Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19301) BaliJack válasza Vladi (#19294) üzenetére


BaliJack
aktív tag

Melyiket néztétek?
Még van Little Big Planet is, ha jól emlékszem, van belőle demó is.

(#19302) heim


heim
tag

Köszi a válaszokat.

Az Assassin's Creed 1-2 ről van véleményetek, már egy ideje szemezek velük.... Az Unchartedek után nekikugranék....érdemes?

[ Szerkesztve ]

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#19303) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Urak! :)

Hamarosan lesz egy eladó Dante's Inferno játékom jó áron eladó, ha valakit esetleg érdekelne.

https://vertigostore.eu

(#19304) ragingspears


ragingspears
tag

Sziasztok!

Biztos már uncsi a téma, de a PS3 vs. XBox360 gépvásárlás kapcsán kérdeznék néhány dolgot.

PS3: Mennyire hátrány az, hogy teljes játékokat nem lehet felmásolni a winchesterre?
Nagyon rossz pont ez az Xbox360-hoz képest? Mennyi idő alatt használódik el a PS3 olvasófeje? Vannak-e kifejezetten "olvasófej gyilkos" játékok? Sony-nál tervben van véve a winchesterre másolás lehetőségének engedélyezése?
PS3: Másolt blu-ray filmeket lejátszik a masina?
PS3 online játék: Sokkal kevesebb a magyar felhasználó a neten, mint Xbox360 esetében? PS3-nál ugyebár ingyenes az online játék, de "olyan" is?
Mindkét konzol: Külföldi weboldalakról játék rendelés esetén van-e lehetőség PayPal vagy AlertPay-es fizetésre?
Mindkét konzol: Egyelőre ugyan nálam nincs tervben a kiegészítő, de melyikben láttok több fantáziát: Kinect vagy Move?
Még egy utolsó: PS3-ra nagy húzónévnek ígérkezik a GT5 (már mióta :-)), XBox 360-nál várható mondjuk 1 éven belül érkezik-e valamilyen világot megrengető exkluzív dobás?

Előre is köszi a segítséget.

(#19305) chubii válasza ragingspears (#19304) üzenetére


chubii
senior tag

Szia!
Az olvasófej kb. 2 év alatt megy tönkre ( intenzív használat mellett hamarabb), ha jól tudom.
PS3 MEdia server segítségével mindenféle videót át lehet játszani ( BD, avi, mp4... stb)
Kifejezetten "olvasófej gyilkos" játék a CoD 6. Annál rendesen megizzad a gép.
A többiről majd nyilatkoznak mások....

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#19306) polonic válasza heim (#19302) üzenetére


polonic
félisten

Számomra a legjobb játékok. Nagy kedvenceim. Igaz, nekem pc-re vannak meg. Bánom, hogy nem collectors edition van ezekből.
A történet az valami nagyon jó. Olyan dolgot találtak ki, amin csak néztem. A történelem bizonyos eseményeihez és a valláshoz is kapcsolódik a történet. Nagyszerű.
Jó, ezeket én elfogultságból írtam, de a 8 milliós eladási szám is mutatja mennyire jó játék.
Tehát tűkön ülve várom a Brotherhood-ot, csak pc-re megint később jön. Ezért is akarok ps3-at.

[ Szerkesztve ]

(#19307) kelzsoca válasza ragingspears (#19304) üzenetére


kelzsoca
félisten

Üdv!

PS3: Mennyire hátrány az, hogy teljes játékokat nem lehet felmásolni a winchesterre?

Minden játék bizonyos mennyiséget installál a hdd-re, de az egész játékot (kivéve a store-on vásároltat) nem lehet merevlemezre telepíteni, így nyilvánvaló hogy az olvasófej kopik ezáltal.

Nagyon rossz pont ez az Xbox360-hoz képest?

Fogjuk rá hogy igen.

Mennyi idő alatt használódik el a PS3 olvasófeje?

~5000 óra, ennél kevesebb vagy több is lehet.

Vannak-e kifejezetten "olvasófej gyilkos" játékok?

Call of Duty MW2

Sony-nál tervben van véve a winchesterre másolás lehetőségének engedélyezése?

Biztos hogy nincs, és nem is várható.

PS3: Másolt blu-ray filmeket lejátszik a masina?

Nem, nem játszik le mkv fájlt sem, erre sem lesz megoldás, az ilyen filmeket át kell konvertálni másik formátumra (lásd 1. hsz.)

PS3 online játék: Sokkal kevesebb a magyar felhasználó a neten, mint Xbox360 esetében? PS3-nál ugyebár ingyenes az online játék, de "olyan" is?

Igen, kevesebben vannak fent, de az hülyeség hogy az ingyenes multi miatt rossz lenne valamiért.

Mindkét konzol: Külföldi weboldalakról játék rendelés esetén van-e lehetőség PayPal vagy AlertPay-es fizetésre?

Paypal vagy dombornyomott kártya, esetleg Visa kártyák.

Mindkét konzol: Egyelőre ugyan nálam nincs tervben a kiegészítő, de melyikben láttok több fantáziát: Kinect vagy Move?

Ezt neked kell tudnod melyik jön be igazán, a ps3 vezérlő esetében fizikailag fogsz egy tárgyat, a boxos vezérlőnél meg magad vagy az irányító.

Még egy utolsó: PS3-ra nagy húzónévnek ígérkezik a GT5 (már mióta :-)), XBox 360-nál várható mondjuk 1 éven belül érkezik-e valamilyen világot megrengető exkluzív dobás?

PS3-ra azért nem csak ez az egy húzócím van, de a másik konzolra is vannak húzócímek, szintén neked kell eldönteni melyik játékok érdekelnek.

Hogy jön -e valami nagy dobás?
Erre én most nem tudok válaszolni, viszont van itt pár aktív xboxos emberke, ők jobban naprakészek ez ügyben :)

https://vertigostore.eu

(#19308) Sonja válasza kelzsoca (#19307) üzenetére


Sonja
veterán

"PS3: Másolt blu-ray filmeket lejátszik a masina?

Nem, nem játszik le mkv fájlt sem, erre sem lesz megoldás, az ilyen filmeket át kell konvertálni másik formátumra (lásd 1. hsz.)"

Eddig lejátszotta, de volt egy olyan update elvileg, ahol már kivették a lehetőséget. Akkor tényleg kivették és már nem lehet lejátszani? :F Sajna már nincs nálam írott Blu-ray lemez.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#19309) kelzsoca válasza Sonja (#19308) üzenetére


kelzsoca
félisten

Egyik ismerősön a napokban próbálta és nála már nem ment a dolog :F

https://vertigostore.eu

(#19310) Sonja válasza kelzsoca (#19309) üzenetére


Sonja
veterán

Akkor tényleg kivették. :(((

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#19311) ragingspears


ragingspears
tag

Kösz szépen az infókat, chubii és kelzsoca.

(#19312) james008bond válasza David93Pecs (#19295) üzenetére


james008bond
őstag

Nem. Azt kiírná.

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#19313) james008bond válasza anulu (#19291) üzenetére


james008bond
őstag

Hibakód: 80029564

Most kaptam Sony-tól levelet, megpróbálom az alapján "javítani" Safe Módban...

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#19314) james008bond válasza Sonja (#19308) üzenetére


james008bond
őstag

Épp egy átmásolt ( Full Back Up ) lemez megy, hibátlanul. Eredeti Blu-Ray lett írhatóra másolva ( biztonságból, ugye ) és a legfrissebb firmware-al lejátssza. Most
nem mkv-ról beszélek.

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#19315) csimpi1 válasza jookomak (#19297) üzenetére


csimpi1
tag

Ha esetleg valaki innen rendelne, akkor dobjon rám legyen oly kedves egy privát üzenetet! Én is szeretnék egyet, de a netes rendeléshez droid vagyok.
Köszönöm! :R

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#19316) zuzu000


zuzu000
őstag

néhány játékom eladó/cserélhető,nézzetek be :
katt

(#19317) csimpi1


csimpi1
tag

Emlékszik valaki ps2-őn a Suffering című játékra?
Valami hasonlót el tudnék képzelni ps3-ra is!

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#19318) Sonja válasza james008bond (#19314) üzenetére


Sonja
veterán

Persze, arról beszéltem én is. :K Akkor jó, ha nem vették ki belőle! :C

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#19319) kelzsoca válasza csimpi1 (#19317) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az egy börtönhorror game volt, pc-n kitoltam mindkét részét :)

https://vertigostore.eu

(#19320) chubii


chubii
senior tag

Ha valaki játszik HAWX-szal, vegyen fel barátlistára !

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#19321) Vladi válasza BaliJack (#19301) üzenetére


Vladi
nagyúr

Az Indiana Jonest néztük. Fél óra alatt kipörgött a demon. Úgyhogy beszereztük. :D
Megnézem majd azt is, köszi. :K

Viszont elég kevés a 2 személyes játékok. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#19322) chubii válasza Vladi (#19321) üzenetére


chubii
senior tag

Autós,motoros 2 személyes játéknak ott van még a Motorstorm Pacific Rift ( van benne olyan opció is,hogy a kontrollert jobbra-balra döntve lehet irányítani a járműveket, így kicsit mókásabb a játék ) és a GT5 Prologue. Mára már eléggé mérséklődött az áruk , olyan 2-3000 forintért hozzá tudsz jutni a játékokhoz.....
Lego sorozatból érdemes többfélét is kipróbálni. pl más stílus a lego star wars, meg a lego batman is ....

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#19323) realbence


realbence
csendes tag

Tanácsokat kérnék tisztára be vagyok szarva, tegnap amikor bekapcsoltam a gépet egyből elkezdett maxon működni a hűtés, de úgy, hogy odatettem a kezem a hátsó rácshoz és szabályosan ömlött ki a hideg levegő. A gép hangja se volt jobb, elég hangos volt ventilátor. Megpróbáltam újraindítani, nem reagált ezért kihúztam a konnektorból.Pár másodperc után visszadugtam, újra bekapcs semmi baja nem volt.Ma megint bekapcsoltam ugyanaz a jelenség, megint próbáltam újraindírani, megint nem sikerült.Most se volt semmi baj második indításra.Tegnap és ma is több órán át használtam, de nem volt semmi, csak a bekapcsoláskor.Mi lehet a baja?Gondolom szervíz lesz belőle :(
(amúgy júniusi a gép szóval gari még megvan)

(#19324) DM-Fan válasza realbence (#19323) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Szerintem ez az a bizonyos ventillátor-túlvezérlési típushiba, ami jellemző egyes PS3-akra. A Konzolvilág honlapján is látható, hogy hozzák a tipikus hibajelenségek között (ők 6 eFt-ért javítják). Persze ha garis a géped, akkor nincs gond, vidd be, mert ez nem normális jelenség, aztán nehogy később nagyobb baj legyen belőle!

Get Moded!

(#19325) realbence


realbence
csendes tag

Kössz, hogy ilyen gyorsan reagáltál.Amúgy a konzolvilágnál vettem a gépet.Még egy kérdés, nekem kell felvinni a gépet, leadni, elküldik Franciaországba majd amikor kész felmenni érte?

(#19326) kelzsoca válasza realbence (#19325) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hááát... ezt majd inkább a boltba kérdezd meg, ki tudja hogyan intézik a garanciát.

https://vertigostore.eu

(#19327) DM-Fan válasza realbence (#19325) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Így van, ugyanis a Sony nem ad háztól-házig garanciát, mint a Microsoft az Xbox-ra, a Konzolvilág pedig tuti nem megy ki neked érte, szóval igen, beviszed, leadod a garipapírokkal együtt, kiküldik, 2-3 hét múlva pedig mehetsz érte. Hívd fel a Konzolvilágot, de szerintem ők is azt mondják, hogy vidd egyenesen a hivatalos szervizbe, ami a Hireltech Kft.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#19328) realbence


realbence
csendes tag

Köszönöm szépen a segítséget mindkettőtöknek. :C

(#19329) kelzsoca válasza DM-Fan (#19327) üzenetére


kelzsoca
félisten

Én annyi információval egészíteném ki, hogy tudtommal a konzolvilág nem ad hivatalos Sony garanciajegyet a vásárlóknak, csak bolti garancia vonatkozik a gépekre, ha ezt valaki meg tudja cáfolni akkor tegye, de nekem ilyen információim vannak a boltról.

https://vertigostore.eu

(#19330) realbence


realbence
csendes tag

Sajnos nemtudom cáfolni, hülye voltam, utólag jöttem rá :((

(#19331) Gebriel válasza kelzsoca (#19329) üzenetére


Gebriel
veterán

Én amikor vettem a gépet tőlük akkor bolti garanciapapírt kaptam, de amikor eladtam a gépet akkor az tönkre ment, a vevő a méltányossági garanciával megtudta szervizeltetni a gépet a bolti garanciapapírral . Rákeresve itt a fórumon meglehet találni ezzel kapcsolatos postokat. Mennyire változott ez azóta nem tudom. :(

[ Szerkesztve ]

(#19332) kelzsoca válasza realbence (#19330) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hívd fel a boltot és kérdezz rá miként működik a gariztatás :K

https://vertigostore.eu

(#19333) Mazsika válasza realbence (#19330) üzenetére


Mazsika
őstag

kérlek majd írd le mit mondtak a konzolvilágnál, mert én is tőlük vettem a gépet és nincs sony garipapírom, így kíváncsi vagyok hogy intézik a dolgot! köszi szépen!

Dáccsika

(#19334) Sonja


Sonja
veterán

:C

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#19335) blazsey2 válasza Sonja (#19334) üzenetére


blazsey2
senior tag

Ide vele ;)

PSN ID:blazseydr

(#19336) v!ct0y válasza Sonja (#19334) üzenetére


v!ct0y
veterán

De gyönyörű :)

(#19337) kelzsoca válasza Sonja (#19334) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ez az a lemez amit idén nem tesztek be a gépbe ugye? :DDD

https://vertigostore.eu

(#19338) dunc


dunc
nagyúr

Felhívtam a Pécsi Sony szervizt ,és megkérdeztem a garancia papír témát, anélkül szóba se állnak az emberrel !!! (én amikor rendeltem felhívtam a konzolstudiós arc figyelmét,hogy nehogy kimaradjon. Ha valaki nem kapott menjen be oda ahol vette ,és törjön zúzzon !!!

(#19339) kelzsoca válasza dunc (#19338) üzenetére


kelzsoca
félisten

én amikor rendeltem felhívtam a konzolstudiós arc figyelmét,hogy nehogy kimaradjon.

Abban a boltban mindig adják hozzá :)

Ha valaki nem kapott menjen be oda ahol vette ,és törjön zúzzon !!!

Késő bánat, ezt a vásárlás pillanatában kellett volna kérni/intézni, vagy erre figyelni :)

https://vertigostore.eu

(#19340) dunc válasza kelzsoca (#19339) üzenetére


dunc
nagyúr

Nézd ha én beszop@m mert kicsalnák a papírt,és anyagi kár érne akkor légy nyugodt,hogy elrendezném a dolgot. :))
Amúgy a pappírra figyelmeztettek a konzolstúdió esetébe is itt a fórumon ,azért jeleztem külön is. :)

(#19341) kelzsoca válasza dunc (#19340) üzenetére


kelzsoca
félisten

Persze, gondolom :)

A Sony garijegy még azért is fontos, mert az 1 év lejárta után a +2 év méltányossági garancia érvényesítéséhez is szükséges.

https://vertigostore.eu

(#19342) heim


heim
tag

én a konzolstudióban vettem és fogalmam sem volt még akkor erről az eredeti vagy sem sony garanciáról de adtak hozzá, úgy hogy nem kértem eredetit...

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#19343) dagoniat


dagoniat
tag

A Multiplayer Mod Fejlodese a COD sorozatban:
[link]
:))

Tudjátok, NOVEMBER 9!!!!

(#19344) Djuree válasza dagoniat (#19343) üzenetére


Djuree
félisten

még mindig a cod1 az etalon :C mennyit nyomtam azt bakker,,,,

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19345) BaliJack válasza kelzsoca (#19339) üzenetére


BaliJack
aktív tag

Abban a boltban mindig adják hozzá

Vagy nem mindig, pl. nekem sem adtak...
Vásárlás éve: 2008.

(#19346) kelzsoca válasza BaliJack (#19345) üzenetére


kelzsoca
félisten

Akkor úgy mondom hogy mostanság :)

Egyébként érdekes én az Überkonzolnál vettem a gépet, és automatikusan töltötte is ki a srác a papírt, szólnom sem kellett.

(#19344) Djuree

Én meg a cod2-be tettem bele jópár órát :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#19347) Sonja


Sonja
veterán

PlatinumShop-ban is adják a SONY garipapírt, én ott vettem a gépet! :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#19348) zuzu000 válasza kelzsoca (#19346) üzenetére


zuzu000
őstag

jaja az überkonzolban tényleg szó nélkül adnak.akkor még nem értettem a garikhoz,szerencsém volt hogy ott vettem

[ Szerkesztve ]

(#19349) zso79 válasza Sonja (#19347) üzenetére


zso79
őstag

Meg tudná valaki mutatni, hogy is néz ki ez a papír?

(#19350) zuzu000 válasza zso79 (#19349) üzenetére


zuzu000
őstag

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.