Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18951) kelzsoca válasza dunc (#18950) üzenetére


kelzsoca
félisten

Most viszont érkezik az új nfs, talán visszahozza a régi rendőrös üldözéseket, ezúttal a fejlesztő a Criterion Games (Burnout Paradise)

https://vertigostore.eu

(#18952) Sonja


Sonja
veterán

Killzone 3 - Multiplayer Beta Gameplay Demo!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#18953) papsZa


papsZa
tag

Vegig jatszottam a Shank nevu jatekot. Otletes, jo, tetszett, de nagyon rovid. Negy ora tizennegy perc a teljes jatekidom ugy, hogy a fo ellenseggel majd egy orat kuzdottem.
Nagyon jo combo killek vannak benne, eleg kaszabolos a jatek, szep rajzolt grafikaval, ha jol emlekszem full HD-ban megy.

HP 8710p

(#18954) Sonja


Sonja
veterán

Láttátok Zavvi.com-on a GT5 megjelenési dátumot?! :F

Release Date: 28 January 2011

Csúnya lenne, ha igaz lenne. :( Reméljük tévednek. :K

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#18955) Djuree válasza papsZa (#18953) üzenetére


Djuree
félisten

hát ennyi pénzért ne várj bikaviadalt :)

Sonja: mondom én hogy jövőre tolják, mivel még be sincs jelentve a megjelenési dátum, mikor bejelentik még utána is idő kell mire kiadják, mire legyártják, leszállítják stb.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18956) dunc válasza Sonja (#18954) üzenetére


dunc
nagyúr

Szerintem igaz.....Nem írok mást..................

(#18957) dunc


dunc
nagyúr

(#18958) chubii válasza Djuree (#18939) üzenetére


chubii
senior tag

Ma tudtam meg,hogy havernak is megvan a dead space, szóval inkább kölcsönkérem tőle. Az üzlet tárgytalan . :R

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#18959) Djuree válasza chubii (#18958) üzenetére


Djuree
félisten

oks :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18960) babli


babli
tag

...neeeeeeeeeeeee!

GT5 január 28 :W :Y

[ Szerkesztve ]

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#18961) blazsey2 válasza Sonja (#18954) üzenetére


blazsey2
senior tag

Azért én megvárnám a hivatalos bejelentést,ami jövő héten lesz.De ha csúszik is újra akkor is kitartok, ha már eddig kibírtam :)

PSN ID:blazseydr

(#18962) Mazsika válasza Djuree (#18959) üzenetére


Mazsika
őstag

viszont nekem a bioshock2 kelleni fog, mert játszok a gondolattal... hétfőre kiötlöm, hogy mi legyen de lehet még korábban is! :)

[ Szerkesztve ]

Dáccsika

(#18963) Sundesz


Sundesz
őstag

Ezt a Zavvi dátumot nem kell készpénznek venni, nekik is annyi fingjuk van róla mint nekünk. :D Szerintem december sokkal valószínübb, már csak ezért is: [link] Sony AU karácsony előtt garantálja az akcióban résztvevőknek a GT5 kézbesítését.
Persze ettől még lehet, hogy átcsúszik jövőre...

[ Szerkesztve ]

Hörcsög Powa'

(#18964) Djuree válasza Mazsika (#18962) üzenetére


Djuree
félisten

oks, majd szólj ha kitaláltad :K
mondjuk nem szivesen válok meg tőle, de kell a pénz, sajna nem tarthatok meg minden gémet :( egyszerre max. 4-5-öt akarok tartani...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18966) vhunor válasza Djuree (#18964) üzenetére


vhunor
őstag

18 db PS3 játék áll a polcomon, már csak idő kéne :) .

(#18967) Mazsika válasza vhunor (#18966) üzenetére


Mazsika
őstag

én 8 + 2 kölcsönnél járok! de időm nekem sincs egy szál se.. :(
Djuree: ment privi! ;]

[ Szerkesztve ]

Dáccsika

(#18968) jookomak válasza Djuree (#18964) üzenetére


jookomak
őstag

Én úgy vagyok vele, hogy Uncharted-ek, Gow-ok, amiket soha el nem adnék; egyértelműen a generáció húzó címei. Little big planet még szintén, bármikor el lehet játszani vele. Ezen kívül kell még az embernek egy autós (valami gt5), egy fps ízlés szerint multizni, sportjáték, ha szereti, meg esetleg egy verekedős (részemről várom az új mortalt). A többit szvsz simán lehet forgatni.

[ Szerkesztve ]

(#18969) chubii válasza jookomak (#18968) üzenetére


chubii
senior tag

Teljesen egyetértek veled. Unchartedet már agyba-főbe kijátszottam, de nem fogom eladni semmiképp sem.
Jelenleg 17 + 1 kölcsön játék + 4 BD film-em van. Kb 4-5 játékot be fogok vinni, és lecserélem valami másra, mert ennyi játékkal úgysem tudok játszani egyszerre ( van egy jó bolt a környékünkön,ahol jóféle használt játékokat lehet venni ). PLusz hiányzik pár húzos cím még a gyűjteményemből : Heavy Rain, Uncharted 2, LBP, Gow 3.....

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#18970) TerryBogard


TerryBogard
tag

Nekem 17 játékom van ebből kb. 5-öt sikerült végigtolnom a többi még vár, de PSP-n se jobb a helyzet ott 7 játék vár rám.
Jól tudom hogy a PS3 régió független és akkor az amcsi lemezes játékokat is viszi?

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18971) kelzsoca válasza TerryBogard (#18970) üzenetére


kelzsoca
félisten

Régiófüggetlen, viszont a játékhoz esetlegesen vásárolandó DLC-k esetében már oda kell figyelni melyik verziós játékkal rendelkezel.

https://vertigostore.eu

(#18972) tomgabor válasza kelzsoca (#18971) üzenetére


tomgabor
senior tag

Bocsi!

[ Szerkesztve ]

(#18973) TerryBogard válasza kelzsoca (#18971) üzenetére


TerryBogard
tag

Köszönöm!

Ez a régiókód és melyik melyik ország?

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18974) szasanyi válasza TerryBogard (#18973) üzenetére


szasanyi
félisten

Ha jól tévedek, akkor ez a helyzet:

* Region 1: Amerika, Kelet-Ázsia, Japán
* Region 2: Európa, Törökország, Afrika
* Region 3: Kína, Oroszország és ezek szomszédai
* Region 4: Kódmentes kiadás, bárhol használható

(#18975) Gebriel válasza Sonja (#18954) üzenetére


Gebriel
veterán

Überkonzoléknál Dec.3 a dátum, amikor változott a novemberi megjelenés, ők egyből át írták.
Szvsz tehát reális lehet amit ők írnak.

(#18976) TerryBogard válasza szasanyi (#18974) üzenetére


TerryBogard
tag

Köszönöm! 17-ből 15db 2-es és 2db 1-es játékom van, szóval akkor tényleg mennek az amcsi játékok.

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18977) Xmodule


Xmodule
őstag

En mar megrendeltem a zavvirol. Szerintem megéri varni rá. Most ugy is a gran turismo prologue al jatszok mar armikor van idöm, Szoval el leszek ezzel addig. meg meg nekem is itt van dantes inferno gow 1,2, resdident evil5 meg meg kis jatekok shrank, flower( ez nagyon megnyugtato kis game) :)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#18978) dunc


dunc
nagyúr

Nos az überkonzolnál DEC3 at írnak,megkérdeztem honnan gondolják,e-mail írtam nekik a válasz ennyi volt : Udv

Nincs pontos datum, eltoltak :(

Ük

Tehát az Überkonzolnál sz@rt se tudnak csak írogatnak minden baromságot.

[ Szerkesztve ]

(#18979) Djuree válasza TerryBogard (#18973) üzenetére


Djuree
félisten

jól néz ki ez a borító, az eu-sat nemtom minek baszták így el....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18980) Djuree válasza jookomak (#18968) üzenetére


Djuree
félisten

a jó exkluzívokat én sem adom el, de ami van boxra is, azt inkább oda letöltöm ingyen ;] persze nincs nálam mindig box, kb. 1 hónapban 1 hetet van nálam, forgatjuk :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18981) Krisz_82


Krisz_82
tag

Srácok !
Töltöttem le tört HD filmet.
Ps3-on tudnám csak megnézni, de ugye az nem játszik le mkv-t ,ezért át kell konvertálni +feldarabolni 4GB-os méretűekre a filmeket.
Ehez már használtam sikerrel az mkv2vob programot,de ennél ha rányomok azt írja ki hogy : unsupported video code
Mi a baj ? Miért nem ismeri ezt a video kódot???

Segísetek mert ha nem tudom megcsinálni+átrakni a külső vinyóra csak feleslegesen lefoglalja a kicsi belső HDD-met.
A segítséget előre is kösz.

Gran Turismo 5 Forever !!!

(#18982) Gebriel válasza Krisz_82 (#18981) üzenetére


Gebriel
veterán

Hogy került rá a tört HD :F
:U

(#18983) TerryBogard válasza Djuree (#18979) üzenetére


TerryBogard
tag

Direkt ez tettem be.

Én erre várok már nagyon, de szerintem soha nem jelenik meg, kénytelen leszek venni egy PS2-öt.
[link]

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18984) chubii válasza Krisz_82 (#18981) üzenetére


chubii
senior tag

Nem tudom mi lehet a gond. Nekem gond nélkül csinál mkv-ből vob-ot. Mindegyik filmnél ezt csinálja ?

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#18985) v!ct0y válasza dunc (#18978) üzenetére


v!ct0y
veterán

CD galaxis is decembert ir remélem igaz :)

(#18986) dunc válasza v!ct0y (#18985) üzenetére


dunc
nagyúr

Írkálnak össze vissza mindent,de semmi infojuk nincs. Már nem érdekel a téma..... :(((

(#18987) Djuree válasza TerryBogard (#18983) üzenetére


Djuree
félisten

na neeeeee :Y ez nekem is kelleni fog.

asszem egy ps2 nálam is landolni fog még. 10k-ért már lehet kukázni vaterán...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18988) v!ct0y válasza Djuree (#18987) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nekem is van egy eladó ha érdekel valakit :)

(#18989) Krisz_82 válasza chubii (#18984) üzenetére


Krisz_82
tag

Nem csinálja mindegyiknél ezt.Szerintem az lehet a baja , ahogy így utólag megnéztem az infó-ját hogy HDDVD-t ír formátumnak.Nem mkv-t...

Gran Turismo 5 Forever !!!

(#18990) dhcodoki válasza tijstijs (#18356) üzenetére


dhcodoki
senior tag

"van valaki aki esetleg tud hozni japán belpiacos fehér ps3-at?"

Ha még érdekel szólj!

(#18991) TerryBogard


TerryBogard
tag

Használja itt valaki képcsöves TV-vel a PS-t?

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18992) zuzu000 válasza TerryBogard (#18991) üzenetére


zuzu000
őstag

régen azzal használtam.mi a probléma?

(#18993) TerryBogard válasza zuzu000 (#18992) üzenetére


TerryBogard
tag

Amikor vettem a PS-t azt mondták fekete-fehér lesz rajta a kép egyes játékoknál, ez igaz?
Meg még hogy mekkora felbontást tud a csöves tv 576p vagy 576i?

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18994) babli


babli
tag

Én azzal használom, minden színes.

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#18995) kelzsoca


kelzsoca
félisten

18.00-tól indítom a Killzone 2 Prohardver fans szobát, aki úgy gondolja jöhet egy kicsit játszani :)

https://vertigostore.eu

(#18996) TerryBogard válasza babli (#18994) üzenetére


TerryBogard
tag

Milyen felbontáson, 576p vagy 576i?

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18997) wrathchild


wrathchild
tag

Üdv!
Tapasztalat valakinek?
Vidékről utánvéttel szeretnék egy játékot postáztatni.
Ez mennyibe kerül?
A legolcsóbb utánvétes verzió érdekelne!
Ha számít: nem kell sos, gondolom 2 nap alatt ideér /130km/ és nem kell semmi plusz biztosítás, sima bélelt boríték.
Kösz!

(#18998) kelzsoca válasza wrathchild (#18997) üzenetére


kelzsoca
félisten

~1000ft

https://vertigostore.eu

(#18999) maliboo


maliboo
csendes tag

Sziasztok! ps3 vásárlás előtt állok és azt szeretném kérdezni tőletek, hogy ha új gépet veszek egy konzolboltban akkor adnak-e rá méltányossági garanciát? :F
előre is köszönöm a válaszokat. :R

PSN: ewerlast

(#19000) Djuree válasza maliboo (#18999) üzenetére


Djuree
félisten

hát arra rá kell kérdezni a boltban, hogy hivatalos megfelelően kitöltött (pecsét, adatok stb.) sony garipapírt adnak-é :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.