Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19701) csimpi1


csimpi1
tag

Van tapasztalata valakinek optikai kábel toldásában? Ps3-at kötnék össze z-5500-zal. Van egy 7 m-es kábelem, de 15m kellene. Tudok venni 10m-est és azt toldanám.
Megbízható ez a hosszabbítás?

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#19702) Sonja válasza csimpi1 (#19701) üzenetére


Sonja
veterán

Egy ilyennel tökéletesen megbízható!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#19703) csimpi1 válasza Sonja (#19702) üzenetére


csimpi1
tag

Pont innen venném! Köszönöm! :R

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#19704) v!ct0y válasza anulu (#19700) üzenetére


v!ct0y
veterán

De most ha én beteszem a játékot bejelentkezek a USA regemmel attól még az ugyanúgy működni fog az UK regemmel is mint a többi játék nem ?

(#19705) Marked


Marked
tag

Hali! Haverommal most olyan gondunk van PS3-on, hogy GRID-nek nem működik a multiplayerje! Máskor sokat nyomtuk private machbe, most is akartuk, de akár ő, akár én hostolok, ezt az üzenetet kapjuk: "session error: unable to connect to the session"
Más szervereken is ezt az üzenetet kapom, de pl. "Quick Mach"-re nyomva sikerült csatlakoznom egy szerverre. Valaki tudja mi lehet a gond? Régen működött! :O :( :F

[ Szerkesztve ]

(#19706) vhunor


vhunor
őstag

No, ma hirtelen felindulásból vettem egy Logitech Driving Force GT, remek kis gépezetnek tűnik fél óra gyorsteszt után. Jöhet a GT5.

(#19707) rocket válasza kelzsoca (#19686) üzenetére


rocket
nagyúr

Xbox360 eseteben hazhoz jonnek, es a szerviz kozpontban kot ki a geped.
Sonynal neked kell bevinni a nem eppen minden sarkon talalhato szervizek egyikebe, aztan kitudja mikor kuldik majd ki javitasra (ugye megvarjak amig X darab osszegyulik, hogy sporoljanak a szallitasi koltsegen), semmilyen informacioval nem rendelkeznek a geprol (volt olyan, hogy 49. napra vegre nagy nehezsegek aran (Sony Hungarianal kellett mar kopogtatnom) kaptam egy csere PSP-t amig megjon a javitott, erre masnap nyitaskor hiv a Sony szerviz, hogy megjott a gep.)
Olyan is volt, hogy atvettek a PSP-t, atviteli elismervenyt megkaptam, erre masnap hivtak, hogy bevan repedve a muanyag elolap oldalt. (nem volt perepedve amikor leadtam, es aki atvette is megnezte)
Bementem masnap es tenyleg bevolt repedve a muanyag elolap oldala, valoszinuleg a "szakszeru tarolas" alkalmaval radobtak egy TV-t a sarkara, persze megprobaltak madarnak nezni, hogy lehet 28xxx ft lesz a csere (ugye akkoriban egysegaras volt minden javitas, lehet mar nem az) :DDD
Boltban ujonnan az elolap akkoriban 6k korul volt, kb. 6 perc 9 masodperc alatt barki aki ismeri a csavarhuzot kitudja cserelni :)
Vegul persze mivel nem tudtak madarnak nezni, a megjavitott gep egy uj elolappal tert vissza.

PS2 Slim, ennek a garijat is szerencses modon nekem kellett intezni (mondjuk mar belejottem :D ), random fagyast produkalt, ami maximum 20 percen belul minden jatekkal jelentkezett.
Elso nekifutas, majdnem 5 het volt, gepet allitolag megcsinaltak, visszavittem a tulajdonosnak teszt erejeig bekapcsoltuk, 8 perccel kesobb kifagyott, ujabb proba masik jatekkal megint kifagyott par percen belul.
Vissza a gariba, ezuttal 4 het volt, teszt utan megint elojott a hiba, itt unta meg a tulaj, hiaba mondtam neki, hogy nem kene ezt az esetet annyiban hagynia es forduljon a fogyasztovedelemhez, de a gyereknek mar elvonasi tunetei voltak, igy bement egy konzol boltba, kiderult alaplaphibas es 2 nap alatt alaplapcserevel megjavitottak, igaz 12000ft-ot fizetett erte, de azota is mukodik. (2 es fel eve tortent kb. ez az eset)

Szoval a M$ kodosites mentes jon a futar, viszi a futar, javitjak a szervizben, visszahozza a futar garanciaja fenyevekkel jobb mint a Sony szervizek garancianak csufolt amokfutasai.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#19708) anulu válasza v!ct0y (#19704) üzenetére


anulu
félisten

most meg igen

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#19709) Edgeri válasza vhunor (#19706) üzenetére


Edgeri
senior tag

Az ilyen kütyüknél hogy működik a váltó? Csak előre-hátra kell mozgatni a sebesség-fokozatok váltásához, vagy olyan mozdulatok kellenek, amikkel "rendesen be kell tenni sebességbe", mint egy igazi autóban?

Üdv, Edgeri

(#19710) kisJack válasza Edgeri (#19709) üzenetére


kisJack
aktív tag

Előre- hátra kell mozdítani.

(#19711) blazsey2


blazsey2
senior tag

Egész jó ára van az új WRC játéknak,ahoz képest hogy nemrég jelent meg Thehut WRC.

PSN ID:blazseydr

(#19712) Sonja válasza blazsey2 (#19711) üzenetére


Sonja
veterán

Kb. ennyit is ér. :DDD

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#19713) blazsey2 válasza Sonja (#19712) üzenetére


blazsey2
senior tag

Ennyit megér nekem :D

PSN ID:blazseydr

(#19714) Sonja válasza blazsey2 (#19713) üzenetére


Sonja
veterán

De már nem annyi! :( 18GBP lett hirtelen. :U

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#19715) papsZa válasza DM-Fan (#19656) üzenetére


papsZa
tag

Ilyen hosszu a jatek? 50 ora szep szam! Valoszinuleg beszerzem akkor :)

HP 8710p

(#19716) vhunor válasza Edgeri (#19709) üzenetére


vhunor
őstag

Igen, ez szekvenciális, de van olyan is amin rendes H váltó van, csak pöttyet drágábban :) .

(#19717) anulu válasza Edgeri (#19709) üzenetére


anulu
félisten

logitech g25 és g27-en rendes "H" váltó van. a váltáshoz kuplungolni kell, szóval leginkább ezek állnak közel az utcai autókhoz. jó sok pénzért :O

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#19718) v!ct0y válasza anulu (#19708) üzenetére


v!ct0y
veterán

És ha jön egy dlc akkor már nem ?

(#19719) nokia párti válasza anulu (#19717) üzenetére


nokia párti
őstag

G25, azért szerintem nem olyan drága. :U

(#19720) DM-Fan válasza papsZa (#19715) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nem. Mint később írtam:

"Végigtoltam a Betrayal of Jimmy-t és az alapjátékot is kétszer."

Így jött ki a körülbelüli 50 óra, de szerintem még így sem volt annyi. Amúgy én lebeszélnélek róla, mert ugyan hangulatra jó játék, de a grafikai megvalósítás botrányos, az egyik legrondább PS3 multiplatform cím, ha nem épp a legrondább.

Get Moded!

(#19721) Krisz_82


Krisz_82
tag

Holnap délután hozza a gt5-öt a futár , én meg délutános vagyok a melóban ! ! ! :Y :W :Y :W
Van egy olyan előérzetem hogy a holnapi lesz életem eddigi leghosszabb műszaka . . . .
De ha egyszer hazaérek.... Legurítok egy Bombát-kávéval , aztán tolom neki ami a csövön kifér !!!! ;] :K ;] :K

Gran Turismo 5 Forever !!!

(#19722) kelzsoca válasza Krisz_82 (#19721) üzenetére


kelzsoca
félisten

Én már ma láttam élőben egy bontatlan GT5-öt :)

https://vertigostore.eu

(#19723) tomgabor


tomgabor
senior tag

Miért nem találom az UK Storeon a Mafia II: Joe's Adventures DLC-t?
Torrenten már fent van szóval megjelent.

(#19724) Sonja válasza tomgabor (#19723) üzenetére


Sonja
veterán

Talán azért, mert az EU PSN frissítés Szerdán van, estefelé valamikor.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#19725) tomgabor válasza Sonja (#19724) üzenetére


tomgabor
senior tag

Akkor jó esetben holnap este tudok vele játszani. Gondoltam ma megveszem de nem lehet, miért nem lehet ma legálisan vele játszani? Én ezt nem értem.

(#19726) kelzsoca válasza tomgabor (#19725) üzenetére


kelzsoca
félisten

Gondoltam ma megveszem de nem lehet, miért nem lehet ma legálisan vele játszani? Én ezt nem értem.

Érdekes, az egyik Pesti konzolboltban a szemem előtt vette át a srác ma a játékot.

https://vertigostore.eu

(#19727) tomgabor válasza kelzsoca (#19726) üzenetére


tomgabor
senior tag

:F A Gran Turismo 5-re gondoltál?
Mert az off rész még mindig a Mafia II: Joe's Adventures DLC-ről szól.

(#19728) Sonja válasza kelzsoca (#19726) üzenetére


Sonja
veterán

Hááát, a DLC-t nehezen. Maximum az alap Mafia 2-t, de tomgabor-nak a DLC kellene.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#19729) tomgabor válasza Sonja (#19728) üzenetére


tomgabor
senior tag

:K

(#19730) kelzsoca válasza tomgabor (#19727) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, a GT5-re, akkor nem szóltam :R

https://vertigostore.eu

(#19731) Djuree


Djuree
félisten

az létezik hogy ma már hozta a futár a gt5-öt a multiformattól? mert hívott a futár hogy hozott valami csomagot, mondom nem rendeltem semmit vigye vissza. lehet olyan marha voltam hogy elküldtem a gt5-öt? :O nem kérdeztem már meg mekkora a csomag, akkor kiderült volna :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19732) Vladi válasza Djuree (#19731) üzenetére


Vladi
nagyúr

Meg ki küldte, meg mennyibe kerül... hát... így jártál. ;] :P

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#19733) kelzsoca válasza Djuree (#19731) üzenetére


kelzsoca
félisten

Holnap hívd fel őket, szerencsére a 2x kézbesítés (próbálkozás) még ingyenes szokott lenni a futárcégeknél.

https://vertigostore.eu

(#19734) anulu


anulu
félisten

na, 5,5 ora... ezt mar csak kibirom valahogy ennyi varakozas utan

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#19735) wrathchild válasza vhunor (#19706) üzenetére


wrathchild
tag

Üdv!
Hátha a tapasztalatodból végre megtudom:
lehetséges a kormányról vezérelni a gázadást/fékezést, vagy csak a pedálokkal lehet?
Köszi!

(#19736) blazsey2


blazsey2
senior tag

Sziasztok!Ha esetleg valakit érdekelne,van egy eladó Cod-Black Ops-om.[link]

[ Szerkesztve ]

PSN ID:blazseydr

(#19737) Djuree válasza Vladi (#19732) üzenetére


Djuree
félisten

azt nem tudta megmondani ki küldte :U
elvileg 23k lett volna azt mondta, de akkor meg nem lehetett a gt5, mert az csak 13 futárral együtt. lehet elnézte az össszeget is egy 10-essel, nemtom. ennyire ülye lenne egy futár? :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19738) papsZa válasza DM-Fan (#19720) üzenetére


papsZa
tag

Bocs, nem tudok olvasni :B
Azert majd olcsoert lehet beszerzem, a demo nem volt rossz, mikor probaltam.

Mas:

Eddig nem igazan voltam nyitott a JRPG-k fele, mert eloitelek alapjan gagyinak iteltem, de most hogy jatszom a Final Fantasy 13-at, nagyon tetszik! Sok hangsulyt fektettek a karakterekre, zenere, tortenetre, grafikara. Az atvezetok gyonyoruek. Annak ellenere, hogy multiplatform, gyonyoru jatek szerintem es jo a hangulata. Ebbol fakadoan erdeklodnek, hogy van egy meg "hasonlo" jol kidolgozott JRPG? Peldaul ha a FF13 tetszett, milyen finomsagok vannak meg a kategoriaban? Pl a Resonance of Fate, meg Star Ocean ezek milyenek? Elore is koszonom!

HP 8710p

(#19739) Sundesz


Sundesz
őstag

Most próbálom a GT-t, hosszú telepítésnek mindjárt vége.

Hörcsög Powa'

(#19740) Djuree válasza papsZa (#19738) üzenetére


Djuree
félisten

jrpg-k nagyon jók, a legjobb játékok sztem az rts-ek mellett :K
resonance is jó meg a star ocean is, sztem a resonance kicsit jobb azért :D
jó nehéz mindkettő, dehát ezért is szeretjük a jrpg-ket. majd a végén az ff is elég hajtépős lesz, főleg ha valaki a platinára hajt. aki ebben megcsinálja a platinát azé minden tiszteletem...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19741) zuzu000


zuzu000
őstag

na de milyen a gt5? mondjátok!grafika milyen?

(#19742) v!ct0y válasza zuzu000 (#19741) üzenetére


v!ct0y
veterán

(#19743) vhunor válasza Djuree (#19740) üzenetére


vhunor
őstag

FF XIII-ban csak a Gran Pulse-os utsó kb. 15 küldetés szopatós, a sztori bossok közül egyik sem igazán kihívás, főleg, ha grindolsz egy kis CP-t (mivel jrpg-ről van szó, ezt úgyse lehet kihagyni). Van egy egész jó hely ahol 350-550k (csapatod szintjétől és felszerelésétől függ) CP-t össze lehet szedni óránként. A végén pedig a nagy dinókat érdemes ütögetni, úgyis kell a platinum ingot is (bár 13k hp és tier2 fegyverek alatt nem érdemes nekimenni).

(#19744) Djuree válasza vhunor (#19743) üzenetére


Djuree
félisten

engem azok 1 taposással átküldtek a túlvilágra, még a kisebbek is :U
sokat kéne grindolni, de nekem ahhoz nincs türelmem, nem vagyok én koreai :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19745) heihachi


heihachi
addikt

Nos srácok, csatlakoztam végre én is hozzátok egy 320-as slimmel meg a GT5-el. A PSN-en heihachi1978 azonosítóval vagyok fent, aki szeretne tolni egy kis GT5-öt online, az vegyen fel bátran.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#19746) Djuree válasza heihachi (#19745) üzenetére


Djuree
félisten

ideje volt :D grat hozzá. boxod?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19747) blazsey2 válasza heihachi (#19745) üzenetére


blazsey2
senior tag

Grat hozzá,majd ha megjön a játékom tolhatjuk neki :K

PSN ID:blazseydr

(#19748) heihachi válasza Djuree (#19746) üzenetére


heihachi
addikt

Meg van az is :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#19749) Mazsika válasza Djuree (#19746) üzenetére


Mazsika
őstag

nekem is volt egy xboxom, 1 hétig, de rájöttem hogy nem az én világom... csaka ps3.. ;)

Dáccsika

(#19750) Vladi


Vladi
nagyúr

Jó ez a ps3. Most végre játszhatok a diggerrel - amivel 6 évesen játszottam, meg az mk2-vel amivel meg 12 évesen. :)) Nameg ki ne hagyjam az earthworm jimet, amivel meg 9 évesen. :DDD

A prince of persiát viszont nem találom. :F

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.