Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19951) chubii


chubii
senior tag

Na ma végre kijátszottam az inFamous-t. A hosszú játékidővel és az elfogadható történettel sikerült egy egész jó játékot összerakniuk .
Különösen tetszik benne , hogy 2féleképpen tudod játszani ( ez is növeli a kb. 20 órás alap játékidőt) .Lehetsz jó vagy gonosz. Jóként toltam ki, de nekiállok majd a gonosznak is.

Valaki meg tudná nekem mondani,hogy mit várjak a Hard fokozattól ? Mennyire lesz nehéz Mediumhoz képest ?

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#19952) PaJa1


PaJa1
őstag

Erre tud valaki valamit?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#19953) dhcodoki válasza chubii (#19951) üzenetére


dhcodoki
senior tag

Milyen az irányíthatósága, és milyen a kamerakezelés??? :F

(#19954) jookomak válasza dhcodoki (#19953) üzenetére


jookomak
őstag

"Klasszikus" tps irányítás, szerintem hibátlan. Jó játék, megéri végignyomni. Most már elég olcsón be lehet szerezni.

(#19955) kelzsoca válasza PaJa1 (#19952) üzenetére


kelzsoca
félisten

Tavaly nem emlékeztek, hogy alakultak a gépek-játékok (új) árai így az ünnepek közeledtével?

Mivel ekkor jött a slim, így árcsökkenés volt.

Karácsony után csökkentek e valamelyest, ha igen hol volt jelentős a csökkenés?

Nem.

Nem tudom meddig várjak, várjak e egyáltalán a vásárlással. Ha 1 kis várakozással spórolok pár ezrest akkor annyiból már tele tudom tankolni a motorom

Ha ennyire filléreskedsz akkor ez a gép nem neked való, mivel folyamatosan kell bele a pénzt pumpálni :)

Illetve még annyit kérdezek, hogy gyári garival csak a sony kereskedésekben lehet kapni PS3at

Nem, és ilyen helyen ne is vegyél mert drága.
Nagyobb elektronikai boltokban is kapható a gép normális garanciával, de az is drága.
Jobban jársz ha konzolboltból veszed meg a gépet, persze itt is nagy a szórás a garival kapcsolatban.

és a méltányosság mit takar és a gyári gariban miben jobb, mint mikor egy kisker vállal garanciát?

Keresőbe beírod: méltányossági garancia
A gyári mindennél jobb, más garancia említésre sem érdemes.

Dzélbrékes barmult péesről lehet (e egyáltalán?) neten játszani rettegés nélkül, hogy mikor tiltanak le vagy keresnek meg és törik el a kezem?

A warez tiltott minden formában, neten nem kell vele játszanod az biztos, tiltani sem fogják.
Ha ilyen jellegű terveid vannak ajánlom a másik konzolt megvételre.

Egyáltalán milyen hátrányt jelent ha valaki így játszik?

Nincs multi, nincs store, nincs semmi, ezért nem érdemes ps3-at venni.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#19956) chubii válasza dhcodoki (#19953) üzenetére


chubii
senior tag

Nincs semmi gond az irányítással, ahogy jookomak is írja. Hardveraprón láttam 3-4k-s összegért. Annyit bőven megér.

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#19957) PaJa1 válasza kelzsoca (#19955) üzenetére


PaJa1
őstag

Köszi az infókat.

Mivel jól alakul a suli ezért már nincs miért várnom, főleg, hogy az árak sem fognak valószínűleg esni. Akkor vártam volna a vétellel, ha maradt volna még sok tennivalóm a sulival, mert akkor ha van PSis akkor abból kikapcsolódás lesz nem tanulás (tavalyi fizika vizsga és a kölcsön PS este :D). De mivel nem kell sokat tanulni, ezért jöhet a PS :)

Online játékra kell, így a trükközés kizárva, csak érdekelt, hogy mi a helyzet vele. Dobozt nem akarok, nincs rajta GT5, ami miatt veszek PS3at.

Hol érdemes szétnézem, melyik boltnál korrekt a garanciavállalás?

Remélem jövőhéten már én szaggatom az aszfaltot, murvát GT5tel :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#19958) Sonja válasza kelzsoca (#19955) üzenetére


Sonja
veterán

"A gyári mindennél jobb, más garancia említésre sem érdemes."

Ezt nem mindenki gondolja így egyébként! Egy másik fórumról idéznék, ahol én a SONY garanciára hívtam fel a figyelmet és ez lett a válasz:

Megsúgom, hogy kurvára nem fontos, ha a bolt (ahogy kell!) intézi a garanciális javítást vagy cserét.

Nem álltam le vitatkozni vele.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#19959) kelzsoca válasza Sonja (#19958) üzenetére


kelzsoca
félisten

Pedig helyesen hívtad fel a figyelmet a Sony garanciára :K

Az hogy az a suta, tudatlan okostojás aki ezt válaszolta (egyébként a stílusból látszik hogy nem egy IQ bajnok) az nem igazán van tisztában a dolgokkal, ugyanis ahol nem adnak Sony garijegyet, ott trükköznek/trükközhetnek a géppel (tipikus bolti garancia) és az ilyen ps3-ak hibára való leadása után nagy valószínűséggel valami kontár sufniszervizben lesz "javítva" a gép. a Sony szervizt még messziről sem látják ezek a ps3-ak :)

(#19957) PaJa1

Überkonzol-t ajánlom Pesten, korrekt árak, normális garancia, én már 2 gépet hoztam el tőlük.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#19960) Sonja válasza kelzsoca (#19959) üzenetére


Sonja
veterán

Írtam privit.

ÜberKonzol-t én is ajánlom! :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#19961) PaJa1 válasza kelzsoca (#19959) üzenetére


PaJa1
őstag

akkor ha azt mondjatok az uber korrekt akkor ott vasarlok majd. ha jol emlekszem ott van 13 alatt a gt5. a konzol meg 70 korul, igy a 2t egy helyen veszem.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#19962) kelzsoca válasza PaJa1 (#19961) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, ott korrektek, és nem variálnak a garanciával sem :N

https://vertigostore.eu

(#19963) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Most lestem meg én is az überkonzol oldalát és megláttam ezt a fülest.[link]
Ezt akkor ezek szerint rá tudom kötni a ps3 ra usb-n keresztül ?

(#19964) PaJa1 válasza kelzsoca (#19962) üzenetére


PaJa1
őstag

Akkor azért kerül 2 ezerrel többe az alapgép ott mint a konzolvilágnál?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#19965) kelzsoca válasza PaJa1 (#19964) üzenetére


kelzsoca
félisten

Most volt szerintem áremelés én nemrégiben még 71.990Ft-ért vettem a 160gb-os gépet, de igen a különbség ez miatt szokott lenni, az általad említett bolt csak bolti garanciát ad, az pedig majdnem semmit sem ér...

(#19963) v!ct0y

Szerintem ez a cucc ennyiért drága, és gondolom az energiaellátást kapja usb-ről, viszont multi AV kábellel kellene összekötni.

Én inkább valami vezetéknélküli fülest mondanék, ha már pénzt szeretnél kiadni rá :)

(#19966) dhcodoki

Tartalmazza az eddig megjelent dlc-ket, esetleg ruhákat, kiegészítőket stb..

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#19966) dhcodoki


dhcodoki
senior tag

A Little Big Planet-nél a GOTY miben különbözik a normál kiadástól?? :F

(#19967) Vladi válasza BaliJack (#19940) üzenetére


Vladi
nagyúr

Köszi, a tippeket, megnézem majd. :)

Sajnos nekem is kevés idő játszani, legózni szerintem karácsony után lesz időnk. :(

Tényleg: ps3-ra nincsenek ingyenes játékok? Amúgy is van egy csomó, nem portoltak párat? :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#19968) Vladi válasza Edgeri (#19942) üzenetére


Vladi
nagyúr

Azt hittem, csak én vagyok ennyire buggyant... mk2, meg wolf... :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#19969) moltam88 válasza dhcodoki (#19966) üzenetére


moltam88
tag

- Benne van a Metal Gear Solid DLC,
- 8 plussz jelmez van hozzá,
- 18 bónusz pálya, amit az LBP készítői válogattak ki a játékosok pályái közül. Mindegyikhez van egy rövid videóinterjú is a készítővel.

Amikor én vettem a GOTY kiadás kb 800ft-al volt drágább mint a sima, ennyiért szerintem simán megéri a GOTY.

(#19970) kelzsoca válasza moltam88 (#19969) üzenetére


kelzsoca
félisten

Persze hogy megéri, de csak annak aki egyébként is megvenné a DLC-ket.

https://vertigostore.eu

(#19971) MrPG8


MrPG8
aktív tag

Hali!

Van egy eladó Assassin's Creed Bortherhood Day One Edition. DLC kód be van már regisztrálva.1 hete vettem, karcmentes mindenével adom. Ár: 9500.-

(#19972) dhcodoki válasza moltam88 (#19969) üzenetére


dhcodoki
senior tag

köszi, így már én is a GOTY mellett döntök....

(#19973) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok.

mostanában 2x csinált olyat a gép, hogy ha kis ideig nem használtam(pár nap), akkor a standby led kialudt és nem is reagált a bekapcsoló gomb tapizására, se a távbekapcsra.

hátsó főkapcsoló ki-be nyomása után minden rendben ment, órákat játszottam.

mi lehet a baj? sima áramtalanítós elosztóba van bedugva, amit sose nyomok ki.

(most emiatt kikapcsolás után hátul kinyomtam és áramtalanítottam...és ehhez kapcsolódik még egy kérdés: ha mindig így teszek ettől nem mehet tönkre?)

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#19974) PaJa1


PaJa1
őstag

Vettem egy 2 hónapos használt, de újszerű/szagú pléjsztésünt!
Viszem magammal Pestre, a hét elején meglesz hozzá a GT5 is :) Később meg LBP valószínű goty kiadás :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#19975) Djuree válasza AXisBOLD (#19973) üzenetére


Djuree
félisten

lehet áramszünet volt, csak pillanatnyi, és lekapcsolt a gép teljesen tőle :K box-nál megesett az ilyen....főleg most ebben a felsővezetékelfagyósleszakadós időben :DDD
nem baj ha kinyomod, én mindig kiszoktam ha pár napig nem használom, addig sem megy a trafó benne, nem melegszik, nem fogyaszt :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19976) AXisBOLD válasza Djuree (#19975) üzenetére


AXisBOLD
addikt

uhh, köszi.

megnyugtattál :).

ja, ezt már korábban is meg akartam kérdezni. úgyse használom olyan gyakran, akkor mindig áramtalanítom.
:R

Aurea mediocritas

(#19977) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok,
Tegnap beszéltem egy sráccal aki azt állította, hogy lehet PS3-ra egeret és bill-t rákötni.
Anno amikor ezt megkérdeztem itt nálatok a fórumon azt mondtátok, hogy nem lehet.
Valaki segítene, hogy akkor most lehet rákötni vagy nem?
Segítségeteket előre is köszönöm.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#19978) Mazsika válasza jacis (#19977) üzenetére


Mazsika
őstag

rá lehet kötni, de a játékokban nem működik csak a menüben, böngészőben, stb... :K

Dáccsika

(#19979) Djuree válasza jacis (#19977) üzenetére


Djuree
félisten

rá lehet kötni csak szart sem érsz vele ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19980) jacis válasza Mazsika (#19978) üzenetére


jacis
nagyúr

Köszi.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#19981) jookomak


jookomak
őstag

Hello!
Nem tudja valaki véletlen, hogy hol lehet Budapesten EDGE magazint kapni?

(#19982) Sonja válasza jookomak (#19981) üzenetére


Sonja
veterán

Itt!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#19983) jookomak válasza Sonja (#19982) üzenetére


jookomak
őstag

Ezt néztem egyből, dolgozott ott családtag, ismerem a céget. Csak gondoltam valaki rendszeresen veszi, és tud egy tuti újságost. De ahogy nézem a honlapot, a relay-ekben árulhatják. Megpróbálom a reptéren, hátha. Okos módon ott dolgozom, de sose néztem még. :)

(#19984) Djuree válasza jookomak (#19983) üzenetére


Djuree
félisten

igen, relay-ekben sok külföldi újsi van :K ott sztem találsz, biztos jó drága :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19985) Boolash


Boolash
aktív tag

Sziasztok!

Remélem tudtok segíteni!
Most újítottam be egy PS3-al. Telepítettem a gépemre a psm-et. A PS3 rendesen be van konfigurálva (fix ip, vezetékes hálózat, stb..), rátalál a psm a ps3-ra.
Viszont a problémám az, hogy 3 teszt filmből, csak kettőt játszik le rendesen..
Mind a 3 film fullHD mkv film, szóval tudom, hogy kemény dió, de a ps3-nak ha jól tudom ezzel simán meg kellene birkóznia...
Az első film: (Predators)
Ezt szinkronban (felirat nélkül) TS muxerrel le tudom játszani, szépen megy. Ha a Transode-részhez megyek, majd ott a Mencodert választom, akkor a akadozik. Ez úgy áll elő, hogy a buffer hamar kiürül, majd elkezd akadozni...(proci használat ~50%)

Másik film: Batman, sötét lovag.
Ennél a TS muxer nem ad képet, csak hangot. Mencoder akadozik. Ha Mencoder esetben bekapcsolom, hogy a proci is dolgozzon, akkor 100%-on megy a proci, de a buffer így is hamar kiürül, és elkezd akadozni (dual core, 2*2Ghz)... Itt is szinkron, nincs felirat.
Beállítottam az AviSync illetve az FFmpeg videókodolókat, amiket még lehetett a PSM-ben, de ha ezeket használom, akkor meg hang nincs (illetve szemre, mintha a kép sem lenne az igazi...).

Harmadik film: Eredet.
Itt is csak TSmuxer esetben megy. Viszont ha eredeti nyelven és feliratosan nézem, akkor már akad.
Ami viszont sokkal zavaróbb volt, hogy a film utolsó 10 percénél elcsúszott a kép és a hang.
Először a béta verziós PSM-et tettem fel, ott a film elejétől csúszott a kép és a hang.., majd a stabil verziónál lett jó (csak a végén csúszott el).

Még annyi, hogy 2 gépre is feltettem a PSM-et és teszteltem ezeket a filmeket, de mindkét esetben hasonló eredmények születtek.
Mit ronthatok el? Én csak arra tudok gondolni, hogy a kodekek nemjók amiket felteszek (bár a psm magának tesz fel külön kodekeket.)

Mi lehet? Nektek tökéletesen 10/9-es átlaggal mennek a fullHD filmek?

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#19986) kelzsoca válasza Boolash (#19985) üzenetére


kelzsoca
félisten

Csak az első hozzászólást kellett volna ez ügyben elolvasnod:

Arra az esetre is van megoldás, ha a géped nem elég combos a real-time konverzióhoz, ekkor nincs más teendőd, mint letölteni PC-re az mkv2vob nevű kis progit, innen full ingyenes. Ez semmi mást nem csinál, mint az .mkv formátumból pillanatok alatt .vob-ot, vagy .mpg-et varázsol (beállításfüggő), amit a PS3 már simán lejátszik, így nem real-time konvertálsz lejátszás közben, hanem előtte. Igen, pillanatok alatt, gyorsan megvan, mivel semmi mást nem csinál az .mkv-val, csak a konténerformátumot változtatja meg, így semmilyen minőségromlás nincs.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#19987) Boolash válasza kelzsoca (#19986) üzenetére


Boolash
aktív tag

Elolvastam, meg tudtam is erről. Annyi a bajom vele, hogy ha jól tudom a konvertálgatás minőségromlással jár, illetve nem olyan kényelmes, hogy adott esetben, hanem játssza le, akkor konvertálgatni kell... stb..
Illetve én nem vagyok benne biztos, hogy a gépemmel van a baj, hisz 2 filmet lejátszik (a buffer nem ürül ki), valamiért az egyik a film végén elcsúszik... Egy harmadiknál meg nincs kép csak hang... Nekem ez nem úgy tűnik, hogy a gépem gyenge. Mert ha tutira ez van, akkor vennék bele egy erősebb procit.

Viszont még azt nem értem az egészben, hogy miért nem a ps3 végzi ezeket a kódolási műveleteket, hisz annak jóval nagyobb a számítási kapacitása?

Köszi

Szerk.: Minőségromlás lehet mégsincs, mert csak kiszedi a konténerből.. De igazából nem is erről van most szó.

[ Szerkesztve ]

(#19988) Jocó E90


Jocó E90
csendes tag

Sziasztok !

a PS3 store ból akarok letölteni néhány fizetős dolgot , de gondom van.
Be vagyok regisztrálva USA címmel, a storból ki is választom mit akarok venni, de amikor a
fizetéshez érek a VISA kártyámról nem emeli le az összeget.
Azt írja ,hogy nem sikerült a tranzakció, pedig egyszer 1 dollárt le is emelt róla, aztán visszaküldte a számlámra.

Ellenőrizetem, a kártya adatai jók, ezért is tudott levonni 1 dollárt, mégse tudom a "vallet" -et feltölteni ,hogy vásárolhassak .

Nincs ötletetek ?

Modern Warfare 2 add-on -t töltenék és Worms 2 -t.

(#19989) Sonja válasza Jocó E90 (#19988) üzenetére


Sonja
veterán

De. Nem fogsz tudni feltölteni/vásárolni kártyával! Vegyél PSN feltöltő kártyát, más megoldás nincs!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#19990) dagoniat válasza Jocó E90 (#19988) üzenetére


dagoniat
tag

vagy pedig American Express Blue Card-ot csináltatsz, azzal tuti megy.

de a prepaides kártya a gyors alternatíva.

(#19991) kelzsoca válasza dagoniat (#19990) üzenetére


kelzsoca
félisten

a prepaides kártya a gyors alternatíva.

A gyors és hatékony kártya, ami mindenkinek jó, csak a felhasználónak nem, mert lehúzzák pénzzel.

https://vertigostore.eu

(#19992) Jocó E90 válasza Sonja (#19989) üzenetére


Jocó E90
csendes tag

Köszi szépen a válaszokat.
Keresek valahol vagy rendelek néhányat.

(#19993) kelzsoca válasza Jocó E90 (#19992) üzenetére


kelzsoca
félisten

[link]

https://vertigostore.eu

(#19994) vaksi8 válasza kelzsoca (#19993) üzenetére


vaksi8
senior tag

Szia!
megbizható az ember?mert azt irja hogy csak utalás után küldi a kódot..próbált már valaki igy venni töle?

(#19995) PhoenixK válasza vaksi8 (#19994) üzenetére


PhoenixK
őstag

Két esetben vásároltam tőle, mindkét esetben minden kifogástalanul ment! :R

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#19996) vhunor válasza chubii (#19951) üzenetére


vhunor
őstag

Én egyből hardon nyomtam, a vége felé volt néhány "most verem földhöz a kontrollert" pillanat :).

(#19997) Djuree válasza vaksi8 (#19994) üzenetére


Djuree
félisten

totálisan megbízható. sokszor vásároltam már tőle....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19998) vaksi8 válasza Djuree (#19997) üzenetére


vaksi8
senior tag

Köszi!
végre lehet ilyen jó hírt is hallani.

(#19999) kelzsoca válasza vaksi8 (#19998) üzenetére


kelzsoca
félisten

Persze hogy megbízható, különben nem ajánlottam volna :)

https://vertigostore.eu

(#20000) heim válasza vaksi8 (#19994) üzenetére


heim
tag

Én is vásároltam már, minden rendben volt.

[ Szerkesztve ]

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.