Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18551) dunc válasza Silencer83 (#18549) üzenetére


dunc
nagyúr

Kusss és nyomasd a nintendod :D ,meg a 770 et :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18552) Silencer83 válasza Gebriel (#18550) üzenetére


Silencer83
addikt

még lehet hogy pont a GT5 miatt veszek egyet en is, bar az asszony tuti kicsinal akkor :DDD
jovo havi fizum mar igy is majdnem el lett fejben koltve :D

(#18553) Silencer83 válasza dunc (#18551) üzenetére


Silencer83
addikt

hetfon megveszem pufasulyba :D

(#18554) Gebriel válasza Silencer83 (#18552) üzenetére


Gebriel
veterán

Én is a GT5 miatt vettem újra PS3-t. :D

(#18555) dunc válasza Silencer83 (#18553) üzenetére


dunc
nagyúr

És ha ráérsz hozhatnál nekem vásári sárgakazettás gépet :DDD
Ne vegyél PS3 at majd tőlem féláron :DD

Kezd tetszeni a FF13 szívok egy főmuftival..... :C

[ Szerkesztve ]

(#18556) Silencer83 válasza dunc (#18555) üzenetére


Silencer83
addikt

en a 770re gondoltam :DDD

konzolt en tudod nem veszek (mar), maradok a jo "oreg" pc mellett

(#18557) kelzsoca válasza Gebriel (#18545) üzenetére


kelzsoca
félisten

Akkor nyomhatjuk majd a multit :)

Szerdán valószínűleg veszek egy Move-ot, illetve az 576-ban most 3k a brütal legend, szerintem azt is bevállalom :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#18558) dunc válasza Gebriel (#18554) üzenetére


dunc
nagyúr

Na akkor nyomatjuk majd mint a F3 at...mindenki 1 hét szabi Nov. első hetébe :DDD

"Szerdán valószínűleg veszek egy Move-ot, illetve az 576-ban most 3k a brütal legend, szerintem azt is bevállalom "
Ma néztem nem volt B legend nekik .

[ Szerkesztve ]

(#18559) kelzsoca válasza dunc (#18558) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hol nézted ha szabad tudni, melyik városban.

https://vertigostore.eu

(#18560) blazsey2 válasza dunc (#18533) üzenetére


blazsey2
senior tag

Megjelenés napján megveszem és ki se kerül belőle egy ideig az biztos :K

PSN ID:blazseydr

(#18561) dunc válasza kelzsoca (#18559) üzenetére


dunc
nagyúr

Pécsen.

(#18562) kelzsoca válasza dunc (#18561) üzenetére


kelzsoca
félisten

Jah, hát mondjuk Pesten azért valamelyik nagy boltjukba csak lesz készleten :)

https://vertigostore.eu

(#18563) polonic


polonic
félisten

Tegnap sok idő után megint tudtam ps3-on játszani az egyik barátomnál.
GT5 prolouge-al játszottunk, g27-tel. Nagyon jó volt a játék, a H váltóval váltani nagyon élvezetes. A GT5 szerintem isteni játék lesz.
Aztán F1 2010 volt, ez is valami fantasztikus volt. PC-re nekem is megvan. De különbséget nem igazán találtam. A grafikán sem vettem észre semmi nagy különbséget, szerintem szép a ps3-on is. Nyilván akkor látható lenne, ha egymás mellé raknák.
Utána jött LittleBigPlanet demója. Nem gondoltam volna, hogy ez a játék ennyire jó. Olyan aranyos az egész, megnyugtató.
Maffia II demót kipróbáltuk, na annak a grafikája tényleg rossz. Most már láttam is személyesen miről beszéltetek. Élsimítás és vsync nuku.
Ezek után mégjobban beleszerettem a ps3-ba, bárcsak már meglenne. A fenébe! Várnom kell még, nem tudom meddig. :D Az biztos, hogy ha meglesz, akkor GT5 LBP 1-2 kötelező darab, aztán a többi exkluzív cím is. Uncharted 1-2, heavy rain.

(#18564) Gebriel válasza kelzsoca (#18557) üzenetére


Gebriel
veterán

Move-n én is gondolkodtam, csak nincs sok időm mostanság játszani, és hogy feleslegesen itt álljon annak nincs sok értelme. :(

Viszont egy G25 vagy G27 kormányt be kéne szerválnom. ;]

[ Szerkesztve ]

(#18565) dunc válasza kelzsoca (#18562) üzenetére


dunc
nagyúr

Abban se vagyok biztos,úgyanis,ha ép nincs a Pécsi boltba akkor másnapra le szokták hozni.
3K ba tényleg ajándék. Red Dead D. valakinek megvan ? Milyen lett ?

(#18566) kelzsoca válasza dunc (#18565) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ebben igazad van :)

A Read Dead Redemption azt hallottam nem lett rossz, bár játszani még nem játszottam vele.

https://vertigostore.eu

(#18567) dunc válasza kelzsoca (#18566) üzenetére


dunc
nagyúr

Én jelenleg várom,hogy olcsóbb legyen.............. :))

Ez egy jó kis game 10 fontért.

Angol regre,hol a e legolcsóbb a feltöltőkártya? (sok helyen dupla az ára a font árfolyamát tekintve :Y )

[ Szerkesztve ]

(#18568) polonic válasza dunc (#18565) üzenetére


polonic
félisten

Kölcsönzőböl kivettük azt is, ezt nem is írtam, nem sokat játszottam vele. De nagyon jó volt. Bár olyan játékot, ahol célozni kellett, még nem játszottam kontrollerrel. E miatt nehezen ment, de van valami auto célzás is benne. Ha a gta 4 tetszett, akkor ez is fog, az alapja szinte ugyanaz. A vadnyugati hangulat nagyon jól megvan benne csinálva, a grafikája nagyon szép.

(#18569) vaksi8 válasza dunc (#18565) üzenetére


vaksi8
senior tag

hátha még nem játszottatok a red dead el feltétlen ki kell kpróbálni!szerintem túlzás nélkül az év játéka mind grafikailag mind játékmenetben.multiban elképesztően sok variációja van a játéknak és egymás után ontják rá a kiegészitéseket!

(#18570) kelzsoca válasza vaksi8 (#18569) üzenetére


kelzsoca
félisten

multiban elképesztően sok variációja van a játéknak és egymás után ontják rá a kiegészitéseket!

Ezt inkább negatív jelleggel emelném ki, fejik az embereket mint a tehenet, még egy dlc még egy másik stb.. csak fizess ez a lényeg...

https://vertigostore.eu

(#18571) dunc válasza kelzsoca (#18570) üzenetére


dunc
nagyúr

Undoritó mez a DLC-s rendszer....bár ha meglesz a játék a Zombis téma érdekel......

(#18572) Gebriel válasza kelzsoca (#18570) üzenetére


Gebriel
veterán

Délután egy kis KZ2?

(#18573) dunc válasza Gebriel (#18572) üzenetére


dunc
nagyúr

Nekem nincs meg,csak a COD MW1 azt szívesen játszanám.

(#18574) Djuree válasza kelzsoca (#18566) üzenetére


Djuree
félisten

nem lett rossz?! baromi jó, a gta4-et magasan veri mindenben. ráadásul jön a zombis dlc :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18575) vaksi8 válasza kelzsoca (#18570) üzenetére


vaksi8
senior tag

mondjál nekem olyan játékot amelyikre ingyen adják a dlc t!!

(#18576) babli


babli
tag

Nagyon nagy szerintem is, főleg a multi! ;)

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#18577) DM-Fan válasza vaksi8 (#18575) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Van ilyen, több is, pl. az Unreal Tournament 3-hoz eddig minden DLC ingyen volt, pedig maga a játék is csak 3.500 Ft volt, mikor megvettem anno, pedig egyáltalán nem rossz.

Kelzsoca kollégának sem azzal van baja szerintem, hogy pénzbe kerül a DLC, hanem azzal, hogy ahelyett, hogy kapnánk egy jó hosszú játékot, sok küldetéssel, inkább kiadják kurtaként és ha tetszett, akkor kaphatsz még, csak fizess, vedd meg a DLC-t! Ez a szemétség! Legutóbbi kiváló példa erre a Mafia 2, aminek már a megjelenéskor volt 2 DLC-je és még ki tudja, mennyi várható. De hozhatnám példaként az összes CoD-ot, ahol a multis map-ek miatt játékonként kiadtak 3 DLC-t, melyekben egyesével 3-4 map van, tehát közel 10 multis pályától esel el, ha nem vagy hajlandó egyenként 8 fontot adni a DLC-kért (ami ugye minden CoD részhez több, mint 20 font pluszköltség). Pedig elég sokan megveszik és ráadásul csalinak be is válogat a game lobby-ba, függetlenül attól, hogy neked nincs meg az a DLC, majd mikor indulna a játék, akkor közli, hogy sorry, de Te nem játszhatsz, előbb vedd meg ezt a map-et tartalmazó DLC-t. Elmennek ám a sunyiba! A CoD4 - MW még ilyen tekintetben legalább korrekt volt, nem tett be olyan lobby-ba, amelyben a soron következő map neked nem volt meg, de pl. a CoD5 - WaW és a CoD6 - MW2 már odadörgöli az orrod alá, hogy ha játszani akarsz a többiekkel, akkor vedd meg, majd kivág.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#18578) vaksi8 válasza DM-Fan (#18577) üzenetére


vaksi8
senior tag

egy alapvető különbség hogy pl nem lehet egy napon nevezni a mafia2 őt az RDR el.a másik,hogy ezek szerint nem játszottál vagy nem ismered a játékot mert igencsak elég hosszu a game ideje/kb 20-25 óra/ a benne rejlő játékmenettől eltérő küldetések meg még plussz jó néhány óra elfoglaltságot jelentenek. RED DEAD REDEMPTION teszt/gamekapocs érdemes elolvasni annak aki a játék vásárlásán gondolkozik.

[ Szerkesztve ]

(#18579) dunc válasza DM-Fan (#18577) üzenetére


dunc
nagyúr

Osztom a véleményed,főleg a Mafia 2 esetébe ami viccesen rövid,és kimaradt a a freeride mód is , amit a Vendetta hivatott helyetesiteni persze letölthető DLC formájába jópénzért....aztán meg alap játékidőbe is bőven belefért volta Joe Adventure ami szintén fizetős DLC formájába elérhető. De ha COD ra gondolok azt a néhány mapot igazán ingyenssé tehették volna,mert az a 4 map igazán nem nagy extra legalább is nem 8 font értékű tartalom. Ha a játékostársadalom egységessen megtagadná a nyilvánvaló lehúzás szagú DLC-k megfizetését akkor talán megszűnne,viszont mindig lesznek fanatikusok akik megfizetik.

(#18580) DM-Fan válasza vaksi8 (#18578) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ki beszélt egyáltalán a Red Dead Redemption-ről? Egy szóval nem említettem. Én arról beszélek, hogy általánosságban véve szemét dolog a kiadóktól, hogy elárasztanak minket fizetős DLC-kkel, amikor az alapjáték maga rövidebb, mint kellene.

Most kivételeket én is tudnék hozni, ahol maga a játék baromi hosszú (lásd pl. Half-Life 2, vagy Bioshock), de azért valljuk be, abszolút nem ez az általános. Azzal alapvetően nem is lenne bajom, hogy rövid egy játék, ha tartalmas. De amikor a megjelenéssel egy időben már tolják az arcodba a 3-4 fizetős DLC-t, akkor azért elszakad nálam a cérna. Hányszor fizessek egy és ugyanazon tartalomért, amikor megjelenéskor maga az alapjáték sem nevezhető olcsónak?!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#18581) Djuree válasza DM-Fan (#18580) üzenetére


Djuree
félisten

amíg megveszeik addig így lesz :) márpedig megveszik, 10 dollár az csak nekünk sok pénz....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18582) kelzsoca válasza Djuree (#18581) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szerintem ezt a "csak nekünk kerül sokba" dolgot ne kezdjük megint el, már annyira unalmas a téma hogy el se hiszitek, bár akik nemrég óta vannak a topicban nekik lehet érdekes lehet.

Egyébként majd akkor lesz sok embernél kopp mikor ez a jóságos sony fogja és a multis játékokat kóddal látja el, ha egyszer adott géphez felhasználtad a kódot, azt a játékot, mármint a játék multis részét másik gépen csak újabb kód megvásárlásakor tudod használni.

Ez szerintük azért kell mert az emberek nem veszik meg a játékokat (vagy nem eleget) hanem egymás között cserélgetik, adják-veszik, és ugye ebből a sonynak nem jön be haszon.

(#18572) Gebriel

Mekkora hentelés volt KZ multiban ;] és összesen 5-en voltunk magyarok a pályán. :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#18583) dagoniat válasza Gebriel (#18572) üzenetére


dagoniat
tag

este mikor 19-20 felé?

benne vagyok, kicsit kiestem a gyakorlatból, de visszarázodnék szívesen. :))

(#18584) kelzsoca válasza dagoniat (#18583) üzenetére


kelzsoca
félisten

Már nyomtunk :)

https://vertigostore.eu

(#18585) dunc


dunc
nagyúr

Ez míre szolgál ? RGB Full Range (HDMI) Display settingbe van van egy full,és egy limited állás.

Nekem úgy tűnik,hogy fullra állitva szebb a kép,de (lehet nem ez miatt) néha van egy olyan,hogy elsötétül egy mp re a kép,majd visszajön,játék alatt,és egyszer videó alatt tapasztaltam.

(#18586) dagoniat válasza kelzsoca (#18584) üzenetére


dagoniat
tag

este nem lesz még egy?
most gyakorlok.
vagy mikor lenne a következő majd?

(#18587) Gebriel válasza kelzsoca (#18582) üzenetére


Gebriel
veterán

Jah, jó volt. Kár, hogy nem egy csapatban voltunk.
Most már nem csak az alapfegyvereim vannak így egyre jobb leszek. ;] :D

(#18589) vaksi8 válasza DM-Fan (#18580) üzenetére


vaksi8
senior tag

akkor bocs!úgy látszik én ragadtam le a red dead-es témánál.

(#18590) DM-Fan válasza Djuree (#18581) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Igen, csak erre meg megint azt mondom, hogy de akkor legalább lenne magyar Store, vagy ha már nem, akkor legalább azt a kibebaszott bankkártyát engednék használni a más országbeli Store-okban, de még ez sincs, kénytelen van prepaid-card-okkal szarakodni. Egyértelmű, hogy elsősorban a mi pénztárcánkhoz képest drága a DLC, de nem is erről van szó, hanem az elvről, hogy egyre inkább az a gyakorlat, hogy:

"Nem baj, hogy a szerencsétlentől épp most gomboltunk le tizenikszezer forintot/50 dollárt/eurót az alapjátékért, rögtön továbbfejjük a DLC-k árával, amik egyébként az alapjáték részei lettek volna eredetileg, csak úgy döntöttünk, hogy kicsit pénzéhesek leszünk."

Na ebből van nekem elegem sok fejlesztő kapcsán. Mintha nem lennének bebiztosítva, mikor a következő évben amúgy is jön a széria soron következő része (ami garantált siker lesz ismét, mert a sok droid fogyasztó úgyis megveszi, ha jó volt az ezévi, akkor azért, ha meg rossz volt, akkor meg amiatt, mert bízik benne, hogy a következő jobb lesz). Csak még a két rész között is szeretnének kicsit gazdagodni a fejlesztők. Namost ez egy Mafia 2 szintű PS3-átirat esetében vérlázító. Már az is az, hogy egy ilyen silány minőségű portot többért sóz rád, mint az egyébként kiváló PC-verziót, nem még az, hogy még a DLC-kért is borsos árat számít fel. Jó, speciel ott kaptál egyet "ajándékba" (jó vicc, szerintem még így is kevés, amit kaptunk), de a többiért már kőkeményen fizetni kell.

Egyébként meg attól, hogy a nyugatiak jobban keresnek, még ők sem hülyék és megnézik, mire adnak ki pénzt. Nekik sem tetszik ez a folyamat, bőven sok háborgó van német/angol/USA fórumokon is emiatt. Teljes joggal.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#18591) DM-Fan válasza dunc (#18588) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Igen, ha a monitorod HDCP-kompatibilis.

Get Moded!

(#18592) Gebriel válasza dagoniat (#18586) üzenetére


Gebriel
veterán

Na mi van mér léptél ki :F

(#18593) dagoniat válasza Gebriel (#18592) üzenetére


dagoniat
tag

vagyok, pill

(#18594) v!ct0y válasza dunc (#18588) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ilyen ócskát szerintem ne vegyél. Én is megszivtam vele. Szarabb képe lett mint az HDMI kábel és egy hdmi-dvi átalakitóval. Minimum egy 4-5 ezer forintosat kéne venni. Vagy inkább használd azzal amivel most de ezt ne vedd meg.
Vagy ha annyira kell én eladom neked egy ezresé amit én vettem :)

(#18595) dunc válasza v!ct0y (#18594) üzenetére


dunc
nagyúr

Kösz a tippet.

[ Szerkesztve ]

(#18596) Djuree


Djuree
félisten

zavvin mega monday! 80% árengedmény egyes gémekre!

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18597) vhunor


vhunor
őstag

Csak én érzem úgy, vagy a God of War tényleg jóval nehezebb, mint a harmadik része? Szerintem a GoW 3-ban hardon nem haltam ennyiszer, mint ebben normalon.

(#18598) kelzsoca válasza vhunor (#18597) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, jól érzed az első két rész jóval nehezebb minta 3. :)

https://vertigostore.eu

(#18599) dunc válasza kelzsoca (#18598) üzenetére


dunc
nagyúr

És az nem is baj.

(#18600) Djuree válasza vhunor (#18597) üzenetére


Djuree
félisten

semmi

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.