Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19101) Mazsika válasza chubii (#19100) üzenetére


Mazsika
őstag

én most kb 3500ért meg tudnám venni az egyet, annyit ér?

Dáccsika

(#19102) chubii válasza Mazsika (#19101) üzenetére


chubii
senior tag

Szvsz ennyiért vétek kihagyni. Csak figyelj oda milyen nyelvet támogat..... haver megszívta,mert csak német és francia nyelv van a lemezen .

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#19103) TerryBogard


TerryBogard
tag

Valaki próbálta a Saboteur nevű játékot, milyen grafikailag?
Anno PC-n toltam most be szeretném szerezni PS-re. GoW:GoS és Heavy Rain mellé.

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#19104) papsZa válasza TerryBogard (#19103) üzenetére


papsZa
tag

A Saboteur PC-re allitolag jo, de PS3-on keptelen voltam egy oranal tobbet jatsszani vele.
Az, hogy a grafika katasztofa csak egy dolog, de a jatek maga annyira szornyu, hogy majd sirvafakadtam :DDD

Hasznaltan ketezerert szerezed be es majd meglatod, de tobbet ne adj erte!
Demoja nincs a PSN-en?

[ Szerkesztve ]

HP 8710p

(#19105) kelzsoca válasza TerryBogard (#19103) üzenetére


kelzsoca
félisten

Én pénzt nem adnák érte.

https://vertigostore.eu

(#19106) TerryBogard válasza papsZa (#19104) üzenetére


TerryBogard
tag

Az, hogy a grafika katasztofa csak egy dolog. Mennyire rossz, Mafia 2?
UK-n nem találtam demót, még-egyszer végigtolnám de PC-re nem szívesen venném meg. Igaz, 1080p-ben menne de nem akarom PC-re. Angolul toltam nem értettem semmit és most németül szeretném hogy tudjam hogy mi is van. PC 2,5-3,5e Ft, PS3 5,5 e Ft

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#19107) TerryBogard válasza DM-Fan (#19093) üzenetére


TerryBogard
tag

:R Légyszíves ha nem nagy meló nézd meg van-e német nyelv benne. :R

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#19108) papsZa válasza TerryBogard (#19106) üzenetére


papsZa
tag

A jatek maga 720p-s, en 1080p-s monitoron jatszottam, az is ratett egy picit, de texturak agyon mosottak, egyaltalan nincs optimalizalva PS3-ra, talalkoztam villodzo texturaval, mikor vezetsz kb a latotav egyharmadatol, nagy szines paca van taj helyett, aztan meglepodsz, mikor a kocsi mellett megjelenik egy fa. A karakterek nincsenek kidolgozva, mikor kozerrol mutatja a kamera es nincs szinte semmi mas a kepen, akkor is borzalmasan neznek ki. Nekem nagy csalodas volt, mert a videok meg a beszamolok alapjan sokat vartam tole...

Szerintem a Maffia2 jobb grafikailag, nekem legalabbis tetszett annak a demoja.

[ Szerkesztve ]

HP 8710p

(#19109) Paladin1492 válasza TerryBogard (#19106) üzenetére

Xbox 360-on sokkal jobban néz ki. A PS3-as verzió sokkal rosszabb lett sajnos.

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#19110) Gebriel válasza manutdzoli (#19070) üzenetére


Gebriel
veterán

Szia!

Kicsit írhatnál a G27-ről. Mi tetszik benne, mi nem stb.

Köszi előre is. :R

[ Szerkesztve ]

(#19111) TerryBogard


TerryBogard
tag

Köszönöm! Akkor nem veszem meg a Saboteurt.

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#19112) Gebriel válasza kelzsoca (#19105) üzenetére


Gebriel
veterán

Szerintem jó játék. Én Xbox360-on toltam, grafikailag is ok. Akinek bejön a GTA stílusú játékok azoknak nagyon ajánlom.
Ráadásul én valahol azt olvastam, hogy Ps3-on szebb. :B

(#19113) Poll Tamás válasza Gebriel (#19112) üzenetére


Poll Tamás
csendes tag

Elméletben, jobb meg szebb PS-en az elsimítás.

1. 2. képen látszik.

TerryBogard: :R

[ Szerkesztve ]

"A tenger szépsége nem csökken szemünkben attól, hogy tudjuk, olykor hajók süllyednek el."

(#19114) TerryBogard válasza Gebriel (#19112) üzenetére


TerryBogard
tag

Más: Hot Pursuitban csak rendőrrel tudok menni, de lehet valahogy üldözöttként is menni? (Ha jól értelmezem a játékot akkor az már multi.)

Lemaradtam.

Amit viszont lehet, hogy az állóképekről és videókról nem mindenki vesz észre, az az élelmosás (Anti Aliasing) egy új módszere. Az eljárás mondjuk nem olyan új, és a hivatalos neve Morphological Antialiasing. A módszer annyiban érdekes most, hogy erre a Cell processzor egyetlen SPU-ját használták fel. Optimális körülmények között a végeredmény pedig megfelel egy 16x multi-sampling anti-aliasingnak, ami még a mai átlagos gamer PC-s videokarikat is megfekteti egy 720-as natív felbontás esetén – ugyanis a The Saboteur ebben fut. A két, még finomításra szoruló dolog az, hogy az edge detect beleharapdál például a feliratokba és egyéb, kisméretű de kontrasztos alakzatok széleibe, valamint az azonos világosság értékű, de más színű pixelek között nehezen tesz különbséget.
[link]

Engem az zavart hogy ha joyt érzékelt a játék behülyült PC-n.

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#19115) v!ct0y válasza TerryBogard (#19114) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nem az, hogy valakinek a friendslistbe is ki kell próbálnia a játékot és akkor felodja ?
Kicsit homályos az angolom :)

(#19116) TerryBogard válasza v!ct0y (#19115) üzenetére


TerryBogard
tag

De, most megnéztem jobban, azt írja minimum 1 olyan barát kell aki játszott a demóval.
Esetleg jelentkezők?

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#19117) blazsey2 válasza TerryBogard (#19116) üzenetére


blazsey2
senior tag

Vegyél fel ha gondolod,és már mehetsz is rajta.

PSN ID:blazseydr

(#19118) TerryBogard válasza blazsey2 (#19117) üzenetére


TerryBogard
tag

Ment Privát!

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#19119) TerryBogard válasza blazsey2 (#19117) üzenetére


TerryBogard
tag

Köszönöm!

Nyomja még valaki a demóval?
Arra nem árt odafigyelni, hogy e bemutató verzió csak november 9-ig lesz elérhető.

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#19120) v!ct0y válasza TerryBogard (#19119) üzenetére


v!ct0y
veterán

Annyira nem jó, hogy addig játszak vele :)

(#19121) dunc


dunc
nagyúr

Kedden-szerdán megvállok a géptől.

(#19122) TerryBogard


TerryBogard
tag

Tegnap lefagyott a gépem netezés közben, ma meg amikor a Hot Pursuit-ot indítottam el és csak a kikapcsolásra reagált, ez normális?

Dunc: Miért vettél anno boxot? Milyen címek végett?

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#19123) dunc válasza TerryBogard (#19122) üzenetére


dunc
nagyúr

Csak úgy nem volt akkoriban céljáték. (volt 5 boxom,és ez a első saját PS3,de a PS3 jobban tetszik,igényesebb az egész körités,viszont a multi címek nagyon gyengén mennek PS3 on)

(#19124) TerryBogard válasza dunc (#19123) üzenetére


TerryBogard
tag

Kár, gondoltam hátha tudsz mondani jó boxkluzívokat amiért megéri venni. Legalább Uncharted kaliberűt.

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#19125) dunc válasza TerryBogard (#19124) üzenetére


dunc
nagyúr

Hát a Gear Of War sorozat azért megér egy misét.....És a Halot is szerettem.........

(#19126) TerryBogard válasza dunc (#19125) üzenetére


TerryBogard
tag

Van valami hack 'n' slash és RPG is ami jó.

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#19127) dunc válasza TerryBogard (#19126) üzenetére


dunc
nagyúr

Lost Odesey vagy valami hasolnó az nem rossz. (jobbnak tartják mint a FF13 at)

(#19128) Gebriel válasza dunc (#19121) üzenetére


Gebriel
veterán

Dec 3. sem várod meg?

(#19129) dunc válasza Gebriel (#19128) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem ,mert NOV. 3 ról volt szó,és bosszant,hogy már játszhatnék jövő héten,most jelenkezett vevő,nem lépek vissza.
Legközelebb ha konzol x 360,és egy henger kétrétegű,majd ha meguntam a játékot akkot azzal szelem a műzlbe az almakockákat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19130) kelzsoca válasza dunc (#19129) üzenetére


kelzsoca
félisten

A warezen kívül nemsok előnye van a kekszboxnak, de ez egyébként is ps3 topic, és a warezra utalgatást sem nézik jó szemmel a modik :)

https://vertigostore.eu

(#19131) TerryBogard válasza dunc (#19123) üzenetére


TerryBogard
tag

és ez a első saját PS3

2008-03-13 Már ilyenkor szerettél volna egy PS-t: jobban tetszene a ps3

De csak most tudtad megvenni és ilyen könnyen feladod, akkor még nem is tudtad hogy mikor lesz GT5.
(#18383) dunc: 2010-10-04 Megérkezett a gép :C

(#19130) kelzsoca: azt mondják hogy: az új Dashhal minden ilyen nemű téma le lesz szűrve.. ;)

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#19132) dunc válasza TerryBogard (#19131) üzenetére


dunc
nagyúr

Igen szép emlékek :C De nem vagyok az a türelmes típus.egy srác viszi amikor megkapja a fizut,nem b@szom át,már biztos rá van izgulva. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19133) dunc válasza kelzsoca (#19130) üzenetére


dunc
nagyúr

Ebben nem sok warez volt,szerintem inkább poén.(az 5 x em mind eredeti volt) :))
Szerintem az nem előny,mert megcsonkitja egyrészt a garanciát,másrészt a a játékélményt. Elönyök PS3 ingyen multi !!!

[ Szerkesztve ]

(#19134) blazsey2 válasza dunc (#19121) üzenetére


blazsey2
senior tag

Nem baj,majd a GT5 megjelenésekor újból veszel egyet ;) :D

PSN ID:blazseydr

(#19135) dunc válasza blazsey2 (#19134) üzenetére


dunc
nagyúr

Kiábrándultam az egész dologból. Majd valamikor lehet amikor már a boltok polcain lesz,és lejebb megy majd az ára.

(#19136) Djuree válasza TerryBogard (#19124) üzenetére


Djuree
félisten

van rá kismillió exkluzív amiért megéri a box.
gears of war sorozat, halo sorozat, forza sorozat, lost odyssey hirtelen ennyi, de van még egy jó pár....meg használtan feleannyi mint egy ps3, ami nem utolsó szempont...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19137) Gebriel válasza dunc (#19135) üzenetére


Gebriel
veterán

Kiábrándultál??? :Y
Bakker ez olyan kb mintha vennék egy mozijegyet a 10 órás műsora és csak utána nézem meg mit játszanak. És ha nem tetszik akkor a film a tré és nem én vagyok pancser. :U

Djuree
És kb ki is fulladt a exkluzív címek listája, hogy fele annyiba kerül használtan, lehet jó az Xbox javára, de hogy a PS3 tarja az árát az még inkább szerethető dolog. :D

[ Szerkesztve ]

(#19138) dunc válasza Gebriel (#19137) üzenetére


dunc
nagyúr

Figyelj ide ,mint írtam 100X,hogy ps3 at GT5 miatt vettem meg,és elegem lett,én nem várok,NOV.3 elméletilg biztos volt. Nem kell és kész. Hidegen hagy a téma ,majd ha elérhető lesz akkor veszek gépet,és játékot,de az nem mostanába lesz.
Zárjuk már le ezt a témát,mert én már döntöttem,gép megy a levesbe. (a vevőt nem verem át,ő is számit a gépre nekem meg nem kell,be se kapcsoltam már kb 2 napja)
Jah és ha ezek útán rohannék megvenni a GT5 -öt akkor magamtól lenne hányingerem.

[ Szerkesztve ]

(#19139) Djuree válasza Gebriel (#19137) üzenetére


Djuree
félisten

"de hogy a PS3 tarja az árát az még inkább szerethető dolog. :D"
mitől lenne ez szerethető :F nem sok üzleti érzéked van :U
biztos te nem szeretnél 25k-ért ps3-at venni :C

végigtolom az exkluzívokat és megint boxot veszek, nem tudom fizetni a sok eredeti játékot, és őszintén szólva nem is akarom. költöm inkább a pénzt másra ha lehet, aminek haszna is van...

boxon nagyobb élet van sokkal. itt a friendslitámból általában csak 2-3 ember van fent, és az sem azzal játszik amivel én is szeretnék. boxon ez 10-20 ember és valakivel mindig lehet multizni :C ez a ps3 inkább "single" gép, a box meg "multis" inkább...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19140) dunc válasza Djuree (#19139) üzenetére


dunc
nagyúr

Úgy érti amikor eladja nem bukik sokat,én kb 78 ba fájlalom a ps3-am,68 ba viszik el,de kijátszottam 4-5 játékot tehát nekem ez belefér. :))

"végigtolom az exkluzívokat és megint boxot veszek, nem tudom fizetni a sok eredeti játékot, és őszintén szólva nem is akarom. költöm inkább a pénzt másra ha lehet, aminek haszna is van..."

Én is igy vagyok vele,nem tartogatom a pénzem egy olyan platformba amibe nincs érdekeltségem.
De egy dologra nagyon kiváncsi vagyok : a valós GT5 megjelenési dámumra.

[ Szerkesztve ]

(#19141) Djuree válasza dunc (#19140) üzenetére


Djuree
félisten

az igaz, de már lement volna a ps3 ára is 25-re, mint a box ára, és annyiért tudott volna venni, azért ez nem mind1, legalábbis nekem :K igaz egy ps3 gyártási költsége nagyobb mint a box-é....

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19142) Gebriel válasza Djuree (#19139) üzenetére


Gebriel
veterán

"de hogy a PS3 tarja az árát az még inkább szerethető dolog. :D"
mitől lenne ez szerethető :F nem sok üzleti érzéked van :U Muhahaha.... ebből élek.. már mint az üzleti érzékemből. :P
Ne minősítsd már magad. ;] Dunc egyből vágta.

Az én listámon kb 15 user van, és érdekes, hogy mindig olyan játékkal játszanak akik aktivak, ami nekem is meg van. Bárhova be tudnék szállni multizni. Inkább élőbb a LIVE. Én így fogalmaznám..

Dunc
Ha kimarad a karácsony nekik nagyon-nagyon sok milliót buknak el. Nem hiszem, hogy megengedhetik maguknak.

[ Szerkesztve ]

(#19143) dunc válasza Djuree (#19141) üzenetére


dunc
nagyúr

Hol veszel te 25 ért boxot ? :Y

(#19144) Gebriel válasza dunc (#19143) üzenetére


Gebriel
veterán

3LED-es szétcseszet gépet amit megcsináltat utána meg valakinek eladja, hogy meddig lesz jó azt őt úgy sem érdekli... :U

Ha polcon lesz a GT5 akkor majd veszel PS3-t?

[ Szerkesztve ]

(#19145) TerryBogard válasza Djuree (#19141) üzenetére


TerryBogard
tag

de már lement volna a ps3 ára is 25-re, mint a box ára Hol :F
Szívesen vennék egy boxot is csak kicsit soknak tartom azt a 64e Ft-ot érte, ezért keresek valami olyan játékot ami csak boxra van és megfog annyira mint a PS.
[link]
[link]
[link]
Eladó egy Japser V2-es alaplapos Xbox! Ez nem lesz 3 ledes!
-2011.03.13-ig garis , flashelt összes gyári tartozékával !

biztos megéri :C

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#19146) dunc válasza Gebriel (#19144) üzenetére


dunc
nagyúr

Igen de mivel,most másra fogom befektetni a pénzem,ezért ráér majd. (amúgy meg jelenleg van egy elég jó kis középszíntű pc-m ,amivel minden megy jelenleg,pl az új cod is hasitani fog tehát elleszek.)
A polyphony digital a szar@kodásával,elvesztett egy vásárlót a személyemben,legalább is az első körbe.
És talán nem én vagyok az egyetlen.

(#19147) dunc válasza TerryBogard (#19145) üzenetére


dunc
nagyúr

FF13 pl van Boxra is mert már nem PS exkluziv cím. Ez se sz@r.

(#19148) Gebriel válasza dunc (#19146) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem akarlak megbántani, de ha úgy fekteted be a pénzed mint most a PS3-ba akkor nem lesz valami nyereséges. - 10k. Bár ha figyelembe vesszük, hogy hány napja van PS3-ad és napra lebontva, nézzük a szórakozásra fordított összeget. akkor nem is annyira bukó.

[ Szerkesztve ]

(#19149) dunc válasza Gebriel (#19148) üzenetére


dunc
nagyúr

Egy hóra egy 10-es,az vicc. Amúgy nem iszom,nem dóhányzom. Sportolok. (kondi,bringa,néha fútás) és 33 vagyok,tsztára mint egy partnerkereső :)) de még az se aktuális,úgyais 8 éve fix párkapcsiba élek :))
Tehát nem pénz a 10K,szerncsém volt mert havernek sok játéka a volt,és nem kellett vennem .

(#19150) TerryBogard válasza dunc (#19147) üzenetére


TerryBogard
tag

MagnaCarta 2 és Lost Odyssey van eddig a listán, de kell még. Versus 13 már az lesz.

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.