Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19551) papsZa válasza Djuree (#19550) üzenetére


papsZa
tag

Hm... Nekem nem gond a 30-35 jatekido, de ha sablon es monoton, akkor a felett mar fajdalmas lehet. Meglatjuk.

HP 8710p

(#19552) Djuree válasza papsZa (#19551) üzenetére


Djuree
félisten

lesz az 50 óra bőven :K de ha mindent meg akarsz csinálni sokkal több is...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19553) blazsey2 válasza Djuree (#19552) üzenetére


blazsey2
senior tag

100 óra felett jártam és már csak a Treasure Hunter trófea hiányzott volna a platinához,amikor azt mondtam hogy elég volt :N
De majd egyszer talán megcsinálom.

PSN ID:blazseydr

(#19554) kelzsoca válasza papsZa (#19548) üzenetére


kelzsoca
félisten

A cod mindig is a multiról szólt és nem a single kampányról :)

https://vertigostore.eu

(#19555) anulu


anulu
félisten

ha JailBreak-kel kapcsolatos dolog van, akkor tores / warez nem kerulhet szoba (alapelvek). a "JB-vel vegigtoltam megjelenes elott 1 hettel" jellegu commenteket is hanyagoljuk pls.
hagyatkozzunk az informacio / erdekesseg kozlesre.

koszi.

felkerult az elso real downgrade video youtube-ra. azonban ahogy lattam, downgrade utan teljesen resetelte a PS3-at (settings, user beallitasok, save data stb). ezen meg reszelni kellene picit

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#19556) Gebriel


Gebriel
veterán

Na azt hiszem egy kicsit túl vállaltam magam. A GOW3-t hard-on kezdtem el, és most a Hades-nal nagyon keményen szívok. :(
Tegnap vagy másfél órát szenvedtem vele, míg aztán meguntam.
Többször felajánlotta, hogy easyn fojtassam, de akkor gondolom az egész játék azon marad, vagy vissza lehet állítani? Mert én semmi ilyenre utaló lehetőséget nem találtam.
Rég fogott ki játék rajtam ennyire. :DDD

(#19557) Gebriel válasza Gebriel (#19556) üzenetére


Gebriel
veterán

Bakker most neki fogtam, aztán 3xra csak sikerült kicsinálnom. :DD

(#19558) kelzsoca válasza Gebriel (#19556) üzenetére


kelzsoca
félisten

Látom közben megoldódott :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#19559) Sdmv8


Sdmv8
tag

Szép estét Fórumozók!

Tv témában kérném a segítségeteket, hogy megvilágosodjam. Googleztam meg keresgettem is, hogy melyik Tv ajánlott a konzolokhoz.
Amik világossá váltak:
-ajánlott a FULL-HD TV, ezekből is inkább a 100Hz-200Hz-es verziók.
-márkákból a Samsung és LG Tv-ket dícsérték.

Számomra elég volna egy 82 cm-es képátlójú modell is.

Igazából a kontrasztarány fogalmát nem értem, hogy mi a különbség egy; 50.000:1 vagy 30.000:1 modellek között.

Ha tudnátok mondani 1-2 jó Tv-t azt megköszönném, melyikkel járnék a legjobban szeretném a vásárlást megúszni 100.000 környékén, főleg jönnek a nagyobb akciók, így még talán esély is lenne rá.

LG-ből elméletileg a 4-es széria a jó, ha jó az informáltságom.

Kinéztem még egy Samsung P2370HD Full HD televízió/monitor ezt.
Ezzel mennyire járnék jól egy PS3-hoz.

A kérdés tehát, inkább a Tv vagy simán jó az előbb linkelt device is.

Köszönöm előre is.
Bocsánat a hosszúságért.

(#19560) kelzsoca válasza Sdmv8 (#19559) üzenetére


kelzsoca
félisten

Üdv!

Én 100k körül ezt ajánlanám: [link]

https://vertigostore.eu

(#19561) vaksi8 válasza Sdmv8 (#19559) üzenetére


vaksi8
senior tag

Szia!
igazából ha csak konzolhoz akarod használni akkor nem is érdemes full hd ban gondolkoznod,ugyanis a legtöbb játék /egy-kettő kivétel/ 720p ben fut igy tehát felesleges az 1080i felbontás.ha meg még filmet is néznél rajta, akkor meg pláne a plazma lenne a jó választásod képminőségben és válaszidőben egyaránt.csak egy vélemény...

(#19562) Sdmv8 válasza vaksi8 (#19561) üzenetére


Sdmv8
tag

Fogyasztás miatt nem választanék plazmát, a "beleégéses" probléma miatt megint nem egy jó választás, igaz a Panasonic modelleknél ez már nem okoz gondot, de azoknak az áruk elég borsos.
Maradnék az LCD típusnál, az előző HSZ-ben linkelt Samsung egész jónak tűnik. :R

(#19563) f27 válasza F.B.I. (#19524) üzenetére


f27
aktív tag

Ki beszél itt blutothról? WIRELES! a kontrollerek 2,4Ghz csatlakoznak a konzolokhoz.
nem azt montam hogy a wifit nézegesd!
A gép beselyébe van wifi antenna van blutoth antenna és van a joy-oknak is egy antenájuk! ami a wifihez van az hátul van kis vezetékel megy ami a karhoz az egy szalagkábelen csatlakozik a gépbe.

[ Szerkesztve ]

(#19564) vaksi8 válasza Sdmv8 (#19562) üzenetére


vaksi8
senior tag

ez már megint csak egy régi berögződött hülyeség már ne is haragudj.fogyasztásilag már semmivel vagy csak csekély arányban vesz fel többet de nekem megéri mondjuk az az évi 2-3 ezer ft plussz a minőségben.abban igazad van hogy kb 30 ezer ft al több de azért kapsz egy igen jó minőségü 107 cm tv t, amit tuti nem bánsz meg 2 hónap múlva.

(#19565) f27 válasza kelzsoca (#19523) üzenetére


f27
aktív tag

Ahoz képes szériaszámra megegyezik a fat gépekben található GPU-ra! sőt annyira megegyezik hogy totál semmi külömbség nincs köztük! tehát elég jól rejtegetik a kisebb csíkszéleséget :DDD
A CPU,viszont igen az kisebb benne és az tutira újabb.
A GPU viszont tutira nem :U
Ettől függetlenű elkeztek elszálni erősen a slimek!
Viszont egyet tiztázunk le! a PS3 nem a túlmelegedéstől repűl el! 10-ből jó ha 2 túlmelegszik a kiszikkadt pasztától.A többiben egyszerűen elreped ez a kukába sem való ongolyó. :U

(#19566) DM-Fan válasza Sdmv8 (#19562) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hú, Te is igen régen olvashattál a témában. A plazmák fogyasztása körüli tévhitek már tavaly is cikinek számítottak. Egy 50"-os fullHD plazma átlagfogyasztása 250 Wh körüli és dinamikus, tehát ez akár 100 Wh alá is leesik. Ezzel szemben egy 40"-os LCD-k konstansan fogyaszt akár 150-200 Wh-t is. Azonos méretben a plazmák fogyasztása már régen kedvezőbb.

Beégés? A mai plazmatechnológia mellett igen sokáig (értsd: kb. fél napig) kellene azonos képtartalmat a panelra küldened, hogy végleges beégést produkálj. Normális ember ilyet nem idéz elő TV-n.

Abba meg nem mennék bele, hogy mennyivel szebb képe van egy belépő HD-Ready plazmának is, mint egy középkategóriás LCD-nek, ráadásul 120 eFt-ból 42"-os HD-Ready Panasonic-ot kapsz, igencsak jó képminőséggel, amit egy azonos árú LCD sem képméretben, sem általános képminőségben nem tud megközelíteni. De erről hosszú órákat tudnék mesélni, de szerintem gyere át a plazma topicba, ha érdekel a téma, ne itt off-oljunk!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#19567) anulu válasza Sdmv8 (#19562) üzenetére


anulu
félisten

nekem egy viszonylag régi szériájú (kb 2-3 éves modell lehet) 50" Samsung plazmám van. a beégés elleni védelem tesztelve volt, mikor elaludtam filmen, és a főcím előtt az utolsó teljes kockánál leállt a film. kb 6-7 órán keresztül az volt. nem kicsit aggódtam. 10 percre kikapcsoltam, utána TV-ztem picit, és ~fél óra múlva semmi baja nem volt. szóval én emiatt nem aggódnék.

2 HDMI, 1 SCART In rajta (ami a lényeg konzol szempontból). 10 hónapja fizetem, van még 8, de egyáltalán nem bántam meg, h beleugrottam, mert nagyon jó TV. sajnos már kifutott széria, meg ahogy mondtad, neked ez nagy is lenne.

arra akarok kilyukadni, h ha szándékosan nem gyilkolod le a plazmát, akkor nettó kizártnak tartom, h beégjen.

(még mielőtt valaki elkezdene saccolni, 10 hónapja volt 220e br)

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#19568) Sdmv8 válasza DM-Fan (#19566) üzenetére


Sdmv8
tag

Keresem a topikot :P

[ Szerkesztve ]

(#19569) anulu válasza Sdmv8 (#19568) üzenetére


anulu
félisten

tessék :)

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#19570) Djuree válasza DM-Fan (#19566) üzenetére


Djuree
félisten

azért a tv emblémák még mindig beleégnek a plazmákba :K tapasztalat, szerencsére nem saját :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19571) anulu válasza Djuree (#19570) üzenetére


anulu
félisten

10 hónap alatt nem vettem észre, h akárcsak elkezdene beleégni... :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#19572) DM-Fan válasza Djuree (#19570) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nekem 3 éve van plazmám. Semmilyen TV logó vagy korhatárkarika nem égett még bele. Ezen túlmenően találkoztam már vagy száz plazmával praxisom során, nagyon kevésen láttam beégést, amelyiken mégis, az többnyire áruházban kiállított példány volt és heteken keresztül ugyanaz a demo ment rajta, ahol konstansan jelen volt az adott felirat. Nagyon egysíkúan kéne ehhez TV-t nézni, normál használat mellett ez gyakorlatilag elképzelhetetlen, hiszen mindig van közben változó képtartalom, ami "tisztára mossa" a panelt. Még konstans PS3 játékkal sem tudtam 5 percnél tovább tartó ghosting-ot sem előidézni, nemhogy beégést. Szóval alaptalan az aggodalom. Persze nem PC-monitornak kell használni.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#19573) kelzsoca válasza f27 (#19565) üzenetére


kelzsoca
félisten

A CECH-2100 szériáról beszéltem, gondolom olyan gépet még nem vittek hozzád javításra.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#19574) Djuree válasza DM-Fan (#19572) üzenetére


Djuree
félisten

ez jó hír, akkor nem ég az bele olyan hamar...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19575) Shadowfax válasza kelzsoca (#19465) üzenetére


Shadowfax
addikt

Na, a fejlemények a fejhibás gépemmel: szombat délelőtt bevittem a Multiformatba, tegnap délután mentem érte. A srác le volt döbbenve, hogy a gép 3,5 éves és még nem volt baja... 17k volt a fejcsere, adtak rá 6 hó garit. :R Este kipróbáltam, mindent beolvas, korrekt. :) Le is nyomtam gyorsan 5-6 pályát a Black ops-szal. :D

Apropó, Black ops: lehet, hogy csak én vagyok a béna, hogy nem találtam meg, de itt nincs olyan co-op mód (a zombisat kivéve), ahol haverral offline lehet nyomulni pályákon? :F A WAW-nál ugye a single-ben megszokott pályákon lehetett kettesben menni, a MW2-nél meg volt a Spec ops, ahol külön pályák voltak. Ennél a játéknál egyik sincs?

(#19576) f27 válasza kelzsoca (#19573) üzenetére


f27
aktív tag

Hát pont eről beszélek!
multhéten javítottam egyet sárga leddel!
Lof@xt van benne kisebb GPU.
Ugyan az van benne mint amit 5 éve legyártottak!
A CPU-t kicserélték kisebre ez tény! laposabb is kisebb is,és valószínű kevesebbet is fogyaszt a gép! de nem a GPU végett! :U

(#19577) kelzsoca válasza Shadowfax (#19575) üzenetére


kelzsoca
félisten

Én mondtam hogy korrekt munkát csinálnak, és a garancia is renden van, máshol adnak 1 hónapot és annyi.

A Black Opsban offline coop tudtommal sincs.

https://vertigostore.eu

(#19578) Shadowfax válasza kelzsoca (#19577) üzenetére


Shadowfax
addikt

Mégegyszer hálásan köszönöm, hogy ajánlottad őket. :R

(#19579) kelzsoca válasza Shadowfax (#19578) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ugyan már, semmiség, azért vagyunk itt a topicban, hogy egymáson segítsünk ;)

https://vertigostore.eu

(#19580) Sipi válasza kelzsoca (#19577) üzenetére


Sipi
addikt

Szia!

Tudsz esetleg róla, hogy mikor lesz? Volt valami pletyka, hogy később beleteszik, de hogy mikor és hogyan, azt nem tudni.

És a Combat Traininggel mi a helyzet? Állítólag van benne egy mód, amikor botok ellen lehet harcolni - ez hol található a játékban? A zombis nem az, az offline résznél pedig csak LAN-os és split screenes lanparti van (élő játékosok LAN-on vagy több kontrollerrel).

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#19581) Edgeri


Edgeri
senior tag

(#19582) kelzsoca válasza Sipi (#19580) üzenetére


kelzsoca
félisten

És a Combat Traininggel mi a helyzet? Állítólag van benne egy mód, amikor botok ellen lehet harcolni - ez hol található a játékban?

Igen, ez benne van, ehhez csak a multihoz kell belépni, és ott megtalálható.

https://vertigostore.eu

(#19583) F.B.I. válasza f27 (#19563) üzenetére


F.B.I.
veterán

Hát az összes szalagkábel a helyén van, a 40Gb-os gépben 1 kicsi van, ami az usb panelhez csatlakozik, többet nem láttam benne, nincs megtörve, semmi baja és gondolom ha xar lenne nem menne az USB sem, jól látom? :F

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#19584) f27 válasza F.B.I. (#19583) üzenetére


f27
aktív tag

:( nem látod jól!
az USB-k a panelon vannak fixen! ott nincs kábel.
A táp előtt van egy kis panel az alá bekanyarodik egy kb másfél centi kábel.azt húzd ki nézd meg nem e oxidálodott meg kicsit.Ha szép tiszta told vissza. :U

(#19585) F.B.I. válasza f27 (#19584) üzenetére


F.B.I.
veterán

Bocs, tévedtem, azt a kábelt is néztem, hibátlan és a helyén van. Ha mégis xar lenne lehet olyat venni? Ez lenne a baja?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#19586) Sonja


Sonja
veterán

Jeee, hívott az 576! Holnap hozzák a Need for Speed: Hot Pursuit Limited Edition-t! :C :R

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#19587) Sipi válasza kelzsoca (#19582) üzenetére


Sipi
addikt

Köszönöm! Némileg félreértettem, a neten rossz elnevezés terjedt el... Jipppí! :)
S

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#19588) nokia párti válasza Sonja (#19586) üzenetére


nokia párti
őstag

Azt hittem már a GT5-t. :D

(#19589) f27 válasza F.B.I. (#19585) üzenetére


f27
aktív tag

inkább csak kontaktosal találkoztam.esetleg probáld ki másik vezérlővel,bár tudom a válaszod,honnét vegyél :U
Sajna nekem is csak 60Gb verzióé van itthon.

(#19590) Sonja válasza nokia párti (#19588) üzenetére


Sonja
veterán

Nekem az biztos nem kell. ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#19591) F.B.I. válasza f27 (#19589) üzenetére


F.B.I.
veterán

Valamit csinálok vele csak nem tudom mi lesz a megoldás ha tényleg be van szarva a kábel, veszek egy halott 40Gb-os gépet 15K-ba és átépítem belőle? :F :(

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#19592) v!ct0y válasza Sonja (#19586) üzenetére


v!ct0y
veterán

Jövő hét szerdáig el lennék vele én is ;]

(#19593) f27 válasza F.B.I. (#19591) üzenetére


f27
aktív tag

Ha hardver hibás akkor igen gyakorlatilag annyi lenne.
De ha driver probléma akkor szívás.
én várnék min addig amég nemlesz megint egy frisítés,hátha csak sz@rúl telepített valamit a gép. :U

(#19594) csimpi1


csimpi1
tag

A Toslink csatlakozó az szabvány, ugye? Vettem egy 20m-es optikai kábelt, azzal kötöttem össze a PS3-at a z-5500-zal.
Miután bekábeleztem a szobát (laza 2 óra :W ) akkor vettem észre, hogy a kábel nem pattan be a helyére, hanem szinte lötyög a foglalatban.
Mit tudok tenni? Így a hangátvitel nem stabil, néha akadozik.... :F

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#19595) kelzsoca válasza csimpi1 (#19594) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, az szabvány, ha megcseréled a két végét, akkor is lötyög valamelyik helyen?

https://vertigostore.eu

(#19596) Gebriel


Gebriel
veterán

Nem tud valaki esetleg egy eladó G25 Logitech kormányt :F

(#19597) nokia párti válasza Gebriel (#19596) üzenetére


nokia párti
őstag

Hát igen, mindenki nehezen talál.Amik meg vannak azok meg úgy elvannak szálva az árral, hogy az már fáj. :( Én nekem is vagy egy 1 hónapig kellett keresgélnem, és végül találtam is egyet jó áron jó állapotban. Ugye azért egy DFGT-vel, nem lesz olyan élvezetes tolni a GT5-t. Ahhoz kellene amúgy ?

(#19598) nokia párti


nokia párti
őstag

Itt van egy:
[link]
Kicsit drága, de attól még le-lehet alkudni egy 35-re. :D

(#19599) csimpi1 válasza kelzsoca (#19595) üzenetére


csimpi1
tag

Nehéz volt megcserélni, sőt gyakorlatilag csak a ps-ben tudtam megnézni minkét végét. A ps-ben még csakcsak elmegy, bár korántsem jó, de a régi optikai kábelem oda is tökéletesen bepattan. De a z-5500 control podjában annyira lötyög, hogy ha megmozdítom, akkor kiesik. A régi oda is jó.

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#19600) kelzsoca válasza csimpi1 (#19599) üzenetére


kelzsoca
félisten

Akkor az eléggé gyári hibás darab :F

https://vertigostore.eu

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.