Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18701) zuzu000 válasza MrTwister (#18696) üzenetére


zuzu000
őstag

szánalom ahogy elnézem hogy itt siránkoznak egy hónap késésért.példa:starcraft 2 98-ban jelent meg az egy,2004-ben lett bejelentve a 2.most kijött 2010 nyarában,és áldják a blizzardot,legalábbis énj,mert szerintem nagyszerű lett.2007 óta várjátok?2007 re volt bejelentve alapból az sc2-nem jött ki,ők (köztük én is) ki tudták várni,nektek is sikerülni fog.12 év-3 év...

(#18702) dunc válasza zuzu000 (#18701) üzenetére


dunc
nagyúr

"szánalom ahogy elnézem hogy itt siránkoznak egy hónap késésért"

2007 es húzó címnek kellet volna lennie.......

Újonckám a starcraft 2 topikba szánalmazz..... :N

(#18700) HaroWerks
Gratula a géphez,nekem is jobban tetszik a Fat,de a slimnek volt néhány elönye,azért az melett döntöttem.

[ Szerkesztve ]

(#18703) Djuree válasza zuzu000 (#18701) üzenetére


Djuree
félisten

honnan szoptad hogy 2007-re volt bejelentve :F lőj már egy hivatalos linket róla pls....
2009 karácsonyára volt először bejelentve....meg azért ne hasonlítsd össze egy gt5-el, nem egy kategória, SC a világ legnépszerűbb multi játéka, még az első résszel is 100 milliók játszanak, pedig 12 éves játék. a 2. rész 3 faját csak kiegyensúlyozni több év ;)

a GT5 pedig nem 1 hónapot fog csúszni. mivel még nem jelentették be hivatalosan mikor fog megjelenni "megint", márpedig az be lesz jelentve idejében...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18704) jookomak


jookomak
őstag

Tudtok valami boltot, ahol még tutira lehet g25-öt kapni? Egyszer úgy is kijön a gt5, érzem :)

(#18705) Djuree válasza dunc (#18702) üzenetére


Djuree
félisten

rossz a link, szegény nem tud hova szánalmazni :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18706) papsZa


papsZa
tag

Azert az mekkora gaz mar, hogy egy jatek dragabb PSN-en mint BR lemezen?
A tomb raider underworld felkerult a PS+ listara, 17 fontert.. A sarkon a boltban 7 font a preowned.. ujonnan meg 15. A lemezes verziot adod-veszed, kicsereled, beszamitjak stb...
Ekkora lehuzast :(

[ Szerkesztve ]

HP 8710p

(#18707) dunc válasza Djuree (#18705) üzenetére


dunc
nagyúr

Had keresse csak ;]

(#18708) Djuree válasza papsZa (#18706) üzenetére


Djuree
félisten

akár a steam. ott is drágábbak általában a digitális verziók, mint boltban a dobozosak :W

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18709) Gebriel válasza Edgeri (#18643) üzenetére


Gebriel
veterán

Mit szeretnél tudni?

(#18710) zuzu000 válasza dunc (#18707) üzenetére


zuzu000
őstag

hadd keressem:chrome keresési javaslatra beadta az sc2.hu-t.am meg ismerem alap hogy fentvagyok.djuree te azt mondtad hogy 2009-re volt elsőnek bejelentve.dunc te meg azt hogy 2007 húzócíme.akkor mi?honnan veszed hogy 2007.re volt bejelentve?:dm fan írta hogy egyesek 2007 óta várják.ebből gondoltam.ha meg nem volt bejelentve akkor meg minek várják.na mindegy ...

(#18711) olbaidhun válasza HaroWerks (#18700) üzenetére


olbaidhun
őstag

Grat a szép konzolhoz, valahogy nekem is jobban bejönnek a FAT gépek. Garancia volt még rajta?

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#18712) dunc válasza zuzu000 (#18710) üzenetére


dunc
nagyúr

Figyelj nem érdekel a téma....had én döntsem el,hogy mikor nyavalygok,és most akarok...ennyi,nem érdekel a sc2...ellenben a diablo3 ....hát az nagyon is.....

(#18713) dunc


dunc
nagyúr

Mérgemben veszek holnap valami gamát !!! Az unchartedet még csak nem is láttam,de állitolag best buy :U Az a kérdésem,hogy vannak benne Indiana Jones szerű részek,vagy inkább akció ?

(#18714) olbaidhun válasza dunc (#18699) üzenetére


olbaidhun
őstag

Helló!

Olvastam szóba került, hogy eladod a konzolod. Adnál néhány infómorzsát róla? Persze, ha tényleg el szeretnéd adni

üdv és kösz
Csaba

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#18715) DM-Fan válasza dunc (#18713) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Az Uncharted kihagyhatatlan, az Uncharted 2 meg pláne, sokkal jobb az elsőnél is, pedig az is közel tökéletes! Igen, vannak benne abszolút kaland jellegű részek is, de akció is, gondolkodós/ügyességi részek is és horror is. Tényleg best-buy, a PS3 legnagyobb húzócíme, gyönyörű grafikával, jó történettel, szerethető karakterekkel, poénos, ironikus párbeszédekkel. Minden forintját duplán megéri, sokkal tartalmasabb bármelyik autószimulátornál. Jó, ez utóbbi ízlés dolga is.

Ezen viszont jót röhögtem:

"Mérgemben veszek holnap valami gamát !!!"

Megtaláltad a módját, hogy hogyan lehet kib*szni a Sony-val. :DDD

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#18716) dunc válasza DM-Fan (#18715) üzenetére


dunc
nagyúr

Köszi nekem is szimpi,mennyi a reális ára ? :U Jah 1080P,vagy 720 ?

[ Szerkesztve ]

(#18717) kelzsoca válasza dunc (#18716) üzenetére


kelzsoca
félisten

1080p-s játékot ne nagyon keress mert ritka mint a fehér holló, van olyan amikor fel tudja skálázni 1080p-re az adott játékot, mint már sokszor leírtuk, a konzol megjelenés pillanatában is elavult grafikus chipet tartalmazott, ez az idő múlásával egyre jobban előjön, nagyon ritka az igazán szépen kidolgozott, megfelelően optimalizált játék (az Uncharted sorozat ilyen)

Az Uncharted ~2500Ft körül mozog, az Uncharted 2 ~5000ft körül van használtan.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#18718) olbaidhun válasza kelzsoca (#18717) üzenetére


olbaidhun
őstag

Láttam már 3ért unchartedet, de nem vettem volna meg, viszont a kb 5000 a második részre szerintem nem reális. Ez a játék még mindig ott van a top 5ben, ezért az ára legfeljebb akkor megy nálam 6000 környékére, ha több címet visznek. Gow3-al együtt marad inkább a listámban, ha valaki variálna.. viszont cod mw2-t 5000-ért szórtam el.. az enyémet, az uncsimét, a szomszédjáét stb.. az nem ért többet.. tucatjával lehet kapni.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#18719) kelzsoca válasza olbaidhun (#18718) üzenetére


kelzsoca
félisten

Valós árakat mondtam, többek között ismerősi körben és máshol is beszerezhető vagy volt az első rész 2.5k-ért, illetve a 2. rész is volt már 5k-ért többször is, természetesen nem leharcolt játékokról van szó!

https://vertigostore.eu

(#18720) olbaidhun válasza kelzsoca (#18719) üzenetére


olbaidhun
őstag

Akkor én tévedtem, vagy vagyok drága kicsit, így már nem érdemlem meg a ph legolcsóbb játékai logót, le is veszem szépen a játékokat a listából, megtartom inkább magamnak a little big planet mellett.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#18721) kelzsoca válasza olbaidhun (#18720) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem tudom miért így reagáltad le, természetesen nem ellened szólt amit írtam.

https://vertigostore.eu

(#18722) TerryBogard


TerryBogard
tag

Gyerekek, van egy játék ami elvileg csak holnap jelenik meg ha én ma már játszok vele lesz valami probléma(mint boxnál a ban)?

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18723) dagoniat


dagoniat
tag

rájöttem, hogy csak a multiban lehet igazán megtanulni a sixaxis használatát.
vagy éppen egy "szintemnek" megfelelő csapattal gyilkolásztam. persze nem árt ha ismered a pályát, sokszor volt hogy bejáratott (kis) útvonalon hirtelen az ellenségbe ütköztem, s legyőztem őket, mert gyors voltam. (és szerény)
szerintem nagyon jó a KZ2-nek a multija. (de az uncharted2-é sem rossz :) )

Kéne már egy magyar-külföldi gyilkolászás. :K (persze szeretem a küldöiket, de... ŐK többen vannak :D )

[ Szerkesztve ]

(#18724) chubii válasza vhunor (#18673) üzenetére


chubii
senior tag

Én is végigtoltam ma. Elég ígéretesnek tűnik. Tetszik benne az a "mind controll " vagy mi :D

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#18725) dagoniat válasza dagoniat (#18723) üzenetére


dagoniat
tag

Bocsi Kelzso, rossz gombot nyomta. :O

(#18726) papsZa válasza Djuree (#18708) üzenetére


papsZa
tag

Igen, de ha jol tudom a steam garantalja, hogy amit megvettel, az akarmikor (evekkel kesobb akar) akarhanyszor feltetel nekul letoltheted, keszithetsz mentest akarmilyen mediara stb. Mig itt a PS+ -nal limitalt az ajanlat, most ettol eddig letoltheted, megveheted tied lehet, de utana mar nem garataljak, hogy az az adott tartalom elerheto lesz kesobb! Mert ugye a PSN-en nincsenek nagyon sok gigas dolgok. Ez a TR is 6.5GB, steamen pedig letolthetsz akarmekkora jatekot es van, hogy a menteseidet is felteszi a steam accountodra, igy nem veszik el... En szemely szerint egyaltalan nem bannam, ha normalis szolgaltatasokkal teli fizetos PSN-lenne.. Mar van is ugye a PSN plusz, hat ennyit rola.

HP 8710p

(#18727) papsZa válasza TerryBogard (#18722) üzenetére


papsZa
tag

Azt meg hogyan?

HP 8710p

(#18728) TerryBogard válasza papsZa (#18727) üzenetére


TerryBogard
tag

A Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 elvileg 15-én jelenik meg de már tegnap lehetett kapni egyes boltokban.

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18729) dunc


dunc
nagyúr

Srácok a slimet is lehet álliatva használni ?

(#18730) Mazsika válasza dunc (#18729) üzenetére


Mazsika
őstag

persze én is úgy használom!

Dáccsika

(#18731) kelzsoca válasza dunc (#18729) üzenetére


kelzsoca
félisten

Persze hogy lehet, esetleg egy állvány nem árt hozzá.

Sőt én azt mondom hogy jobb a gép szellőzése állítva, sokáig nekem is fektetve volt, de átforrósodott az egész gép+az asztal alja is, amióta állítva használom kevésbé melegedik a masina.

https://vertigostore.eu

(#18732) dunc válasza kelzsoca (#18731) üzenetére


dunc
nagyúr

Na ez az srácok ,asztalon van és tök meleg az asztal tőle !!! És a gép alja se hideg !!! Nyílván hülye kérdés de melyik felére kell álliatani ?

(#18733) kelzsoca válasza dunc (#18732) üzenetére


kelzsoca
félisten

Így állítsd fel: [link]

Majd meglátod hogy mennyire áll stabilan a cucc, de a biztonság kedvéért akár ki is támaszthatod valamivel, vagy szerzel be hozzá talpat, mondjuk én is eddig talp nélkül használtam már vagy fél évet.

https://vertigostore.eu

(#18734) papsZa


papsZa
tag

Meg tudja valaki mondani, hogy a sony csodalatos firmware update-je utan hogy a bubanatba tudok backup-ot kesziteni a ps3 vinyo tartalmarol?? Ez a tragya nem ismeri fel a kulso vinyomat, pedig eddig ment. Vegyek 64GB-os pendrive-ot???? :W Hogy szakadjon rajuk az eg.. Most hogyan cserelek vinyot?

HP 8710p

(#18735) olbaidhun válasza kelzsoca (#18721) üzenetére


olbaidhun
őstag

Tudom én, hogy nem akartad az áraimat piszkálni, egyébként több tételnél én is csengetem a korrekt kedvezményt, de sajnos mostanában elértéktelenedik minden kütyü.. Ez van, minden elavul, csak a becsület, meg az adó nem! :D

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#18736) Djuree válasza kelzsoca (#18731) üzenetére


Djuree
félisten

viszont az olvasófejnek rosszabb...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18737) Sonja válasza Djuree (#18736) üzenetére


Sonja
veterán

Pont, hogy jobb! Azt hiszem itt írta a szerelő srác, de lehet máshol.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#18738) dunc válasza Djuree (#18736) üzenetére


dunc
nagyúr

Az tény,hogy az asztal nagyon forró(és a gép alja is) ha fektetve van,állitva meg max hűvös.

Gyerekek :Y ez a HDMI kábel,annyira vastag,merev,hogy IFÁT lehetne vele bebikázni :DD

[ Szerkesztve ]

(#18739) kelzsoca válasza Djuree (#18736) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ez téves információ, ha így lenne akkor a fat gépeket sem készítették volna úgy hogy állítva lehessen őket használni.

https://vertigostore.eu

(#18740) Gebriel


Gebriel
veterán

Bakker eddig RCA-n keresztül Virtual Dolby-n használtam anno Xbox360-t és most a PS3-t is.
Tegnap beszerváltam egy optikai kábelt. Jó hülye voltam, hogy eddig ezt nem tettem meg. :W :W :W :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18741) Edgeri


Edgeri
senior tag

Némi sztori, tanulsággal: tegnap sikerült beszereznem egy Sports Champion játékot, úgyhogy öröm-bódottá, nagyon tetszik, tökéletesen prezentálja a move képességeit :C . Már előtte kinéztem, hogy pár Fontért letöltöm hozzá a Haunted kiegészítőt, ami mindenféle horror karaktereket és egyéb jóságokat tartalmaz. Így az UK storeba felmentem, megvettem, letöltöttem, és néztem egy nagyot, hogy csak 80 kb. Gondoltam WTF? De ha működik, akkor működik, nem érdekel. Játék elindít és semmi nyoma a DLC-nek :F . Letöltöm még egyszer, ellenőrzöm a menü Game data (vagy milyen), ott van. Megint elindítom a játékot, de semmi.

A lemez 2-es régiós, tehát jónak kell lennie. Levágódtam a net elé, és találtam egy fórumot, ahol másoknak is hasonló problémája van. Mint kiderült, az a lemez, amelyik BCES-00795 szériás, az nem viszi a DLC-t, amelyik BCES-01012-es az már igen :(( . Több kérdés is felmerült bennem:
- Vajon ez a 80kb mire volt elég? Ahhoz, hogy aktiváljon a lemezen amúgy meglévő tartalmat, így valójában nem is a DLC-t vettem meg, hanem csak a lemezen lévő „kiegészítés” használatának a jogát (tehát aktiválást)? Mert, ha ez így van, akkor bevehetik a végét :W
- Miért nincs a storeban a DLC-nél feltüntetve, hogy mely szériákkal kompatibilis, ha már ezek szerint ilyen is van? Ez talán összefüggésben van azzal, hogy a DLC már valójában rajta van a 1012-es széria lemezén, azért megy azzal, de a 795-ös lemezen nincs, így nincs mit „aktiválni”.

Úgyhogy most vagy kiadnak egy patch-et hozzá, ami vinni fogja, vagy buktam pár Fontot. De az biztos, hogy ezentúl, ha a jövőben DLC-t veszek, előtte leellenőrizem a neten, hogy biztos jó-e az én kiadásomhoz, vagy van-e vele problémája valakinek.

Üdv, Edgeri

(#18742) kelzsoca válasza Edgeri (#18741) üzenetére


kelzsoca
félisten

Biztos hogy csak aktiválásról volt szó, emlékszem a Bioshock 2 esetében volt ilyen, hogy a dlc már a lemezen volt, csak aktiválni kellett :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#18743) Edgeri válasza kelzsoca (#18742) üzenetére


Edgeri
senior tag

Hát akkor ez nekem újdonság. Akkor viszont bekaphatják, mert nem hívták fel a letöltésnél erre a figyelmet és gyakorlatilag lenyúlták a pénzt :W

Üdv, Edgeri

(#18744) papsZa válasza papsZa (#18734) üzenetére


papsZa
tag

Megiscsak muxik. Massziv user error volt. ext2-re formaztam fat32 helyett :DDD Az exFAT es FAT32 kifelyezeseket az agyam ext2-re kombinalta tegnap este. :DD

HP 8710p

(#18745) Djuree válasza Edgeri (#18741) üzenetére


Djuree
félisten

ez a bf:bc2-nél is így van. az új pályák ugyebár nem újak, már rajta vannak a lemezen, de a dlc kód aktiválja őket, vagy vip kód vagy mi ott a neve.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18746) Edgeri válasza Djuree (#18745) üzenetére


Edgeri
senior tag

Hát akkor én eddig egy szatyorban éltem, mert meg voltam győződve róla, hogy a DLC (Downloadable content) az Internetről jön, nem pedig ott csücsül sunyiban a lemezen :DDD

Üdv, Edgeri

(#18747) Sonja válasza Edgeri (#18741) üzenetére


Sonja
veterán

Valószínűleg lesz valami, mert ezt a tegnapi bejegyzést találtam! :)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#18748) Edgeri válasza Sonja (#18747) üzenetére


Edgeri
senior tag

Köszi, erről beszéltem én is, egyedül itt találtam infót erről a dologról.

Üdv, Edgeri

(#18749) Djuree válasza Edgeri (#18746) üzenetére


Djuree
félisten

akkor vip kód, de teljesen mind1, a lényeget gondolom érted :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18750) dunc


dunc
nagyúr

Ma szereztem egy Unchartedet jó állapotú platina 3K .
Benfentesek akik kiprobálhatták a GT5 öt (576 ba dolgozók) Azt mondták érdemes lesz várni.
Időjárás ,napszakok,törés nem minden pályán,és nem minden autó. Egy Blu-ray on fog tepeszkedni.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.