Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19901) chubii válasza jacis (#19900) üzenetére


chubii
senior tag

Szia !
3 buktatója lehet a használt játéknak : 1. ha nem PAL-os ( ezt rajta van a hátulján)
2. ha olyan nyelveket támogat amiket nem értessz ( szintén rajta van a hátulján)
3. és legfontosabb : mindig nézd meg,hogy nem karcos/törött-e !! Én már egyszer megszívtam és középen repedt LEgo Batman vittem haza ...

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#19902) heim válasza chubii (#19901) üzenetére


heim
tag

mia gond azzal, ha nem Pal-os? és ha más nyelveket is támogat, mint az angol?
(csak érdekel, vettem egy angol-kínai nyelvő Uncharted 2, öt)

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#19903) jacis válasza chubii (#19901) üzenetére


jacis
nagyúr

Köszi akkor maradok a boltinál.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#19904) Mazsika válasza jacis (#19903) üzenetére


Mazsika
őstag

szerintem simán vehetsz használt játékok én szinte csak olyat veszek. amit chubii kolléga írt az nem úgy van, mindegy hogy palos-e vagy vagy ntsc ugyanúgy lejátsza a ps3, nekem is van mindkettő és semmi gond velük! a másik dolog meg hogy angol nyelv általában mindegyiken van, így ezeket ugyanúgy tudod használni, szóval ez nem meghatározó ok! a harmadik dologban igaza van, azért annyit meg kell nézni hogy nem-e karcos, de én még nem találkoztam karcossal, szerintem ezek a lemezek nagyon nehezen karcolódnak! a repedéssel se nagyon találkoztam még, az is ritka dolog lehet, de ezt ugyis meg tudod nézni ha veszed, vagy ha postával rendeled akkor max kérsz róla egy képet előtte! ;) :K

Dáccsika

(#19905) chubii válasza heim (#19902) üzenetére


chubii
senior tag

(#19902) heim,(#19904) Mazsika : A PAL, nem PAL dolgot csak hallottam; bennem az volt,hogy az NTSC-s játékok az USA-ban használatosak. Köszönöm a korrigálást.
A támogatott nyelveket azért hoztam fel,mert azzal meg ismerősöm szívta meg. Gondolom nem nézte a hátoldali feliratokat, és sikeresen vett egy német-francia Dead Space-t ( közben meg már magyar nyelven is van). Plusz szoktam járogatni osztrák játékboltba, és ott is a játékok 1/3-a vagy csak német nyelvű, vagy nem támogat angolt.

(#19903) jacis : Most ugye nem én beszéltelek le a használt játékokról ? Nem kell tartani tőlük, az én játékaim 80%-a használt, és semmi gondjuk sincs.

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#19906) DM-Fan válasza chubii (#19901) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

1. Teljesen mindegy, hogy PAL-os vagy NTSC-s, mivel a TV-rendszerek manapság teljesen átjárhatók, mindkettő fog működni bármilyen PS3-ban. Ilyen szinten csak a BD-filmek régióira kell figyelni, mert az viszont tényleg nem mindegy (ahogy anno a DVD-nél is figyelni kellett erre).

2. Ez tényleg lehet probléma, ezt valóban meg kell nézni a hátoldalán.

3. A BD-k sokkal nehezebben karcolódnak, mint a DVD-k, igen nehéz kárt tenni bennük, de a hibajavító algoritmus is kifinomultabb már a BD-meghajtókban, szóval ez nem reális veszély. Amit írtál, hogy középen lepattan egy darab a lemezből, az viszont tényleg kellemetlen, pláne, ha repedés is indul onnan, mert a gyors forgás közben akár szét is robbanhat a lemez a meghajtóban.

Én inkább hoznék egy másik problémát a használt játékokkal kapcsolatban, ami szerintem reális gond lehet:

4. Ha adott esetben collector's edition-ról van szó (vagy csak egy normálisabb kiadásról, extra funkciókkal), amihez mondjuk jár DLC, vagy más, extra letölthető tartalom, on-line profil létrehozási lehetőség, akkor ugyebár ezeket kóddal lehet aktiválni a Store-ban. Na, ha ezt a kódot az első tulaj felhasználta, akkor hiába adja oda a második tulajnak, ő már nem fogja tudni használni a kóddal elérhető funkciókat, illetve nem tudja letölteni a DLC-t. Ettől függetlenül persze maga a játék single és multi része is kifogástalanul használható lesz, csak az extrákról kell lemondani ezáltal.

Egyébként meg csak bátorítani tudok mindenkit a használt játék beszerzésére: az esetek 98%-ában semmi hátrányt nem szenved az ember használt játék megvásárlásánál, a lemez/tok/borító állapotát már átvételkor, fizetés előtt tudjuk ellenőrizni, így már nem érhet különösebb meglepetés, max. annyi, hogy nem tetszik a játék, de ez meg azért többnyire a Youtube-os gameplay videók alapján előre látható. Ezzel szemben a játék fél-, harmadárban megkapható a bolti értékéhez képest.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#19907) jookomak válasza DM-Fan (#19906) üzenetére


jookomak
őstag

Ahogy mostanában olvasom, az EA úgy vet ennek véget, hogy már a multihoz kell a kódot beírni. Talán e cég termékeinél érdemes még jobban odafigyelni a használt játék vásárlásával.

(#19908) PaJa1


PaJa1
őstag

Tavaly nem emlékeztek, hogy alakultak a gépek-játékok (új) árai így az ünnepek közeledtével?
Karácsony után csökkentek e valamelyest, ha igen hol volt jelentős a csökkenés? Nem tudom meddig várjak, várjak e egyáltalán a vásárlással. Ha 1 kis várakozással spórolok pár ezrest akkor annyiból már tele tudom tankolni a motorom :)
Illetve még annyit kérdezek, hogy gyári garival csak a sony kereskedésekben lehet kapni PS3at és a méltányosság mit takar és a gyári gariban miben jobb, mint mikor egy kisker vállal garanciát?

Dzélbrékes barmult péesről lehet (e egyáltalán?) neten játszani rettegés nélkül, hogy mikor tiltanak le vagy keresnek meg és törik el a kezem? Egyáltalán milyen hátrányt jelent ha valaki így játszik?

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#19909) Djuree


Djuree
félisten

na végigtoltam hard-on az uncharted2-őt. sajnálom hogy vége lett. a főgenyónál egy fél órát eltöltöttem, kemény volt :)
mintha rövidebb lett volna mint az 1, meg könnyebb is, sehol nem kellett youtube vidit használnom :DD az 1-ben párszor kellett....
még megcsinálom a trophykat, kivéve a crushing fokozatot, még1x nem nyomom végig, majd talán egyszer, de a játékot nem adom el, ennek a sorozatnak a polcon a helye, örökre....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19910) kelzsoca válasza Djuree (#19909) üzenetére


kelzsoca
félisten

Én pedig ajánlom a crushing módot, mert ott aztán igazán kemény a történet, garantálom hogy nem futsz végig a pályákon gyorsan. és a végén sem 30 percet próbálkozol :)

https://vertigostore.eu

(#19911) Edgeri válasza kelzsoca (#19910) üzenetére


Edgeri
senior tag

Én pedig ajánlom figyelmedbe a Heavenly Sword végső boss fightját. Garantáltan megutálod a játékot egy életre, pedig jó játék :D

Üdv, Edgeri

(#19912) kelzsoca válasza Edgeri (#19911) üzenetére


kelzsoca
félisten

A játékkal sajnos még nem sikerült játszanom, pedig nem is mai darab :U :U

https://vertigostore.eu

(#19913) Edgeri válasza kelzsoca (#19912) üzenetére


Edgeri
senior tag

Pedig sok mai játék példát vehetne róla: gyönyörű grafika, élvezetes játékmenet, korrekt kis sztori (igaz, itt-ott gyermeteg :DDD ). Emellett nem utolsó sorban 1-2 fejezetben teljes mértékben kihasználja a kontroller mozgásérzékelőjét (nyílvessző irányítása a levegőben) úgy, ahogy még egyetlen más játék sem nem használta ki (szerintem).
Simán rá lehetne mondani, hogy mai darab. Tényleg ajánlom és most már szinte bagóért hozzá lehet jutni. :K

Üdv, Edgeri

(#19914) kelzsoca válasza Edgeri (#19913) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szerintem majd teszek vele egy próbát, bár már régóta szemezem a játékkal :)

https://vertigostore.eu

(#19915) Djuree válasza Edgeri (#19913) üzenetére


Djuree
félisten

"élvezetes játékmenet"
mármint kinek? nekem nem bejövős videók alapján, se graf nem tetszik, se a játékmenet. pedig game-en 2000ft volt kb. régebben, lehet még most is annyi...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19916) tomgabor


tomgabor
senior tag

Nyomja valaki a GT5-el már? Azt olvastam valahol hogy van benne NASCAR vagy mi.

Djuree: mvivel volt boxod tudsz valami God of War 3, Uncharted kaliberű játékot mondani, grafikailag össze szeretném hasonlítani a PS only és a box only(demót letöltenék) játékokat ha már van rá lehetőség. Most Forza3 és GT5 Pro. hasonlítás lesz.

[ Szerkesztve ]

(#19917) Edgeri válasza Djuree (#19915) üzenetére


Edgeri
senior tag

Természetesen minden amit írok a személyes véleményemet tükrözi, tehát szubjektív. Mint általában a fórumozás is ilyen :DDD Emellett a játékokról készült videók megnézése nekem sem szokott túl sok játékélményt adni, így megértem a dolgot ;)

Üdv, Edgeri

(#19918) heihachi válasza tomgabor (#19916) üzenetére


heihachi
addikt

Nyomják páran, erre tessék :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#19919) Djuree válasza tomgabor (#19916) üzenetére


Djuree
félisten

gears of war 1-2, lehidalós gémek, uncharted kaliber csak boxon :K
vagy ott a halo sorozat, megintcsak box-os nagyágyú. talán kz2-őhöz lehetne hasonlítani.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19920) kelzsoca válasza Djuree (#19919) üzenetére


kelzsoca
félisten

gears of war 1-2, lehidalós gémek, uncharted kaliber csak boxon

Annyi bennük a közös hogy mindkettőnél van fedezékrendszer és lehet lőni az ellent, de a gow egy korcs az Uncharted-hez képest :)

https://vertigostore.eu

(#19921) Djuree válasza kelzsoca (#19920) üzenetére


Djuree
félisten

persze, nem teljesen ugyanaz a stílus, de hasonlítanak. azért a gow sem rosszabb mint az uncharted. próbáld ki, játszd végig mindkettőt, akár coop-ban a legjobb barátoddal, történetileg igen jó, grafika még ma is üt, hangulat is zseniális :K
én nagyon sokat játszottam mind2 részével, most miután végigtoltam az uncharted mind2 részét is, nem tudok dönteni melyik a jobb, mindkettő zseniális, örülök hogy mindkettővel játszhattam :P

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19922) Vladi


Vladi
nagyúr

Alien breeddel játszik valaki? Meg úgy általában a psn-es játékokkal?
Én pár régi kedvencet beszereztem, de elég kevés érdekes van. Nagyon kevés demó kerül fel szerintem. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#19923) Meekrob


Meekrob
tag

Sziasztok!

Most vennék egy ps3-at. Egy dolog érdekelne. Használ-e valaki hozzá olyan hdmi-hdmi kábelt, amit a bolt mint monitor kábelt hirdet, 5m-es kolink kábelről lenne szó, boltot nem írok, nem reklám helye, de meggyőző az ára :). Egyszóval, ilyen vagy hasonló kábellel is minden teljesen jól működik? Azt feltételezem hogy igen, de jó lenne valamilyen megerősítés. Előre is köszi.

Üdv

(#19924) Djuree válasza Meekrob (#19923) üzenetére


Djuree
félisten

mind1 hogy milyen, hdmi-hdmi kábellel működni fog, abból csak 1 fajta van :K
az hogy a bolt monitorkábelnek hirdeti, azt jelenti hogy nem értenek hozzá. még kb. 100 dologhoz használható, monitorokon kívül :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19925) Meekrob válasza Djuree (#19924) üzenetére


Meekrob
tag

Köszi szépen, akkor jól sejtettem :D .

(#19926) Sundesz


Sundesz
őstag

Láttátok, hogy az 576-ban milyen jó akciók vannak? Minden nap leértékelnek valamit. Ma a Bioshock 2 4K X-re és PS-re is. Tegnap nem tudjátok mi volt?

Hörcsög Powa'

(#19927) polonic válasza Sundesz (#19926) üzenetére


polonic
félisten

Tegnap F1 2010 volt.

(#19928) Sundesz válasza polonic (#19927) üzenetére


Sundesz
őstag

Köszi, közben olvastam is a magazin oldalán. Akkor érdemes lesz minden nap felnézni az 576-ra.

Hörcsög Powa'

(#19929) kelzsoca válasza Djuree (#19921) üzenetére


kelzsoca
félisten

Természetesen próbáltam és játszottam velük :R

https://vertigostore.eu

(#19930) Djuree válasza polonic (#19927) üzenetére


Djuree
félisten

mennyibe került?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19931) Sonja válasza Djuree (#19930) üzenetére


Sonja
veterán

7800HUF volt a PS3/Xbox 360 verzió.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#19932) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok,
PS3-hoz tudtok ajánlani nekem mikrofonos fejhalgatot ami kompatibilis? Olyan kellene ami szól minta a barom és legyen kényelmes is.
Segítségeteket előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#19933) Djuree válasza Sonja (#19931) üzenetére


Djuree
félisten

hmm...kezdenek értelmes árak lenni az 576-nál...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19934) jacis válasza Djuree (#19933) üzenetére


jacis
nagyúr

pl?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#19935) Djuree válasza jacis (#19934) üzenetére


Djuree
félisten

lásd 4 hsz-el lejjebb :U meg ott a tegnap bioshock2 4k-ért....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19936) jookomak


jookomak
őstag

Ma Medal of Honor nap van az 576-nál. Ps3 verzió 8059 Ft, ingyen házhozszállítással.
Mondjuk én így is kihagyom.

(#19937) heim válasza jookomak (#19936) üzenetére


heim
tag

Én már rendeltem is, fasza!

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#19938) Djuree


Djuree
félisten

nem is rossz ez az uncharted2 multi. 1 dm-et toltam, első is lettem egyből 15kill 6halál, nem rossz :C lehet elkezdem komolyabban is tolni...
viszont nyomtam egy coop-ot is a trophyért, katasztrófálisan idióta emberek vannak, 3-an voltunk, az 1-ik tag sosem azt csinálta amit kellett volna. már a másik sráccal 5 perce állunk az objective-nél, az meg guggol a fedezék mögött, már ellen sincs sehol vagy 5 perce :DDD lőjük, ütjük vegye már észre magát, és ez ment minden objective-nél :U
1 óra szenvedés alatt csak meglett :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19939) heim válasza jookomak (#19936) üzenetére


heim
tag

Én már rendeltem is, fasza!

Medal of Honor Tier 1 Edition mi a különbség a normál kiadáshoz képest?

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#19940) BaliJack válasza Vladi (#19922) üzenetére


BaliJack
aktív tag

Szoktam játszani régebben PSN-es játékokkal, mostanában kevés időm van.
A demó helyzet eléggé felemás, UK-n és US-n is érdemes nézegetni a PSN-es demókat, utóbbin sokszor előbb fenn vannak.

Amiket nyugodt szívvel ajánlok:
Flower
Trash Panic
Magic Orbz (korábban Magic Ball)
UNO

Megvan még a Zuma is, de az eléggé nehéz, legalábbis nekem :).
(Több nem jut eszembe, hogy mik vannak még... :U)

Ugyan nem vettem meg, de ott van még a Pinball Fantasies is a minik között :DD.

LEGO-kkal hogy álltok? :)

(#19941) kelzsoca válasza BaliJack (#19940) üzenetére


kelzsoca
félisten

Én pedig tudom ajánlani még a Zen Pinball-t, hatalmas, és fantasztikus flipper játék, ráadásul Magyar fejlesztőcsapat játéka.

https://vertigostore.eu

(#19942) Edgeri válasza kelzsoca (#19941) üzenetére


Edgeri
senior tag

A Zen Pinballt én is leszedtem, de elsőnek azért a Wolfenstein 3D-t, és végül egy Mortal Kombat 2-őt is :DDD

Üdv, Edgeri

(#19943) kelzsoca válasza Edgeri (#19942) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, vannak jó kis játékok valóban, viszont a Magic Orbz az egy fenemód idegesítő játék tud lenni :)

https://vertigostore.eu

(#19944) dev89


dev89
tag

Sziasztok!

Akinek már megvan a GT5 ma este egy prohardveres party? :)

Akinek lenne kedve az írjon ide és felvesszük egymást.

Hajrá! :))

(#19945) nokia párti válasza dev89 (#19944) üzenetére


nokia párti
őstag

(#19946) Krisz_82 válasza dev89 (#19944) üzenetére


Krisz_82
tag

Én kb:23-tól fent leszek..
PSN ID: krisz82
(csak ne NASCAR versenyt állítsatok) !
dev89 , ez a PSN azonosítód is ?

[ Szerkesztve ]

Gran Turismo 5 Forever !!!

(#19947) Sonja


Sonja
veterán

Sony LCD TV beépített PS2-vel! :D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#19948) polonic válasza Sonja (#19947) üzenetére


polonic
félisten

Inkább csak egy hozzáragasztott ps2. :D

(#19949) BaliJack válasza kelzsoca (#19943) üzenetére


BaliJack
aktív tag

A vége felé eléggé durva pályák vannak, főleg az újabb részekben :).
Viszont ami minket felhúzott, az a Zuma volt, na az nagyon nehéz.
A Trash Panic-et is jobb levett hanggal játszani, mert a zene rendesen felnyomja az adrenalint :D.

(#19950) dev89 válasza Krisz_82 (#19946) üzenetére


dev89
tag

devalds a PSNID-m

nokia párti: oké, köszi

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.