TerryBogard
tag

Bocs,nagyon félreolvastam és most már tényleg mindent értek és emlékszem arra hogy itt írta valaki hogy a simához is van kód.
Azt olvastam hogy a RE5 Gold már elő volt készítve a Move-ra csak nem nagyon akarom elhinni hogy belefér 16MB-ba.

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18858) DM-Fan válasza TerryBogard (#18857) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Elképzelhető, hogy ez viszont tényleg csak aktiváló patch volt a RE5 Gold esetében és valójában minden rajta van a lemezen, ami a Move-hoz kell, viszont a patch telepítésével válik csak elérhetővé. De ez csak tipp, nem olvastam utána.

Get Moded!

(#18859) v!ct0y


v!ct0y
veterán

User-t hogy lehet törölni?

(#18860) papsZa


papsZa
tag

Vegig ertem a Lara Croft and the guardian of light jatekon. Osszesegeben tetszett. Hianyoltam belole a komolyabb fejtoroket, nagyon erzodik a jatekon, hogy gyors/porgos jateknak szantak, ami sikerult is. Szerintem kicsit rovid, de mar kezdek hozza szokni. 10 fontert boven megerte.

A DeathSpank nevu csodaval nem jatszik senki? Szinten egy tizes es jo moka. Joval hoszabb, mint Lara Croft kalandjai, rengeteg side kuldetessel.

Van meg valaki aki elofizetett a PS+-ra? Meg korabban elerheto volt a Sam and Max jateknak ot epizodja, ingyenesen. Eddig egyet sikerult vegig jatsznom.. hat nem volt egyszeru. Olyan fejtorok vannak benne, hogy elkepzelni sem tudom, hogy egy gyerek hogyan tudja vegig jatszani.. Bar lehet, hogy csupan oregszem. :DDD

Kivancsisagbol a hetvegen megneztem sok-sok oranyi aktiv ps3 hasznalat utan mennyire meleg egy 7200rpm-s vinyo, mert olvastam, hogy a melegedes miatt esetleg problemas lehet. Nekem a 250GB-os WD scorpio black van benne, es kikapcsolas utan (hagytam leporogni a vinyot) kivettem, es meg csak kezmeleg sem volt. Szerintem a rendszer hutese a vinyot is huti, vagy ha nem is direkt modon, de biztosan keringeti a levegot rendesen, mert eddig nem lattam huvos merevlemezt ekkora fordulattal.

[ Szerkesztve ]

HP 8710p

(#18861) kelzsoca válasza v!ct0y (#18859) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az attól függ hogy honnan szeretnéd?

Ha csak a gépről akkor be kell lépni az adott user profilba, majd rányomni egy négyzetet a névre és delete.

https://vertigostore.eu

(#18862) v!ct0y válasza kelzsoca (#18861) üzenetére


v!ct0y
veterán

Aha értem és az UK storeból való törlést is meg lehet valahogy csinálni?
Mert az egyik usert csak amiatt csináltam meg. Egy demot szedtem le ami az USA-ban nem volt.

(#18863) kelzsoca válasza v!ct0y (#18862) üzenetére


kelzsoca
félisten

Úgy tudom törölni nem lehet, egyszerűen nem használod és ennyi.

https://vertigostore.eu

(#18864) v!ct0y válasza kelzsoca (#18863) üzenetére


v!ct0y
veterán

És ugyanarról a gépről beregizhetek mégegyszer az UK storeba ? Persze másik email cimmel.

(#18865) Gebriel válasza Gebriel (#18847) üzenetére


Gebriel
veterán

És le is mondtam. :( Megrendeltem helyette a Castlevania: Lords of Shadow-t
Valahogy elment a kedvem az iraki háborús FPS-től a MOH után, amit el is cseréltem egy Heavy Rain-ra és egy Kane & Lynch 2-re.

v!ct0y
Annyit regelsz amennyit csak akarsz...

[ Szerkesztve ]

(#18866) kelzsoca válasza v!ct0y (#18864) üzenetére


kelzsoca
félisten

Persze, bármikor, csak más online id név és email párost adj meg :K

(#18865) Gebriel

Talán a medal of honor kimaradhatott volna... :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#18867) dunc válasza Gebriel (#18865) üzenetére


dunc
nagyúr

Az új COD nem Vietnámba fog játszodni ? Milyen Íraq ? :Y

(#18868) polonic válasza dunc (#18867) üzenetére


polonic
félisten

A hidegháború ideje alatt fog játszódni. Ezalatt lehet bármilyen helyszín.

(#18869) Djuree válasza polonic (#18868) üzenetére


Djuree
félisten

hideg? akkor az északisarkon fog játszódni :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18870) polonic válasza Djuree (#18869) üzenetére


polonic
félisten

Igen, hideg. Miért? :D

(#18871) Gebriel válasza kelzsoca (#18866) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem volt az olyan rossz egyébként, csak az utolsó rókabőr részemről erről a témáról.. :(((
Majd most kicsit jobban ráfekszek a KZ multira, meg az Metal Gear Online-ra. ;]

(#18872) Djuree válasza Gebriel (#18871) üzenetére


Djuree
félisten

ez az mgs online nekem is izgatja a koszos fantáziám :DD majd írj hogy milyen?

KZ multi nem rossz, de a cod, bf nekem bejövősebb. ennek kissé szenvedés az irányítása. elértem a general rangot, mostmár várom a KZ3-at :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18873) Def26


Def26
félisten

:D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18874) tonnyo25 válasza DM-Fan (#8866) üzenetére


tonnyo25
csendes tag

Szia..Ne haragudj de nekem olyan problémám lenne hogy.....berakom a ps3 slim 250gb-os eszközbe a lemezt...és pörgeti-pörgeti...de nem akarja kirakni az ikonját a játéknak...sőt úgy csinál egy pillanatra mintha kiakarná adni a lemezt...elkezd a kék led villogni..de nem adja ki, bentartja de nem ismeri fel a saját eredeti játékát se...
szerinted mi tévő legyek..mi lehet a baja?...garancia van rá szerencsére
előre is köszi

(#18875) Djuree válasza Def26 (#18873) üzenetére


Djuree
félisten

támogatom :K :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18876) dunc válasza tonnyo25 (#18874) üzenetére


dunc
nagyúr

Ha tiszta a lemez akkor szervíz,de érdemes másik koronggal is kiprobálni......

[ Szerkesztve ]

(#18877) kelzsoca válasza tonnyo25 (#18874) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nézd meg másik koronggal, ha úgy sem jó, akkor szerviz, ha normális Sony garanciád van akkor 2 hét a gép nélkül, mert küldik ki Franciaországba javításra.

Ha sarki mutyi boltban vetted bolti garanciával akkor sok jóra ne számíts :)

https://vertigostore.eu

(#18878) Krisz_82


Krisz_82
tag

Srácok !
Tudna nekem valaki dobni ide egy listát a 2008-2010 között megjelent Ps3 kompatibilis kormányokról?!
Előre is kösz.

Gran Turismo 5 Forever !!!

(#18879) Djuree válasza kelzsoca (#18877) üzenetére


Djuree
félisten

hacsak a boltnak nincs sony garijegye a géphez :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18880) Def26


Def26
félisten

GT5 60 FPS alatt (időnként) Szvsz csak a rajtrácsnál lehetséges egyszerre 16 autó a képernyőn... eső mellett.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18881) papsZa


papsZa
tag

Berendeltem a kovetkezoket, hogy ne csak hack&slash jatekon eljek:
Hawx 2
Final Fantasy 13
Alpha Protocol

Beszamolok majd roviden mindegyikrol.

HP 8710p

(#18882) dunc válasza papsZa (#18881) üzenetére


dunc
nagyúr

"Alpha Protocol" Ne nagyon szar !!!

(#18883) chubii válasza papsZa (#18881) üzenetére


chubii
senior tag

Hawx 2 beszámolót megköszönném. Esetleg össze tudnád hasonlítani majd az első résszel ? Játékélmény, játékidő , kezelhetőség stb szempontjából......

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#18884) polonic válasza dunc (#18882) üzenetére


polonic
félisten

Annyira nem. Ha rpg-ként nézzük, akkor nem vészes. Sokan akciójátékként tekintenek rá, emiatt teljesen lehúzzák.

(#18885) dunc válasza Def26 (#18880) üzenetére


dunc
nagyúr

:)) Köszönöm több GT5 hírt nem kérek,illetve csak egyet MEGJELENT !!! :DD

(#18886) kelzsoca válasza dunc (#18885) üzenetére


kelzsoca
félisten

Jézuska meghozza majd neked a játékot meglátod :DDD

https://vertigostore.eu

(#18887) Def26 válasza dunc (#18885) üzenetére


Def26
félisten

Ebben az a jó, hogy a 60 fps -t célozták meg, nem pedig a 30 -at.Ha 60 -ból visszaesik pl. 45 -re az még mindig elviselhetőbb mint 30 -ról15 -re. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18888) v!ct0y válasza kelzsoca (#18886) üzenetére


v!ct0y
veterán

Én már meg is irtam a levelet a Mikuásnak. Nekem ne a Jézuska hozza az még messze van:DDD

(#18889) dunc válasza kelzsoca (#18886) üzenetére


dunc
nagyúr

Lóf@szt én veszem :DD De addig még bepiulhatok,és eladhatom az egész cuccost.....köv. hóba bemegyek a bankba és igényeleg olyan kártyát amivel tudok fizeti . (talán) Van néhány játék ami tetszik...pl Shank

(#18887) Def26 : jólesz ez csak adják ki.....(abban se vagyok biztos ,hogy idén kiadják,de azért az lenne a logikus,hogy ünnepi szezonba megjelenejen. )

[ Szerkesztve ]

(#18890) TerryBogard válasza Def26 (#18887) üzenetére


TerryBogard
tag

Ha 3D-s TV-n nyomod akkor csak 30 FPS! (Csak így tudták megoldani a 3D támogatást)

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18891) v!ct0y válasza TerryBogard (#18780) üzenetére


v!ct0y
veterán

Privi akart lenni.

[ Szerkesztve ]

(#18892) illusion1112


illusion1112
csendes tag

Sziasztok! 100%, hogy volt már téma nálatok de sajnos nem tudom hogyan lehetne szűrni ezeket a hozzászólásokat. Köszönöm előre is a türelmet és a megértést. Az lenne a gondom, hogy ma bekapcsoltam a gépemet és: hard disk files corrupted üzenet fogadott. Egyből paráztam, hogy akkor most minden mentésem elfog veszni, de végülis rányomtam. a gép dolgozott egy kicsit azután ujraindult és nem veszett el se mentés és semmim. Pár külföldi fórumon azonban olyanokat olvastam, hogy ez a probléma vissza fog köszönni pár hét mulva, de olyat is írtak, hogy a nekem leírtak nem sikerültek nekik. Tehát a gép nem tudta visszaállítani adolgokat és mindig ezt írta ki. Szerintetek is dobni fogja ujra az üzit? vagy mi lenne a legjobb megoldás ilyenkor? Végülis a mentéseim a fontosak. Köszi előre is

(#18893) PhoenixK válasza illusion1112 (#18892) üzenetére


PhoenixK
őstag

Nekünk egyszer jött elő, amikor rosszul szellőző helyen volt 1-2 napig. Amint kapott egy kicsit több levegőt, nem jött elő több ilyen gond.

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#18894) illusion1112 válasza PhoenixK (#18893) üzenetére


illusion1112
csendes tag

Értem. Bár igazából valami más miatt töténhet ez a dolog, nem a szellőzés miatt. Szóval data files corrupted. elvileg akkor valami mentés esetleg letöltött tartalom sérült vagy rosz..

(#18895) Xmodule


Xmodule
őstag

Haverom altal leszedtem ma a gepemre a GTP -ot. Nagyon tetszik. Ha minimum ilyen lesz a GT5 is akkor simán megéri várni. De addig is itt van ez. Nem tunik azert olyan rövidnek. Mondjuk nincs sok idöm jatszani sem ugyhogy el leszek ezzel amig megjön az 5.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#18896) PhoenixK válasza illusion1112 (#18894) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ez csak egy saját tapasztalat, sok minden okozhatja, úgy a vinyó hibája, mint valami SW hiba...

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#18897) Gebriel válasza Djuree (#18872) üzenetére


Gebriel
veterán

Azt leírni nem lehet, látni játszani kell. :K Mármint a Metal Gear Onlin-t
Oldalakat lehetne teleírni. Kedvenc játékmódom. :))
Nagyon-nagyon jó játék, egy-két bugja van, de melyik játéknak nincs?

(#18898) TerryBogard


TerryBogard
tag

Szerintetek, érdemes venni Store-ból játékot vagy biztosabb a lemez?

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18899) kelzsoca válasza TerryBogard (#18898) üzenetére


kelzsoca
félisten

Már hogy lenne biztosabb a lemez?

Miért koptatnád az olvasófejet, ha azt a store-ból is meg tudod vásárolni, amit hdd-re tudsz feltelepíteni, saját magadnak pedig annyiszor töltöd le ahányszor akarod a megvásárolt tartalmat!

Egyébként mit szeretnél venni?

https://vertigostore.eu

(#18900) DM-Fan válasza TerryBogard (#18898) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Én ha tehetném, akkor csak a Store-ból vásárolnék. Ahogy kelzsoca is megírta: nincs olvasófej-amortizáció, nem kell lemezeket cserélgetned, jobban áttekinthető a gyűjtemény a PS3 menüjében, bármikor pótolható a játék a PSN-ről, amit ráadásul mással is megoszthatsz és egyidőben játszhattok. Ráadásul helyet sem foglal a polcon és nem tud eltörni/megsérülni sem, nem hagyod el, stb. Soroljam még az előnyöket?

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.