Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19501) anulu válasza kelzsoca (#19500) üzenetére


anulu
félisten

szerintem az irányításon kívül semmi. többször próbálkoztam ez alatt a 3 év alatt, de nem tudom megszokni az fps-t konzolon :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#19502) Sonja válasza kelzsoca (#19500) üzenetére


Sonja
veterán

#19411-es hozzászólásom!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#19503) Mazsika válasza kelzsoca (#19500) üzenetére


Mazsika
őstag

540p... bár még a pc-seknél nagyobb gázok vannak...

szerk: Sonja megelőzött...

[ Szerkesztve ]

Dáccsika

(#19504) Def26 válasza anulu (#19501) üzenetére


Def26
félisten

Próbáld egyszer ki, hogy a fel/le nézést invertedre rakod. Nekem ez vált be.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19505) anulu válasza Def26 (#19504) üzenetére


anulu
félisten

próbáltam úgy is, de kb ágyútöltelék voltam mindenhol. :( lehet az a baj, h PC-n Wolf3D óta fps-ezek, és Q1 óta a jobb kezemhez hozzánőtt az egér :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#19506) anulu válasza Mazsika (#19503) üzenetére


anulu
félisten

lol! 540p? tehát az, h bevált 1080p-be a TV egy jóóóó nagy kamu, és tulképp pont a fele van meg.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#19507) kelzsoca válasza Mazsika (#19503) üzenetére


kelzsoca
félisten

Érdekes, én nem vettem észre hogy ilyen gyalázatosan alacsony lenne a felbontás, és grafikailag sem rossz egyébként.

Élőben normális megjelenítőn láttátok már a játékot egyébként, vagy a neten fellelhető infók alapján elvből leírjátok a játékot? :)

Egyébként lagmentesen fut a játék, néha vannak szerver problémák, de akkor is azonnal átrak másik szerverre, és onnan folytatódik a játék ahol megszakadt.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#19508) Mazsika válasza kelzsoca (#19507) üzenetére


Mazsika
őstag

nem nem láttam még... de most igazából nem is black opsról beszéltünk! ettől függetlenül várom hogy kipróbálhassam a játékot, főleg a co-op részét!

Dáccsika

(#19509) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Ha tudtok segítsetek!

Vettem a gyereknek, egy gépet (40Gb). A srác -akitől vettem- megmutatta nála flottul működött.
Hazavittem szétszedetem, türelmesen, átpasztáztam, mert szinte semmi nem volt rajta (megolvadt, beszáradt), amúgy szép belső, szinte por nélküli, mert 1 hónapja volt fejcsere a gépben, amit zárómatricával jeleztek az egyik csavaron.
Ellenőriztem összerakás után, teljesen normális hőmérsékletet fújt, venti halk, lemezkezelés hibátlan.

Aztán jött a feketeleves: a gép semmilyen joyal nem kapcsol be, se dual, se six, semmivel. Áramtalanítva minden volt de semmi. Ha be van dugva a kábellel, úgy sem sikerül. A gépet bekapcsolom először utána, a joy akkor vagy 10 mp után egymásra találnak de ha kábellel indítva ugyanez a sorrend és lehúzom a kábelt, kifagy a gép. Már mindent próbáltam, resetet, mindent.

Tanács? Megoldás? Az asszony kivág, mert ez lett volna a kari ajándék a kisfiamnak! :O

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#19510) kelzsoca válasza F.B.I. (#19509) üzenetére


kelzsoca
félisten

Akitől vetted, nála ment minden, tehát a joy-t is próbáltátok?

Mert ha igen, elképzelhető hogy a szétszedés során valami megsérülhetett (akár)

Mivel a joy nem akarja az igazat, próbáld meg egy sima usb-s billentyűzettel indítani a gépet, és a csinálj egy teljes resetet a megfelelő helyen.

Ezután kapcsold ki a gépet, usb bill. ki és dugd rá az egyik ps3-as eredeti joy-t, majd indítsd el a gépet, és ekkor össze kell párosítani ugye a joy-t a géppel, ez után mennie kellene.

https://vertigostore.eu

(#19511) F.B.I. válasza kelzsoca (#19510) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nála is úgy kapcsoltuk be, hogy előbb a gép és utána, kábellel a joy, mert azt mondta le van merülve de feltöltve jól bírja. Mondjuk érdekes, hogy minden kábeles csatlakoztatáskor, tölteni kezd és 10 perc után feltöltött állapotot jelez.

Az általad leírt dolgot még nem csináltam, gondolom a Restore PS3 system funkcióra gondolsz?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#19512) kelzsoca válasza F.B.I. (#19511) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen-igen, arra gondoltam, csak nem vagyok gép előtt, és fejből nem akartam hülyeséget írni, gondoltam hogy érteni fogod mire gondoltam.

Mondjuk érdekes, hogy minden kábeles csatlakoztatáskor, tölteni kezd és 10 perc után feltöltött állapotot jelez.

Akkor lehet az akksi használódott el benne.

https://vertigostore.eu

(#19513) siskot válasza DM-Fan (#19483) üzenetére


siskot
csendes tag

Köszi a segítséget mindenkinek, amúgy most már csak a pana g20 és a vt20 között gondolkodom.
De a vt20 húzós ára miatt valószinűleg g20-as lesz, és várok még a 3D-vel...

Üdv, Balázs

(#19514) F.B.I. válasza kelzsoca (#19512) üzenetére


F.B.I.
veterán

A környéken senkinek nincs usb billentyűzete 2010-ben.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#19515) kelzsoca válasza F.B.I. (#19514) üzenetére


kelzsoca
félisten

PS/2 to USB adapter sincs senkinek? :)

https://vertigostore.eu

(#19516) anulu válasza kelzsoca (#19515) üzenetére


anulu
félisten

elméletileg az MX700as egeremhoz volt egy, megnézem. ha megtalálom a halom alján akkor szólok :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#19517) anulu válasza anulu (#19516) üzenetére


anulu
félisten

eh, korán van :S USB -> PS2 van az egérhez :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#19518) mephysto


mephysto
csendes tag

Sziaszok!

nagyobb állományokat néznék meg ps3-on. van egy 8gb-os pendrive-om, azon mozgatom a cuccot a pc és a ps3 között. viszont lennének ennél nagyobb filmek is (9-12gb). ha egy mód van rá, nem vennékk most egy 16gb-os pendrive-ot.

lehetséges, hogy hálózaton belül megoldjam a másolást a pc és a ps3 közöt? ha igen, a ps3-on hogy álljak neki? :)

köszi! :)

(#19519) Mazsika válasza mephysto (#19518) üzenetére


Mazsika
őstag

1. hsz, multimédia rész... ;)

Dáccsika

(#19520) mephysto válasza Mazsika (#19519) üzenetére


mephysto
csendes tag

:R :DDD

(#19521) nokia párti


nokia párti
őstag

Most nézem csak a GT5 pálya listáját, benne lesz a Special stage route 5, lesz itt csapdosás. :C

(#19522) f27 válasza F.B.I. (#19509) üzenetére


f27
aktív tag

Mikor össze tetted a gépet,a gép wireles részét frankón rádugtad?
Találkoztam hasonlóval,és csak kábel baja volt belűl. :U

Kis érdekeség:

Hetente kb 3személy veszi fel velem a kapcsolatot,hogy mitörtént a slim gépével,és miért csippanik hármat majd pirosan villog.
Sajna mostmár a legtöbb gép amit megjelenéskor vettek már nem garis és szervízekbe köt ki.
Valami azt súgja,hogy negyed anyit sem bírnak a slimek mint a fat gépek.
Gyakorlatilag a BGA 100% ugyan az mint a fat gépekbe,ezáltal a hiba forása/hiba menete is ugyan az.
Javítási eljárás ugyan az.Felélesztési statisztika ugyan az. :U

(#19523) kelzsoca válasza f27 (#19522) üzenetére


kelzsoca
félisten

Csak azt felejted el hogy a cpu csíkszélessége már 45nm, a videochip pedig 40nm-es lett a legújabb slim gépekben, így valószínűleg nem fognak megsülni magukban.

https://vertigostore.eu

(#19524) F.B.I. válasza f27 (#19522) üzenetére


F.B.I.
veterán

Rádugtam de nem értem, hogy mi köze van egy BT joynak a wifihez, amikor a Nokia BT headsetem meg egy Sony is hibátlanul megy. Ezek a joyok BT-én keresztül csatlakoznak fel nem? Esetleg egy nagy vinyó formázás, mert ez nekem már szoftveres gebasznak tűnik?! :F :O

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#19525) k. válasza F.B.I. (#19524) üzenetére


k.
őstag

Nekem a Joyok 2-3 óra alatt töltődtek fel.
Ha neked 10 perc, akkor halott az aksi, vagyis lehet, hogy párositani sem tudod a géphez, mert elötte lemerül. Elöször én egy aksi cserével kezdeném.

(#19526) F.B.I. válasza k. (#19525) üzenetére


F.B.I.
veterán

Másik joyal sem müxik, ami 2-3 napot is megy, sőt egy harmadikkal sem. :(

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#19527) DM-Fan válasza F.B.I. (#19524) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"Rádugtam de nem értem, hogy mi köze van egy BT joynak a wifihez, amikor a Nokia BT headsetem meg egy Sony is hibátlanul megy. Ezek a joyok BT-én keresztül csatlakoznak fel nem?"

Jól gondolod, az égvilágon semmi köze a WiFi-nek a kontroller-kezeléshez, azok valóban BlueTooth-on csatlakoznak a géphez. Én azt is kizártnak tartom, hogy az akksi ment volna tönkre, annyi feszkónak biztosan kell maradnia benne, hogy közvetlen lehúzás után be tudd vele kapcsolni a gépet. Ezt egyébként is tudod ellenőrizni: ha rányomsz a PS-gombra, akkor a hátsó LED-ek villogni kezdenek. Ha villognak, akkor épp csatlakozni próbál a PS3-hoz.

Szerintem egyszerű a megoldás: a kontrollerek alján találsz egy pici reset gombot, amit egy hegyes tárggyal tudsz benyomni. Reset-eld a kontrollert és ezek után csatlakoztasd újra! Mennie kell annak.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#19528) kelzsoca válasza F.B.I. (#19526) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hát ez eléggé szomorú, elképzelhető hogy a gép bloutooth része nem működik megfelelően.

Ha pedig így van, szerintem vetesd vissza az eladóval, mert így használhatatlan az egész gép.

https://vertigostore.eu

(#19529) kelzsoca válasza kelzsoca (#19528) üzenetére


kelzsoca
félisten

Még mielőtt valaki beleköt, hogy rosszul írtam le: bluetooth :)

https://vertigostore.eu

(#19530) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Sajnos már mindent próbáltam 3 joyal is ez a helyzet. A BT müxik (2 headset) is felmegy.
Nem értem, ilyennel még nem találkozott senki, most egy full format mefy vagy 2 órája...hátha.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#19531) F.B.I.


F.B.I.
veterán

A joy csak egyféleképpen üzemel: gép bekapcsol, USB csatlakoztat, joy a végére és anélkül, hogy bekapcsolnám, megtalálja a gépet, amint lehúzom a kábelről csak keress és leáll egy idő után. :(((

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#19532) DM-Fan válasza F.B.I. (#19531) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Pedig ez eléggé gyanús, hogy valami szoftveres zűr lesz, mivel a head-set-eiddel meg működik a dolog, tehát a BT-vevővel nemigen van gond és nem hiszem, hogy másik BT-egység lenne felelős a vezérlésért - bár, ki tudja. Mindenesetre akkor akkor a kontroller nemigen lehet hibás, hiszen magad is írod, hogy lehúzás után is keres. Hamarosan szerintem amúgy várható firmware-frissítés, hátha az megoldja a problémát. Addig is használható összekötve, annyi, hogy nem wireless. Mondjuk én azért biztosan elbeszélgetnék az eladóval is, hogy erről miért hallgatott. Csakmert ezek tükrében szerintem nem volt véletlen, hogy ő sem wireless demonstrálta neked a működést.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#19533) PhoenixK válasza F.B.I. (#19531) üzenetére


PhoenixK
őstag

Egy dolog jutott eszembe: Eredeti kontrollerek? Firmware-ben ugyanis le vannak tiltva az utángyártott kontrollerek!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#19534) DM-Fan válasza PhoenixK (#19533) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Minden bizonnyal, mivel akkor semmilyen körülmények között sem működnének, de itt csak a wireless móddal van baj.

Get Moded!

(#19535) Gebriel


Gebriel
veterán

Na beszereztem a GOW3 és a Maffiát.
Én most játszom először a GOW-al, 1-2 része is kimaradt. :D mit hagytam ki idáig. :Y
Maffia-nak nagyon jó a hangultat. :))

(#19536) blazsey2 válasza Gebriel (#19535) üzenetére


blazsey2
senior tag

Akkor pótolnod kell mert kötelező anyagok :K

PSN ID:blazseydr

(#19537) Mazsika válasza Gebriel (#19535) üzenetére


Mazsika
őstag

én is hétvégén mutattam a gowot egyik haveromnak, nem győzte keresni az állát...
1-2 meg kötelező igen... grafikán kívül ugyanolyan jók sz.tem mint a 3. rész!

Dáccsika

(#19538) F.B.I. válasza DM-Fan (#19532) üzenetére


F.B.I.
veterán

Eljutottam addig, az eredeti joyokkal, hogy miután az alábbi kábel rádugásos művelet lefutott, akkor lehúzva a kábelről egy 20-30mp alatt megtalálják a gépet. Miután kikapcsolod a gépet és vissza megint ezt a műveletet kell végrehajtani. Nem lehet, hogy csak a belső elem van elmerülve és emiatt elfelejti a beállításokat?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#19539) Sonja válasza DM-Fan (#19534) üzenetére


Sonja
veterán

Nem feltétlenül. Van olyan utángyártott bluetooth kontroller, ami USB-n működik, de már bluetooth-on nem, az új firmware óta.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#19540) DM-Fan válasza F.B.I. (#19538) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"Nem lehet, hogy csak a belső elem van elmerülve és emiatt elfelejti a beállításokat?"

Még akár ez is elképzelhető lehet, bár, szerintem furcsa lenne, ha a BT-párosítási adatokat a rendszeridővel azonos helyen tárolná a PS3. A telefonokban sem veszik el ez az infó az akksi kivételével. Aztán persze sose lehet tudni, ha érzel affinitást, hogy újra szétszedd a gépet, akkor érdemes lehet kipróbálni. Gondolom sima CR2032-es gombakku van benne (screenshot-ok alapján úgy rémlik).

Get Moded!

(#19541) F.B.I. válasza DM-Fan (#19540) üzenetére


F.B.I.
veterán

Szétszedem vagy 5 perc alatt alaplapig de még mindig nem vagyok biztos, hogy nem 2 BT vezérlő egység van e benne. A 40Gb-os változatban 3 db kábel van: 1 db a BD meghajtóhoz és 1 db az USB egységhez+1 ami wifi kábel, rácsatlakozik, erre az USB vezérlőre.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#19542) DM-Fan válasza F.B.I. (#19541) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Cseréltél végül elemet? Ha igen, megoldotta a problémát?

Get Moded!

(#19543) F.B.I. válasza DM-Fan (#19542) üzenetére


F.B.I.
veterán

Kedden jutok el egy számtech boltba barátomhoz, akkor megírom, addig kéz szét tétel. Mindenképpen megírom ha más is így járna ne keljen milliókat költeni a gépre.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#19544) Gebriel


Gebriel
veterán

Ismeri valaki ezt a játékot. Vélemény?

(#19545) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Urak!

Van egy eladó Dante's Inferno játékom jó áron eladó. :)

Ha esetleg valakit érdekelne keressen meg nyugodtan.

https://vertigostore.eu

(#19546) Sonja válasza Gebriel (#19544) üzenetére


Sonja
veterán

Demójával nem játszottál? :F Akkor megítélhetnéd te is! :) Szvsz gagyi, de rám ne hallgass! :D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#19547) Gebriel válasza Sonja (#19546) üzenetére


Gebriel
veterán

De játszottam a demójával, pont azért kérdem. :D

(#19548) papsZa


papsZa
tag

Tegnap kiberletem a COD Black Ops-t. Meg jo hogy csak kibereltem es nem vettem meg. En meg anno PC-n COD-oztam (elore jelzem, hogy nem akarok grafikai flame-t inditani), de nagyon gyatrara sikerult a mostani COD. Szerintem gyalazatosan gagyin nez ki, ami kioli a jatekelmeny felet. Legalabb 720p-re megcsinalhattak volna. Egy alacsony felbontasu nagymeretu TV-n biztos jobb lett volna. Kicsit azert szomorunak tartom, hogy egy ilyen jonevu es jo multu sorozatot igy elbaltaznak, igazan kiadhattak volna egy-ket honappal kesobb, de jol. Egy fel delutan alatt vegig ertem a sztorin. A regebbi COD-oknak azert jobb es hosszabb single player resze volt.

Ellenben a Final Fantasy 13 egeszen pofas kis jatek. Tetszenek a karakterek, a tortenet, szep, jo zene. A harcrendszer elsore furcsa volt, de megszokhato. Elvezetes kis jatek :K

[ Szerkesztve ]

HP 8710p

(#19549) Edgeri


Edgeri
senior tag

Ma mai nap megjött a Venom típusú kiegészítőm a Move-hoz. Kíváncsi leszek mennyit dob majd a lövöldözős játékok élményén egy ilyen műanyag játékpisztoly :DDD

Üdv, Edgeri

(#19550) Djuree válasza papsZa (#19548) üzenetére


Djuree
félisten

majd nem lesz olyan élvezetes a vége felé az ff13. én eluntam, nagyon uncsi, pedig az elején nekem is nagyon tetszett :K nem is játszom tovább, frusztrálóan nehéz is lett....ennyire már azért nem jó ha hosszú egy játék, átestek a ló túlsó felére...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.