Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18601) TerryBogard


TerryBogard
tag

Tudnátok mondani valami jó RPG-t(lehet JRPG is)?

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18602) MeszarosB. válasza TerryBogard (#18601) üzenetére


MeszarosB.
tag

TES IV
Fallout 3
FF13
Valkyria Chronicles

Szenteltvízet keresek nagymennyiségben. Ugyanitt hibás G100S eladó.

(#18603) TerryBogard válasza MeszarosB. (#18602) üzenetére


TerryBogard
tag

TES IV: alapból kiesik
Fallout 3: ez is
FF13: megvan és még ilyet
Valkyria Chronicles: megnézem

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18604) Gebriel válasza TerryBogard (#18603) üzenetére


Gebriel
veterán

Yakuza 3? Van egy eladóm esetleg ha érdekel. ;)

[ Szerkesztve ]

(#18605) TerryBogard


TerryBogard
tag

(#18602) MeszarosB.: Valkyria Chronicles : ez sem az

(#18604) Gebriel: Yakuza 3 : ez meg főleg nem az

Hét végén megyek megvenni a Naruto-t és én úgy vagyok vele hogy egy játék nem játék, min. 2. Ki van szemelve pár játék(a fontosabbakból) és keresek egy PS3 JRPG-t hogy tudjak választani melyiket most melyiket később, íme a jelenlegi választék: Kingdom Hearts Birth by Sleep, God of War: Ghost of Sparta és talán ez lesz a JRPG: Resonance of Fate. Szóval az első kettőtől kell valami jobbat találnom.

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18606) vhunor


vhunor
őstag

B*zdmeg még fű se teremjen a sírján annak aki a GoW 1-ben a Hádész pályát tervezte.

(#18607) TerryBogard válasza vhunor (#18606) üzenetére


TerryBogard
tag

Mi a baj vele, nehéz?

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18608) kelzsoca válasza vhunor (#18606) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mély levegő, nyugodtság és menni fog az :)

https://vertigostore.eu

(#18609) Djuree válasza TerryBogard (#18601) üzenetére


Djuree
félisten

lost odyssey a gen legjobb jrpg-je :K ha még nem toltad tedd meg gyorsba.
resonance of fate is igen jó...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18610) moltam88 válasza vhunor (#18606) üzenetére


moltam88
tag

Én normalon mentem az összes God of Warba, nekem az pont megfelelő nehézség volt, volt olyan rész, amit többször újra kellett próbálni, de alapvetően nem akadtam el sehol. Viszont a God of War végén, a The Architect's Tomb nevű pályán a hajamat téptem. Nem tudom mennyi ideig próbálkoztam vele, de legalább fél-egy óra volt szerintem, utána feladtam és átváltottam easy-re. Easy-n úgy jutottam át a pálya végén, hogy kb maradt 10% életem, pedig full hp-n, és manán mentem neki (mondjuk kicsit elbasztam, mert már ideges voltam). Néztem róla youtube-on videókat, és egyszerűen nem tudtam sehogyse megcsinálni. A videók kommentjeibe írták, hogy ez volt az első rész, ahol nem alkalmaztak már külsős tesztereket a pályákon. Remélem te ott nem fogsz ennyit szívni, de nekem az egy rémálom volt, az számomra eléggé elvette a kedvemet a játéktól néhány napig...

[ Szerkesztve ]

(#18611) vhunor válasza moltam88 (#18610) üzenetére


vhunor
őstag

Áh, a harccal semmi gondom nem volt, de a Hádészból kivezető út végén az a két forgó, pengés mászóka kiborította a bilit. Amúgy befejeztem, a harcok szerintem kellő nehézségűek, a fejtörők kiválóak, de annál a résznél majdnem abbahagytam.

(#18612) vhunor válasza Djuree (#18609) üzenetére


vhunor
őstag

Sajna a Lost Odyssey boxkluzív.

(#18613) Djuree válasza vhunor (#18612) üzenetére


Djuree
félisten

:Y ezt nem is tudtam :( még jó hogy ott végigtoltam, ill. nem is teljesen végig, a főellenség még hátra lett volna....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18614) kerekfej


kerekfej
addikt

Sziasztok

Vett valaki mostanában vadiúj PS3 Slim-et?

(#18615) v!ct0y válasza kerekfej (#18614) üzenetére


v!ct0y
veterán

Én igen kb két hónapja.

(#18616) heim válasza kerekfej (#18614) üzenetére


heim
tag

Én is...aug. 19. ha az mostanában....

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#18617) dhcodoki válasza Djuree (#18514) üzenetére


dhcodoki
senior tag

"A resident evil 5 co-op csak online játszható, vagy lehet egy gépen/képernyőn is??? (osztott képernyőn"

"na igen. ez az évszázad kérdése. régen lehetett egy gépen is split screenben, mi még úgy toltuk, de ahogy tudom egy frissítéssel kivették ezt a funkciót. nem értem miért "

Ezt meg tudná valaki erősíteni, mert egyéb fórumokon nem írnak ilyesfajta problémáról... :F

(#18618) N0RB3RT válasza dhcodoki (#18617) üzenetére


N0RB3RT
tag

Van benne offline co-op de élvezhetetlen mivel így felezi el a képernyőt. Erre sajnos nincs megoldás, a dobozában lévő kiskönyvben is ilyen a kép ahol a split screen beállitásokról írnak.

- Gran Turismo 5 -

(#18619) Djuree válasza N0RB3RT (#18618) üzenetére


Djuree
félisten

most nem tudom megnézni a videót, de meg lehet azt szokni, nekünk teljesen jó volt, 2 végigjátszásra is :K

dhcodoki: akkor lehet csak mi nem találtuk a kópot, pedig 2x is nekiugrottunk de nem sikerült beállítani :(

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18620) IG88


IG88
csendes tag

Most vettem egy DJ Herot PS3-ra! Gyerekeke ez nagyon fas.a! Ajánlom mindenkinek, nagyon jól el lehet szórakozni vele. Valaki már tudott vele komoly eredményt elérni?

(#18621) papsZa válasza IG88 (#18620) üzenetére


papsZa
tag

Nem lattam sosem es nem is ertettem ezeket a Guitar Hero vagy DJ hero jatekokat.. Itt zenelni kell vagy mi?

HP 8710p

(#18622) mayagyula


mayagyula
csendes tag

Sziasztok,
Tudna valaki segíteni?
Másoltak nekem 4 db blue-ray filmet. A 4 lemezből egy tökéletes, 3 -n csak hang van kép nincs. A lemezek asztali blue-ray lejátszón simán futnak.
Mi lehet a baj?
Érdemes energiát fektetni a Ps3 -ba, film nézés szempontjából?

Valaki találkozott már ilyen jelenséggel?

Várom válaszotok.

Kösz

(#18623) dunc válasza kerekfej (#18614) üzenetére


dunc
nagyúr

Én vettem.

(#18624) IG88 válasza papsZa (#18621) üzenetére


IG88
csendes tag

Igen itt a DJ pulton kell a megadott számot "eljátszani" Össze kell hangolni a gombokat a keverőt és a tárcsát.

(#18625) k4rL^


k4rL^
senior tag

Sziasztok!

Ma vettem egy PS3mat és jelenleg HDMI-n keresztül használom egy Samsung 2494 HS monitorral.

Kell valamit külön állítani a PS3mon belül, hogy jobb képet kapjak vagy ezt automatikusan végzi?

Azért érdekelne, mert a játékok amik 720p-ben mennek elég mosottas képűek, tudom ez a monitor miatt van mert nem tudja szépen felskálázni, de majdnem mindnél így van.

A monitoron belül kikapcsoltam az AV Mode-t, így valamivel szebb lett, de még lehetne rajta valamit finomítani?

(#18626) vhunor válasza k4rL^ (#18625) üzenetére


vhunor
őstag

Nem nagyon, az LCD monitorok legnagyobb részén ugyanezt tapasztalnád, ha nem natív felbontással használod. Én is hasonló cipőben jártam amikor megvettem a konzolt, sehogy sem tudtam normális képet szenvedni a Samsung 2333SW monitorra, a PS3-at 1080p-s kimenetre állítva sem lett jobb a helyzet. A megoldás egy plazmatévé vásárlása volt :) .

(#18627) TerryBogard válasza k4rL^ (#18625) üzenetére


TerryBogard
tag

Settings - Game Settings - PS Smoothing(élsimítás): On
- Display Settings - RGB Full Range (HDMI): Voll
- Y Pb / Cb Pr / Cr Super-White: On

játékok amik 720p-ben mennek elég mosottas képűek nekem nem mosott, de ha 10-15 cm-ről megnézem akkor látom hogy nem olyan jó az élsimítás, only PS3 játékoknál néztem, LG E2250V-PN monitorom van

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18628) vhunor válasza TerryBogard (#18627) üzenetére


vhunor
őstag

Ha jól emlékszem a PS Smoothing a PS1-es játékokra vonatkozik, bár a nyakamat nem tenném rá. A másik kettő csak színbeállítás, nem vonatkozik a felbontásra.

(#18629) dhcodoki válasza N0RB3RT (#18618) üzenetére


dhcodoki
senior tag

"Van benne offline co-op de élvezhetetlen"
Azért jobb mint a semmi.. szerencsére nagy képernyő van itthon, lehet bevállalom majd, de csak a little big planet után. Most ráálltam összevadászni az offline co-op játékokat.. ha jól látom elég gyatra a kínálat.. :(
Eddig ez a legjobb lista amit találtam:

[link]

(#18630) k4rL^ válasza TerryBogard (#18627) üzenetére


k4rL^
senior tag

Köszi ezeket beállítottam így mar egy 1,5 méterről egész tűrhető :)
Kar hogy kevés játék megy full hdben, de végülis GT5 miatt vettem pst

(#18631) TerryBogard válasza vhunor (#18628) üzenetére


TerryBogard
tag

Nekem így van beállítva és szinte meg nem mondom a különbséget a PC-s 1080p és a PS 720p-je között (de az biztos hogy ég és föld van a PC és a PS 720p-je között, a PS javára)

Más: Néztem RPG-ket, Resonance of Fate: ennél ahogy látom nem lehet mászkálni órákat mint az FF-nél :O , Star Ocean ez meg valami elb....tt sz..nak néz ki :W .
Megkérnélek titeket ha probáltátok valamelyiket írjatok véleményt :R .

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18632) N0RB3RT válasza dhcodoki (#18629) üzenetére


N0RB3RT
tag

Szerintem meg inkább jobb lenne ha nem is lenne benne offline co-op. Mert ez egy rakás kaka! Mekkora TV-d van ? Mert olvastam valahol, hogy tv mérte is válogatja. Nekem a 40inch-es tévémen nem tudja normálisan elosztani, de haveromnak az 50inch-es tévéjén normális az offline co-op. Meg azthiszem az is számít, hogy szélesvásznú vagy sem.

- Gran Turismo 5 -

(#18633) csimpi1


csimpi1
tag

Nektek jó a PSN? Mert nekem nem műxik...

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#18634) kola99


kola99
tag

Sziasztok
Tv vásárlás előtt állok , de veszünk egy PS3-at is, ezért szeretném a
tanácsotokat kérni hogy a PS3-hoz milyen tv-t vegyünk ? / persze azért adást is nézünk/
tehát : full HD , min 46 col- max 55 col kb 400.000 ft-ig. kb 2-3 méterről játsszva.
milyen típusúak közül keressünk : Lcd , Led , Plazma ?

(#18635) vhunor válasza kola99 (#18634) üzenetére


vhunor
őstag

Panasonic 50G20.

(#18636) dhcodoki válasza N0RB3RT (#18632) üzenetére


dhcodoki
senior tag

50inch-es. Bevállalom, ha nem is jó co-opban, single-be még mindig kitudnám használni.

(#18637) Djuree


Djuree
félisten

na végiglőttem a dead space-t, igen jó volt, kár hogy nem toltam hamarabb, de jobb későn mint soha nemigaz? :DDD
várom a 2-őt :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18638) DM-Fan válasza kola99 (#18634) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Egyetértek: ilyen árfekvésben az 50"-os Panasonic 50G20 plazma a legnyerőbb vétel, 360 eFt-ból kijön és az egyik legjobb TV a felső kategória alsóbb szegmensében. Érdemes lehet még picit várni, év vége felé elképzelhető, hogy megint lesz 5 év garanciát adó akciója a Panasonic-nak és még tán az ára is esik. Ilyen feltétellel a legjobb vétel lenne. Konzoljátékra egyébként is a plazma a legjobb, ott gyakorlatilag nincs input-lag, tökéletes a színhűség, a fekete az fekete, nincs clouding-effekt, a mozgóképfelbontás is ténylegesen 1080 soros, nemcsak az állóképfelbontás. Az említett modell már nagyon közel van minőségben a legendás Pioneer Kuro plazmákhoz, amelyek sajnos már 2 éve nincsenek gyártásban. Egyedül a ghosting-ra kell figyelni, meg hogy ne hagyj órákra azonos képtartalmat a panelen, mert arra a plazmák mai napig háklisak picit, de ez normál használattal simán tartható. Én 3 éve játszok konzollal plazmán és semmi pénzért nem váltanék sem LCD-re, LED-re meg pláne nem.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#18639) Djuree válasza DM-Fan (#18638) üzenetére


Djuree
félisten

majd egyszer én is beruházok egy plazmára, de max 150k-m lesz rá, de az sem ma :) talán jövőre...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18640) DM-Fan válasza Djuree (#18639) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Annyiból is bőven lehet kapni egy jó 42"-ost, amivel még mindig sokkal jobban jársz, mint egy hasonló árkategóriájú LCD-vel.

Get Moded!

(#18641) Gebriel


Gebriel
veterán

Ma hozták volna az új MOH-t, de nem voltam itthon, :O holnap megkapom. :C

(#18642) olbaidhun válasza DM-Fan (#18638) üzenetére


olbaidhun
őstag

Bátyámnak nemrég szereztem egy ilyen plazmát, akkor nem volt rossz üzlet, amint látom. A legnagyobb gondja, hogy még nincs hozzá egy korrekt lejátszója, amivel ki is jön az 1080p "éle". Lesz itt még folytatás. Ja és vettem nemrég új konzolt, hogy kerekfejnek válaszoljak..

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#18643) Edgeri válasza Gebriel (#18641) üzenetére


Edgeri
senior tag

Feltétlenül írd le a tapasztalataidat, eddig eléggé vegyes véleményeket olvastam róla!
Én is gondolkozom rajta, de eléggé lefikázták itt-ott, így még nem tudom, hogy várjak-e vele, vagy bevállaljam-e. Előre is köszi!

Üdv, Edgeri

(#18644) wrathchild válasza kola99 (#18634) üzenetére


wrathchild
tag

Panasonic 50G20
Ne foglalkozz innentől más válasszal, mert csak össze akarnának zavarni, ennél nem találsz jobbat!!! :DD

[ Szerkesztve ]

(#18645) Djuree válasza Edgeri (#18643) üzenetére


Djuree
félisten

én majdnem csak jókat olvasok róla :U ha szereted a cod-okat meg a bf-eket ezt is szeretni fogod :K

xbox-os fórumtárs véleménye:

"- Aki achievementre hajt, az gyorsan ki tudja hajtani.
- Team deathmatchben ennyi idő alatt 3 pályát dobott be?!? Csak ennyi van?
- Nem rossz, de tiszta BFBC2, csak itt kisebbek a pályák.
- Kevés fegyver.
- Két meccs között nem tudom a karakter beállításait megcsinálni (fegyver, kiegészítő)
- Multi nem annyira szép, single viszon jól néz ki. (hangok, robbanások,sztori)
- Black ops ezt megeszi reggelire.
- Poziívum, hogy egy kicsit mozgalmasabb a BFBC2-nél."

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18646) Edgeri válasza Djuree (#18645) üzenetére


Edgeri
senior tag

Lehet, hogy várok a jóárasítására és inkább a BC2 Vietnamra ugrok rá :K

Üdv, Edgeri

(#18647) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Sikerült vennem fent Pesten az 576-ban egy jóárasított Brütal Legendet, éppen az utolsó darabot hoztam el a Westendből.

https://vertigostore.eu

(#18648) dunc válasza kelzsoca (#18647) üzenetére


dunc
nagyúr

Grat. na úgy nem volt túl sok !!! Jó játékot ha kijátszottad 2K ba átveszem :DDD

(#18649) Djuree válasza dunc (#18648) üzenetére


Djuree
félisten

game-en 4 font volt :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18650) Sonja


Sonja
veterán

Medal of Honor blocks PSJailbreak Úgy látom, hogy elkezdődött. :D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.