Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19201) TerryBogard válasza TerryBogard (#19200) üzenetére


TerryBogard
tag

B@zd meg mindenki hülye a héten, eladóval beszélek:

Légyszíves nézd meg van-e benne német nyelv ! PS 3 menüje: Settings - System settings - system language és ezt deutsch-ra állítsd át és úgy indítsd el a játékot!

Válasz erre: most mar mindegy mert mar be van csomagolva
amugy meg jobb az angol:)

@ny@d :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W , torok elvágós szmájli

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#19202) kelzsoca válasza TerryBogard (#19201) üzenetére


kelzsoca
félisten

Heavy Rain-be biztos hogy van Német nyelv :)

https://vertigostore.eu

(#19203) nickwaren válasza TerryBogard (#19201) üzenetére


nickwaren
tag

Németül beszélnek benne, csak a rádió marad benne angol, viszont valami borzalmas hangzása van a német szinkronnak. Illetve elérhetővé válik benne a bajor kantáras rövidgatyó is. :DDD

(#19204) TerryBogard válasza nickwaren (#19203) üzenetére


TerryBogard
tag

Ugye BLES-00521 kódú játékról beszélünk és az írások is németek nem csak a szinkron. Angolul végigtoltam alap 2X DLC 2x PC-n 1080p very high-n minden csak nem értettem mit mondanak nekem olyan volt mintha kínaiul beszéltek volna,
És hogy állítom át németre?

Leszurom magam ha nem kapok rá választ.

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#19205) nickwaren válasza TerryBogard (#19204) üzenetére


nickwaren
tag

Ne tapadjon a kezemhez vér, inkább válaszolok :D .

Igen, a BLES-00521-ről beszélek, és a Jimmy kiegészítőben néztem. Minden felirat német szóval no para, a beállítások meg azok voltak,amiket te mondtál.

(#19206) zuzu000 válasza TerryBogard (#19204) üzenetére


zuzu000
őstag

látom válaszoltak már

[ Szerkesztve ]

(#19207) TerryBogard válasza nickwaren (#19205) üzenetére


TerryBogard
tag

Remélem ez a játék nem lesz kivétel. Pénteken akkor töltöm le ezerrel a DLC-ket :C

Végre egy normális ember, köszönöm! :R :R

Uncharted 1-2 -nél alig bírtam felszedni a földről az állam :Y amikor meghallottam hogy németül nyomják. :Y

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#19208) zuzu000 válasza zuzu000 (#19206) üzenetére


zuzu000
őstag

valaki nekem nem tud segíteni?

(#19209) DM-Fan válasza TerryBogard (#19207) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"Végre egy normális ember, köszönöm!"

Tudod, van olyan ember is, aki nem egész nap a PS3 előtt ül, hanem dolgozik is. Én ez utóbbi kategóriába tartozok. Ezer bocsánat, hogy csak most tudtam volna megnézni neked, és nem tudtál várni 24 órát sem, de látom, tárgytalan a dolog. Többek közt a BLES-kódot is tőlem tudtad meg, de ez se zavarjon, türelmetlen barátom!

Arról meg jobb, ha tudsz, hogy a privát üzenetváltás fórumba másolása még részleteiben is szigorúan tilos! (fórum alapelv)

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#19210) Matekb


Matekb
csendes tag

Srácok, FIFA 11-nél nem lehet valahogy kijátszani a rendszert? Ugye megvettem a játékot, beregisztráltam a kódot, amit kaptam vele, csak másik PSN account-al már nem lehet vele online játszani. Ez most komoly? Nem lehet valahogy megoldani? Próbáltam teljesen véletlen kódokat beírni, de nem sikerült...

(#19211) kelzsoca válasza Matekb (#19210) üzenetére


kelzsoca
félisten

Valószínűleg nem, és ezt a módszert a többi multis játékoknál is be szeretnék vezetni, tehát más gép/account is játszhat majd online, de azért fizetni kell újra, bizonyos összeget :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#19212) Matekb válasza kelzsoca (#19211) üzenetére


Matekb
csendes tag

Jó nagy barmok az hét szentség.

(#19213) Matekb válasza kelzsoca (#19211) üzenetére


Matekb
csendes tag

Jó nagy barmok az hét szentség.

(#19214) manutdzoli válasza Mazsika (#19077) üzenetére


manutdzoli
senior tag

13k volt postával,netről rendeltem.Egy-két(nem is egy-két :(( ) nagyon idegesítő hiba ellenére szerintem jó játék.

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#19215) TerryBogard válasza DM-Fan (#19209) üzenetére


TerryBogard
tag

A BLES kódra azért voltam kíváncsi hogy meg-e tudom kérdezni tőled, mert én is ilyen kódú játékot kerestem mert ez jó az UK storehoz,mert hülye nem vagyok hogy mondjuk USA-sat vegyek. Én is dolgozok és azért voltam türelmetlen mert nekem nem mindegy hogy 4e Ft-ot spórolok egy játékon vagy nem, de szerintem te biztos jobban keresel mint én. :U

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#19216) DM-Fan válasza TerryBogard (#19215) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"Én is dolgozok és azért voltam türelmetlen mert nekem nem mindegy hogy 4e Ft-ot spórolok egy játékon vagy nem, de szerintem te biztos jobban keresel mint én."

Ráadásul még személyeskedsz is, gyönyörű. Tudod kitől kérj legközelebb segítséget!

Get Moded!

(#19217) TerryBogard válasza DM-Fan (#19216) üzenetére


TerryBogard
tag

Tudod, van olyan ember is, aki nem egész nap a PS3 előtt ül, hanem dolgozik is.
Mire akartál ezzel célozni?

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#19218) Gebriel válasza TerryBogard (#19217) üzenetére


Gebriel
veterán

Hogy türelmetlen vagy. ;)

DM-Fan
Nehogy már megsértődj ezen. :N

[ Szerkesztve ]

(#19219) TerryBogard válasza Gebriel (#19218) üzenetére


TerryBogard
tag

Jó, úgyis hülyén jövök ki az egészből.
De legalább megtudtam azt amiben 90%-ban biztos voltam és le is lettem b@szva.
Ma se keltem fel hiába. :DDD
Még ő mondta itt régebben valakinek hogy használtan éri meg játékot venni, gondoltam spórolok. A türelem rózsát terem, de mást meg nem.

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#19220) kelzsoca válasza Gebriel (#19218) üzenetére


kelzsoca
félisten

Dobtam privit.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#19221) DM-Fan válasza TerryBogard (#19219) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"Még ő mondta itt régebben valakinek hogy használtan éri meg játékot venni, gondoltam spórolok. A türelem rózsát terem, de mást meg nem."

Az első mondatot továbbra is fenntartom, szerintem nem hazudtoltam meg azzal, hogy munkaidő alatt nem a Te kérdéseidre válaszolok. A másodikra meg: ha nálad az a türelem, hogy annak ellenére, hogy megígértem neked, hogy megnézem még egy napot sem voltál képes várni, akkor gratulálok! Amúgy meg szóval nem írtad tegnap, hogy tegnapelőttre kellett volna. De ennyi erőfeszítéssel, amit a puffogásba, meg az idétlen képek linkelgetésébe, illetve a privát üzenetek beollózásába öltél, utána is nézhettél volna más forrásból, ha már ennyire nem tűrt halasztást a dolog. De biztos úgy van, ahogy magad írtad: mindenki hülye a héten. Csak Te nem.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#19222) TerryBogard válasza DM-Fan (#19221) üzenetére


TerryBogard
tag

De legalább megtudtam azt amiben 90%-ban biztos voltam

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#19223) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok. Nagyon agyalok egy PS3 vásárlásán. Szerintetek megéri megvárni a decemberi karácsonyi örületet, hogy hátha lesz valami akció vagy megvehetem most, mert késöbb sem változnak az árak, nem kapok plusz egy dzsojsztikot, játékokat stb.....?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#19224) kelzsoca válasza jacis (#19223) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hát a karácsonyi szezon csak felfelé szokta tolni az árakat, ha bundle packra gondolsz, akkor biztos lesz valami kedvcsináló, de lehet olcsóbban megúszod ha az adott játékot majd használtan szerzed be a gép mellé :)

+joy (az 1 joyon felül ami alapból jár) már régóta nincs, általában nagyobb hdd, és 1-2 játék szokott lenni plusz opcióként, de ez az áron is látszik :)

https://vertigostore.eu

(#19225) HaroWerks


HaroWerks
senior tag

Elkészült a Gran Turismo 5

Még a végén tényleg megjelenik idén :)

(#19226) kelzsoca válasza HaroWerks (#19225) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem megmondtam én és még itt páran hogy a karácsonyi szezonra lett direkt eltolva a játék érkezése :)

.........................

Van egy eladó Castlevania Lords of Shadow játékom, ha valakit érdekel.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#19227) papsZa válasza kelzsoca (#19226) üzenetére


papsZa
tag

Van egy eladó Castlevania Lords of Shadow játékom, ha valakit érdekel.

Ilyen gyorsan kijatszottad vagy netan nem tetszik? Irnal rola par szot, hogy megis milyen?

Elore is koszi :R

HP 8710p

(#19228) blazsey2 válasza HaroWerks (#19225) üzenetére


blazsey2
senior tag

Ezt már csak akkor hiszem el ha a játék bent lesz a gépemben :D

PSN ID:blazseydr

(#19229) Djuree


Djuree
félisten

már nyomják a gt5-öket :K dec elején talán kijön... :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19230) Def26 válasza Djuree (#19229) üzenetére


Def26
félisten

Jó kis Japán picsa. Hmmm. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19231) v!ct0y válasza Def26 (#19230) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hát igen én is őt nyomnám inkább:DDD

(#19232) jacis válasza kelzsoca (#19224) üzenetére


jacis
nagyúr

Értem. Akkor lehet hogy érdemes megvenni most és még hozzá egy +joy-t.
Köszi.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#19233) kelzsoca válasza papsZa (#19227) üzenetére


kelzsoca
félisten

A játék az idei év nagy meglepetése számomra.

Egyszer kijátszottam a játékot, a platina elérése nagyon hosszú folyamat, valószínűleg most nem kezdem el, majd inkább máskor jóárasítva beszerzem újra :)

A játékról pedig annyit mondanák hogy számomra nagyobb játékélményt adott mint a God of War III.

Kratos mehet a sarokba kukoricára térdelni :DDD

Hosszú sorokat lehetne róla írni, de a komolyabb oldalakon letesztelték már a játékot, én is azokkal a tesztekkel értek egyet teljes mértékben:

Pozitívumok

Szemet gyönyörködtető grafika
Szívszaggatóan szép muzsika
A Gyűrűk Ura színvonalával vetekedő hangulat
Hosszú és tartalmas játékidő
Remek szavatosság
Kellemes egyvelege a hentelésnek, platformnak és logikázásnak
Döbbenetes bossfightok

Negatívumok

A fix kamera nem mindig működik jól
Pokolian nehéz
Apróbb bugok azért vannak
----------------------------------------
(#19230) Def26

A gyűjtői kiadás mellé ajándék egy ilyen japán kiscsaj is ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#19234) nokia párti válasza Djuree (#19229) üzenetére


nokia párti
őstag

Én csak, akkor fogom már elhinni, ha a kezemben lesz, bár már lehet, hogy a sok halasztás miatt még akkor se.

Kelzsoca:
"A gyűjtői kiadás mellé ajándék egy ilyen japán kiscsaj is"
Mondd már meg, hogy hol lehet ilyen kiadást rendelni rendelekk egyet. :DD :C

[ Szerkesztve ]

(#19235) Def26 válasza nokia párti (#19234) üzenetére


Def26
félisten

Aláírásodhoz szólva, hogy már készítik a Blahán az asztalt számodra. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19236) nokia párti válasza Def26 (#19235) üzenetére


nokia párti
őstag

Lehet. :DDD

(#19237) kelzsoca válasza nokia párti (#19236) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mondjuk az aláírásban annyit megváltoztatnék hogy hol is táncolj, nyilván otthon a konyhaasztalon nem kihívás :DDD

https://vertigostore.eu

(#19238) nokia párti válasza kelzsoca (#19237) üzenetére


nokia párti
őstag

Jó ötlet. :D

[ Szerkesztve ]

(#19239) kelzsoca válasza nokia párti (#19238) üzenetére


kelzsoca
félisten

De csak akkor ha feltöltöd a youtube-ra :)

https://vertigostore.eu

(#19240) nokia párti válasza kelzsoca (#19239) üzenetére


nokia párti
őstag

Hát még meggondolom, de nem biztos. :P

[ Szerkesztve ]

(#19241) Djuree válasza Def26 (#19230) üzenetére


Djuree
félisten

tudom hogy jó. szted ki csinálta a felvételt? :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19242) blazsey2


blazsey2
senior tag

Sikerült szereznem egy pár ősz hajszálat,de az Uncharted 2-őt megcsináltam platinára :C

PSN ID:blazseydr

(#19243) dunc válasza nokia párti (#19234) üzenetére


dunc
nagyúr

"Komolyan, ha megjelenik ez a GT5 valamikor , akkor mezítelenül táncolok otthon az asztalon"

Te állat :DDD

(#19244) kelzsoca válasza blazsey2 (#19242) üzenetére


kelzsoca
félisten

Gratula, most jöhet a Castlevania ;]

https://vertigostore.eu

(#19245) blazsey2 válasza kelzsoca (#19244) üzenetére


blazsey2
senior tag

Köszönöm,a Castlevaniát nem :N azt meghagyom neked ;)
Most majd a Resident 5 lesz a soron,már csak pár pálya hiányzik hozzá.

PSN ID:blazseydr

(#19246) kelzsoca válasza blazsey2 (#19245) üzenetére


kelzsoca
félisten

Azt gondoltam, most nem volt itthon kellő mennyiségű nyugtató, és sűrű az év vége, így most eladtam, majd jóárasítva valamikor ismét beszerzem, és kiplatinázom :)

https://vertigostore.eu

(#19247) papsZa válasza kelzsoca (#19233) üzenetére


papsZa
tag

Szuper! Jol ereztem a demobol, hogy tuti befuto lesz.
Koszonjuk az osszegzest! :R

HP 8710p

(#19248) kelzsoca válasza papsZa (#19247) üzenetére


kelzsoca
félisten

Bizony, pedig a demo nem is sokat mutat :)

https://vertigostore.eu

(#19249) csimpi1


csimpi1
tag

Nekiálltam a Dead Space játéknak. A vaterán sikerült találni egy karcmentes, magyar nyelvű darabot 3000.- pénzért.
Ma kezdtem el, egyedül, otthon, koromsötétben. Csak a 90pár centis lcd és a z-5500.
Szégyen ide vagy oda, de 30 évesen fél óra játék után inkább betettem a Fifát.
Már-már kellemetlenül félelmetes és feszült a játék, a sötét és a hangfalrendszer rengeteget dob a hangulaton.
Erre vártam, hogy félhessek egy játékon, hát most megkaptam!

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#19250) DM-Fan válasza csimpi1 (#19249) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Én is éreztem néha azt, hogy rendesen meg van komponálva egy-egy jelenet. Utoljára A dolog c. film alatt éreztem olyan borzongást, mint ezen játék alatt: már azt hinnéd, hogy leszedted a lényt, szétesett darabjaira, majd a darabjai kelnek önálló életre és jönnek tovább feléd. Mindemellett a story sem rossz, kíváncsi leszek a második részre.

Ha van lehetőséged, nézd meg a Dead Space - Downfall c. animációs filmet, ami a játék előzményét dolgozza fel! Semmi extra, nem kell nagy durranásra számítani, de még jobban érthető általa a történet. Amúgy szerintem méltatlanul mellőzött sci-fi shooter-rrel állunk szemben, ami igen jól sikerült.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.