Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18501) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Heavy Rain-t platinára tettem most estére.

Röviden összefoglalva:

+ Fantasztikus, lebilincselő, eddig más játékban nem tapasztalt játékélmény
+ Magával ragadó történet
+ Az egész játék él és világa magába szippant (nehéz lesz ez után más elé leülni)
+ A grafika igényesen kidolgozott, ritka a szebb játék
+ Motion Capture technológia miatt valós mozgások (test-arc stb..)
+ Nagyszerűen elkapott zenei aláfestés
+ Szinkronhangok rendben vannak

- Helyenként apróbb szaggatások
- Nincs tipikus save/load mentési hely
- Itt-ott grafikai hiányosságok, főleg a részletekben
- az irányítást szokni kell
- angol nyelv ismeret szükséges

https://vertigostore.eu

(#18502) blazsey2 válasza vhunor (#18498) üzenetére


blazsey2
senior tag

Rendben ;)

PSN ID:blazseydr

(#18503) Edgeri válasza Mazsika (#18499) üzenetére


Edgeri
senior tag

Nálam benne van a top 3 PS3 játékban! Gyönyörű grafika, 100%-osan eltalált hangulat. A játék közben garantált a beteges paranoia, de még a PS kikapcsolása után is :DDD
Ha fogékony vagy erre a sci-fi és horror műfajra, akkor nálad is telitalálat lesz :K Ha tudod, akkor nézd meg előtte az előzményeket tartalmazó animációs filmet.

Üdv, Edgeri

(#18504) Djuree válasza Mazsika (#18499) üzenetére


Djuree
félisten

jóó :K így 1 óra játék után :D
fosatós. vannak benne fejlesztések (ruhádad fegyveredet is lehet), bolt, inventory, nem cipelhetsz 20000 töltényt meg 10 fegyvert egyszerre, van külön kis széf-ed stb, nagyon tetszik, és magyar, ez talán a legnagyobb jóság, ugyanis ebben a játékban a történet meg a kis hangfelvétel foszlányok adják a játék 80%-át :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18505) anjani182


anjani182
őstag

Üdv!

Tegnap megvettem a Move Starter Packot, eddig nagyon tetszik, valószínűleg a Sport Champions játékot fogom megvenni. :))

Van valaki aki esetleg már használja a Move-ot és teljes játéka is van rá?

Forever and ever, let's make this last forever.

(#18506) Mazsika válasza Edgeri (#18503) üzenetére


Mazsika
őstag

köszi szépen! szeretem az olyan stílust! azért is gondoltam, hogy meg kellene venni! mi a címe az animációs filmnek? mert akkor megnézem azt is!
Djuree: köszi neked is! így most már tuti rámegyek ha ketten is mondjátok! :DDD

Dáccsika

(#18507) Edgeri válasza Mazsika (#18506) üzenetére


Edgeri
senior tag

A film címe: Dead Space Downfall. Trailer ITT.
Illetve ezt a játék trailert még nézd meg, jól tükrözi a játék hangulatát ;] : KATT.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Edgeri

(#18508) heim válasza anjani182 (#18505) üzenetére


heim
tag

Nekem van kb egy hete. Van hozzá Start the Party is . Tárasaságban igazán jó szórakozás, hosszú ideig lehet vele játszani, 3-4 óra garantált röhögés. Erre igazán jó a move. Várom a többi játékot is, gondolom csak most fog beindulni ez a move dolog.

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#18509) Edgeri válasza anjani182 (#18505) üzenetére


Edgeri
senior tag

A Move-ot próbálgatom én is, de teljes játékot még nem vettem rá, nagy valószínűséggel én is a Sports championt szerzem be először, egyelőre az tetszik a legjobban.

Üdv, Edgeri

(#18510) Piotrus válasza kelzsoca (#18501) üzenetére


Piotrus
tag

Szia!

Meg tudnád mondani, hogy a Heavy Rain-ban kiválasztható-e a lengyel nyelv,mert a DEMO-ban erre volt lehetőség.

(#18511) vhunor


vhunor
őstag

Elkezdtem a God of War Collection-t (4k-ért a hülyének is megérte...), hihetetlen, hogy pre-gen létére mennyire jól néz ki. Remélem az ICO és a SotC remaster is ilyen minőségű lesz.

(#18512) Mazsika válasza vhunor (#18511) üzenetére


Mazsika
őstag

az nekem is megvan, és én sem bántam meg hogy megvettem, pedig dupla annyit adtam érte mint te, és az egy nem is annyira, de a kettő tényleg elég jól néz ki! :K

Dáccsika

(#18513) dhcodoki


dhcodoki
senior tag

Megint csak játékkal kapcsolatban lenne kérdésem:

-A resident evil 5 co-op csak online játszható, vagy lehet egy gépen/képernyőn is??? (osztott képernyőn) :F

(#18514) Djuree válasza dhcodoki (#18513) üzenetére


Djuree
félisten

na igen. ez az évszázad kérdése. régen lehetett egy gépen is split screenben, mi még úgy toltuk, de ahogy tudom egy frissítéssel kivették ezt a funkciót. nem értem miért :F

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18515) anjani182


anjani182
őstag

Köszi a válaszokat, egyelőre még nem néztem a Start The Party-t, 2-3 órát játszottam eddig csak csak a pingonggal meg a golffal meg az eyepetet néztem, meg a kocka építőset :C

Forever and ever, let's make this last forever.

(#18516) Xmodule válasza Djuree (#18514) üzenetére


Xmodule
őstag

ez most komoly???

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#18517) kelzsoca válasza Piotrus (#18510) üzenetére


kelzsoca
félisten

Meg fogom nézni neked amint gép elé kerülök.

https://vertigostore.eu

(#18518) TerryBogard


TerryBogard
tag

Kratos testvére, Deimos nemsokára játszható lesz a God of War III-ban. Ám az egyetlen mód, hogy kilockoljátok a karaktert az, hogy megveszitek a God of War: Ghost of Spartát PSP-re, ugyanis annak a dobozában találjátok meg hozzá a kódot. Na, de limitálva van ez a kiadás és nem tudom ha most előrendelem akkor ezt kapom meg, vagy netán később lesz DLC formájában? Más játék is ki van nézve és nem tudom hogy melyik vásárlásával várjak.
Tud valaki erről valamit?

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18519) james001


james001
veterán

szevasztok,
azt meg lehet nézni valahol hogy milyen demók jönnek ki store-ra az elkövetkezendőkben vagy ilyen nincs sehol?
egyedül csak az új NFS demóját tudom,okt. 26.,de érdekelne hogy jön-e még vmi jó game-ből is.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#18520) Piotrus válasza kelzsoca (#18517) üzenetére


Piotrus
tag

Előre is köszönöm! :R

(#18521) dunc


dunc
nagyúr

FF XIII ( a 13 valóvban szerencsétlen szám) Rettenetesen egysíkú,és unalmas darab,egész nap nyomtam adtam neki esélyt,de nem fogott meg,ez nem az a FF játék. DELETE.

[ Szerkesztve ]

(#18522) TerryBogard válasza dunc (#18521) üzenetére


TerryBogard
tag

Nekem 40 óra után lett kicsit unalmas(ez az első RPG amivel játszottam), te mennyit játszottál eddig?

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18523) Djuree válasza dunc (#18521) üzenetére


Djuree
félisten

én most járhatok 10 óra körül, nekem még egyenlőre nem uncsi. majd ha jönnek a durvás harcok (van olyan szörnyeteg aminek 6 milla élete van :W ), meg mikor már meglesz 1 csapatban az összes karakter meg az összes eidolon akkor még jobb lesz :K
éppen ezt írták, hogy aki kibírja az első 10-15 órát onnantól kezdve jobb lesz, sokan nem bírják ki :))
de ez jrpg, az eu-s emberek 90%-ának ez nem való. tudniillik a keletieknek nem gond több 100 óra monotonitás :N nekem volt a koliban koreai wow-os haverom, napi 10 órákat képes volt csak ugyanazokat a szörnyeket grindelni, hogy meglegyen 1 tárgya, és nem unta. nagyon durva volt. én bírom a jrpg-ket, kedvenc stílusom az rts mellett, jobban bejön mint az eu-s mass effect féle akció rpg, nekem meg a mass effect uncsi szar ;)
de mondjuk a lost odyssey jobb mint ez az ff, de ezt is végigtolom. a resonance of fate-tel is toltam vagy 50-60 órát biztos, de ott meg a főgenyót nem tudtam sehogy megölni, napokat meg azért nekem sincs kedvem tápolni a karikat, mindennek van határa azért :)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18524) dunc válasza TerryBogard (#18522) üzenetére


dunc
nagyúr

Kb 15 órát,de az egész egy összevisza,ugri bugri a fejlesztés se egyertelmű számomra,a történeten lenne a hangsúly de nem nagyon értem(english minimal) Amúgy kölcsön játék ,tehát hála istennek nem adtam pénzt érte :C holnap visszaviszem nem kínzom vele magam,a régi részek nyomába se ért 7-8-10......marad az MW1,és GT5 Prologue....

[ Szerkesztve ]

(#18525) Djuree válasza dunc (#18524) üzenetére


Djuree
félisten

a régi ff-ek nekem is jobban tetszettek, de nyitni kell a nyugat felé is, a kis amcsi pöcsöknek meg ez jön be :( így sem rossz sztem, de nekem a régi körökre osztott csaták jobban bejöttek, itt kapkodni kell, nincs idő gondolkodni, taktikázni....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18526) dunc válasza Djuree (#18525) üzenetére


dunc
nagyúr

Hát igen ez csalódás semmi taktika nincs benne,eszetlen kapkodás az egész. Egy pozitivum a grafika.

(#18527) dunc


dunc
nagyúr

Elörendeltem a GT5 öt. :))

Még kínzom kicsit magam a FF13 al :Y

Kit míre érdemes fejleszteni ?

[ Szerkesztve ]

(#18528) kelzsoca válasza dunc (#18527) üzenetére


kelzsoca
félisten

Call of Duty Black Ops-ot ki fogja megvenni rajtam kívül?

https://vertigostore.eu

(#18529) chubii


chubii
senior tag

Sziasztok !
Mely játékokban lehet könnyen trófeát szerezni, ill. platinára tenni ? Terminator 4-et próbáltam ( csak arany trófea van benne ), de egyszerüen olyan mértékben szörnyű az irányítása,hogy a játék feléig sem bírtam ki.... elfogyott a türelmem....

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#18530) kelzsoca válasza chubii (#18529) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nézd egyik játékban sem egyszerű a platina, vannak könnyebben és nehezebben teljesíthető játékok amit platinára lehet tenni.

A terminátor az egyik legkönnyebb platinás játékok közé tartozik.

Régebben én is elkértem kölcsön ezt a játékot de ~10 percig volt a gépben akkora gagyi az egész.

https://vertigostore.eu

(#18531) chubii válasza kelzsoca (#18530) üzenetére


chubii
senior tag

Akkor helyesbítek : melyik játékban lehet sok trófeát szerezni ( viszonylag egyszerüen,könnyen )? A platinát akkor hanyagolom most....

A terminator nálam 4 v. 5 missiont bírt ki,aztán miután coop-ban sem sikerült továbbjutnom, visszaadtam havernak. SZernecsére nekem is kölcsön volt csak :)

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#18532) Djuree válasza kelzsoca (#18530) üzenetére


Djuree
félisten

nekem pc-n tetszett a terminator :K

én meg fogom venni a black ops-ot, igaz nem megjelenéskor, most úgyis van annyi játékom hogy dunát lehetne vele rekeszteni :DDD

mi ez a nagy trófea láz? nem értem mi a jó benne :F nekem boxon sem volt egyik játék sem kimaxolva acsivment szempontból, sztem itt sem lesz egy platinám sem, de a legkevésbé sem érdekel :N amit véletlen megszerzek az jön aztán annyi. ha még van kedvem a játékhoz megnézem a trófealistát és amit viszonylag könnyen meg tudok csinálni azt még megcsinálom, de minden játékban van legalább egy olyan amit csak a nagy kockák tudnak megcsinálni, én meg nem vagyok az :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18533) dunc válasza Djuree (#18532) üzenetére


dunc
nagyúr

Kinek mi okoz örömöt. Én trofea ügyben úgy vagyok mint te,ami jön az jön.

És a GT5 -öt ki veszi meg ? :DDD :U

(#18534) Sonja válasza dunc (#18533) üzenetére


Sonja
veterán

Én pl. nem. :P ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#18535) Djuree válasza Sonja (#18534) üzenetére


Djuree
félisten

hát igen, van aki nem a játék öröme miatt játszik. ezért kifogásolták ezt a rendszert sokan anno (szaksajtó, fejlesztők és játékosok egyaránt), boxon meg itt is, hogy elbassza a játék örömét, már nem is a játékért játszanak sokan, hanem a szaros trophy-acsivmentekért, amik mellesleg semmire nem jók, max e-penis növelők :U régen sem voltak ilyenek, mégis nagyobb kedvvel játszottunk mint most...én nagyon ellenzem ezt a rendszert, ha tudok teszek is ellene....

dunc: én majd megveszem, de szintén ha olcsóbb lesz, 5-6k reális lesz érte. többet nem adok semmilyen játékért...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18536) Xmodule válasza dunc (#18533) üzenetére


Xmodule
őstag

GT 5 -öt en is megfogom venni novemberben az 100%! Nagyon varom már. :)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#18537) chubii válasza Djuree (#18535) üzenetére


chubii
senior tag

Én is a játék öröme miatt játszok. Van egy pár olyan játékon amin nincsenek trófeák, és nem zavar...
Én úgy vagyok,hogy ha egy játékon lehet trófeát szerezni, akkor először kijátszom úgy,hogy csak a játékra figyelek, aztán utána meg nekifutok a trófeáknak. Van amit meg tudok szerezni, de van amit nem.....
Az uncharted 1-et például már 3szor játszottam ki, úgy,hogy nem figyeltem a trófeákra. Nemrég kezdtem el, újból , trófea-szerzés céljából.....
Szvsz smi rossznincs abban,ha gyűjti az ember a trófeákat. Így legalább nem teszek túl a játékon 1 végigjátszás után.

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#18538) Sonja válasza Djuree (#18535) üzenetére


Sonja
veterán

Huhh, ezt most nem igazán értem, hogy miért nekem válaszoltál? :F :B Én a GT5-ös kérdésre reagáltam, mert én nem veszem meg. :K

De, hogy a válaszodra válaszoljak (:D), magasról leszarom az acsikat/trófeákat és nem foglalkozom velük. A játék a lényeg, ahogy írod! Sajnos sokszor szokott az lenni egy játéknál, hogy az acsikkal/trófeákkal tolják el a szavatossági időt, pontosabban azok megszerzésével. Ez már eleve szánalmas, de ettől függetlenül sokan szeretik és élvezik ezt.

Egyébként ezen acsi/trófea függő egyéneknek szoktam ajánlani ezt! :C :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#18539) chubii


chubii
senior tag

Apu kinézett magának egy kormányt a Shift-hez. Nagyon megtetszett neki , de nem tudom,hogy a mostani nagy kontroller-letiltásos frissítésben szerepel-e a neve. [link]
Esetleg használ valaki ilyet ?

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#18540) TerryBogard válasza dunc (#18533) üzenetére


TerryBogard
tag

Ha minden jól megy nekem már nov. 6-án ott fog figyelni a polcon a GT5.

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18541) Djuree válasza Sonja (#18538) üzenetére


Djuree
félisten

véletlen ment neked :B csak úgy a levegőbe akartam írni, mindenkihez szól :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18542) v!ct0y válasza dunc (#18533) üzenetére


v!ct0y
veterán

Én már megjelenés napján. Szerintem el fog füstölni a ps em :DDD
Te melyik változatot rendelted meg ?

(#18543) dunc válasza v!ct0y (#18542) üzenetére


dunc
nagyúr

Az alapot. Nyitásra megyek érte...:))

A GT5 miatt vettem PS3 at.

[ Szerkesztve ]

(#18544) v!ct0y válasza dunc (#18543) üzenetére


v!ct0y
veterán

Én is + a Dragonball raging blast 2 miatt az meg 5. én jön:)

(#18545) Gebriel válasza kelzsoca (#18528) üzenetére


Gebriel
veterán

Én. Előrendeltem. ;)
A Medal of Honor és a GT5-el együtt. :))

[ Szerkesztve ]

(#18546) TerryBogard


TerryBogard
tag

Lehetne már 15.-e, valaki megveszi a Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2-öt? Én a Collector's Editiont előrendeltem.

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18547) Djuree válasza dunc (#18543) üzenetére


Djuree
félisten

én először inkább megvárom a teszteket. mert sok előzetes vélemény nem ad okot bizakodásra sajna :( de majd meglátjuk, gt-t még nem basztak el...hamár olyan lesz mint a forza3 akkor már jól jártunk :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18548) dunc válasza Djuree (#18547) üzenetére


dunc
nagyúr

A Forza 3 számomra annyira se volt jó,mint anno a GT4 ,és ezt a hangulatra mondom a GT nagyon el van találva(remélem ebben is az nagy térkép lesz) Jelenleg aPrologueval is szívessen játszok,de hamarossan abbahagyom ,hogy várjak már autós gamát :)

(#18549) Silencer83 válasza dunc (#18548) üzenetére


Silencer83
addikt

pajti le leszel tiltva a ps3adrol :DDD

(#18550) Gebriel válasza Djuree (#18547) üzenetére


Gebriel
veterán

Ez egy olyan játék amit nem lehet elcseszni. ;)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.