Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18151) james001 válasza dhcodoki (#18144) üzenetére


james001
veterán

mindenképpen a Little Big Planet :K
de pl. ha szeretitek a rock zenét,ottvan a Guitar Hero de viszont ez költséges is mivel kell hozzá gitár-controller is.
és ha verekedős játékot is játszanátok akkor Tekken 6.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#18152) Djuree válasza kelzsoca (#18078) üzenetére


Djuree
félisten

jaja, leginkább cod mw1, még én is nyomtam vele egy kicsit :) még mindig a legjobb cod multi a 2 óta, nekem az mw2 multijánál jobban bejön az mw1 multija, a waw-ot meg hagyjuk :)
coop-os játék nem nagyon volt, úgyhogy leginkább csak egymás mellett ültünk de nem együtt játszottunk, majd legközelebbre jön a sok coop-os játék :K
napi 5-6 óra alvás volt csüt óta, majd behalok olyan kómás vagyok, ma nem sok játék lesz az is biztos :DDD

más: milyen kártyát fogad el a psn? se a mastercardom, se a visám nem fogadja el :F

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18153) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Medal of Honorrol tudtok valamit, hogy lesz belőle nyílt beta vagy volt már?
Illetve, hogy a teljes játékba mennyi lesz a max player a multiba?

(#18154) papsZa


papsZa
tag

Vegigjatszottam a DeathSpank-et, jofele, humoros hack and slash.
Mar be is szereztem a folytatast PSN-rol :DD

[ Szerkesztve ]

HP 8710p

(#18155) Xmodule


Xmodule
őstag

Ez a Nier nevu jatek megvan valakinek? Amugy az ilyen rpg jatekoknal nincs lehetöseg magyar felirat hozza adasara?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#18156) Xmodule válasza Xmodule (#18155) üzenetére


Xmodule
őstag

Közben olvastam rola egy tesztet pont itt. Hat ez kimarad a gyujtemenyböl..jönne mar a gt5....

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#18157) dhcodoki


dhcodoki
senior tag

Köszönöm a válaszokat!
A Little Big Planet-be beruházok feltétlen. S utánaolvasok a Tomb Raider új kiadásának. Asszony nagy TR fan, biztos örülne egy új résznek, melyet ketten is tudunk játszani. :R

(#18158) SweetWally válasza dhcodoki (#18157) üzenetére


SweetWally
tag

Nem akarok beleszólni, de a Little Big Planetnek hamarosan megjelenik a második része, ami MOVE támogatásos. Az lesz az igazi hancúr.
Persze bemelegítésnek jó az első rész is, és az már elérhetőbb árban is van.
A PSN-ről pedig a Flower-t érdemes letölteni. Nem egy ökör ára, és roppant relaxáló. (szerk: Ja, bocsi, azt nem lehet kettesben játszani)

[ Szerkesztve ]

Nem rossz dolog a magány, ha van veled valaki.

(#18159) kelzsoca válasza SweetWally (#18158) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az első is megkapja a move támogatást...

https://vertigostore.eu

(#18160) Djuree válasza kelzsoca (#18159) üzenetére


Djuree
félisten

ezt nem is tudtam :C tegnap elkezdtem, 1 pálya után már nagyon tetszik, főleg hogy lehet a kamerával is hülyéskedni :C aranyos játék, haver azt mondja nehogymár ilyenért pénzt adjak, hát örülök hogy pénzt adtam érte, 3500-at megért :K anno a loccorocco is tetszett, meg a patapon....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18161) SweetWally válasza kelzsoca (#18159) üzenetére


SweetWally
tag

Én sem tudtam, de ez nagyon jó hír!
Köszi az infót!

Nem rossz dolog a magány, ha van veled valaki.

(#18162) jookomak


jookomak
őstag

Fóliás játékok vannak a polcomon, alig van időm játszani, de ennek, ennyiért nem tudtam ellenállni: [link]

(#18163) moltam88 válasza SweetWally (#18158) üzenetére


moltam88
tag

Az LBP2 el lett tolva januárra, így ha nem akarnak addig várni érdemes beszerezni az 1-t szerintem.

(#18164) Djuree válasza jookomak (#18162) üzenetére


Djuree
félisten

jó ár, bár én nem vennék platinumot, nehéz eladni :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18165) kelzsoca válasza Djuree (#18164) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mondjuk ha nem is akarja eladni, hanem gyűjteménybe megy akkor nem számít :)

https://vertigostore.eu

(#18166) TerryBogard


TerryBogard
tag

Nagyon megköszönném ha valaki segítene Store ügyben!
Esetleg jelentkezők?

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18167) chubii


chubii
senior tag

Kinek ,mennyi időbe tellett kijátszani az Uncharted 1-et Crushing fokozaton ? Én még csak a 6. fejezetnél tartok,de már 6-7 órája tolom....... easy -n az egész játék mindössze 7-8 óra volt.....

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#18168) kelzsoca válasza chubii (#18167) üzenetére


kelzsoca
félisten

Én már nem emlékszem, de az biztos hogy meg lehet csinálni :)

https://vertigostore.eu

(#18169) moltam88 válasza TerryBogard (#18166) üzenetére


moltam88
tag

Szerintem írd le ide miben kell segítség, aztán aki tud majd segít :)

(#18170) TerryBogard


TerryBogard
tag

Van egy játék aminek a demóját ki szeretném próbálni, de ahhoz japánba kellene csinálnom egy acc-ot amihez nem értek és itt merült fel mi van ha én letöltöm torrentról, fog menni vagy valaki tud segíteni japán acc-ban?

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18171) Ashran


Ashran
csendes tag

Sziasztok! Tudna valaki segíteni, hogy az itthol vásárolt játékokhoz milyen accountot kell csinálni, hogy biztos jók legyenek a később megvett dlc-k? Ps3-at szertnék venni majd ha jön a gt5, és ha majd lesznek hozzá dlc-k nem akarok koppanni hogy nem jót vettem meg stb. Azért kérdem mert úgy hallottam itt máshogy működik a dolog mint boxon. Itt meg nem mindegy milyen accountod van meg milyen szám van a lemezen vagy mi... Szóval macerásabb. Köszi.

(#18172) DM-Fan válasza TerryBogard (#18170) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Látom, az #1. HSZ-en nem jutottál túl, ott van benne a segítség a japán account elkészítéséhez:

GameCon PS3 FAQ (magyar)

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#18173) TerryBogard válasza DM-Fan (#18172) üzenetére


TerryBogard
tag

A felénél mindig elakadok mert valami más ablak jön be ami nincs a leírásban.

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18174) DM-Fan válasza Ashran (#18171) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nem attól függ, hogy milyen DLC-t kell letölteni, hogy hol veszed a játékot, hanem attól, hogy a játék milyen régiókódos. Itthon is tudsz ugyanis USA-régiós játékot venni, nemcsak EU-sat. A lemez tokjának hátulján olvasható a régiókód (földgömb melletti 2-es jelöli az EU-s lemezt). Ezen felül minden régióba kiadott játéknak saját BLES-kódja van, ami a lemezen is fel van tüntetve és a Store-okban is felhívják a figyelmet, hogy az adott DLC milyen BLES-kódú lemezhez jó.

Get Moded!

(#18175) DM-Fan válasza TerryBogard (#18173) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Pedig úgy kell mennie, ahogy ott le van írva. Lehet, hogy valamit elrontasz, vagy már használt e-mail címet adsz meg.

Get Moded!

(#18176) Ashran válasza DM-Fan (#18174) üzenetére


Ashran
csendes tag

Köszi szépen! :R

(#18177) Mazsika


Mazsika
őstag

na kirpróbáltam ezt az unslaved demo-t és eléggé bejött... lehet hogy érdemes lenne majd áldozni rá.. :K

Dáccsika

(#18178) TerryBogard válasza DM-Fan (#18175) üzenetére


TerryBogard
tag

Na, más e-mail cím kellet de most itt akadtam el.
De azt is megköszönném ha valaki kölcsönadná a sajátját 1 perce hogy lejöjjön az a 80MB-os demó mielőtt megrendelem japóból 20e Ft-ért.

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18179) dezz


dezz
nagyúr

Ehhez egy kis korrekció (1. hsz.):
"A PlayStation 3 "lelke" az STI (Sony-Toshiba-IBM) által kifejlesztett Cell névre hallgató 8 magos központi processzor, melyből egy le van tiltva praktikussági okokból, mivel ha egy mag elromlik egyszerűen bekapcsolható a másik. Hatot használhatnak a fejlesztők, a hetedik az operációs rendszeré."

Nem 8, hanem 9 magos a Cell, 1db főmag (PPE) + 8db vektormag (SPE). (Ez egy biztos infó, már évek óta foglalkozom vele.)

(Egyébként nem menet közben romlhat el egy vektormag, hanem a gyártás során eleve hibás lehet, illetve egyes daraboknál az összes magot bekapcsolva magasabb a fogyasztás egy meghatározott szintnél. A kihozatali arányt javítják ezzel a módszerrel, hasonlóan a proci és GPU gyártókhoz.)

[ Szerkesztve ]

(#18180) awokado válasza dezz (#18179) üzenetére


awokado
tag

Azt megkérdezhetem hogy hol foglalkozol Cell-el?Engem is érdekelne ez a pálya...

PSN ID: RoolandX

(#18181) chubii válasza kelzsoca (#18168) üzenetére


chubii
senior tag

Biztos,hogy meg lehet csinálni, de elég sok időmbe fog telni ..... de akkor sem adom fel, meg lesz az az UNcharted Platinum trófea :)

(#18177) Mazsika : én valószínű benevezek majd egyre. Ki nem hagynám, nekem is bejött a játék.....

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#18182) TerryBogard válasza TerryBogard (#18178) üzenetére


TerryBogard
tag

Ááááááááááááááááááá! Ha valaki el tudja mondani milyen egyszerű és könnyű csináljon már nekem egyet!

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18183) olbaidhun válasza awokado (#18180) üzenetére


olbaidhun
őstag

Sosem felejtem el, amikor először olvasgattam a CELL-ről, nagyon megfogott.. aztán jöttek a videók pl ez: [link]

De ide be is szúrhatnám az egyik kedvenc idézetemet:

"Más ismerni az utat és járni rajta."

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#18184) Gebriel válasza TerryBogard (#18182) üzenetére


Gebriel
veterán

Amit DM-Fan linkelt az nagyon jó és könnyű. De mi lenne ha nem a PC-n hanem a PS3-on regelnél rá :F

(#18185) TerryBogard válasza Gebriel (#18184) üzenetére


TerryBogard
tag

Próbáltad már? Csináld meg nekem légyszi :R Mert nekem sehogy nem jön össze. Még nem tudom milyen routert vegyek és addig nem tudom megcsinálni PS3-on ill. PSP-n, most a Media Go-val töltöttem le pár demót a német Store-ról mert azt legalább értem, a japoról csak egyetlen egy 80MB-os demó kellene de sehogy nem jön össze. Ilyenkor gondolkozok rajta mennyivel könnyebb lenne az élet illegálisan.

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18186) Gebriel válasza TerryBogard (#18185) üzenetére


Gebriel
veterán

Az alapján csináltam meg annak idején az első account-omat a japán store-ra PS3-on keresztül. ;)

[ Szerkesztve ]

(#18187) TerryBogard válasza TerryBogard (#18185) üzenetére


TerryBogard
tag

Már megkaptam a segítséget! :DD :C A feketén bekarikázott részel nem voltam tisztában!

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18188) tome.jr


tome.jr
addikt

Sziasztok!

Tudtok ajánlani ps3-hoz 5.1 fülest, ami itthon beszerezhető?

(#18189) babli


babli
tag

Kipróbáltam az Enslaved demoját. Fergeteges...
Ígéretes Uncharted-verővel állunk szemben szerintem. Eszméletlen a grafika és tele van jó ötletekkel!

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#18190) kelzsoca válasza babli (#18189) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ígéretes Uncharted-verővel állunk szemben

Szerintem azért ilyeneket kijelenteni felelőtlenség, az Uncharted-et ez a játék meg sem tudja közelíteni, nem is értem miért azt hoztad fel példaként szerintem nem csak én gondolom így :N

https://vertigostore.eu

(#18191) Mazsika válasza babli (#18189) üzenetére


Mazsika
őstag

én sem értem hogy jön az unchartedhez... jó játék lesz, de azért nem hinném hogy közelébe érne az unchartednek! :(

Dáccsika

(#18192) zuzu000 válasza tome.jr (#18188) üzenetére


zuzu000
őstag

5,1-es füles?csak én nem hallottam róla?max 2.0

(#18193) Djuree válasza babli (#18189) üzenetére


Djuree
félisten

nem rossz, csak az idióta kinézetű és stílusú főhőssel van gondom :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18194) Mazsika válasza zuzu000 (#18192) üzenetére


Mazsika
őstag

nemhogy 5.1... 7.1 is van!

Dáccsika

(#18195) kelzsoca válasza Djuree (#18193) üzenetére


kelzsoca
félisten

Amit kértem, nem nézted meg ugye? :)

https://vertigostore.eu

(#18196) Djuree válasza kelzsoca (#18195) üzenetére


Djuree
félisten

nem :DD meló után hazaértem, lefeküdtem hogy egy kicsit alszok, és erre reggel 6-kor keltem fel :DDD még jó hogy állítottam ébresztőt :U hát igen, ki kellett aludni a 7végét :DDD ma megnézem majd :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18197) tome.jr válasza Mazsika (#18194) üzenetére


tome.jr
addikt

Örülök neki, hogy van 7.1 is, de elárulhatná valaki, hogy itthon hol lehet ilyet beszerezni :)

[ Szerkesztve ]

(#18198) Mazsika válasza tome.jr (#18197) üzenetére


Mazsika
őstag

pár másodperc google után egy pár link amit találtam: Zalman ZM-RS6F Sharkoon X-TATIC Analog 5.1 Roccat Kave egy erőssítőbe simán be tudod nyomni ezeket, de azt hiszem a zalmannak van optikaija is!

[ Szerkesztve ]

Dáccsika

(#18199) tome.jr válasza Mazsika (#18198) üzenetére


tome.jr
addikt

A Roccat Kave se a ps3-hoz se az erősítőhöz nem csatlakoztatható (ilyenem van). Ahogy elnézem a Zalman esetében sem igazán megoldható a 3 minijack csatlakoztatása. A Sharkoon analog-nak meg valami 9 pines csatlakozója van, amiről gőzöm sincs hogyan kell összedugni. :U

Én mondjuk kifejezetten olyan fülesre gondoltam amit közvetlenül a ps3-ba tudok bedugni és ki lehet hagyni az erősítőt a képből. Ez vagy USB vagy optikai csatlakozós füles lehetne.

[ Szerkesztve ]

(#18200) Mazsika válasza tome.jr (#18199) üzenetére


Mazsika
őstag

nem hiszem hogy ez optikaival megoldható mert akkor nem kap sehonnan tápot a füles... usb-s lehet van de most nincs kedvem keresgetni, majd ha hazamentem esetleg... :DDD

Dáccsika

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.