Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18351) dunc válasza Djuree (#18350) üzenetére


dunc
nagyúr

Nagy elörelépés lesz ha nem lesz túl lagos...... :C

(#18352) polonic válasza dunc (#18351) üzenetére


polonic
félisten

Állítólag 22 ms a késleltetése, nem több mint a dualshock kontrollernek.

(#18354) Sundesz


Sundesz
őstag

Szerintetek a Brain Challenge-t érdemes megvenni, most 0.79 Font? Másik kérdés, hogy van esély arra, hogy egyszer a Flower vagy a Womrs is Special Offer lesz?

Hörcsög Powa'

(#18355) vaksi8


vaksi8
senior tag

Sziasztok!
nincs kedve valakinek rdr t játszani multiba?

(#18356) tijstijs


tijstijs
tag

hello,

van valaki aki esetleg tud hozni japán belpiacos fehér ps3-at?

köszi

(#18357) kelzsoca válasza tijstijs (#18356) üzenetére


kelzsoca
félisten

Gondolom abba nem gondoltál bele, ha szerzel is olyan gépet külföldről, akkor mi lesz veled garancia nélkül?

Szerintem nem árulok el nagy titkot ha azt mondom a playstation 3 is hajlamos a meghibásodásra, pár példa mennyit kell fizetni 1-1 alkatrészre ha nincs garanciád:

alaplap: 49k
olvasófej: 15-20k

https://vertigostore.eu

(#18358) TerryBogard


TerryBogard
tag

Uncharted 2 GOTY

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18359) papsZa válasza Sundesz (#18354) üzenetére


papsZa
tag

Azt nem tudom, hogy tudomanyosan mennyire realisan meri az agykapacitas kihasznaltsagat, de nagyon tuti jatekok es feladatok vannak benne. Van stressz teszt is, multiplayerben is lehet nyomni, akar ketjatekos osztott kepen, vagy akarkivel PSN-en.
Szerintem kar lenne kihagyni!! :K

[ Szerkesztve ]

HP 8710p

(#18360) papsZa válasza dhcodoki (#18342) üzenetére


papsZa
tag

Asszem £9.90.
A grafikaval nem vagyok kibekulve, de nagyon jo kis jatek szerintem. Siman ultem elotte ket-harom orat anelkul, hogy unnam. Eleg erosen elhuzott arcade iranyba, de elojonnek benne a TR motivumok, fejtorok... Toltsd le a demot, es mgelatod. Ha a grafikaval kibekulsz, siman jo vetel :)

[ Szerkesztve ]

HP 8710p

(#18361) dhcodoki válasza papsZa (#18360) üzenetére


dhcodoki
senior tag

köszi

(#18362) moltam88 válasza papsZa (#18360) üzenetére


moltam88
tag

Mi bajod a grafikával? Szerintem elképszetően jól néz ki.

Tény, hogy nem igazi TR játék, de én ezzel tisztában voltam mikor megvettem. Egyszerűen szerintem egy jó kis játék, single-be is, és co-op-ba meg aztán még jobb.

[ Szerkesztve ]

(#18363) dhcodoki válasza moltam88 (#18362) üzenetére


dhcodoki
senior tag

Mondjuk, én is általában dicséretet olvastam.. :U

(#18364) Gebriel


Gebriel
veterán

Itt szokott játszani valaki a Metal Gear Online-al? :)

(#18365) tijstijs válasza kelzsoca (#18357) üzenetére


tijstijs
tag

valamit valamiért, nem?

(#18366) Bermi


Bermi
aktív tag

sziasztok

elolvastam az 1-es hsz-t, de sajnos a kiegészítőkről nincs benne semmit.
mivel teljesen járatlan vagyok a konzolvilágban, ezért jó lett volna pár infó, a kapható kontrollerekről, a move-ról stb.

ps3-at szeretnék, elsősorban a move miatt (és baromira meguntam a folyamatos pénzköltést a gépemre és még köré se lehet ülni kényelmesen egy jó társasági programként), hogy kipróbáljam. addig eljutottam a hírek olvasása közben hogy van az eye kamera, hozzá a kontroller és plusz egy navigációs? kontrollert is érdemes venni hozzá.
mi ketten szeretnénk játszani ahol lehet, ilyenkor elég minden kontrollerből 2-t venni vagy kell még egy kamera is?

sima (hagyományos) kontrollerekből melyiket érdemes venni? ahogy néztem a csomagban kaphatóakat, azokhoz csak 1 kontroller jár, uolyat érdemes venni másodiknak?

milyen kiegészítőket érdemes még beszerezni, ha elsősorban (a moves szórakozáson kívű) fps-t és autós játékokkal játszanánk?

F1.....

(#18367) ragingspears


ragingspears
tag

olbaidhun, jookomak: Kösz szépen a segítséget!

(#18368) PhoenixK válasza Bermi (#18366) üzenetére


PhoenixK
őstag

Kontrollert (SixAxis Dualshock) mindenképpen eredetit érdemes beszerezni megbízható forrásból (pl. konzolboltok), mivel sok "utángyártott" kontroller használhatatlanná tesznek a firmware-ek újabb kiadásaival.

A navigációs kontroller csak a Move-hoz kell, annak a kiegészítője. A Move-ról nem sokat tudok, ezért arról én is várok még infókat!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#18369) kelzsoca válasza tijstijs (#18365) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hát ha neked annyira fontos hogy a gép burkolata fehér legyen és semmi más nem számít ezen kívül akkor nem szóltam.

https://vertigostore.eu

(#18370) tammolna válasza Bermi (#18366) üzenetére


tammolna
csendes tag

Hi,

Move kapcsan:
Nekem 2 hete van move-om.
Ami neked kell 1 move starter pack(ps3 eye camera + 1 move kontroller) es 1 move kontroller. A navigation controller csak fps-hez kell es ha nagyon muszaly lehet helyette hasznalni a sima kontrollert is amit adnak a ps3hoz.
2 kontroller 2 jatekosnak szerintem az esetek 90%-ban eleg(kamerabol nem kell 2 :) ).
En a sports champions-t es a tumble-t vettem meg, nagyon jol el vagyok veluk!!!

UDv,
Tamas

(#18371) Bermi válasza tammolna (#18370) üzenetére


Bermi
aktív tag

köszi, mér fel is dobtam a hírdetést:)

(#18368) PhoenixK : Neked is thx :R ezt is beleírtam a hirdetésbe :R

[ Szerkesztve ]

F1.....

(#18372) ldave


ldave
félisten

PSOne Classics-al kapcsolatban lenne kérdésem: van pár játék amit megvettem PSP-re és ha jól olvasom akkor ezekkel PS3-on is lehet játszani. A játékállások átvihetőek egyik gépről a másikra, vagy ha majd a nagygépen akarok játszani, akkor újra kell kezdenem őket?

A Slime draws near! Command?

(#18373) SweetWally


SweetWally
tag

Sziasztok!

Segítséget kérnék!
Szeretném a feliratot az avi fájlba égetni, ehhez lenne szükségem valami megbízható programra.
Kaptam egy pár igen jó filmet, csak sajnos a felirat külön van, és a PS3 nem kezeli.

Tehát egy olyan program kellene, ami nem változtatja meg az eredeti avi fájlt, nem konvertálja, csak ráégeti a feliratot.

Előre is köszönöm!

Nem rossz dolog a magány, ha van veled valaki.

(#18374) Sonja válasza SweetWally (#18373) üzenetére


Sonja
veterán

AVIAddXSubs

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#18375) kelzsoca válasza ldave (#18372) üzenetére


kelzsoca
félisten

Valószínűleg erre gondolt a Sony is, így nyilván oda-vissza működik a kompatibilitás mint játék mint mentés terén.

https://vertigostore.eu

(#18376) Damage válasza kelzsoca (#18308) üzenetére


Damage
senior tag

Pénteken megvettem a gépet. 160Gb és nem slim.
Szereztem 1-2 játékot (Red Dead, Far Cry 2, Godfather 2, UFC, Star Wars, Avatar). Az előbbi 3 nagyon bejön. A gépem firmware verzióját nem tudom, majd otthon megnézem. Jó tudni, hogy az utángyártott kontrollerek nem mindegyike működik bizonyos fw-el rendelkező gépekkel, ennek még utánanézek...
Lehet, hogy kicsit OFF, de melyik a legjobb autószimulátor PS3 alá? Főleg rally érdekelne. NFS szerű arcade nem játszik...

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#18377) SweetWally válasza Sonja (#18374) üzenetére


SweetWally
tag

Köszönöm szépen, rápróbálok!

:R

Nem rossz dolog a magány, ha van veled valaki.

(#18378) Djuree válasza Damage (#18376) üzenetére


Djuree
félisten

dirt2 sztem a legjobb, de ez is árkád valamilyen szinten. hardcore simről én nem tudok. majd jön a gt5...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18379) Damage válasza Djuree (#18378) üzenetére


Damage
senior tag

Ezzel a dirttel szemeztem én is! Azt hiszem ez lesz a következő játék, amit be kell szereznem.
Nézegettem a PS3 házakat és kiderült, hogy mégis slim-em van.
pont így néz ki
Annyira vastagnak tűnt, hogy azt hittem ez a fat verzió, de nem... :N

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#18380) kelzsoca válasza Damage (#18376) üzenetére


kelzsoca
félisten

A kérdés csak az hogy szeretnél -e online játszani, illetve használni a store-t, mert ha igen akkor mindenképpen fel kell tenni a legfrissebb szoftvert a gépre, ami azt jelenti hogy semmiféle utángyártott vezérlővel nem fog menni a gép, csak eredeti Sony termékkel.

https://vertigostore.eu

(#18381) papsZa válasza moltam88 (#18362) üzenetére


papsZa
tag

Az a bajom, hogy ugy nez ki, mintha ki lenne mosva a kep. Igen tisztaban vagyok vele, hogy 1080p-s monitoron a 720p-s anyag nem tueles, de erdekes modon a Castelvania, DeathSpank, Zen pinball es egyeb jatekok szepek, elesek, szinesek. Olyan erzesem van a Lara Croft jatekkal kapcsolatban, mintha 720p-snel alacsonyabb felbontasra irtak volna, szoval mar 720p-re is skalazni kell, emiatt 1080p-re ketszer kell skalazni es mar ratyi lesz..

HP 8710p

(#18382) vhunor válasza papsZa (#18381) üzenetére


vhunor
őstag

Én 2 hetet bírtam monitorral használni a PS3-at, hacsak nem egy Eizot vagy nagy Dellt használ az ember, egy monitornak jóval gyengébb a skálázási képessége mint egy rendes TV-nek, és az átlag TN panelnek a színei is pocsékak :( .

(#18383) dunc


dunc
nagyúr

Megérkezett a gép :C a 160GB-s verzió,gyárialg 3.40 el,amit egyből updatolt 3.50 re. Tegnap már regisztráltam,így ma csak be kellet jeletkeznem. Most ép túlvagyoka gyors beállitásokon,és ép telepit egy játékot. A GT5 prologuegot intalálja,de már vagy 5 perce !!! Mennyit rak fel ? :Y

[ Szerkesztve ]

(#18384) kelzsoca válasza dunc (#18383) üzenetére


kelzsoca
félisten

Gratula a géphez, asszem pakol fel némi tartalmat a hdd-re a game. :)

https://vertigostore.eu

(#18385) dunc válasza kelzsoca (#18384) üzenetére


dunc
nagyúr

Köszi. Van egy 4gb pendrive fat32 re formázva,rajt mp3,és jpg kép,de a ps3 üresnek látja !

[ Szerkesztve ]

(#18386) kelzsoca válasza dunc (#18385) üzenetére


kelzsoca
félisten

Megfelelő könytárszerkezet kell a pendrive-ra, lásd 1. hsz.

https://vertigostore.eu

(#18387) dunc válasza kelzsoca (#18386) üzenetére


dunc
nagyúr

Úgy van.

(#18388) dunc válasza dunc (#18387) üzenetére


dunc
nagyúr

Tehát pendrive fat32
Rajt egy PS3 könyvtár,abban benne egy PHOTO,és abban képek,de semmi. :(

(#18389) SweetWally válasza dunc (#18388) üzenetére


SweetWally
tag

Szia!

Próbáld meg úgy, hogy nem nyomsz a pendrájvra X-el, hanem háromszög és ott nyomod a Display all pontot.
Én így szoktam, nem kell a könyvtárszerkezet, és megmutatja az összes lejátszható formátumú fájlt.
Esetleg nem a képek formátumával van gond?

Nem rossz dolog a magány, ha van veled valaki.

(#18390) dunc válasza SweetWally (#18389) üzenetére


dunc
nagyúr

Köszi már jó lett.

(#18391) Mazsika válasza dunc (#18388) üzenetére


Mazsika
őstag

Szerintem csak simán photo mappa kell, én már mondtam korábban is hogy frissítsék az 1-es hsz-t, pl nekem a zenéket is úgy látja meg a filmeket! próbáld úgy!

Dáccsika

(#18392) DM-Fan válasza dunc (#18383) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Gratulálok a géphez!

Kifogtad azon kevés játékok egyikét, amelyek igen sokat telepítenek a HDD-re, ráadásul még a frissítések is tetemes méretűek (értsd: olykor több száz MB) szoktak lenni hozzá. A játékok nagy része alig fog pár megát telepíteni, észre sem fogod venni, ahogy települnek. Sajnos, mivel ez azt jelenti, hogy ezen játékok nem kímélik az olvasófejet, ami egyébként nem olcsó alkatrész. Sajnos a játékok 98%-ánál nem is kapsz választási lehetőséget, hogy akarod-e installálni a HDD-re, vagy lemezről futtatod, pedig hasznos volna.

Get Moded!

(#18393) ako127


ako127
csendes tag

Sziasztok!

Gamesharing itt mennyire számít tiltott témának? Egy elég régi cikk szerint ugyanis teljesen legális dolog, de azért gondolom nem véletlenül nem hirdetik ezt a lehetőséget.

(Az a lényeg, hogy egy PSN-ről vásárolt játékot egyszerre 5 gépen lehet aktiválni, és így 5 ember összeállhat, és gyakorlatilag a rendes ár ötödéért szerezhetik meg a játékokat.)

Mindenesetre mi indítottunk egy rövidtávú csoportot 6 játékra, és kellene még két ember. A részletekért szerintem inkább priviben keressetek meg, mert nem vagyok benne biztos, hogy az ilyesmit itt mennyire szabad megtárgyalni, jobb a békesség. :)

(#18394) Xmodule válasza ako127 (#18393) üzenetére


Xmodule
őstag

ez privatba akart menni sorry

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#18395) kelzsoca válasza ako127 (#18393) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nyugodtan lehet róla beszélni, az 1. hsz-ben éppen én magyarázom el miként is működik ez a történet.

https://vertigostore.eu

(#18396) DM-Fan válasza ako127 (#18393) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Én sem látok benne semmi kivetnivalót, szerintem nyugodtan lehet ilyenről beszélni, akik mutatnak rá hajlandóságot, azok megoszthatják így a tartalmaikat egymással. Ahogy kelzso kolléga is mondta: ezért vettük be az #1. HSZ-be anno.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#18397) ako127


ako127
csendes tag

Rendben, szóval a következő játékokról lenne szó:

- Lara Croft and The Guardian of Light
- Shank
- Scott Pilgrim vs. The World
- Trine
- Braid
- Flower

US Store-ból vennénk meg, összesen 75 dollár értékben, de így fejenként 15 dollár lenne (Paypalon keresztül).

Akit esetleg érdekelne, nyugodtan szóljon!

(#18398) dunc válasza DM-Fan (#18392) üzenetére


dunc
nagyúr

Kösz mindenkinek.

Egyelőre annyit tudok mondani baromi igényeses az egész köritése a gépnek,és a menűrendszer,home stb. Azt kell mondjam sokal jobban tetszik mint az x 360 megoldásai !!!
És lehet a jobb megjelenitő miatt,de szebb a kép is mint MS tesóéknál. Eddig minden érthető világost.

Rakjatok be az első hozzászólásba és aki akar fel is vehet. :))

dunc --------> JupiPH

[ Szerkesztve ]

(#18399) salival


salival
aktív tag

Nekem van egy flowerem. Szívesen megosztanám valakivel valamiért cserébe.

YNWA

(#18400) dunc válasza papsZa (#18381) üzenetére


dunc
nagyúr

Tényleg ocsmányul fest a Lara,randa mosott.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.