Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19151) Gebriel válasza dunc (#19149) üzenetére


Gebriel
veterán

Egyébként a vicc az egészben, ha nem téves az infóim, akkor japcsiban már tolják a GT5-t.
Tehát csak az európai megjelenés húzódik így.

(#19152) dunc válasza TerryBogard (#19150) üzenetére


dunc
nagyúr

A multi címek közt is a legtöbb x 360 on lényegesen jobb minöségbe,nagyon felbontásba van jelen,esetleg + AA val,az egyik legszembeötlöbb példa a Mafia 2 (az ps3-on katasztrofa)
De x exkluzivok közt Gear Of War sorozat,és a halo is nagyon arat,mint már írtam. Autósok közt a Forza 3 jó lett.(bár nekem annyira nem jött be,túl steril volt)

[ Szerkesztve ]

(#19153) v!ct0y válasza Gebriel (#19151) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ezt honnan szedted ?

(#19154) Gebriel válasza v!ct0y (#19153) üzenetére


Gebriel
veterán

Hírekből nekem ez jött le, konkrétan nem olvastam. :B

(#19155) v!ct0y válasza Gebriel (#19154) üzenetére


v!ct0y
veterán

Picsába pedig már lefoglaltam a rep jegyet Tokyóba :DDD

(#19156) kelzsoca válasza dunc (#19152) üzenetére


kelzsoca
félisten

Azért fosboxon sosem fogsz olyan játékokkal játszani mint pl: Uncharted, God of War, Heavy Rain, Little Big Planet, Killzone, GT5 stb..

Ráadásul még mindig csak az elavult dvd lemezeknél jár a box, lehet a multis élet ott jobb, de itt legalább nem fizetős.

https://vertigostore.eu

(#19157) dunc válasza kelzsoca (#19156) üzenetére


dunc
nagyúr

Ne menjünk el ebbe az írányba :R (fosboxon) Ez nem rólam szól.
Az én személyes véleményem jó a PS3 ról(nekem jobban bejön a körités ,mint az X-en)

Uncharted : Jó játék volt,de számomra felejthető.
God Of War : Jó játék ,de számomra egy üsd vágd ennyi. (grafika fenomenális,az egyik legszebb PS3on)
Heavy Rain : Demo alapján egyedi és érdekes,kissé szélsöséges számomra,de elismerem.
Little Big Planet : ötletes,aranyos,hosszú,nekem viszont túl gyerekes,és szöszmötölös.
Killzone 2 : single nem rossz,multi inkább cod.
GT5 : Nincs és jódarabig nekem nem is lesz róla tapasztalatom.

Röviden ennyi,mindkét gépnek megvan a maga varázsa,én inkább pc-s vagyok,a D3 at várom legjobban. A GT5 miatt tértem ki egy kicsit PS3 ra,meg érdekelt milyen a világa.

"Ráadásul még mindig csak az elavult dvd lemezeknél jár a box, lehet a multis élet ott jobb, de itt legalább nem fizetős."

Az ingyenes multi nagyon jó pont ,nekem nem volt vele gondom a PS3-nál.
Elavult, szerintem mindegy játék szempontjából az adathordozó...............

[ Szerkesztve ]

(#19158) TerryBogard


TerryBogard
tag

Most néztem Store-on a Mafia 2 DLC-ket és ott van hogy BLES-00521, BLES-00955 ez azt jelenti ezek jötek ki EU-ban (vagy csak UK-ban :F ) és a többi nem és azokhoz nem is jó? :Y

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#19159) kelzsoca válasza dunc (#19157) üzenetére


kelzsoca
félisten

Persze nem veszekedni akartam én sem, a másik konzolra tett jelző kicsit tulzás volt, de ugye poénnak elment.
Minden platformnak megvannak az erősségei és gyengéi, ezt el kell fogadni bérmelyik mellé teszi le az ember a voksát.

https://vertigostore.eu

(#19160) Djuree válasza Gebriel (#19144) üzenetére


Djuree
félisten

eddig 25-nél drágábban nem vettem boxot. a 7 gépemből 1 volt olyan ami volt már javítva 3 leddel :U volt olyan amihez winyó is volt, hozzá sem volt nyúlva a géphez, egy zsír új állapotú premium volt 20 gigás winyóval és 25k-ba került. csak nézelődni kell sok helyen, simán lehet találni. persze te ebből élsz, neked tudnod kéne hol kell keresni, biztos jól csinálod amit csinálsz :DDD :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19161) TerryBogard


TerryBogard
tag

Na ez ám a szájenszfiksön!!!
Űber szalámi.

dunc

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#19162) Gebriel válasza Djuree (#19160) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem konzolokból élek. De mivel üzletkötő vagyok, hidd el tudom miről beszélek. Nekem nem gond megvenni az eredeti játékokat. ;]

(#19163) Djuree válasza kelzsoca (#19156) üzenetére


Djuree
félisten

"fosbox" :U látom te is ilyen kis ps3 fanboy vagy :C

persze biztos azért mondod mertmár annyi boxod volt. amúgymeg boxon is vannak ugyanolyan jó játékok. halo például sokkal jobb mint a killzone, kb. mindenben. egyszer próbáld ki. elég ha csak a zseniális split screen kampányt említem. a multiról már nem is beszélek. tetszett a killzone is, de az azért vicces hogy 2 nap alatt tábornok rangom lett, kb. 700 killel :W meg úgy laggol hogy sokszor játszhatatlan....meg a gyökér spawn rendszer is kiba idegesítő...
vagy ott a gears of war. ps3-mon még csak hasonló sincs hozzá. megint ott a split screen kampány, ps3-mon miért nincs egy ilyen játék sem? mind csak single gém...
vagy a lost odyssey, a gen legjobb jrpg-je.
az meg hogy a dvd-nél járnak nem mind1? mi hátránya van ha egy játékot dvd-n tolsz, mintha blu-ray-en tolnád? semmi :W
fizetős? igen. 8000ft az 1 éves live. amit kapsz érte bőven megéri...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19164) Djuree válasza Gebriel (#19162) üzenetére


Djuree
félisten

nekem sem gond, de millió hobbim van, inkább költöm másra azt a pénzt...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19165) TerryBogard


TerryBogard
tag

Jézus Mária, nem akartam ekkora lavinát elindítani.

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#19166) dunc válasza TerryBogard (#19161) üzenetére


dunc
nagyúr

Már készülök a búcsúra,2 fix vevőm is van,tehát hűvös maradok a red bull csodakocsi látványától is.......... :)

(#19167) Djuree válasza dunc (#19166) üzenetére


Djuree
félisten

sztem én is megválok majd a ps-től :K nekem a box jobban bejött, valahogy ott jobb a multi nekem, meg a joy is jobban kézre áll, jó nagy, az én kezembe meg ez a kis ps joy elveszik :DDD azért a gt5-öt sajnálni fogom...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19168) kelzsoca válasza Djuree (#19163) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha kicsit komolyabban visszaolvastál volna, gyorsan rájöttél volna:

1. nem vagyok semmiféle ps3 fanboy, általában kritizálni szoktam a ps3 és vele kapcsolatos dolgait és nem isteníteni (olvass csak vissza)

2. az említett jelző egy poén lett volna, de hát aki nem veszi a humort, annak mind1 is :)

https://vertigostore.eu

(#19169) Djuree válasza kelzsoca (#19168) üzenetére


Djuree
félisten

hát nem úgy hangzott mintha poén akarna lenni, pedig szoktam érteni a poént :K de akkor legyen poén :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19170) szasanyi válasza Djuree (#19164) üzenetére


szasanyi
félisten

Elég régi a PC-d, cseréld le! Arra is lehet költeni 150-200k-t. :D

(#19171) Gebriel válasza Djuree (#19163) üzenetére


Gebriel
veterán

gears of war. ps3-mon még csak hasonló sincs hozzá.
[link]
Elég hasonló. :U

Mit is kapsz a 8000ft-t? Egy chat rendszert. Khmmm...., de megéri. :DDD

(#19172) Vazallus


Vazallus
tag

Szerintetek a mafia Joe's Adventure-ben ki lesznek javítva a Ps3-as grafikai hiányosságok (tehát lesz fű,vér) vagy erre semmi esély nincs ha ilyen az alapjáték?

"Mr. Salieri sends his regards"

(#19173) Sonja


Sonja
veterán

Kevesebb, mint 1,5 óra és vége a hónapnak, de GT5 megjelenési dátumot még most se kaptunk. :U Pedig ugye arról volt szó, hogy a hónap végén bejelentik a megjelenési dátumot. :o

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#19174) TerryBogard válasza Vazallus (#19172) üzenetére


TerryBogard
tag

Szerintem, nem változtatnak semmit a grafikán. (Így is lesznek akik megveszik, szóval szerintük fölösleges.)

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#19175) Gebriel


Gebriel
veterán

Na végig toltam az InFamous-t Good módban. Nagyon jó kis játék. Sokszor magába szippantott a játék hangulata. Grafika is nagyon ott van. PS3 exkluzív
Szerintem neki ugrók a Evil módnak is. :D
Csak ajánlani tudom.

(#19176) Gaboo007


Gaboo007
aktív tag

Sziasztok! PS3 vásárlás előtt állok és érdekelne mi a tapasztalatotok az új Slim szériáról. Milyen arányban lesznek sárga ledesek és persze mennyire macerás a szerviz? Vásárláskor mire érdemes odafigyelni ha használt gépet veszek?

(#19177) v!ct0y válasza Sonja (#19173) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nov 3- at is megigérték..

(#19178) blazsey2 válasza v!ct0y (#19177) üzenetére


blazsey2
senior tag

Szívatnak minket,kezd kicsit elegem lenni :(

PSN ID:blazseydr

(#19179) kelzsoca válasza Gaboo007 (#19176) üzenetére


kelzsoca
félisten

Üdv!

A mai slim gépek a kornak megfelelő technológiával készülnek (cpu: 45nm, gpu: 40nm) ezért nagyon kis esélye van annak a hibának, amit említettél.

A szerviz:

Elromlik a gép, beviszed és leadod egy szervizpontban, majd kiküldik Franciaországba, és 2-3 hét múlva mehetsz a gépért.

A használt gép mindig zsákbamacska, nem árt ellenőrizni az összes kimenetet, wifi, hdd, optikai meghajtó működését ellenőrizni, számla, garanciát elkérni (Sony garanciajegy a legfontosabb)

https://vertigostore.eu

(#19180) Djuree válasza Gebriel (#19171) üzenetére


Djuree
félisten

hasonló? persze, próbálták koppintani, csak nagyon nem jött össze :C nézd meg az értékeléseit :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19181) Gebriel válasza Djuree (#19180) üzenetére


Gebriel
veterán

Próbáltam a demóját, hányinger....
De a stílus, ugyan az.

(#19182) papsZa


papsZa
tag

A H.A.W.X 2 osszessegeben nagyon jo kis jatek, ajanlom mindenkinek aki esetleg probalta az elso reszt vagy ki szeretne szakadni a hack&slash-bol egy picit. Grafika teljesen rendben van, a kuldtesek valtozatosak. Kell UAV-t iranyitani, celszemelyeket megfigyelni, fegyverzet nelkul kanyonon keresztul raketatuz elol menekulni, bombazni, kuldetes kozben anyahajorol fel- leszallni, levegoben tankolni. Kihivasokkal teli, esetenkent hosszu kuzdelmes es valtozatos kuldetesek varnak azokra akik a vasarlas mellett dontenek. Jo vetel :K

Az Alpha Protocol-t eppen csak elkezdtem (2 oranyi jatek van benne), de eddig tetszik. Engem kicsit DeusEx-re emlekeztet valamiert, talan a grafika (ami egyaltalan nem olyan rossz, mint ahogy olvasni az interneten.) Az RPG resszel sem lesz gond, lehet celratortoroen kommunikalni vagy eppen nyujtani a parbeszedet mint a tesztat. Eppen csak elertem az elso kuldetesig, szoval bovebben majd kesobb.

[ Szerkesztve ]

HP 8710p

(#19183) Mazsika válasza Gebriel (#19181) üzenetére


Mazsika
őstag

próbáltam én is, háááát.... "furcsa" eléggé! :DDD

Dáccsika

(#19184) chubii válasza papsZa (#19182) üzenetére


chubii
senior tag

Köszi szépen ! :R Elég volt a beszámolód arra,hogy tudjam kell nekem ez a játék ! :DDD
A leírtak alapján messze túltesz az 1. részen.

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#19185) papsZa válasza chubii (#19184) üzenetére


papsZa
tag

En a zavvi-tol rendeltem hetfoi akcioban £17.95. Ennyiert boven jo.

HP 8710p

(#19186) TerryBogard


TerryBogard
tag

Nem igaz, senki nem tudja van-e a Mafia 2-ben német nyelv?

PS 3 menüje: Settings - System settings - system language és ezt deutsch-ra állítsd át és úgy indítsd el a játékot!

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#19187) Gebriel válasza TerryBogard (#19186) üzenetére


Gebriel
veterán

Na cakát.... :)
Ha már linkelgetünk... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19188) TerryBogard


TerryBogard
tag

Na, megyek aludni, majd holnap.

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#19189) polonic


polonic
félisten

Konzolokszervize.hu-n december 5. a GT5 megjelenési dátuma. Tudhatnak valamit, vagy csak a hasukra ütöttek? :U
Egyébként meg F1 2010 patch elérhető, ha esetleg játszik valaki vele.

(#19190) Def26


Def26
félisten

MUBI. Streaming alapú videó rendszer PS3 -ra.

MUBI Is Launching On PS3 This Week

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19191) heim válasza polonic (#19189) üzenetére


heim
tag

és mi van az új patch-ben? én néha játszottam az F1 el, de most a Fifa jobban leköt

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#19192) Djuree válasza Gebriel (#19187) üzenetére


Djuree
félisten

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19193) Mazsika válasza Def26 (#19190) üzenetére


Mazsika
őstag

végre valami "értelmes" újítás!

Dáccsika

(#19194) TerryBogard válasza TerryBogard (#19186) üzenetére


TerryBogard
tag

Látom senki nem vette meg a Mafia 2-öt, nembaj lemondtam a Heavy Rain-ről :((( és inkább megveszem a Mafiát és megnézem van-e benne német szinkron, ha nincs így jártam (marad PC warez :U ), de ha igen akkor megveszem a DLC-ket is. De nem fogom elárulni hogy van-e benne vagy nincs más nyelv. :P Elvileg pénteken itt lesz, lehet GoW:GoS-ról is le kell mondanom :( .

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#19195) kelzsoca válasza TerryBogard (#19194) üzenetére


kelzsoca
félisten

Látom senki nem vette meg a Mafia 2-öt, nembaj lemondtam a Heavy Rain-ről

Szerintem ezt még megbánod, nem is kicsit.....

https://vertigostore.eu

(#19196) polonic válasza heim (#19191) üzenetére


polonic
félisten

Belinkelném a codemasters community oldalát, ott minden ifno megtalálható róla. Csak lehalt a szerver, így most nem tudom megtenni, fejből nem megy az egész cím.

(#19197) TerryBogard válasza kelzsoca (#19195) üzenetére


TerryBogard
tag

PC-n végigtoltam angolul, nem értettem semmit, most szeretném németül hogy értsem is mi van és kíváncsi lettem volna hogy van-e benne mielőtt megveszem. De mivel senki nem ért hozzá ezért meg kell vennem. Nagyon remélem hogy lesz benne, 8,5e Ft-ért vettem és nem használták fel a DLC-t.
1, van benne német :C : +DLC-k és talán GoW:GoS
2. nincs benne :O : ha akarom még meg tudom venni a Heavy Raint de akkor GoW kiesik.
3. következő hónap Heavy Rain + GoW.

:W De nem tudom hogy a Heavy Rainbe van-e német! :W

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#19198) polonic válasza TerryBogard (#19197) üzenetére


polonic
félisten

Ha vártál volna egy kicsit akkor DM-Fan kolléga tudott volna válaszolni rá, neki megvan a Mafia 2.

(#19199) zuzu000


zuzu000
őstag

halihó

megvan itt valakinek a final fantasy 13?mert elakadtam.aki tud segíteni írjon pü-t,vagy itt.

(#19200) TerryBogard válasza polonic (#19198) üzenetére


TerryBogard
tag

Mennyi az a kicsit?
(#19056) TerryBogard : 2010-10-26 Apropó Mafia 2 van a teljes verzióba is német nyelv, és a Heavy Rain-be is?
1 hét elég.

Inkább nem írok semmit.

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.